Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
μα αυτό το ίδιο λέμε
ότι είναι φιλοχρήματες
γι αυτό και πάνε με ότι βρουν
Ο Theoharis περιγράφει την ουκρανια σαν την ποιο πλούσια χώρα του κόσμου
κι ότι όταν πας επάνω δεν σου δίνουν σημασία
Φιλος ανεβηκε πριν 10 μερες και εφγε τεραστια πεφτικη καθε μερα στα καφε
δεν χρειαστηκε να ανοιξει ουτε tinder ουτε τιποτα
Φιλε δεν ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες.
Εχουν δυσκολεψει πολυ οι κοπελες του μπλοκ και μαλλον η επιτυχια ειναι εκτος ευρωπης πια.
Λατινικη αμερικη και νοτιανατολικη ασια.
Σαφως και τα βαλκανια χωρες οπως βουλγαρια αλβανια ειναι σε καλυτερη μοιρα απο το μπλοκ το ανατολικο.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εσύ τον kman τον έχει κόψει για άτομο ικανό να τραμπουκίσει γκόμενα,πόσο μάλλον τα αλόγατα που ποστάρει;

Koίτα,εδώ μέσα οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά.
Όταν ρώτησα τον kman πως είναι ο παντοφλάκιας στα πολωνικά και μου απάντησε στα καπάκια σωστά,
μία λέξη που δεν υπάρχει σε κανένα google translate,τότε δείχνει κάποια πράγματα.

Ομοίως όταν ο άλλος μου γράφει τη Φινλανδία σαν σκανδιναβική χώρα και δίνει μάλιστα συμβουλές,είναι ξεκάθαρο ότι δεν έχει επαφή,γιατί αν πήγαινε θα το έπαιρνε χαμπάρι είτε μόνος του ή θα του το έλεγαν ότι δεν είναι Σκανδιναβία.

Από τις λεπτομέρειες φαίνεται ποιος και τι..
ακριβώς. Οποτεδήποτε αμφισβητήθηκε ο Κμαν, απέδειξε είτε με φωτογραφίες είτε με λόγια. Πόσοι μπορούν να το πουν αυτό για διάρκεια 10 ετών εδώ άραγε.
Πονάει πολύ το Κμανικό σπέρμα τελικά, περισσότερο από ότι φαίνεται
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Μind από την στιγμή που καποιοι έχουμε ζήσει στο ανατολικο μπλοκ σαν ελεύθεροι σκοπευτές, αρκετα χρόνια, την στιγμή που έπρεπε κ τότε που έπρεπε.. Ή καναμε τον γύρω του κόσμου. Δεν χρειάζονται περαιτέρω συστάσεις. Κάποιοι άλλοι εβοσκαν πρόβατα στη στάνη ή δεν υπήρχαν. Και τώρα με τα 3ημερα και χωρίς ξενες γλώσσες, θέλουν να το παίξουν καμακες των 7 ηπείρων και των 5 ωκεανών.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
έχει απαντήσει σε αυτό ο Κμαν,
πρόκειται για γνωστό μοντέλο στην οποία πρότεινε να της κάνει τις διακοπές έχοντας στο μυαλό του να την καταφέρει να γαμήσει εφόσον έρθει, δεν συμφώνησε τίποτα πριν ούτε αθέτησε η κοπέλα καμιά συμφωνία.
Ήταν ένα ασθενές deal που είχε τη φυσική κατάληξη που έχουν αυτού του είδους οι προσφορές διακοπών.

Ήταν λάθος που δεν το έκανε ξεκάθαρο στην αρχική συμφωνία, αλλά ήταν εν γνώσει του το ρίσκο που πήρε.

Και ευτυχώς που γράφει και τα παθήματά του να τα διαβάζουνε κάποιοι αφελείς μπας και γλυτώσουν γδάρσιμο. Αντί για ευχαριστώ, πρέπει να ανέχεται και την καραμούζα από συμπλεγματικούς.
Οι καλοί λογαριασμοί κανουν τους καλούς τους φίλους

Πάντως έχει αρκετές που ψάχνουν κορόιδα για διακοπές δίχως να Ανοίξουν τα ποδαρια
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
τα σχολια του Ρους για τη συναντηση τους ξεχασες
ΥΓ. Ξεχάσαμε ότι δεν έχει βγάλει ακόμη διπλωμα αυτοκινητου. Και τις μουφα ιστοριες ότι πήγε δηθεν ταξίδι στην Αμερική. :cheesy:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Προσωπικά αναφέρθηκα μόνο στα γραφόμενά του.

Σε τίποτα άλλο. Αν και θα μπορούσα να το κανω. Αλλά δεν γούσταρα. Ξέρεις εσύ.
ποιος τολμαει να γραψει οτι και ο Αρχοντας?
θελει πολυ κυμπαριλικι να παραδεχθεις οτι εμεινες με τον πουτσον στο χερι παρα το γεγονος οτι επενδυσες σε καποια
οι περισσοτεροι το εχουμε βιωσει τουλαχιστον με κανονικη γκομενα

παραδιδει μαθηματα ο βαλκανιος τσομπανης
συνηθως αυτο που εχει αξια να αναλυθει ειναι οι καταστροφες
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.332
Πόντοι
28.786
Αυτός είναι ο καημός σου και βγάζεις κίτρινο άχτι στον άρχοντα, η διαρκής σύγκριση που βάζεις τον εαυτό σου.

Θες να λέμε μόνο εσένα μπράβο και μη τυχόν και λάβει μπράβο κανείς άλλος, να εισαι ο καλύτερος που ταξιδεύει ο καλύτερος που γαμάει και μην τυχόν βρεθεί κάποιος να πάρει περισσότερα like.

Αυτή την ανάγκη που έχεις για αναγνώριση ανωτερότητας έναντι των υπολοίπων θα έπρεπε να την καταπιέζεις και σιγουρα να την κρύβεις με καλύτερο τρόπο από τα μάτια όλων.
Φίλε κάνεις απλά λάθος. Δεν έχω κανένα καημό.

Ο τελευταίος άνθρωπος στο κόσμο που θα έμπαινα σε διαδικασία σύγκρισης μαζί του είναι ο Kman.

Αλλά ούτε και βάζω γενικότερα τον εαυτό μου σε συγκριτική βάση με άλλους. Ασχολούμαι με το να βελτιώνω τον εαυτό μου.

Επίσης έχω βοηθήσει πάρα πολλούς ανθρώπους εδώ μέσα δίνοντας πληροφορίες για ταξίδια. Οχι μόνο μέσω posts αλλά και μέσω PMs.

Τα περισσότερα posts μου είναι από την εποχή που δεν υπήρχαν καν likes στο forum. Οπότε οπως καταλαβαίνεις αυτό που γράφεις για τα likes απλά δεν ισχύει.

Τέλος πάντων, καθε γνώμη είναι σεβαστή.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.102
Like
13.139
Πόντοι
2.606
έγραψε ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ότι δεν γάμησε μια γκόμενα στη Σαντορίνη, θα μπορούσε να γράψει και ψέμματα. Και το παίρνετε αυτό το περιστατικό και το κάνετε σημαία διαχρονικά σε κάθε ποστάρισμα ο Κμαν δεν γαμάει και ο Κμαν δεν γαμάει.
Είναι θλιβερή η διαπίστωση που προκύπτει, ας μην το αναλύσω περαιτέρω.
Τυπε σε αυτή την ζωή άμα γαμησεις 99 μουνια και μια κατσίκα κατσικογαμη θα σε πουν :grin:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ομοιος ομοιω αεί πελαζει.. Έχεις δίκιο.. Αν θυμηθώ κάτι αψιμαχίες που είχες στο παρελθόν με αλλά μέλη, σχετικά για το που έμενες, και με ποια έβγαινες..
Όντως ήταν λάθος μου που έφτασα στο σημείο να ανεβάσω ακόμη και το συμβόλαιο του σπιτιού μου στους αγάμητους πουθενάδες που είχα αψιμαχίες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Ποιο άνανδρο πράγμα από το να μαλωσεις με κάποιον εδώ μέσα κ επειδή σε ξέρει να αναρτήσει προσωπικές πληροφορίες δεν υπαρχει
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Μind από την στιγμή που καποιοι έχουμε ζήσει στο ανατολικο μπλοκ σαν ελεύθεροι σκοπευτές, αρκετα χρόνια, την στιγμή που έπρεπε κ τότε που έπρεπε.. Ή καναμε τον γύρω του κόσμου. Δεν χρειάζονται περαιτέρω συστάσεις. Κάποιοι άλλοι εβοσκαν πρόβατα στη στάνη ή δεν υπήρχαν. Και τώρα με τα 3ημερα και χωρίς ξενες γλώσσες, θέλουν να το παίξουν καμακες των 7 ηπείρων και των 5 ωκεανών.
Εάν έχετε ζήσει αρκετά χρόνια εξωτερικό και κάνετε και το γύρω του κόσμου κύριε σκοπευτά ενώ χλευάζετε άλλα μέλη που αποδεικνύουν τα λεγόμενά τους, τότε λυπάμαι αλλά χρειάζονται περισσότερες συστάσεις ναι.
Και αν δεν υπάρχουν συστάσεις τότε χρειάζονται αποδείξεις τύπου Κμαν και Mindreader, για να έχετε το δικαίωμα να μιλάτε με πρώτο πληθυντικό σε αυτούς σαν να ανήκετε στην ίδια πλευρά.

Σε άλλη περίπτωση κάνετε απλώς θόρυβο σαν άδειοι τενεκέδες.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
ΥΓ. Ξεχάσαμε ότι δεν έχει βγάλει ακόμη διπλωμα αυτοκινητου. Και τις μουφα ιστοριες ότι πήγε δηθεν ταξίδι στην Αμερική. :cheesy:
μπορει να μην χρειαζεται να τρεχει απο ελευσινα μεταξι..

ειχα ελβετιδα γκομενα που δουλευε ιτ και ειχε παρει με δανειο σπιτι ζυριχη
μεγαλο και ολοκαινουργιο
αμαξι δεν ειχε, σε καποιες πολεις δεν χρειαζεται..
ωραια κοπελα, αν δεν ηταν λιγακι τρελη θα ηταν καλη επενδυση
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Μind από την στιγμή που καποιοι έχουμε ζήσει στο ανατολικο μπλοκ σαν ελεύθεροι σκοπευτές, αρκετα χρόνια, την στιγμή που έπρεπε κ τότε που έπρεπε.. Ή καναμε τον γύρω του κόσμου. Δεν χρειάζονται περαιτέρω συστάσεις. Κάποιοι άλλοι εβοσκαν πρόβατα στη στάνη ή δεν υπήρχαν. Και τώρα με τα 3ημερα και χωρίς ξενες γλώσσες, θέλουν να το παίξουν καμακες των 7 ηπείρων και των 5 ωκεανών.
για γκομενες που γεννηθηκαν μετα το 90 τα αγγλικα ειναι αρκετα

ως τι ζουσες στο μπλοκ αρκετα χρονια μαλιστα??
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
μπορει να μην χρειαζεται να τρεχει απο ελευσινα μεταξι..

ειχα ελβετιδα γκομενα που δουλευε ιτ και ειχε παρει με δανειο σπιτι ζυριχη
μεγαλο και ολοκαινουργιο
αμαξι δεν ειχε, σε καποιες πολεις δεν χρειαζεται..
ωραια κοπελα, αν δεν ηταν λιγακι τρελη θα ηταν καλη επενδυση
εχουμε ενα γνωστο οικογενειακο φιλο που ζει βελγιο και ολλανδια απο ινδια και καταρ καταγογη.
εχει διαφωρες μετοχες σε εταιριες ,πανεξυπνος τυπος και εβγαλα πολλα λεφτα.
μου ειπε ιστορια οτι καπειος του εκανε φιγουρα με το αμαξι του πολυτελειας.
αυτος του ειπε εκτος απο αμαξι εχεις κατι αλλο να επιδειξεις σε μενα?
ειμαι ιδιοκτητης σε πολλες εταιριες και εχω εκατομυρια μετοχες ,εσυ μονο αμαξι.
συνεχισε μετα ο θειος μου και λεει,σωστα του ειπες γιατι ηταν μονο επιδειξη.
εσυ εισαι παμπλουτος και ολα τα χρονια που σε γνωριζω κινησε με το μετρο!
θυμηθηκα αυτην την ιστορια πριν 3 χρονια γιατι εμας εδω μας φενετε παραξενο
που καπιοι σε ευροπαικες ανεπτυγμενες πολεις δεν κρατανε αμαξι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Φιλε δεν ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες.
Εχουν δυσκολεψει πολυ οι κοπελες του μπλοκ και μαλλον η επιτυχια ειναι εκτος ευρωπης πια.
Λατινικη αμερικη και νοτιανατολικη ασια.

Σαφως και τα βαλκανια χωρες οπως βουλγαρια αλβανια ειναι σε καλυτερη μοιρα απο το μπλοκ το ανατολικο.
να μας λειπει μυστη μου



upset-young-filipina-girl-youth-filipino-asian-person-159537115.jpg



360_F_252762626_3L4ZC5PpFCQ1QQtX0Epa29QVtjtw9Uj2.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Tι να πρωτοθυμηθει κάνεις.. Εδω μεσα ολα αυτά τα χρόνια απο τον τύπο κμαν. Τραμπουκισμους στις εκδιδομενες, κλειδαμπαρωμα, και εκφοβισμό.Χεσιμο στο στόμα στις κυρα κακομοιρογλου. Τα ψευτικα δηθεν σπιτια του από τα airbnb. Τις κιθάρες που δεν ήξερε ούτε μια νότα. Τις ξένες γλώσσες απ το Google translate. Το σπιτακι του πλουτο στην υπογα εκεί στη μαυρη ξενιτιά με την κοινη WC. Την μικροφαλλια και την ανικανοτητα. Τις χυλοπιτες live. To λαμπραντορ που φαντασιωνοταν να γκαμησει στην θέση του. Την νοσταλγία και τον θαυμασμό του για την ναζιστική γερμανια κ τον Χίτλερ. Και πολλά άλλα.. :confused:
εχεις ικανο τον κμαν να κανει τραμπουκισμους σε γκομενα?
πρωτα αυτες μπορουν να σπασουν απο το ξυλο τον κμαν
δεν χρειαζετε να φερουν κανενα απο τους προστατες-συνεργατες τους.
ολες οι πουτανες κιεβ στην εποχη μου εκει ειχαν αστυνομικους
και εγκληματιες φιλους που σε απειλουσαν με αυτες.
ειναι ικανες απο μονες να αντιμετωπισουν τον κμαν.
εσενα σου φενετε επικινδυνος?τον βλεπεις σαν παιδακι σε παιδικη
χαρα κανει οταν βγαζει φωτο στο ασανσερ με την μοντελοιδες σπονσορετα χαχαχαχα
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Tι να πρωτοθυμηθει κάνεις.. Εδω μεσα ολα αυτά τα χρόνια απο τον τύπο κμαν. Τραμπουκισμους στις εκδιδομενες, κλειδαμπαρωμα, και εκφοβισμό.Χεσιμο στο στόμα στις κυρα κακομοιρογλου. Τα ψευτικα δηθεν σπιτια του από τα airbnb. Τις κιθάρες που δεν ήξερε ούτε μια νότα. Τις ξένες γλώσσες απ το Google translate. Το σπιτακι του πλουτο στην υπογα εκεί στη μαυρη ξενιτιά με την κοινη WC. Την μικροφαλλια και την ανικανοτητα. Τις χυλοπιτες live. To λαμπραντορ που φαντασιωνοταν να γκαμησει στην θέση του. Την νοσταλγία και τον θαυμασμό του για την ναζιστική γερμανια κ τον Χίτλερ. Και πολλά άλλα.. :confused:
εχεις ικανο τον κμαν να κανει τραμπουκισμους σε γκομενα?
πρωτα αυτες μπορουν να σπασουν απο το ξυλο τον κμαν
δεν χρειαζετε να φερουν κανενα απο τους προστατες-συνεργατες τους.
ολες οι πουτανες κιεβ στην εποχη μου εκει ειχαν αστυνομικους
και εγκληματιες φιλους που σε απειλουσαν με αυτες.
ειναι ικανες απο μονες να αντιμετωπισουν τον κμαν.
εσενα σου φενετε επικινδυνος?τον βλεπεις σαν παιδακι σε παιδικη
χαρα κανει οταν βγαζει φωτο στο ασανσερ με την μοντελοιδες σπονσορετα χαχαχαχα

Με τρία τέσσερα εκατοστάρκα το βρίσκω από Αθήνα το μετ' επιστροφής
Βάλε οχ 14 με 17 μαϊου
καταθλιπτικα λετονια το 2009 και τοτε ειχε πουτανες σε κλαμπ.
περιμενε να ανοιξουν οι πτησεις να πας απο πολονια τρανζιτ.
με λοτ πηγα πολονεζικες αερογραμες με 250-300 παενε ελα.
προπερσι που εψαχνα ταλλιν εβρισκα με 140 παενε ελα.
ριγα μεσο κιεβ με θκρανιαν μου εβγαινε 120 και βιλνιους 140.
τα μονα 60-70 ευρο και απο εκει αλλα 70-80 πηγαινα κιεβ η οδυσσο
με ουκρανικες η αιρ μπαλτικ
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
επέτρεψε μου να αμφιβάλω για το κατά πόσο ο φίλος κινείται σε επιχειρηματικους κυκλους
πουθενά δεν το αναφέρει αυτό και ειδικα στην Οδησσο που λεει οτι παει συνεχεια
έχει τύχει να την επισκευτω μερικά χρονιά πριν
αν εξαιρέσεις διπλα στην οπερα δεν θυμαμαι το ονομα του δρομου που ειχε μετρημενα στα δακτυλα του ενος χεριου ακριβα αμαξια πουθενα δεν ειδα την χλιδα που περιγραφει
Βεβαία αυτο πριν μερικά χρονια
τωρα αν τον τελευταιο χρονο εχουν αλλαξει τοσο πολυ τι να πω my bad
πρωτα θα σου απαντησω για τον φιλο σου που ειπες.
αν δεν μπορω εγω ουτε η αλλοι δεν σημαινει οτι καπειος αλλος δεν μπορει
παραδειγμα ο φιλος σου που του την επεφταν οι γκομενες!
χιλιαδες φιλοι μου και αγνωστοι μου ειπαν ιστοριες με γκομενιλικια.παρτουζες,
διμετρες,τζαμπε και οτι αλλη φανταστικη ιστορια του ερχωταν στο κεφαλι.
ποιο πολυ πλακα ειχαν αυτοι που δεν γνωριζομασταν και δεν ηξεραν τι σχεση
εχω με την χωρα απο το 1990.οταν τελειωναν τις ιστοριες ελεγα την γνωμη και την δικη
μου εκδοχη.ελεγα μετα την σχεση μου με την χωρα και με τι ασχολουμε για να τους
κανω να νιωσουν ακομα πιο αβολα,οτι ειμαι γνωστης των πραγματων.
ξαφνικα κανεις δεν με εμφισβητουσε απο αυτους!πολλοι αλλαζαν τις ιστοριες
και καπιοι φιλοι γνωστοι μου που μου ειπαν μια ιστορια απο τις εμπειριες τους για
να με εντυπωσιασουν που βαιβαια δεν πιστεψα και τους αμφισβητησα
μετα απο χρονια μου διηγηθηκαν την ιστορια διαφωρετικα,οπως πραγματικα εγινε
και ηδη ηξερα!πολλοι παραδεχτηκαν 5-10 χρονια μετα τον τσακωμο μας τοτε
που τους αμφισβητησα θυμασε τοτε που γαμησα την γκομενα κιεβ?ναι την πληρωσα
αλλα ντρεπομουν να το παραδεκτο,καμακι!θυμασε τις γκομενες που εκανα παρτουζα τζαμπε?
φιλος πριν 5 χρονια μου ειπε αυτη την ιστορια οταν με συναντησε για να μου πει
οτι πηγε δεκεβριο κιεβ.γελασα και τον αμφισβητησα,ουτε εμφανισιακα ουτε οικονομικα
μπορουσε ναα βρει τζαμπα και να παρτουζαρη πεθανα στα γελια και του ειπα.
ανττωνη σε ποιον λες αυτες τις ιστοριες?ξερεις με ποιον μιλας?
τα εχασε,γελασε καταλαβε μαλακια εκανε.νομιζε οτι στο κιεβ γαμας
και ολες ειναι απελπισμενες για αυτο ερχονταν σε κολαδικα κυπρο.
τελικα μου ειπε αληθεις,δεν γαμησε απλα ντρεποταν να πει κυπρο δεν γαμησε
γιατι ολοι νομιζουν εκει ειναι μια χωρα με υποσιτισμενες γκομενες που
με δεκα ευρο σε γαμανε,θελουν να παντρευτουν ξενο για να φυγουν.
τελικα ο αντονις,ειχε ενα ζευγαρι ουκρανους γνωστους που τον εβγαζαν εξω
και πληρωνε αυτος τα εξοδα,αυτη ηταν η εμπειρια του.
τις ιστοριες του ειπα αστα για τους αλλους.
ο αλλος φιλος ελεγε για το αρενα κλαμπ που γαμησε τσαμπα γκομενα με κερασματα.
γελουσα μαζι του,μετα απο 4 χρονια μου αλλαξε την ιστορια εγω θυμωμουν
τι ειχε πει και σκοπιμα τον ρωτησα.την κερνουσε κοκτειλ στο αρενα και ξοδεψε 400 ευρο!
ηταν 10 το γριβνα τοτε.οταν πηγε την γκομενα σπιτι ζητησε 300 δολαρια.
ο φιλος φωναζε σαν τρελος,τον ξερω τετειος ειναι και κοκαρισμενος συχνα.
λεει τοσα λεφτα εφαγα κερασματα,λεει εδωσα 200 και την γαμησα μην πανε
χαμενα τα 400 ευρο σε κερασματα.αλλοι φιλοι μετα απο 10 χρονια
μου ειπαν θυμασε τωτε που πηγαμε χαρκοβ για μπαλα?
ψεματα σου ειπαμε πληρωσαμε τις κοπελες.μπορω να σου πω εκατονταδες
αλλα λεω 3 που ερχοντε αμμεσως στο μυαλο κοντινοι μου ανθρωποι
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Μερικοί είστε θύματα εντυπωσιασμού. Βλέπετε κάτι ωραίες κοπέλλες που ανεβάζει ο Kman (το αν και πόσο γαμάει αυτός το ξέρει), θαμπώνεστε επειδή σας φαίνονται απλησίαστο όνειρο και θεοποιείτε τον kman, ο οποίος δεν κάνει τίποτα παραπάνω από το να τις αγοράζει ξοδεύοντας το μισθό του, χωρίς να έχει κάνει επενδύσεις όπως έχει παραδεχτεί και δεν βλέπει τον τοίχο στο βάθος του ορίζοντα. Ψυχολογική υπεραναπλήρωση λέγεται, από τα ζόρια μιας ζωής. Χτυπάει ψηλές και μιλάει για ποσότητες. Δικαίωμά του βεβαίως είναι να κάνει ό,τι θέλει, αλλά δεν κάνει κάτι σπουδαίο για να τον λες άρχοντα.

Είστε σοβαροί που τολμάτε να συγκρίνετε τον kman με τον Mindreader? Αν υποθέσουμε ότι ένας νέος έρθει να ζητήσει εδώ μέσα καθοδήγηση για να μπει στο γκομενοκυνήγι, τι έχει να ωφεληθεί από τις αρλούμπες του kman? Σόρυ, αλλά αν δεν είχα την δική μου εμπειρία επί του θέματος, θα παρακολουθούσα Mindreader και Sex Volcano. Και τώρα τους παρακολουθώ δηλαδή, γιατί δεν νομίζω ότι τα έμαθα όλα.

Από τον kman τι ακριβώς να μάθω; Ότι ξεκινάς από Γερμανία χωρίς πλάνο, σε ρίχνουν οι γκόμενες γιατί εντωμεταξύ τους έκατσε καλύτερη προσφορά και σκέφτεσαι να καλύψεις τα κενά με street καμάκι 50 χρονών άνθρωπος ντυμένος σαν λέτσος; Κι όλο αυτό το παρουσιάζεις σαν τεχνική ότι προσπαθείς να προσαρμόσεις το παιχνίδι για να δεις που θα χώσεις λεφτά; Αυτά λέει και είναι γελειότητες. Είναι απλά ένας διασκεδαστικός άνθρωπος.

Ας περνάει καλά. Δεν έχω τίποτα μαζί του, αλλά με τον παραλογισμό σας μερικοί, αδικείτε έναν πραγματικό γνώστη του θέματος σαν τον Mindreader συνεπαρμένοι από τα πυροτεχνήματα ενός ελαφράς κατηγορίας αγωνιστή σαν τον kman.

Βλέπω τις φωτό kman και γκόμενες κι έχω δει και φωτό με Mindreader και γκόμενες. Έχω αρκετή εμπειρία για να καταλαβαίνω ότι τον πρώτο κοιτάνε πώς να τον ξεφορτωθούν το γρηγορότερο και με τον δεύτερο δείχνουν να περνάνε καλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom