Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
δεν ειπα για ουκρανες νταντυ ισιους και ειπα οτι απο ουκρανες δε ξερω.

ειπα οτι ξερω απο ρουμανες.

αλλα αφου δε ξερεις να διαβαζεις παρε διερμηνεα
σόρρυ αν έκανα λάθος, το πήρε το μάτι μου και το κράτησα έτσι στο μυαλό μου. Σόρρυ και πάλι.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
σόρρυ αν έκανα λάθος, το πήρε το μάτι μου και το κράτησα έτσι στο μυαλό μου. Σόρρυ και πάλι.
συγχωρεμενος πριγκηπα. Απο Ουκρανες δε ξερω, ελαχιστη εμπειρια. Ρουμανες, εδω οτι θελετε
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Φίλε με όλο το θάρος έχεις χάσει επεισόδια.

Σε δικά του γραφόμενα αναφέρομαι. Εκείνος έχει γράψει επανηλειμένα ότι σε κάποιες περιπτώσεις έχει πληρώσει εισητήρια, ξενοδοχεία, κεράσματα, και διάφορα άλλα χωρίς τελικά να του κάτσουν.

Ασε με εμένα. Ρώτησε άλλους. Ρώτησε τον ίδιο.

Κατά τα άλλα, η όποια κριτική σε εξόφθαλμες αποτυχίες και μαλακίες, είναι προκατειλημένη, είναι εμονική κλπ.

Σου αναγνωρίζω την έλλειψη πληροφόρησης. Φρόντιζε όμως όταν δεν είσαι σίγουρος να μην είσαι κατηγορηματικός.

Φιλικά πάντα
θυμαμαι μονο μια περιπτωση μοντελας που εγινε αυτο, και πηγε να του τη γαμησει ενας αμερικανος (αν θυμαμαι) σαντορινη.

στις υπολοιπες περιπτωσεις ηταν μικροποσα που για τον ΚΜΑΝ, ειναι απλες απωλειες
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
είσαι στο δωμάτιο και ξέρεις ότι δεν γαμάει? Τέτοιο σοβαρό επιχείρημα από σένα?
Τι άλλο θα ακούσουμε πια.
στο έχω ξαναπεί. Ενώ έχεις άριστη διαδρομή και χορταστικές ταξιδιωτικές αναφορές, όταν αναφέρεσαι στον Κμαν χαλάς το προφίλ σου και βγάζεις μια εικόνα που ίσως σε αδικεί.
Έτσι,αλλά ουδείς άσφαλτος που λέει και η αοιδός

@MIndreader,πήγαινε μία μέχρι τον Τάσο να σου διδάξει λίγη σταρχιδιστική ζεν τεχνική,
που απέκτησε με τα χρόνια,αν και μάλλον και εγώ αργότερα σαν και εσένα θα είμαι,
παρά σαν τον Τάσο.Θα δίνω ραντεβού θανάτου και θα έχω και τα χάπια για την πίεση στην τσέπη :confused:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Φίλε με όλο το θάρος έχεις χάσει επεισόδια.

Σε δικά του γραφόμενα αναφέρομαι. Εκείνος έχει γράψει επανηλειμένα ότι σε κάποιες περιπτώσεις έχει πληρώσει εισητήρια, ξενοδοχεία, κεράσματα, και διάφορα άλλα χωρίς τελικά να του κάτσουν.

Ασε με εμένα. Ρώτησε άλλους. Ρώτησε τον ίδιο.

Κατά τα άλλα, η όποια κριτική σε εξόφθαλμες αποτυχίες και μαλακίες, είναι προκατειλημένη, είναι εμονική κλπ.

Σου αναγνωρίζω την έλλειψη πληροφόρησης. Φρόντιζε όμως όταν δεν είσαι σίγουρος να μην είσαι κατηγορηματικός.

Φιλικά πάντα
έγραψε ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ότι δεν γάμησε μια γκόμενα στη Σαντορίνη, θα μπορούσε να γράψει και ψέμματα. Και το παίρνετε αυτό το περιστατικό και το κάνετε σημαία διαχρονικά σε κάθε ποστάρισμα ο Κμαν δεν γαμάει και ο Κμαν δεν γαμάει.
Είναι θλιβερή η διαπίστωση που προκύπτει, ας μην το αναλύσω περαιτέρω.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
έγραψε ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ότι δεν γάμησε μια γκόμενα στη Σαντορίνη, θα μπορούσε να γράψει και ψέμματα. Και το παίρνετε αυτό το περιστατικό και το κάνετε σημαία διαχρονικά σε κάθε ποστάρισμα ο Κμαν δεν γαμάει και ο Κμαν δεν γαμάει.
Είναι θλιβερή η διαπίστωση που προκύπτει, ας μην το αναλύσω περαιτέρω.
Εγω νομιζω οτι αυτη η ειλικρινεια του δινει ποντους.

αν καποιος θελει να κανει οτι κανει ο ΚΜΑΝ, καταλαβαινει οτι δε γαμαει παντα.

αλλιως θα τα περιεγραφε σαν "εγω γαμαω παντα και εχω ψωλαρα", αντιθετως μας δινει και τις οποιες ατυχιες του
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

Εδω για τις αλληλεγγυες φλομπες και τα πουτανακια τους πυρφορους τους
Εννοείς τις δύο φίλες που στα fb τους είχαν βιντεάκια υπέρ των λάθρο,
πήγαν στο μαρόκο για ορειβασία και το τελευταίο πράγμα που είδαν
οι γονείς τους σε βιντεοκλήση ήταν να τους κόβουν τα κεφάλια;
Oι τελευταίες που φταίνε,ήταν εκείνες.
Έτσι τις έμαθαν,έτσι έπρατταν.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.332
Πόντοι
28.786
θυμαμαι μονο μια περιπτωση μοντελας που εγινε αυτο, και πηγε να του τη γαμησει ενας αμερικανος (αν θυμαμαι) σαντορινη.

στις υπολοιπες περιπτωσεις ηταν μικροποσα που για τον ΚΜΑΝ, ειναι απλες απωλειες
Καλά θυμάσαι.

Αλλά δεν ήταν η μόνη περίπτωση.

Ηταν και αρκετές άλλες οπως αυτή η χοντροκόλα που έφερε στην Αθήνα και εκτός του ότι δεν του κάθησε του έλεγε κιόλας ότι βρώμαγε.

Τέλος πάντων. Το σταματάω εδώ γιατί βαριέμαι.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
εχει στειλει 4000 μηνυματα σε δυο μηνες το κλωναρι.
ενώ ζήτησα συγγνώμη, πρόλαβες να γράψεις τη μαλακία σου. Η ροπή στην κακοήθεια είναι εντελώς αντανακλαστική σε κάποιους.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εννοείς τις δύο φίλες που στα fb τους είχαν βιντεάκια υπέρ των λάθρο,
πήγαν στο μαρόκο για ορειβασία και το τελευταίο πράγμα που είδαν
οι γονείς τους σε βιντεοκλήση ήταν να τους κόβουν τα κεφάλια;
Oι τελευταίες που φταίνε,ήταν εκείνες.
Έτσι τις έμαθαν,έτσι έπρατταν.
φλομπες εννοω οχι αυτες που πεθαναν, αλιμονο ο νεκρος ποτε δε φταιει.

αλλα για κατι χαμουρες και ελλαδα και ευρωπη που πανε με δαυτους και κατι πυρφορους που τις υποστηριζουν.

που θα μας κανουν ισλαμαμπαντ, φερνοντας τριτοκοσμικους που ταιζονται με τους φορους οσων δουλευουν τιμια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ενώ ζήτησα συγγνώμη, πρόλαβες να γράψεις τη μαλακία σου. Η ροπή στην κακοήθεια είναι εντελώς αντανακλαστική σε κάποιους.
ειδα τη συγνωμη μετα, και ειναι πολυ δεκτη και ευχαριστα μη αναμενομενη.

με την αγριαδα και αλβανιλα μου βιαστηκα να κρινω
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Καλά θυμάσαι.

Αλλά δεν ήταν η μόνη περίπτωση.

Ηταν και αρκετές άλλες οπως αυτή η χοντροκόλα που έφερε στην Αθήνα και εκτός του ότι δεν του κάθησε του έλεγε κιόλας ότι βρώμαγε.

Τέλος πάντων. Το σταματάω εδώ γιατί βαριέμαι.
αα ισχυει, ειναι και αυτη η πιο παλια, σωστα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ένα λεπτάκι..
@Mindreader,έχουν υπάρξει υπονοούμενα και όχι μόνο υπονοούμενα,τόσο από εσένα όσο και από άλλα μέλη,
ότι ο kman δεν τις γαμάει γενικώς τις γκόμενες που συναντάει.
Όχι απλά περιπτώσεις σαν της Σαντορίνης,που η πλειοψηφία των γαμάω εδώ μέσα,δε θα παραδεχόταν καν...
Επαναλαμβάνω,η φάση ήταν ότι ο kman δεν τις γαμάει γενικώς,εξού και η απαίτηση για φωτογραφίες επί τω έργω...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Εξαρτάται πως την κατεβάζεις κ τι έχεις συνννενοηθει

Διότι αν την κατεβάσω από τιντερ σαν κοπέλα για σχέση για να περάσουμε καλά τότε ασφαλώς κ 10% μπορεί να μην την γαμησεις ,,,ειδικά αν δεν την έχεις γνωρίσει από κοντά κ μόνο μέσω whatsapp

Είναι μέσα στο παιχνιδι

Αλλά αν την κατεβασω σαν ιερόδουλη βίζιτα εσκορτ σπομσορετ κ ενώ εχω συμφωνήσει τρεις μέρες Σαντορίνη με έξοδα δικά μου κ αμοιβή της κ δεν μου καθόταν τότε νομίζω όλοι μας θα την πετουσατε στη θάλασσα ή τουλάχιστον δεν θα δινατε την αμοιβή της κ ακύρωση επιστροφής αεροπλάνου

Νομίζω εδώ συμφωνουμε ολοι
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ένα λεπτάκι..
@Mindreader,έχουν υπάρξει υπονοούμενα και όχι μόνο υπονοούμενα,τόσο από εσένα όσο και από άλλα μέλη,
ότι ο kman δεν τις γαμάει γενικώς τις γκόμενες που συναντάει.
Όχι απλά περιπτώσεις σαν της Σαντορίνης,που η πλειοψηφία των γαμάω εδώ μέσα,δε θα παραδεχόταν καν...
Επαναλαμβάνω,η φάση ήταν ότι ο kman δεν τις γαμάει γενικώς,εξού και η απαίτηση για φωτογραφίες επί τω έργω...
υπαρχει ντοπελ μοραλ εναντιον του ΚΜΑΝ αυτο ειναι ξεκαθαρο.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Οπως μάλλον είδατε διέγραψα το προηγούμενο ποστ μου. Να μην ενοχλώ κιόλας.

Συγνώμη αν διέκοψα την "πανδαισία" και τη νιρβάνα σας.

Η "αρχηγάρα" είναι υπεράνω κριτικής. Ακόμα καί όταν πληρώνει εξωπραγματικά ποσά χωρίς να γαμάει.Είναι τοτέμ. Είναι ιερή αγελάδα.

Μη ξεχνάτε όμως οτι εκτός των άλλων είναι και ευγενής. Στο παρελθόν εχει επανηλειμένα

"Χύσει και κατουρήσει στη μούρη, όποιους διαφωνούν μαζί του"

Αντε σύντομα και στα δικά σας ! :hi:
επειδη εγω ειμαι αλβανος, αντρας και δικαιος.

εχω δει τον ΚΜΑΝ να μιλαει ετσι, οχι με ολους οσους του κανουν κριτικη, μονο με καποιους και κυριως με σενα.

για καποιο λογο τον κανεις ταυρο σε υαλοπωλειο
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.332
Πόντοι
28.786
o kman παρα το αρνητικα μεταβαλλομενο πεδιο, δινει τις μαχες του για αυτο που ολοι θεωρουμε ομορφο και ποθητο
αλλοι στραφηκαν στον ευκολο δρομο του εξωτισμου
Σωστά. Αλλά και κάποιοι άλλοι συνδυάζουν τον εξωτισμό, με την απόλαυση του Σλαβικού γυναικείου κόσμου, χωρίς εξόφθαλμες καραμαλακίες του κερατά που να τις βαφτίζουν κιόλας "απόλυτο και μοναδικό standard".
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.332
Πόντοι
28.786
επειδη εγω ειμαι αλβανος, αντρας και δικαιος.

εχω δει τον ΚΜΑΝ να μιλαει ετσι, οχι με ολους οσους του κανουν κριτικη, μονο με καποιους και κυριως με σενα.

για καποιο λογο τον κανεις ταυρο σε υαλοπωλειο
Κάνεις λάθος.

Το έχει κάνει και σε πολλούς άλλους που σε κάποια φάση βαρέθηκαν και την έκαναν απο το site.

Ρώτησε τους "παλιούς" και θα σου πούν.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
επειδη εγω ειμαι αλβανος, αντρας και δικαιος.

εχω δει τον ΚΜΑΝ να μιλαει ετσι, οχι με ολους οσους του κανουν κριτικη, μονο με καποιους και κυριως με σενα.

για καποιο λογο τον κανεις ταυρο σε υαλοπωλειο
Για λέγε για Αλβανία
Sarande k vlore αξίζει καθώς κ για φαγητό korce
Κ για κραν ψάρι Οχρίδα Πρέσπα
Δώσε μαγαζάκια για καλοκαιρινό εξόρμηση στο blore k saranďë
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Καλά θυμάσαι.

Αλλά δεν ήταν η μόνη περίπτωση.

Ηταν και αρκετές άλλες οπως αυτή η χοντροκόλα που έφερε στην Αθήνα και εκτός του ότι δεν του κάθησε του έλεγε κιόλας ότι βρώμαγε.

Τέλος πάντων. Το σταματάω εδώ γιατί βαριέμαι.
αυτα ειναι πραγματικα μαθηματα για τους αναγνωστες
εδω βλεπεις ατομα που ρωτανε να το παιξουν σεξοτουριστες στην εε το 2021
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom