Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.417
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Και το χέσιμο σ'αρέσει? :2funny: :2funny:Αν το ξερα σήμερα που έχεσα στο μπάνιο πολύ πράμα θα στα έβαζα φωτογραφία να τα δεις  :2funny:.
  Η διαφορά με το μπάνιο είναι ότι είναι δικό μου,δεν είναι μπάνιο ξενοδοχείου  :2funny:ο βλάκμαν δεν έχει καν μπάνιο στο πάρκινγκ που μένει  :2funny:μιά ντουσιέρα έχει  :2funny:.
 


Στις ντουσιέρες δε χέζεις; Εμπάργκο κετς;;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Kman ερωτηση σοβαρη
Αυτη την 35αρα με το βιτριολι ποσα την σπονσοραριζες τριημερο;;;

Μηδέν.Δεν είναι γκόμενα αυτή για σπονσοριλίκι.
Αντε να περάσει λίγο ο κορωναιός να επανέλθουμε στην κανονικότητα.Βασικά να ανοίξουν τα σύνορα Ουκρανία,Λευκορρωσία,Βαλτική.
Θέμα χρόνου είναι έχουν λυσάξει οι γκόμενες και η κυβέρνηση είναι υπό πίεση.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.439
Like
7.965
Πόντοι
2.356
:s&m_2:
Λοιπον ειδα φωτο
Η γκομενα
ΔΕΝ ειναι γυφτισα
Μαλλον ΔΕΝ ειναι ουτε μολδαβεζα
ΔΕΝ ειανι απο νοτια Ρουμανια σιγουρα
Ουτε Ιταλιδα ομως
Μονο Λομβαρδια εχει τετοιες ιταλιδες που ομως ειναι κλειστη η περιοχη για τρεις μηνες και
Ρουμαννα απο
Κλουζ οραντεα τιμισοαρα μου κανει
Αρχηγε  :worship:
Ωραιος
Υγ πορδομιτσος εχει δικιο ομως
ΠΟΛΥ νεωτερος δειχνεις στις φωτο αυτες
Θεος  :rockon:

και αυτες απο την Λομβαρδια ειναι τοτε ...
το ονομα του κλαμπ το βλεπεις στη φωτο ,εχεις παει :grin:
 

Συνημμένα

  • chisinau3.jpg
    chisinau3.jpg
    326 KB · Εμφανίσεις: 33

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Μογγολοπιθηκα,αυτό το τικ στο λαιμό,που τινάζεται σαν της γαλοπούλας, το απέκτησες από τότε που προσπαθούσε η εισαγγελέας να σου κεντραρει το σκατό στο στόμα; :S

Χχχχχχχχχ

Μου βγηκε το φοφικο απο την μυτη
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.439
Like
7.965
Πόντοι
2.356
το 2008 πηγαινε στο λυκειο ο μιτσος
Δικαιολογειται μια ποιητικη διαθεση λογω ηλικιας
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Το γραψιμο του μητσου λιγοι το καταλαβαινουν ...  :grin:
τα δε μουνια που εχει γαμησει απο το 92 στην Ρωσια ουτε στον υπνο τους τα βλεπουν
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Ελα βλακάκο τσίμπα τα αρχίδια μου.

jdexoA.jpg
Ο κμαν ξερουμε πως ειναι ειλικρινης.
Με τις υπεραξιες που πληρωνει εχουμε προβλημα γιατι χαλαει την πιατσα κ δεν καταλαβαινει πως δεν ειναι μαγκια αυτο
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αντε καλά θα τη βάλω

C2jjeY.jpg
Ωραια, αλλη μια φωτο κονσερβα λοιπον απο μια ακομη  ..τανα  Δ.Χ. του διαδικτυου, η οποια ποτε δεν ηταν γκομενα σου.
Αρα οποιος πηγαινει με εκδιδομενη ας δινει κατι extra για να βγαζει φωτο μαζι της και να την μοστραρει σαν γκομενα-τροπαιο.
Ετσι μπορει και ο παππους μου να κανει σοου   :sunglasses:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το γραψιμο του μητσου λιγοι το καταλαβαινουν ...  :grin:
τα δε μουνια που εχει γαμησει απο το 92 στην Ρωσια ουτε στον υπνο τους τα βλεπουν

Τι εχει γαμησει?Τα πενταρια και τις Μογγολες?Έχεις δει ποτε να ποστάρει φωτο δίπλα σε μουναρα?Ποτε των ποτων και ουτε πρόκειται .
Απλα ειστε εσεις ψωλιστ και συμπαθειτε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Respect στον άρχοντα για άλλη μια φορά :hi:

Πως γίνεται εσύ στην Γερμανία να γαμάς μουνιά 1ης κατηγορίας και το πιθηκοειδές της Α.Πετρούπολης(στην πηγή υποτίθεται) εκτός από πουτάνες να γαμάει κάτι τσόλια 3ο ερασιτεχνικό :think:
Ο δημητρακης τυπε γαμαει μονο πουτανες.
Απο κανονικες εχει να γαμησει 15 χρονια ισως κ παραπανω, γιαυτο το γυρισε στην γαστρονομια ,στην αρχιτεκτονικη και την μαναβικη.

Επειδη του αρεσει η επιδειξη, αν ειχε γυναικακια θα μας ειχε μουρλανει στις φωτογραφιες.

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.439
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Τι εχει γαμησει?Τα πενταρια και τις Μογγολες?Έχεις δει ποτε να ποστάρει φωτο δίπλα σε μουναρα?Ποτε των ποτων και ουτε πρόκειται .
Απλα ειστε εσεις ψωλιστ και συμπαθειτε.Αλλα για να γίνει πραγματικότητα το ψωλαδορικο όνειρο πρέπει να συναινεσω εγω.Αν εγώ δεν το κανω,παπαλα.
Εγω είμαι ο ρυθμιστής δε με ενδιαφέρει τι θελει ο μέσος όρος.
Εσυ εισαι μια τριχα απο τα @@ μας ...
οταν πηγαιναμε στο Μπλοκ δεν ηξερες ουτε κατα που πεφτει :grin:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο κμαν ξερουμε πως ειναι ειλικρινης.
Με τις υπεραξιες που πληρωνει εχουμε προβλημα γιατι χαλαει την πιατσα κ δεν καταλαβαινει πως δεν ειναι μαγκια αυτο

Το αντίθετο.Εγώ γαμάω πολύ πάνω από τα κυβικά μου.
Οσοι βλέπουν τις γκόμενες που κυκλοφορώ εκπλήσσονται.Θεωρούν οτι έχω γκόμενες πολύ πάνω από το επίπεδο που εμφάνιση,οικονομική κατάσταση,στάτους μου δίνουν και το θεωρούν παράξενο και ανεξήγητο.
Αυτό μου το λένε από τότε που ήμουν 20 χρονών,δεν καταλαβαίνω πώς σε βλέπω με τόσο ωραίες γκόμενες,κάτι κάνεις.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.714
Κριτικές
1
Like
4.509
Πόντοι
1.706
Το γραψιμο του μητσου λιγοι το καταλαβαινουν ...  :grin:
τα δε μουνια που εχει γαμησει απο το 92 στην Ρωσια ουτε στον υπνο τους τα βλεπουν
Περασμενα μεγαλεια ,διηγοντας τα να κλαις.

Το 92 στην επαρχια, στα κωλομπαρα στα χωραφια γαμουσαμε κ εμεις διαστημικές ρωσιδες.
Απο τοτε περασαν  28 χρονια. Τωρα μονο πουτανες γαμαει οπως μπορει να κανει ο οποιοσδηποτε.
Αρα δεν υπαρχει λογος υπαρξης του στην ρωσια.

Παραδειγμα:
Παω εγω στο φαρ ουεστ για χρυσο. Εβρισκα κατι ψιλα πριν 30 χρονια. Μα τωρα με την σκαπανη μου καλλιεργω μονο αγγουρακια. Ποιος ο λογος υπαρξης μου στο φαρ ουεστ οταν στην λαρισα μπορω να καλλιεργω αγγουρακια επισης?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Το γραψιμο του μητσου λιγοι το καταλαβαινουν ...  :grin:
τα δε μουνια που εχει γαμησει απο το 92 στην Ρωσια ουτε στον υπνο τους τα βλεπουν
Toσα χρονια επανω στην μεκκα του μουνιου τα εχει δει ολα..
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Από τη χαρά της κοπέλας στο πρόσωπο πιστεύω πως για όλη τη συνάντηση (κάπου 10-12 ωρών) πρέπει να τσίμπησε ένα 1000αρικάκι!
Έξυπνη η κοπέλα και καμιά σχέση με την ηλίθια Λευκορωσίδα που το άφησε στην τσέπη του αρχηγού! Δηλαδή το παραχώρησε στην επόμενη..
Και οι δύο εμπλεκόμενοι ευχαριστημένοι και όλα καλά!!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • Dq7j6vEWoAApeVk.jpg
    Dq7j6vEWoAApeVk.jpg
    23,5 KB · Εμφανίσεις: 24
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Το αντίθετο.Εγώ γαμάω πολύ πάνω από τα κυβικά μου.
Οσοι βλέπουν τις γκόμενες που κυκλοφορώ εκπλήσσονται.Θεωρούν οτι έχω γκόμενες πολύ πάνω από το επίπεδο που εμφάνιση,οικονομική κατάσταση,στάτους μου δίνουν και το θεωρούν παράξενο και ανεξήγητο.
Αυτό μου το λένε από τότε που ήμουν 20 χρονών,δεν καταλαβαίνω πώς σε βλέπω με τόσο ωραίες γκόμενες,κάτι κάνεις.

Που να καταλάβουν.
Εδώ το μογγολο μετανάστευσε για να μη γαμαει μόνο πεπόνια και κατέληξε να ρουφάει κουραδες...τι ψάχνεις να βρεις;
Για δε κάθησε να πιάσει δουλειά στην Ψυτάλλεια που μοριοδοτουσαν τα ΑΜΕΑ πριν 20 χρόνια :think:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.439
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Περασμενα μεγαλεια ,διηγοντας τα να κλαις.

Το 92 στην επαρχια, στα κωλομπαρα στα χωραφια γαμουσαμε κ εμεις διαστημικές ρωσιδες.
Απο τοτε περασαν  28 χρονια. Τωρα μονο πουτανες γαμαει οπως μπορει να κανει ο οποιοσδηποτε.
Αρα δεν υπαρχει λογος υπαρξης του στην ρωσια.

Παραδειγμα:
Παω εγω στο φαρ ουεστ για χρυσο. Εβρισκα κατι ψιλα πριν 30 χρονια. Μα τωρα με την σκαπανη μου καλλιεργω μονο αγγουρακια. Ποιος ο λογος υπαρξης μου στο φαρ ουεστ οταν στην λαρισα μπορω να καλλιεργω αγγουρακια επισης?
Δεκαετια 90 ειχε πραγματι αρκετες ανατολικες μουναρες και εδω(το θυμομαστε ολοι που τα προλαβαμε) αλλα ...
Μην συγκρινεις ποτε τις Ρωσιδες που ειναι στην χωρα τους με αυτες που ηρθαν στην Ελλαδα
το ιδιο ιχσχυει για Ουκρανες ,Μολδαβες κτλ ειναι τεραστια η διαφορα.

Ακομα και σημερα με δυο χιλιαρικα το μηνα και με δικο σου σπιτι στα σλαβικα μουνολιβαδα εισαι αρχοντας ... αρκει να εισαι μονιμος και να μιλας την γλωσσα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Περασμενα μεγαλεια ,διηγοντας τα να κλαις.
Το 92 στην επαρχια, στα κωλομπαρα στα χωραφια γαμουσαμε κ εμεις διαστημικές ρωσιδες.
Απο τοτε περασαν  28 χρονια.
Και τι μετρο συγκρισης ειχατε τοτε στο χωριο που καταλαβαινατε οτι οι νεοφερτες ρωσιδες ηταν  ..νάρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom