Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Σε δικά του γραφόμενα αναφέρομαι. Εκείνος έχει γράψει επανηλειμένα ότι σε κάποιες περιπτώσεις έχει πληρώσει εισητήρια, ξενοδοχεία, κεράσματα, και διάφορα άλλα χωρίς τελικά να του κάτσουν.

Ασε με εμένα. Ρώτησε άλλους. Ρώτησε τον ίδιο.
έτσι ειναι ο έρωτας. πολλές φορές δεν έχει ανταπόκριση....
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Το καλυτερο (για μενα) ειναι παντα η μεση ... και γκομενες και πουτανες.
ποτε δεν μου αρεσαν οι μονοδιαστατοι ανθρωποι "δεν πληρωνω για να γαμαω" η "σαν τις πουτανες δεν εχει"

Η κριτικη που γινεται απο την πλευρα μου ειναι μονο για τις τιμες
συμφωνω
ψιλοσχεσακιας ειμαι αλλα θελω και το πληρωμενο που και που
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Συγκινητικές σκηνές αποχαιρετισμού.

LBnphA.jpg


Λίγο νωρίτερα στο διαμέρισμα.

Σού θίξαμε το είδωλο; Αυτός πληρώνει όχι εγώ.
Πάρε μαθήματα από kman, να καταντήσεις σαν κι αυτόν.

Eδω τους δουλευει κανονικα και δεν παιρνουν χαμπαρι τα προβατα..
Η παραπανω φωτο -ειναι βγαλμενη πριν λιγο και καλα.. -Ενω η παρακατω φωτο ειναι προχθεσινη..
Μαλλον θαυμα συνεβη.. και μεσα σε μερικες ωρες φουσκωσε και φυτρωσαν μαλλια΄΄ :embarrased:
 

Συνημμένα

  • IMG-20210505-WA0002 (1).jpg
    IMG-20210505-WA0002 (1).jpg
    75,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Eδω τους δουλευει κανονικα και δεν παιρνουν χαμπαρι τα προβατα..
Η παραπανω φωτο -ειναι βγαλμενη πριν λιγο και καλα.. -Ενω η παρακατω φωτο ειναι προχθεσινη..
Μαλλον θαυμα συνεβη.. και μεσα σε μερικες ωρες εμπασε και εβγαλε μαλλια; :embarrased:
regain κάνει θάματα, προτεινέ το κα ι σ το Πρόεδρο
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
έτσι ειναι ο έρωτας. πολλές φορές δεν έχει ανταπόκριση....
που χαθηκες δασκαλε?νομιζα σε εστειλα καταλαθος για κολυμπι και αχωθηκα.
τρεχω τωρα για την δουλεια στο βελιγραδι και δεν ειχα χρονο να σου στειλω μυνημα χαχαχα
καπου διαβασα που εγραψες οτι οι ουκρανοι κοκορευοντε που ξεγελουν τους βλακες ξενους
και τα λενε μεταξυ τους και γελανε.θυμηθηκα πριν 2 χρονια,το εγραψα και αυτο εδω τι ακουσα
με τα αυτια μου,οχι πως δεν τα ξερω.οπως περπατουσα οδυσσο ενας νεαρος με δυο γκομενιτσες
που καταλαβε ειμαι ξενος νομιζωντας οτι δεν γνωριζω την γλωσα αρχισε το κοκορεμα.
αφορμη καταλαβα ηταν που με ειδε γιατι σχολιασε οτι ηρθαν τουριστες στην πολη τι καλα.
αρχισε με περηφανια να λεει στις γκομενες πως ξεγελασε καπιους ξενους.
τους κλαιγωταν δεν ειχε να φαει και αυτοι τον λυπηθηκαν και ταισαν μετα τους
ειπε μια ιστορια και του εδωσαν και 100 γριβνα.οι κοπελες χαχαχαχαχ και γελουσαν
ευτυχισμενες με τον γυφτο που εκανε αυτο για να φαει τζαμπα και για 100 γριβνα.
οι ιδιες αυτες που κυκλοφωρανε με αυτον τον τυπο σε μενα που ειμαι εκατο φωρες καλυτερα
εμφανισιακα και οικονομικα απο αυτον τον γυφτο αν πλισιαζα να τις καμακωσω θα με εβλεπαν
με ενα παραξενο τροπο σαν να βλεπουν εξωγηνο,πολλες μολις πλισιασω κρατουσαν την καρδια τους
οτι φοβηθηκαν που τις πλισιασα στο παρκο και στο παγκακι που καθωνταν με τις ωρες κανοντας
τιποτα με τις φιλες τους χαχαχα.οι ιδιες μετα μια χαρα δεν φοβουντε και αστειευουν με τον καθε γυφτο.
πολλες φωρες τους λεω,σε καταλαβω δεν εισαι συνηθησμενη να σου μιλα ενας νορμαλ ανθρωπος
και για αυτο παθαινεις πανικο οταν σε πλισιαζεικαπειος νορμαλ και σε προσκαλει καπου.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
χαρη στην Τιρασπολ θα επαιρνες κεφαλια ... μην μου πεις τιποτα στην Οδησσο υπαρχει καλυτερο επιπεδο και τετοια
δεν ακους κανεναν και τζαμπα τυραννιεσαι :confused:
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
κιεβο ποτε δεν πλισιασα γκομενα και να μην μου δωσει τηλεφωνο η να με αποριψει.
πολλες δεν απαντουσαν η ηταν κλειστο,δεν ειχαν λεφτα αλλα μονο
αν ειχαν γκομενο μου ελεγαν περιμενο γκομενο και τελος.
οδησσο πολυ σπανια να ερχωταν καπεια βολτα,ιδια γνωμη εχουν πολλοι
που ειναι γνωστες των 2 πολεον.μονιμος κιεβ 15 χρονια ξενος
μου ελεγε το ιδιο ακριβως πραμα οτι ποτε δεν καταφερε οδυσσο να βγει ραντεβου
ενω κιεβ εχει πολες προθυμες γκομενος.γνωστος μπλοκερ μου ειπε παλι το ιδιο
οτι οδυσσο ερχετε μονο γιατι του αρεσει η πολη και οχι για γκομενες
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
οσοι μπορουμε να ξεχωριζουμε το συναισθημα απο την ηδονη
οσοι δεν παντρευτηκαμε
οσοι την ιδια μερα μοιραζουμε δυο καβλια και τρεις πουτσους σε διαφορετικες γκομενες

δεν θα γινουμε κλωτσοσκουφι καμιας

ο Αρχοντας ειναι ειδωλο γιατι οι περισσοτεροι συνομιλικοι του γαμανε μονο την γυναικα τους που αν και πατσαβουριασε την πληρωνουν χρυση
η αν γλυτωσαν τον γαμο γαμανε στο μεταξι πισω απο πακηδες γιατι μεχρι 10 ευρω μπορουν να διαθεσουν
Ο γάμος ειναι ο ακριβότερος τρόπος για να γαμαει καποιος τζάμπα
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Ο χαρης σε αυτο το θεμα μου θυμιζει λιγο τον φιλο σλαβιανι που το 17 του ειχα στειλει φωτο απο ενα ξανθο μολδαβακι που ερχοτανε στο σπιτι για 20 ευρω και μου απαντα πολλα ειναι γιατι η μολντοβα ειναι φτωχοτερη απο την ουκρειν :D: αμφοτεροι δεν εχουν επισκεφθει ποτε την πρωτη χωρα ...
ρε με βουρλίζετε να ξαναγράψω
πες όλη την αλήθεια :buck2:
δεν είπα ότι είναι ακριβή στα 20
ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΣΤΑ 20 για 3 ΩΡΕΣ

ΚΑΙ
1) θείε:
Δεν έχω πατήσει ποτέ μου το πόδι εκεί....Σωστά!!!!! ΑΛΛΑ έχω στείλει πακέτο γκόμενα με 15 Ευρώ το 24ωρο στο Κισινάου στον Άλλαν
κι όλα αυτά χωρίς να πάω ποτέ ή λέω ψέμματα;;;;
2) θείε: Με έχεις δει ποτέ να έχω γράψει στα θέματα του Κισιναου (που δεν εχω παει ΠΟΤΕ) τρόπο πως να βγάλετε γκόμενες; Γιατί εδώ μέσα κάποιοι έχουν πάρει μόνο πουτάνες και το παίζουν παντογνώστες και του λες και μπράβο (η μια μοναδική που έφεραν μονοί τους ποσταρησε μουφα φωτογραφίες--μπήκε το πρόσωπο σε άλλο κορμί). Άλλο το ξέρω το πως να βγάζω γκόμενες γενικά κι άλλο το να βγάζω γκόμενες Ουκρανία, τετοιοι τυποι αν πανε μονοι τους τον ήπιαν. Διαφωνείς;
3) θείε: Αν όλα πάνε καλά ραντεβού Χαλκιδική φιλοξενούμενος κοινού γνωστού από Θράκη όπου λογικά δεν θα με φιλοξενήσει μόνο μου:2funny:
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
χαρη στην Τιρασπολ θα επαιρνες κεφαλια ... μην μου πεις τιποτα στην Οδησσο υπαρχει καλυτερο επιπεδο και τετοια
δεν ακους κανεναν και τζαμπα τυραννιεσαι :confused:
τιρασπολ ηταν καλα πριν πολλα χρονια που πηγε φιλος 2 φωρες για ποδοσφαιρο προετειμασια.
μιλαμε πριν 12 χρονια τωρα ισως και περισοτερο.εμεναν σε χοτελ που ηταν τινκα μουνια.
το βραδιγινωταν ντισκο.καθολου κινδυνος εκει ελεγαν λογο σεριφ.
τους προσεχαν γιατι ηταν φιλοξενουμενοι
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
εχει διαφωρα να πας διαβασμενος μονος καπου να φας απο οτι θα πας με γκομενα.
ιδικα αν εισαι απροετοιμαστος και σε παρουν στο αγνωστο αυτες εκει που θελουν.
εσυ ξερεις το ταδε μαχαζι,εχει καλο φαι και τιμες και πας να φας εκει σαν ανθρωπος.
τι γινετε ομως αν εισαι κμαν σεξοτουριστας που ψαχνει σπονσορετες απο ιτερνετ?
θα καταληξεις σε ολα αυτα τα οραια μερη οδυσσο που θα σου ερθουν χιλιαδες δολαρια
λογαρισμο με χρεωσεις που δεν θα πιστευες σε χυμο,σουσι,κανα ποτιρι ουισκι.
θα σου πονε ειδες τις τιμες ?
Σε αυτό έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ
ΚΑΙ έχω να πάω 3 χρονιά όχι 6 που γραφεις
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Ο γάμος ειναι ο ακριβότερος τρόπος για να γαμαει καποιος τζάμπα
και τζαμπα ποιος θελει την ιδια να γαμα?θα βαρεθεις και θα τον παιζεις.
οι παντρεμενοι φιλοι μου δεν γαμανε τιποτα.
οταν σπανια παω για καφε μαζι τους σχολιαζουν οτι γκομενα
βλεπουν και κανουν επιφωνηματα.εγω ντρεπομε ουτε κοιταζω καν.
μου λενε πως και στα αρχιδια σου δεν κοιτας,δεν σχολιαζεις
ουτε ασχολεισε με αυτες που περνανε?τους λεω αυτη ειναι η διαφωρα
30 χρονια στο μπλοκ απο εσας που εισαστε ψαρακι,θαλασα,ελλαδα σπουδες
και διακοπες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
ρε με βουρλίζετε να ξαναγράψω
πες όλη την αλήθεια :buck2:
δεν είπα ότι είναι ακριβή στα 20
ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΣΤΑ 20 για 3 ΩΡΕΣ

ΚΑΙ
1) θείε:
Δεν έχω πατήσει ποτέ μου το πόδι εκεί....Σωστά!!!!! ΑΛΛΑ έχω στείλει πακέτο γκόμενα με 15 Ευρώ το 24ωρο στο Κισινάου στον Άλλαν
κι όλα αυτά χωρίς να πάω ποτέ ή λέω ψέμματα;;;;
2) θείε: Με έχεις δει ποτέ να έχω γράψει στα θέματα του Κισιναου (που δεν εχω παει ΠΟΤΕ) τρόπο πως να βγάλετε γκόμενες; Γιατί εδώ μέσα κάποιοι έχουν πάρει μόνο πουτάνες και το παίζουν παντογνώστες και του λες και μπράβο (η μια μοναδική που έφεραν μονοί τους ποσταρησε μουφα φωτογραφίες--μπήκε το πρόσωπο σε άλλο κορμί). Άλλο το ξέρω το πως να βγάζω γκόμενες γενικά κι άλλο το να βγάζω γκόμενες Ουκρανία, τετοιοι τυποι αν πανε μονοι τους τον ήπιαν. Διαφωνείς;
3) θείε: Αν όλα πάνε καλά ραντεβού Χαλκιδική φιλοξενούμενος κοινού γνωστού από Θράκη όπου λογικά δεν θα με φιλοξενήσει μόνο μου:2funny:
Καλα ντε μην φωναζεις και γραφεις με εντονα κεφαλαια , δεν εκανα πρεσβυωπια ακομα :2funny:

σε αυτα που λες για το πρωτο δεν ειναι ψεμματα και για το δευτερο δεν καταλαβαινω τις θελεις να πεις και για ποιον ... για το τριτο με το καλο και θα σας στειλω καβουρμα χαχα
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Σε αυτό έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ
ΚΑΙ έχω να πάω 3 χρονιά όχι 6 που γραφεις
εχω χρονια να σε δω η ακουσω πανω για αυτο λεω σλαβ.που ησουν πριν 3 χρονια τελευταια φωρα?
περασμενο ιουνιο θα πηγαινα κιεβ και τυφλιδα αλλα ο κορονας μας γαμησε.
τωρα σκεφτωμε που θα παω ιουνη,κιεβο θες 600 αεροπορικα με ουκρανιαν και με αλλες
αεροπορικες 200-250.δεν παω με αλλες αεροπορικες και ισως καταληξω βελιγραδι
να χαλαρωσω.προτιμω σερβια παρα ελλαδα για διαφωρους λογους
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
τασο οδυσσο περσι θυμασε που σου ειπα εβλεπα αμαξαρες στο κεντρο με μολδαβικα νουμερα.
τα δυο που ειδα εξω απο το σουπερμαρκετ στο μολλ του συριου κοτορ στην εκατερινσκαγια.
ειδα και 2 αλλους μολδαβους οδυσσο που ειχαν αρκετο χρημα,δεν ξερω τι εκαναν οδυσσο.
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
εχω χρονια να σε δω η ακουσω πανω για αυτο λεω σλαβ.που ησουν πριν 3 χρονια τελευταια φωρα?
περασμενο ιουνιο θα πηγαινα κιεβ και τυφλιδα αλλα ο κορονας μας γαμησε.
τωρα σκεφτωμε που θα παω ιουνη,κιεβο θες 600 αεροπορικα με ουκρανιαν και με αλλες
αεροπορικες 200-250.δεν παω με αλλες αεροπορικες και ισως καταληξω βελιγραδι
να χαλαρωσω.προτιμω σερβια παρα ελλαδα για διαφωρους λογους
άμα βρεις εκείνους τους μαστόρους που λέγαμε, πάρε τελέφωνο διότι ένας φίλος θέλει να περάσει πλακάκια στο μπάνιο
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.512
Πόντοι
1.706
τύπε καλογερο αν εσυ και ο κμαν κανατε ομαδα θα ειχατε γαμησει ολο το μουνι του μπλοκ να πουμε. ο κμαν εκτελεστής και εσυ το μυαλο στα logistics :rockon::confused:
Βολεύομαι με τη δυτική νοοτροπία, τύπε. Εδώ αν μία μου ακυρώσει προγραμματισμένη συνάντηση θα το κάνει έγκαιρα και με δικαιολογημένη αιτία. Το να ασχολούμαι τώρα με ανατολικές, όπου η άλλη θα συμφωνήσει και μετά θα σου ζητάει λεφτά γιατί κάτι της έτυχε και λοιπές πουστιές, είναι οπισθοδρόμηση σε προηγούμενες εποχές.
Δεν αποκλείω βέβαια το ενδεχόμενο στο μπλοκ να υπάρχουν γυναίκες που κινούνται σε ένα ανώτερο κοινωνικό επίπεδο και να αξίζει να ασχοληθείς, αλλά δεν έχω κάποιου είδους πρόσβαση. Έχω γράψει κάπου ότι έχω ένα πλάνο για Σλοβενία, κι αυτό επειδή είναι ένα βήμα από την Ιταλία όπου πάω πότε πότε και είναι και στην ΕΕ. Οι λαοί που μπήκαν στην ΕΕ έχουν κουλάρει κάπως και δεν διακατέχονται τόσο από νοοτροπία επιβίωσης. Αλλά και στη Σλοβενία θα φροντίσω να κινηθώ σε κυριλέ μέρη.

Τώρα ο kman είναι σαν να παίζει ανταρτοπόλεμο. Ούτε για αστείο ότι θα έκανα ποτέ ομάδα με έναν τέτοιο τύπο.
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
αν με παρακαλεσεις εσυ και τον λυπηθω θα του δινω μια φετα ψωμι και τυρακι.
μην με ακουσει ο μιτσος και θελει να ερθει αυτος στην αποθηκη!
θα τρωει ψωμι με τυρι σαν βασιλιας θα ειναι σε σχεση με το αχουρι που ζει πιτερ
ρε ξεδιάντροπε συκοφάντη όταν βλέπουν οι γκόμενες την διαμερισματάρα του προέδρου δε θέλουν να φύγουν από'κει μέσα και παιδεύεται να τις ξεφορτωθεί.
Δε φταίει κάνας άλλος ρε χαιβάνι αλλά ο πρόεδρος που σ'έμαθε να καμακώνεις με τα βιντεάκια του...
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
ειναι παφτηνη η οδυσσος στα μερη που πηγαινες με το γριβνα τοτε 26.
με τον σαλονικιο πηγαιναμε για μπερκερ ειχε 400 γριβνα,40 ευρο με δεκα το γριβνα
150-200 15-20 ευρο το τιραμισου,ολα αυτα το 2012 -14 που βολταραμε μαζι συνεχεια.
μια μπουκαλα μπελβεντερε και σουσι στο παλαντιουν 3 φιλοι απο κυπρο
πληρωσαν πριν 4 χρονια δυομιση χιλιαδες ευρο,ειχε 26 το γριβνα!33000 γριβνα.
λες ειναι παφτηνα,σκεψου να ερθουν αυτοι που βλεπουμε με μπατσετ 5-10 ευρο και να
πανε στο παλαντιουμ χαχαχαχα.ειδα τις τιμες με αποδειξεις που εβαλες.
τωρα στο μπερκερ που παωεκατερινσκαγια εχει 180 εκει το απλο,το 2014 δεκαοχτο ευρο
τωρα ειναι 3 φωρες πιο φτηνο.τωρα ου θυμηθηκα τελευταια φωρα αυξησαν την τιμη.
καπου στα 210 το εκαναν,μιλαμε το καλυτερο στο κεντρο.μπριζολαδικο στεικ χαουζ θες
ενα πενηνταρι τωρα για μπριζολα,τιμες 30-50 ευρο τωρα με το γριβνα 33.
δυστυχος εκλισε τωρα που θυμηθηκα φετος το στεικ χαουζ και το κομποτ διπλα
ο ιδιος τα εχει.που εφαγα εκει με γκομενα μπριζολα και κρασι τοτε εδωσα καπου στα 350
ευρο σε γριβνα και δεν ξαναπατησα εκει.δεν γουσταρω μπριζολαδικα.
ειμαι πιο πολυ γεοργιανα που τωρα εκλισαν ολα αυτα που πηγαιναν και
ενα χρονο πριν αρχισα να πηγαινω σε τουρκικο γαματο.τιμες απο 150-200 γριβνα
τα κεμπαπ και σουβλακι,συκωτι δηλαδη με τις τιμες τωρα τζαμπα.
αλλα μεχρι το 2012 θα εδινες 15-20 ευρο για ενα κεμπαπ στο τουρκικο
τωρα τα δινω 2 ατομα τρωγωντας απο 2 μεριδες κεμπαπ
και εμένα με απέτρεψαν φίλοι να πάω Οδησσό για αυτά που λες, καλά τώρα πλέον με αυτά που γίνανε με τις ομηρίες και τέτοια ούτε τη φωτογραφία μου δεν στέλνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom