Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αλλη μια φωτο της γκόμενας.Γενικά όλες υποκλίνονται στη Βαλκάνια ανωτεροτητα.

0Pmvix.jpg


Πρέπει τώρα να οργανώσω τα πουτσίδια των διακοπών.Εχω ένα πλάνο να δούμε αν θα δουλέψει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
15 Ιουνίου ανοίγουν τα σύνορα με Πολωνία,Ουκρανία,Βαλτική.Εχει να καεί το πελεκούδι.
Εχουν λυσάξει οι γκόμενες,φοβερό να βρίσκονται τόσο καιρό σε στέρηση από το μπάλκαν πέος.
Εδώ φωτός που μου στέλνει η Πολωνέζα.Φαίνεται καθαρά κορίτσι για σπίτι.

eLhjEV.jpg


zr1yCE.jpg


Σε βάζει σε πειρασμό να ασχοληθείς μια μέρα μαζί της αντί να περιποιηθείς τις μοντελοειδείς Βαλτικές.Αλλά ο καλός ο μύλωνας όλα τα αλέθει.Θα βρω λύση στα logistics.
Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο για ένα Βαλκάνιο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Αλλη μια φωτο της γκόμενας.Γενικά όλες υποκλίνονται στη Βαλκάνια ανωτεροτητα.

0Pmvix.jpg


Πρέπει τώρα να οργανώσω τα πουτσίδια των διακοπών.Εχω ένα πλάνο να δούμε αν θα δουλέψει.


Τον κώλο της που τον ξέχασε;  :think:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είχε καλό κώλο αλλά δεν τράβηξα καλή φωτό.Γενικά αυτό το κινητό κάνει συγκεκριμένα ζουμ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ρε trovadouros31 ελεος.. φαινεται οτι η φωτογραφια ειναι επεξεργασμενη.
Δηλαδη και παλι ποιος να πιστεψει οτι εχεις μεσα στο σπιτι σου ολα αυτα
τα 500 ευρα.  
Γ'αυτο και την κατέβασε αμέσως  :2funny:αλλά ατύχησε  :2funny: :2funny: :2funny:
 Πρώτα είναι η Original φωτογραφία όπως την ανέβασε και στις επόμενες τρεις σε μεγένθυση   :2funny:φυσικά και είναι φωτοσόπ με γυμνό μάτι φένεται  :2funny:
 Άντε να μη γράψει 5-6 μέρες ή να γράψει με κάνα κλώνο του μετά θα αρχίσει πάλι  :jerking: :jerking: :jerking:
 Εδώ που είναι το Thread γιά  :jerking: :2funny:ας γράφει ότι θέλει,το κακό είναι ότι χαλάει και άλλα  Thread που είναι γιά πληροφορίες.
 

Συνημμένα

  • IMG_20200531_142915 (1).jpg
    IMG_20200531_142915 (1).jpg
    134,3 KB · Εμφανίσεις: 58
  • Снимок экрана 2020-05-31 в 18.56.26.png
    Снимок экрана 2020-05-31 в 18.56.26.png
    508,8 KB · Εμφανίσεις: 29
  • Снимок экрана 2020-05-31 в 18.56.03.png
    Снимок экрана 2020-05-31 в 18.56.03.png
    389,8 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Снимок экрана 2020-05-31 в 18.55.49.png
    Снимок экрана 2020-05-31 в 18.55.49.png
    381,9 KB · Εμφανίσεις: 22
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Άκωλη είναι ρε αρχηγέ. Κρίμα και ήταν καλό μουνέτο.

Ωραίο κώλο είχε.Μεσογειακό.Επρεπε να τη βγάλω φωτό στα τέσσερα να κεντράρω στον κώλο.
Είναι καλή,την βάζουν σε events για μαγαζιά κτλ,promotions στο Βερολίνο.
Από τις χοντρές Γερμανίδες που έβλεπα τριγύρω πολύ καλύτερη.Βέβαια οι Γερμανίδες Βερολίνο είναι πολύ kinky,φαίνονται ανωμαλία σκέτη.Βγάζει perversion αυτή η πόλη.
Αλλά προτιμώ Πολωνία Πόζναν 2 ώρες απόσταση χαλαρά.Ακόμα και Στεττίν στα 40 λεπτά.
Πολωνία πάντα περνάς καλά,Γερμανία παίζει.Εχει πολλούς μαλάκες βασικά και σου χαλάνε τη φάση.
Απαξ και περάσεις τον Οντερ νιώθεις τεράστια ανακούφιση και ελευθερία,δεν χρειάζεται πια να μάχεσαι με αυτούς τους παπάρες που δεν αναγνωρίζουν τη Βαλκάνια ανωτερότητα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
15 Ιουνίου ανοίγουν τα σύνορα με Πολωνία,Ουκρανία,Βαλτική.Εχει να καεί το πελεκούδι.
Εχουν λυσάξει οι γκόμενες,φοβερό να βρίσκονται τόσο καιρό σε στέρηση από το μπάλκαν πέος.
Εδώ φωτός που μου στέλνει η Πολωνέζα.Φαίνεται καθαρά κορίτσι για σπίτι.

Σε βάζει σε πειρασμό να ασχοληθείς μια μέρα μαζί της αντί να περιποιηθείς τις μοντελοειδείς Βαλτικές.Αλλά ο καλός ο μύλωνας όλα τα αλέθει.Θα βρω λύση στα logistics.
Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο για ένα Βαλκάνιο.

Έλεος,δε σε ξενερώνουν αυτά τα τατουάζ;  :vomit:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Γενικά όλες υποκλίνονται στη Βαλκάνια ανωτεροτητα.
15 Ιουνίου ανοίγουν τα σύνορα με Πολωνία,Ουκρανία,Βαλτική.Εχει να καεί το πελεκούδι.
Εχουν λυσάξει οι γκόμενες,φοβερό να βρίσκονται τόσο καιρό σε στέρηση από το μπάλκαν πέος.
qjijaNn.gif
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μογγολάκι μουγκάθηκες ?
Προσπαθείς να μετρήσεις πόσα είναι ?


:rockon: :rockon:

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ φωτό της μιας Βαλτικής.

mXAdic.jpg


Εδώ είναι το κόλπο γκρόσο.Αντί να τη φέρεις Σαντορίνη όπως θέλει για τριήμερο και να την ξεσκίσεις στα πουτσίδια να τη φέρεις εναλλακτικά Βαρσοβία που είναι δίπλα και έχει άπειρες πτήσεις ώστε να γαμήσεις παράλληλα και την καυλιάρα Πολωνή.
Εκεί μπαίνουν τα logistics,πώς οργανώνεις την όλη φάση,τι funds απαιτούνται και πώς κάνεις τη διαχείριση του χαρεμιού.
Τι μπούκι θα αποδώσει η μία,τι η άλλη?Ποιες οι προοπτικές?Και χίλια δυο άλλα προβλήματα που έχεις να λύσεις ή να προβλέψεις.
Σα Βαλκάνιος υπερτσόμπανος πρέπει να τα κάνεις όλα σωστά δε χωράνε δικαιολογίες.Τα λάθη πληρώνονται.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μογγολάκι μουγκάθηκες ?
Προσπαθείς να μετρήσεις πόσα είναι ?


:rockon: :rockon:
Μόνο που δεν είναι δικά του του φουκαρά  :2funny:ενώ εμένα είναι δικά μου τα λεφτά της φωτογραφίας  :2funny:
  μέχρι πριν βάζατε φωτογραφίες από ψεύτικες γκόμενες τώρα βάζετε ψεύτικα λεφτά  :jerking: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Μόνο που δεν είναι δικά του του φουκαρά  :2funny:ενώ εμένα είναι δικά μου τα λεφτά της φωτογραφίας  :2funny:
  μέχρι πριν βάζατε φωτογραφίες από ψεύτικες γκόμενες τώρα βάζετε ψεύτικα λεφτά  :jerking: :2funny:


Μήτσο το σιδερένιο άλογο το στούκαρες; Ρωτάει ένας φίλος.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
:
  Για να τελειώνουμε και μαζί σου  :2funny:και να καταλάβει ο αναγνώστης τι τελειωμένος είσαι  :2funny:
  Είσαι γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και δουλεύεις νυχτοφύλακας σεκιουριτάς  :2funny: ή δεν είναι έτσι ?:2funny:ίσα ίσα την βγάζεις  :2funny:τώρα μπορεί να λες σαν τον Βλάκμαν ότι βγάζεις 5.000-10.000 ευρώ το μήνα  :2funny:.
  Βάλε μας να δούμε φωτογραφίες από το οικοτορφείο ή τη σοφίτα που νοικιάζεις στη Γερμανία  :2funny:ή το πάρκινγκ που μένεις :2funny:
  Είσαι χλεμπονιάρης και εμφανησιακά δε βλέπεσε  :2funny:
  Μ'αρέσει που πήγες 4 φορές σε ένα χρόνο FKK  :2funny:δηλαδή εσύ γαμάς κάθε τρίμηνο? :2funny:και το καυχιέσε  :2funny:είσαι σαν τους Ουζμπέκους εδώ  :2funny:έτσι ζούνε κ άυτοί :2funny:
  Εγώ αν δε  :knockinb:τρεις μέρες τρελένομαι  :2funny:.
  Μου είπαν ότι με της φωτογραφίες που βάζω τραβάς μαλακία  :2funny:Μ'αρέσει που θέλεις και καινούργιο υλικό  :2funny:βαρέθηκες να τραβάς  :jerking: με της φωτογραφίες που έχω βάλει και θες καινούργιες  :2funny:
 
 
χαχα
Εχασες την ψυχραιμια σου δημητρακη?
Λεω αληθειες που πονανε?
Κριμα που δικαιωνομαι

-μην ντρεοεσαι για το μπανιο σου βρε. Τι εγινε που η βρυση-μπαταρια ειναι εκτος μπανιου. Σιγα το πραμα.
-ειμαι ενας ταπεινος νυχτοφυλακας.
- εχω 17 fkk σε ακτινα 30 χλμ, παω οποτε γουσταρω, δεν παω πιο τακτικα γιατι ταξιδευω κιολας.
-εχω 3 διεθνη αεροδρομια σε ακτίνα 60 χλμ, dusseldorf κολωνια dortmund
- δεν τσαντιζομαι που προσπαθησες ναα με μειωσεις ξερεις γιατι ? Γιατι οταν γαμαω και μετα εκνευριζομαι πολυ δυσκολα . Στο συνιστω αν και δυστυχως καταλαβα πως ειναι δυσκολο για σενα. Τι να κανω να βοηθησω??
Αν περνας απο δω κερναω fkk. Αυτο μπορω ,αυτο κανω.

Στα βιντεακια με τις αναλυσεις που κανεις μου εισαι συμπαθης, αλλα μην προσπαθεις να μας πεισεις πως περνας καλα και πως γαμας. Αστο, δεν το εχεις
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
15 Ιουνίου ανοίγουν τα σύνορα με Πολωνία,Ουκρανία,Βαλτική.Εχει να καεί το πελεκούδι.
Εχουν λυσάξει οι γκόμενες,φοβερό να βρίσκονται τόσο καιρό σε στέρηση από το μπάλκαν πέος.
Για να γινουν ολα αυτα απαραιτητη προυποθεση ειναι η ατσαλενια στυση, χωρις αυτην δεν γινεται τιποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αλλη μια φωτο της γκόμενας.Γενικά όλες υποκλίνονται στη Βαλκάνια ανωτεροτητα.
Πρέπει τώρα να οργανώσω τα πουτσίδια των διακοπών.Εχω ένα πλάνο να δούμε αν θα δουλέψει.
Της διαδικτυακης  ..τανας θες να πεις.
Για να οργανωσεις πουτσιδια απαραιτητη προυποθεση ειναι να σου κανει και κουκου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
χαχα
Εχασες την ψυχραιμια σου δημητρακη?
Λεω αληθειες που πονανε?
Κριμα που δικαιωνομαι

-μην ντρεοεσαι για το μπανιο σου βρε. Τι εγινε που η βρυση-μπαταρια ειναι εκτος μπανιου. Σιγα το πραμα.
-ειμαι ενας ταπεινος νυχτοφυλακας.
- εχω 17 fkk σε ακτινα 30 χλμ, παω οποτε γουσταρω, δεν παω πιο τακτικα γιατι ταξιδευω κιολας.
-εχω 3 διεθνη αεροδρομια σε ακτίνα 60 χλμ, dusseldorf κολωνια dortmund
- δεν τσαντιζομαι που προσπαθησες ναα με μειωσεις ξερεις γιατι ? Γιατι οταν γαμαω και μετα εκνευριζομαι πολυ δυσκολα . Στο συνιστω αν και δυστυχως καταλαβα πως ειναι δυσκολο για σενα. Τι να κανω να βοηθησω??
Αν περνας απο δω κερναω fkk. Αυτο μπορω ,αυτο κανω.

Στα βιντεακια με τις αναλυσεις που κανεις μου εισαι συμπαθης, αλλα μην προσπαθεις να μας πεισεις πως περνας καλα και πως γαμας. Αστο, δεν το εχεις
Μ'αρέσει που το πρόβλημα σας είναι τι βρύση έχω στο μπάνιο  :2funny:
  Σεκιουριτάς δε δουλεύεις στη Γερμανία?Αν μένεις σε μεγάλη πόλη μένεις σε οικοτροφείο  :2funny: εκεί έχεις κοινόχρηστο μπανιο! :headbang:
   Είσαι ένας κακομοίρης σαν τον Βλάκμαν  :2funny:Εκτός αν οι σεκιουριτάδες στη Γερμανία βγάζουν κ'αυτοί 5.000-10.000 ευρώ το μήνα όπως βγάζουν και οι εργάτες  στα εργοστάσια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Εδώ ήρθαν πολλά άτομα από το σά'ι'τ και είδαν με τα μάτια τους ότι όλα αυτά που λέω είναι αλήθεια.Κάποιοι πήγαν και Γερμανία και είδαν τι κακομοίρηδες που είσαστε  :2funny:
    :s&m_3:
Για να γινουν ολα αυτα απαραιτητη προυποθεση ειναι η ατσαλενια στυση, χωρις αυτην δεν γινεται τιποτα
Αυτό δεν είναι τίποτα ο Τρομπαδούρος έβαλε φωτογραφία με 500ευρω επεξεργασμένη με φωτοσόπ που την κατέβασε αμέσως  :2funny: και είπε ότι τα λεφτά στη φωτογραφία είναι δικά του  :2funny:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom