Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Εγώ κάθε μέρα φιλέτα και μπριζολικά τρώω,μένω σε διαμέρισμα 80 τμ με όλα τα κομφόρ και ό,τι θέλω το αγοράζω.Αποταμιεύω και χίλια ευρώ το μήνα.Τα ταξίδια,γαμήσια κτλ είναι διασκέδαση μέχρι να βαρεθώ.
Μετά το άνοιγμα της βίζας το 2017 δυσκόλεψε αισθητά η Ουκρανία για πορνοεκδρομές.Τώρα είναι για σκληρούς παίκτες.
Δοι ενδείξεις έως τώρα λεν το ανάποδο
Μακάρι νάναι έτσι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Αυτά που κάνω δεν μπορούνε να τα αναπαράγουνε οπότε τσαντίζονται.Είναι λογικό.Δε γίνεται να τα κάνουνε,είναι οριακά πράγματα,ξεπερνάς κάποια όρια.Αυτοί νομίζουν οτι είναι πονηροί,έξυπνοι δεν ξέρω και εγώ τι άλλο αλλά εδώ είναι brutal κατάσταση,πας σα μπουλντόζα να θραύσεις τον ανταγωνισμό,δεν πρόκειται για πονηριά,υπολογισμούς κτλ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Ναι, έχω ακούσει κατά καιρούς διάφορα. Αλλά πώς είναι δυνατόν να ξέρει κανείς με ακρίβεια τι κάνει ο άλλος; Εδώ μέσα, έχω παρατηρήσει, ότι γίνεται η τρίχα τριχιά. Συνήθως αν κάποιοι δεν πάνε ένα άτομο κάνουν το άσπρο μαύρο για να το μειώσουν.

Ξέρει κανείς, πχ, με σιγουριά τι δουλειά κάνει ο κμαν ή αν πρόκειται να κληρονομήσει κάποια περιουσιακά στοιχεία;

Δεν προσπαθώ να τον υπερασπιστώ. Είναι όμως ένα ερώτημα.
Τάχει δείξει μόνος του είτε από λάθος είτε σε φάση αυτοκριτική
Δεν τον κατηγορώ που δεν χαλάει λεφτά στο ντοιυς
Κι εγώ δεν χαλάω γενικά Ελβετία.
Αλλά τα τρώω σε εκδρομές αγορές ταξίδια και λίγα στις ντεβουσκες
Κάνω το σκατι μου παξιμάδι για κάποια μαλακιστηρια δεν μου γουστάρει
Εξ ου και το κράξιμο ενίοτε παρότι γενικά τον γουστάρω με την τρέλα του
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Αυτά που κάνω δεν μπορούνε να τα αναπαράγουνε οπότε τσαντίζονται.Είναι λογικό.Δε γίνεται να τα κάνουνε,είναι οριακά πράγματα,ξεπερνάς κάποια όρια.Αυτοί νομίζουν οτι είναι πονηροί,έξυπνοι δεν ξέρω και εγώ τι άλλο αλλά εδώ είναι brutal κατάσταση,πας σα μπουλντόζα να θραύσεις τον ανταγωνισμό,δεν πρόκειται για πονηριά,υπολογισμούς κτλ.
Μπουλντοζα πλέι μομπιλ
Τύπου Ουκας τσέπης
Ν αναπαράγει κάποιος λογικός, έναν χαζό,
δεν είναι το ζητούμενο,
για τον λογικό
Για τον τρελό,
είναι....
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Aυτό που έγραψε ο midas περί ηλικίας,όντως οι προηγούμενοι που πρόλαβαν χρυσές εποχές,
δεν έπαιζε ρόλο η ηλικία τους,για τους λόγους που έγραψε και έχουμε αναφέρει.

Όμως τα πράγματα έχουν αλλάξει πάρα πολύ προς την αντίθετη κατεύθυνση.
Όταν έμενα Πράγα, όλα τα ραντεβού που μου έδιναν Τσέχες,ήταν σε μέρη που δεν υπάρχουν τουρίστες ή σε τίποτα καβαντζωμένα μέρη σε στοές στο κέντρο.
Η Ουκρανέζα που είχα φέρει και Μόναχο,μου έλεγε ότι τόσο αυτές και οι φίλες της,
δεν μπορούν τους μαλάκες τούρκους Khreshchatyk με τα λουλούδια στο χέρι και τα κομπλιμέντα.
Γενικά από το "εξωτικός τουρίστας" του παρελθόντος,περάσαμε στο μας έχετε σπάσει τα αρχίδια,ξέρουμε ότι ήρθατε μόνο να γαμήσετε..

Επίσης πολλές Σλάβες θέλουν να γίνουν σε πολλά θέματα δυτικές.
Δηλαδή να είναι ανεξάρτητες και αυτες,να μην χρειάζονται κανάν ευκατάστατο μπάρμπα για να σταθούν στη ζωή.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
διαφωνείτε στις θεωρίες και ξεχνάτε πάλι το βασικότερο. Το παιχνίδι εξαρτάται σε τεράστιο βαθμό και από την προσωπική εμφάνιση.
Κάποιος με πολύ καλύτερη εμφάνιση από τον άρχοντα θα δελεάζει με λιγότερα λεφτά.
Κάποιος με καθόλου λεφτά θα δελεάσει λιγότερες ή καθόλου γκόμενες του επιπέδου του άρχοντα.
Εάν μιλάς σαν παλαβός ή έχεις τικ όταν μιλάς κλπ παίζει ρόλο. Παίζουν πολλά ρόλο για να είναι διαφορετικό το αποτέλεσμα για τον καθένα.
Ο Τάσος έχει μια αξιοπρεπή εμφάνιση όπως δείχνει, μια αξιοπρεπή συμπεριφορά και ένα αξιοπρεπές μπάτζετ. Για να έχει τις ίδιες εμπειρίες αυτός που θα διαβάσει τις εμπειρίες του, θα πρέπει να ταυτίζεται και στα παραπάνω.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
διαφωνείτε στις θεωρίες και ξεχνάτε πάλι το βασικότερο. Το παιχνίδι εξαρτάται σε τεράστιο βαθμό και από την προσωπική εμφάνιση.
Κάποιος με πολύ καλύτερη εμφάνιση από τον άρχοντα θα δελεάζει με λιγότερα λεφτά.
Κάποιος με καθόλου λεφτά θα δελεάσει λιγότερες ή καθόλου γκόμενες του επιπέδου του άρχοντα.
Εάν μιλάς σαν παλαβός ή έχεις τικ όταν μιλάς κλπ παίζει ρόλο. Παίζουν πολλά ρόλο για να είναι διαφορετικό το αποτέλεσμα για τον καθένα.
Ο Τάσος έχει μια αξιοπρεπή εμφάνιση όπως δείχνει, μια αξιοπρεπή συμπεριφορά και ένα αξιοπρεπές μπάτζετ. Για να έχει τις ίδιες εμπειρίες αυτός που θα διαβάσει τις εμπειρίες του, θα πρέπει να ταυτίζεται και στα παραπάνω.
Πρίγκηψ,η ξανθούλα του kman πάει Ντουμπάι,μαύρη ζώνη μυρίζει η δουλειά,καμιά σχέση η εμφάνιση στη διαπραγμάτευση.
Πιο σημαντικό αν έχει ενδιαφερόμενους αυτή την περίοδο,αν μπορεί να τους συναντήσει,κ.λ.π.

Αυτά που λες,ελευθέρας βοσκής και μικρότερες από του kman ηλικίες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
διαφωνείτε στις θεωρίες και ξεχνάτε πάλι το βασικότερο. Το παιχνίδι εξαρτάται σε τεράστιο βαθμό και από την προσωπική εμφάνιση.
Κάποιος με πολύ καλύτερη εμφάνιση από τον άρχοντα θα δελεάζει με λιγότερα λεφτά.
Κάποιος με καθόλου λεφτά θα δελεάσει λιγότερες ή καθόλου γκόμενες του επιπέδου του άρχοντα.
Εάν μιλάς σαν παλαβός ή έχεις τικ όταν μιλάς κλπ παίζει ρόλο. Παίζουν πολλά ρόλο για να είναι διαφορετικό το αποτέλεσμα για τον καθένα.
Ο Τάσος έχει μια αξιοπρεπή εμφάνιση όπως δείχνει, μια αξιοπρεπή συμπεριφορά και ένα αξιοπρεπές μπάτζετ. Για να έχει τις ίδιες εμπειρίες αυτός που θα διαβάσει τις εμπειρίες του, θα πρέπει να ταυτίζεται και στα παραπάνω.

Δεν ισχύει αυτό.Συνήθως παίζει ρόλο πόσο ρίσκο παίρνεις και πόσα χώνεις.Εσύ θα πήγαινες π.χ Πόζναν μόνο για ένα Σαββατόβραδο απλά για να έχεις την ευκαρία να καμακώσεις?Με συνολικό έξοδο αεροπορικού διαμονής,κλάμπινγκ ας πούμε 500 ευρώ.Θα το έκανες?Αν πεις ναι,μπαίνεις περίπου στο mindset.Αν πεις όχι,παίζεις εκ του ασφαλούς και δε θα έχεις μεγάλο αποτέλεσμα.
Αν πας πολλές,πολλές φορές και σπάσεις τα μούτρα σου άπειρες φορές θα τη βρεις την άκρη.Αν ψάχνεις με κύκλους,ασφαλείς επιλογές και δε ρισκάρεις κάνεις ό,τι και οι άλλοι.
Αυτό που εσείς λέτε,αν εγώ ήμουν εκεί και γνώριζα αυτή θα τα κατάφερνα καλύτερα.Ναι,αλλά δεν ήσουν εκεί σε πρώτη φάση και ούτε θα πήγαινες και αν πήγαινες δε θα τη γνώριζες.Είναι σα να λες αν χτυπούσα εγώ το πέναλτυ και όχι ο Μπάτζιο θα σκόραρα.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Πρίγκηψ,η ξανθούλα του kman πάει Ντουμπάι,μαύρη ζώνη μυρίζει η δουλειά,καμιά σχέση η εμφάνιση στη διαπραγμάτευση.
Πιο σημαντικό αν έχει ενδιαφερόμενους αυτή την περίοδο,αν μπορεί να τους συναντήσει,κ.λ.π.

Αυτά που λες,ελευθέρας βοσκής και μικρότερες από του kman ηλικίες.
στην συζήτηση που κάνουμε εδώ σαν ευρωπαίοι, παίζει ρόλο και η εμφάνιση βεβαίως.
Στην αραβική αγορά είναι άλλη κουβέντα και τα λεφτά είναι δεκαπλάσια από το φυσιολογικό. Κανουν και σκληρά πράγματα βέβαια, βγάζουνε το ζώο από μέσα τους.
Έχουνε σκληρές εμπειρίες στο ντουμπάι τα κορίτσια.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Δεν ισχύει αυτό.Συνήθως παίζει ρόλο πόσο ρίσκο παίρνεις και πόσα χώνεις.Εσύ θα πήγαινες π.χ Πόζναν μόνο για ένα Σαββατόβραδο απλά για να έχεις την ευκαρία να καμακώσεις?Με συνολικό έξοδο αεροπορικού διαμονής,κλάμπινγκ ας πούμε 500 ευρώ.Θα το έκανες?Αν πεις ναι,μπαίνεις περίπου στο mindset.Αν πεις όχι,παίζεις εκ του ασφαλούς και δε θα έχεις μεγάλο αποτέλεσμα.
Αν πας πολλές,πολλές φορές και σπάσεις τα μούτρα σου άπειρες φορές θα τη βρεις την άκρη.Αν ψάχνεις με κύκλους,ασφαλείς επιλογές και δε ρισκάρεις κάνεις ό,τι και οι άλλοι.
ας πούμε η κοπέλα που θα δεχτεί μαζί σου με 500ευρώ με μένα δεν θα δεχτεί με λιγότερα από 700 και να θέλει και ψώνια και άλλες διαφοροποιήσεις που το κάνει αρκετά ακριβότερο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
ας πούμε η κοπέλα που θα δεχτεί μαζί σου με 500ευρώ με μένα δεν θα δεχτεί με λιγότερα από 700 και να θέλει και ψώνια και άλλες διαφοροποιήσεις που το κάνει αρκετά ακριβότερο.

Σου λέω να πας στα τυφλά για Σαββατόβραδο σε μία πόλη.Χωρίς να ξέρεις καμία.Ας πούμε στο Πόζναν.Η στο Κίεβο.Η στη Μόσχα.Απλά για να έχεις μια ευκαιρία να χτυπήσεις.Θα το έκανες?
Αν πήγαινες και δε γαμούσες σε one night stand θα το θεωρούσες επιτυχία ή αποτυχία?Πού βάζεις τον πήχυ?
Αμα κάποιος πιστεύει οτι είναι ωραίος και έχει πιθανότητες ας πάει να χτυπήσει στα τυφλά.
Δεν πάει όμως οπότε και ωραίος να είναι δε μετράει γιατί απλά δεν είναι εκεί.Το οτι πάει κάποιος δεν είναι καθόλου δεδομένο εκεί είναι το θέμα να πας όταν οι συνθήκες είναι εναντίον σου.Οχι αν πάω εγώ θα γίνει αυτό επειδή εσύ έφερες αυτό το αποτέλεσμα.Δεν πάει έτσι κατ αναλογία.
Πόσα ζητάνε αυτές και με τι κριτήρια είναι άλλο θέμα.Π.χ. αν πάει κάποιος σα λέτσος με φόρμες θα του ζητήσουν περισσότερα ή λιγότερα?Αν πάει κάποιος με κουστουμιά θα του ζητήσουν περισσότερα ή λιγότερα?Πώς κρίνουν με ποιον θα πάνε?

Συνήθως απλά βρίσκεσαι στο κατάλληλο μέρος την κατάλληλη στιγμή έχει να κάνει με χωροχρονική τοποθέτηση.
Εγώ δίνω στις γκόμενες μια αξία ανάλογα με φυσικά προσόντα,ντύσιμο,φέρσιμο κτλ αν αυτή ζητάει παραπάνω από την αξία που της δίνω,δεν τα χώνω.Πρέπει να είναι ρεαλίστρια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Σου λέω να πας στα τυφλά για Σαββατόβραδο σε μία πόλη.Χωρίς να ξέρεις καμία.Ας πούμε στο Πόζναν.Η στο Κίεβο.Η στη Μόσχα.Απλά για να έχεις μια ευκαιρία να χτυπήσεις.Θα το έκανες?
Αν πήγαινες και δε γαμούσες σε one night stand θα το θεωρούσες επιτυχία ή αποτυχία?Πού βάζεις τον πήχυ?
Αμα κάποιος πιστεύει οτι είναι ωραίος και έχει πιθανότητες ας πάει να χτυπήσει στα τυφλά.
Μόνος μου δεν πάω όχι. Με ένα φίλο μου ναι φυσικά. Θα βολτάρουμε θα κάνουμε και το καμάκι μας, εάν δεν προκύψει επιτυχία, θα πάρουμε τα γραφεία.
Επιτυχημένες εκδρομές όπως και να έχει. Το μοναχικό στυλ το δικό σου δεν ταιριάζει σε μένα προσωπικά, θέλω παρεάκι να κάνω χαβαλέ να σχολιάζουμε.
Δεν ξέρω εσύ αλλά εγώ μιλάω το ελάχιστο δυνατό με τις κοπέλες, τις βαριέμαι αφόρητα σε αυτό.
Αν θέλω να βγω σε κλάμπ ή για φαγητό και να μην λέω κουβέντα, βγαίνω και με τη γκόμενα/γυναίκα μου.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Μόνος μου δεν πάω όχι. Με ένα φίλο μου ναι φυσικά. Θα βολτάρουμε θα κάνουμε και το καμάκι μας, εάν δεν προκύψει επιτυχία, θα πάρουμε τα γραφεία.
Επιτυχημένες εκδρομές όπως και να έχει. Το μοναχικό στυλ το δικό σου δεν ταιριάζει σε μένα προσωπικά, θέλω παρεάκι να κάνω χαβαλέ να σχολιάζουμε.
Δεν ξέρω εσύ αλλά εγώ μιλάω το ελάχιστο δυνατό με τις κοπέλες, τις βαριέμαι αφόρητα σε αυτό.
Αν θέλω να βγω σε κλάμπ ή για φαγητό και να μην λέω κουβέντα, βγαίνω και με τη γκόμενα/γυναίκα μου.

Αυτό είναι καλό.Πας ένα ΠΣΚ Πόζναν ή Βαρσοβία,ένα ΠΣΚ Κίεβο,ένα Μινσκ ή Μόσχα βλέπεις τι παίζει και παίρνεις μια ιδέα πού είναι καλύτερα για εσένα.
Μετά πας συνέχεια στο ίδιο μέρος και πού και πού ρίχνεις και μια ματιά στα άλλα πώς εξελίσσονται.
Αμα δεν πας δεν μπορείς να καταλάβεις ακριβώς τι παίζει.
Τα πορνοταξίδια αξίζουν ακόμα,δεν είναι όπως παλιά βέβαια που χτύπαγες shot in barrell αλλά περνάς ακόμα καλά.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.510
Πόντοι
1.706
Πόσα ζητάνε αυτές και με τι κριτήρια είναι άλλο θέμα.Π.χ. αν πάει κάποιος σα λέτσος με φόρμες θα του ζητήσουν περισσότερα ή λιγότερα?Αν πάει κάποιος με κουστουμιά θα του ζητήσουν περισσότερα ή λιγότερα?Πώς κρίνουν με ποιον θα πάνε?
Υπάρχουν 2 βασικά κριτήρια.
-Πόσο δύσκολα καταπίνεται το χάπι.
-Τι άλλα πράγματα, εκτός του σεξ, περιλαμβάνει το πακέτο ή τι άλλο ώφελος υπολογίζει αυτή ότι θα έχει.

Συνήθως απλά βρίσκεσαι στο κατάλληλο μέρος την κατάλληλη στιγμή έχει να κάνει με χωροχρονική τοποθέτηση.
Αν ήσουνα και στο Μαιντάν μπορεί να έκανες και πολιτική καριέρα και να τις είχες στο τσεπάκι τώρα. Πέρα από την πλάκα, αυτό είναι ένας παράγοντας που δεν μπορείς να τον προυπολογίσεις.

Εγώ δίνω στις γκόμενες μια αξία ανάλογα με φυσικά προσόντα,ντύσιμο,φέρσιμο κτλ αν αυτή ζητάει παραπάνω από την αξία που της δίνω,δεν τα χώνω.Πρέπει να είναι ρεαλίστρια.
Τι αυταπάτη! Νομίζεις ότι καθορίζεις τους όρους του παιχνιδιού και μπορείς εσύ να εμφανίζεσαι όπως γουστάρεις, έχοντας το προνόμιο να αξιολογείς αυτά που ανάφερες παραπάνω, ενώ αυτή, για έναν περίεργο λόγο, δεν το κάνει. Μα αυτή καθορίζει το παιχνίδι, σε κοστολογεί κι αυτή, και σου λέει μία τιμή. Αν δεν μπορείς να ανταποκριθείς έχασες, ενώ αυτή θα βρει άλλον να της τη δώσει.

Και η κοστολόγιση που σου κάνει εξαρτάται από τη συνολική σου παρουσία. Και φυσικά αν κάποιος δείχνει ή συμπεριφέρεται σαν γύφτος θα του ζητήσει περισσότερα, γιατί θα είναι πιο δύσκολο να καταπιεί το χάπι.

Πάρε εσύ δύο 50άρες ισάξιας για την ηλικία τους φυσικής ομορφιάς, αλλά τη μία περιποιημένη, μακιγιαρισμένη, σε καλή φόρμα κλπ και τη άλλη εντελώς απεριποίητη και σκεβρωμένη από την προσωπική παραίτηση. Άν ήσουνα ζιγκολό, τα ίδια θα ζητούσες;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Υπάρχουν 2 βασικά κριτήρια.
-Πόσο δύσκολα καταπίνεται το χάπι.
-Τι άλλα πράγματα, εκτός του σεξ, περιλαμβάνει το πακέτο ή τι άλλο ώφελος υπολογίζει αυτή ότι θα έχει.


Αν ήσουνα και στο Μαιντάν μπορεί να έκανες και πολιτική καριέρα και να τις είχες στο τσεπάκι τώρα. Πέρα από την πλάκα, αυτό είναι ένας παράγοντας που δεν μπορείς να τον προυπολογίσεις.


Τι αυταπάτη! Νομίζεις ότι καθορίζεις τους όρους του παιχνιδιού και μπορείς εσύ να εμφανίζεσαι όπως γουστάρεις, έχοντας το προνόμιο να αξιολογείς αυτά που ανάφερες παραπάνω, ενώ αυτή, για έναν περίεργο λόγο, δεν το κάνει. Μα αυτή καθορίζει το παιχνίδι, σε κοστολογεί κι αυτή, και σου λέει μία τιμή. Αν δεν μπορείς να ανταποκριθείς έχασες, ενώ αυτή θα βρει άλλον να της τη δώσει.

Και η κοστολόγιση που σου κάνει εξαρτάται από τη συνολική σου παρουσία. Και φυσικά αν κάποιος δείχνει ή συμπεριφέρεται σαν γύφτος θα του ζητήσει περισσότερα, γιατί θα είναι πιο δύσκολο να καταπιεί το χάπι.

Πάρε εσύ δύο 50άρες ισάξιας για την ηλικία τους φυσικής ομορφιάς, αλλά τη μία περιποιημένη, μακιγιαρισμένη, σε καλή φόρμα κλπ και τη άλλη εντελώς απεριποίητη και σκεβρωμένη από την προσωπική παραίτηση. Άν ήσουνα ζιγκολό, τα ίδια θα ζητούσες;

Στο σπόνσορινγκ εγώ προσφέρω μια τιμή και αν της αρέσει έχει καλώς.Δε ζητάει η γκόμενα μια τιμή.Μάλλον δεν ξέρεις πώς λειτουργεί το σπόνσορινγκ.
Πολλές φορές τη συναντάς χωρίς καμιά καθορισμένη τιμή και όταν τη δεις από κοντά και κρίνεις προσφέρεις κάποια λεφτά ή δώρο.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κατ' αρχάς στρουμφάκι, κοίταξε να πας σε κάποιο γιατρό για τα αρχίδια σου που ξεβάφουν.

Μετά φρόντισε λίγο τον εαυτο σου γιατί πρώτον έχεις σκευρώσει, και δεύτερον ακόμα και τα αρπακτικά που χρυσοπληρώνεις καμμιά φορά σου λένε ότι βρωμάς και δεν σου κάθονται. Κρίμα είναι.

Μετά κοίταξε να ταξιδέψεις λίγο στο κόσμο μπας και ξεστραβωθείς. Οσο συνεχίζεις να ταξιδεύεις αποκλειστικά στην Ανατολική Ευρώπη όπου τα αρπακτικά σε μαδάνε δεν θα ξεφυγεις ποτέ από την αυτιστική θεώρηση ότι οι γυναίκες είναι τζουκ μποξ που τους ρίχνεις λεφτά και παίζουν. Οι διαβολοβδομάδες στο κίεβο δεν βοηθάνε ξέρεις. Μόνο τη τσέπη σου ξαλαφρώνουν.

Ξέρω ότι είναι σαν να απευθύνομαι σε τοίχο, οπότε δεν τα γράφω για σένα, αλλά γιατί μπορεί σε κάποιους άλλους να πιασουν τόπο.

Καλή συνέχεια. Το εννοώ. Δεν το γράφω ειρωνικά.
Ολόσωστος ο Μάιντ.Θα συμπληρώσω πως ο Κμαν σίγουρα χρειάζεται και βοήθεια ειδικού.
:hi: :thumbsup:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Φυσικά και υπάρχουν διακυμάνσεις στις τιμές βρε άρχοντα. Ένα κάρο πράγματα παίζουν ρόλο, πολλές παράμετροι. Αν θέλεις να τη φέρεις στο ζευγολατιό καλοκαιριάτικα και το ίδιο διήμερο έχει προσφορά για Μύκονο πιστεύεις η ταρίφα θα είναι ίδια?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.510
Πόντοι
1.706
Στο σπόνσορινγκ εγώ προσφέρω μια τιμή και αν της αρέσει έχει καλώς.Δε ζητάει η γκόμενα μια τιμή.Μάλλον δεν ξέρεις πώς λειτουργεί το σπόνσορινγκ.
Πολλές φορές τη συναντάς χωρίς καμιά καθορισμένη τιμή και όταν τη δεις από κοντά και κρίνεις προσφέρεις κάποια λεφτά ή δώρο.
Μια χαρά ξέρω πώς λειτουργεί το σπόνσοριγκ, έχω περάσει από κει. Απλά εσύ έχεις την ψευδαίσθηση ότι επειδή κάνεις τις αρχικές κινήσεις ελέγχεις και το παιχνίδι.
Και στο καμάκι, ο άντρας κάνει τις κινήσεις, αλλά αν δεν τον εγκρίνει η γκόμενα τελείωσε.

Μην ξεγελιέσαι. Εσύ μπορεί να προσφέρεις μία τιμή, αλλά το αν θα τη δεχτεί, εξαρτάται από το πώς σε έχει κοστολογήσει. Εσένα μπορεί να σε απορρίψει, ενώ κάποιον άλλον να τον δεχτεί με αυτήν την τιμή.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Στο σπόνσορινγκ εγώ προσφέρω μια τιμή και αν της αρέσει έχει καλώς.Δε ζητάει η γκόμενα μια τιμή.Μάλλον δεν ξέρεις πώς λειτουργεί το σπόνσορινγκ.
Πολλές φορές τη συναντάς χωρίς καμιά καθορισμένη τιμή και όταν τη δεις από κοντά και κρίνεις προσφέρεις κάποια λεφτά ή δώρο.
Κάνουνε συναντήσεις χωρις εγγυήσεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom