Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Εγώ είμαι ο μόνος που πάει ακόμα ταξιδια στο μπλοκ.Ολοι οι άλλοι τα έχουν πλέον παρατήσει λογω αυξημένης δυσκολίας.
Κατουρα και λιγο ...  :grin:

ΥΓ πολλοι αλλοι συνεχιζουν να πηγαινουν Κιεβο και Μινσκ ακομα και Κισιναου

Εγω παραμενω μάχιμος στο Ανατολικό μέτωπο,22 χρόνια στις επάλξεις και την πρωτοπορια.
31 (88-19)

και παλι περαστικα ...  :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Θεωρω οτι δεν ηταν ποτε του ενεργος.

Με αυτα τα μυαλα και τις αποψεις που εχει, τις ιδεες και το στυλ, ουτε επι πληρωμη δεν θα δεχεται να τον συναντησει δευτερη φορα γυναικα.

Μισει τις γυναικες, εχει απωθημενα.



 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Τον λακη μπορω να τον φερω σε επαφη με το ινδαλμα του ... αν θελει φυσικα

Βερολινο 2010 στο Estrel Hotel (δικια μου φωτο)

αρχοντας ο γαλλος  :grin:
 

Συνημμένα

  • christophe.jpg
    christophe.jpg
    502,5 KB · Εμφανίσεις: 33

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο Λάκης δεν είναι ενεργός τα τελευταία 10 χρόνια τουλάχιστον.Ισως και 15.Φαίνεται αυτο.

Από που φαίνεται ρε τρόμπα ;
Επειδή έχω πει ότι γουστάρω σακάκι και σένιο λουκ και όχι το λουκ υπαλλήλου το δικό σου ;;
Εγώ όσες τρώω, τις τρώω χωρίς να δώσω φράγκο.

Ο Σαβ έχει λόγους να μη θέλει κοστούμια ! Εκεί που συχνάζουν οι λατζέρες από το σοχούμι,
φοβούνται τους κοστουμαρισμένους, γιατί φέρνουν σε μπάτσους και συχνάζουν πολλοί άσβερκοι τύποι,
που έχουν ποινικό μητρώο , όσο ο τηλεφωνικός κατάλογος αττικής!

Μιλάμε για καφενέδες άνω λιόσσια, ασπρόπυργο, μενίδι κτλ !

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε, υπαρχουν τα ποστ μου οπου σε καλω σε Χιλτον και Γλυφαδα, τι εχεις φαει και σε πειραξε;

Τι σχεση εχουν οι περιοχες που αναφερεις;

Ειναι καφενεδες τα μαγαζια που σε καλεσα;

  :S :S :S
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πανω στο πανικο σου, δεν ξερεις τι να πεις και ξεκινησες τις μαλακιες και την αφισοκολληση.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τυπε, υπαρχουν τα ποστ μου οπου σε καλω σε Χιλτον και Γλυφαδα, τι εχεις φαει και σε πειραξε;

Το μούρινγκς , δεν είναι στη γλυφάδα ... αλλά ναι ... το είχες κάνει, ενώ ήμουν σαφέστατα αρνητικός.
Πάρτο χαμπάρι όμως, ότι εμένα δεν θα με συναντήσεις.

Εσύ μπορεί να λες ότι έδιωξες όλους τους παλιούς γνωστούς από κοντά σου
και ψάχνεις νέες γνωριμίες ... εδώ.

Με εμένα δεν ισχύει. Έχω άπειρους παλιούς φίλους, που δεν προλαβαίνω να δω. Δεν θέλω ιντερνετικούς νέους.
Κάνω γνωριμίες με τον παλιό τρόπο .

Γκόμενες, κάποτε, είχα συναντήσει από το νετ. Πλέον δεν το κάνω. Παίζω με τον αρχαίο τρόπο .
Θεωρώ ότι με ευνοεί.

Συμβουλή μου, αν τη θες, κάντο κι εσύ. Αν μπορείς να ψαρώσεις κάποια που θα μπει στο οπτικό σου πεδίο,
είναι καλύτερο . Δεν περιμένεις να γίνεται κάθε μέρα. Δεν χρειάζεται όμως.
Στο ενδιάμεσο , εφόσον έχεις λεφτά , γάμα πουτάνες.

Και ο κμαν , με ιντερνετικές γκόμενες παίζει ... και .... ... ...

Το fb , είναι ειδική περίπτωση .

Εκεί έκανα φίλη π.χ. μια συμμαθήτριά μου ... που ήταν στην τάξη μου για ένα χρόνο μόνο .... στο δημοτικό !!!!!
Αυτό δεν το θεωρώ ιντερνετικό καμάκι ..............
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Το μούρινγκς , δεν είναι στη γλυφάδα ... αλλά ναι ... το είχες κάνει, ενώ ήμουν σαφέστατα αρνητικός.
Πάρτο χαμπάρι όμως, ότι εμένα δεν θα με συναντήσεις.

Εσύ μπορεί να λες ότι έδιωξες όλους τους παλιούς γνωστούς από κοντά σου
και ψάχνεις νέες γνωριμίες ... εδώ.

Με εμένα δεν ισχύει. Έχω άπειρους παλιούς φίλους, που δεν προλαβαίνω να δω. Δεν θέλω ιντερνετικούς νέους.
Κάνω γνωριμίες με τον παλιό τρόπο .

Γκόμενες, κάποτε, είχα συναντήσει από το νετ. Πλέον δεν το κάνω. Παίζω με τον αρχαίο τρόπο .
Θεωρώ ότι με ευνοεί.

Συμβουλή μου, αν τη θες, κάντο κι εσύ. Αν μπορείς να ψαρώσεις κάποια που θα μπει στο οπτικό σου πεδίο,
είναι καλύτερο . Δεν περιμένεις να γίνεται κάθε μέρα. Δεν χρειάζεται όμως.
Στο ενδιάμεσο , εφόσον έχεις λεφτά , γάμα πουτάνες.

Και ο κμαν , με ιντερνετικές γκόμενες παίζει ... και .... ... ...

Το fb , είναι ειδική περίπτωση .

Εκεί έκανα φίλη π.χ. μια συμμαθήτριά μου ... που ήταν στην τάξη μου για ένα χρόνο μόνο .... στο δημοτικό !!!!!
Αυτό δεν το θεωρώ ιντερνετικό καμάκι ..............


Απο τις παντοφλιες με τη δερματινη παντοφλα που εχεις φαει στο κεφαλι απο τον ζωνακια, εχεις παθει αμνησια. :S

Πριν κατι εβδομαδες σε ειχα καλεσει Γλυφαδα, σε αλλο μαγαζι.

Γνωριζω που ειναι το καθε μαγαζι, πηγαινω 20 χρονια εκει τυπε.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ο Λακοτυπος συχναζει μονο στα high class μαγαζια τυπε.

Για αυτο οταν τον προσκαλεσα 2 φορες στο Χιλτον με τα μουνετα και μια στη Γλυδαφα προτιμησε τη ταβερνα του Μπαμπη με μουσικες ντουγκλα μουστακια και αφθονα διαλυτικα πινελου για πιωματα.

Σιγά, και εσένα σε προσκαλέσαμε σε μάζωξη συναγωνιστών του bou.com και ακόμη περιμένουμε.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Οπουδήποτε και αν με καλέσεις, δεν έρχομαι , σε αυτή τη φάση .
Σε αυτή τη φάση εννοώ ακόμη και όταν τελειώσει η τωρινή παπαριά με την πανδημία.
ΕΙΜΑΙ ΣΑΦΗΣ ;;;;

Κάπου αρχίζω να βαριέμαι όμως ...........

Του barock=pustiki kithara=αβράμης είμαι μοναδική έννοια της "ζωής" του .
Δεν αξίζει να του απαντάει κανείς όμως. Μια ροχάλα είναι .
Το μόνο που κάνει εδώ, είναι να την πέφτει σε όσους δεν ψήφισαν την κυβέρνηση. Πολύ βαρετό.

Αν ταυτιστείς μαζί του,μπαίνεις στην ίδια μοίρα.
Αν πάρεις πληροφορίες από παλιότερους, θα μάθεις ότι .... μπορεί σε κάποιες φάσεις να έμπαινα καθημερινά,
συχνά πυκνά απουσίαζα και μήνες.

Τώρα έχω γίνει τακτικός, αλλά αν με κάνετε να αισθανθώ τεράστια πλήξη ..... θα αραιώσω ......
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σιγά, και εσένα σε προσκαλέσαμε σε μάζωξη συναγωνιστών του bou.com και ακόμη περιμένουμε.

Τι στο  διάολο ... παλιούς φίλους δεν έχετε ;;;;;;;

Ψάχνετε νέους ;;;;;;;;

Αν ήταν να γνωρίσω ... 35ρες leggy τύπισσες θα ήμουν μέσα ....

Αλλά να ψάχνω ιντερνετικούς πουρέητζερς νέους φίλους ! Τραγικό το βρίσκω !


Άντε πάρε και άσμα  !!!!!!


 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
..... Είναι γενικά τρελό.Να νομίζει ο άλλος οτι ελέγχει την κατάσταση και ξαφνικά να τρώει
μια βόμβα μεγατόνων. Γενικά δε συμφωνούνε. Αλλά ποιος τους γαμάει. Τα λέμε και τα ξαναλέμε ....
:rolleyes:
 

Συνημμένα

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    114,7 KB · Εμφανίσεις: 21

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Σιγά, και εσένα σε προσκαλέσαμε σε μάζωξη συναγωνιστών του bou.com και ακόμη περιμένουμε.
ΠΡΩΤΑ ΦΕΥΓΕΙ Η ΨΥΧΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΟΥΙ..
ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ ΚΥΠΑΤΖΗΣ(ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΟΤΕ ΕΠΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΜΠΡΑ)-ΣΗΜΕΡΙΝΟΣ fsbΙΤΗΣ..
Κ ΑΥΤΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΩΣΕΤΕ???
Α ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ..
ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ..
ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΑΒΙΕΤΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ ΣΤΙΣ ΧΑΣΑΠΟΤΑΒΕΡΝΕΣ ΤΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΕ ΤΥΠΕ???
ΧΙΛΤΟΝ Κ ΑΛΛΑ ΤΡΑΓΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ..
ΥΓ ΜΙΑ ΦΟΡΑ(ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ),ΕΦΑΓΑ ΣΤΟ ΓΚΑΛΑΞΙ ΜΕ ΘΕΑ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ Κ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΒΡΙΖΩ-ΜΟΥΤΖΩΝΩ..
1..ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΤΟΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΧΙΛΙΟΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟ ΒΕΤΕΞ ΤΙΓΚΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ,ΧΩΡΙΣ ΣΤΕΓΝΩΜΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ ΠΑΝΙ..
2..ΧΑΡΤΙΝΑ ΣΟΥΠΛΑ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΚΟΥΝΤΙΣ..
3..ΤΡΑΓΙΚΑ ΑΣΤΕΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΦΑΓΗΤΟΥ..
4..2 ΟΡΕΚΤΙΚΑ ΣΥΝ 2 ΚΥΡΙΩΣ ΣΥΝ 1 ΚΑΛΟ ΚΡΑΣΙ ΣΥΝ ΕΝΑ ΟΥΙΣΚΥ ΠΡΙΝ Κ ΕΝΑ ΦΕΡΝΕ ΜΠΡΑΝΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ=35Ο..
ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΤΑΓΕ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΒΑΛΕ..
ΥΓ1 ΕΜΕΤΙΚΟΙ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ ΣΥΝΔΑΙΤΥΜΟΝΕΣ..ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΤΙ ΖΟΜΠΙ(ΣΑΝ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ)ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΣΤΟ ΜΠΑΡ,ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΑΓΑΜΗΤΟΙ ΠΟΥΡΟΙ Κ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ 30ΦΕΥΓΑ ΚΑΡΙΟΛΟΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ ΝΑ ΧΑΡΙΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΓΛΥΦΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ(ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΩΜΕΝΟ ΠΡΙΝ ΩΡΕΣ ΠΟΤΟ ΤΟΥΣ)ΛΙΚΝΙΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΤΩΝ ΝΤΟΥΡΑΝ-ΝΤΟΥΡΑΝ..
ΤΡΑΓΕΛΑΦΟΣ..
ΛΕΖΑΝΤΑ ΜΕ ΤΡΥΠΙΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ Κ ΣΑΠΙΟ ΣΩΒΡΑΚΟ ΣΑΝ ΤΟΥ ΚΜΑΝ-ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΛΙΝΑΤΣΕΣ..
ΥΓ2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ(ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ),ΗΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ Ο ΚΟΡΚΟΝΕΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΤΣΑΒΑΚΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ ΣΤΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ..
ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ..
ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΠΡΑΚΤΟΡΑ Κ ΣΤΕΙΛΕ ΣΗΜΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ..
ΥΓ3 ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ,ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ Η ΙΔΙΑ ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΑ..
3 ΝΟΥΜΕΡΑ ΟΛΚΗΣ(ΚΤΗΝΟΒΑΤΗΣ-ΓΚΑΣΤΑΡΜΠΑΙΤΕΡ-ΧΑΛΟΥΜΟΜΑΛΑΚΑΣ),ΑΠΑΓΓΕΛΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΙΗΜΑ ΜΟΝΙΜΩΣ..ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΤΟ ΠΙΚΑΠ..Ο ΔΙΣΚΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΧΑΝΤΑΚΙ ΠΛΕΟΝ..
ΕΛΕΟΣ..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.817
Κριτικές
6
Like
11.301
Πόντοι
3.936
ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ, ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ Η ΙΔΙΑ ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΑ..
3 ΝΟΥΜΕΡΑ ΟΛΚΗΣ (ΚΤΗΝΟΒΑΤΗΣ -ΓΚΑΣΤΑΡΜΠΑΙΤΕΡ -ΧΑΛΟΥΜΟΜΑΛΑΚΑΣ),
ΑΠΑΓΓΕΛΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΙΗΜΑ ΜΟΝΙΜΩΣ..
ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΤΟ ΠΙΚΑΠ.. Ο ΔΙΣΚΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΧΑΝΤΑΚΙ ΠΛΕΟΝ.. ΕΛΕΟΣ..
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
3 ΝΟΥΜΕΡΑ ΟΛΚΗΣ(ΚΤΗΝΟΒΑΤΗΣ-ΓΚΑΣΤΑΡΜΠΑΙΤΕΡ-ΧΑΛΟΥΜΟΜΑΛΑΚΑΣ),ΑΠΑΓΓΕΛΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΙΗΜΑ ΜΟΝΙΜΩΣ..ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΤΟ ΠΙΚΑΠ..Ο ΔΙΣΚΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΧΑΝΤΑΚΙ ΠΛΕΟΝ..
ΕΛΕΟΣ..

Μια στο τόσο σκάνε παλιές ιστορίες που αποκαλύπτουν το μέγεθος της προσωπικότητας κάποιου.
Για παράδειγμα ο πετυχημένος επενδυτής που έχει ζήσει τις χρυσές εποχές στον παράδεισο του Σοβιετ έτρωγε κουράδες για 200ευρώ το μήνα!
Αυτά ούτε οι Πακιστάνοι δεν τα δέχονται που περνάνε με βαρκάκια στη Μυτιλήνη.
Τολμάει αυτό το κατακάθι λοιπόν να εκφέρει γνώμη και άποψη,ένα πιθηκοειδές που αποφάσισε ότι ήρθε η ώρα της εκδίκησης,δηλαδή να χέσει αυτός τώρα.
Για αυτό το λόγο γουστάρουμε να διαβάζουμε,είναι οι "άνθρωποι" που ευκρινώς έθεσαν εαυτόν ως διαχωριστικό του πολιτισμού και της ανθρώπινης υπόστασης με το ζωικό βασίλειο.
 

Συνημμένα

  • είναιδυνατόν;.jpg
    είναιδυνατόν;.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 40
  • dimitrakis-xestike.jpg
    dimitrakis-xestike.jpg
    86,4 KB · Εμφανίσεις: 24

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Το μούρινγκς , δεν είναι στη γλυφάδα ...
Σε αυτο ειχα παει προπερσι καλοκαιρι δυο τρεις φορες .... σαν θεα και μαγαζι πραγματι καλο
ΑΛΛΑ τι νοημα εχει? Στην Ελλαδα οπου και να εισαι 70-80% ψωλαρια εχει  :grin:
και ειδικα μετα την κριση δεν υπαρχουν μεγαλες διαφορες στον κοσμο και στις γκομενες ,σχεδον ολοι και ολες το ιδιο ντυσιμο εχουν πλεον ...

η δεκαετια του 90 περασε και δεν ξαναγυριζει, τοτε ναι υπηρχαν καποιες  διαφορες σε αρκετα πραγματα ,τωρα πια οχι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
η δεκαετια του 90 περασε και δεν ξαναγυριζει, τοτε ναι υπηρχαν καποιες  διαφορες σε αρκετα πραγματα ,τωρα πια οχι.

Στα 80's είχε πιο πολλές διαφορές. Τα έζησα έφηβος.
Οι γκόμενες των ΒΠ τότε, ήταν αρκετά πιο σένιες από τις γκόμενες των λαϊκών περιοχών.
Μετά ήρθε εξίσωση προς τα κάτω.

Τώρα και οι κηφισιώτισες και οι αιγαλιώτισες, τα ίδια σκατά είναι , χειρότερες από τις χειρότερες αιγαλιώτισες των 80's.

Για τα stan smith πρέπει να γράψω άρθρο κάποιο στιγμή !
Θεωρώ ότι όποιος πηδάει γκόμενες με stan smith , ελάχιστα απέχει από αυτούς που γαμάνε γίδες.

Να πούμε και για ... ugg ;;;;;;;;;


Θα γελάνε οι πέτρες.

Τα αθλητικά κολάν ;;;;;;;;;;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
80s πραγματι μεγαλυτερες διαφορες , απλα 90s υπηρχε περισσοτερο χρημα και ειχαν ανοιξει καλυτερα μαγαζια.

τωρα βεβαια τα ιδια σχεδον παντου ,ετσι ακριβως
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
80s πραγματι μεγαλυτερες διαφορες , απλα 90s υπηρχε περισσοτερο χρημα και ειχαν ανοιξει καλυτερα μαγαζια.

Καλύτερα ; Έπαψαν να είναι ντίσκο ... έγιναν κλαμπ ... οι παλιές πίστες που χτυπιόταν η νεολαία, γέμισαν τραπέζια!
Άρχισαν να ... σερβίρουν και "φαγητό" ... ή μάλλον άδειες μαλακισμένες πιατέλες που παρίσταναν το φαγητό ...

έτσι ανέβασαν το μέσο όρο ηλικίας ... και έκλεψαν πελατεία από τα μπουζουξίδικα ,
αφού άρχισε να παίζει και πολύ λαϊκό .... ενώ στις ντίσκο καθόλου

άρχισαν να στήνουν τον κόσμο σε ουρές για να πουλάνε μούρη ... κανένας δεν χόρευε πια, απλά κουνιούνταν με το ποτήρι στο χέρι σαν ηλίθιοι ....

οπότε το καμάκι που έπαιζε στις ντίσκο με αφορμή το χορό ,τελείωσε ...
άρχισαν να ζητάνε περισσότερες κρατήσεις ....

ΣΚΑΤΑ ΕΓΙΝΑΝ
ΕΥΡΩΛΗΓΟΥΡΗΔΕΣ που έλεγε ο Ζουράρις.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.446
Like
7.975
Πόντοι
2.356
Καλυτερα εγιναν τα καφε και τα ρεστοραν και αρχισαν να ντυνονται πιο καλα οι γκομενες ...
για τα κλαμπ συμφωνω γιατι εσβησαν τις ντισκο ,το λαικο εξαλλου δεν το γουσταρω για να μην πω το ψιλοσιχαινομαι :grin: κλαψα/μουνοδουλιαση και μιζερια
απο εκει που τραγουδουσε ο καρρας στην Καλυβα της Σταυρουπολης και τον ακουγαν λιγοι εγινε ξαφνικα φιρμα και τα τραγουδια του να παιζουν σχεδον παντου ... να ξερνας.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom