Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Τίντερ είναι απάτη Ουκρανία.Ολες όσες ματσάρεις είναι πρακτικά πουτάνες.Το κακό είναι οτι χάλσε το μάμπα λόγω του τίντερ.Σου ζητάνε πλέον να πληρώσεις μίνιμουμ ένα ευρώ για να δεις προφίλ γκόμενας που έχουν φίλτρο ηλικίας κάτω από τη δική σου.Ετσι έχουν μειωθεί οι γκόμενες κατά πολύ.Το μάμπα είναι χάλια εντελώς πλέον οπότε μένει μόνο το live καμάκι και τα κλαμπ που είναι όμως δύσκολο όπως προείπα.
Από το 2017 ασχολούμαι πολύ λίγο με online.Εχουν γαμηθεί άσχημα και τα τσέχικα και τα πολωνικά σάιτ,ζητάνε συνέχεια verifications οτι μένεις στη χώρα,πιστοποιήσεις φωτογραφιών κτλ.Μας γάμησε το τίντερ και το ίνσταγκραμ.
ουκρανια εχω μεινει λιγο και απο τιντερ βγηκα με ενα εφταρι, δεν μου εκατσε αλλα ηθελε να ερθει ελλαδα για διακοπες
ειχα κανονισει ηδη με καλυτερες και την γειωσα

απο τιντερ ειμαι γενικα ευχαριστημενος
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
O τελευταίος πυρφόρος

Διαβάζω προσεχτικά τον κμαν2 κ πάω για ραντεβού..
Μπουκέτο 42 ευρώ έτοιμο για να κάνω παράσταση
Σα να έχει ανηθο μού φαινεται :confused:
 

Συνημμένα

  • IMG_20210509_190525.jpg
    5,2 MB · Εμφανίσεις: 71

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Ροματζαδα ε;;;
Λέγε κμαν2 δεν έχω πιάσει τον παλμό των Σλάβων;;;;


Το τσουβάλι είναι γιατι ντρεπόμουν να με δουν στη ρεσεψιόν με το μπουκέτο κ το έκρυψα εκει :confused:
IMG_20210509_191904.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Είπαμε,μόνο αν είσαι σε καμια πολυεθνική,με δυτικό μισθό εννοείται

Κάτι τέτοιο είναι ότι πιο κοντινό σε παράδεισο
Μου έκατσε δουλειά για πολυεθνική. Agent administratif (οργάνωση γραμματείας) με ισπανόφωνη πελατεία. Διαβάζω όλη μέρα ισπανικά. Άμα υπάρξει προοπτική για λατινική Αμερική δεν ξέρω τι να κάνω. Είμαι μεγάλος γαμώτο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Βασικά αν είσαι εισοδηματίας.Πολλοί απλά αγοράζουν διαμερίσματα και τα νοικιάζουν.Το θέμα είναι οτι αυτές οι χώρες είναι ασταθείς π.χ αν γίνει πόλεμος Ουκρανία ο άλλος θα χάσει πολλά.Φαντάσου να είχε αγοράσει κάποιος στο Ντονέτσκ π.χ τι θα είχε πάθει.
Το άλλο είναι αν έχεις κάποια δουλειά που μπορείς να συνταξιοδοτηθείς πρόωρα π.χ στρατιωτικός κτλ οπότε πας εκεί με τη σύνταξή σου ίσως και εισοδήματα από ακίνητα.Αλλά γενικά δεν αξίζει,είναι μεγάλη η έλλειψη ανέσεων ουσιαστικά ανυπόφορη.Πολωνία,Τσεχία που πήγαν πολλοί γιατί και δουλειές είχε και δυτικές ανέσεις το σκυλομετάνιωσαν αφού σύντομα ανέβηκαν τα βιοτικά στάνταρτς και οι ωραίες γυναίκες έγιναν απρόσιτες.
Οι ανεσεις για εναν αντρα ειναι το σπιτι που μενει και η ατμοσφαιρα εξω με τα μουνια , δεν ειμαστε γκομενες να κοιταζουμε τα κτιρια/πεζοδρομια και τα μαγαζια ,ασε που στο μπλοκ εχει τα παντα την τελευταια δεκαετια ... μου θυμιζεις τις ελληνιδες που επισκεπτονταν την Βουλγαρια στα 90's
Αγοραζεις/νοικιαζεις ενα πολυ καλο και λυθηκε το προβλημα ,θα ηθελες να μενεις μονιμα απλα δεν μπορεις να το κανεις και λες σαχλαμαρες ,ο dirty περναει ονειρικα και για αυτο επιδιωκει να μεινει και περισσοτερα χρονια αν μπορεσει ...

ΥΓ. οσο ηταν το WC μου ειναι προφανως το δωματιο που κοιμασαι ,λες και δεν ξερουμε πως ειναι τα διαμερισματα στην Γερμανια ειδικα στο κρατιδιο που μενεις :grin:
 

Συνημμένα

  • 801 (2).jpg
    801 (2).jpg
    153,3 KB · Εμφανίσεις: 68
  • 800 (2).jpg
    800 (2).jpg
    155,8 KB · Εμφανίσεις: 57
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Οι ανεσεις για εναν αντρα ειναι το σπιτι που μενει και η ατμοσφαιρα εξω με τα μουνια , δεν ειμαστε γκομενες να κοιταζουμε τα κτιρια/πεζοδρομια και τα μαγαζια ,ασε που στο μπλοκ εχει τα παντα την τελευταια δεκαετια ... μου θυμιζεις τις ελληνιδες που επισκεπτονταν την Βουλγαρια στα 90's
Αγοραζεις/νοικιαζεις ενα πολυ καλο και λυθηκε το προβλημα ,θα ηθελες να μενεις μονιμα απλα δεν μπορεις να το κανεις και λες σαχλαμαρες ,ο dirty περναει ονειρικα και για αυτο επιδιωκει να μεινει και περισσοτερα χρονια αν μπορεσει ...
Tάσο,ένα μεγάλο πρόβλημα στις συζητήσεις με Έλληνες/ίδες,είναι πως ταυτίζονται με οτιδήποτε και αν πει κάποιος και περνάνε σε θέση άμυνας.
Όπως και να ήταν το σπίτι σου,ζούσες μία πόλη μπουρδέλο που κανείς δε θέλει να επισκεφτεί.
Και που εν έτη 2021 μοιάζει έτσι


είναι δηλαδή σαν να περάσεις φοιτητής μέσα στην καύλα και αντί να πας καμιά Θεσσαλονίκη,Αθήνα,κ.λ.π.
να περάσεις στο Μεσολόγγι ή την Φλώρινα και να μας λες ότι νοίκιαζες μεγάλο σπίτι...

Κισινάου δεν πάει κανείς μετανάστης,ούτε καν τουρίστας..

Γράφτηκε πριν ότι υπάρχουν άτομα που τραβιούνται στο μπλοκ,αλλά δεν γράφουν.
Ισχύει.
Όμως όσοι επικρίνουν τόσο σκληρά τον kman,καλό θα είναι να έχουν να δείξουν και κάτι πέρα από κριτική.
Γιατί γράφονται παρανοϊκά πράγματα,ακόμη και για την ηλικία του kman και πόσο τον περιορίζει(αληθές),
ενώ όμως οι ίδιοι είναι......μεγαλύτερoι σε ηλικία από τον kman.
Κλασσικά όμως για πάρτη τους δεν ισχύει το κριτήριο της ηλικίας,γιατί δύο μέτρα και εικοσιδύο σταθμά...
Γράφει και ο kman τα κουλά του μερικές φορές,ότι π.χ.θα γαμήσει σε 3 μέρες 6 διαφορετικές γκόμενες,
που άμα τον πάω Κολωνία να ανέβει τα σκαλιά του Ντομ,θα χρειαστεί 10 στάσεις..

Μην τα παίρνετε όλα προσωπικά και επειδή εδώ μέσα και από τις φωτογραφίες που έχω δει,
ούτε κανέναν Τζωρζ Κλούνει είδα,ούτε κάποιος είναι υπερταλέντο σε κάτι,
ούτε μεγαλοεπιχειρηματίας ή γόνος,αλλά νορμάλ άτομα της διπλανής πόρτας,
ας αφήσουμε τα μέντορινγκ,τα καμάκια και τα υπονοούμενα για νεαρές γκόμενες που είναι πιο νέες και εμφανίσιμες από του kman.

Απορώ ρε σεις..
Τόσα χρόνια στα Σλαβικά μουνολίβαδα,αυτογνωσία μηδέν;
Aφού οι Σλάβες δε χαϊδεύουν αυτιά και τα λένε στη μάπα.
Δεν είναι Γερμανίδες να σου πουν,δεν είσαι ο τύπος μου.
Το Ουκρανίδιον θα σου πει,ΧαΧα,ο πατέρας μου είναι μικρότερος από εσένα,που πας ρε θείο με το καμάκι

Εγώ σε τέτοια σκηνικά ξεφτιλίσματος πουροτουριστών,έχω υπάρξει πολλάκις παρών.
Τέσπα,όποιος είναι στη γύρα ξέρει τι να πάρει στα σοβαρά και τι όχι..
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Αλλά γενικά δεν αξίζει,είναι μεγάλη η έλλειψη ανέσεων ουσιαστικά ανυπόφορη.Πολωνία,Τσεχία που πήγαν πολλοί γιατί και δουλειές είχε και δυτικές ανέσεις το σκυλομετάνιωσαν αφού σύντομα ανέβηκαν τα βιοτικά στάνταρτς και οι ωραίες γυναίκες έγιναν απρόσιτες.
Ανέσεις και νοοτροπία. Πολύ βασικά αυτά. Δεν νομίζω ότι θα μπορούσα να μείνω μόνιμα σε ανατολικό μπλοκ.

Πρακτικά το καλύτερο είναι αυτό που κάνω εγώ,δουλειά στη Δύση,γαμήσια στην Ανατολή,διακοπές Μεσόγειο,τα συνδυάζω όλα.Είναι το ευρωπαικό όραμα που λέμε.
Άμα βρεις τρόπο να έρχονται αυτές αντί να πηγαίνεις εσύ, θα ήταν ακόμα καλύτερο. Σίγουρα από σλαβικές περιοχές εποφθαλμιούν Γερμανία, γιατί θέλουν να ξεφύγουν. Αλλά, εννοείται, το πλάνο θα είναι πολύ διαφορετικό. Πρέπει να επενδύσεις σε στάτους.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Είναι δυνατόν να λέει ο άλλος οτι είναι επίτευγμα να αγοράσεις ένα διαμέρισμα 50000 ευρώ στην ανατολική Ευρώπη και να κάθεσαι εκεί να ξύνεις τα αρχίδια σου?Αν πάω αύριο στην τράπεζα μου δίνουν τα διπλά και το αγοράζω.
Δεν απαντούν ποτέ επί της ουσίας.Ας βγάλουν μια φωτό μετά το 2017 που γάμησαν κάτι.Δεν υπάρχουν λέμε οι τύποι.
Πάει λέει ο άλλος και μένει Κίεβο.Και τι πρέπει να κάνω εγώ?Να ζηλεύω?Αμα ανοίξουν τα σύνορα της Ουκρανίας στην ΕΕ,πόσοι θα μείνουν στη χώρα?
Γενικά ο τρόπος που θέτω τα θέματα είναι έτσι ακριβώς όπως είναι άσχετα αν ο άλλος τον θεωρεί γαιδουροτρόπο γιατί δεν είναι PC.Σιγά μη σέβομαι εγώ τις ευαισθησίες του άλλου,τους μέσους όρους κτλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ανέσεις και νοοτροπία. Πολύ βασικά αυτά. Δεν νομίζω ότι θα μπορούσα να μείνω μόνιμα σε ανατολικό μπλοκ.


Άμα βρεις τρόπο να έρχονται αυτές αντί να πηγαίνεις εσύ, θα ήταν ακόμα καλύτερο. Σίγουρα από σλαβικές περιοχές εποφθαλμιούν Γερμανία, γιατί θέλουν να ξεφύγουν. Αλλά, εννοείται, το πλάνο θα είναι πολύ διαφορετικό. Πρέπει να επενδύσεις σε στάτους.

Δεν μπορούν να έρθουν πλέον λόγω κορωναιού.Και Γερμανία παίζουν άλλα προβλήματα,δε σε σηκώνει η τοπική κουλτούρα να βλέπουν μπαρμπάδες με Ανατολικές.Τρως γενική υποβάθμιση και κράξιμο δεν είναι αποδεκτό όπως στις σλαβικές χώρες που δεν κουνιέται βλέφαρο.Οι γκόμενες γουστάρουν βέβαια να βλέπουν χλίδα και ποιότητα,καθαριότητα, Γερμανίας αλλά βιώνεις και αρνητικά πράγματα.Εχει και πολλούς ξένους που είναι αρχιδοσπαστικοί αλλά κυρίως δε σε σηκώνει η τοπική κουλτούρα.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
Είναι δυνατόν να λέει ο άλλος οτι είναι επίτευγμα να αγοράσεις ένα διαμέρισμα 50000 ευρώ στην ανατολική Ευρώπη και να κάθεσαι εκεί να ξύνεις τα αρχίδια σου?Αν πάω αύριο στην τράπεζα μου δίνουν τα διπλά και το αγοράζω.
Δεν απαντούν ποτέ επί της ουσίας.Ας βγάλουν μια φωτό μετά το 2017 που γάμησαν κάτι.Δεν υπάρχουν λέμε οι τύποι.
Πάει λέει ο άλλος και μένει Κίεβο.Και τι πρέπει να κάνω εγώ?Να ζηλεύω?Αμα ανοίξουν τα σύνορα της Ουκρανίας στην ΕΕ,πόσοι θα μείνουν στη χώρα?
τα διαμερίσματα στο ουκρανιδισταν είναι το ίδιο ακριβά ίσως και ποιο ακριβά από Ελλάδα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.729
Like
3.111
Πόντοι
506
Τύπε Alica και τα μυαλά στο μίξερ :rockon:

v3imagesbin10424e92d14bb715e682bf1ea2842a8c-o5ppyy6cdcb3vlcirt2_t1880.jpg
Σαντ, ειναι δυναμη η Alica.

Η κορυφαια γερμανιδα αθλητρια (για τα γουστα μου) ειναι ομως η
Hanna Orthmann
1.88m, 74kg

Μιλαμε για θηριο με μπουταρες κ κωλαρα......


dfbf76a97e90882afb1989f168c76683.jpg


volley-test-match-memorial-ferrari-finals-zanetti-bergamo-vs-saugella-team-monza-hanna-orthmann-saugella-monza-memorial-160464606.jpg
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ανέσεις και νοοτροπία. Πολύ βασικά αυτά. Δεν νομίζω ότι θα μπορούσα να μείνω μόνιμα σε ανατολικό μπλοκ.


Άμα βρεις τρόπο να έρχονται αυτές αντί να πηγαίνεις εσύ, θα ήταν ακόμα καλύτερο. Σίγουρα από σλαβικές περιοχές εποφθαλμιούν Γερμανία, γιατί θέλουν να ξεφύγουν. Αλλά, εννοείται, το πλάνο θα είναι πολύ διαφορετικό. Πρέπει να επενδύσεις σε στάτους.
Εδώ δε μένουν οι πλούσιοι του μπλοκ,μόνιμα στο μπλοκ.
Σε αντίθεση με τους πλούσιους της Ευρώπης,που δεν πατάνε στο μπλοκ.

Ο kman θέλει όλη την εμπειρία του ταξιδιού και του φλασαρίσματος.
Αλλιώς έχει πάμπολλες νεοφερμένες Σλάβες στη Γερμανία,που είναι και ελαστικες στη διαφορά ηλικίας.
Αλλά ακόμη και αυτές με καλή εμφάνιση,δεν αποτελούν επιλογή για τους δυτικούς.
Είναι ευκολάκι οι Σλάβες εδώ και το ξέρουν και οι ίδιες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
τα διαμερίσματα στο ουκρανιδισταν είναι το ίδιο ακριβά ίσως και ποιο ακριβά από Ελλάδα

Λέμε οτι ο άλλος στη Μολδαβία το αγόρασε 50000 ευρώ και περίμενε να το πουλήσει στα διπλά αλλά το πούλησε το ίδιο.
Αλλά ποιος ο λόγος να μείνεις σε χώρα όπως η Ουκρανία?Χάνεις ένα σωρό λεφτά.Ο,τι επιχείρηση και να ανοίξεις θα στα φάνε όλα.Δηλαδή να ζεις σαν Ουκρανός?Ποιος το θέλει αυτό?
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Bρηκα φωτο του παππου γνωστου μελους που ζει Αγ. Πετρουπολη


722-oliver-humanzee-chimp-hybrid-1.jpg
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εδώ δε μένουν οι πλούσιοι του μπλοκ,μόνιμα στο μπλοκ.
Σε αντίθεση με τους πλούσιους της Ευρώπης,που δεν πατάνε στο μπλοκ.

Ο kman θέλει όλη την εμπειρία του ταξιδιού και του φλασαρίσματος.
Αλλιώς έχει πάμπολλες νεοφερμένες Σλάβες στη Γερμανία,που είναι και ελαστικες στη διαφορά ηλικίας.
Αλλά ακόμη και αυτές με καλή εμφάνιση,δεν αποτελούν επιλογή για τους δυτικούς.
Είναι ευκολάκι οι Σλάβες εδώ και το ξέρουν και οι ίδιες

Οντως εφτάρι Σλάβα μπορείς να έχεις Γερμανία και ακόμη περισσότερο Πολωνία.Οχι όμως μοντελέ,εντυπωσιακή.Next door φοιτήτρια φάση.
Λογικό είναι οι πλούσιοι να μη μένουν μπλοκ.Πού θα έρθει μια Σλάβα ευκολότερα?Στο Μινσκ,στην Πράγα,στο Λονδίνο ή στο Ντουμπάι?
Καλύτερα από άποψη σκηνικού να καλέσεις μια Σλάβα Δύση ή ελληνικό νησί εννοείται.Ομως το έξοδο σε αυτή την περίπτωση είναι πολλαπλάσιο από ό,τι Κίεβο που είναι πάμφθηνο.Φυσικά θα είναι το ντεκόρ καλύτερο στο Παρίσι ή στην Κυανή ακτή ή στο Κάπρι αλλά θα πληρώσεις διπλά και τριπλά και ακόμα παραπάνω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Οι πλουσιοι της ευρωπης κ του μπλοκ επιλεγουν μερη με ηλιο κ θαλασσα κ οσο γινεται πιο κοσμοπολιτικα.
Εξαρτατε απο το βιοτικο επιπεδο του καθενος. Αυτο ανεβαινει κλιμακωτα.

Παραλια τουρκιας, κυπρο, ελληνικα νησια, μονακο βαρκελονη, μαγιορκα, ιμπιζα, καναρια , ασιατικοι προορισμοι, κ διαφορα νησια καραίβικηςκτλ

Αυτο ειναι το ζητούμενο και για μας . Ηλιος κ θαλασσα αν γινετε 9+ μηνες τον χρόνο. Μουνί σε αφθονία, διασκεδαση κ ας μην ζω σε γιωτ κ ας βγαζω τα μισα απο οσα βγαζω στην γερμανία.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Tάσο,ένα μεγάλο πρόβλημα στις συζητήσεις με Έλληνες/ίδες,είναι πως ταυτίζονται με οτιδήποτε και αν πει κάποιος και περνάνε σε θέση άμυνας.
Όπως και να ήταν το σπίτι σου,ζούσες μία πόλη μπουρδέλο που κανείς δε θέλει να επισκεφτεί.
Και που εν έτη 2021 μοιάζει έτσι


είναι δηλαδή σαν να περάσεις φοιτητής μέσα στην καύλα και αντί να πας καμιά Θεσσαλονίκη,Αθήνα,κ.λ.π.
να περάσεις στο Μεσολόγγι ή την Φλώρινα και να μας λες ότι νοίκιαζες μεγάλο σπίτι...

Κισινάου δεν πάει κανείς μετανάστης,ούτε καν τουρίστας..

Γράφτηκε πριν ότι υπάρχουν άτομα που τραβιούνται στο μπλοκ,αλλά δεν γράφουν.
Ισχύει.
Όμως όσοι επικρίνουν τόσο σκληρά τον kman,καλό θα είναι να έχουν να δείξουν και κάτι πέρα από κριτική.
Γιατί γράφονται παρανοϊκά πράγματα,ακόμη και για την ηλικία του kman και πόσο τον περιορίζει(αληθές),
ενώ όμως οι ίδιοι είναι......μεγαλύτερoι σε ηλικία από τον kman.
Κλασσικά όμως για πάρτη τους δεν ισχύει το κριτήριο της ηλικίας,γιατί δύο μέτρα και εικοσιδύο σταθμά...
Γράφει και ο kman τα κουλά του μερικές φορές,ότι π.χ.θα γαμήσει σε 3 μέρες 6 διαφορετικές γκόμενες,
που άμα τον πάω Κολωνία να ανέβει τα σκαλιά του Ντομ,θα χρειαστεί 10 στάσεις..

Μην τα παίρνετε όλα προσωπικά και επειδή εδώ μέσα και από τις φωτογραφίες που έχω δει,
ούτε κανέναν Τζωρζ Κλούνει είδα,ούτε κάποιος είναι υπερταλέντο σε κάτι,
ούτε μεγαλοεπιχειρηματίας ή γόνος,αλλά νορμάλ άτομα της διπλανής πόρτας,
ας αφήσουμε τα μέντορινγκ,τα καμάκια και τα υπονοούμενα για νεαρές γκόμενες που είναι πιο νέες και εμφανίσιμες από του kman.

Απορώ ρε σεις..
Τόσα χρόνια στα Σλαβικά μουνολίβαδα,αυτογνωσία μηδέν;
Aφού οι Σλάβες δε χαϊδεύουν αυτιά και τα λένε στη μάπα.
Δεν είναι Γερμανίδες να σου πουν,δεν είσαι ο τύπος μου.
Το Ουκρανίδιον θα σου πει,ΧαΧα,ο πατέρας μου είναι μικρότερος από εσένα,που πας ρε θείο με το καμάκι

Εγώ σε τέτοια σκηνικά ξεφτιλίσματος πουροτουριστών,έχω υπάρξει πολλάκις παρών.
Τέσπα,όποιος είναι στη γύρα ξέρει τι να πάρει στα σοβαρά και τι όχι..
ΒΠ εχεις παει στο Κισιναου? αρα μην πεφτεις στην λουμπα με τα χαζοβιντεακια ...
φυσικα ειναι σοβιετ στυλ πολη οπως το Κιεβο αλλα εμενα δεν με χαλαει καθολου αυτο , εσυ τις λες δηλαδη να λειπει στον dirty η ομορφη Θεσσαλονικη?
η να σου βαλω μηπως βιντεο με τους γυφτομαχαλαδες απο το Ντορτουμντ και το Γκελζενκιρχεν?

Οσο για την ηλικια το εχω πει οτι ειμαι μεγαλυτερος απο τον κμαν , δεν καταλαβαινω επισης το υπονοουμενο για εμφανιση και μεγαλοεπιχειρηματιες ... ολοι εδω μεσα ατομα της διπλανης πορτας ειμαστε και οχι εκατομμυριουχοι , αυτο ελειπε :grin: σε αλλον πες το ...
Για αυτο λεω οτι προτιμω να μενω στο μπλοκ με καποια σχετικα καλη οικονομικη ανεση παρα σε καποια Γερμανια η Αγγλια ... να κανω τι στις τελευταιες και για ποιες δυτικες ανεσεις μιλαμε οταν και το δικο σας οικονομικο επιπεδο ειναι το ιδιο ,ασε που μενετε λιγα χρονια και συμπεριφερεστε λες και ειστε γεννημενοι/μεγαλωμενοι εκει. Το ιδιο κανουν και οι μολδαβοι μεταναστες βεβαια :confused:


Ποτε καμια σλαβα δεν μου ειπε οτι ειμαι μεγαλυτερος απο τον πατερα της ,για γκομενες χωρις λεφτα αναφερομαι.
δυτικη μπορει πραγματι να το ελεγε ,τεσπα βγαζετε κομπλεξ με τις ανατολικες ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Λέμε οτι ο άλλος στη Μολδαβία το αγόρασε 50000 ευρώ και περίμενε να το πουλήσει στα διπλά αλλά το πούλησε το ίδιο.
Αλλά ποιος ο λόγος να μείνεις σε χώρα όπως η Ουκρανία?Χάνεις ένα σωρό λεφτά.Ο,τι επιχείρηση και να ανοίξεις θα στα φάνε όλα.Δηλαδή να ζεις σαν Ουκρανός?Ποιος το θέλει αυτό?
Γιατι εσυ τωρα ζεις σαν γερμανος δηλαδη ? :2funny:

οποτε γιατι να ζεις σαν ουκρανος οταν θα μενεις εκει ...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τάσο,όχι δεν έχω πάει Κισινάου,όπως και πολλοί άλλοι.
Και μόνο αυτό δείχνει κάτι νομίζω.
Εσύ δηλαδή είδες ποτέ κανά κύμα δυτικών μεταναστών για Μολδαβία ή έστω τουρίστες;
Mάλλον το αντίθετο συμβαίνει.

Άσε τη Θεσσαλονίκη,ο kman μίλησε για δυτική Ευρώπη και μπλοκ.
Το Γκεσελκίρχεν και το Ντόρντμουντ δε με αφορά,ούτε η ζωή κάποιου που ψήνει γύρο και τον γαμάνε.
Εγώ μένω Μόναχο,πηγα για 6 μήνες Πράγα,ΠΡΑΓΑ και δεν υπάρχει σύγκριση.
Είμαι στο Μόναχο υπάλληλος και έχω ανοίξει και εταιρεία,
που η ίδια εταιρεία θα μου απέφερε στην Πράγα το 1/3 των εσόδων,
σε σύγκριση με εδώ.
Γερμανία έχω γεννηθεί και μεγαλώσει τα πρώτα χρόνια,αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα..

Το ποστ μου,πέρα από τα περί Κισινάου,τα άλλα περί ηλικίαςμεπιχειρηματιων,κ.λ.π. δεν πήγαιναν σε εσένα.
Απλά αυτά με τους γοητευτικούς 50-60άρηδες που έχουν τον τρόπο τους να γαμάνε μόνο με τη γοητεία τους,
εντάξει,για σενάρια σε τσόντα,καλά είναι..
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Αγγλια, Γαλλια, Γερμανια αξιζει να ζεις αν βγαζεις ΠΟΛΛΑ λεφτα
διαφορετικα οι μισοι σου γειτονες θα ειναι τριτοκοσμικοι

Για εναν μισθο καλυτερα ανατολικη ευρωπη εντος εε ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom