Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
ο φιλος σου ειναι γλυκουλης και προκαλει οργασμ
Μερικοί είστε θύματα εντυπωσιασμού. Βλέπετε κάτι ωραίες κοπέλλες που ανεβάζει ο Kman (το αν και πόσο γαμάει αυτός το ξέρει), θαμπώνεστε επειδή σας φαίνονται απλησίαστο όνειρο και θεοποιείτε τον kman, ο οποίος δεν κάνει τίποτα παραπάνω από το να τις αγοράζει ξοδεύοντας το μισθό του, χωρίς να έχει κάνει επενδύσεις όπως έχει παραδεχτεί και δεν βλέπει τον τοίχο στο βάθος του ορίζοντα. Ψυχολογική υπεραναπλήρωση λέγεται, από τα ζόρια μιας ζωής. Χτυπάει ψηλές και μιλάει για ποσότητες. Δικαίωμά του βεβαίως είναι να κάνει ό,τι θέλει, αλλά δεν κάνει κάτι σπουδαίο για να τον λες άρχοντα.

Είστε σοβαροί που τολμάτε να συγκρίνετε τον kman με τον Mindreader? Αν υποθέσουμε ότι ένας νέος έρθει να ζητήσει εδώ μέσα καθοδήγηση για να μπει στο γκομενοκυνήγι, τι έχει να ωφεληθεί από τις αρλούμπες του kman? Σόρυ, αλλά αν δεν είχα την δική μου εμπειρία επί του θέματος, θα παρακολουθούσα Mindreader και Sex Volcano. Και τώρα τους παρακολουθώ δηλαδή, γιατί δεν νομίζω ότι τα έμαθα όλα.

Από τον kman τι ακριβώς να μάθω; Ότι ξεκινάς από Γερμανία χωρίς πλάνο, σε ρίχνουν οι γκόμενες γιατί εντωμεταξύ τους έκατσε καλύτερη προσφορά και σκέφτεσαι να καλύψεις τα κενά με street καμάκι 50 χρονών άνθρωπος ντυμένος σαν λέτσος; Κι όλο αυτό το παρουσιάζεις σαν τεχνική ότι προσπαθείς να προσαρμόσεις το παιχνίδι για να δεις που θα χώσεις λεφτά; Αυτά λέει και είναι γελειότητες. Είναι απλά ένας διασκεδαστικός άνθρωπος.

Ας περνάει καλά. Δεν έχω τίποτα μαζί του, αλλά με τον παραλογισμό σας μερικοί, αδικείτε έναν πραγματικό γνώστη του θέματος σαν τον Mindreader συνεπαρμένοι από τα πυροτεχνήματα ενός ελαφράς κατηγορίας αγωνιστή σαν τον kman.

Βλέπω τις φωτό kman και γκόμενες κι έχω δει και φωτό με Mindreader και γκόμενες. Έχω αρκετή εμπειρία για να καταλαβαίνω ότι τον πρώτο κοιτάνε πώς να τον ξεφορτωθούν το γρηγορότερο και με τον δεύτερο δείχνουν να περνάνε καλά.
αποκαλυφτηκες εδω και 3 μερες ποιος εισαι,για αυτο γραφε μιντ με τον λογαριασμο σουχαχαχα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
μα αυτό το ίδιο λέμε
ότι είναι φιλοχρήματες
γι αυτό και πάνε με ότι βρουν
Ο Theoharis περιγράφει την ουκρανια σαν την ποιο πλούσια χώρα του κόσμου
κι ότι όταν πας επάνω δεν σου δίνουν σημασία
Φιλος ανεβηκε πριν 10 μερες και εφγε τεραστια πεφτικη καθε μερα στα καφε
δεν χρειαστηκε να ανοιξει ουτε tinder ουτε τιποτα
Αρκιντια (που λεει και ο μακαρος) πλουσια ειναι ... το Κιεβο ειναι παμφθηνο συγκρινομενο με το Μινσκ και η Οδησσος φθηνοτερη ακομα και απο το Κισιναου

Ο χαρης σε αυτο το θεμα μου θυμιζει λιγο τον φιλο σλαβιανι που το 17 του ειχα στειλει φωτο απο ενα ξανθο μολδαβακι που ερχοτανε στο σπιτι για 20 ευρω και μου απαντα πολλα ειναι γιατι η μολντοβα ειναι φτωχοτερη απο την ουκρειν :D: αμφοτεροι δεν εχουν επισκεφθει ποτε την πρωτη χωρα ...

Και τα δυο κρατη τα ιδια σκατα ειναι στο οικονομικο για τον μεσο πολιτη , μην μασατε
τωρα επειδη το μπουκαλι ουισκι στα καλα κλαμπ τους στοιχιζει απο 150 μεχρι 300 ευρω λιγη σημασια εχει :grin:
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
το ότι γράφουν κατά κάποιων ορισμένοι ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΝΙΑ με ξεπερνάει σαν άνθρωπο
και όχι τίποτα άλλο πουλάνε και γνώση
πανεπιστημονες
έχεις δίκιο ρε sex volcano
μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
καλοσωρισες,ολα καλα?.δυστυχος λειπεις καιρο απο το πεδιο δρασις
και τα τελευταια 6 χρονια δεν ειναι τα ιδια οπως τα ηξερες.
εγραψα πολλες φωρες τι αλλαξε και οτι μουνι πλεον δεν υπαρχει για δειγμα.
εγραψα πολλες φωρες για οδυσσο οτι ολες αυτες που εβρισκες η ηξερες
πλεον εχουν εξαφανιστει και δεν κυκλοφωρανε πουθενα.
πολλες που ηξερα παλι πουτανιτσες εδω και χρονια δεν τις ειδα πουθενα.
αρχικα ξεκινησε στο μαμπα που καμια δεν απαντουσε,πηγαν μπαντου ουτε εκει απαντουσαν.
τα σαλον πλεον ειναι αδεια χρονια,πας σε ολα και βλεπεις να εχουν μια η δυο κοπελες
τερατα της φυσης και χοντρελες!βιζιτες στο κεντρο ολες εξαφανιζολ,εμειναν 3-5 μπαζα
που ειναι οι ιδιες καθε μερα στην ντιριπασοσκαγια.ολες την εχουν κανει εκτος.
αν εισαι εκτος παιχνιδιου και οπτικου πεδιου δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο αλλαξαν.
ο σαλονικιος που ηταν νουμερο ενα στο ιτερνετ πλεον δεν πατα οδυσσο,σπανια να δει
κανα φιλο.τα τελευταια χρονια εκτος την μονιμη που εχει χρονια δεν γαμησε καμια οδησσο!
ολες που μιλησε απο ιτερνετ ηταν σκαμερ που του προτειναν τα ιδια 3-4 μερη γνωστα για μαδημα.
μαλιστα πριν 2 -3 μηνες μια τον πηρε σε ενα μαχαζι και παραγειλε απο μονη κρασι 300 δολαρια.
ο σαλονικιος που το καταλαβε ζητησε λογαριασμο του καφε,εδωσε 50 γριβνα και εφυγε.
κιεβο εβρισκε μεχρι περσι που ηταν συνεχως για μηνες πολλες γκομενες απο ιτερνετ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
δεν ειπα για ουκρανες νταντυ ισιους και ειπα οτι απο ουκρανες δε ξερω.

ειπα οτι ξερω απο ρουμανες.
Εδω εχουμε παντως τον γιγαντα Μιδα που ξερει και τις δυο ρατσες και μιλαει απταιστα τις γλωσσες τους ... :)
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Μερικοί είστε θύματα εντυπωσιασμού. Βλέπετε κάτι ωραίες κοπέλλες που ανεβάζει ο Kman (το αν και πόσο γαμάει αυτός το ξέρει), θαμπώνεστε επειδή σας φαίνονται απλησίαστο όνειρο και θεοποιείτε τον kman, ο οποίος δεν κάνει τίποτα παραπάνω από το να τις αγοράζει ξοδεύοντας το μισθό του, χωρίς να έχει κάνει επενδύσεις όπως έχει παραδεχτεί και δεν βλέπει τον τοίχο στο βάθος του ορίζοντα. Ψυχολογική υπεραναπλήρωση λέγεται, από τα ζόρια μιας ζωής. Χτυπάει ψηλές και μιλάει για ποσότητες. Δικαίωμά του βεβαίως είναι να κάνει ό,τι θέλει, αλλά δεν κάνει κάτι σπουδαίο για να τον λες άρχοντα.

Είστε σοβαροί που τολμάτε να συγκρίνετε τον kman με τον Mindreader? Αν υποθέσουμε ότι ένας νέος έρθει να ζητήσει εδώ μέσα καθοδήγηση για να μπει στο γκομενοκυνήγι, τι έχει να ωφεληθεί από τις αρλούμπες του kman? Σόρυ, αλλά αν δεν είχα την δική μου εμπειρία επί του θέματος, θα παρακολουθούσα Mindreader και Sex Volcano. Και τώρα τους παρακολουθώ δηλαδή, γιατί δεν νομίζω ότι τα έμαθα όλα.

Από τον kman τι ακριβώς να μάθω; Ότι ξεκινάς από Γερμανία χωρίς πλάνο, σε ρίχνουν οι γκόμενες γιατί εντωμεταξύ τους έκατσε καλύτερη προσφορά και σκέφτεσαι να καλύψεις τα κενά με street καμάκι 50 χρονών άνθρωπος ντυμένος σαν λέτσος; Κι όλο αυτό το παρουσιάζεις σαν τεχνική ότι προσπαθείς να προσαρμόσεις το παιχνίδι για να δεις που θα χώσεις λεφτά; Αυτά λέει και είναι γελειότητες. Είναι απλά ένας διασκεδαστικός άνθρωπος.

Ας περνάει καλά. Δεν έχω τίποτα μαζί του, αλλά με τον παραλογισμό σας μερικοί, αδικείτε έναν πραγματικό γνώστη του θέματος σαν τον Mindreader συνεπαρμένοι από τα πυροτεχνήματα ενός ελαφράς κατηγορίας αγωνιστή σαν τον kman.

Βλέπω τις φωτό kman και γκόμενες κι έχω δει και φωτό με Mindreader και γκόμενες. Έχω αρκετή εμπειρία για να καταλαβαίνω ότι τον πρώτο κοιτάνε πώς να τον ξεφορτωθούν το γρηγορότερο και με τον δεύτερο δείχνουν να περνάνε καλά.
τον τιτλο του νηματος τον διαβασες?

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία​

ασχετο το ποστ σου,κατηγορια σπαμ
στο ξαναειπα
σταματα να μπερδευσαι με αυτες που πληρωνεις

 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Αρκιντια (που λεει και ο μακαρος) πλουσια ειναι ... το Κιεβο ειναι παμφθηνο συγκρινομενο με το Μινσκ και η Οδησσος φθηνοτερη ακομα και απο το Κισιναου

Ο χαρης σε αυτο το θεμα μου θυμιζει λιγο τον φιλο σλαβιανι που το 17 του ειχα στειλει φωτο απο ενα ξανθο μολδαβακι που ερχοτανε στο σπιτι για 20 ευρω και μου απαντα πολλα ειναι γιατι η μολντοβα ειναι φτωχοτερη απο την ουκρειν :D: αμφοτεροι δεν εχουν επισκεφθει ποτε την πρωτη χωρα ...

Και τα δυο κρατη τα ιδια σκατα ειναι στο οικονομικο για τον μεσο πολιτη , μην μασατε
τωρα επειδη το μπουκαλι ουισκι στα καλα κλαμπ τους στοιχιζει απο 150 μεχρι 300 ευρω λιγη σημασια εχει :grin:
ειναι παφτηνη η οδυσσος στα μερη που πηγαινες με το γριβνα τοτε 26.
με τον σαλονικιο πηγαιναμε για μπερκερ ειχε 400 γριβνα,40 ευρο με δεκα το γριβνα
150-200 15-20 ευρο το τιραμισου,ολα αυτα το 2012 -14 που βολταραμε μαζι συνεχεια.
μια μπουκαλα μπελβεντερε και σουσι στο παλαντιουν 3 φιλοι απο κυπρο
πληρωσαν πριν 4 χρονια δυομιση χιλιαδες ευρο,ειχε 26 το γριβνα!33000 γριβνα.
λες ειναι παφτηνα,σκεψου να ερθουν αυτοι που βλεπουμε με μπατσετ 5-10 ευρο και να
πανε στο παλαντιουμ χαχαχαχα.ειδα τις τιμες με αποδειξεις που εβαλες.
τωρα στο μπερκερ που παωεκατερινσκαγια εχει 180 εκει το απλο,το 2014 δεκαοχτο ευρο
τωρα ειναι 3 φωρες πιο φτηνο.τωρα ου θυμηθηκα τελευταια φωρα αυξησαν την τιμη.
καπου στα 210 το εκαναν,μιλαμε το καλυτερο στο κεντρο.μπριζολαδικο στεικ χαουζ θες
ενα πενηνταρι τωρα για μπριζολα,τιμες 30-50 ευρο τωρα με το γριβνα 33.
δυστυχος εκλισε τωρα που θυμηθηκα φετος το στεικ χαουζ και το κομποτ διπλα
ο ιδιος τα εχει.που εφαγα εκει με γκομενα μπριζολα και κρασι τοτε εδωσα καπου στα 350
ευρο σε γριβνα και δεν ξαναπατησα εκει.δεν γουσταρω μπριζολαδικα.
ειμαι πιο πολυ γεοργιανα που τωρα εκλισαν ολα αυτα που πηγαιναν και
ενα χρονο πριν αρχισα να πηγαινω σε τουρκικο γαματο.τιμες απο 150-200 γριβνα
τα κεμπαπ και σουβλακι,συκωτι δηλαδη με τις τιμες τωρα τζαμπα.
αλλα μεχρι το 2012 θα εδινες 15-20 ευρο για ενα κεμπαπ στο τουρκικο
τωρα τα δινω 2 ατομα τρωγωντας απο 2 μεριδες κεμπαπ
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
O Βλακμαν θα μπορουσε απλα να μην προκαλει. Ολοι μας βρισκομαστε σε αυτο το σαη γιατι λιγο πολυ ολοι χουμε παει με πουτανες, πλερωσαμε, φαγαμε παλτα, κλπ που συμβαινουν στηζωη του μπουρδελιαρη. Κανεις ομως δε βγηκε να το παιξει αρχοντας των μπουρδελων ουτε να βγαλει θεωριες ουτε να απαξιωσει τους υπολοιπους χιστες που πιτσιλιζουν τις εργαζομενες κορασιδες :cum:

ο Βλακμαν προφανως και εχει εσωτερικα θεματα αυτοεπιβεβαιωσης τα οποια καλο θα ειναι να τα συζητησει με καποιον ειδικο και πολυ κακως κανετε καποιοι που τον παροτρυνετε να συνεχιζει να βλαπτει τον εαυτο του. Το καλυτερο που χει να κανει ειναι να επισκευτει εναν ειδικο και ειναι σιγουρο πως μετα και θα βελτιωσει τον εαυτο του και θα ανεβασει το επιπεδο της ζωης του και το κυριοτερο θα απολαυσει επιτελους το σεξ, ισως και τον ερωτα καθως θα το αντιληφθει στην πραγματικη του διασταση και δεν θα το βλεπει σαν τη διαβολοβδομαδα των ΟΥΚ :confused:

προτεινω στους διαχειριστες να κλειδωσουν αυτο το νημα αφενως γιατι δεν προσφερει τιποτα παρα μονο εντεινει τα προβληματα του Βλακμαν και αφετερου γιατι αποτελει μνημειο παραπληροφορησης και ψευδους. :sunglasses:
:thumbsup:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
Επισης ατομα που δεν εχουν "εκτεθει" με φωτο απο γκομενες με την διαδικασια που ανελυσα σε προηγουμενο ποστ δεν δικαιουνται να ειναι τοσο σκληροι κριτες σε αλλους που ανεβαζουν φωτος.
το να εισαι στο απυροβλητο ειναι πανευκολο ... η ερωτηση ειναι απλη : "Δειξε μας τοτε τι γαμας εσυ " :wink:
η χιλιοειπωμενη δικαιολογια δεν ποσταρω γκομενες για να μην τις εκθεσω σεβαστη αλλα ...

Ο mind λοιπον ειναι απο τους λιγους που δικαιουται να κανει κριτικη στον κμαν εστω και αν πραγματι δεν του ταιριαζει αυτο ,επρεπε να ειναι πιο "ανετος" κατα την γνωμη μου.
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
μην ξεχνατε οτι οι περισοτεροι τουριστες πανε στα χατα και αλλες αλυσυδες
και τους φενωντε ολα παφτηνα.ο αρχοντας δεν θα παρει την γκομενα χατα!
μια μερα ειπα σε γκομενα να βρεθουμε εξω απο το μακτοναλτσα σημειο συναντησης.
υτη το πηρε οτι θα την επερνα εκει και στραβωσα!πηγαμε διπλα στο κινζα
που καποτε ηταν το μπερκερ που εδινα 400 γριβνα 40 ευρο!
εδωσα 2 ατομα για να φαμε χατζαμπουρι,σουβλακι και κατι αλλο 100 ευρο με το γριβνα 30.
αλλα 30-40 εδωσα για την σαμπανια αστι.αυτα μεχρι το 2014 θα μου καθωνταν 300-400 ευρο.
τωρα που ειναι γαματες τιμες σε σχεση με το παρελθον δεν εχουμε μουνια να ξοδευομαστε.
την κοπελα γνωρισα κυπρο και βρεθηκαμε οδυσσο,με πηρε με το αμαξι της βολτα
αλλα καταλαβα 14 μερες θα χασω χρονο ξοδευοντας και βολτα μονο.
μετα την βολτα και το φαι ειπα αυρο δεν θα σε συναντησω τελος.
ειπε εχειες το κινητο μου οποτε θες παρε,δεν ξαναεποικοινωνησαμε.
ενας ασχετος θα ξοδευοταν 15 μερες με την ελπιδα οτι θα γαμησει.
πηρα ρισκο,επαθα ζημια πρωτη συνντηση αλλα δεν το συνεχισα λογο εμπειριας
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
ειναι παφτηνη η οδυσσος στα μερη που πηγαινες με το γριβνα τοτε 26.
με τον σαλονικιο πηγαιναμε για μπερκερ ειχε 400 γριβνα,40 ευρο με δεκα το γριβνα
150-200 15-20 ευρο το τιραμισου,ολα αυτα το 2012 -14 που βολταραμε μαζι συνεχεια.
μια μπουκαλα μπελβεντερε και σουσι στο παλαντιουν 3 φιλοι απο κυπρο
πληρωσαν πριν 4 χρονια δυομιση χιλιαδες ευρο,ειχε 26 το γριβνα!33000 γριβνα.
λες ειναι παφτηνα,σκεψου να ερθουν αυτοι που βλεπουμε με μπατσετ 5-10 ευρο και να
πανε στο παλαντιουμ χαχαχαχα.ειδα τις τιμες με αποδειξεις που εβαλες.
τωρα στο μπερκερ που παωεκατερινσκαγια εχει 180 εκει το απλο,το 2014 δεκαοχτο ευρο
τωρα ειναι 3 φωρες πιο φτηνο.τωρα ου θυμηθηκα τελευταια φωρα αυξησαν την τιμη.
καπου στα 210 το εκαναν,μιλαμε το καλυτερο στο κεντρο.μπριζολαδικο στεικ χαουζ θες
ενα πενηνταρι τωρα για μπριζολα,τιμες 30-50 ευρο τωρα με το γριβνα 33.
δυστυχος εκλισε τωρα που θυμηθηκα φετος το στεικ χαουζ και το κομποτ διπλα
ο ιδιος τα εχει.που εφαγα εκει με γκομενα μπριζολα και κρασι τοτε εδωσα καπου στα 350
ευρο σε γριβνα και δεν ξαναπατησα εκει.δεν γουσταρω μπριζολαδικα.
ειμαι πιο πολυ γεοργιανα που τωρα εκλισαν ολα αυτα που πηγαιναν και
ενα χρονο πριν αρχισα να πηγαινω σε τουρκικο γαματο.τιμες απο 150-200 γριβνα
τα κεμπαπ και σουβλακι,συκωτι δηλαδη με τις τιμες τωρα τζαμπα.
αλλα μεχρι το 2012 θα εδινες 15-20 ευρο για ενα κεμπαπ στο τουρκικο
τωρα τα δινω 2 ατομα τρωγωντας απο 2 μεριδες κεμπαπ
Χαρη το 2010 που πηγα ειχε 11 το γκριβνα , αρχιδια ακριβη ηταν και τοτε ...
και γενικα σε ολες τις χωρες που επισκεπτομαι πηγαινω στα καλυτερα μαγαζια (κλαμπ - εστιατορια - καφε)

Εχεις κολλησει ασχημα με την Ουκρανια και τον πλουτο της ... Ελβετια μας την εκανες χαχα

:P
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Επισης ατομα που δεν εχουν "εκτεθει" με φωτο απο γκομενες με την διαδικασια που ανελυσα σε προηγουμενο ποστ δεν δικαιουνται να ειναι τοσο σκληροι κριτες σε αλλους που ανεβαζουν φωτος.
το να εισαι στο απυροβλητο ειναι πανευκολο ... η ερωτηση ειναι απλη : "Δειξε μας τοτε τι γαμας εσυ " :wink:
η χιλιοειπωμενη δικαιολογια δεν ποσταρω γκομενες για να μην τις εκθεσω σεβαστη αλλα ...

Ο mind λοιπον ειναι απο τους λιγους που δικαιουται να κανει κριτικη στον κμαν εστω και αν πραγματι δεν του ταιριαζει αυτο ,επρεπε να ειναι πιο "ανετος" κατα την γνωμη μου.
οκ αρχηγε,την επομενη φωρα που θα παω σαλον η καλεσω πουτανα
θα την βαλω να με κρατα αγγαλιτσα για να σου στειλω φωτο χαχαχαχα
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.512
Πόντοι
1.706
τον τιτλο του νηματος τον διαβασες?

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία​

ασχετο το ποστ σου,κατηγορια σπαμ
στο ξαναειπα
σταματα να μπερδευσαι με αυτες που πληρωνεις

Σού θίξαμε το είδωλο; Αυτός πληρώνει όχι εγώ.
Πάρε μαθήματα από kman, να καταντήσεις σαν κι αυτόν.
Δώστα όλα σε ουκρανές πόρνες που θα σε έχουν κλωτσοσκούφι σαν το δάσκαλό σου και μετά πάτε κι οι δύο στο ταμείο ανεργίας.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.325
Like
16.830
Πόντοι
3.556
τύπε καλογερο αν εσυ και ο κμαν κανατε ομαδα θα ειχατε γαμησει ολο το μουνι του μπλοκ να πουμε. ο κμαν εκτελεστής και εσυ το μυαλο στα logistics :rockon::confused:
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Χαρη το 2010 που πηγα ειχε 11 το γκριβνα , αρχιδια ακριβη ηταν και τοτε ...
και γενικα σε ολες τις χωρες που επισκεπτομαι πηγαινω στα καλυτερα μαγαζια (κλαμπ - εστιατορια - καφε)

Εχεις κολλησει ασχημα με την Ουκρανια και τον πλουτο της ... Ελβετια μας την εκανες χαχα

:P
εχει διαφωρα να πας διαβασμενος μονος καπου να φας απο οτι θα πας με γκομενα.
ιδικα αν εισαι απροετοιμαστος και σε παρουν στο αγνωστο αυτες εκει που θελουν.
εσυ ξερεις το ταδε μαχαζι,εχει καλο φαι και τιμες και πας να φας εκει σαν ανθρωπος.
τι γινετε ομως αν εισαι κμαν σεξοτουριστας που ψαχνει σπονσορετες απο ιτερνετ?
θα καταληξεις σε ολα αυτα τα οραια μερη οδυσσο που θα σου ερθουν χιλιαδες δολαρια
λογαρισμο με χρεωσεις που δεν θα πιστευες σε χυμο,σουσι,κανα ποτιρι ουισκι.
θα σου πονε ειδες τις τιμες ?2000 γριβνα δεν ειναι το ποτηρι ουισκι αλλα το γραμαριο.χχχαχααχ
αυτα τα ειδα,βλεπω και τα διαβαζω καθε μερα στα τριπ ατβιζορ και γιουτουπ και γελαω.
σωστα τασο μου?εσυ ξερεις που θα πας να φας και απο πριν ξερεις ποσο κοστιζει.
αν ομως εσυ τρεχεις πισω απο καθε γκομενα που σε φλερταρε και θελει να πατε εκει?
τι θα κανεις οταν δεις λογαρισμο?θα τους πεις ειναι οδεσσα και οχι ζυριχη?
βαιβαια εσυ μιλας απο του ασφαλους γιατι θα με παρεις τηλεφωνο και θα ερθω με τα μπραβονια
του θειου χαχαχαχαχα.παντως τον μιδα οταν σκασι μυτη θα του τρυπησω τα λαστιχα του αμαξιου.
μετα θα τον φιλοξενησω βιπ στην καλυτερη θεση στην αποθηκη με τα ποντικια.
αν με παρακαλεσεις εσυ και τον λυπηθω θα του δινω μια φετα ψωμι και τυρακι.
μην με ακουσει ο μιτσος και θελει να ερθει αυτος στην αποθηκη!
θα τρωει ψωμι με τυρι σαν βασιλιας θα ειναι σε σχεση με το αχουρι που ζει πιτερ
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Σού θίξαμε το είδωλο; Αυτός πληρώνει όχι εγώ.
Πάρε μαθήματα από kman, να καταντήσεις σαν κι αυτόν.
Δώστα όλα σε ουκρανές πόρνες που θα σε έχουν κλωτσοσκούφι σαν το δάσκαλό σου και μετά πάτε κι οι δύο στο ταμείο ανεργίας.
οσοι μπορουμε να ξεχωριζουμε το συναισθημα απο την ηδονη
οσοι δεν παντρευτηκαμε
οσοι την ιδια μερα μοιραζουμε δυο καβλια και τρεις πουτσους σε διαφορετικες γκομενες

δεν θα γινουμε κλωτσοσκουφι καμιας

ο Αρχοντας ειναι ειδωλο γιατι οι περισσοτεροι συνομιλικοι του γαμανε μονο την γυναικα τους που αν και πατσαβουριασε την πληρωνουν χρυση
η αν γλυτωσαν τον γαμο γαμανε στο μεταξι πισω απο πακηδες γιατι μεχρι 10 ευρω μπορουν να διαθεσουν
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.332
Πόντοι
28.786
ο φιλος σου ειναι γλυκουλης και προκαλει οργασμ

αποκαλυφτηκες εδω και 3 μερες ποιος εισαι,για αυτο γραφε μιντ με τον λογαριασμο σουχαχαχα
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Το βρήκες ΟΥΚΑ μου. Με αποκάλυψες.
:cheesy::cheesy::cheesy:

Υ.Γ. Μάλλον ανήκω σε μια μικρή μειοψηφία που δεν έχει κλώνους εδώ μέσα.
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
ο δασκαλος μακης που χαθηκε?τον εστειλα καταλαθος για κολυμπι λετε?
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
δασκαλε μακη εμφανισου.ακομα δεν εμφανιστηκες απο το χθεσινο ρεζιλεμα?
ο δασκαλος ηθελε να μου στειλει ενα μυνημα ερωτικου περιεχομενου
τα μεσανυχτα και το εστειλε καταλαθος στην γειτονησα του χαχαχαχα
εγινε ρεζιλι και τωρα κρυβετε απο τον αντρα της γειτωνησας
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
οσοι μπορουμε να ξεχωριζουμε το συναισθημα απο την ηδονη
οσοι δεν παντρευτηκαμε
οσοι την ιδια μερα μοιραζουμε δυο καβλια και τρεις πουτσους σε διαφορετικες γκομενες

δεν θα γινουμε κλωτσοσκουφι καμιας

ο Αρχοντας ειναι ειδωλο γιατι οι περισσοτεροι συνομιλικοι του γαμανε μονο την γυναικα τους που αν και πατσαβουριασε την πληρωνουν χρυση
η αν γλυτωσαν τον γαμο γαμανε στο μεταξι πισω απο πακηδες γιατι μεχρι 10 ευρω μπορουν να διαθεσουν
Το καλυτερο (για μενα) ειναι παντα η μεση ... και γκομενες και πουτανες.
ποτε δεν μου αρεσαν οι μονοδιαστατοι ανθρωποι "δεν πληρωνω για να γαμαω" η "σαν τις πουτανες δεν εχει"

Η κριτικη που γινεται απο την πλευρα μου ειναι μονο για τις τιμες
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Μερικοί είστε θύματα εντυπωσιασμού. Βλέπετε κάτι ωραίες κοπέλλες που ανεβάζει ο Kman (το αν και πόσο γαμάει αυτός το ξέρει), θαμπώνεστε επειδή σας φαίνονται απλησίαστο όνειρο και θεοποιείτε τον kman, ο οποίος δεν κάνει τίποτα παραπάνω από το να τις αγοράζει ξοδεύοντας το μισθό του, χωρίς να έχει κάνει επενδύσεις όπως έχει παραδεχτεί και δεν βλέπει τον τοίχο στο βάθος του ορίζοντα. Ψυχολογική υπεραναπλήρωση λέγεται, από τα ζόρια μιας ζωής. Χτυπάει ψηλές και μιλάει για ποσότητες. Δικαίωμά του βεβαίως είναι να κάνει ό,τι θέλει, αλλά δεν κάνει κάτι σπουδαίο για να τον λες άρχοντα.

Είστε σοβαροί που τολμάτε να συγκρίνετε τον kman με τον Mindreader? Αν υποθέσουμε ότι ένας νέος έρθει να ζητήσει εδώ μέσα καθοδήγηση για να μπει στο γκομενοκυνήγι, τι έχει να ωφεληθεί από τις αρλούμπες του kman? Σόρυ, αλλά αν δεν είχα την δική μου εμπειρία επί του θέματος, θα παρακολουθούσα Mindreader και Sex Volcano. Και τώρα τους παρακολουθώ δηλαδή, γιατί δεν νομίζω ότι τα έμαθα όλα.

Από τον kman τι ακριβώς να μάθω; Ότι ξεκινάς από Γερμανία χωρίς πλάνο, σε ρίχνουν οι γκόμενες γιατί εντωμεταξύ τους έκατσε καλύτερη προσφορά και σκέφτεσαι να καλύψεις τα κενά με street καμάκι 50 χρονών άνθρωπος ντυμένος σαν λέτσος; Κι όλο αυτό το παρουσιάζεις σαν τεχνική ότι προσπαθείς να προσαρμόσεις το παιχνίδι για να δεις που θα χώσεις λεφτά; Αυτά λέει και είναι γελειότητες. Είναι απλά ένας διασκεδαστικός άνθρωπος.

Ας περνάει καλά. Δεν έχω τίποτα μαζί του, αλλά με τον παραλογισμό σας μερικοί, αδικείτε έναν πραγματικό γνώστη του θέματος σαν τον Mindreader συνεπαρμένοι από τα πυροτεχνήματα ενός ελαφράς κατηγορίας αγωνιστή σαν τον kman.

Βλέπω τις φωτό kman και γκόμενες κι έχω δει και φωτό με Mindreader και γκόμενες. Έχω αρκετή εμπειρία για να καταλαβαίνω ότι τον πρώτο κοιτάνε πώς να τον ξεφορτωθούν το γρηγορότερο και με τον δεύτερο δείχνουν να περνάνε καλά.
Από γαμιάς μεντορετώνε σε δημιουργό site για αυνάνες και οψίμως σε... ουρά του Mindreader, μπορείς να το γράψεις και "Αυτά λέει και είναι γελειότητες. Είναι απλά ένας διασκεδαστικός άνθρωπος."

:2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom