Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Δεν έχουν καμία σχέση οι πόλεις της Γερμανίας με Ρωσία,Ουκρανία.Μικρές πόλεις της Γερμανίας είναι πολύ πλουσιότερες από πολύ μεγαλύτερες.Ρωσία,Ουκρανία όλα τα λεφτά μαζεύονται στο κέντρο,Γερμανία δεν είναι καθόλου έτσι.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ποια ελλειψη ανεσεων που μενεις σε ενα χωριο της Ρηνανιας - Βεστφαλιας και δεν μπορεις ντεμεκ αλλου παναθεμα σε :grin: Κισιναου - Κιεβο μενουν ελληνες που ειχαν κανει χρονια σε Λονδινο και Νεα Υορκη και τετοιες πιπες δεν ελεγαν.

Η πλακα ειναι οταν πηγα Μολδαβια το 2010 με αμαξι ξεκινησα απο τα μερη σου , με το ατομο που ημουν μαζι γεννημενος/μεγαλωμενος εκει ,με χλιδατη ζωη απο σπιτια μεχρι αυτοκινητα λογω του οικονομικου του μεγεθους επισης δεν εχει κανενα προβλημα με αυτες τις πολεις ,τον γνωριζουν καποιοι απο εδω μεσα. Στα μαγαζια που εχουμε παει ανα τον κοσμο ουτε καν απεξω δεν εχεις περασει , που μου βαζεις φωτο τις μπριζολες και τα κρασια απο το buddha-bar και καμαρωνεις σαν το γυφτικο σκεπαρνι ...

ΥΓ. Μοσχα δεν εχεις παει για να ξερεις πως ειναι , προσεξε μηπως δεν μπορεις να ζησεις και εκει :2funny:
Τάσο δεν έχω πάει κισινάου αλλά είχα μωράκι με καταγωγή από εκεί (έχει φύγει χρόνια αλλά επισκέπτεται τους δικούς της) και μου είπε δεν είναι με τίποτα να μένεις εκεί. Ωραίες πιτσιρίκες σίγουρα έχει, όσες δεν έχουν προλάβει να φύγουν δεξιά και αριστερά σε χώρες. αλλά για διαμονή μακρυά.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Ετσι είναι πρέπει να είσαι χουβαρδάς,Τα πιάνουν τα vibes οι γκόμενες.Να σου λέει αυτόν θέλω,αληθινός καυλιάρης τα χώνει στο μουνί.
Ο πυρφόρος είναι ο αγαπούλης. Δηλαδή ο "φέρων το πυρ" ρομαντικός που νομίζει ότι είναι ρομαντικός υπερήρωας και συμπεριφέρεται σε μία επί χρήμασι εκδιδόμενη όπως ο Δον Κιλώτης Δον Κιχώτης στη Δουλτσινέα του. Για το λόγο αυτό εισπράττει το κράξιμο των συναγωνιστών συν-μπουρδελιάρηδων που θεωρούν ότι οι πυρφόροι έχουν καταστρέψει τις πόρνες γιατί τις έχουν κάνει να έχουν περισσότερες απαιτήσεις, να δίνουν λιγότερα και να ζητάνε περισσότερα κτλ. Οριακά είναι και εθνικό αυτοφαυλιστικό γιατί θεωρείται ότι πυρφόρος είναι ο κλασικός ο μαλάκας ο Έλληνας που βάζει το συναίσθημα και την papandreic humanity πάνω από τους στυγνούς υπολογισμούς του μπουρδελικού Value for Money.
?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Χαζομαρες ...
εγω ξερω οτι εκανα πολυ παρεα με συνονοματο μου στο Κισιναου που επισης τον ξερουν καποιοι απο το σαη , στην Νεα Υορκη 10 χρονια ητανε ο ανθρωπος και τετοιες μπαρουφες δεν ελεγε :confused:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Είπαμε για σπονσοριλικι χρειαζεσαι μίνιμουμ 4000 καθαρα μηνιαίως.Αμα δεν τα έχεις δεν αξίζει να κάνεις σπονσοριλικι,πας για γκόμενα στα κυβικά σου.
:lying-face:4000e στην γερμανια ουτε γιατρος δεν τα φτανει.. Και τα φτανεις εσυ. Ο τελευταιος τροχος της αμαξης
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Γιατί οι πιο πολλοί λένε αν ήμουνα στη θέση σου και είχα γνωρίσει τη γκόμενα θα το χειριζόμουνα καλύτερα.
Ναι,αλλά για να είσαι στη θέση μου έπρεπε
1.Να βρεθείς στο Ατατούρκ.Τι δουλειά έχεις στο Ατατούρκ?Εγώ ήμουν εκεί γιατί διακόπαρα τις προηγούμενες μέρες με μουνάρα Ρωσίδα
2.Να γυρνάς εδώ και εκεί στα duty free μπας και εντοπίσεις καμιά γκόμενα.Οι πιο πολλοί θα περίμεναν υπομονετικά στο gate μη χάσουν την πτήση,σιγά μη βουρλίζονταν εδώ και εκεί.
3.Να προσεγγίσεις την ωραία γκόμενα που οι πιο πολλοί απλά θα κώλωναν να πάνε ειδικά εντός μαγαζιού με προσωπικό κάμερες κτλ
4.Να κάνεις προσφορά δώρου που κινδυνεύεις να στα φάει απλώς ή να παρεξηγηθεί
5.Με το ρίσκο να είναι σε άλλη πτήση εντελώς οπότε πρέπει να τσιμπήσεις τηλέφωνο και χάνεις το χούφτο
Συνεπώς για να φτάσει ο άλλος στο σημείο να πει τι θα έκανε όταν και εφόσον είχε γνωρίσει τη γκόμενα,πρώτα πρέπει να ξεπεράσει τα άνωθι προβλήματα ήτοι να βρεθεί στο κατάλληλο μέρος την κατάλληλη στιγμή με το κατάλληλο ποσό και να πράξει τα δέοντα που δε θα κάνει.
Δεν είναι οτι έχω ευνοική μοίρα,μόνος δημιουργώ τις ευκαιρίες.Κανονικά η κοινωνία σου δίνει 5 γκόμενες να γαμήσεις πεντάρια ως εξάρια πριν παντρευτείς μια στα κυβικά σου.
Με τις γκόμενες πρέπει να δημιουργείς τζόγο,γαμάς μια και προετοιμάζεις την επόμενη.Αν δεν έχεις τζόγο για το μέλλον,έτοιμα μουνάκια πέθανες στο παίγνιο.
Αυτό θυμίζει τη μέθοδο της πουτανοποίησης του Ζανκλώ. :tooth:

Τώρα κοντά στα 50 κι έτσι όπως ντύνεσαι, πλησιάζεις μοντέλες στα duty free και τους κάνεις προσφορά δώρο;

Θα πρέπει να ξοδέψεις μία περιουσία για να έχεις αποτελέσματα με αυτό.
Πιο νέος μπορεί, αλλά τώρα δεν το πιστεύω. Το πολύ πολύ να πάρει το δώρο και να μην την ξαναδείς.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
:lying-face:4000e στην γερμανια ουτε γιατρος δεν τα φτανει.. Και τα φτανεις εσυ. Ο τελευταιος τροχος της αμαξης
Ο μισθός δεν είναι πάντα ανάλογος του πτυχίου. Κάτι εξαιρετικά δύσκολα επαγγέλματα παίρνουν πάρα πολλά λεφτά. Πχ αυτοί που μαζεύουν τα τεμαχισμένα από αυτοκινητιστικά δυστυχήματα πτώματα στην άσφαλτο παίρνουν πολλά χιλιάρικα. Μιλάμε όμως για γερά στομάχια ή απελπισμένα άτομα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
@τασος3 τάσο οι 50άρηδες και γηραιότεροι τι λένε συγκριτικά με κομμουνιστικές εποχές και τώρα, έχεις συζητήσει εκεί στο κισινάου?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
@τασος3 τάσο οι 50άρηδες και γηραιότεροι τι λένε συγκριτικά με κομμουνιστικές εποχές και τώρα, έχεις συζητήσει εκεί στο κισινάου?
Ειχα συζητησει μια φορα με κατι ρωσιδες μπαμπουσκες(50αρες τοτε) ... για αυτες καλυτερα μου ελεγαν οτι ητανε
απο ενα σημειο και μετα ηπιαν πολυ (σε σπιτι ειμασταν) αναγκαστηκα να φυγω γιατι καταλαβα οτι ηθελαν και σεξ στο τελος και ετσι δεν προλαβα να τελειωσω την συζητηση ... χαχα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Δεν έχουν καμία σχέση οι πόλεις της Γερμανίας με Ρωσία,Ουκρανία.Μικρές πόλεις της Γερμανίας είναι πολύ πλουσιότερες από πολύ μεγαλύτερες.Ρωσία,Ουκρανία όλα τα λεφτά μαζεύονται στο κέντρο,Γερμανία δεν είναι καθόλου έτσι.
Όντως στη Γερμανία δε συγκεντρώνεται ο πλούτος μόνο στις μεγάλες πόλεις και
κάποιες πόλεις όντως έχουν συγκεντρωμένο πλούτο,
αλλά αυτές σίγουρα δεν είναι το Χάγκεν,το Ομπερχάουζεν,το Ντούισμπουργκ,
το Μπόχουμ,το Γκεσελκίρχεν,το Ντόρντμουντ και τα άλλα μπουρδέλα,
από τα οποία μεταναστεύουν οι ίδιοι οι Γερμανοί.

Επίσης άλλο ειδικό βάρος έχει να μένεις σε κάποια από τις πρωτεύουσες του μπλοκ,
με την αρχιτεκτονική τους,την ιστορία τους και τα πάντα όλα,
παρά σε μία από τις προαναφερόμενες πόλεις.

Και κάτι τελευταίο..
Το να μένεις σε μία πλούσια πόλη,σου εξασφαλίζει ότι δεν θα έχεις γείτονες αραβοτουρκομαλάκες
ή άλλου είδους μπάζα.
Δηλαδή η γειτονιά θα έχει ένα επίπεδο,θα είναι καθαρή,χωρίς εγκληματικότητα.
Αλλά εμείς,σαν μετανάστες υπάλληλοι,δε συμμετέχουμε σε αυτόν τον πλούτο.
Το αν οι γείτονές μας έχουν ο καθένας από μερικά μύρια στην τράπεζα,δεν κάνει και εμάς πλούσιους...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
:lying-face:4000e στην γερμανια ουτε γιατρος δεν τα φτανει.. Και τα φτανεις εσυ. Ο τελευταιος τροχος της αμαξης
Μη γράφεις νούμερα ρε τύπε,το πρωί μας έλεγες ότι με 20-30/h στην Αγία Πετρούπολη γαμάμε αφρό.
Φυσικά και πιάνει 4000ευρώ ένας γιατρός στη Γερμανία,με περίπου 2750 ευρώ καθαρά ξεκινάνε
αυτοί που βγαίνουν από τη σχολή να πάρουν ειδικότητα και ο μισθός τους ανεβαίνει εκθετικά
με τα χρόνια.
Αν ποτέ έλεγε ο kman τι δουλειά κάνει,θα σου έλεγα αν τα πιάνει,δεν είναι και κανά κατόρθωμα.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Στην ουκρανια πηγα το 2017 μαριουπολη και οδησο δεν πηγα για πορνοτουρισμο εχει αρκετα πραγματα να δεις γυναικες που ψαχνοντουσαν και μαλιστα ομορφες υπηρχαν μου τυχαν διαφορα σκηνικα τελικα χωρις να ψαχνωμαι περασα 15 μερες με μια ομορφη γυναικα με δουλιεια καθημερινη οπως εδω αφησα το ξενοδοχειο και εμενα σπιτι τις ηταν λες και ηταν γυναικα μου μιλαω ακομα μαζι της και καθε φορα που ερχεται για διακοπες πριν φυγει με το καραβι εχουμε καθιερωσει και πινουμε ενα καφε η τρωμε στων πειραια δεν ξερω αν εδωσα τιποτα με το ποστ αυτο παντως ειδα γυναικες που ψαχνοντουσαν
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.706
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Στην ουκρανια πηγα το 2017 μαριουπολη και οδησο δεν πηγα για πορνοτουρισμο εχει αρκετα πραγματα να δεις γυναικες που ψαχνοντουσαν και μαλιστα ομορφες υπηρχαν μου τυχαν διαφορα σκηνικα τελικα χωρις να ψαχνωμαι περασα 15 μερες με μια ομορφη γυναικα με δουλιεια καθημερινη οπως εδω αφησα το ξενοδοχειο και εμενα σπιτι τις ηταν λες και ηταν γυναικα μου μιλαω ακομα μαζι της και καθε φορα που ερχεται για διακοπες πριν φυγει με το καραβι εχουμε καθιερωσει και πινουμε ενα καφε η τρωμε στων πειραια δεν ξερω αν εδωσα τιποτα με το ποστ αυτο παντως ειδα γυναικες που ψαχνοντουσαν
Τυπε αν οι γυναικες δεν σε μαδησουν δεν αξιζουν μία
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Ετσι είναι πρέπει να είσαι χουβαρδάς,Τα πιάνουν τα vibes οι γκόμενες.Να σου λέει αυτόν θέλω,αληθινός καυλιάρης τα χώνει στο μουνί.Τι να τον κάνω τον άλλο το μπάστακα?Να έχεις ένα τελευταίο δεκάευρο στην τσέπη και να το θυσιάζεις για να πιει η γκόμενα ένα ακόμα κοκταίηλ ενώ δε σου έχει μείνει ούτε για λεωφορείο και πρέπει να γυρίσεις στο κρύο με τα πόδια.Τέτοιους καυλείς που θυσιάζουν γουστάρουν οι γκόμενες.Πιστεύουν οτι θα τα δώσεις όλα και θα τους προσφέρεις συναρπαστική εμπειρία βλέπουν οτι προσπαθείς και γουστάρουν να είναι μαζί σου γιατί εξιτάρονται που σε ανάβουν τόσο.Κάπως έτσι πάει.
Άλλο είμαι χουβαρντάς, άλλο κάνω θυσίες. Άμα παίζεις τα ρέστα σου και το καταλάβει η σπονσορέτα απλά θα την κάνει. Δεν έρχεται για εμπειρίες του 10ρικου. Αν πάλι δεν το καταλάβει δεν φαίνεται και η θυσία σου. Και τι να την κάνει την θυσία; Για σπόνσοριγκ μιλάμε κι όχι για γαμπριλίκι.

Την συναρπαστική εμπειρία για την οποία μιλάς την αναζητούν οι κανονικές σπονσορέτες και τα βασικά είναι ένα κυριλέ περιβάλλον, δώρα και ταξίδια (ο μισθός δεν μπαίνει στις εμπειρίες). Μετά προσθέτεις κι ό,τι άλλο θέλεις.
Εκεί πέφτει και αποκλειστικότητα. Αυτά που διάβαζα λίγο παραπάνω ότι μία σπονσορέτα τα έχει με έναν και πάει και κάνει λίγα μεροκάματα και σε κάποιον άλλον δεν ισχύουν. Η σπονσορέτα είναι χοντρικά έμμισθη γκόμενα. Έμμισθη μεν, γκόμενα δε (κακέκτυπο σχέσης). Κανένας επιτυχημένος άντρας δεν γουστάρει αυτήν που κυκλοφορεί, να την κυκλοφορεί και κάποιος άλλος ταυτόχρονα.

Αυτά τα κάνουν οι wannabe σπονσορέτες που δεν μπορούν να σταθούν ακόμα δίπλα σε έναν επιτυχημένο άντρα, δηλ πέρα από το σεξ δεν ξέρουν πώς να κινηθούν, πώς να συζητήσουν κλπ και χτυπάνε wannabe σπόνσορες που δεν έχουν δυνατότητες να τις κλείσουν με το μήνα.

Για κανονικές σπονσορέτες πας seekingarrangement, για wannabe μπορείς να βρεις και στο lunona.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Μη γράφεις νούμερα ρε τύπε,το πρωί μας έλεγες ότι με 20-30/h στην Αγία Πετρούπολη γαμάμε αφρό.
Φυσικά και πιάνει 4000ευρώ ένας γιατρός στη Γερμανία,με περίπου 2750 ευρώ καθαρά ξεκινάνε
αυτοί που βγαίνουν από τη σχολή να πάρουν ειδικότητα και ο μισθός τους ανεβαίνει εκθετικά
με τα χρόνια.
Αν ποτέ έλεγε ο kman τι δουλειά κάνει,θα σου έλεγα αν τα πιάνει,δεν είναι και κανά κατόρθωμα.
Μονος σου απαντησες στο δευτερο μερος.. -Αρα ουτε γιατρος δεν πιανει 4000e. Ποσο δε ο τυπος.
Στο πρωτο μερος -στα σαλον στην αγ.πετρουπολη με 30e την ωρα, βρισκεις αρκετα καλες..
Πχ. http://e.rusdosug.com/indi279158.ht...f3Z3VoBKvBbzit0Mas0RbLk3REVyLz5ktTFdfvvCS44fI
:sunglasses:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Στην ουκρανια πηγα το 2017 μαριουπολη και οδησο δεν πηγα για πορνοτουρισμο εχει αρκετα πραγματα να δεις γυναικες που ψαχνοντουσαν και μαλιστα ομορφες υπηρχαν μου τυχαν διαφορα σκηνικα τελικα χωρις να ψαχνωμαι περασα 15 μερες με μια ομορφη γυναικα με δουλιεια καθημερινη οπως εδω αφησα το ξενοδοχειο και εμενα σπιτι τις ηταν λες και ηταν γυναικα μου μιλαω ακομα μαζι της και καθε φορα που ερχεται για διακοπες πριν φυγει με το καραβι εχουμε καθιερωσει και πινουμε ενα καφε η τρωμε στων πειραια δεν ξερω αν εδωσα τιποτα με το ποστ αυτο παντως ειδα γυναικες που ψαχνοντουσαν
Ωραίο σκηνικό. Θυμίζει τους παλιούς ναυτικούς που πιάναν ξένα λιμάνια κι όταν έμεναν εκεί για ένα διάστημα τούςτην πέφταν οι ντόπιες και κάναν βραχύχρονες σχέσεις. Διηγούνται οι παλιοί ότι αν απαξίωνες μία σε απέφευγαν όλες οι άλλες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Αν έμενες όμως στο Κιέβο μόνιμα και αντί για 5 νετα έβγαλες 1.5-2 θα είχες τα τυχερά σου όπως ο Τάσος και άλλοι.
Ενώ Γερμανία ακόμα και με 5 νετα ,20αρα ντόπια δε θα χτύπαγες με τίποτα. Μόνο καμία εισαγόμενη
Δεν υπάρχουν τυχερά με ανοιχτά σύνορα
Ξεχάστε τα αυτα
Ένα ντισκαουντ στις πουτανες υπάρχει δηλαδή τρίχες κατσαρές
Αν βάλεις την καθημερινότητα που είναι πλέον χάλια
Πολλά αμάξια παντού φασαρία, κυκλοφοριακό του κέρατα, αγενής κόσμος ξιπασμσνες γκόμενες της πλάκας, χαλια υποδομές κλπ κλπ το να μείνει πλέον κάποιος μόνιμα Ουκρανία Μολδαβία πόσο. Μλον δε Βουλγαρία Ρουμανία σε θα είναι η απόλυτη μλκια
Πολύ ταλαιπωρία ασήμαντα μπονους...
Εξαίρεση ίσως το Μπελαρους και η
Οντεσα θα άξιζε γιατί λόγω θάλασσας θα μπορούσε να έχει ένα δέλεαρ να φέρνει από αλλού γκόμενες
Αλλού οπουδήποτε είναι πλέον Χ κεφάλαιο
Κανέναν πλας δεν υπαφχδι
Άσε που θα πεθάνεις από καρκίνο σίγουρα σταω60σου
Ολα τα τρόφιμα είναι φουλ στην ραδιενέργεια
Ο υδροφόρου οριζοντας της Ουκρανίας Λευκορωσίας είναι κατεστραμενος για τα επόμενα 300 χρόνια...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Ωραίο σκηνικό. Θυμίζει τους παλιούς ναυτικούς που πιάναν ξένα λιμάνια κι όταν έμεναν εκεί για ένα διάστημα τούςτην πέφταν οι ντόπιες και κάναν βραχύχρονες σχέσεις. Διηγούνται οι παλιοί ότι αν απαξίωνες μία σε απέφευγαν όλες οι άλλες.
Οι ναυτικκι γαμούσα πάντα σαβούρες κ ναυάγια αλλά λόγω αγαμίας τους φαίνονταν μκυναρες
Βάλε. Κ τα φίδια που λεν όλοι οι ναυτικοί παγκοσμια
Κλαυφτα Χαράλαμπε φάση η ζωή τους
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Ωραίο σκηνικό. Θυμίζει τους παλιούς ναυτικούς που πιάναν ξένα λιμάνια κι όταν έμεναν εκεί για ένα διάστημα τούςτην πέφταν οι ντόπιες και κάναν βραχύχρονες σχέσεις. Διηγούνται οι παλιοί ότι αν απαξίωνες μία σε απέφευγαν όλες οι άλλες.
Oχι ακριβως σαν τουριστας πηγα με το χαρτη ημουνα ολη μερα μουσεια μνημεια κτιρια ξερεις τωρα και απλα εκατσε δεν εχω κανει ποτε πορνοτουρισμο σε Ευρωπη Λατινικη Αμερικη μονο στην Ασια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom