Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Πω ρε φίλε,τί ψυχοθεραπεία που είναι αυτό το bou
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή είναι μια από τις γκόμενες που έχω Ουκρανία.Την έχω κρατήσει γιατί αξίζει.Προσπάθησα να βρω καλύτερες αλλά δεν απέδειξαν την αξία τους.
Γενικά άλλες τις κρατάς,άλλες τις πετάς.Οι περισσότερες δηλαδή το 90% δεν κάνουν για σπόνσορινγκ,δεν έχουν τα προσόντα που απαιτούνται.Εγώ πάω για μοντελοειδείς,δε με ενδιαφέρουν οι next door.Next door φοιτητριούλα εικοσάχρονη εφτάρι,casual βρίσκω άνετα και εδώ Γερμανία για σπόνσορινγκ,αλλά δε με ενδιαφέρει.
Αν βαρεθώ βέβαια και μπαμιάσω μπορεί να παρατήσω τα μοντέλα και να το ρίξω στις next door αλλά τώρα με εξιτάρουν τα μοντέλα αλλιώς δε βρίσκω λόγο να τα χώνω.
Η εύκολη λύση βέβαια είναι να ρίξεις τα στάνταρντς σου και αντί για ακριβά ταξίδια,χορηγίες,ακριβά δώρα κτλ σε μοντελοειδείς να βρεις μια απλή next door εφτάρι εκεί που μένεις και να κάνεις τη δουλειά σου.Για την ώρα δε συμβιβάζομαι με αυτή την προοπτική,τη βλέπω σαν ψωλαδόρικη λύση.
Αλλοι όμως θα έδιναν συγχαρητήρια στον εαυτό τους για τη ρεαλιστική επιλογή next door.Είναι τα άτομα χωρίς φιλοδοξίες που συμβιβάζονται με το εύκολο και προσιτό.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
26
Like
619
Πόντοι
4.475

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ τότε είχα πεθάνει στα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:του φαγε μπορεί και 500 ευρώ είχε να γαμίσει 5-6 μήνες και δεν του κάθησε στο τέλος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Χόρευε 4 ώρες μέχρι να τον πάρει ο ύπνος γιά να μην του κάτσει να την  :knockinb:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Εκεί κατάλαβα ότι δεν του σηκώνετε!Εγώ 3 μέρες αν δεν  :knockinb: τρελένομαι και αυτός μήνες αγάμητος και βλέπεις ότι δεν έχει ορμές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

キング

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
683
Like
3.140
Πόντοι
446
:grin:
]
Εγώ τότε είχα πεθάνει στα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny:του φαγε μπορεί και 500 ευρώ είχε να γαμίσει 5-6 μήνες και δεν του κάθησε στο τέλος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Χόρευε 4 ώρες μέχρι να τον πάρει ο ύπνος γιά να μην του κάτσει να την  :knockinb:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
   Εκεί κατάλαβα ότι δεν του σηκώνετε!Εγώ 3 μέρες αν δεν  :knockinb: τρελένομαι και αυτός μήνες αγάμητος και βλέπεις ότι δεν έχει ορμές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: βουβουζελες
3ViJPmY.jpg
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Του εχω πει του Kman να τον βοηθησω να μην ξεφτιλιζεται αλλα δεν μ ακουει. Τι να του πεις;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Του εχω πει του Kman να τον βοηθησω να μην ξεφτιλιζεται αλλα δεν μ ακουει. Τι να του πεις;
Έχει τρομερό γέλιο  :2funny:στο σχολείο πρέπει να ήταν αυτός που όλοι έριχναν σφαλιάρες  :2funny:όπως και τώρα στη ζωή απέτυχε και τρώει σφαλιάρες:2funny:.
  Θα έχει τρομερό γέλιο αν γυρίσει Ελλάδα γιά ένα καλύτερο μέλλον  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Που θα βρεις άλλον τέτοιο  :jerking: :2funny:.Εδώ αν ήταν θα πήγαινε σαλόν 2 φορές τη βδομάδα και με 20.000 ρούβλια το μήνα που είναι 250 ευρώ θα καθάριζε.Εκεί στην αποθήκη και  :jerking: :2funny:
 

ALPHA MALE

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
19
Like
5
Πόντοι
0
Πώς αρχίζει η βραδιά στο διαμέρισμα μετα τα ξύδια.


Γιατί μουγγανίζεις σα μούσχαρος ρε τύπε ; :grin:

Τι είναι αυτό φετίχ ; Δικό σου ; της γκόμενας ;

Πρέπει να τα έσκασες χοντρά για να μη τη κάνει με ελαφρά μετά το μουγγάνισμα  :2funny:
 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Γιατί μουγγανίζεις σα μούσχαρος ρε τύπε ; :grin:

Τι είναι αυτό φετίχ ; Δικό σου ; της γκόμενας ;

Πρέπει να τα έσκασες χοντρά για να μη τη κάνει με ελαφρά μετά το μουγγάνισμα  :2funny:
Αυτο σκεφτομουν και εγω  :S :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτή είναι μία από τις μόνιμες που έχω.Εχω βασικά 3-4 σταθερές και ανανεώνω περιοδικά το στόλο.Αν μία δεν κάνει την πετάω και την αντικαθιστώ με άλλη.Είναι η διαχείριση του χαρεμιού.
Βέβαια κολλάνε όλες.Η απαγκίστρωση δεν είναι τόσο εύκολη.
Τώρα έχω αρκετές αξιόλογες υποψήφιες,να δούμε ποια θα έχει την τύχη να απολαύσει την εύνοια του Βαλκάνιου.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ολλανδικό καμάκι σε Ρουμάνες.


Γενικά οι Δυτικοί δεν το έχουνε με τις Ανατολικοευρωπαίες.

Σχολή για Ρωσίδες,πώς να αρέσουν στους άντρες.

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Ολλανδικό καμάκι σε Ρουμάνες.


Γενικά οι Δυτικοί δεν το έχουνε με τις Ανατολικοευρωπαίες.

Ο τύπος λέει αυτά που σκεφτόμαστε κι εμεις για τις ανατολικές,ότι όλες δηλαδή είναι πουτάνες και κλέφτρες,απλά τους τα λέει στα μούτρα.

Σου λέει δυο Ρουμάνες στο Άμστερνταμ τί άλλο μπορεί να κάνουν εκτός απ'τα κόκκινα φανάρια; :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γερμανικά καμάκια εισβάλλουν Πολωνία και σπέρνουν.


Δηλώνουν ενθουσιασμένοι με τις Πολωνέζες οτι είναι άνετες και κάθονται εύκολα.Και οι Πολωνέζες γουστάρουν Γερμανούς.
Μένουμε λέει ο άλλος στο Βερολίνο τη μητρόπολη των κλαμπς και δε γουστάρουμε.Η πολωνική νύχτα είναι πολύ ανώτερη.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Για τους γνώστες, Τιντερ χρησιμοποιούν οι ουκρανορωσίδες ή καλύτερα μέσω mamba;
 

ALPHA MALE

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
19
Like
5
Πόντοι
0
Αυτή είναι μία από τις μόνιμες που έχω.Εχω βασικά 3-4 σταθερές και ανανεώνω περιοδικά το στόλο.Αν μία δεν κάνει την πετάω και την αντικαθιστώ με άλλη.Είναι η διαχείριση του χαρεμιού.
Βέβαια κολλάνε όλες.Η απαγκίστρωση δεν είναι τόσο εύκολη.
Τώρα έχω αρκετές αξιόλογες υποψήφιες,να δούμε ποια θα έχει την τύχη να απολαύσει την εύνοια του Βαλκάνιου.

Και μουγγανίζεις σα μούσχαρος σέ όλο το χαρέμι ;; :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom