Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
τα εχω ξαναγραψει πριν περιπου 2 χρονια και ο κμαν μου ειχε απαντησει οτι αυτα γινοντουσαν παλια και τοτε ειχαν αλλαξει τα πραγματα

πηγαινα στο κιεβο απο το 1990 μεχρι το 1995 απο 15 μερες 10 φορες χριστουγεννα και πασχα και 1 φορα 1 μηνα το καλοκαιρι
καθομουν σε 2 ελληνες φοιτητες αδελφια
αν θερεις πραγματα ο ενας ειχε με την ουκρανη φιλεναδα του ελληνοουκρανικο εστιατοριο
θα πω μονο 1 ιστορια
τηνπρωτη φορα που πηγα ρωταω τα παιδια πως ειναι το σεξ εδω
μου δειχνουν 1 τετραδιο
στην καθε γραμμη ειχε μεχρι την μεση του τετραδιου δηλαδη καμμια 20αρια σελιδες απο 1 ονομα
αυτες ηταν οι γκομενες που γαμησαμε το πρωτο εξαμηνο
μετα βαρεθηκαμε να γραφουμε
αντε ρε τους λεω με δουλευετε
τηνπροτελευταια βραδυα λεω στον 1 να κανουμε αυτο
ναι μου λεει
παμε στο τσουμ
για αυτους που δεν ξερουν σαν το τοτε μινιον
ηταν συμπαθης στην εμφανιση 1,75 26 ετων
μεσα σε περιπου 45 λεπτα ειχε κανει 13 η 14 καμακια και πελατισσες και υπαλληλους
ΟΛΕς ΠΛΗΝ 1 του ΔΩΣΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

για την 1 του λεω σου λενε και οχι

το ιδιο βραδυ η μια υπαλληλος ειχε κανονισει να του τηλεφωνησει για να ερθει σπιτι του
θα ελειπε ομως ο φιλος
του λεω σε πειραζει
μου λεει οχι
τοτε δεν ηξερα καθολου ρωσσικα
μου γραφει λοιπον σε 1 χαρτι ρψσσικα στα ελληνικα
π.χ ντεβουσκα
ειμαι ο φιλος αυτου που σου εδωσε το τηλεφωνο που ημουν μαζι του στο μαγαζι
ο ταδε δεν ειναι εδω
οτι και να μου πεις δεν θα το καταλαβω
αν θες ελα σπιτι του
θα ειμαι εγω
υα περιμενω 1 ωρα
πραγματι πηρε τηλεφωνο τα διαβασα και μετα 45 λεπτα ηρθε σπιτι
25 χρονων η δευτερη ωραιοτερη γκομενα της ζωης μου

μετα 45 λεπτα πηδιομαστε
δεν εδωσα τιποτα
και πριν να φυγει με τα ρουχα της μου κατεβασε το παντελινι και τσιμπουκι

απο εδω και περα θα το συνεχισω πιο γρηγορα
μετα την πηρε τηλεφωνο και ο φιλος και την πηδηξε και αυτος

οταν ξαναπηγα λεω στον φιλο να την ξαναδουμε
μου λεει οποιος παει στο εξωτερικο ομως πρεπει να εχει παρει καποιο δωρο για να ξαναδει την γκομενα

μα δεν εχω παρει τιποτα
πηγαινε στο παζαρι και παρε 1 φουστανι
πηγα της τηλεφωνησε και ηρθε
πηδηχτηκε και με τους 2 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ

βεβαια εγω δεν ημουν τουριστας του ξενοδοχειου
προσωπικα στις 11 φορες του κιεβου πηδηξα 8 γκομενες
καμμια δεν μου ζητησε στα ισια λεφτα
1 τις πηγαμε με τον 1 αδελφο τροφιμα
3 αλλες τις τελευταιες φορες που πηγα οι 2 μου ζητησαν λιγα λεφτα για το ταξι και αλλη μια λιγαλεφτα για την μπειμπισιττερ που ειχε αφησει το παιδι της για να ερθει μαζι μου ολα ΜΕΤΑ και οχι πριν το σεξ

στο μεταξυ οταν στην ελλαδα παιρναμε 250000 δρχ στην ουκρανια περναν 10000 αντιστοιχα κουπονια που ηταν το τοτε απιστευτα υποτιμημενο συνεχως νομισμα
αλλη 1 που την εβλεπα καθε φορα που πηγαινα τις 5 πρωτες φορες δεν με ξαναειδε γιατι οπως μου ειπαν οι φοιτητες δεν τις ειχα φερει ποτε κατι πο την ελλαδα
οι αλλες 3 δεν ζητησαν τιποτα
μονο κερασμα ποτο φαι
κάποτε στο Τεπελένι...
τότε δεν είχε και που να πας τα μέρη στο κίεβο μετρημένα, Μπούνταπεστ, Σπλιτ, Ρίβερ Παλας, Σούτερς και Μπίνγκο
Σοβιετικά γαμήσια, καλησπέρα, ήπιαμε τη μπύρα πάμε να γαμηθούμε
Βέβαια οι γκόμενες θέλανε να τα φτιάξουνε μαζί σου και να ζήσετε για πάντα ευτυχισμένοι
Έπαιζε και ρόλο κάτι να κάνεις σπρέχεν και να μην είσαι μουγγός διότι οι γκόμενες στο παγγάκι θέλανε και social time
Σου λέω και κάτι που δε κατάλαβες αλλά το κατάλαβα εγώ διότι έμεινα: οι 9 στις 10 που πηδιόσουν είχαν ήδη γκόμενο!
Πολλές φέρναν και το γκόμενο μαζί με διάφορα παιδικά παραμύθια τύπου αδελφός, ξάδελφος κλπ
Δε παίρναν τίποτα εάν δεν πρόσφερες, αντιθέτως πολλές φορές φέρνανε διάφορες ψιλομαλακέιες σπίτι τύπου μπισκότα, μπύρες, γαριδάκια, εκείνη τη μαλακεία το τυρί σα τσίχλα
Τώρα ο άλλος πάει κερνάει σούσια, μούσια, μετρητά γη και ύδωρ και νομίζει ότι κάτι κάνει. Αμερικανοποιηθήκαμε...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Να κάνω μία ξανθιά ερώτηση; Με το ανατ. μπλοκ πώς μπλέξατε και μάλιστα είστε και τόσοι πολλοί και αρκετοί γνωρίζεστε κιόλας; Από φοίτηση στα πανεπιστήμιά τους ξεκίνησε ή από πορνοεξερεύνηση;
Πολλοί φαινόμαστε τύπε,κάποιοι που γράφουν στα ανατολικά thread έχουν επισκεφτεί το μπλοκ μόνο μέσω Google Maps :confused:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
κάποτε στο Τεπελένι...
τότε δεν είχε και που να πας τα μέρη στο κίεβο μετρημένα, Μπούνταπεστ, Σπλιτ, Ρίβερ Παλας, Σούτερς και Μπίνγκο
Σοβιετικά γαμήσια, καλησπέρα, ήπιαμε τη μπύρα πάμε να γαμηθούμε
Βέβαια οι γκόμενες θέλανε να τα φτιάξουνε μαζί σου και να ζήσετε για πάντα ευτυχισμένοι
Έπαιζε και ρόλο κάτι να κάνεις σπρέχεν και να μην είσαι μουγγός διότι οι γκόμενες στο παγγάκι θέλανε και social time
Σου λέω και κάτι που δε κατάλαβες αλλά το κατάλαβα εγώ διότι έμεινα: οι 9 στις 10 που πηδιόσουν είχαν ήδη γκόμενο!
Πολλές φέρναν και το γκόμενο μαζί με διάφορα παιδικά παραμύθια τύπου αδελφός, ξάδελφος κλπ
Τώρα ο άλλος πάει κερνάει σούσια, μούσια, μετρητά γη και ύδωρ και νομίζει ότι κάτι κάνει.
Θυμαμαι πρωτο ραντεβου με γκομενα ανατολικου μπλοκ σε παγκακι παρκου με γουοκμαν και ακουστικα μιας και στο σπρεχεν λιγα πραγματα.....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Θυμαμαι πρωτο ραντεβου με γκομενα ανατολικου μπλοκ σε παγκακι παρκου με γουοκμαν και ακουστικα μιας και στο σπρεχεν λιγα πραγματα.....
Αφού Αλβανός είσαι άρα Αλβανία θα είχες επί Χότζα πολλά ραντεβού στα πολυβολεία του χοτζα :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes:
Ροματζαδα καλτ φαση
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Νομίζω μόνο δύο έχουν πτυχίο σε αυτό το σάιτ από ανατ μπλοκ
Και εγώ έχω.
Χτύπησα ένα Ιατρικής από το e-bay να υπάρχει:boff:

Χωρίς πλάκα,αν γύριζα το χρόνο πίσω,θα σπούδαζα μπλοκ και όχι Ελλάδα.
Πανεπιστήμιο του Καρόλου
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Αφού Αλβανός είσαι άρα Αλβανία θα είχες επί Χότζα πολλά ραντεβού στα πολυβολεία του χοτζα :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes:
Ροματζαδα καλτ φαση
Το Αλβανικο μετωπο δεν ειναι ανατολικο μπλοκ, ειχε κανει στροφη προς Κινα απο το 70 κιολας, οποτε ειναι αλλος κοσμος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και εγώ έχω.
Χτύπησα ένα Ιατρικής από το e-bay να υπάρχει:boff:

Χωρίς πλάκα,αν γύριζα το χρόνο πίσω,θα σπούδαζα μπλοκ και όχι Ελλάδα.
Πανεπιστήμιο του Καρόλου
θα ειχες προτιμηση σε χωρα? η οπου να ειναι?
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Θυμαμαι πρωτο ραντεβου με γκομενα ανατολικου μπλοκ σε παγκακι παρκου με γουοκμαν και ακουστικα μιας και στο σπρεχεν λιγα πραγματα.....
Μιλάγαν και τα μάτια αλλά κάποιο βασικό σπρέχεν έπρεπε να έχεις διότι αλλιώς ήσουν αποκλεισμένος με ένα στενό κύκλο απ' αυτές που ήταν πουτάνες και είχαν ήδη μάθει το αμερικάνικο ή τις άλλες που ειχαν από 3-4 γκόμενους ξένους και έστελνε βοήθεια η UNRA. Bασικά οι γκόμενες είχαν μια περιέργεια για σένα. Για τους ιθαγενείς κι από την Αιθιοπία να ήσουν, στον εγκεφαλό τυος ήσουν πάμπλουτος. Εμένα με ρωτούσαν γιατί δεν είχα διπλωματικές πινακίδες σ το αυτοκινητό μου !
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Το Αλβανικο μετωπο δεν ειναι ανατολικο μπλοκ, ειχε κανει στροφη προς Κινα απο το 70 κιολας, οποτε ειναι αλλος κοσμος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


θα ειχες προτιμηση σε χωρα? η οπου να ειναι?
'Αμα δεν ήταν να ξαναγυρίσω Ευρώπη,θα πήγαινα Αγία Πετρούπολη.
Αλλιώς Πανεπιστήμιο Καρόλου Πράγα,όπου όμως θα έπρεπε να διαβάζω και να δίνω εξετάσεις κανονικά.
Για καμιά Ιατρική χωρίς πολύ διάβασμα,Μπρατισλάβα,αν και είναι χωριό,έχει από τις ομορφότερες γυναίκες
και έχει και ενδιαφέρουσες πόλεις κοντά.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
'Αμα δεν ήταν να ξαναγυρίσω Ευρώπη,θα πήγαινα Αγία Πετρούπολη.
Αλλιώς Πανεπιστήμιο Καρόλου Πράγα,όπου όμως θα έπρεπε να διαβάζω και να δίνω εξετάσεις κανονικά.
Για καμιά Ιατρική χωρίς πολύ διάβασμα,Μπρατισλάβα,αν και είναι χωριό,έχει από τις ομορφότερες γυναίκες
και έχει και ενδιαφέρουσες πόλεις κοντά.
Βουκουρεστι καποιοι περναγανε τα μαθηματα απλα πληρωνοντας. Εμπαινε ο καθηγητης και εγραφε την τιμη στον πινακα για τους Ελληνες. Κοσιτσε το ιδιο.

Υπηρχαν τυποι που σπουδαζαν γιατροι, που ηταν τοσο χαλια που καταφερνανε να τους διωξουνε απο Μπρατισλαβα και συνεχιζανε Κοσιτσε, για να γελας.

Βουδαπεστη θα ηταν ωραια, αν και νομιζω οι Ουγγαρεζες υστερουν απο ολες (τις μεγαλες χωρες τουλαχιστον) του μπλοκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο dimitrakis είναι δικηγορος
ειναι σαν τον Σολ Γκουντμαν, ξερει ολα τα παραθυρακια για να σε κρατησει εκτος φυλακης.

με ειδικευση στο ασταματητο χεσιμο.
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Ο dimitrakis είναι δικηγορος
υποτίθεται ότι έχει τελειώσει κάποια σχολή δημοσίας διοικήσεως , λογικώς πρέπει να έχει πτυχίο юрист που είναι νομικός σύμβουλος , δηλαδή γνωματεύει το δημόσιο ή μία επιχείρηση για την νομιμότητα ή όχι μίας ενεργείας αλλά δεν ημπορει να παραστεί ως δικηγόρος σε δικαστήριο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Βουκουρεστι καποιοι περναγανε τα μαθηματα απλα πληρωνοντας. Εμπαινε ο καθηγητης και εγραφε την τιμη στον πινακα για τους Ελληνες. Κοσιτσε το ιδιο.

Υπηρχαν τυποι που σπουδαζαν γιατροι, που ηταν τοσο χαλια που καταφερνανε να τους διωξουνε απο Μπρατισλαβα και συνεχιζανε Κοσιτσε, για να γελας.

Βουδαπεστη θα ηταν ωραια, αν και νομιζω οι Ουγγαρεζες υστερουν απο ολες (τις μεγαλες χωρες τουλαχιστον) του μπλοκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ειναι σαν τον Σολ Γκουντμαν, ξερει ολα τα παραθυρακια για να σε κρατησει εκτος φυλακης.

με ειδικευση στο ασταματητο χεσιμο.
Το ανατ μπλοκ είχε σχολές που ήταν πολύ ανώτερες από την Ελλάδα
Στην Ελλάδα θετικές επιστήμες έχουμε ανύπαρκτα εργαστήρια κ πρακτική μηδεν
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
υποτίθεται ότι έχει τελειώσει κάποια σχολή δημοσίας διοικήσεως , λογικά πρέπει να έχει πτυχίο юрист που είναι νομικός σύμβουλος , δηλαδή γνωματεύει το δημόσιο ή μία επιχείρηση για την νομιμότητα ή όχι μίας ενέργειας αλλά δεν μπορέι να παραστεί ως δικηγόρος σε δικαστήριο
Ναι όπως κ στην Ελλάδα αν Δεν κάνεις 18 μήνες πρακτική σαν δικηγόρος αφού τελειώσεις την νομική τους δεν μπορείς να παραστεί ως συνήγορος σε δικαστήριο
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Το ανατ μπλοκ είχε σχολές που ήταν πολύ ανώτερες από την Ελλάδα
Στην Ελλάδα θετικές επιστήμες έχουμε ανύπαρκτα εργαστήρια κ πρακτική μηδεν
στο οτι ειχε συμφωνω, απλα ξερω κοσμο που λαδωνε να παρει πτυχια. Βουκουρεστι γινοταν αυτο πολυ.

ξερω και γιατρο, καρδιολογο που εβγαλε πανεπιστημιο του μπλοκ και εκανε καριερα στην Αγγλια. και μιλαω για καλη θεση οχι εναν απο τους πολλους.
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Ναι όπως κ στην Ελλάδα αν Δεν κάνεις 18 μήνες πρακτική σαν δικηγόρος αφού τελειώσεις την νομική τους δεν μπορείς να παραστεί ως συνήγορος σε δικαστήριο
χωρίς να είμαι ειδικός έχω την εντύπωση ότι είναι διαφορετικά πτυχία юрист-адвокат . Η σχολή ημπορεί να έιναι η ιδία αλλά κάπου στο τέλος χωρίζονται τα μαθήματα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Βουκουρεστι καποιοι περναγανε τα μαθηματα απλα πληρωνοντας. Εμπαινε ο καθηγητης και εγραφε την τιμη στον πινακα για τους Ελληνες. Κοσιτσε το ιδιο.

Υπηρχαν τυποι που σπουδαζαν γιατροι, που ηταν τοσο χαλια που καταφερνανε να τους διωξουνε απο Μπρατισλαβα και συνεχιζανε Κοσιτσε, για να γελας.

Βουδαπεστη θα ηταν ωραια, αν και νομιζω οι Ουγγαρεζες υστερουν απο ολες (τις μεγαλες χωρες τουλαχιστον) του μπλοκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ειναι σαν τον Σολ Γκουντμαν, ξερει ολα τα παραθυρακια για να σε κρατησει εκτος φυλακης.

με ειδικευση στο ασταματητο χεσιμο.
Βουδαπέστη έχω πάει μία φορά ντουέτο και μία πορνοτουρίστας,
γαμώ τις πόλεις,σαν σκηνικό από ταινία,
αλλά με νέτα δεν κατάφερα τίποτα αξιόλογο.

Είμαι από Β.Ελλάδα,αν σου πω για άτομα που έχουν μείνει σε τάξη Λυκείου και γύρισαν από Βουλγαρία γιατροί,
δε θα ξαναπατήσεις νοσοκομείο..
Ένας υπερβυσματίας συμμαθητής μου δε,μπήκε πρώτο εξάμηνο Σοφια και πήρε μεταγραφή......Θεσσαλονίκη,
πράγμα που μέχρι σήμερα θεωρώ αδύνατο για τον κοινό θνητό.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
χωρίς να είμαι ειδικός έχω την εντύπωση ότι είναι διαφορετικά πτυχία юрист-адвокат . Η σχολή ημπορεί να έιναι η ιδία αλλά κάπου στο τέλος χωρίζονται τα μαθήματα
Στην Ελλάδα όχι
Απλώς νομίζω ανατολικό μπλοκ τα ξεχωρίζουν αλλά είναι το ίδιο κ έχει να κάνει με την πρακτική μετά
Jurist νομικός
Αdvokat συνήγορος
Pravo νομικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom