Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γερμανοί ψάχνουν νύφες στο Κίεβο.


 

ALPHA MALE

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
19
Like
5
Πόντοι
0
Γερμανοί ψάχνουν νύφες στο Κίεβο.



Ο γερμανός γαμπρός σα το Γκουζκούνη στα νειάτα του είναι. :grin:
warnban.gif
 κλώνος[/color[/URL]]
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γερμανοί και Αυστριακοί σεξοτουρίστες και νυφοκυνηγοί Σλοβακία.


Συμβουλές από Πολωνέζες σε γερμανικά καμάκια πώς να ρίχνουν Πολωνέζες.Βασικό πρέπει να πληρώνεις για όλα,να ακούς τη γκόμενα,να ξέρεις να χορεύεις,να αρέσεις στη μαμά και τη γιαγιά.

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο γερμανός γαμπρός σα το Γκουζκούνη στα νειάτα του είναι. :grin:
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnban.gif[/img[/URL]] [color=red]κλώνος[/color]
[/quote]

Φήμες λένε ότι ήσουν κλώνος του Λίλα και κωλοτριβόσουν στον άρχοντα... :S :S :S
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.815
Κριτικές
6
Like
11.301
Πόντοι
3.936
Εγώ τότε είχα πεθάνει στα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:του φαγε μπορεί και 500 ευρώ είχε να γαμίσει 5-6 μήνες και δεν του κάθησε στο τέλος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Χόρευε 4 ώρες μέχρι να τον πάρει ο ύπνος γιά να μην του κάτσει να την  :knockinb:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Εκεί κατάλαβα ότι δεν του σηκώνετε!Εγώ 3 μέρες αν δεν  :knockinb: τρελένομαι και αυτός μήνες αγάμητος και βλέπεις ότι δεν έχει ορμές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι τγομεγό.. τι φοβεγό... που δεν του έμεινε ευγώ..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αμερικανοί καβαλέρος συναντούν Ουκρανές νύφες.


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αμερικανοί καβαλέρος συναντούν Ουκρανές νύφες.


Στο μεταξύ αυτές οι μαλακίες και τα βίντεο που μας βάζεις είναι καμιά 15αριά ή καμιά 20αριά χρόνια πριν  :2funny:άλλο αν τα ανεβάσανε τώρα.
 
τι τγομεγό.. τι φοβεγό... που δεν του έμεινε ευγώ..
Εδώ δες τι έγραψε :headbang: :2funny:
Ρε μαλάκα όλα αυτά που γράφεις είναι εικασίες,διαστρεβλώσεις συκοφαντίες και πίπες εντελώς.
Εγώ έχω βάλει αποδείξεις μισθοδοσίας,φορολογικές δηλώσεις,φωτός από διαμερίσματα,άπειρες φωτό από γκόμενες και εσύ βάζεις φωτό από σούπερ μάρκετ,γκαράζ,σαράβαλα και διαμερίσματα της πούτσας.
Αρχίδες,πάτε να το παίξετε ξύπνιοι,αφού σας ξέρουμε τι βληματικοί είστε.
Ολο υποθέσεις και μαλακίες.Τόσο κάνει η κρέμα μου.
Ρε όρνιο πήγες κανένα ταξίδι?Ξέρεις πόσο κοστίζει?Εγώ συνέχεια ταξίδια πάω και βάζω και αποδείξεις γιατί είμαι με γκόμενες κτλ.
Τέλος πάντων,η μεγαλύτερη πίπα και καταστροφή είναι πραγματικά που αφήσαμε τους μπουχέσες όπως δημητράκης,γόνους,ψωλάδες και το κακό συναπάντημα να γίνουν πιστευτοί.
Φαντάσου αθλιότητα να καταντά κάποιος να πιστεύει το δημητράκη.Αλλά αυτό είναι η τιμωρία του.
Θα πει έφταιγες εσύ που δεν είσαι πιστευτός,τα αρχίδια μας τρόερα που λένε.
Εγώ τα γράφω άμα δεν τα πιστεύεις,τσίμπα ένα αρχίδι.Είναι αρκετά απλή λογική.
Το διαμέρισμα που είχε νοικιάσει μέσω R bnb στην Αθήνα και μας είπε ότι είναι δικό του και έχει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα  :2funny:ποιός?Ο Γκαστερμπά'ι'τερ στη Γερμανία  :2funny: Μετά δεν ξαναμίλησε γ'αυτό γιατί τον κράξατε άσχημα  :2funny:λέει και γιά της μούφα μισθοδοσίες που είχε βάλει :2funny:Για γκόμενες που λέει ότι βάζει δε θα μιλήσω  :2funny: :2funny: :2funny:
  Έχει πλάκα που γ'αυτή που δεν τον άφησε να την γαμίσει έγραψε ότι είναι μόνιμη γκόμενα του  :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
  Σήμερα πέθανα στα  :2funny: :2funny: :2funny:
   
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φουκαριαρη, μη μπαινεις σε αλλα νηματα που εχουν θεμα τις νορμαλ γυναικες και το γκομενιλικι.

Εδω πληρωνεις και δεν γαμας, απο ποτε εχεις αποψη για το (χωρις πληρωμη) γκομενιλικι;

Συνεχισε εδω να γραφεις τις παπαριες σου να γελαμε αλλα μη επεκτεινεις τη δραση της μαλακιας σου και σε αλλα νηματα που επισης εισαι ασχετος με το αντικειμενο.

Και με αυτο εδω, παλι ασχετος εισαι αλλα βγαζεις γελιο και γουσταρουμε, στα αλλα νηματα εισαι βαρετος.

  :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φουκαριαρη, μη μπαινεις σε αλλα νηματα που εχουν θεμα τις νορμαλ γυναικες και το γκομενιλικι.

Εδω πληρωνεις και δεν γαμας, απο ποτε εχεις αποψη για το (χωρις πληρωμη) γκομενιλικι;

Συνεχισε εδω να γραφεις τις παπαριες σου να γελαμε αλλα μη επεκτεινεις τη δραση της μαλακιας σου και σε αλλα νηματα που επισης εισαι ασχετος με το αντικειμενο.

Και με αυτο εδω, παλι ασχετος εισαι αλλα βγαζεις γελιο και γουσταρουμε, στα αλλα νηματα εισαι βαρετος.

  :hi:
Όντως με την κακομοιριά του έκανε χαβούζα όλο το σά'ι'τ!Εγώ είμαι στην Ρωσσία και σας δίνω πραγματικές πληροφορίες δεν σας βάζω ηλίθια βιντεάκια γιά να  σας λέω πως είναι η Ρωσσία  :jerking:ούτε πετάω μαλακίες του τύπου ότι οι Μοσχοβίτες πάνε Ουκρανία γιά να βρούνε γυναίκες  :jerking: :headbang: :2funny:Αυτη την  :jerking: την είχε πει και είναι ποντιακό ανέκδοτο  :2funny: :2funny: :2funny:
    Τώρα που έχασε τη δουλειά του και θα γυρίσει Ελλάδα  θα γράφει κατεβατά  :2funny:γιά το τι έκανε κάποτε στην Ουκρανία? :jerking: :2funny:όταν πηγαινε γιά 2 μέρες  :2funny:
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Μα πως μπορει να ζεις στην Γερμανια και να μην πηγαινεις εστω και δυο
φορες την εβδομαδα στα φκκ. Ολοι στην ζωη μας καποια στιγμη ειμαστε
singles αλλα δεν γινεται να κατσεις εκει και να μην πηδας. Πρεπει να το
γυμναζεις για να εχεις καλυτερες αποδοσεις. Ειναι και αυτο ενα ποντικι οπως
τα υπολοιπα μερη του σωματος που πρεπει να το γυμναζεις. Ξερετε τι πιστευω,
οτι οι αντρες που πηδανε απο νεαρη ηλικια δεν θα εχουνε στυτικη δυσλειτουργια
στο μελλον και δεν θα χασουνε ευκολα τις αποδοσεις τους!

                        "you do not use it"
                        "you loose it"

Εν τω μεταξυ δημητρακη το 65 τοις εκατο των πελατων των φκκ στην Γερμανια ειναι Τουρκοι.
Αν δεν ητανε οι Τουρκοι θα κλεινανε και τα φκκ.  :2funny:
 
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.815
Κριτικές
6
Like
11.301
Πόντοι
3.936
Μα πως μπορει να ζεις στην Γερμανια και να μην πηγαινεις εστω και δυο
φορες την εβδομαδα στα φκκ. Ολοι στην ζωη μας καποια στιγμη ειμαστε
singles αλλα δεν γινεται να κατσεις εκει και να μην πηδας. Πρεπει να το
γυμναζεις για να εχεις καλυτερες αποδοσεις. Ειναι και αυτο ενα ποντικι οπως
τα υπολοιπα μερη του σωματος που πρεπει να το γυμναζεις. Ξερετε τι πιστευω,
οι αντρες που πηδανε δεν θα εχουνε στυτικη δυσλειτουργια στο μελλον και δεν θα χασουνε ευκολα τις αποδοσεις τους!
:thumbsup:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μα πως μπορει να ζεις στην Γερμανια και να μην πηγαινεις εστω και δυο
φορες την εβδομαδα στα φκκ. Ολοι στην ζωη μας καποια στιγμη ειμαστε
singles αλλα δεν γινεται να κατσεις εκει και να μην πηδας. Πρεπει να το
γυμναζεις για να εχεις καλυτερες αποδοσεις. Ειναι και αυτο ενα ποντικι οπως
τα υπολοιπα μερη του σωματος που πρεπει να το γυμναζεις. Ξερετε τι πιστευω,
οτι οι αντρες που πηδανε απο νεαρη ηλικια δεν θα εχουνε στυτικη δυσλειτουργια
στο μελλον και δεν θα χασουνε ευκολα τις αποδοσεις τους!

                        "you do not use it"
                        "you loose it"

Εν τω μεταξυ δημητρακη το 65 τοις εκατο των πελατων των φκκ στην Γερμανια ειναι Τουρκοι.
Αν δεν ητανε οι Τουρκοι θα κλεινανε και τα φκκ.  :2funny:
 
Αν είσαι ανίκανος και δεν σου σηκώνετε σαν τον Βλάκμαν γιατί να πας στο FKK? :2funny:Εγώ αν ήμουν Γερμανία και δεν  :knockinb: τίποτα φυσικά και θα ήμουν 2-3 φορές τη βδομάδα στα FKK.
    Τώρα γιατί του Βλάκμαν δεν του σηκώνετε δεν μπορώ να ξέρω,πάντος σίγουρα το πρόβλημα δεν είναι από την αγυμνασιά  :2funny:.
    Στο μόνο FKK που πήγα ήταν το Άρτεμις στο Βερολίνο.ΟΙ γκόμενες δεν ήταν ούτε θεές ούτε χάλια.Τα φαγητά από κέτερινγκ όχι πολύ φρέσκα χωρίς βέβαια να είναι χαλασμένα.Οι γκόμενες κάθονταν στο μπαρ και με το που πλησίαζες σου έλεγαν την τιμή και αν ήθελες της έπερνες και της  :knockinb:.
  Τούρκους είχε μιά παρέα,είχε και μιά παρέα Λιβανέζους και τρεις παρέες με Γερμανούς  των 7-8 ατόμων που έπιναν μπύρες σα  :jerking:.
    Αυτό είδα τη μία φορά που πήγα,σίγουρα δεν μπορώ να έχω ολοκληρωμένη άποψη από μία φορά που πήγα και ούτε να γράφω κατεβατά γιά τα FKK  :2funny:αναλύωντας με τη φαντασία μου πως είναι πάντα με τη μία φορά που πήγα  :2funny:ούτε να σας βάζω βιντεάκια  από το youtube γιά τα FKK  γιά να σας δείξω πως είναι:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Γιατί μόνο ο άρχοντας πρόσφερε πραγματικές-χρήσιμες πληροφορίες και τώρα είναι ανενεργός.
Θα επιστρέψει όμως... :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εννοείται θα επιστρέψω δριμύτερος.Ακονίζουμε τις πούτσες μας τώρα λόγω κορωναιού αλλά άμα ανοίξουν τα σύνορα θα εφορμήσω.
Εχω και δυο ευκαιρίες εδώ εντός Γερμανίας,θα κάνω κρούση συντόμως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom