Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Το αντίθετο.Εγώ γαμάω πολύ πάνω από τα κυβικά μου.
Οσοι βλέπουν τις γκόμενες που κυκλοφορώ εκπλήσσονται.Θεωρούν οτι έχω γκόμενες πολύ πάνω από το επίπεδο που εμφάνιση,οικονομική κατάσταση,στάτους μου δίνουν και το θεωρούν παράξενο και ανεξήγητο.
Αυτό μου το λένε από τότε που ήμουν 20 χρονών,δεν καταλαβαίνω πώς σε βλέπω με τόσο ωραίες γκόμενες,κάτι κάνεις.
Δεν ειναι γκομενες.. αλλα πορνες του διαδικτυου, αρα μην εχεις αυταπατες
Και ιδου..
Πορνεία ονομάζεται η προσφορά του σώματος προς συνουσία έναντι χρηματικής ή άλλης αμοιβής. Το άτομο που μαζικά και συστηματικά (ως επάγγελμα) παρέχει σεξουαλικές υπηρεσίες έναντι χρηματικής αμοιβής ονομάζεται «εκδιδόμενο». Η γυναίκα που «εκδίδεται» ονομάζεται επίσης «ιερόδουλη» ή κοινώς «πόρνη»

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Και τι μετρο συγκρισης ειχατε τοτε στο χωριο που καταλαβαινατε οτι οι νεοφερτες ρωσιδες ηταν  ..νάρες
Τοτε δεν ειχαμε, αλλα μετα που εργαστηκα στον χωρο του μοντελιγκ ως φωτογραφος ,απεκτησα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν ειναι γκομενες.. αλλα πορνες του διαδικτυου, αρα μην εχεις αυταπατες
Και ιδου..
Πορνεία ονομάζεται η προσφορά του σώματος προς συνουσία έναντι χρηματικής ή άλλης αμοιβής. Το άτομο που μαζικά και συστηματικά (ως επάγγελμα) παρέχει σεξουαλικές υπηρεσίες έναντι χρηματικής αμοιβής ονομάζεται «εκδιδόμενο». Η γυναίκα που «εκδίδεται» ονομάζεται επίσης «ιερόδουλη» ή κοινώς «πόρνη»


Ρε συ Μπαμπινιώτη, αυτός που δέχεται να τον χέζουν επί χρήμασι πως ονομάζεται;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ακομα και σημερα με δυο χιλιαρικα το μηνα και με δικο σου σπιτι στα σλαβικα μουνολιβαδα εισαι αρχοντας ...
αρκει να εισαι μονιμος και να μιλας την γλωσσα.
Σωστος!  :thumbsup:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ρε συ Μπαμπινιώτη, αυτός που δέχεται να τον χέζουν επί χρήμασι πως ονομάζεται;
Ρε συ αγραμματε δικηγορε δεν εχω δει κανα τετοιον ομως να μοστραρει   τανες
του διαδικτυου και να τις παρουσιαζει ως γκομενες του απο καμακι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.737
Πόντοι
2.406
Θεος  :rockon:

και αυτες απο την Λομβαρδια ειναι τοτε ...
το ονομα του κλαμπ το βλεπεις στη φωτο ,εχεις παει :grin:
θειο περασμενα μεγαλεια και διηγωντας να κλαις
Καλα πουναι ο μολντο στην μαγικη λιμνη κ ξηγιεται για μας  :respect:
Υγ
Τα χρωματα μοιαζουνε με αυτες αλλα τα καυκαλα στα κεφαλια σαγωνια ζυγωματικα ακομα κ το υφος ειναι αλλα
Απο   αυτη του κμαν
Φυσικα εγω γαμαω σαφως τις δικες σου παρασαγγας απο την ιταλιδα του Αρχηγου απλα και μονο γιατι ειναι
Φαμπρικατ ιν μολντοβα  :erection: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε συ αγραμματε δικηγορε δεν εχω δει κανα τετοιον ομως να μοστραρει  τανες
του διαδικτυου και να τις παρουσιαζει ως γκομενες του απο καμακι

Έχω δει εγώ τύπο να γαμεί πεπόνια και να τα βγάζει βόλτα αγκαζε στο Μικρολίμανο...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
.

Ακομα και σημερα με δυο χιλιαρικα το μηνα και με δικο σου σπιτι στα σλαβικα μουνολιβαδα εισαι αρχοντας ... αρκει να εισαι μονιμος και να μιλας την γλωσσα.
Θα συμφωνησω.
Ο δημ ειναι μονιμος κ μιλαει την γλωσσα. Επειδη ομως τα τελευταια 20 χρονια εχουν αλλαξει πολλα, στο στατους, τις συνθηκες, την νοοτροπια των γυναικων κτλ, δεν γαμαει κανονικη γυναικα γιατι απλα δεν το εχει...
Αν γαμουσε θα μας ειχε φλομωσει σε φωτογραφίες και βιντεος γιατι του αρεσει η επιδειξη.
Για αυτο απο φωτογραφίες μονο ζαρζαβατικά και ωραια πεζοδρομια.
Οτι εχει βαζει ο καθενας.
Αν καθεσαι μονος και τρως πιλαφι, φωτογραφιες απο πιλαφι θα βαλεις και οχι φωτογραφια απο χαμογελαστο 7αρι που γουσταρει την παρεα σου.

Του το ειπαμε με το καλο πολλες φορες, βαλε φωτος απο μουνια που ειστε μαζι ,να βουλωσεις στοματα. Ευκολο θεωρητικα. Ακατορθωτο πρακτικα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.737
Πόντοι
2.406
Θα συμφωνησω.
Ο δημ ειναι μονιμος κ μιλαει την γλωσσα. Επειδη ομως τα τελευταια 20 χρονια εχουν αλλαξει πολλα, στο στατους, τις συνθηκες, την νοοτροπια των γυναικων κτλ, δεν γαμαει κανονικη γυναικα γιατι απλα δεν το εχει...
Αν γαμουσε θα μας ειχε φλομωσει σε φωτογραφίες και βιντεος γιατι του αρεσει η επιδειξη.
Για αυτο απο φωτογραφίες μονο ζαρζαβατικά και ωραια πεζοδρομια.
Οτι εχει βαζει ο καθενας.
Αν καθεσαι μονος και τρως πιλαφι, φωτογραφιες απο πιλαφι θα βαλεις και οχι φωτογραφια απο χαμογελαστο 7αρι που γουσταρει την παρεα σου.

Του το ειπαμε με το καλο πολλες φορες, βαλε φωτος απο μουνια που ειστε μαζι ,να βουλωσεις στοματα. Ευκολο θεωρητικα. Ακατορθωτο πρακτικα
Η επισημη θεση του πορνομεταναστη ειναι
Δεν βαζει μουνια να αυνιζεστε τζαπα
Μα πληρωσετε να βαλει
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Του το ειπαμε με το καλο πολλες φορες, βαλε φωτος απο μουνια που ειστε μαζι ,να βουλωσεις στοματα
Εβαλε τις προαλλες φωτο με τανες που εσπρωχνε στα σαλον για να τρολαρει την κατασταση
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
θειο περασμενα μεγαλεια και διηγωντας να κλαις
Καλα πουναι ο μολντο στην μαγικη λιμνη κ ξηγιεται για μας   :respect:
Υγ
Τα χρωματα μοιαζουνε με αυτες αλλα τα καυκαλα στα κεφαλια σαγωνια ζυγωματικα ακομα κ το υφος ειναι αλλα
Απο   αυτη του κμαν
Φυσικα εγω γαμαω σαφως τις δικες σου παρασαγγας απο την ιταλιδα του Αρχηγου απλα και μονο γιατι ειναι
Φαμπρικατ ιν μολντοβα  :erection: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Ο μολντο σαν παντρεμενος που ειναι τωρα γαμαει και δερνει ...
ετσι λεει τουλαχιστον οταν πηγαινει στην μαγικη λιμνη  :grin:

Η "Ιταλιδα" παντως 70 αντε 100 ευρω πιανει στην αγορα ,αυτη ειναι η τιμη της για μη θυματα.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Τα γατακια δεν τα γαμαω ουτε εχω προβατινα στο γκαραζ :2funny:Παντος οταν ημουνα πιτσιρικας κανα κατσικακι το  :zfuck: αν και τοτε (13-15 ετων)γαμουσα Πεπονια! (Ειχα ανοικει και σχετικο Thread)


:vomit:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το γραψιμο του μητσου λιγοι το καταλαβαινουν ...  :grin:
τα δε μουνια που εχει γαμησει απο το 92 στην Ρωσια ουτε στον υπνο τους τα βλεπουν
Ότι ένας πήγε ταξήδι στο Βερολίνο γιά να  :knockinb: αυτήν την τελειωμένη με τα πεσμένα βυζιά  :2funny:είναι γιά  :headbang: :2funny:
  Δεν το πιστεύω ότι είναι τόσο κακομοίρης! :headbang:Αυτό εμένα μου φένεται τρελλό  :headbang: :2funny:
  Είναι τόσο φουκαράδες και αγάμητοι που δεν μπορούν ούτε πουτάνες να γαμήσουν  :2funny:
  Θυμήθηκα τη μαλακία που πέταξε ο Βλάκμαν ότι οι τιμές στις πουτάνες είναι οι ίδιες στην Γερμανία και στην Ρωσσία  :jerking: :2funny:
  Δε βάζω φωτογραφίες από γκόμενες γιατί βαριέμαι να της φωτογραφίζω,μετά να της στέλνω από τον ένα λογαριασμό στον άλλον και από κει να της αποθηκεύω στο κομπιούτερ  :jerking:,και από πουτάνες δε βάζω γιατί βαριέμαι να κάνω σκρινσότ το τηλέφωνο...να της στέλνω από τον ένα λογαριασμο στον άλλον....και να της αποθηκεύω στο κομπιούτερ ολοκληρη διαδηκασία  :jerking: :2funny:.Επίσης δεν βάζω γιατί οι Γκαστερμπά'ι'τερ τραβάνε μαλακία με της φωτογραφίες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
    Είδες σήμερα πως οι φουκαράδες έπαθαν αμόκ που τους έβαλα τα λεφτά  :2funny:με αυτά τα λεφτά οι καρμίρηδες περνάνε άνετα 7-8 μήνες  :2funny:γάυτό και έπαθαν κοκομπλόκο  :2funny:και λύσσαξαν :2funny: :2funny: :2funny:
    Η πλάκα είναι ότι εδώ είναι ότι πιό απλό να βρεις γκόμενα,σε τράπεζες να πηγαίνω οι υπάλληλοι που βλέπουν πόσα παίρνω το μήνα με ερωτεύονται  :2funny:Γιατί όπως λέει και το ρητό  :2funny:είναι πολλά τα λεφτά Άρη  :2funny:
  Θυμάσαι αυτό που είχε πει ο Νέαρχος όταν με ρώτησε γιά κάτι κοπέλες του σαλόν?κ'εγώ του απάντησα την μία την πήδηξα και θα πηδήξω και την άλλη σύντομα  :2funny:και απάντησε ο Νέαρχος:ΆΤΙΜΗ ΖΩΗ ΕΓΩ ΤΗΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΣ ΓΑΜΆΕΙ  :2funny: :2funny: :2funny:

    Τέλος πάντον σήμερα θα βάλω αυτή που πήδηξα χτες  :2funny:είναι πανέμορφη στο πρόσωπο 18-20 ετών ξανθούλα με λίγο μακρί καρέ μαλλάκι!Τέτοια δεν πηδάς ούτε με 500 ευρώ την ώρα στην Ελλάδα! :2funny:
    Εγώ τόσα χρόνια πηδάω συνέχεια,1-2 φορές τη βδομάδα σαλόν και έχω και της μόνιμες γκόμενες μου που έρχονται.
    Έχω πεθάνει στα  :2funny:που ο φουκαράς πήγε και πήδηξε μιά τελειωμένη που εδώ θα έπαιρνε το πολύ 1.500 ρούβλια  :2funny: και οι κακομοίρηδες τον θεοποιήσαν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Nika.jpg
    Nika.jpg
    99,9 KB · Εμφανίσεις: 40
  • Nika2.jpg
    Nika2.jpg
    105 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Nika3.jpg
    Nika3.jpg
    553,6 KB · Εμφανίσεις: 40

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Δημητρη το παραξενο ειναι οτι δεν ειπε ακομη ποσα εδωσε στην κοπελα.
Δεν εγραψε ουτε για δωρακια ουτε για χρηματα.
Θυμαμαι οτι παντα γραφει
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
:
  Δε βάζω φωτογραφίες από γκόμενες γιατί βαριέμαι να της φωτογραφίζω,μετά να της στέλνω από τον ένα λογαριασμό στον άλλον και από κει να της αποθηκεύω στο κομπιούτερ  :jerking:,και από πουτάνες δε βάζω γιατί βαριέμαι να κάνω σκρινσότ το τηλέφωνο...να της στέλνω από τον ένα λογαριασμο στον άλλον....και να της αποθηκεύω στο κομπιούτερ ολοκληρη διαδηκασία  :jerking: :2funny:.Επίσης δεν βάζω γιατί οι Γκαστερμπά'ι'τερ τραβάνε μαλακία με της φωτογραφίες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δημητρακη οταν βαζεις φωτογραφιες απο αγγουρακια τουρσι δεν βαριεσαι να τις στελνεις απο τον εναν λογαριασμο στον αλλον και μετα να τα ποσταρεις?

Φωτογραφιες απο πουτανες να σου βαλω ενα εκατομυριο εγω.

Με γκομενα κανονικη εστω και 7αρι θα βαλεις?

Αντε να σε χαρω εγω. Οσο περναει ο καιρος τοσο δικαιωνοντε οι κακες οι γλωσσες ενω τοσο θελουμε να δικαιωθείς εσυ και να μας κλεισεις το στομα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρη το παραξενο ειναι οτι δεν ειπε ακομη ποσα εδωσε στην κοπελα.
Δεν εγραψε ουτε για δωρακια ουτε για χρηματα.
Θυμαμαι οτι παντα γραφει
Μόνο ότι πήγε γ'αυτήν την τελειωμένη ολόκληρο ταξήδι είναι γελοίο και δείχνει την κατάντια του και την αγαμία του  :2funny:.Αυτή εδώ θα έπαιρνε 1.500 ρούβλια την ώρα  :2funny:.
 
Δημητρακη οταν βαζεις φωτογραφιες απο αγγουρακια τουρσι δεν βαριεσαι να τις στελνεις απο τον εναν λογαριασμο στον αλλον και μετα να τα ποσταρεις?

Φωτογραφιες απο πουτανες να σου βαλω ενα εκατομυριο εγω.

Με γκομενα κανονικη εστω και 7αρι θα βαλεις?

Αντε να σε χαρω εγω. Οσο περναει ο καιρος τοσο δικαιωνοντε οι κακες οι γλωσσες ενω τοσο θελουμε να δικαιωθείς εσυ και να μας κλεισεις το στομα.
Εσείς ούτε πουτάνες δεν μπορείτε να βρείτε  :2funny:.Θεοποιήσατε τον Βλάκμαν που πήγε ολόκληρο ταξήδι γιά να  :knockinb: μιά τελειωμένη  :2funny:
  Σας έβαλα και το γατάκι που έχω και πόσες άλλες.Ξέρω γιατί θέλετε φωτογραφίες γιά να τον  :jerking:  :2funny: μου το πανε ότι τον παίζετε με της φωτογραφίες  :2funny:
  όσο γιά την χτεσινή ούτε στα όνειρα σας τέτοια δεν έχετε δει!Αν την έβλεπε ο Βλάκμαν θα πάθαινε μεγάλη ζημιά! :2funny:και δε χρειάζεται να πάω ταξήδι γιά να την  :knockinb:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom