Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Στην Ελλάδα όχι
Απλώς νομίζω ανατολικό μπλοκ τα ξεχωρίζουν αλλά είναι το ίδιο κ έχει να κάνει με την πρακτική μετά
Jurist νομικός
Αdvokat συνήγορος
Pravo νομικη
για την ουκρανία ομιλώ.
Τα πτυχία είναι ξεχωριστά . Δεν είναι απαραίτητο η σχολή να είναι νομική. έχει και διάφορες σχολές δημοσίας διοικήσεως που βγάζουν αυτές τις ειδικότητες. Eάν θυμάμαι καλώς και нотариус -συμβολαιογράφος θέλει πτυχίο юрист όχι адвокат.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
υποτίθεται ότι έχει τελειώσει κάποια σχολή δημοσίας διοικήσεως , λογικώς πρέπει να έχει πτυχίο юрист που είναι νομικός σύμβουλος , δηλαδή γνωματεύει το δημόσιο ή μία επιχείρηση για την νομιμότητα ή όχι μίας ενεργείας αλλά δεν ημπορει να παραστεί ως δικηγόρος σε δικαστήριο
Δάσκαλε, παραπληροφορείς.

Τον ήθελε για νομικό σύμβουλο η Γκάζπρομ, τον παρακαλούσε ο Χοντορκόβσκι για την Γιούκος, τον ζητούσε ο Αμπράμοβιτς για προσωπικό του δικηγόρο, αλλά μπα, ο Δημητρακάρος δεν τα βρήκε μαζί τους.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Το ανατ μπλοκ είχε σχολές που ήταν πολύ ανώτερες από την Ελλάδα
Στην Ελλάδα θετικές επιστήμες έχουμε ανύπαρκτα εργαστήρια κ πρακτική μηδεν
Έχοντας γνωρίσει πολλά άτομα που έχουν σπουδάσει από
πρώην ανατολική Γερμανία,μέχρι Ρωσία,έχω να πω ότι κάποιοι
έφαγαν βρωμόξυλο,μέχρι και φυλάκιση,επειδή αναζήτησαν....
μη εγκεκριμένη-δυτική-παγκόσμια βιβλιογραφία.
Αυτό και μόνο,καταλύει οποιαδήποτε έννοια εκπαίδευσης..

Όσο για εργαστήρια και υποδομές,δύση-ανατολή,σημειώσατε 1
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
για την ουκρανία ομιλώ.
Τα πτυχία είναι ξεχωριστά . Δεν είναι απαραίτητο η σχολή να είναι νομική. έχει και διάφορες σχολές δημοσίας διοικήσεως που βγάζουν αυτές τις ειδικότητες. Eάν θυμάμαι καλώς και нотариус -συμβολαιογράφος θέλει πτυχίο юрист όχι адвокат.
Πρέπει να ήταν έτσι παλιά κ bg. K όταν μπήκαν εε τότε το έκαναν όπως η υπόλοιπη ευρωπη
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Δάσκαλε, παραπληροφορείς.

Τον ήθελε για νομικό σύμβουλο η Γκάζπρομ, τον παρακαλούσε ο Χοντορκόβσκι για την Γιούκος, τον ζητούσε ο Αμπράμοβιτς για προσωπικό του δικηγόρο, αλλά μπα, ο Δημητρακάρος δεν τα βρήκε μαζί τους.
αφού έκανε την πρακτική του στην εισαγγελία λέει, εκεί που έπεσε θύμα σεξουαλικής παρενοχλήσεως
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Έχοντας γνωρίσει πολλά άτομα που έχουν σπουδάσει από
πρώην ανατολική Γερμανία,μέχρι Ρωσία,έχω να πω ότι κάποιοι
έφαγαν βρωμόξυλο,μέχρι και φυλάκιση,επειδή αναζήτησαν....
μη εγκεκριμένη-δυτική-παγκόσμια βιβλιογραφία.
Αυτό και μόνο,καταλύει οποιαδήποτε έννοια εκπαίδευσης..

Όσο για εργαστήρια και υποδομές,δύση-ανατολή,σημειώσατε 1
Δεν είπα για δύση πχ royal university lomdon ή ΜΙΤ aλλα για ελλαδα
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
αφού έκανε την πρακτική του στην εισαγγελία λέει, εκεί που έπεσε θύμα σεξουαλικής παρενοχλήσεως
Δυστυχως ο Δημητρακης πηρε τη γεναια αποφαση να μιλησει για τα προβληματα του και το βιωμα του.

και η κοινωνια τον καταδικασε, αν και θυμα. και ο ιδιος εχασε την καριερα του και η νομικη εχασε εναν αδεκαστο λειτουργο...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Εγώ νόμιζα κ ο τροβαδουρος είχε σπουδάσει ανατ μπλοκ
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Δυστυχως ο Δημητρακης πηρε τη γεναια αποφαση να μιλησει για τα προβληματα του και το βιωμα του.

και η κοινωνια τον καταδικασε, αν και θυμα. και ο ιδιος εχασε την καριερα του και η νομικη εχασε εναν αδεκαστο λειτουργο...
έσωσε και πολλά νέα παιδιά από το να τα χέσουνε μιλώντας για το παθημά του....
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
στο οτι ειχε συμφωνω, απλα ξερω κοσμο που λαδωνε να παρει πτυχια. Βουκουρεστι γινοταν αυτο πολυ.

ξερω και γιατρο, καρδιολογο που εβγαλε πανεπιστημιο του μπλοκ και εκανε καριερα στην Αγγλια. και μιλαω για καλη θεση οχι εναν απο τους πολλους.
Το μόνο Πανεπιστήμιο από το πρώην Κομμουνιστικό Μπλοκ που έχει κάποια αξία είναι το Λομονόσοβ της Μόσχας.

Τα υπόλοιπα στην ίδια κατηγορία πάνω κάτω με τα Ελληνικά.

Δείτε και όσα rankings θέλετε.


 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Το μόνο Πανεπιστήμιο από το πρώην Κομμουνιστικό Μπλοκ που έχει κάποια αξία είναι το Λομονόσοβ της Μόσχας.

Τα υπόλοιπα στην ίδια κατηγορία πάνω κάτω με τα Ελληνικά.

Δείτε και όσα rankings θέλετε.


Για τότε μιλάμε
Εννοώ 1980-1990
Διότι ρωτήσαμε για ποιοι εδώ τελείωσαν ανατ μπλοκ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
Να κάνω μία ξανθιά ερώτηση; Με το ανατ. μπλοκ πώς μπλέξατε και μάλιστα είστε και τόσοι πολλοί και αρκετοί γνωρίζεστε κιόλας; Από φοίτηση στα πανεπιστήμιά τους ξεκίνησε ή από πορνοεξερεύνηση;
Με ξελογιασαν κατι ουγγρικα ατια στη Βουδαπεστη του 1988 και απο τοτε κυλησα στον ανατολικο βουρκο ...
για βολτα ειχα παει με τραινο απο Βιεννη και γυρισα ετσι παλι διασχιζοντας την Γιουγκοσλαβια ,ωραια φαση.
ημουν και σε τρυφερη ηλικια βεβαια :grin:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Οι Έλληνες φοιτητές τότε έμεναν, ως επί το πλείστον, σε φοιτητικές εστίες εκεί στο μπλοκ;
 

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Επειδή παρατηρώ ότι έχετε ακαδημαικές ανησυχίες , νομίζετε ότι κάνω πλάκα αλλά δεν κάνω, εγγραφές-πτυχία με πμ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.947
Πόντοι
2.356
Οι Έλληνες φοιτητές τότε έμεναν, ως επί το πλείστον, σε φοιτητικές εστίες εκεί στο μπλοκ;
Φιλους μου που πηγα και ειδα το 92 και 93 στην Βουλγαρια οχι , νοικιαζαν διαμερισματα
 

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
320
Πόντοι
280
άντε πάλι η εμμονή του Mind με τον Κμαν. Αν δεν ξέραμε το βιογραφικό του θα λέγα ότι ζηλεύει.
τι βιογραφικό έχει; έχει και 10.000 μηνύματα οποί δεν μπορώ να τα διαβάσω όλα!!!
κάτι κριτικές σε call girls διάβασα προς ενημερωση μου που έχει κάνει μιας που παω κι εγώ 1-2 φόρες τον μήνα και τον βλέπω ύποπτο!!!
όλες μεταξύ του 8 και του 9
εγώ στο πληρωμένο σεξ έχω φάει ένα κάρο φόλες, δεν θα μιλήσω για τα άκυρα που δεν πάτησε πότε η γκόμενα στο ξενοδοχείο!

άνθρωπος ο οποίος κανακεύει έτσι της πουτάνες δεν μου κάνει για κάτι σοβαρό σαν χαρακτήρα εκτός αν είναι ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού δεν ξέρω τι άλλο να πω
καλά να είναι ο άνθρωπος και να πάνε καλά και οι δουλειές του

Επαναλαμβάνω δεν τον έχω διαβάσει σε άλλα θέματα ούτε κι εδώ
άπλα μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση οι πολυ καλες εμπειριες του με εκδιδομενες
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
τι βιογραφικό έχει; έχει και 10.000 μηνύματα οποί δεν μπορώ να τα διαβάσω όλα!!!
κάτι κριτικές σε call girls διάβασα προς ενημερωση μου που έχει κάνει μιας που παω κι εγώ 1-2 φόρες τον μήνα και τον βλέπω ύποπτο!!!
όλες μεταξύ του 8 και του 9
εγώ στο πληρωμένο σεξ έχω φάει ένα κάρο φόλες, δεν θα μιλήσω για τα άκυρα που δεν πάτησε πότε η γκόμενα στο ξενοδοχείο!

άνθρωπος ο οποίος κανακεύει έτσι της πουτάνες δεν μου κάνει για κάτι σοβαρό σαν χαρακτήρα εκτός αν είναι ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού δεν ξέρω τι άλλο να πω
καλά να είναι ο άνθρωπος και να πάνε καλά και οι δουλειές του

Επαναλαμβάνω δεν τον έχω διαβάσει σε άλλα θέματα ούτε κι εδώ
άπλα μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση οι πολυ καλες εμπειριες του με εκδιδομενες
ο Mindreader έχει εκπληκτικές ταξιδιωτικές ενημερώσεις. Έχει γυρίσει τον κόσμο. Με περιγραφές, με φωτογραφίες, με όλα. Εκπληκτικές.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.512
Πόντοι
1.706
ο Mindreader έχει εκπληκτικές ταξιδιωτικές ενημερώσεις. Έχει γυρίσει τον κόσμο. Με περιγραφές, με φωτογραφίες, με όλα. Εκπληκτικές.
Κι όχι μόνον αυτό. Έχει και μία φιλοσοφία ζωής που την αναλύει πολλές φορές σε συνεχόμενα πόστς. Είναι δάσκαλος από τον οποίο μαθαίνεις. Τέλος.
 

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
320
Πόντοι
280
χωρίς να είμαι ειδικός έχω την εντύπωση ότι είναι διαφορετικά πτυχία юрист-адвокат . Η σχολή ημπορεί να έιναι η ιδία αλλά κάπου στο τέλος χωρίζονται τα μαθήματα
χαχαχα
σε νησί έχω γνωρίσει ρωσιδα και μου λεει ειμαι γιουριστ, βαζω τον μεταφραστη μου το μεταφραζει αγγλικα αντβοκατ, laywer της λεω; το δείχνω μου λέει όχι. 3 ώρες προσπαθούσε να μου το εξηγησει
νομίζω ο αγγλικός όρος είναι στο ένα notarius/jurist αν δεν κάνω λάθος κάτι σαν τον ειδικευόμενο στην Ελλάδα που έχει νομικές γνώσεις άλλα όχι το δικαίωμα να παραστεί σε δικαστήριο(όχι πολύ σωστό παράδειγμα άλλα αυτό μπορώ να σκεφτώ)
τρόπο τινά νομικός σύμβουλος
 

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
320
Πόντοι
280
ο Mindreader έχει εκπληκτικές ταξιδιωτικές ενημερώσεις. Έχει γυρίσει τον κόσμο. Με περιγραφές, με φωτογραφίες, με όλα. Εκπληκτικές.
πραγματικά δεν έχω διαβάσει αυτά που λέτε
εγώ κρίνω με το μικρο μου μυαλό ότι διάβασα εσχάτως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom