Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
kman εκατονταδες βρηκα πουτανες απο σαιτ απο 2000 μεχρι 4000 γριβνα πολυ καλες.
απο 70 ευρο την ωρα μεχρι 200 βρηκα παρα πολλες.
δεν θα χανω χρονο απο ιτερνετ αλλα θα βολταρω συνεχεια.
δεν νομιζω να παρω πανω απο μια αντε 2 βιζιτες γιατι ειναι χασιμο
χρονου να τρεχεις περα δωθε να βρεις τις πουτανες.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
26
Like
619
Πόντοι
4.475
Στην απιθανη περιπτωση που τον περιμενει, θα τα κλεισει μολις παει απο εκει.

Εχει ξανασυμβει αλλωστε και μουγκριζε απο τη τσαντιλα και τα απωθημενα.

Υπαρχει και σχετικο βιντεο, το εχει ανεβασει.

  :S :S :S

τύπε μετά την θρυλική φωτό του μέγα αρχηγού με την λευκή σωβράκα και το μαλλί τύπου playmobil, όπου με είχε πιάσει νευρικό γέλιο πάνω στο πληκτρολόγιο επί 3 λεπτά, έχω τεράστια ανάγκη να δω αυτό το βίντεο.

μπορείς να παραθέσεις σχετικό link;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Στην απιθανη περιπτωση που τον περιμενει, θα τα κλεισει μολις παει απο εκει.

Εχει ξανασυμβει αλλωστε και μουγκριζε απο τη τσαντιλα και τα απωθημενα.

Υπαρχει και σχετικο βιντεο, το εχει ανεβασει.

  :S :S :S
Και μετά η πουτάνα χόρευε 4ης ώρες μέχρι να τον πάρει ο ύπνος γιά να μην την  :knockinb: :2funny:
τύπε μετά την θρυλική φωτό του μέγα αρχηγού με την λευκή σωβράκα και το μαλλί τύπου playmobil, όπου με είχε πιάσει νευρικό γέλιο πάνω στο πληκτρολόγιο επί 3 λεπτά, έχω τεράστια ανάγκη να δω αυτό το βίντεο.

μπορείς να παραθέσεις σχετικό link;
Πρέπει να ψάξεις πολύ σε παλιά ποστ  :2funny:το χέρι του Βλάκμαν φένεται που πάει να τη χουφτώσει και αυτή κλείνει τα πόδια  :2funny:και αυτός μουγκρίζει σαν αγελάδα  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Αν το βρεις θα  :priest:από τα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τύπε μετά την θρυλική φωτό του μέγα αρχηγού με την λευκή σωβράκα και το μαλλί τύπου playmobil, όπου με είχε πιάσει νευρικό γέλιο πάνω στο πληκτρολόγιο επί 3 λεπτά, έχω τεράστια ανάγκη να δω αυτό το βίντεο.

μπορείς να παραθέσεις σχετικό link;

Τυπε ειναι πολλες πολλες σελιδες πισω, θα το ψαξω και θα στο βρω.

Το ειχε ανεβασει εδω ο φιλος μας.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στην απιθανη περιπτωση που τον περιμενει, θα τα κλεισει μολις παει απο εκει.

Εχει ξανασυμβει αλλωστε και μουγκριζε απο τη τσαντιλα και τα απωθημενα.

Υπαρχει και σχετικο βιντεο, το εχει ανεβασει.

  :S :S :S

Εχεις δει εσύ πολλούς εδώ που κυκλοφορούνε Γερμανίδες,βγάζουν φωτό κτλ?Εγώ θα το κάνω.
Παρόλο που είναι πιο επικίνδυνο αν σε πάρουν χαμπάρι οι γκόμενες,εδώ έχει νόμους δεν είναι παίξον γέλασον.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν το βρηκα τυπε, βαριεμαι, εχει γραψει πολλες σελιδες.

Παντα μετα απο καθε ρεζιλικι ή ρομπα εδω μεσα ξεβρακωμα, γραφει 100 σελιδες στο μπαμ για να τα σκεπασει.

Η τακτικη του "ποιος θα ασχοληθει να χαλασει τοσο χρονο να διαβασει μια μια σελιδα".

Ετσι, κρυβει καλα τα ρεζιλικια και τα ξεβρακωματα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχω τώρα 3 Βαλτικές,2 Λευκορρωσίδες,μια Γερμανίδα,2 Πολωνέζες και 3 Ουκρανέζες στους μελλοντικούς στόχους.Με νοιάζει πολύ αν αποτύχω με τη μία?Η τις δύο?Η τις τρεις?Η με όλες?Abundance mentality.Εχεις τόσο μεγάλο αριθμό από επιλογές που οι μεμονωμένες αποτυχίες δε μετράνε.
Γάμησα 7 γκόμενες το τελευταίο τρίμηνο(μία Τσέχα,μία Λευκορρωσίδα,4 Ουκρανές,μία Ρωσίδα) και απέτυχα να γαμήσω άλλες 6.Είναι επιτυχία ή αποτυχία?
Ποιος γαμάει 7 καινούργιες γκόμενες σε ένα τρίμηνο?Και να μην κάτσει η μία τα χώνεις στην επόμενη.Κάθε αποτυχία τη βλέπεις σα μάθημα,να ακονίσεις τα εργαλεία σου και να γίνεις πιο αποτελεσματικός την επόμενη φορά.
Θα ασχοληθώ λίγο περισσότερο με Βαλτικές αυτή τη φορά και με ντόπιες Γερμανίδες να δω τι παίζει αν έχει πραγματικά αξιόλογο υλικό.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν θα γαμησεις ουτε μια φιλε, οτι στοιχημα θελεις.

Θα ανεβασεις για ακομα μια φορα φωτογραφιες απο κοπελες που δεν εχεις δει καν απο κοντα, θα πεις τις παπαριες σου και στη καλυτερη θα ανεβασεις φωτο-βιντεο με καμια μετρια προς μπαζο πληρωτεα του 100αρικου που για ακομα μια φορα ενω θα ειναι γαμιολα καρακαριολα, με εσενα δεν θα γαμηθει.

Συνεχισε τωρα να λες τις παπαριες σου.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
26
Like
619
Πόντοι
4.475
Δεν το βρηκα τυπε, βαριεμαι, εχει γραψει πολλες σελιδες.

Παντα μετα απο καθε ρεζιλικι ή ρομπα εδω μεσα ξεβρακωμα, γραφει 100 σελιδες στο μπαμ για να τα σκεπασει.

Η τακτικη του "ποιος θα ασχοληθει να χαλασει τοσο χρονο να διαβασει μια μια σελιδα".

Ετσι, κρυβει καλα τα ρεζιλικια και τα ξεβρακωματα.

τύπε μην απαξιώνεις έτσι το μεγάλο αρχηγό.

τόσες σπονσορέτες κτυπάει. και μες στις τόσες βρέθηκε και μια που δεν εκτίμησε την εύνοια του βαλκάνιου άρχοντα και ξίνιζε την μούρη στις φωτό...

μαλακισμένη τι να πεις...

τις τιμωρεί όμως με πρωκτολειχία ο άρχοντας
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Άρχοντα πας για ενδεκάδα  :headbaning1: :headbaning2:

Θα τα οργανώσω.Αμα χαλαρώσουν λίγο τα μέτρα γαμάω την τύπισσα Φρανκφούρτη και στα καπάκια την Ιταλίδα Berlin.
Μετά όταν ανοίξει τα σύνορα ο Kaczynski εισβάλλω πέραν του Οντερ και γαμάω τις δυο Πολωνέζες σουβλάκι σε κίνηση του Ιππότη.Μετά ανοίγω το μέτωπο της Βαλτικής ορμώμενος από Wawa.
Αυτό είναι σε γενικές γραμμές.Ολα εξαρτώνται από την επέλαση του κορωναιού,πότε θα υποχωρήσει ο πούστης να ρίξουμε κανά πούτσο.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Θα τα οργανώσω.Αμα χαλαρώσουν λίγο τα μέτρα γαμάω την τύπισσα Φρανκφούρτη και στα καπάκια την Ιταλίδα Berlin.
Μετά όταν ανοίξει τα σύνορα ο Kaczynski εισβάλλω πέραν του Οντερ και γαμάω τις δυο Πολωνέζες σουβλάκι σε κίνηση του Ιππότη.Μετά ανοίγω το μέτωπο της Βαλτικής ορμώμενος από Wawa.
Αυτό είναι σε γενικές γραμμές.Ολα εξαρτώνται από την επέλαση του κορωναιού,πότε θα υποχωρήσει ο πούστης να ρίξουμε κανά πούτσο.

Η επέλαση σου θυμίζει έντονα τις πρώτες κινήσεις τους Αδόλφου!!!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η επέλαση σου θυμίζει έντονα τις πρώτες κινήσεις τους Αδόλφου!!!

Ετσι είναι.Ο Χίτλερ μελέτησε προσεκτικά όλες τις δυνατότητες εισβολής ανατολικώς και επέλεξε τις πιο αποτελεσματικές.
Βέβαια την πάτησε με τη Ρωσία.Ρωσία κάνεις το σταυρό σου,ποτέ δεν ξέρεις τι πραγματικά σε περιμένει.
Τα άλλα Πολωνία,Τσεχία,Βαλτική,Ουκρανία,Λευκορρωσία είναι ψιλογνωστά και ψιλοδεδομένα.Οι εκπλήξεις αποκλείονται.
Η Ρωσία είναι άμα σου έχει ανοίξει πολύ η όρεξη με τις κατακτήσεις και πας για το excess.
Οι Ρωσίδες έχουν agenda,σοβιετική λογική και πιέζουν,δεν είναι απλά τα πράγματα.Πάντα στο τέλος παίρνουν κάτι,δεν είσαι ευχαριστημένος.Δεν μπορείς να σκάσεις στο στυλ γενικού γαμάω όπως Ουκρανία που είναι ξέφραγο αμπέλι.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Ετσι είναι.Ο Χίτλερ μελέτησε προσεκτικά όλες τις δυνατότητες εισβολής ανατολικώς και επέλεξε τις πιο αποτελεσματικές.
Βέβαια την πάτησε με τη Ρωσία.Ρωσία κάνεις το σταυρό σου,ποτέ δεν ξέρεις τι πραγματικά σε περιμένει.
Τα άλλα Πολωνία,Τσεχία,Βαλτική,Ουκρανία,Λευκορρωσία είναι ψιλογνωστά και ψιλοδεδομένα.Οι εκπλήξεις αποκλείονται.
Η Ρωσία είναι άμα σου έχει ανοίξει πολύ η όρεξη με τις κατακτήσεις και πας για το excess.
Οι Ρωσίδες έχουν agenda,σοβιετική λογική και πιέζουν,δεν είναι απλά τα πράγματα.Πάντα στο τέλος παίρνουν κάτι,δεν είσαι ευχαριστημένος.Δεν μπορείς να σκάσεις στο στυλ γενικού γαμάω όπως Ουκρανία που είναι ξέφραγο αμπέλι.

έχεις αρχίσει να πείθεις ότι είσαι αρκετά πιθανή μετενσάρκωση του.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
έχεις αρχίσει να πείθεις ότι είσαι αρκετά πιθανή μετενσάρκωση του.

Οχι,αυτός ήταν απλά έξυπνος και ήξερε πολύ καλά τα γερμανικά και σλαβικά θέματα και βρέθηκε στην κατάλληλη εποχή.Υπήρχαν και άλλοι πολύ καλύτεροι από αυτόν πριν,σύγχρονοι και μετά αλλά έπιασαν τα αρχίδια τους.
Εγώ μέτριος είμαι,ύστερα δεν μπορώ να έχω τις παραστάσεις αυτωνών,αυτοί τα βίωναν τα θέματα άμεσα,εμείς μιλάμε θεωρητικά.Αυτοί κουβαλούσαν αιώνες γερμανικής κουλτούρας που εμείς βλέπουμε τελείως εξωτερικά,τουρίστες φάση.
Και τώρα ξέρω τι κάνουν οι Γερμανοί,τους καταλαβαίνω αλλά δεν μπορώ να μπω στο πετσί τους ψυχολογικά γιατί είναι κάτι ξένο.Είναι οι γερμανοειδείς,τους Τσέχους,Πολωνούς τους έχουν γείτονες και τους ξέρουν όπως ξέρουμε εμείς τους Βούλγαρους,τους Σέρβους,τους Αλβανούς,τους Τούρκους κτλ.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Οχι,αυτός ήταν απλά έξυπνος και ήξερε πολύ καλά τα γερμανικά και σλαβικά θέματα και βρέθηκε στην κατάλληλη εποχή.Υπήρχαν και άλλοι πολύ καλύτεροι από αυτόν πριν,σύγχρονοι και μετά αλλά έπιασαν τα αρχίδια τους.
Εγώ μέτριος είμαι,ύστερα δεν μπορώ να έχω τις παραστάσεις αυτωνών,αυτοί τα βίωναν τα θέματα άμεσα,εμείς μιλάμε θεωρητικά.Αυτοί κουβαλούσαν αιώνες γερμανικής κουλτούρας που εμείς βλέπουμε τελείως εξωτερικά,τουρίστες φάση.
Και τώρα ξέρω τι κάνουν οι Γερμανοί,τους καταλαβαίνω αλλά δεν μπορώ να μπω στο πετσί τους ψυχολογικά γιατί είναι κάτι ξένο.

άσε άλλους να κρίνουν την εξυπνάδα σου και να ξέρεις ότι οι έξυπνοι ανθρώποι υποτιμούν πολύ
τις δυνατότητες τους και ότι η πλέμπα τους χλευάζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom