Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 153K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (12 μέλη και 30 επισκέπτες)

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
435
Like
903
Πόντοι
81
25άρης και μέντοριγκ; Δεν γίνονται αυτά, μαν. 62 είμαι.
Δεν παει με την ηλικια αλλα με την θεση
Ενας σαρανταρης καθηγητης πανεπιστημιου μια χαρα μεντορευει 19χρονες φοιτητριες που ονειρευονται ακαδημαικη καριερα
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.653
Like
10.325
Πόντοι
3.506
Aπο οτι θυμαμαι, στην Ουκρανια δεν σφραγιζουν ΕΕ διαβατηρια
Στα υπολοιπα που λες, σχετικα ειναι ολα. Αν ο νηματοθετης βγαζει 40k καθαρα ετησιως, μπορει να ξοδευει ανετα 10-15k για οτι θεωρει αυτος γουστα.
Αν στην Ελλαδα βγαζει καποιος καθαρα 10k τον χρονο, και η φυλης ακομα ειναι πολυτελεια
Αυτο δεν μπορει να καταλαβει ο μεσος αναγνωστης το νηματος. Αναρωτιεται ο αναγνωστης πως καποιο κοροιδο δινει 30k για ενα καινουργο VW ενω θα μπορουσε να παρει ενα μεταχειρισμενο BMW του 2005 με 3 χιλιαρικα
Γιατι να τρωει καποιος σε ακριβο εστιατοριο, ενω μια χαρα μπορει να φαει νοστιμα φαγητα σε σουβλατζιδικο?
Η απαντηση ειναι γιατι μπορει
Το σφράγιζαν μαν, έχω εγώ στάμπες πορνοτουριστα να φάνε και οι κότες
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
642
Like
1.097
Πόντοι
206
Δεν παει με την ηλικια αλλα με την θεση
Ενας σαρανταρης καθηγητης πανεπιστημιου μια χαρα μεντορευει 19χρονες φοιτητριες που ονειρευονται ακαδημαικη καριερα
Ναι, έτσι τις εκμεταλλεύεται τις πιτσιρίκες και ο Βαλκάνιος :confused:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.653
Like
10.325
Πόντοι
3.506
Τα πουτανακια ακριβυναν γιατι στο μπλοκ εχουν ανεβει τα μεροκαματα και εχει σχεδον εκμηδενιστει η ανεργια. Δεν υπαρχει πλεον κοπελα σε ανεχεια, μια δουλεια του χιλιαρικου την βρισκει ευκολα. Και 1 χιλιαρικο στο μπλοκ ειναι πολυ καλυτερο απο ενα χιλιαρικο στην Αθηνα, καθως εδω εχουμε απο τα ακριβοτερα ρευματα, σ/μ, καυσιμα κλπ
Οποτε μενουν μονο τα πουτανακια που το κανουν καθαρα απο επιλογη και κατα συνεπεια η προσφορα μειωνεται και οι τιμες αυξανουν. Ακομα και στο μπλοκ βλεπεις πλεον να βιζιταρουν λατινες και αφρικανες με πολυ χαμηλοτερες τιμες απο τις σλαβες
Εντελως ακυρο αυτο που γραφεται εδω οτι οι τιμες ανεβηκαν λογω δυτικων που τις κακομαθαινουν. Πλεον για σεξοτουρισμο δεν παει κανεις στο μπλοκ
Από εκεί που τις χεζαμε θα μας χεζουν σε λίγο
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
925
Like
3.373
Πόντοι
446
25άρης και μέντοριγκ; Δεν γίνονται αυτά, μαν. 62 είμαι.

62 χρονών και κάθεται ο άλλος και πλακώνεται σε site για bourdela:2funny:
Ρε θείο,βρες καμία μεντορέτα να της τα σκας, να έρχομαι να της δίνω το μουνί στο χέρι...
Κοροϊδεύεις τον kman ότι του τα τρώει ο γυμναστής, λες και εσύ θα έχεις καμία αποκλειστικότητα.:2funny:

Κάποιοι εδώ μέσα αντί να τα πάρετε τα πράγματα χαλαρά, ως έχουν δηλαδή, γράφετε σαν να έχετε συνέχεια περίοδο.
Και ο λόγος είναι ότι δεν τα έχετε καλά με τον εαυτό σας.
Τοξικοί, μίζεροι και βαρετοί..

Ποιον έχω ίνδαλμα ρε σαράβαλο;
Τον kman τον περνάω 20 πόντους και έπαιζα/παίζω διαχρονικά ένα ρόλο που δεν μπορούσε να τον παίξει ούτε στα νιάτα του.

Όπως έχω γράψει 100 φορές ρε κόμπλα, τον παραδέχομαι γιατί γάμησε καλύτερα από ότι τον προόρισε η χώρα καταγωγής και ο κατασκευαστής.
Τον παραδέχομαι γιατί είναι στη γύρα, ενώ οι περισσότεροι εδώ είστε στο μπλα μπλα και μας μιλάτε για ιστορίες επί Γκορμπατσόφ..
Τον παραδέχομαι που τόσα μέλη κάθεστε και ασχολείστε μαζί του ενώ σας έχει γραμμένους στα μωβ αρχίδια του.

Τον έχω κράξει όμως για τα βίντεοκλιπ και για τόσα άλλα πράγματα..

Αλλά φαντάσου πόσο ανιαρή είναι η ζωή σου..
Αντί να χαβαλεδιάζεις στο bou,μιλάς για επίπεδα και τα βάζεις με τον kman.
Γεροντοναυάγιο ολκής...

Kalogero γαμήσου, εσύ και τα ΚΑΠΗ σου..
Κάτσε να σε βάλω και εσένα στην ignore list και να μην βλέπω τα γεροντικά σου παραληρήματα..
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.992
Like
7.133
Πόντοι
1.056
Είπαμε είναι οι συνθήκες εναντίον σου μπαίνεις στην αρένα να ανατρέψεις την κατάσταση.Σοκ και δέος φάση.
Ενα καλό είναι οτι λόγω δυσκολίας πολλοί γαμείς αποθαρρύνονται οπότε πρακτικά είναι μικρός ο ανταγωνισμός.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.653
Like
10.325
Πόντοι
3.506
62 χρονών και κάθεται ο άλλος και πλακώνεται σε site για bourdela:2funny:
Ρε θείο,βρες καμία μεντορέτα να της τα σκας, να έρχομαι να τις δίνω το μουνί στο χέρι...
Κοροϊδεύεις τον kman ότι του τα τρώει ο γυμναστής, λες και εσύ θα έχεις καμία αποκλειστικότητα.:2funny:

Κάποιοι εδώ μέσα αντί να τα πάρετε τα πράγματα χαλαρά, ως έχουν δηλαδή, γράφετε σαν να έχετε συνέχεια περίοδο.
Και ο λόγος είναι ότι δεν τα έχετε καλά με τον εαυτό σας.
Τοξικοί, μίζεροι και βαρετοί..

Ποιον έχω ίνδαλμα ρε σαράβαλο;
Τον kman τον περνάω 20 πόντους και έπαιζα/παίζω διαχρονικά ένα ρόλο που δεν μπορούσε να τον παίξει ούτε στα νιάτα του.

Όπως έχω γράψει 100 φορές ρε κόμπλα, τον παραδέχομαι γιατί γάμησε καλύτερα από ότι τον προόρισε η χώρα καταγωγής και ο κατασκευαστής.
Τον παραδέχομαι γιατί είναι στη γύρα, ενώ οι περισσότεροι εδώ είστε στο μπλα μπλα και μας μιλάτε για ιστορίες επί Γκορμπατσόφ..
Τον παραδέχομαι που τόσα μέλη κάθεστε και ασχολείστε μαζί του ενώ σας έχει γραμμένους στα μωβ αρχίδια του.

Τον έχω κράξει όμως για τα βίντεοκλιπ και για τόσα άλλα πράγματα..

Αλλά φαντάσου πόσο ανιαρή είναι η ζωή σου..
Αντί να χαβαλεδιάζεις στο bou,μιλάς για επίπεδα και τα βάζεις με τον kman.
Γεροντοναυάγιο ολκής...

Kalogero γαμήσου, εσύ και τα ΚΑΠΗ σου..
Κάτσε να σε βάλω και εσένα στην ignore list και να μην βλέπω τα γεροντικά σου παραληρήματα..
Καλά πάλι είσαι ον-λάιν όταν είμαι εγώ ; και ο κμαν ταυτόχρονα ; Θα λέει μετά ο παρθένος
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
435
Like
903
Πόντοι
81
Καλά πάλι είσαι ον-λάιν όταν είμαι εγώ ; και ο κμαν ταυτόχρονα ; Θα λέει μετά ο παρθένος
Και εγω εσυ ειμαι, γραφουμε απο το ipad με vpn, με το αλλο χερι στο κινητο και βαραμε τα πληκτρα του λαπτοπ με την πουτσα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
925
Like
3.373
Πόντοι
446
Καλά πάλι είσαι ον-λάιν όταν είμαι εγώ ; και ο κμαν ταυτόχρονα ; Θα λέει μετά ο παρθένος

Υπήρξαν και άλλοι φωστήρες του bou που έλεγαν ότι είμαι ο Midas ενώ υπάρχουν μέλη που μας έχουν δει live και τους δύο :confused:
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
642
Like
1.097
Πόντοι
206

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.653
Like
10.325
Πόντοι
3.506
Και εγω εσυ ειμαι, γραφουμε απο το ipad με vpn, με το αλλο χερι στο κινητο και βαραμε τα πληκτρα του λαπτοπ με την πουτσα
Και μαζεύουμε χόρτα στο πάρκο μπας και μείνουν πύραυλοι για Μινσκ, 35 ώρες στο λεωφορείο για λίγο σλαβικό μουνι , στέκια και μια μέρα ζωή σπόνσορα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
925
Like
3.373
Πόντοι
446
Και μαζεύουμε χόρτα στο πάρκο μπας και μείνουν πύραυλοι για Μινσκ, 35 ώρες στο λεωφορείο για λίγο σλαβικό μουνι , στέκια και μια μέρα ζωή σπόνσορα

35 ώρες λεωφορείο και στα καπάκια ξεχυνόμαστε για instafuck,
τρεις πούτσοι και πέντε καυλια σε 24ωρες:rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.220
Like
18.320
Πόντοι
3.656
Πάλι μπερδευτήκατε οι κλώνοι ρε;

Αδερφες και παλικαρια γίνατε μαλλια κουβάρια
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
435
Like
903
Πόντοι
81
Και μαζεύουμε χόρτα στο πάρκο μπας και μείνουν πύραυλοι για Μινσκ, 35 ώρες στο λεωφορείο για λίγο σλαβικό μουνι , στέκια και μια μέρα ζωή σπόνσορα
Οτι βγαλαμε στα ξενα, στο μουνι και στην ταβερνα
True story, επι κοβιντ οι φωστηρες κλεινουν το αεροδρομιο της Θεσσαλονικης και μενω με το εισητηριο για Ριγα στο χερι. Τσιμπαω λεωφορειο για Σοφια και απο εκει πεταω για Ταλιν και απο εκει με λεωφορειο για Ριγα
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
642
Like
1.097
Πόντοι
206
Τώρα λοιπόν που τα βάλαμε κάτω και τα βρήκαμε ποιος είναι ποιος, έχω σοβαρή απορία. Ο ακροατής δεν έχει κάνα νέο κλώνο να μας πει για αστεράτα μουνιά να καβλώσουμε όλοι? :bigdick:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.094
Κριτικές
184
Like
44.795
Πόντοι
22.266
Δεν παει με την ηλικια αλλα με την θεση
Ενας σαρανταρης καθηγητης πανεπιστημιου μια χαρα μεντορευει 19χρονες φοιτητριες που ονειρευονται ακαδημαικη καριερα
Το σφράγιζαν μαν, έχω εγώ στάμπες πορνοτουριστα να φάνε και οι κότες

Κ στα 90's και 10's το σφράγιζαν ...
Κ μάλιστα το χειρότερο έλεγχο τον έχω περάσει Ουκρανία από αεροδρόμιο για πτήση Θεσσαλονίκη..
Μια ώρα έψαχναν το διαβατήριο κ θα έχανα την πτήση με τα μουνόπανα .......

κάθε βόμβα του Πούτιν κ μια εκδίκηση για αυτά που πέρασα τοτε:confused:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.653
Like
10.325
Πόντοι
3.506
Οτι βγαλαμε στα ξενα, στο μουνι και στην ταβερνα
True story, επι κοβιντ οι φωστηρες κλεινουν το αεροδρομιο της Θεσσαλονικης και μενω με το εισητηριο για Ριγα στο χερι. Τσιμπαω λεωφορειο για Σοφια και απο εκει πεταω για Ταλιν και απο εκει με λεωφορειο για Ριγα
Το ωραίο θα ήταν ν έκανες κοβιντ αποκλεισμένος στο Κιέβο ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom