Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Την  έσβισες την φωτογραφία γιά να μην την αποθηκεύσουν και την βρούνε στο ιντερνετ χωρίς το μπλοκάκι και γίνεις ρεζίλι  :2funny:
 Η φωτογραφία αυτή είναι πολύ γνωστή στο ιντερνέτ  :2funny: :2funny: :2funny:Εσύ μόνο τη φωτογραφία έχεις όχι τα λεφτά  :2funny: :2funny: :2funny:
Τι εγινε.. βλεπουμε και νεοπλουτους επιδοματιες εδω μεσα στο σαιτ;  :cheesy: 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.385
Κριτικές
49
Like
22.857
Πόντοι
24.596
Kman μπήκε κλήρωση στο σάιτ,ο xxx χαρίζει 50αρικο να γαμησουμε :takethis:
Δήλωσε συμμετοχή τυπε,μισάωρο  non stop γλυφοκωλι από Πολωνη γκομενα σου σε τιμή ευκαιριας :S :S :S
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Δεν γαμαει γκομενες του 50ρικου,
Χιλια και πανω γιατι ειναι ανωτερης
Κλασης και θα τον συνοδευσουνε το βραδυ.
Ειναι αριστοκρατης.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356

Συνημμένα

  • 12787615_1143778225646388_1066058446_o.jpg
    12787615_1143778225646388_1066058446_o.jpg
    175,2 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 12755229_1143778198979724_1094227455_o.jpg
    12755229_1143778198979724_1094227455_o.jpg
    181,1 KB · Εμφανίσεις: 28
  • 12765705_1143778285646382_1434905530_o.jpg
    12765705_1143778285646382_1434905530_o.jpg
    169 KB · Εμφανίσεις: 28
  • Like
Αντιδράσεις: sly.

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Εχεις παιξει καλη μπαλιτσα στην ιταλια!
Σε ποια πολη ησουν αν επιτρεπεται?
Εγω πηγα δυο φορες.
Την μια πηγα ρωμη μετην κοπελα που ημουνα σε
σχεση και την δευτερη πηγα μιλανο και παβια σε ενα φιλο που σπουδαζε!
Θεωρω οτι ρωμη ειναι πιο ευκολη στο
να παιξεις μπαλα
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το αντίθετο.Εγώ γαμάω πολύ πάνω από τα κυβικά μου.
Οσοι βλέπουν τις γκόμενες που κυκλοφορώ εκπλήσσονται.Θεωρούν οτι έχω γκόμενες πολύ πάνω από το επίπεδο που εμφάνιση,οικονομική κατάσταση,στάτους μου δίνουν και το θεωρούν παράξενο και ανεξήγητο.
Αυτό μου το λένε από τότε που ήμουν 20 χρονών,δεν καταλαβαίνω πώς σε βλέπω με τόσο ωραίες γκόμενες,κάτι κάνεις.

Τυπε ονομαζεις γκομενες τις επι πληρωμη εκδιδομενες κοπελες;

  :S :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πρέπει να ξαναβάλει και να αφήσει τη φωτογραφία, όπως και έκανε ο μητσάρας για να την ψάξουν εξονυχιστικά τα εξέχωντα μέλη του σαη.

Αλήθεια ρε μλκ μήτσο, πως κοιμάσαι σε σεντόνια με τόσες νεκροκεφαλές ρε παπάρα;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε ειναι τρικ για να φτιαχνονται τα μουνετα, δεν ξερεις απο αυτα.

Καποια στιγμη θα μαθεις και θα σταματησεις να πεταγεσαι συνεχως και να λες μαλακιες.

Αυτα τα τρικ ειναι για δυνατους παιχτες, αραξε στην ακρη και προσπαθησε να μαθεις μηπως και γαμησεις και εσυ καμια μερα, αντε, ολα τα γκομενακια σου τρωει ο αλλος, ολη τη δουλεια εσυ πανω στα ντεκ ολη νυχτα για να στα παρει αγκαζε ο αλλος.

  :S :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αλλη μια φωτο της γκόμενας.Γενικά όλες υποκλίνονται στη Βαλκάνια ανωτεροτητα.

0Pmvix.jpg


Πρέπει τώρα να οργανώσω τα πουτσίδια των διακοπών.Εχω ένα πλάνο να δούμε αν θα δουλέψει.

Φουλ πλαδαρη ακωλη με σκολιωση...παλι με γ κατηγοριας απαξιωμενες βιζιτες των 100 ευρω παιζεις μπαλα και ζητας να δοξαστεις ως γκομενος με αυτα;

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Γ'αυτο και την κατέβασε αμέσως  :2funny:αλλά ατύχησε  :2funny: :2funny: :2funny:
 Πρώτα είναι η Original φωτογραφία όπως την ανέβασε και στις επόμενες τρεις σε μεγένθυση   :2funny:φυσικά και είναι φωτοσόπ με γυμνό μάτι φένεται  :2funny:
 Άντε να μη γράψει 5-6 μέρες ή να γράψει με κάνα κλώνο του μετά θα αρχίσει πάλι  :jerking: :jerking: :jerking:
 Εδώ που είναι το Thread γιά  :jerking: :2funny:ας γράφει ότι θέλει,το κακό είναι ότι χαλάει και άλλα  Thread που είναι γιά πληροφορίες.

Δημητρακη, αν και με εχει ειρωνευτει απειρες φορες ο τυπος χωρις να τον εχω ενοχλησει, ως αντρας θελω να ειμαι δικαιος ομως και να λεω την αληθεια.

Σε εναν φιλο γραφιστα που τις εδειξα μου ειπε οτι δεν ειναι μουφα, πιθανον να ειναι αληθινες.

Τιποτα δεν μπορει να σε εμποδισει απο το να του στειλεις με πμ το viber σου να σε καλεσει με βιντεοκληση και η αληθεια να λαμψει.

Εδω οι γκομενες δινουν τα κινητα τους μεσα στα σοσιαλ, τι φοβαστε; Μια βιντεοκληση και ολα θα φανουν ξεκαθαρα.

Εως τωρα παντως, δειχνουν για αληθινα.

  :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη, αν και με εχει ειρωνευτει απειρες φορες ο τυπος χωρις να τον εχω ενοχλησει, ως αντρας θελω να ειμαι δικαιος ομως και να λεω την αληθεια.

Σε εναν φιλο γραφιστα που τις εδειξα μου ειπε οτι δεν ειναι μουφα, πιθανον να ειναι αληθινες.

Τιποτα δεν μπορει να σε εμποδισει απο το να του στειλεις με πμ το viber σου να σε καλεσει με βιντεοκληση και η αληθεια να λαμψει.

Εδω οι γκομενες δινουν τα κινητα τους μεσα στα σοσιαλ, τι φοβαστε; Μια βιντεοκληση και ολα θα φανουν ξεκαθαρα.

Εως τωρα παντως, δειχνουν για αληθινα.

 :hi:
Καταρχήν αυτός είναι κλώνος κάποιου που μπανάραν.Ενω είχε κάνει εγγραφή στο σά'ι'τ το 2008 γιά 10 χρόνια δεν έγραφε!Και ξαφνικά άρχησε να γράφει :jerking:.Μου έστειλαν πμ και μου έγραψαν ότι είναι κλώνος του Ιωσήφ!Δεν ξέρω?
  Την φώτο την έβγαλε μετά από 2-3 λεπτά,δεν περίμενε όμως ότι εγώ θα την αποθηκεύσω  :2funny:την έστειλα σε ένα φωτογράφο και πέρασα από έναν άλλο φωτογράφο,και οι 2 μου είπαν ότι το μπλοκάκι και το φόντο πίσω από τα λεφτά είναι κολλημένα και ότι το φόντο έχει διαφορετική ανάλυση.Γ'αυτό και άλλωστε τη μεγένθυνα τη φωτογραφία.
  Ας γράφει ότι  :jerking: θέλει.Εμένα με ενοχλεί που καταστρέφει Thread όπως της Ρωσσίας που έχει πληροφορίες γύρω από την Ρωσσία,αν θέλει κάποιος να πάρει πληροφορίες θα πρέπει να διαβάσει ολόκληρες σελίδες με  :jerking:.Θα έπρεπε ο Αντισθένης να του ρίξει ένα Warning αν βρωμίζει το Thread της Ρωσσίας και να σβίσει της άσχετες βλακείες που γράφει.
 Ο άλλος σιγά μην έχει τουαρέγκ  :2funny:γιά πλάκα το γράφει :2funny:ξέρεις τι τεκμήριο έχει? :headbang: :2funny:και πόση βενζίνη καίει  :2funny:Μόνο να το γεμίσει βενζινη θα πρέπει να δώσει όσα χαλάει σε ένα μήνα  :2funny:.
  Για μένα οι πιό γελοίοι είναι οι Βλακμανιστές  :vomit: εντελώς εμετικοί  :vomit:ο ένας είναι γκαστερμπά'ι'τερ σαν τον Βλάκμαν,δε δουλεύει εργοστάσιο,δουλεύει σεκιουριτάς.
  Οτι υπάρχουν τέτοια άτομα κακομοίρηδες σαν τον Βλάκμαν και τους άλλους γκαστερμπά'ι'τερ το έμαθα από το σά'ι'τ!Μέχρι να πάω Αγγλία και Η.Π.Α νόμιζα ότι ζούνε σε ουρανοξύστες έχουν ακριβά αυτοκίνητα και όλες της ανέσεις τους!Για Γερμανία δεν ήρθα καθόλου σε επαφή με Έλληνες γιατί πήγα 3 φορές Αμβούργο γιά να κάνω στριπτίζ  :2funny: και έφυγα με πολύ καλά λεφτά.
 Λίγο είδα τέτοιους φουκαράδες εδώ στην Ρωσσία όταν ήρθαν κάποιοι και έψαχναν γιά δουλειά,γύρισαν βέβαια μετά από 1 μήνα στην Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον  :2funny:
 Αυτούς τους αποφεύγω γιατί έχουν μιά μοιρολατρία και όλη η ζωή τους είναι πολύ μίζερη και μου χαλάνε τη διάθεση.Άλλο τι γράφουν στο σά'ι'τ  :jerking: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
  Για μένα οι πιό γελοίοι είναι οι Βλακμανιστές  :vomit: εντελώς εμετικοί  :vomit:ο ένας είναι γκαστερμπά'ι'τερ σαν τον Βλάκμαν,δε δουλεύει εργοστάσιο,δουλεύει σεκιουριτάς.
  Οτι υπάρχουν τέτοια άτομα κακομοίρηδες σαν τον Βλάκμαν και τους άλλους γκαστερμπά'ι'τερ το έμαθα από το σά'ι'τ!Μέχρι να πάω Αγγλία και Η.Π.Α νόμιζα ότι ζούνε σε ουρανοξύστες έχουν ακριβά αυτοκίνητα και όλες της ανέσεις τους!Για Γερμανία δεν ήρθα καθόλου σε επαφή με Έλληνες γιατί πήγα 3 φορές Αμβούργο γιά να κάνω στριπτίζ  :2funny: και έφυγα με πολύ καλά λεφτά.
 
Οπως και να με αποκαλεσεις δεν με εκνευριζεις γιατι οπως σου ειπα οποιος γαμαει ειναι ηρεμος.
Οτι σου γραφω για το καλο σου στα γραφω.
Οταν ξαναδωσεις στριπ σοου πεσμου  να ερθω.
Το κερασμα σε fkk ισχυει. Εισοδος συν 2 συνουσιασεις.

Εγω να ξερεις σε συμπαθω.
Αλλα πως να στο πω εχω μια απορια ολη μερα. Εφοσον η βρυση στο μπανιο ειναι....εκτος μπανιου, τι συμβαινει με την βρυση του νεροχυτη?
Το καζανακι της wc ειναι απο πισω ή σε κανα αλλο δωματιο?  Ειναι δλδ ολα τα υπολοιπα νορμαλ ή τιποτα Gaudi, Dali φαση?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
ειμαι 33 χρονων συντομα γινομαι 34.με την τριχοπτωση το προβλημα το ελυσα με 2 μεταμοσχευσεις μαλλιων.σε καμια 10αρια με 15 χρονια θα πρεπει να κανω Λιφτινγκ αν θελω να μην ειμαι σαν πορνογερος και να μπορω να καμακωνω!μηπως εχει κανεις εμπειρια?προς το παρον ποια κρεμα?ειναι καλητερη?μου ειπανε να παρω συσφηξης και ενυδατωσης.ακουσα οτι το Λιφτινγκ κοστιζει περιπου 4000-5000 ευρω και διχνεις 15 χρονια νεωτερος!μηπως ειναι καλητερα να παει κανεις στο εξωτερικο?

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Αυτο
 

Συνημμένα

  • 20200601_013923.jpg
    20200601_013923.jpg
    189,4 KB · Εμφανίσεις: 27

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οπως και να με αποκαλεσεις δεν με εκνευριζεις γιατι οπως σου ειπα οποιος γαμαει ειναι ηρεμος.
Οτι σου γραφω για το καλο σου στα γραφω.
Οταν ξαναδωσεις στριπ σοου πεσμου  να ερθω.
Το κερασμα σε fkk ισχυει. Εισοδος συν 2 συνουσιασεις.

Εγω να ξερεις σε συμπαθω.
Αλλα πως να στο πω εχω μια απορια ολη μερα. Εφοσον η βρυση στο μπανιο ειναι....εκτος μπανιου, τι συμβαινει με την βρυση του νεροχυτη?
Το καζανακι της wc ειναι απο πισω ή σε κανα αλλο δωματιο?  Ειναι δλδ ολα τα υπολοιπα νορμαλ ή τιποτα Gaudi φαση?
Ο καθένας γαμάει όσο μπορεί και όσο φτάνουν τα οικονομικά του  :2funny:εσύ όπως μας είπες μιά φορά στους 3 μήνες που πηγαίνεις FKK.
  Εγώ είμαι Πορνομετανάστης στην Ρωσσία,εσύ είσαι ένας οικονομικός μετανάστης στην Γερμανία οι Γερμανοί σας αποκαλούν Γκαστερμπά'ι'τερ απλά πράγματα.
  Γερμανία δεν θα ξανάρθω γιατί δεν χρειάζομαι λεφτά,μπορώ να πω ότι έλυσα το οικονομικό πρόβλημα που είχα.
  Στα FKK είναι επίπεδο Φυλής τίποτα το ιδιεταιρο,κάτι 30χρονες Ουκρανές έχει,Ρουμάνες,Βουλγάρες και κάτι Βραζηλιάνες.Σίγουρα αν είσαι γερμανία δεν έχεις άλλη λύση.Το δε φα'ι' δε λέει και τίποτα.Οπότε κράτα τα λεφτά σου.Κέρνα καλύτερα τον άλλον με τα μούφα πεντακοσάρικα  :2funny:
  Η τουαλέτα είναι χωριστά,μ'αρέσει που ασχολείστε με το μπάνιο μου και την τουαλέτα μου  :jerking: :2funny:όταν εσείς μένετε σε οικοτροφεία που δεν έχουν τουαλέτα στο δωμάτιο  :2funny:ή στην καλύτερη περίπτωση σε πάρκινγκ που μετατρέψατε σε διαμέρισμα όπως έκανε ο Βλάκμαν :headbang:.
  Αν είναι να βασανίζετε κανείς στη Γερμανία πάει και κάνει ευθανασία και τελειώνει!Αυτο που ζείτε εσείς δεν είναι ζωή είναι ένα μαρτύριο  :headbang: :headbang: :headbang:
   
Τελικά δεν χρειάζεται να κάνω κανένα λίφτινγκ ακόμα  :2funny:γιατί αυτά τα χρόνια δεν άλλαξα καθόλου!Δεν έχω ούτε μία ρυτίδα!οι κρεμες κάνουν πάρα πολύ καλή δουλειά  :)Ισως σε άλλα 10-15 χρόνια χρειαστεί να κάνω λίφτινγκ  :2funny:οπότε γράψε σε 12 χρόνια  γ'αυτό το θέμα  :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ο καθένας γαμάει όσο μπορεί και όσο φτάνουν τα οικονομικά του  :2funny:εσύ όπως μας είπες μιά φορά στους 3 μήνες που πηγαίνεις FKK.
  Εγώ είμαι Πορνομετανάστης στην Ρωσσία,εσύ είσαι ένας οικονομικός μετανάστης στην Γερμανία οι Γερμανοί σας αποκαλούν Γκαστερμπά'ι'τερ απλά πράγματα.
  Γερμανία δεν θα ξανάρθω γιατί δεν χρειάζομαι λεφτά,μπορώ να πω ότι έλυσα το οικονομικό πρόβλημα που είχα.
  Στα FKK είναι επίπεδο Φυλής τίποτα το ιδιεταιρο,κάτι 30χρονες Ουκρανές έχει,Ρουμάνες,Βουλγάρες και κάτι Βραζηλιάνες.Σίγουρα αν είσαι γερμανία δεν έχεις άλλη λύση.Το δε φα'ι' δε λέει και τίποτα.Οπότε κράτα τα λεφτά σου.Κέρνα καλύτερα τον άλλον με τα μούφα πεντακοσάρικα  :2funny:
  Η τουαλέτα είναι χωριστά,μ'αρέσει που ασχολείστε με το μπάνιο μου και την τουαλέτα μου  :jerking: :2funny:όταν εσείς μένετε σε οικοτροφεία που δεν έχουν τουαλέτα στο δωμάτιο  :2funny:ή στην καλύτερη περίπτωση σε πάρκινγκ που μετατρέψατε σε διαμέρισμα όπως έκανε ο Βλάκμαν :headbang:.
  Αν είναι να βασανίζετε κανείς στη Γερμανία πάει και κάνει ευθανασία και τελειώνει!Αυτο που ζείτε εσείς δεν είναι ζωή είναι ένα μαρτύριο  :headbang: :headbang: :headbang:
   Τελικά δεν χρειάζεται να κάνω κανένα λίφτινγκ ακόμα  :2funny:γιατί αυτά τα χρόνια δεν άλλαξα καθόλου!Δεν έχω ούτε μία ρυτίδα!οι κρεμες κάνουν πάρα πολύ καλή δουλειά  :)Ισως σε άλλα 10-15 χρόνια χρειαστεί να κάνω λίφτινγκ  :2funny:οπότε γράψε σε 12 χρόνια  γ'αυτό το θέμα  :2funny:
Μητσαρα η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία χρόνια μόνο την Μογγολα και την κορεατισσα έχουμε δει.
Εννοείται επειδή είσαι θεός συνεχίζεις να είσαι σε καλύτερο επίπεδο απο τους γκαστερμπαιτερ,αλλα και εσυ εχεις μείνει ψιλοστασιμος σε σχέση με το ένδοξο παρελθόν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom