Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Τάσο,όχι δεν έχω πάει Κισινάου,όπως και πολλοί άλλοι.
Και μόνο αυτό δείχνει κάτι νομίζω.
Εσύ δηλαδή είδες ποτέ κανά κύμα δυτικών μεταναστών για Μολδαβία ή έστω τουρίστες;
Mάλλον το αντίθετο συμβαίνει.

Άσε τη Θεσσαλονίκη,ο kman μίλησε για δυτική Ευρώπη και μπλοκ.
Το Γκεσελκίρχεν και το Ντόρντμουντ δε με αφορά,ούτε η ζωή κάποιου που ψήνει γύρο και τον γαμάνε.
Εγώ μένω Μόναχο,πηγα για 6 μήνες Πράγα,ΠΡΑΓΑ και δεν υπάρχει σύγκριση.
Είμαι στο Μόναχο υπάλληλος και έχω ανοίξει και εταιρεία,
που η ίδια εταιρεία θα μου απέφερε στην Πράγα το 1/3 των εσόδων,
σε σύγκριση με εδώ.
Γερμανία έχω γεννηθεί και μεγαλώσει τα πρώτα χρόνια,αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα..

Το ποστ μου,πέρα από τα περί Κισινάου,τα άλλα περί ηλικίαςμεπιχειρηματιων,κ.λ.π. δεν πήγαιναν σε εσένα.
Απλά αυτά με τους γοητευτικούς 50-60άρηδες που έχουν τον τρόπο τους να γαμάνε μόνο με τη γοητεία τους,
εντάξει,για σενάρια σε τσόντα,καλά είναι..
Ρε ΒΠ το γνωριζω οτι μενεις στο Μοναχο εφοσον το εχεις δηλωσει ο ιδιος εδω μεσα , το καλυτερος μερος στην Γερμανια πραγματι και με διαφορα.

Και εγω αυτα που γραφω δεν πηγαινουν σε σενα ...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Αγγλια, Γαλλια, Γερμανια αξιζει να ζεις αν βγαζεις ΠΟΛΛΑ λεφτα
διαφορετικα οι μισοι σου γειτονες θα ειναι τριτοκοσμικοι

Για εναν μισθο καλυτερα ανατολικη ευρωπη εντος εε ομως
Με 2000 το μηνα σε ανατολικη χωρα εκτος ΕΕ περνας μια χαρα ...
τωρα πως θα τα βρεις εξαρταται απο τον καθενα.

Για το πρωτο που γραφεις εννοειται οτι ετσι ειναι και για αυτο εκανα το ποστ για τις "δηθεν" δυτικες ανεσεις
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ρε ΒΠ το γνωριζω οτι μενεις στο Μοναχο εφοσον το εχεις δηλωσει ο ιδιος εδω μεσα , το καλυτερος μερος στην Γερμανια πραγματι και με διαφορα.

Και εγω αυτα που γραφω δεν πηγαινουν σε σενα ...
Ξέρω,στον Αρχηγό πάνε.

Απλά όταν λέμε ότι ισχύει κάτι σαν γενικός κανόνας,που δε φαίνεται κανείς να είναι σε θέση να τον αναιρεί κατ'εξακολούθηση λόγω τεράστιων προσόντων,χρημάτων,μονιμότητας στο μπλοκ,κ.ο.κ. τότε δεν μπορεί κανείς να βγάζει τον εαυτό του απ'έξω.

Όταν για παράδειγμα λέμε ότι σε Ε.Ε. και μπλοκ,καταδρομικές στο τζάμπα μπορεί να κάνει κάποιος max,
λίγο πάνω από 30,δεν μπορώ εγώ να σου πω.
Ναι,ισχύει για τους άλλους,αλλά όχι για μένα.
Αν ισχυριστώ κάτι τέτοιο,τότε πρέπει να το αποδείξω.

Ομοίως και για όσα γράφονται για τον kman.
Είσαι μεγαλύτερός του,αλλά γαμάς με καταδρομικές μικρότερες και καλύτερες και χωρίς να βάλεις χέρι τσέπη;
Aπόδειξε γιατί είσαι η εξαίρεση του κανόνα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Άσε και που στην τελική,δε μας νοιάζουν όσοι είναι εξαίρεση στον κανόνα.
Το forum το διαβάζει νορμάλ κόσμος.

Έχω γράψει και άλλες φορές,ότι έσκασε Πράγα Έλληνας 50άρης,
που για αυτόν δεν ίσχυε κανένας κανόνας.
Έμπαινε στο χώρο και έσπαγαν λαιμό οι σερβιτόρες.

Αυτός ούτε το bou χρειάζεται,ούτε τίποτα.
Στο auto pilot,σε όποια χώρα και αν πάει
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Ξέρω,στον Αρχηγό πάνε.

Απλά όταν λέμε ότι ισχύει κάτι σαν γενικός κανόνας,που δε φαίνεται κανείς να είναι σε θέση να τον αναιρεί κατ'εξακολούθηση λόγω τεράστιων προσόντων,χρημάτων,μονιμότητας στο μπλοκ,κ.ο.κ. τότε δεν μπορεί κανείς να βγάζει τον εαυτό του απ'έξω.

Όταν για παράδειγμα λέμε ότι σε Ε.Ε. και μπλοκ,καταδρομικές στο τζάμπα μπορεί να κάνει κάποιος max,
λίγο πάνω από 30,δεν μπορώ εγώ να σου πω.
Ναι,ισχύει για τους άλλους,αλλά όχι για μένα.
Αν ισχυριστώ κάτι τέτοιο,τότε πρέπει να το αποδείξω.

Ομοίως και για όσα γράφονται για τον kman.
Είσαι μεγαλύτερός του,αλλά γαμάς με καταδρομικές μικρότερες και καλύτερες και χωρίς να βάλεις χέρι τσέπη;
Aπόδειξε γιατί είσαι η εξαίρεση του κανόνα.
Μα δεν ειπα ποτε οτι μπορω να το κανω καλυτερα ,προχθες μαλιστα εγραψα στον Μιδα οτι οι καταδρομικες τελειωσαν στο μπλοκ για 40+ και προφανως βαζω και τον εαυτο μου μεσα.
Για καλα μουνια και κατω των τριαντα παντα , για μεγαλυτερες μπορεις λογω διαφορετικης νοοτροπιας εκει , τουλαχιστον ισχυει αυτο ακομα ως ενα βαθμο ...

Ξανα και το κλεινω , το ποστ που εκανα ηταν για τις υποτιθεμενες ανεσεις που θα εχανε ο κμαν αν πηγαινε να ζησει μονιμα στο Κιεβο οπως ανεφερε ,απλα δεν μπορει να το κανει και για αυτο βρισκει δικαιολογιες.
Πως να μην απαντησω οταν ξερω την περιοχη που μενει ,αυτο ειναι ολο.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Εγώ πάω για το μάξιμουμ πάντα.Το μάξιμουμ ήταν έξι γκόμενες,οι δύο που είχα συν την 190 Ουκρανέζα που δεν έκατσε,συν την 189 Ρωσίδα που δεν ήρθε συν τις δίδυμες που ζήτησαν πολλά.Δύο στις έξι δεν είναι κακό σκορ αλλά δεν είναι ιδανικό.Επίσης δεν μπόρεσα να κάνω street καμάκι επειδή είχε κακό καιρό και η πόλη ήταν άδεια λόγω Πάσχα.Θα μπορούσα να γαμήσω τις δίδυμες αλλά ήταν πολύ απότομες έλεγαν τόσες ώρες τόσα λεφτά και χάλασα.Δεν είναι σπόνσορινγκ αυτό να ζητάς τόσα για τόση ώρα αυτό είναι βιζιτική κατάσταση.Αμα η σπονσορέτ δείχνει ξεκάθαρα οτι είναι βίζιτα είναι πολύ κακό σημάδι.
Σκέφτομαι να φέρω τις δίδυμες διακοπές σε νησί βέβαια με συνολικό πακέτο αν ανοίξει βέβαια η Ελλάδα για Ουκρανέζες.
Εχω όμως πολλές στα σκαριά,Ρωσίδες,Τσέχες,Ουκρανέζες συν τη βυζαρού Λευκορρωσίδα και μία άλλη ακόμα,δύσκολοι καιροί για σπόνσορες.Να δούμε πώς θα οργανώσω τους νέους πούτσους.
Θεός
Ζήτω τα ναυάγια
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Νομιζω ιδανικα ειναι Ζυριχη
Σκατογειτονια δεν ειδα πουθενα

Οποτε με εναν κανονικο μισθο ζεις μια χαρα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Τίντερ είναι απάτη Ουκρανία.Ολες όσες ματσάρεις αν είσαι πάνω από μια ηλικία είναι πρακτικά πουτάνες.Το κακό είναι οτι χάλασε το μάμπα λόγω του τίντερ.Σου ζητάνε πλέον να πληρώσεις μίνιμουμ ένα ευρώ για να δεις προφίλ γκόμενας που έχουν φίλτρο ηλικίας κάτω από τη δική σου.Ετσι έχουν μειωθεί οι γκόμενες κατά πολύ.Το μάμπα είναι χάλια εντελώς πλέον οπότε μένει μόνο το live καμάκι και τα κλαμπ που είναι όμως δύσκολο όπως προείπα.
Από το 2017 ασχολούμαι πολύ λίγο με online.Εχουν γαμηθεί άσχημα και τα τσέχικα και τα πολωνικά σάιτ,ζητάνε συνέχεια verifications οτι μένεις στη χώρα,πιστοποιήσεις φωτογραφιών κτλ.Μας γάμησε το τίντερ και το ίνσταγκραμ.

Τώρα είναι καλά για παλαιούς πέουλες που πάμε από καιρό στη χώρα έχουμε έτοιμα κοννέ από παλιά,ξέρουμε τα κόλπα,πού θα μείνουμε,τι θα κάνουμε κτλ.Για ένα νέωπα χωρίς εμπειρία είναι αρκετά δύσκολο να κάνει κάτι σε τριήμερη καταδρομική ακόμα και μια βδομάδα να κάτσει θα δυσκολευτεί πολύ.

Μέχρι το 2017 το μάμπα ήτανε τίγκα στις γκόμενες,πήγαινες και είχες 20 έτοιμες,όσες δεν προλάβαινες να γαμήσεις τις έβλεπες την επόμενη φορά και έκανες πολύ εύκολα ανανέωση χαρεμιού.Τώρα δεν είναι καθόλου έτσι.Είναι όπως τα περιγράφω.
Τώρα αυτό που κάνουν πολλοί είναι να φτιάχνουν ίνσταγκραμ με επαγγελματικές φωτό,αγοράζουν followers και όταν καμακώνουν τη γκόμενα ανταλλάζουν ίνσταγκραμ αντί για τηλέφωνο για να δείξουν τι γαμάτη ζωή κάνουν.Αυτό ίσως πιάνει αλλά για εμένα είναι καραγκιοζιλίκι δεν μπορώ να κάνω τέτοια πράγματα.
Απόλυτα σωστός εδώ ο αρχηγός - ναυάγιο
Έτσι είναι
Το τιντερ είναι παπατζιλικι καλά μπαντου κλπ είναι για γέλια η γιαβπολυ αγαμητους
Μόνο το μαμπα έχει ευκαιρίες αλλά το χουν γαμισει κι αυτό
Ένα τιπ είναι να εις τρία προφίλ με διαφορετική ηληκια γέννησης
Τα κάνεις όλα βιπ. Για 10 μέρες κ χτυπάς όσες θες από 18 έως 26 άνευ περιορισμών
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εγώ τα γράφω όπως είναι.Στατιστικά εννοείται οτι οι Μολδαβές είναι κατώτερες από τις Ουκρανέζες και από τις Λευκορρωσίδες και από τις Πολωνέζες.Οσο φτηνές και να είναι δεν πιάνουν τα εμφανισιακά στάνταρτς στο ίδιο επίπεδο.
Η εύκολη λύση να γαμήσεις μοντελοειδείς είναι η Λευκορρωσία γιατί τέτοιες Πολωνία δε σου κάθονται με τίποτα ενώ υπάρχουν και Ουκρανία δεν υπάρχουν πλέον σε ποσότητες αφού άνοιξε η χώρα και φύγανε.
Διαφωνώ. Οι Μολδαβές είναι οι λατίνες αυτής της ευρωπαϊκής λεκάνης. Έχουνε διαφορετική ομορφιά, όχι κατώτερη. Δεν είναι τα μοντελοειδή της πασαρέλας που είνα οι άλλες, αλλά είναι τα μοντελοειδή της φωτογράφισης.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Bρηκα φωτο του παππου γνωστου μελους που ζει Αγ. Πετρουπολη


722-oliver-humanzee-chimp-hybrid-1.jpg
Φτηνό καρφί...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομιζω ιδανικα ειναι Ζυριχη
Σκατογειτονια δεν ειδα πουθενα

Οποτε με εναν κανονικο μισθο ζεις μια χαρα
Ωπ
Είσαι στην γειτονιά ρε μεγάλε???
Η έτσι το πέταξες?????
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.510
Πόντοι
1.706
Ξανα και το κλεινω , το ποστ που εκανα ηταν για τις υποτιθεμενες ανεσεις που θα εχανε ο κμαν αν πηγαινε να ζησει μονιμα στο Κιεβο οπως ανεφερε ,απλα δεν μπορει να το κανει και για αυτο βρισκει δικαιολογιες.
Πως να μην απαντησω οταν ξερω την περιοχη που μενει ,αυτο ειναι ολο.

Αν ξέρεις την περιοχή του και μπορείς να κάνεις σύγκριση, πάω πάσο. Πάντως δυτικές ανέσεις, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ υπάρχουν. Και υλικές και μη υλικές που σχετίζονται με την νοοτροπία.

Πχ υλική άνεση είναι να έχεις σε 24ωρη βάση θέρμανση και ζεστό νερό, καλούς δρόμους, συχνές συγκοινωνίες, καθαρό περιβάλλον κλπ.
Μη υλική είναι η αντιμετώπιση στις υπηρεσίες χωρίς αγένεια και ταλαιπωρίες, το να κοιμάσαι σαν άνθρωπος χωρίς να σου κάνει ο από πάνω νταβαντούρι, το να είναι πολιτισμένος ο πληθυσμός ή τουλάχιστον να έχει μία τυπική ευγένεια κλπ.

Αυτά και άλλα είναι πιο πολύ αναπτυγμένα στη Δύση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Φτηνό καρφί...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ωπ
Είσαι στην γειτονιά ρε μεγάλε???
Η έτσι το πέταξες?????
καποτε σου ειχα στειλει να βρεθουμε στα μακντοναλτς αλλα ησουν ελλαδα για οικογενειακους λογους
το 17 νομιζω ηταν
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Αν ξέρεις την περιοχή του και μπορείς να κάνεις σύγκριση, πάω πάσο. Πάντως δυτικές ανέσεις, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ υπάρχουν. Και υλικές και μη υλικές που σχετίζονται με την νοοτροπία.

Πχ υλική άνεση είναι να έχεις 24ωρη θέρμανση και νερό, καλούς δρόμους, συχνές συγκοινωνίες, καθαρό περιβάλλον κλπ.
Μη υλική είναι η αντιμετώπιση στις υπηρεσίες χωρίς αγένεια και ταλαιπωρίες, το να κοιμάσαι σαν άνθρωπος χωρίς να σου κάνει ο από πάνω νταβαντούρι, το να είναι πολιτισμένος ο πληθυσμός ή τουλάχιστον να έχει μία τυπική ευγένεια κλπ.

Αυτά και άλλα είναι πιο πολύ αναπτυγμένα στη Δύση.
Ο κμαν δεν έχει ανέσεις
Ζει ον μπάτζετ σε δωμάτιο τρώει σαβούρα φαστ φουμτ δεν έχει αμάξι η μηχανή χομπυ εκδρομές κρουαζιέρες κλπ, για να τα τρώει στις ανατολικές
Είναι μια επιλογή
Η μόνη άνεση που έχει επειδή ζει ντοιτς έχει καλή περίθαλψη, που θα του χρειαστεί σύντομα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καποτε σου ειχα στειλει να βρεθουμε στα μακντοναλτς αλλα ησουν ελλαδα για οικογενειακους λογους
το 17 νομιζω ηταν
Δεν το θυμάμαι
Ναι όντως το 17 όπως κ φέτος πιο πολύ Ελλάδα πάρα Ελβετία ήμουν
Που μένεις αν επιτρέπεται
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Ο κμαν δεν έχει ανέσεις
Ζει ον μπάτζετ σε δωμάτιο τρώει σαβούρα φαστ φουμτ δεν έχει αμάξι η μηχανή χομπυ τύπου εκδρομές κρουαζιέρες κλπ, για να τα τρώει στις ανατολικές
Είναι μια επιλογή
Η μόνη άνεση που έχει επειδή ζει ντοιτς έχει καλή περίθαλψη, που θα του χρειαστεί σύντομα
οι ανατολικες στο ντοιτς γκρινιαζουν για την περιθαλψη γιατι πρεπει να πηγαινουν πρωτα στον γιατρο για να παρουν οποιοδηποτε φαρμακο
εχω κουβαλησει ενα καρο χαπια που απο τα ελληνικα φαρμακεια τα παιρνω χυμα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Μα δεν ειπα ποτε οτι μπορω να το κανω καλυτερα ,προχθες μαλιστα εγραψα στον Μιδα οτι οι καταδρομικες τελειωσαν στο μπλοκ για 40+ και προφανως βαζω και τον εαυτο μου μεσα.
Για καλα μουνια και κατω των τριαντα παντα , για μεγαλυτερες μπορεις λογω διαφορετικης νοοτροπιας εκει , τουλαχιστον ισχυει αυτο ακομα ως ενα βαθμο ...

Ξανα και το κλεινω , το ποστ που εκανα ηταν για τις υποτιθεμενες ανεσεις που θα εχανε ο κμαν αν πηγαινε να ζησει μονιμα στο Κιεβο οπως ανεφερε ,απλα δεν μπορει να το κανει και για αυτο βρισκει δικαιολογιες.
Πως να μην απαντησω οταν ξερω την περιοχη που μενει ,αυτο ειναι ολο.
Εγώ είμαι απόλυτος σε ένα πράγμα που τοχω ζήσει σε τρεις χώρες με την σσιρα
Ρουμανία Μολδαβία και Ουκρανία
Το γκειμ δεν χάλασε γιατί ανέβηκε η ηληκια μας
Χάλασε γιατί άνοιξαν τα σύνορα και οι δουλειές στην δυτ Ευρώπη για ρουμανες Μολδαβές ουκρανες κατά σειρά
Πριν από αυτό έβλεπα σε ΟΛΕΣ τις χώρες αυτές, ναυάγια 50αρηδες και 60ρηδες που κράταγα μουναρες γκόμενες 25,30 κ τις άλλαζαν κιόλας
Αυτοι τότε από εμας τώρα, είχαν δέκα φορές χειρότερη εμφάνιση, λεφτά από μένα τα ένα τρίτο από σένα το ένα δέκατο και από γλώσσα εμπειρία κ τσαγανό ούτε το ένα εικοστό
Αλλά έπαιζαν καλή μπάλα με. Γκόμενες 30 35 χρόνια γκαπ 7αρια κ άνω
Δεν μιλάμε είκοσι χρονια πρθν
Μιλάμε για πέντε δέκα. Δώδεκα, αντίστοιχα
Ο λόγος ήταν ένας
Κλειστά σύνορα καμμια τύχη για έστω 200ε ειδοδημα, εργαζόμενοι σε Ευρώπη μόνο πειρατικά στην αση κ την φεξη
Άρα μόνη διέξοδος
Η βίζιτα ο σπόνσορας ο τοπικός αγαπητικός σουγκαρ νταντυ
Αυτό είναι που άλλαξε κ τίποτα αλλο
Αν αύριο κλείσουν τις βίζες Ουκρανία για πχ 2 χρόνια
Θα γίνει πάλι παιδική χαρά για όποιον πάει κι έχει πέντε φράγκα κι ολιγον από εμφάνιση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τοτε στο glattpark, αλλα γενικα γυριζω
Τώρα δηλ έχεις φύγει από Ζυρίχη???
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εγώ κάθε μέρα φιλέτα και μπριζολικά τρώω,μένω σε διαμέρισμα 80 τμ με όλα τα κομφόρ και ό,τι θέλω το αγοράζω.Αποταμιεύω και χίλια ευρώ το μήνα.Τα ταξίδια,γαμήσια κτλ είναι διασκέδαση μέχρι να βαρεθώ.
Μετά το άνοιγμα της βίζας το 2017 δυσκόλεψε αισθητά η Ουκρανία για πορνοεκδρομές.Τώρα είναι για σκληρούς παίκτες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.608
Πόντοι
2.406
Ο Αρχηγός έχει ένα προσόν μοναδικό
Είναι σε μεγάλο ποσοστό ειλικρινής
Βέβαια βάζει πάντα click bate τίτλους στα ποστ του, μέσα όμως γράφει την αλήθεια
Όπως κ τώρα που ομολόγησε ότι το ταξίδι ήταν πλήρης αποτυχία
Αναμενόμενο
Δεν φταίει ει ο αρχηγός, ούτε το ότι είναι ναυαγιο
Τα ναυάγια παλιά αν ταχωναν γαμκυσαν αστέρια
Αλλο φταει
Αντιμετωπίζει ηλιθιες ματαιοδοξες οπορτουνιστριες σε ένα περιβάλλον αποβλακωμενων χανων
Κάτι σαν την Ελλάδα αλλά επί 3...λογικα έπιασε τα @@ του παρότι πήγε έτοιμος να τα χώσει
Θυμίζει Ρουμανία η φάση μετά το 2006..
Καμενη γη, χαζές ματαιοδοξες γυναίκες, με λίγες ελάχιστες ευκαιρίες
Ρισπεκτ στο αρχηγό για την ειλικρίνεια του
Εγώ παρότι τον κράζω για το ναυάγιο λαιφ σταιλ κινελιλογες σε αυτό του βγάζω το καπέλο
Οι υπόλοιποι επιμένουν σε Μαλακιες θεωρίες
Το ξαναβάζω γιατί κολλάει με το προηγούμενο
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.510
Πόντοι
1.706
Ο κμαν δεν έχει ανέσεις
Ζει ον μπάτζετ σε δωμάτιο τρώει σαβούρα φαστ φουμτ δεν έχει αμάξι η μηχανή χομπυ εκδρομές κρουαζιέρες κλπ, για να τα τρώει στις ανατολικές
Είναι μια επιλογή
Η μόνη άνεση που έχει επειδή ζει ντοιτς έχει καλή περίθαλψη, που θα του χρειαστεί σύντομα

Ναι, έχω ακούσει κατά καιρούς διάφορα. Αλλά πώς είναι δυνατόν να ξέρει κανείς με ακρίβεια τι κάνει ο άλλος; Εδώ μέσα, έχω παρατηρήσει, ότι γίνεται η τρίχα τριχιά. Συνήθως αν κάποιοι δεν πάνε ένα άτομο κάνουν το άσπρο μαύρο για να το μειώσουν.

Ξέρει κανείς, πχ, με σιγουριά τι δουλειά κάνει ο κμαν ή αν πρόκειται να κληρονομήσει κάποια περιουσιακά στοιχεία;

Δεν προσπαθώ να τον υπερασπιστώ. Είναι όμως ένα ερώτημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom