Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Οι ψωλίστ γενικώς έχουν την αίσθηση της τάξεως της κοινωνικής πραγματικότητας.Εξού και ο γόνος έχει δικαιώματα.Επειδή αγωνίστηκαν και καλά οι ψωλίστ τόσο αποτελεσματικά για τα δικαιώματα του γόνου.
Οι βαλκανιόπουτσοι είμαστε φύσει πυρπολητές και ανατρεπτικοί.
Ψωλιστ!
Τι θεος!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.817
Κριτικές
6
Like
11.301
Πόντοι
3.936
Τυπική Αυστριακή. Πάντως γενικά οι Αυστριακές πολύ φιλικότερες από τις Γερμανίδες,γουστάρουν βαλκανική φάση.
Μια τέτοια αυστριακή είχα γνωρίσει ένα καλοκαίρι στο doryssa bay-πυθαγόρειο. Και το πρώτο βράδυ παιχτήκαμε πάνω στις ξαπλώστρες της παραλίας, τρελή φάση.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δε πας σε κανα νοσοκομειο μπας και σου βγει καμια πνευμονική Ίνωση
Η γνώμη μου είναι ότι μας δουλεύει  :2funny:κανένα ιό δεν κόλλησε.Απλός έκλεισε το εργοστάσιο και κάθεται σπίτι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Οι υπερμαχοι του ψωλισμου ψωλιστ, μαχονται σθεναρα εναντι των βαλκανιοπουτσων για την επικρατηση στα μουνολιβαδα.

Οι γονοι θα δωσουν τη τελικη μαχη και λυση.


Ταπεινωμενοι και ηττημενοι οι γνωστοι ψωλαδες, θα περιφερονται στα λιμανια της χωρας φορωντας δερματινες παντοφλες ριχνοντας αμετρητες παντοφλιες στους κοστουμαρισμενους Λακοτυπους.

:S


Δημητρακη, εισαι ψωλιστ και υπερμαχος του ψωλισμου, καθαρος γονος. Συντομα θα τιμωρηθεις παραδειγματικα και αρχοντικα.

Ο σκληρος ακουραστος και κοστουμαρισμενος χυστης του σαιτ θα σε παιδαγωγησει.

 :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.212
Like
1.769
Πόντοι
216
Αν και οι Τσέχες είναι αρτίστριες,μιλάνε για πολλά θέματα είναι ευχάριστες αλλά πολλή τρέλλα.
Ωραίο ειναι αυτο ρε. Τι θες, να είναι τελείως πεζη, κενη, μονοκομματη και να ανοιγει τα ποδια; Ισα ισα θα ειναι πιο ευχαριστη έξω, θα λετε και καμια μαλακία να περνάει η ώρα. Με αυτην είσαι κάπως στο στοιχείο σου.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ωραίο ειναι αυτο ρε. Τι θες, να είναι τελείως πεζη, κενη, μονοκομματη και να ανοιγει τα ποδια; Ισα ισα θα ειναι πιο ευχαριστη έξω, θα λετε και καμια μαλακία να περνάει η ώρα. Με αυτην είσαι κάπως στο στοιχείο σου.

Για συζήτηση είναι πολύ πιο ευχάριστες οι Τσέχες και ακόμη πιο ευχάριστες οι Σλοβάκες που είναι πιο θερμές και ρομαντικές.
Οι Τσέχες παίζουν συνήθως κάποιο μουσικό όργανο,ζωγραφίζουν,γράφουν ποιήματα και έχουν καλλιτεχνικές ανησυχίες ασχολούνται με θέατρο,σινεμά,ταξιδεύουν σε μέρη υψηλής αρχιτεκτονικής κτλ.
Οι Πολωνέζες είναι πολύ πιο βλάχες συγκριτικά και μερικές φορές η συζήτηση με Πολωνέζα είναι για τον πούτσο τελείως,σα να σου τραβάνε δόντι.
Η τρέλλα όμως που έχουν οι Τσέχες είναι παρόμοια με την τρέλα των Πολωνέζων,κάνουν πολύ κουφά πράγματα αλλά αυτά που λένε είναι ακόμα πιο παλαβά.Νομίζεις οτι η δικιά σου είναι η πιο τρελλή που έχεις γνωρίσει μέχρι να γνωρίσεις την αδερφή,την ξαδέρφη και τη μαμά της.Αλλά όταν γνωρίσεις και τη θεία και τη γιαγιά της είσαι πλέον στην ο λα,λα Land.Χάνεις τη μπάλλα τελείως.Απόλυτο τρελοκομείο για τα ελληνικά δεδομένα αλλά για αυτούς είναι φυσιολογικό.

Οι Ουκρανέζες είναι ογκόλιθοι λογικής συγκριτικά με τις Πολωνέζες.Το πρόβλημα με τις Ουκρανές είναι οτι άμα έχουν κακή διάθεση δε μιλάνε και σου σπάνε τα αρχίδια ή όταν κάνουν τα shit tests το ένα μετά το άλλο σε ρυθμούς πολυβόλου.
Οι Ρωσίδες πάλι έχουν αναγάγει σε τέχνη τη συζήτηση με τον άντρα σε γλύφουν πατόκορφα,σιωπαίνουν όταν πρέπει τα κάνουν όλα τέλεια και νιώθεις ημίθεος και βάλε και μπορεί να κολλήσεις.
Γενικά όλες οι Σλάβες είναι υπερβολικά συναισθηματικές και ασταθείς για τα μεσογειακά δεδομένα και ρέπουν στο δράμα,τους αρέσουν οι δυνατές συγκινήσεις,τα πάθη οι ανατροπές και οι μελώ καταστάσεις.
Κάπως έτσι χοντρικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν πας καλλίτερα να κάνεις το τεστάκι να είμαστε και σίγουροι;

Γιατί βλέπω ότι παραληρείς από τον πυρετό.

Είπα ογκόλιθοι λογικής σε σχέση με τις Πολωνέζες που είναι τελείως τρελιάρες.Οχι οτι είναι τίποτα τέρατα λογικής οι Ουκρανέζες,συγκριτικά έγραψα.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Είπα ογκόλιθοι λογικής σε σχέση με τις Πολωνέζες που είναι τελείως τρελιάρες.Οχι οτι είναι τίποτα τέρατα λογικής οι Ουκρανέζες,συγκριτικά έγραψα.

Ααααα, τώρα εξηγούνται όλα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πες στον άλλο να σου πει τις διαφορές έχουν Ρωσίδες,Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Τσέχες,Πολωνέζες,Σλοβάκες σε εμφάνιση και χαρακτήρα.Πέρα από γενικολογίες δεν ξέρει να σου πει τίποτα.Γιατί δεν τα βλέπει.
Οπως και σε έναν Ελληνα αν του πούνε πώς ξεχωρίζεις Κινέζο από Ιάπωνα από Κορεάτη δεν ξέρει πού πάει η τύφλα του.
Συνήθως όλοι δηλαδή το 99% βλέπουνε τα πολύ ορατά πράγματα που είναι τελείως οφθαλμοφανή.Τις λεπτομέρειες τις αγνοούν τελείως,δεν τις αντιλαμβάνονται.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τυπε ουτε εσυ γνωριζεις τη τυφλα σου γυρω απο το θεμα.

Οχι μονο με τις σλαβες, γενικα δεν γνωριζεις τιποτα απο τις γυναικες και για τις γυναικες.

Μη κανεις το δασκαλο οταν εισαι αποτυχημενος σε μονιμη βαση και αγαμητος.

Δεν γαμας, αποτυχιες η μια μετα την αλλη.

Αστο, βαριεμαι παλι απο την αρχη να τα λεμε, ειναι τοσα πολλα τα ρεζιλικια που γραφεις μετα 100 σελιδες πανω απο τις σελιδες της ντροπης για να τις κρυψεις. Βαρετος, τοξικος.

Αραξε στο μηδεν που εισαι στο θεμα γυναικες και κοιτα να μαζεψεις κανα φραγκο να στησεις τιποτα της προκοπης να βγαζεις κανα καλο μεροκαματο πιο ξεκουραστα να βελτιωσεις τη ποιοτητα ζωης σου και να ζεις σαν ανθρωπος.

Τραβα κουρεψου, βαλε σε καθημερινη βαση να κοβεις νυχια, δοντια, να κανεις μπανιο,  να ξυριζεις τριχες απο σβερκους κτλπ, ξεκινα διατροφη και γυμναστικη να φτιαξεις λιγακι το σωμα σου.

Σου τα ειπε ξεκαθαρα η κοπελα την αλλη φορα μεσα στα μουτρα, και καλα εκανε. Δικιο εχει. Καταλαβαινω οτι δεν εχεις ανθρωπους γυρω σου στο να ασχοληθουν και να σε "ξυπνησουν", ξυπνα ομως ρε φιλε. Μη γινεσαι ξεροκεφαλος, αφου βλεπεις οτι η μια αποτυχια φερνει το επομενο ρεζιλικι το ενα μετα το αλλο, δεν φτουρας, σε κραζουν τα μουνετα.

Ασε τις παπαριες για παιγνια και μαλακιες, το μονο παιγνιο ειναι οτι σου ξαφριζουν τα ψιλα γ κατηγοριας γυναικες και μενεις αγαμητος.

Ολα αυτα, οχι για τις γκομενες, για εσενα. Να βελτιωσεις την υγεια σου και την εικονα σου. Μεσα απο αυτο θα βελτιωσεις και τη ψυχικη σου κατασταση που τωρα εισαι στο πατο του βαρελιου και ριχνεις κουτουλιες στα τοιχωματα και δεν μπορεις να παρεις ανασα.

Ζητα βοηθεια απο ειδικους πανω στο θεμα και πανω απο ολα τραβα σε ενα καλο δερματολογο, ουρολογο και παθολογο να σε βαλουν σε μια ταξη και να φτιαξεις τα θεματα σου. Πληρωσε και εναν στυλιστα να σε μαθει να ντυνεσαι σαν ανθρωπος και οχι σαν οτι να ναι ωστε να μη προκαλεις γελιο σε οσους σε βλεπουν εξω στα μαγαζια οταν βγαινεις.

Αν θα χρειαστεις βοηθεια πανω σε αυτα, στειλε μου και το κανονιζω.


 :hi:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σιγά που είχε δίκιο.Η λογική αυτωνών είναι
1.Η αξία σου είναι χαμηλή
2.Με την αξία που έχεις δε δικαιούσαι να ψάχνεις μοντέλα,είσαι πολύ χαμηλά στην κλίμακα
3.Ο,τι και να πάθεις είναι δικαιολογημένο σε αυτή την περίπτωση.Και να σε κοροιδέψω και να σε σκαμάρω είναι δικαιολογημένο.Είναι νόμος της ζωής.
Αυτό λένε αυτές.Εγώ λέω
1.Η αξία μου είναι τεράστια
2.Μου αντιστοιχούν μοντέλα ως ανώτερου
3.Αν πας να κάνεις παγαποντιές θα σε γαμήσω.Πρώτα από όλα θα πάρω όλα τα μέτρα εναντίον σου να σε εξουδετερώσω πριν τα κάνεις και αν παρόλα αυτά κάνεις την ελεεινή εμφάνισή σου θα σε λιώσω.
Μπορεί να τα βλέπεις αυτά σαν αδικαιολόγητη επιθετικότητα αλλά στα αρχίδια μου θα υποστείς τις συνέπειες.Είμαι ο άρχοντας εγώ καθορίζω το παίγνιο.
Η άλλη το έγραψε you are an aggressive old man,you fucked my mind κτλ.Κάτσε να δεις τι πούτσα θα φας τώρα,τα άτομα σαν εμένα είμαστε το πρόβλημα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά το πρόβλημα είναι με τις Ρωσίδες.Οι Ρωσίδες κόβουν σωστά τι παίζει,έχουν ολόκληρη θεωρία για τους άντρες οι Μοσχοβίτισσες και ξέρουν τα πάντα όλα.
Δηλαδή και να μην τα ξέρουν τις ενημερώνουν οι φίλες τους.
Οι Ουκρανές είναι πολύ πιο αδαείς,πιο χαχόλες συγκριτικά όπως και οι γκόμενες από μικρές πόλεις,χωριά τη Ρωσίας.Οι Μοσχοβίτισσες τις βλέπουν απλώς σα χαζές τις τελευταίες,οτι παίρνουν λιγότερα από όσο αξίζουν.
Βαριέμαι τώρα να το εξηγήσω.

Πάντως οι Ρωσίδες της Μόσχας γενικώς σε γειώνουν σου σπάνε τα αρχίδια.Η εύκολη λύση είναι να αγνοήσεις τελείως τις Ρωσίδες,να πας κατευθείαν για Ουκρανές,Λευκορρωσίδες άντε και καμιά Πολωνέζα,Βαλτική ή Τσέχα.Βέβαια με τις τελευταίες μπλέκεις με Ευρωπαική Ενωση άλλο ζόρι και αυτό.Για αυτό λέμε οτι πρόκειται για λεπτές ισορροπίες,δεν υπάρχουν εύκολες,fool proof λεωφόροι.
Παλιά δηλαδή προ πενταετίας,δεκαετίας τα είχες όλα στα πόδια σου έτοιμα,εύκολα,shot in barell φάση, τώρα πρέπει να ελίσεσσαι συνέχεια και πάλι μπορεί να την πατήσεις.
Οι πιο πολλοί με τη νέα κατάσταση εννοείται λιποψυχούν,σου λέει πού να μπλέκω εγώ τώρα με τα πάντα όλα εναντίον μου?Επαναπαύονται στις δάφνες του παρελθόντος και γαμάνε στα μπορδέλα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Αν θα χρειαστεις βοηθεια πανω σε αυτα, στειλε μου και το κανονιζω.

Αν θέλει στυλιστικές συμβουλές, του τις δίνουμε τσάμπα.
Θα τον κάνουμε λακότυπο.



URL]]
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Ειναι που ειναι αποτυχημενος και δεν γαμαει, θες να τον κανεις και μισογυνη κοστουμαρισμενο ψυχακια που θα κρυβεται πισω απο τα λαχανα στο μαναβικο του σουπερ μαρκετ για να τη πεφτει στις γυναικες για καμακι και να μαζευει τσαντιες.

  :S :S :S
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σιγά μη βάλουμε και κουστούμι.Αν και υπάρχουν κοστουμαρισμενα καμάκια ιδίως στα high end clubs.
Εγώ είμαι ο μόνος που πάει ακόμα ταξιδια στο μπλοκ.Ολοι οι άλλοι τα έχουν πλέον παρατήσει λογω αυξημένης δυσκολίας.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ο Λακοτυπος συχναζει μονο στα high class μαγαζια τυπε.

Για αυτο οταν τον προσκαλεσα 2 φορες στο Χιλτον με τα μουνετα και μια στη Γλυδαφα προτιμησε τη ταβερνα του Μπαμπη με μουσικες ντουγκλα μουστακια και αφθονα διαλυτικα πινελου για πιωματα.

Δεν τον εχεις καλιμπραρει ακομα, δεν του τα εχεις μαθει καλα.

Ρεταρει, τα πρωτα 50 χρονια ειναι τα δυσκολα, μετα θα ξερει.

Εως τοτε, τσικνα στην υπογα του Μπαμπη, ντουγκλα το μουστακι και διαλυτικο πινελου κατοσταρακι μαζι με το καφε.


  :S :S :S
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο Λάκης δεν είναι ενεργός τα τελευταία 10 χρόνια τουλάχιστον.Ισως και 15.Φαίνεται αυτο.
Εγω παραμενω μάχιμος στο Ανατολικό μέτωπο,22 χρόνια στις επάλξεις και την πρωτοπορια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom