Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Ο μπαρόκ που χάθηκε με τον Φυλακοβιο? Τους χάλασε η οθόνη στο κινητό??? Η δεν προλαβαίνουν από τα καφέ ντελιβερυ να γράψουν??
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Κμαν2 μπορείς εδώ να μας συμβουλέψει αν έχεις δοκιμάσει να βγάλεις gf για λίγες μέρες σεξοτουριστικοθ ταξιδιού δίχως λεφτά τιντερ badoo
Ερωτών για δίχως χρήμα κ ποια είναι τα tips

Εννοείται.Μέχρι το 2010 γαμούσα τζάμπα.Εμενα με ένα χιλιάρικο τις 10 μέρες.Εχω γράψει αναλυτικά τι πρέπει να κάνει κανείς για να γαμήσει στο τζαμπέ,πώς πρέπει να κινηθεί,τι χρειάζεται κτλ.
Υπάρχουν βέβαια προυποθέσεις κυρίως ηλικιακές.Να μην είσαι πάνω από 37.Επίσης
1.Να ξέρεις να συνεννοείσαι στην τοπική γλώσσα
2.Να πας σε κατάλληλη φοιτητούπολη στην επαρχία που είναι λίγες οι κατάλληλες πόλεις
3.Θέλει πολύ περπάτημα και μεγάλη εμπειρία,ταλέντο στο pick up.Συνεχή κίνηση,άπειρες προσεγγίσεις,διάλεγμα στόχων και να ξέρεις τη διαδικασία μέσα έξω.Πρέπει να αντιδράς αστραπιαία,μια λάθος λέξη,έκφραση,χειρονομία ή λάθος κίνηση,σε λάθος χρόνο σου κοστίζουν ακριβά.Είναι αδρεναλίνη φάση.Οι πιο πολλοί τα ψιλοπαίζουν με τις ταχύτητες και την καταπόνηση που απαιτούνται.Πρέπει να περπατάς κάπου 8 ώρες ημερησίως για έχεις αποτέλεσμα και να χτυπάς τα κλαμπ το βράδυ.Θέλει μεγάλη φυσική αντοχή και προσήλωση.
Θυμάμαι να σκάω 2004 Πίλσεν ή 2005 Λβωφ και να μου τρέχουν τα σάλια από το υπερθέαμα.Αμέσως οσμίζεσαι το μουνί καταλαβαίνεις οτι πολύ γρήγορα θα γαμήσεις,εκπέπονται τα γαμήσια αεροζόλ.Αλλες πόλεις είναι τελείως πεθαμένες βέβαια.
Οι πιο πολλοί δεν τα κάνουν αυτά,εννοείται.Απλώς αλλάζουν τοποθεσία στο τίντερ και βλέπουν πού έχουν πιο πολλά ματς.Μετά φτιάχνουν ένα δυνατό ίνσταγκραμ και αυτοδιαφημίζονται στις γκόμενες.
Στο τίντερ πιάνεις περίπου γκόμενες της αξίας σου ή λίγο κατώτερες από εσένα.Αν είσαι πεντάρι,πεντάρι θα γαμήσεις.Αν είσαι εφτάρι,εξάρι θα γαμήσεις κτλ.Γκόμενες πάνω από την αξία σου χτυπάς μόνο στο δρόμο και τα κλαμπ ή σε σάιτς τοπικά των χωρών,όχι στο τίντερ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Κλοπή πνευματικών δικαιωμάτων
Η λέξη ΣΚΑΤΟΨΥΧΗ είναι δικιά μου κ πηγαίνει στις σλαβες κ την έχω κατοχυρώσει αφού τις μισώ όσο τίποτα άλλο τις ρωσσοουκρανες
:rockon: :rockon:

Γιατί?Τι έχουν οι Σλάβες?Μια χαρά είναι.Φαντάζεσαι να υπήρχαν μόνο οι Δυτικές και οι Μεσογειακές?Θα είχαμε πεθάνει από τη βαρεμάρα και τη γκρίνια.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Γιατί?Τι έχουν οι Σλάβες?Μια χαρά είναι.Φαντάζεσαι να υπήρχαν μόνο οι Δυτικές και οι Μεσογειακές?Θα είχαμε πεθάνει από τη βαρεμάρα και τη γκρίνια.
υπαρχουν και οι ασιατισσες και οι αφρικανες

filipina-girl-happiness-600w-1391922749.jpg


web_photo_editor_x6x.jpg_423682103.jpg


Barbara_case-study_Web.jpg
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Οχι ρε Αφρικανές.Καλύτερα σπίτι να παίζω μαλακία παρά να γαμήσω τέτοιες.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Δεν μπαίνει ο άλλος στη διαδικασία άμεσης σύγκρισης γιατί ξέρει οτι δεν τον παίρνει.Δε δέχεται να συγκρίνει τι κάνεις εσύ το 2021 με το τι κάνει αυτός το 2021.Δέχεται ίσως υπό όρους π.χ. να συγκρίνει τι έκανε αυτός το 2015 που ήταν εύκολα με το τι κάνω εγώ τώρα.Οχι όμως με το τι έκανα εγώ το 2015 γιατί ακριβώς ήταν εύκολα και θεωρεί τα αποτελέσματά σου τότε υπερβολικά οπότε πάλι δεν τον παίρνει.
Συνεπώς οι δικές του φωτός του 2015 ή 2017 θεωρούνται πρόσφατες ενώ οι δικές μου του 2015 ή 2017 παλιές.Γιατί δε συγκρίνουν τα ίδια πράγματα αλλά τα θέλουν όλα προσωποποιημένα.
Αν βάλω τον άλλο ακριβώς στις ίδιες συνθήκες πίεσης χρόνου κτλ,δηλαδή να έχει αποτέλεσμα στο τριήμερο εννοείται θα κλάσει δε θα κάνει τίποτα απολύτως.Δέχεται να συγκριθεί αν αυτός έχει άνεση χρόνου,οικονομική και μένει όσο θέλει ενώ εσύ τελείς υπό πίεση χρόνου.Τότε ίσως δεχτεί σύγκριση αποτελεσμάτων.Αλλά στις ίδιες συνθήκες χωρίς όρους δε δέχεται με τίποτα.Μόνο σε διαφορετικές συνθήκες και υπό όρους.

Για να καταλάβετε τι παίζει πρέπει να κάνετε αποπροσωποποίηση.Δηλαδή όχι να συνδυάζετε τις γκόμενες με τον Κμαν αλλά να τις βλέπετε αφηρημένα σε στυλ τι μπορεί να κάνει κάποιος Κίεβο σήμερα που πάει για τριήμερο.Ποιες είναι οι δυνατότητες στο μάξιμουμ.Οχι τι θα κάνει ο μέσος όρος αν πάει στο Κίεβο για τριήμερο.Ο μέσος όρος πιθανόν θα πιάσει τα αρχίδια του αλλά εγώ δείχνω το όριο το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα.
Αυτοί φωτό μετά το 2017 από Κίεβο δε θα βάλουνε ποτέ αφού έκτοτε δυσκόλεψε.Αυτό είναι δεδομένο,θα βάλουνε μόνο εάν τύχει και μείνουνε στο Κίεβο για μήνες οπότε αυξήσουν κάπως τις ευκαιρίες.
Η μόνη σύγκριση που έχει νόημα είναι το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα με το επιτευχθέν αποτέλεσμα. Δύο ψηλές ωραίες γκόμενες (όπως τις θες) σε αυτό το λίγο χρονικό διάστημα και με βάση την κατάστασή σου (ηλικία, παρουσιαστικό, οικονομικές δυνατότητες) είναι καλό αποτέλεσμα. Για σένα δεν είναι το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα και για αυτό γκρινιάζεις, γιατί έχεις χάσει το μέτρο. Δεν μπορείς να κρίνεις αντικειμενικά, γιατί νομίζεις ότι είσαι κάτι το ιδιαίτερο.

Για μένα βέβαια που έχω άλλα στάνταρντς, όλο αυτό δεν είναι και κάτι σπουδαίο, λόγω έλλειψης σκηνικού. Ένα δωμάτιο κι ένα εστιατόριο δεν είναι σκηνικά, είναι απλά η βάση. Σηκώθηκες από άλλο κράτος για να πας να γαμήσεις πληρώνοντας γυναίκες που ανά πάσα στιγμή μπορούν να σε ρίξουν, αν τους κάτσει καλύτερη προσφορά. Και μας έβαλες και την φωτογραφία για «συγκινητικό αποχωρισμό», χα χα.

Με βάση τις προυποθέσεις που μπορείς να συμμετέχεις ακόμα σε αυτό το παιχνίδι θα πρέπει να είσαι ικανοποιημένος. Ούτε να γκρινιάζεις, αλλά ούτε και να κορδώνεσαι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η μόνη σύγκριση που έχει νόημα είναι το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα με το επιτευχθέν αποτέλεσμα. Δύο ψηλές ωραίες γκόμενες (όπως τις θες) σε αυτό το λίγο χρονικό διάστημα και με βάση την κατάστασή σου (ηλικία, παρουσιαστικό, οικονομικές δυνατότητες) είναι καλό αποτέλεσμα. Για σένα δεν είναι το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα και για αυτό γκρινιάζεις, γιατί έχεις χάσει το μέτρο. Δεν μπορείς να κρίνεις αντικειμενικά, γιατί νομίζεις ότι είσαι κάτι το ιδιαίτερο.

Για μένα βέβαια που έχω άλλα στάνταρντς, όλο αυτό δεν είναι και κάτι σπουδαίο, λόγω έλλειψης σκηνικού. Ένα δωμάτιο κι ένα εστιατόριο δεν είναι σκηνικά, είναι απλά η βάση. Σηκώθηκες από άλλο κράτος για να πας να γαμήσεις πληρώνοντας γυναίκες που ανά πάσα στιγμή μπορούν να σε ρίξουν, αν τους κάτσει καλύτερη προσφορά. Και μας έβαλες και την φωτογραφία για «συγκινητικό αποχωρισμό», χα χα.

Με βάση τις προυποθέσεις που μπορείς να συμμετέχεις ακόμα σε αυτό το παιχνίδι θα πρέπει να είσαι ικανοποιημένος. Ούτε να γκρινιάζεις, αλλά ούτε και να κορδώνεσαι.

Εγώ πάω για το μάξιμουμ πάντα.Το μάξιμουμ ήταν έξι γκόμενες,οι δύο που είχα συν την 190 Ουκρανέζα που δεν έκατσε,συν την 189 Ρωσίδα που δεν ήρθε συν τις δίδυμες που ζήτησαν πολλά.Δύο στις έξι δεν είναι κακό σκορ αλλά δεν είναι ιδανικό.Επίσης δεν μπόρεσα να κάνω street καμάκι επειδή είχε κακό καιρό και η πόλη ήταν άδεια λόγω Πάσχα.Θα μπορούσα να γαμήσω τις δίδυμες αλλά ήταν πολύ απότομες έλεγαν τόσες ώρες τόσα λεφτά και χάλασα.Δεν είναι σπόνσορινγκ αυτό να ζητάς τόσα για τόση ώρα αυτό είναι βιζιτική κατάσταση.Αμα η σπονσορέτ δείχνει ξεκάθαρα οτι είναι βίζιτα είναι πολύ κακό σημάδι.
Σκέφτομαι να φέρω τις δίδυμες διακοπές σε νησί βέβαια με συνολικό πακέτο αν ανοίξει βέβαια η Ελλάδα για Ουκρανέζες.
Εχω όμως πολλές στα σκαριά,Ρωσίδες,Τσέχες,Ουκρανέζες συν τη βυζαρού Λευκορρωσίδα και μία άλλη ακόμα,δύσκολοι καιροί για σπόνσορες.Να δούμε πώς θα οργανώσω τους νέους πούτσους.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Εννοείται.Μέχρι το 2010 γαμούσα τζάμπα.Εμενα με ένα χιλιάρικο τις 10 μέρες.Εχω γράψει αναλυτικά τι πρέπει να κάνει κανείς για να γαμήσει στο τζαμπέ,πώς πρέπει να κινηθεί,τι χρειάζεται κτλ.
Υπάρχουν βέβαια προυποθέσεις κυρίως ηλικιακές.Να μην είσαι πάνω από 37.Επίσης
1.Να ξέρεις να συνεννοείσαι στην τοπική γλώσσα
2.Να πας σε κατάλληλη φοιτητούπολη στην επαρχία που είναι λίγες οι κατάλληλες πόλεις
3.Θέλει πολύ περπάτημα και μεγάλη εμπειρία,ταλέντο στο pick up.Συνεχή κίνηση,άπειρες προσεγγίσεις,διάλεγμα στόχων και να ξέρεις τη διαδικασία μέσα έξω.Πρέπει να αντιδράς αστραπιαία,μια λάθος λέξη,έκφραση,χειρονομία ή λάθος κίνηση,σε λάθος χρόνο σου κοστίζουν ακριβά.Είναι αδρεναλίνη φάση.Οι πιο πολλοί τα ψιλοπαίζουν με τις ταχύτητες και την καταπόνηση που απαιτούνται.Πρέπει να περπατάς κάπου 8 ώρες ημερησίως για έχεις αποτέλεσμα και να χτυπάς τα κλαμπ το βράδυ.Θέλει μεγάλη φυσική αντοχή και προσήλωση.
Θυμάμαι να σκάω 2004 Πίλσεν ή 2005 Λβωφ και να μου τρέχουν τα σάλια από το υπερθέαμα.Αμέσως οσμίζεσαι το μουνί καταλαβαίνεις οτι πολύ γρήγορα θα γαμήσεις,εκπέπονται τα γαμήσια αεροζόλ.Αλλες πόλεις είναι τελείως πεθαμένες βέβαια.
Οι πιο πολλοί δεν τα κάνουν αυτά,εννοείται.Απλώς αλλάζουν τοποθεσία στο τίντερ και βλέπουν πού έχουν πιο πολλά ματς.Μετά φτιάχνουν ένα δυνατό ίνσταγκραμ και αυτοδιαφημίζονται στις γκόμενες.
Στο τίντερ πιάνεις περίπου γκόμενες της αξίας σου ή λίγο κατώτερες από εσένα.Αν είσαι πεντάρι,πεντάρι θα γαμήσεις.Αν είσαι εφτάρι,εξάρι θα γαμήσεις κτλ.Γκόμενες πάνω από την αξία σου χτυπάς μόνο στο δρόμο και τα κλαμπ ή σε σάιτς τοπικά των χωρών,όχι στο τίντερ.
Κάτσε ρε κμαν2 δλδ όσοι είναι άνω των 37 δεν έχουν δικαίωμα να ελπίζουν σε μια συνομιλικη τους πχ 45 άρα;;;;;;

Εγώ νομίζω το κλειδί είναι η μόνιμη παραμονή πλέον ώστε να έχεις χρόνο

Επίσης κλειδί είναι για gf να μιλάς γλώσσα κ να τις λες ότι θέλεις σχέση πχ χτες έφαγα μια 66αρα Ρούσε κ σήμερα περιμένω μια 55αρα στο ραζγκραντ
Για πιτσιρίκια 45αρες ούτε για πλάκα να φάμε πλεον :confused:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εννοείται.Μέχρι το 2010 γαμούσα τζάμπα.Εμενα με ένα χιλιάρικο τις 10 μέρες.Εχω γράψει αναλυτικά τι πρέπει να κάνει κανείς για να γαμήσει στο τζαμπέ,πώς πρέπει να κινηθεί,τι χρειάζεται κτλ.
Υπάρχουν βέβαια προυποθέσεις κυρίως ηλικιακές.Να μην είσαι πάνω από 37.Επίσης
1.Να ξέρεις να συνεννοείσαι στην τοπική γλώσσα
2.Να πας σε κατάλληλη φοιτητούπολη στην επαρχία που είναι λίγες οι κατάλληλες πόλεις
3.Θέλει πολύ περπάτημα και μεγάλη εμπειρία,ταλέντο στο pick up.Συνεχή κίνηση,άπειρες προσεγγίσεις,διάλεγμα στόχων και να ξέρεις τη διαδικασία μέσα έξω.Πρέπει να αντιδράς αστραπιαία,μια λάθος λέξη,έκφραση,χειρονομία ή λάθος κίνηση,σε λάθος χρόνο σου κοστίζουν ακριβά.Είναι αδρεναλίνη φάση.Οι πιο πολλοί τα ψιλοπαίζουν με τις ταχύτητες και την καταπόνηση που απαιτούνται.Πρέπει να περπατάς κάπου 8 ώρες ημερησίως για έχεις αποτέλεσμα και να χτυπάς τα κλαμπ το βράδυ.Θέλει μεγάλη φυσική αντοχή και προσήλωση.
Θυμάμαι να σκάω 2004 Πίλσεν ή 2005 Λβωφ και να μου τρέχουν τα σάλια από το υπερθέαμα.Αμέσως οσμίζεσαι το μουνί καταλαβαίνεις οτι πολύ γρήγορα θα γαμήσεις,εκπέπονται τα γαμήσια αεροζόλ.Αλλες πόλεις είναι τελείως πεθαμένες βέβαια.
Οι πιο πολλοί δεν τα κάνουν αυτά,εννοείται.Απλώς αλλάζουν τοποθεσία στο τίντερ και βλέπουν πού έχουν πιο πολλά ματς.Μετά φτιάχνουν ένα δυνατό ίνσταγκραμ και αυτοδιαφημίζονται στις γκόμενες.
Στο τίντερ πιάνεις περίπου γκόμενες της αξίας σου ή λίγο κατώτερες από εσένα.Αν είσαι πεντάρι,πεντάρι θα γαμήσεις.Αν είσαι εφτάρι,εξάρι θα γαμήσεις κτλ.Γκόμενες πάνω από την αξία σου χτυπάς μόνο στο δρόμο και τα κλαμπ ή σε σάιτς τοπικά των χωρών,όχι στο τίντερ.
Το 14 όμως ο Ρους αλλά έλεγε το είχες γυρίσει ήδη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγώ πάω για το μάξιμουμ πάντα.Το μάξιμουμ ήταν έξι γκόμενες,οι δύο που είχα συν την 190 Ουκρανέζα που δεν έκατσε,συν την 189 Ρωσίδα που δεν ήρθε συν τις δίδυμες που ζήτησαν πολλά.Δύο στις έξι δεν είναι κακό σκορ αλλά δεν είναι ιδανικό.Επίσης δεν μπόρεσα να κάνω street καμάκι επειδή είχε κακό καιρό και η πόλη ήταν άδεια λόγω Πάσχα.Θα μπορούσα να γαμήσω τις δίδυμες αλλά ήταν πολύ απότομες έλεγαν τόσες ώρες τόσα λεφτά και χάλασα.Δεν είναι σπόνσορινγκ αυτό να ζητάς τόσα για τόση ώρα αυτό είναι βιζιτική κατάσταση.Αμα η σπονσορέτ δείχνει ξεκάθαρα οτι είναι βίζιτα είναι πολύ κακό σημάδι.
Σκέφτομαι να φέρω τις δίδυμες διακοπές σε νησί βέβαια με συνολικό πακέτο αν ανοίξει βέβαια η Ελλάδα για Ουκρανέζες.
Εχω όμως πολλές στα σκαριά,Ρωσίδες,Τσέχες,Ουκρανέζες συν τη βυζαρού Λευκορρωσίδα και μία άλλη ακόμα,δύσκολοι καιροί για σπόνσορες.Να δούμε πώς θα οργανώσω τους νέους πούτσους.

Είναι οι ίδιες μελαχρινές δίδυμες που είχες πάρει παλιά;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Κάτσε ρε κμαν2 δλδ όσοι είναι άνω των 37 δεν έχουν δικαίωμα να ελπίζουν σε μια συνομιλικη τους πχ 45 άρα;;;;;;

Εγώ νομίζω το κλειδί είναι η μόνιμη παραμονή πλέον ώστε να έχεις χρόνο

Επίσης κλειδί είναι για gf να μιλάς γλώσσα κ να τις λες ότι θέλεις σχέση πχ χτες έφαγα μια 66αρα Ρούσε κ σήμερα περιμένω μια 55αρα στο ραζγκραντ
Για πιτσιρίκια 45αρες ούτε για πλάκα να φάμε πλεον :confused:

Λέμε να πας για ωραίες γκόμενες,μη ΜΙΛΦ.Οι προυποθέσεις είναι όπως τις λέω.
Χρειάζονται περίπου 100 ευρώ ημερησίως για συνολικά έξοδα(διαμονή,dating,κλαμπ) και ηλικία κάτω των 37 και να κάνεις αυτά που λέω.Που φυσικά δεν κάνει κανείς.
Είπαμε τι κάνουν.Ανοίγουν το τίντερ.Μένουν στη χώρα για μεγάλα διαστήματα πάνω από δύο μήνες.
Μόνιμη παραμονή σημαίνει μεγάλη καταστροφή σε βιογραφικό καριέρα.Επίσης ζεις σε υποβαθμισμένη χώρα,χάνεις όλες τις δυτικές ανέσεις.Δεν αξίζει τέτοια θυσία για το μουνί.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μόνιμη παραμονή σημαίνει μεγάλη καταστροφή σε βιογραφικό καριέρα.Επίσης ζεις σε υποβαθμισμένη χώρα,χάνεις όλες τις δυτικές ανέσεις.Δεν αξίζει τέτοια θυσία για το μουνί.

Είπαμε,μόνο αν είσαι σε καμια πολυεθνική,με δυτικό μισθό εννοείται

Κάτι τέτοιο είναι ότι πιο κοντινό σε παράδεισο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Είπαμε,μόνο αν είσαι σε καμια πολυεθνική,με δυτικό μισθό εννοείται

Κάτι τέτοιο είναι ότι πιο κοντινό σε παράδεισο

Βασικά αν είσαι εισοδηματίας.Πολλοί απλά αγοράζουν διαμερίσματα και τα νοικιάζουν.Το θέμα είναι οτι αυτές οι χώρες είναι ασταθείς π.χ αν γίνει πόλεμος Ουκρανία ο άλλος θα χάσει πολλά.Φαντάσου να είχε αγοράσει κάποιος στο Ντονέτσκ π.χ τι θα είχε πάθει.
Το άλλο είναι αν έχεις κάποια δουλειά που μπορείς να συνταξιοδοτηθείς πρόωρα π.χ στρατιωτικός κτλ οπότε πας εκεί με τη σύνταξή σου ίσως και εισοδήματα από ακίνητα.Αλλά γενικά δεν αξίζει,είναι μεγάλη η έλλειψη ανέσεων ουσιαστικά ανυπόφορη.Πολωνία,Τσεχία που πήγαν πολλοί γιατί και δουλειές είχε και δυτικές ανέσεις το σκυλομετάνιωσαν αφού σύντομα ανέβηκαν τα βιοτικά στάνταρτς και οι ωραίες γυναίκες έγιναν απρόσιτες.

Πρακτικά το καλύτερο είναι αυτό που κάνω εγώ,δουλειά στη Δύση,γαμήσια στην Ανατολή,διακοπές Μεσόγειο,τα συνδυάζω όλα.Είναι το ευρωπαικό όραμα που λέμε.
Κίεβο όταν μένω πάνω από 3 μέρες δε βλέπω την ώρα να φύγω,σου τη βαράει άσχημα το χάλια επίπεδο υποδομών.Και ο αέρας τελείως αποπνικτικός από τα καυσαέρια και τις αναθυμιάσεις,δε βλέπεις καλά από τη χάλια ποιότητα αέρα με εξαίρεση κοντά στο ποτάμι.

Αυτή είναι η εικόνα του πεζοδρομίου στο πιο κεντρικό σημείο του Κιέβου στο Μαιντάν.Κινδυνεύεις να κουτσαθείς αν πέσεις σε καμιά τρύπα.

Wp1DAE.jpg


L9PeLz.jpg


Φαντάζεσαι να έπαιζε κάτι κάτι τέτοιο σε οποιαδήποτε πόλη Γερμανία?Θα τον είχαν απαγχονίσει το δήμαρχο.
Εδώ είναι τα μοντέρνα διαμερίσματα του Κιέβου.

0tP8Q8.jpg


Πού να δεις αυτά της δεκαετίας του 80 και τις Χρουτσώφκες.Θα σου φύγει το κλαπέτο με τις συνθήκες που ζούνε οι γκόμενες.
Γενικά ακόμα και τα κεντρικά κτίρια σε άθλια κατάσταση σχεδόν ετοιμόρροπα.Δε μιλάμε για επαρχία όπως Λβωφ εκεί κινδυνεύεις να σου πέσουν πέτρες στο κεφάλι,δεν έχουν μία να τα ανακαινίσουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Τύπε,καμιά πληροφορία από εποχές συμφώνου Ρίμπεντροπ-Μολότοφ έχουμε;
Άκου 1990...


απαντησα σε αυτο
δεν ηξεραν τι σχεση
εχω με την χωρα απο το 1990.οταν τελειωναν τις ιστοριες ελεγα την γνωμη και την δικη
μου εκδοχη.ελεγα μετα την σχεση μου με την χωρα και με τι ασχολου
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Κάτσε ρε κμαν2 δλδ όσοι είναι άνω των 37 δεν έχουν δικαίωμα να ελπίζουν σε μια συνομιλικη τους πχ 45 άρα;;;;;;

Εγώ νομίζω το κλειδί είναι η μόνιμη παραμονή πλέον ώστε να έχεις χρόνο

Επίσης κλειδί είναι για gf να μιλάς γλώσσα κ να τις λες ότι θέλεις σχέση πχ χτες έφαγα μια 66αρα Ρούσε κ σήμερα περιμένω μια 55αρα στο ραζγκραντ
Για πιτσιρίκια 45αρες ούτε για πλάκα να φάμε πλεον :confused:
Δεν υπαρχουν στο οπτικο πεδιο του Αρχοντα γυναικες στα αντα

Για εμας τους κοινους θνητους αν βαλουμε τιντερ φιλτρο για γυναικες μεχρι 35 θα κανουμε πολλα ματσαρισματα
αρκει να εχεις καλες φωτο στο προφιλ σου
οι περισσοτερες ομως θα ειναι ανυπαντρες μαμαδες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Δεν υπαρχουν στο οπτικο πεδιο του Αρχοντα γυναικες στα αντα

Για εμας τους κοινους θνητους αν βαλουμε τιντερ φιλτρο για γυναικες μεχρι 35 θα κανουμε πολλα ματσαρισματα
αρκει να εχεις καλες φωτο στο προφιλ σου
οι περισσοτερες ομως θα ειναι ανυπαντρες μαμαδες

Τίντερ είναι απάτη Ουκρανία.Ολες όσες ματσάρεις αν είσαι πάνω από μια ηλικία είναι πρακτικά πουτάνες.Το κακό είναι οτι χάλασε το μάμπα λόγω του τίντερ.Σου ζητάνε πλέον να πληρώσεις μίνιμουμ ένα ευρώ για να δεις προφίλ γκόμενας που έχουν φίλτρο ηλικίας κάτω από τη δική σου.Ετσι έχουν μειωθεί οι γκόμενες κατά πολύ.Το μάμπα είναι χάλια εντελώς πλέον οπότε μένει μόνο το live καμάκι και τα κλαμπ που είναι όμως δύσκολο όπως προείπα.
Από το 2017 ασχολούμαι πολύ λίγο με online.Εχουν γαμηθεί άσχημα και τα τσέχικα και τα πολωνικά σάιτ,ζητάνε συνέχεια verifications οτι μένεις στη χώρα,πιστοποιήσεις φωτογραφιών κτλ.Μας γάμησε το τίντερ και το ίνσταγκραμ.

Τώρα είναι καλά για παλαιούς πέουλες που πάμε από καιρό στη χώρα έχουμε έτοιμα κοννέ από παλιά,ξέρουμε τα κόλπα,πού θα μείνουμε,τι θα κάνουμε κτλ.Για ένα νέωπα χωρίς εμπειρία είναι αρκετά δύσκολο να κάνει κάτι σε τριήμερη καταδρομική ακόμα και μια βδομάδα να κάτσει θα δυσκολευτεί πολύ.

Μέχρι το 2017 το μάμπα ήτανε τίγκα στις γκόμενες,πήγαινες και είχες 20 έτοιμες,όσες δεν προλάβαινες να γαμήσεις τις έβλεπες την επόμενη φορά και έκανες πολύ εύκολα ανανέωση χαρεμιού.Τώρα δεν είναι καθόλου έτσι.Είναι όπως τα περιγράφω.
Τώρα αυτό που κάνουν πολλοί είναι να φτιάχνουν ίνσταγκραμ με επαγγελματικές φωτό,αγοράζουν followers και όταν καμακώνουν τη γκόμενα ανταλλάζουν ίνσταγκραμ αντί για τηλέφωνο για να δείξουν τι γαμάτη ζωή κάνουν.Αυτό ίσως πιάνει αλλά για εμένα είναι καραγκιοζιλίκι δεν μπορώ να κάνω τέτοια πράγματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom