Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
:s&m_2:
Λοιπον ειδα φωτο
Η γκομενα
ΔΕΝ ειναι γυφτισα
Μαλλον ΔΕΝ ειναι ουτε μολδαβεζα
ΔΕΝ ειανι απο νοτια Ρουμανια σιγουρα
Ουτε Ιταλιδα ομως
Μονο Λομβαρδια εχει τετοιες ιταλιδες που ομως ειναι κλειστη η περιοχη για τρεις μηνες και
Ρουμαννα απο
Κλουζ οραντεα τιμισοαρα μου κανει
Αρχηγε  :worship:
Ωραιος
Υγ πορδομιτσος εχει δικιο ομως
ΠΟΛΥ νεωτερος δειχνεις στις φωτο αυτες

Οντως είναι από Λομβαρδία.Θέλει να επιστρέψει για λίγο αλλά πού με τον ιό.
Εχει φάει τρελό μπλόκο με την κατάσταση Ιταλία.
Κουρεύτηκα με μηχανή για αυτό δείχνω νεώτερος.
Αμάν με το λουκ,μια νεώτερος μια παππούς,πού τα βγάζετε αυτά τα συμπεράσματα.
Δες το κινητό.Είναι το Galaxy note 10,,το Δεκέμβριο το πήρα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.106
Πόντοι
3.846
και που ΄σαι

το α χα καλό ε στα λιθουανικά είναι : a ha gerai e?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σκόραρε πάλι ο Άρχοντας,  οι γνωστοί μπινέδες βγάζουν τη συνηθισμένη χολή ....


:rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη, καποιοι σε γουσταρουν απο οτι φαινεται.

 :S :S :S

Συνεχως ανεβαζουν φωτογραφιες με τη πουτσα σου τυπε...εχε το νου σου.

 :S :S :S
Κοίτα τα έχουν όλα τα κακά  :2funny:είναι φτωχομπινέδες και αγάμητοι  :2funny:είναι που είναι γιά  :vomit: αν είναι και πούστηδες γάμησε τα  :vomit:.
   Περπατάω στο δρόμο και  :2funny: :2funny: :2funny:δε γελάω τόσο με τον Βλάκμαν αλλά με το πόσο φουκαράς μπορεί να είναι κάποιος που θαυμάζει ένα γκαστερμπά'ι'τερ που πάει μιά φορά στους τρεις μήνες και γαμάει μιά πουτάνα  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Παίζει πάντος από την αγαμία που τους βαράει να έχουν πουστέψει  :2funny: :2funny: :2funny:δε γαμάνε που δε γαμάνε  :2funny:ας τον φάνε τουλάχιστον  :2funny: :2funny: :2funny:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Πρέπει να κάνω κόλπο γκρόσο,θα σκεφτώ τη στρατηγική με τις Λιθουανές.
Γενικώς από Βαλτικές έχω μηδαμινή εμπειρία αλλά μια Λεττονή έπαιξε με το καλημέρα αρχιδιά και απατεωνιά και τις διέγραψα εντελώς.Το αίνιγμα είναι η Λιθουανία.Είναι τόσο καλή όσο φαίνεται?
Για να δούμε.Θα κάνω μια οργάνωση να ξεσκεπάσω και τη Βαλτική.Αν αξίζει πάνω από Πολωνία,Μπελαρούς που δεν το πιστεύω αλλά τους δίνω μια ευκαιρία να αναδειχτούν.
Γενικώς Βαλκάνιους γαμείς δε νομίζω να έχει πολλούς Βαλτική θα είμαστε κάτι το νέο για αυτές.
λετονες οι πιο ωραιες απο τις 3 και πιο κοντινες στο σλαβικο μενταλιτυ,εσθονες πολυ επιρροη απο σκαντι οπότε αστο,λιθουανες καλές αλλα μονο να τις κατεβασεις,μη διανοηθεις να πας απο εκει,ειδικα Καουνας,καθολου σπονσορ friendly το μέρος,πεφτουν μάπες στους ξενους :P
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σκόραρε πάλι ο Άρχοντας,  οι γνωστοί μπινέδες βγάζουν τη συνηθισμένη χολή ....


:rockon: :rockon: :rockon:
Εσύ κάτσε και τράβα μαλακία με την πουτάνα που λέει ότι γάμησε ο Βλάκμαν  :jerking: :2funny:ναι είναι άξιος  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Αχ να είχες λεφτά να μπορούσες να  :knockinb: κ'εσύ πουτάνες  :2funny:  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σκόραρε πάλι ο Άρχοντας,  οι γνωστοί μπινέδες βγάζουν τη συνηθισμένη χολή ....


:rockon: :rockon: :rockon:

Όσο είναι το μπάνιο της φωτογραφίας τόσο είναι το διαμέρισμα του φτωχομπηνε της Πετρούπολης... :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
λετονες οι πιο ωραιες απο τις 3 και πιο κοντινες στο σλαβικο μενταλιτυ,εσθονες πολυ επιρροη απο σκαντι οπότε αστο,λιθουανες καλές αλλα μονο να τις κατεβασεις,μη διανοηθεις να πας απο εκει,ειδικα Καουνας,καθολου σπονσορ friendly το μέρος,πεφτουν μάπες στους ξενους :P

Καλές οι Λετονές αλλά πολύ σκαμιλίκι.Εδώ μια Λετονή που ζήτησε οικονομική βοήθεια με το καλημέρα οτι και καλά είχε ατύχημα και είναι νοσοκομείο.

r2WzDW.jpg


ajDa8c.jpg


Θα της τα έδινα αν είχε τη στοιχειώδη συναισθηματική νοημοσύνη να αποδώσει αξιοπρεπές μπούκι στο μπάλκαν πέος.
Αντί για αυτά έλεγε δεν μπορώ τώρα να έρθω Βαρσοβία,έχω περίοδο κτλ.
Φάουλ εντελώς.Δεν ξέρω πού τα έμαθαν αυτά αλλά είναι sick καταστάσεις,απαράδεκτες.
Ρούφα ένα καλό τρομπόνι και μετά δήλωσε άρρωστη.Πρέπει να με ταλαιπωρείς?Είναι αυτές οι ηλίθιες φεμινιστικές ιδέες που τους έχωσαν οι σεξοτούριστς.
Αν μετανιώσει βέβαια και δει το φως το αληθινό δεν αποκλείεται να της τραβήξω κανάν πούτσο είμαστε μεγαλόθυμοι οι άρχοντες και συγχωρούμε αλλά γιατί τα κάνουν αυτά?Αβυσσος.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.739
Πόντοι
2.406
Οντως είναι από Λομβαρδία.Θέλει να επιστρέψει για λίγο αλλά πού με τον ιό.
Εχει φάει τρελό μπλόκο με την κατάσταση Ιταλία.
Κουρεύτηκα με μηχανή για αυτό δείχνω νεώτερος.
Αμάν με το λουκ,μια νεώτερος μια παππούς,πού τα βγάζετε αυτά τα συμπεράσματα.
Δες το κινητό.Είναι το Galaxy note 10,,το Δεκέμβριο το πήρα.
το κινητο αν ειναι οντως αυτο
Μοιαζει να ειναι παει να πει εχεις δικιο ειναι το πολυ ενα χρονο παλια η φωτο οποτε το γκολ ειναι φρεσκο
:worship:  :respect: :respect:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Εσύ κάτσε και τράβα μαλακία με την πουτάνα που λέει ότι γάμησε ο Βλάκμαν  :jerking: :2funny:ναι είναι άξιος  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Αχ να είχες λεφτά να μπορούσες να  :knockinb: κ'εσύ πουτάνες  :2funny:  :2funny: :2funny:


απο μικρος μου αρεσε να χεζω στη θαλασσα.ωραιο πραγμα.βεβαια θελει προσοχη να μην φας το σκατο στην πλατη!πολλες φορες οταν χεζω στη θαλασσα βλεπω να μαζευονται ψαρια και να τρωνε τα σκατα μου!θυμαμαι οταν ημουνα μικρος εχεσα στη θαλασσα στο Λαγονησι και κοντα ηταν η γιαγια μου το κυμα της εφερε το σκατο!βγηκε εντρομη εξω και απο τοτε δεν ξαναπηγε εκει για μπανιο και πηγαινε 10 χλμ στην Ανναβυσο!ελεγε οτι ριχνουνε τα σκατα απο το ξενοδοχειο το Λαγονησι στη θαλασσα(εκει που ριχνουν τα σκατα απο το ξενοδοχειο που εχει βιολογικο καθαρισμο ειναι 3-4 χλμ απο το μερος οπου καναμε μπανιο!οποτε ΑΠΟΚΛΙΕΤΑΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ).θυμαμαι παλια καλοκαιρι σχεδον καθε μερα Εχεζα στη θαλασσα!ειδηκα αν εχει δυσκηλια ειναι μια απολαυση το χεσιμο στη θαλασσα.και σκουπιζεσαι και ωραια με το νερακι.

στο ενα μου σπιτι κατουραω στο μπανιο γιατι στο νυπτηρα δεν ειναι ανετα.μου αρεσει να χεζω ευκηλια ατο μπανιο.καθομαι στην ακρη με τον κωλο να κρεμεται στο μπανιο και χεζω...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.739
Πόντοι
2.406
το 2008 πηγαινε στο λυκειο ο μιτσος
Δικαιολογειται μια ποιητικη διαθεση λογω ηλικιας
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
το 2008 πηγαινε στο λυκειο ο μιτσος
Δικαιολογειται μια ποιητικη διαθεση λογω ηλικιας
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Ποιο λύκειο;
Ούτε δημοτικό δεν έχει τελειώσει,αν δεις τα πρώτα του ποστ πριν αρχίσει να χρησιμοποιεί ορθογράφο θα καταλάβεις.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.417
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Ωραίο το μουνέτο. Στ αριστερά λέμε.



4Tpjmj.jpg
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.417
Like
23.065
Πόντοι
5.506
Μπάνιο Άρχοντα

Μπάνιο μογγολοπίθηκου

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=192757.0;attach=1173752;image[/img[/URL]]
[/quote]


Που το κακό; Επειδή στην Αγιαπετρούπολη κάνουν οικονομία στις βρύσες;  :think:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.739
Πόντοι
2.406
Kman ερωτηση σοβαρη
Αυτη την 35αρα με το βιτριολι ποσα την σπονσοραριζες τριημερο;;;
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Παίζει να έχει ρίξει και κάνα χεσιμο μέσα στη μπανιέρα ο Δημητράκης όση ώρα απολαμβάνει το αφρόλουτρο  :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και το χέσιμο σ'αρέσει? :2funny: :2funny:Αν το ξερα σήμερα που έχεσα στο μπάνιο πολύ πράμα θα στα έβαζα φωτογραφία να τα δεις  :2funny:.
  Η διαφορά με το μπάνιο είναι ότι είναι δικό μου,δεν είναι μπάνιο ξενοδοχείου  :2funny:ο βλάκμαν δεν έχει καν μπάνιο στο πάρκινγκ που μένει  :2funny:μιά ντουσιέρα έχει  :2funny:.
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom