Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
  :.Θεοποιήσατε τον Βλάκμαν που πήγε ολόκληρο ταξήδι γιά να  :knockinb: μιά τελειωμένη  :2funny:
  Σας έβαλα και το γατάκι που έχω και πόσες άλλες.Ξέρω γιατί θέλετε φωτογραφίες γιά να τον  :jerking:  :2funny: μου το πανε ότι τον παίζετε με της φωτογραφίες  :2funny:
 
ποιος θεοποιει τον κμαν?
Ο κμαν εχει φαει πολυ κραξιμο απο μενα
Επειδη δεν τον βριζω? Δεν βριζω κανεναν απο το πληκτρολογιο αν δεν προκληθω.

Ενταξει καταλαβα. Δεν παιζει φωτο ουτε για δειγμα. Κριμα που δικαιωνοντε οι αμφισβητιες.
Μακαρι να δικαιωνοσουν εσυ
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Και μια ερωτηση,αυτο το μπανιο ειναι το δικο σου?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200531-023605_Photos.jpg
    Screenshot_20200531-023605_Photos.jpg
    210,3 KB · Εμφανίσεις: 47

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.735
Πόντοι
2.406
Ο μολντο σαν παντρεμενος που ειναι τωρα γαμαει και δερνει ...
ετσι λεει τουλαχιστον οταν πηγαινει στην μαγικη λιμνη  :grin:

Η "Ιταλιδα" παντως 70 αντε 100 ευρω πιανει στην αγορα ,αυτη ειναι η τιμη της για μη θυματα.
δηλ 300/400 για αρχηγο με εξτρα ινσταντ φακ και ενα πουτσο η δυο καβλια
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :tn04:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο μολντο σαν παντρεμενος που ειναι τωρα γαμαει και δερνει ...
ετσι λεει τουλαχιστον οταν πηγαινει στην μαγικη λιμνη  :grin:

Η "Ιταλιδα" παντως 70 αντε 100 ευρω πιανει στην αγορα ,αυτη ειναι η τιμη της για μη θυματα.
Ο Μόλντο αν έχει αυτή την Μπάρμπη στρίγγλα ούτε να κοιτάξει άλλη δεν μπορεί,θα τον γδάρει ζωντανό  :2funny:ή θα τον καρφώσει με κανένα μαχαίρι εκεί που κοιμάται :2funny: :2funny: :2funny:.
  Η τιμή αυτής εδώ στην Ρωσσία είναι 1.500 ρούβλια δηλαδή λίγο κάτω από 20 Ευρώ την ώρα  :2funny:.Το ηλεκτρονικό καμάκι χάλασε γιατί και ο τελευταίος Γκαστερμπά'ι'τερ έχει τώρα ιντερνέτ στο τηλέφωνο και η κάθε τελειωμένη παίρνει κάθε μέρα 200-300 λά'ι'κ και μηνύματα οπότε δεν τα διαβάζει καν.Κάποτε το ιντερνέτ το είχαν οι ευκατάστατοι τώρα και το γκαρσόνι και ο ταξιτζής  :vomit: :headbang:
 
Και μια ερωτηση,αυτο το μπανιο ειναι το δικο σου?
Για να τελειώνουμε και μαζί σου  :2funny:και να καταλάβει ο αναγνώστης τι τελειωμένος είσαι  :2funny:
  Είσαι γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία και δουλεύεις νυχτοφύλακας σεκιουριτάς  :2funny: ή δεν είναι έτσι ?:2funny:ίσα ίσα την βγάζεις  :2funny:τώρα μπορεί να λες σαν τον Βλάκμαν ότι βγάζεις 5.000-10.000 ευρώ το μήνα  :2funny:.
  Βάλε μας να δούμε φωτογραφίες από το οικοτορφείο ή τη σοφίτα που νοικιάζεις στη Γερμανία  :2funny:ή το πάρκινγκ που μένεις :2funny:
  Είσαι χλεμπονιάρης και εμφανησιακά δε βλέπεσε  :2funny:
  Μ'αρέσει που πήγες 4 φορές σε ένα χρόνο FKK  :2funny:δηλαδή εσύ γαμάς κάθε τρίμηνο? :2funny:και το καυχιέσε  :2funny:είσαι σαν τους Ουζμπέκους εδώ  :2funny:έτσι ζούνε κ άυτοί :2funny:
  Εγώ αν δε  :knockinb:τρεις μέρες τρελένομαι  :2funny:.
  Μου είπαν ότι με της φωτογραφίες που βάζω τραβάς μαλακία  :2funny:Μ'αρέσει που θέλεις και καινούργιο υλικό  :2funny:βαρέθηκες να τραβάς  :jerking: με της φωτογραφίες που έχω βάλει και θες καινούργιες  :2funny:
 
 
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μογγολοπιθηκα πόσταρες 3 πεντακοσάρια και νομίζεις πως έχεις λεφτά :2funny: :2funny: :2funny:
Ψτωχομπηνες είσαι που πήγες να αυγατήσεις τα λίγα λεφτά σου σε χώρα με οικονομική ανέχεια, άσε που πάλι δεν έβγαινες και σε χεζανε για 200 ευρώ το μήνα.
Όσο για τα διαμερίσματα που λες πως έχεις,αν λες αλήθεια, κοστίζουν όσο το 1/4 από το εξοχικό μου.
Πούλα το παραμύθι σου στις πουτανες που γαμας και αν ποτέ έχεις ανάγκη από λεφτά έλα να σου τραβήξω ένα χέσιμο.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Βάλε το λίγο μυαλό που διαθέτεις και σκέψου σε ποια χώρα αγόραζες διαμερίσματα με peanuts και ποια χώρα έβγαλε στο κλαρί το μισό γυναικείο πληθυσμό τη δεκαετία του 90.
Άλλοι μεγαλούργησαν και το μογγολο καυχιέται για το μίνιμουμ.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε αν δεν μπορεις να κανεις μια συζητηση σαν ανθρωπος, τουλαχιστον σταματα τις μαγκιες και τους χαρακτηρισμους πισω απο τα πληκτρολογια.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μογγολοπιθηκα πόσταρες 3 πεντακοσάρια και νομίζεις πως έχεις λεφτά :2funny: :2funny: :2funny:
Ψτωχομπηνες είσαι που πήγες να αυγατήσεις τα λίγα λεφτά σου σε χώρα με οικονομική ανέχεια, άσε που πάλι δεν έβγαινες και σε χεζανε για 200 ευρώ το μήνα.
Όσο για τα διαμερίσματα που λες πως έχεις,αν λες αλήθεια, κοστίζουν όσο το 1/4 από το εξοχικό μου.
Πούλα το παραμύθι σου στις πουτανες που γαμας και αν ποτέ έχεις ανάγκη από λεφτά έλα να σου τραβήξω ένα χέσιμο.
Ποιό εξωχικό σου βρε κακομοίρη  :2funny:φτωχομπινέ :2funny:φουκαρά  :2funny:των γονιών σου στην Κινέτα ή στους Αγίους Θεωδόρους? :2funny: :2funny: :2funny:Που ντα βρε? :2funny:που είναι? :jerking: :2funny:Σε κώβω να μην έχεις το εικοσάρικο να πας στη Φυλής να  :knockinb: :2funny: :2funny:
  Φουκαράς είσαι  :2funny:ο άλλος που δουλεύει νυχτοφύλακας στη Γερμανία έχει τουλάχιστον επιγνωση της πραγματικότητας  :2funny:λέει βλέπω της μερσσεντές και της ονειρεύομαι  :2funny:βλέπω της γυναίκες και δεν μπορώ να της πλησιάσω  :2funny:.
 
Βάλε το λίγο μυαλό που διαθέτεις και σκέψου σε ποια χώρα αγόραζες διαμερίσματα με peanuts και ποια χώρα έβγαλε στο κλαρί το μισό γυναικείο πληθυσμό τη δεκαετία του 90.
Άλλοι μεγαλούργησαν και το μογγολο καυχιέται για το μίνιμουμ.
Ποιοί μεγαλούργησσαν βρε κακομοίρη? :2funny:ήρθαν φοιτητές  :jerking:και σε 5 χρόνια γύρισαν Ελλάδα  :2funny:και είναι στην ίδια θλιβερή κατάσταση με σένα  :2funny:οι άλλοι που ήρθαν να κάνουν επιχειρήσεις έχασαν τα λεφτά τους και γύρισαν κ'αυτοί Ελλάδα  :2funny:.
  Και το Βερολίνο το 1945 βομβαρδισμένο ήταν και  :knockinb: με μιά κονσέρβα αλλά οι καιροί αλλάζουν  :2funny:
   Στην Ρωσσία οι ικανοί και δυνατοί επιβιώνουν και την περνάνε ζωή και κότα οι αδύναμοι κάθονται Ελλάδα και πάνε στο εξωχικό τους στην Κινέτα  :2funny:και  :jerking: :2funny:αν δεν έχουν ούτε εξωχικό πάνε στη Γερμανία γκαστερμπά'ι'τερ να δουλέψουν στα εργοστάσια  :2funny: :2funny: :2funny:
   Τα πεντακοσάρικα γιά σένα είναι κάτι το εξωπραγματικό! :2funny:γάυτό και μόνο αυτά είδες  :2funny:Εγώ της είπα να μου δώσει τα μισά σε κατοστάρικα γιατί τα 500άρικα δεν θα τα χαλάσω,και να θέλω να τα φάω όλα τα λεφτά δεν μπορώ  :2funny:πήρα 2 κάρτες μνήμης 500 γίγα σκληρούς δίσκους Samsung SSD 1 tera ,και πολλά άλλα πράγματα,αλλά ότι και να κάνω τα λεφτά τώρα δεν τρώγοντε  :2funny:.Εσύ φουκρά 500άρικα μόνο σε φωτογραφία θα έχεις δει  :2funny:άντε κατέβασε καμιά φώτο μούφα με 500άρικα να μας τα βάλεις  :2funny:κατέβασε και κάνα εξωχικό από της αγγελίες όπως έκανε και ο Βαλκάνιος φουκαράς και να μας πεις ότι είναι δικό σου  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Τυπε ποια ειναι η χωρα με την οικονομικη ανεχεια;
Η (φτωχή) Ρωσσία  :2funny:αυτός έχει μείνει 25-30 χρόνια πίσω  :jerking: :2funny:η πλάκα είναι όταν έρχονται φουκαράδες σαν κ'αυτόν  :2funny:οι περισσότεροι γιά να δουλέψουν και κάποιοι γιά να κάνουν επιχειρήσεις στην παρθένο αγορά  :jerking: :2funny:.με μιά εικόνα γιά την Ρωσσία παρόμοια με αυτή που έχει αυτός ο φουκαράς  :2funny:και εδώ τους κοιτάνε χειρότερα απ'όπως βλέπουν τους Πακιστανούς στην Ελλάδα  :2funny:οι περισσότεροι σε 1 μήνα γυρίζουν Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον  :2funny:
  Ο Τρομπαδούρος πρέπει να είναι μεγάλος φτωχομπινές  :2funny:δεν ξέρω ποιός είναι πιό φουκαράς απ΄όλους?Αλλά πιστεύω ο μίζερος που μένει στην Κύπρο  :2funny:και καυχιέται ότι κάθεται στο μπαλκόνι και τρώει φέτα και πίνει καφέ :2funny:και ότι τρώει μεζέδες  :jerking: :2funny:.Χωρίς οι άλλοι να είναι πολύ καλύτεροι  :2funny: :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • ha ha ha.jpg
    ha ha ha.jpg
    561,6 KB · Εμφανίσεις: 55
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:2funny: :2funny: :2funny:

Δες τα καλά γιατί σε λίγο θα τα σβήσω και δεν θα ξαναδείς στη ζωή σου!
Ωραίο φωτοσόπ ξέρεις να κάνεις  :2funny:Κάποιος μου έγραψε ότι είσαι ο Ιωσήφ  :2funny:Βεβαια δεν ξερει να κάνει φωτοσόπ μόνο αυτός στην Ελλάδα :2funny:.Δεν μπορώ να ξέρω,απλός μου το έγραψαν :2funny:
   Αυτή τη φώτο με τα πεντακοσάρικα χωρίς το μπλοκάκι την έχω ξαναδεί  :2funny:από κάπου την κατέβασες  :2funny:
  Άντε βάλε και κανα σπίτι κατεβασμένο από το ιντερνέτ  :2funny:βάλε και καμιά φεράρι να μας πεις ότι είναι δικιά σου  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:2funny: :2funny: :2funny:

Ξανασκέψου το...κουράδα και 500άρι  :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • dimitrakis-troei-skata.jpg
    dimitrakis-troei-skata.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 44

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:2funny: :2funny: :2funny:

Δες τα καλά γιατί σε λίγο θα τα σβήσω και δεν θα ξαναδείς στη ζωή σου!
Την  έσβισες την φωτογραφία γιά να μην την αποθηκεύσουν και την βρούνε στο ιντερνετ χωρίς το μπλοκάκι και γίνεις ρεζίλι  :2funny:
 Η φωτογραφία αυτή είναι πολύ γνωστή στο ιντερνέτ  :2funny: :2funny: :2funny:Εσύ μόνο τη φωτογραφία έχεις όχι τα λεφτά  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
ρε trovadouros31 ελεος.. φαινεται οτι η φωτογραφια ειναι επεξεργασμενη.
Δηλαδη και παλι ποιος να πιστεψει οτι εχεις μεσα στο σπιτι σου ολα αυτα
τα 500 ευρα. 
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Μονομαχία δύο μπέμπηδων.

Αυτά βλέπουν οι ελλεεινιδες...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
ρε trovadouros31 ελεος.. φαινεται οτι η φωτογραφια ειναι επεξεργασμενη.
Δηλαδη και παλι ποιος να πιστεψει οτι εχεις μεσα στο σπιτι σου ολα αυτα
τα 500 ευρα. 


Πρέπει να ξαναβάλει και να αφήσει τη φωτογραφία, όπως και έκανε ο μητσάρας για να την ψάξουν εξονυχιστικά τα εξέχωντα μέλη του σαη.

Αλήθεια ρε μλκ μήτσο, πως κοιμάσαι σε σεντόνια με τόσες νεκροκεφαλές ρε παπάρα;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πρέπει να ξαναβάλει και να αφήσει τη φωτογραφία, όπως και έκανε ο μητσάρας για να την ψάξουν εξονυχιστικά τα εξέχωντα μέλη του σαη.

Αλήθεια ρε μλκ μήτσο, πως κοιμάσαι σε σεντόνια με τόσες νεκροκεφαλές ρε παπάρα;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φαντάσου πορνομήτσο και κμαν μαζί στην Αννίτα Πάνια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom