Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Όχι,αυτή με τα σηκωμένα χέρια είναι η μουνάρα

Πλέον έχει γίνει και διάσημη σαν γυμνάστρια της Ντορτμουντ


Αυτή μάλιστα.

είναι γυναίκα του επιπέδου που χτυπάει ο Σοκολ. Το σκέφτηκα ότι αυτή θα ήταν.

η εθνικότητα είναι απαγορευτική για μη ματσωμενους μη Γερμανούς.

αλλά να φας χυλόπιτα από αυτήν αξίζει. Όχι να τρως από τη Βούλα από την Καστοριά
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
αυτη που αξιζει ειναι η δευτερη απο αριστερα?
με αυτα που διαβαζουμε ολα ειναι πιθανα
Όπως είπα ,αξίζει μόνο μια (π προφανώς είναι η τυπισσα με τα χέρια ψηλά) και λέω ΑΝΤΕ και η άκρα αριστερή (φριτσενα ,θηλυκό του Φριτς). Το καζαβουμπου ούτε για καμαριέρα σε ρισορτ δεν είναι
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ο τυπος και αδυναμος ειναι, και χρημα δεν εχει.. Μην βλεπεις που κανει τρομερη οικονομια 350 ημερες τον χρονο, για να ξοδεψει στις 10.
Καλά αν είχε πάρει καμία ελλεηνιδα με μουστάκι και κρεατοελιά,κυτταρίτιδα και πατσες να κρέμονται(όπως το 85% της γενιάς του από Ελλάδα) τι θα ήταν τότε;

θα παρακαλούσε να πεθάνει
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αυτή μάλιστα.

είναι γυναίκα του επιπέδου που χτυπάει ο Σοκολ. Το σκέφτηκα ότι αυτή θα ήταν.

η εθνικότητα είναι απαγορευτική για μη ματσωμενους μη Γερμανούς.

αλλά να φας χυλόπιτα από αυτήν αξίζει. Όχι να τρως από τη Βούλα από την Καστοριά

Ίσως να'χει καμια σλαβική ρίζα η τύπισσα,βγάζει αυτή την καύλα που δεν βγάζουν οι κρύες γερμανοειδείς
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ίσως να'χει καμια σλαβική ρίζα η τύπισσα,βγάζει αυτή την καύλα που δεν βγάζουν οι κρύες γερμανοειδείς
Τόσες Γερμανίδες βιάστηκαν το 45,δεν είναι απιθανο
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Καλά αν είχε πάρει καμία ελλεηνιδα με μουστάκι και κρεατοελιά,κυτταρίτιδα και πατσες να κρέμονται(όπως το 85% της γενιάς του από Ελλάδα) τι θα ήταν τότε;
θα παρακαλούσε να πεθάνει
Eνω αν ήταν κάποια κοντοπιθαρη στραβοκανα αλμπανεζα, βραχυσωμη τύπου χόμπιτ. Που σε κοιτα σαν αποχαυνωμενη λοβοτομημενη αγελαδα.Επειδή δεν στροφαρει. Επιτυχια! Ξεχασαμε την γουρουνοτριχα στα πόδια.Που αν σε αγγίξει είναι σαν συρματινο σφουγγαράκι(της σκοτς μπράιτ). Εμ, εκείνος ο πεσμένος πατατοκωλος απ την υπερβολικη σαβουρο μασα. Aξεχαστος! Και oταν μιλά ακατάπαυστα με το χαρακτηριστικό Ρο, παριστάνοντας τις ξερολες. Τρέλα! -Το 85% των αλμπανεζων= τουρκαλμπανεζων, έτσι είναι.. Φοβερο dna. Το έφερε καποτε σαν μπολιασμα ο σουλειμαν για να ριζώσει. Aπ τα βάθη της ανατολιας.Για να ελέγχει πιο ευκολα τα βαλκανια. Και τελικα τα καταφερε, ρε. Δυστυχώς
 
Τελευταία τροποποίηση:

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Τόσες Γερμανίδες βιάστηκαν το 45,δεν είναι απιθανο
Αμετρητες οπως και οι εκτρωσεις ,οταν οι αμερικανοι εκαναν παραπονα στους ρωσους συμμαχους τους για αυτη την κατασταση εκεινοι απαντησαν ... τουλαχιστον οι αντρες μας ειναι υγιεις :confused:

Μιας και ειναι η μερα σημερα , αξιζει να επισκεφθειτε το μουσειο του μεγαλου πατριωτικου πολεμου στη Μοσχα το οποιο ειναι πραγματικα μεγαλειωδης
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Eνω αν ήταν κάποια κοντοπιθαρη στραβοκανα αλμπανεζα, βραχυσωμη τύπου χόμπιτ. Που σε κοιτα σαν αποχαυνωμενη λοβοτομημενη αγελαδα.Επειδή δεν στροφαρει. Επιτυχια! Ξεχασαμε την γουρουνοτριχα στα πόδια.Που αν σε αγγίξει είναι σαν συρματινο σφουγγαράκι(της σκοτς μπράιτ). Εμ, εκείνος ο πεσμένος πατατοκωλος απ την υπερβολικη σαβουρο μασα. Aξεχαστος! Και oταν μιλά ακατάπαυστα με το χαρακτηριστικό Ρο, παριστάνοντας τις ξερολες. Τρέλα! -Το 85% των αλμπανεζων= τουρκαλμπανεζων, έτσι είναι.. Φοβερο dna. Το έφερε καποτε σαν μπολιασμα ο σουλειμαν για να ριζώσει. Aπ τα βάθη της ανατολιας.Για να ελέγχει πιο ευκολα τα βαλκανια. Και τελικα τα καταφερε, ρε. Δυστυχώς
Ε ναι. Αν είχε βρει μια τέτοια αλβανεζα,ούτε θα γαμουσε και θα είχε χάσει παραπάνω λεφτά

λες και θα μπορούσε με την εμφάνιση του η την ηλικία του να βρει μουναρες κάνετε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.709
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
Στον κμαν2 στέλνουν τα μουνια τους κ βυζιά τους κ σε μένα οι δικές μου σπονσορετες δείτε τι μου στελνουν :confused: :confused: :cry::cry::cry::cry::cry:
IMG-20210509-WA0000.jpg
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Η μία ήξερε η άλλη όχι.Σε αυτήν που ήξερε(τη βυζαρού Λευκορρωσίδα) επέστρεφα το βράδυ αφού είχα γαμήσει την άλλη.Οταν ήταν μόνη της φαντάζομαι οτι θα αυνανιζόταν φαντασιώνοντάς με ή έστελνε μηνύματα σε άλλους άντρες,ποιος ξέρει.
 

Συνημμένα

  • giphy.gif
    giphy.gif
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 32

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
διαφωνώ με τον όρο ναυάγιο
γούστο του και καπέλο του
εδώ κάποιοι δεν ντρέπονται και χρησιμοποιούν τα δερματικά του προβλήματα σαν προσβολή
αλήθεια δεν καταλαβαίνω νομίζετε κάποιοι ότι υποβιβάζοντας κάποιον άλλον αναδεικνύετε τον εαυτό σας;
Αν ναι τότε περάστε μια βόλτα σε ψυχίατρο ούτε καν σε ψυχολόγο να σας λύσει τα απωθημένα
όλοι εδώ την έχετε βγάλει και την μετράτε 20 πόντους μεγαλύτερη από τον κμαν
του ζητάτε εφορίες, διαβατήρια, φωτογραφίες από γκόμενες να αποδείξει τι;
δεν τον υπολογίζω ούτε τον συμπαθώ τον κμαν δεν τον βλέπω καν σαν να μην υπάρχει για έμενα
άλλα ορισμένοι το παραξηλώνετε το ζήτημα
για να δω τα δικά σας αρχίδια τα τωρινά όμως όχι τα πριν 2-3-5 χρονιά ούτε καν τα περσινά ξινά σταφύλια
και τύπου ρωτά τον τάδε να σου πει τι είμαι/ήμουν εγώ τα ακούω βερεσέ, σαν τους παππούδες του καφενείου που αναπολούν τα παλιά τους μεγαλεια
ζητάς από κάποιον αποδείξεις; παρουσίασε και τις δικές σου
εκεί είσαι ο μάγκας ο αρχιδατος αλλοιος είσαι απλά ενα τρολ πίσω απο το πληκτρολόγιο που κρίνει αλλά δεν θέλει να κριθεί
εγώ τολμάω και το λέω έχω να πάω εκεί αρκετά χρόνια άρα άποψη 0
ο κμαν μου βγάζει το καπέλο αλλά χέστηκα δεν με νοιάζει άλλα ούτε δεν θα τον υποβιβάσω για να νοιωσω εγω καλα
Mοιραζει πονο ο Αρχοντας
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
διαφωνώ με τον όρο ναυάγιο
γούστο του και καπέλο του
εδώ κάποιοι δεν ντρέπονται και χρησιμοποιούν τα δερματικά του προβλήματα σαν προσβολή
αλήθεια δεν καταλαβαίνω νομίζετε κάποιοι ότι υποβιβάζοντας κάποιον άλλον αναδεικνύετε τον εαυτό σας;
Αν ναι τότε περάστε μια βόλτα σε ψυχίατρο ούτε καν σε ψυχολόγο να σας λύσει τα απωθημένα
όλοι εδώ την έχετε βγάλει και την μετράτε 20 πόντους μεγαλύτερη από τον κμαν
του ζητάτε εφορίες, διαβατήρια, φωτογραφίες από γκόμενες να αποδείξει τι;
δεν τον υπολογίζω ούτε τον συμπαθώ τον κμαν δεν τον βλέπω καν σαν να μην υπάρχει για έμενα
άλλα ορισμένοι το παραξηλώνετε το ζήτημα
για να δω τα δικά σας αρχίδια τα τωρινά όμως όχι τα πριν 2-3-5 χρονιά ούτε καν τα περσινά ξινά σταφύλια
και τύπου ρωτά τον τάδε να σου πει τι είμαι/ήμουν εγώ τα ακούω βερεσέ, σαν τους παππούδες του καφενείου που αναπολούν τα παλιά τους μεγαλεια
ζητάς από κάποιον αποδείξεις; παρουσίασε και τις δικές σου
εκεί είσαι ο μάγκας ο αρχιδατος αλλοιος είσαι απλά ενα τρολ πίσω απο το πληκτρολόγιο που κρίνει αλλά δεν θέλει να κριθεί
εγώ τολμάω και το λέω έχω να πάω εκεί αρκετά χρόνια άρα άποψη 0
ο κμαν μου βγάζει το καπέλο αλλά χέστηκα δεν με νοιάζει άλλα ούτε δεν θα τον υποβιβάσω για να νοιωσω εγω καλα

Δεν μπαίνει ο άλλος στη διαδικασία άμεσης σύγκρισης γιατί ξέρει οτι δεν τον παίρνει.Δε δέχεται να συγκρίνει τι κάνεις εσύ το 2021 με το τι κάνει αυτός το 2021.Δέχεται ίσως υπό όρους π.χ. να συγκρίνει τι έκανε αυτός το 2015 που ήταν εύκολα με το τι κάνω εγώ τώρα.Οχι όμως με το τι έκανα εγώ το 2015 γιατί ακριβώς ήταν εύκολα και θεωρεί τα αποτελέσματά σου τότε υπερβολικά οπότε πάλι δεν τον παίρνει.
Συνεπώς οι δικές του φωτός του 2015 ή 2017 θεωρούνται πρόσφατες ενώ οι δικές μου του 2015 ή 2017 παλιές.Γιατί δε συγκρίνουν τα ίδια πράγματα αλλά τα θέλουν όλα προσωποποιημένα.
Αν βάλω τον άλλο ακριβώς στις ίδιες συνθήκες πίεσης χρόνου κτλ,δηλαδή να έχει αποτέλεσμα στο τριήμερο εννοείται θα κλάσει δε θα κάνει τίποτα απολύτως.Δέχεται να συγκριθεί αν αυτός έχει άνεση χρόνου,οικονομική και μένει όσο θέλει ενώ εσύ τελείς υπό πίεση χρόνου.Τότε ίσως δεχτεί σύγκριση αποτελεσμάτων.Αλλά στις ίδιες συνθήκες χωρίς όρους δε δέχεται με τίποτα.Μόνο σε διαφορετικές συνθήκες και υπό όρους.

Για να καταλάβετε τι παίζει πρέπει να κάνετε αποπροσωποποίηση.Δηλαδή όχι να συνδυάζετε τις γκόμενες με τον Κμαν αλλά να τις βλέπετε αφηρημένα σε στυλ τι μπορεί να κάνει κάποιος Κίεβο σήμερα που πάει για τριήμερο.Ποιες είναι οι δυνατότητες στο μάξιμουμ.Οχι τι θα κάνει ο μέσος όρος αν πάει στο Κίεβο για τριήμερο.Ο μέσος όρος πιθανόν θα πιάσει τα αρχίδια του αλλά εγώ δείχνω το όριο το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα.
Αυτοί φωτό μετά το 2017 από Κίεβο δε θα βάλουνε ποτέ αφού έκτοτε δυσκόλεψε.Αυτό είναι δεδομένο,θα βάλουνε μόνο εάν τύχει και μείνουνε στο Κίεβο για μήνες οπότε αυξήσουν κάπως τις ευκαιρίες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
Δεν μπαίνει ο άλλος στη διαδικασία άμεσης σύγκρισης γιατί ξέρει οτι δεν τον παίρνει.Δε δέχεται να συγκρίνει τι κάνεις εσύ το 2021 με το τι κάνει αυτός το 2021.Δέχεται ίσως υπό όρους π.χ. να συγκρίνει τι έκανε αυτός το 2015 που ήταν εύκολα με το τι κάνω εγώ τώρα.Οχι όμως με το τι έκανα εγώ το 2015 γιατί ακριβώς ήταν εύκολα και θεωρεί τα αποτελέσματά σου τότε υπερβολικά οπότε πάλι δεν τον παίρνει.
Συνεπώς οι δικές του φωτός του 2015 ή 2017 θεωρούνται πρόσφατες ενώ οι δικές μου του 2015 ή 2017 παλιές.Γιατί δε συγκρίνουν τα ίδια πράγματα αλλά τα θέλουν όλα προσωποποιημένα.
Αν βάλω τον άλλο ακριβώς στις ίδιες συνθήκες πίεσης χρόνου κτλ,δηλαδή να έχει αποτέλεσμα στο τριήμερο εννοείται θα κλάσει δε θα κάνει τίποτα απολύτως.Δέχεται να συγκριθεί αν αυτός έχει άνεση χρόνου,οικονομική και μένει όσο θέλει ενώ εσύ τελείς υπό πίεση χρόνου.Τότε ίσως δεχτεί σύγκριση αποτελεσμάτων.Αλλά στις ίδιες συνθήκες χωρίς όρους δε δέχεται με τίποτα.Μόνο σε διαφορετικές συνθήκες και υπό όρους.

Για να καταλάβετε τι παίζει πρέπει να κάνετε αποπροσωποποίηση.Δηλαδή όχι να συνδυάζετε τις γκόμενες με τον Κμαν αλλά να τις βλέπετε αφηρημένα σε στυλ τι μπορεί να κάνει κάποιος Κίεβο σήμερα που πάει για τριήμερο.Ποιες είναι οι δυνατότητες στο μάξιμουμ.Οχι τι θα κάνει ο μέσος όρος αν πάει στο Κίεβο για τριήμερο.Ο μέσος όρος πιθανόν θα πιάσει τα αρχίδια του αλλά εγώ δείχνω το όριο το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα.
Αυτοί φωτό μετά το 2017 από Κίεβο δε θα βάλουνε ποτέ αφού έκτοτε δυσκόλεψε.Αυτό είναι δεδομένο,θα βάλουνε μόνο εάν τύχει και μείνουνε στο Κίεβο για μήνες οπότε αυξήσουν κάπως τις ευκαιρίες.
Μην το παραχέζεις τώρα
είπα να πω μια καλή κουβεντα διότι είναι κακεντρεχείς ορισμένοι απέναντι σου
ούτε είσαι ο μόνος που πας εκεί εν έτη 2021
απλά εισαι η μόνη ψωνάρα που κάθετε και τα γράφει και τα υπεραναλύει πολλές φορές βλακώδως σε φόρουμ(ξέρω αρκετούς που κάνουν συχνότερα ταξίδια από εσένα και έχουν καλύτερες επιτυχίες αλλά δεν έχουν το ψώνιο να το γράφουν σε φόρουμ)
Το παρουσιάζεις σαν μεγάλο κατόρθωμα και παρουσιάζεις το Κίεβο κι εσύ Ζυρίχη και βάλε σαν τον κύπριο φίλο μας

Για να μην πλατειάζω σχολιάζω όσους εδώ στο φόρουμ κάνουν μαθήματα πως να βγάλουν γκόμενα στην Ουκρανία χωρίς να έχουν πατήσει ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ το πόδι τους εκεί ή έχουν να πάνε 5-6 χρόνια και όσους προσπαθούν να σε μειώσουν για το ύψος σου την απώλεια μαλλιών σου και τα δερματικά σου προβλήματα στην γενετήσια περιοχή σου
Αυτοι για μένα είναι μικροί σαν άνθρωποι και ΣΚΑΤΟΨΥΧΟΙ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.614
Πόντοι
2.406
κραζουν ολοι κμαν για τα 500 την ημερα
Ποιοι ομως;;;;;
αυτοι που συμπεριλαμβανομενου κι εμου σκαμε 150αρια την ωρα σε εσκορτς και κανουμε αγωνα δρομου να χυσουμε δευτερη φορα στην μια ωρα
οκ παιδες ολα οκ
και καποιοι που ο υμνος τους ειναι το μονο στα ονειρα του Χατζηγιαννη
εχετε δικιο
να ηταν η ζηλεια ψωρα

έχω μείνει άναυδος...:kneel:
κεντάει το σάι... :dunno:
Παλιό
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Mοιραζει πονο ο Αρχοντας
Πάντα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.709
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
Μην το παραχέζεις τώρα
είπα να πω μια καλή κουβεντα διότι είναι κακεντρεχείς ορισμένοι απέναντι σου
ούτε είσαι ο μόνος που πας εκεί εν έτη 2021
απλά εισαι η μόνη ψωνάρα που κάθετε και τα γράφει και τα υπεραναλύει πολλές φορές βλακώδως σε φόρουμ(ξέρω αρκετούς που κάνουν συχνότερα ταξίδια από εσένα και έχουν καλύτερες επιτυχίες αλλά δεν έχουν το ψώνιο να το γράφουν σε φόρουμ)
Το παρουσιάζεις σαν μεγάλο κατόρθωμα και παρουσιάζεις το Κίεβο κι εσύ Ζυρίχη και βάλε σαν τον κύπριο φίλο μας

Για να μην πλατειάζω σχολιάζω όσους εδώ στο φόρουμ κάνουν μαθήματα πως να βγάλουν γκόμενα στην Ουκρανία χωρίς να έχουν πατήσει ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ το πόδι τους εκεί ή έχουν να πάνε 5-6 χρόνια και όσους προσπαθούν να σε μειώσουν για το ύψος σου την απώλεια μαλλιών σου και τα δερματικά σου προβλήματα στην γενετήσια περιοχή σου
Αυτοι για μένα είναι μικροί σαν άνθρωποι και ΣΚΑΤΟΨΥΧΟΙ
Κλοπή πνευματικών δικαιωμάτων
Η λέξη ΣΚΑΤΟΨΥΧΗ είναι δικιά μου κ πηγαίνει στις σλαβες κ την έχω κατοχυρώσει αφού τις μισώ όσο τίποτα άλλο τις ρωσσοουκρανες
:rockon: :rockon:
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
Κλοπή πνευματικών δικαιωμάτων
Η λέξη ΣΚΑΤΟΨΥΧΗ είμαι δικιά μου κ πηγαίνει στις σλαβες κ την έχω κατοχυρώσει αφού τις μισώ όσο τίποτα άλλο τις ρωσσοουκρανες
:rockon: :rockon:
είναι πληθυντικός -ΟΙ όχι Η όποτε καμιά κλοπή δεν έγινε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.709
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
Δεν μπαίνει ο άλλος στη διαδικασία άμεσης σύγκρισης γιατί ξέρει οτι δεν τον παίρνει.Δε δέχεται να συγκρίνει τι κάνεις εσύ το 2021 με το τι κάνει αυτός το 2021.Δέχεται ίσως υπό όρους π.χ. να συγκρίνει τι έκανε αυτός το 2015 που ήταν εύκολα με το τι κάνω εγώ τώρα.Οχι όμως με το τι έκανα εγώ το 2015 γιατί ακριβώς ήταν εύκολα και θεωρεί τα αποτελέσματά σου τότε υπερβολικά οπότε πάλι δεν τον παίρνει.
Συνεπώς οι δικές του φωτός του 2015 ή 2017 θεωρούνται πρόσφατες ενώ οι δικές μου του 2015 ή 2017 παλιές.Γιατί δε συγκρίνουν τα ίδια πράγματα αλλά τα θέλουν όλα προσωποποιημένα.
Αν βάλω τον άλλο ακριβώς στις ίδιες συνθήκες πίεσης χρόνου κτλ,δηλαδή να έχει αποτέλεσμα στο τριήμερο εννοείται θα κλάσει δε θα κάνει τίποτα απολύτως.Δέχεται να συγκριθεί αν αυτός έχει άνεση χρόνου,οικονομική και μένει όσο θέλει ενώ εσύ τελείς υπό πίεση χρόνου.Τότε ίσως δεχτεί σύγκριση αποτελεσμάτων.Αλλά στις ίδιες συνθήκες χωρίς όρους δε δέχεται με τίποτα.Μόνο σε διαφορετικές συνθήκες και υπό όρους.

Για να καταλάβετε τι παίζει πρέπει να κάνετε αποπροσωποποίηση.Δηλαδή όχι να συνδυάζετε τις γκόμενες με τον Κμαν αλλά να τις βλέπετε αφηρημένα σε στυλ τι μπορεί να κάνει κάποιος Κίεβο σήμερα που πάει για τριήμερο.Ποιες είναι οι δυνατότητες στο μάξιμουμ.Οχι τι θα κάνει ο μέσος όρος αν πάει στο Κίεβο για τριήμερο.Ο μέσος όρος πιθανόν θα πιάσει τα αρχίδια του αλλά εγώ δείχνω το όριο το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα.
Αυτοί φωτό μετά το 2017 από Κίεβο δε θα βάλουνε ποτέ αφού έκτοτε δυσκόλεψε.Αυτό είναι δεδομένο,θα βάλουνε μόνο εάν τύχει και μείνουνε στο Κίεβο για μήνες οπότε αυξήσουν κάπως τις ευκαιρίες.
Κμαν2 μπορείς εδώ να μας συμβουλέψει αν έχεις δοκιμάσει να βγάλεις gf για λίγες μέρες σεξοτουριστικοθ ταξιδιού δίχως λεφτά τιντερ badoo
Ερωτών για δίχως χρήμα κ ποια είναι τα tips
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Κμαν2 μπορείς εδώ να μας συμβουλέψει αν έχεις δοκιμάσει να βγάλεις gf για λίγες μέρες σεξοτουριστικοθ ταξιδιού δίχως λεφτά τιντερ badoo
Ερωτών για δίχως χρήμα κ ποια είναι τα tips
Ρε μλκα θα σε κάνω μπαν δεν αντέχεσαι
Ο μόνος που μπορεί να δίνει συμβουλές κι οδηγίες πλέον στα θρεντ αυτά είσαι εσύ κ μπαίνεις κ ρωτάς τον κμαν που είναι αλλά ντάλα της Παρασκευής το γάλα
Σαν να ρθει ο Ρόναλντο και να ρωτάει τον Αλμπανη της ΑΕΚ για tips and tricks πως να βαράει πεναλτυ
Πως να γαμησει χωρίς λεφτά ο κμαν? Τι να χει παθει η άλλη? Απώλεια συ είδησης? Βαρύ εγκεφαλικό? Αγοραφοβία? Ναχεθ βίτσιο Γεροντολαγνια? Ότι κ να χει θα βρει ένα ναυάγιο στα κυβικά της, δεν θα ψάξει τον Γαμεα τσέπης κμαν μπλουμοσιον
Στην τελική θα πάρει τον Ουκα καναπέ για σαδομαζο φάση, να τον πλακώσει στις φάπες δηλαδή πριν τον κατοθρησει που λεγε μια ψυχή...
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.709
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
Ρε μλκα θα σε κάνω μπαν δεν αντέχεσαι
Ο μόνος που μπορεί να δίνει συμβουλές κι οδηγίες πλέον στα θρεντ αυτά είσαι εσύ κ μπαίνεις κ ρωτάς τον κμαν που είναι αλλά ντάλα της Παρασκευής το γάλα
Σαν να ρθει ο Ρόναλντο και να ρωτάει τον Αλμπανη της ΑΕΚ πως να βαράει πεναλτυ
Ναι αλλά ο κμαν2 έχει τεχνική σπονσοριγκ που δοελευοντας την σωστα μπορεί να είναι κ άριστος τεχνητής κ στο τιντερ καμάκι κ τα τρώει κ τζάμπα φιλόδοξες σπονσορετες

:smitten::smitten::smitten:

Άσε χτες έγινα ο πρώτος άνθρωπος που φώναξε κλεφτρονι να του παραβιάσουν το αμάξι διότι Κλειδώθηκα με τα κλειδιά από μέσα κ εγώ απο έξω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom