Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.814
Κριτικές
6
Like
11.298
Πόντοι
3.936
Και θα σου πει τωρα ο αλλος, οτι σε 10 λεπτακια με το μετρο ειναι μεταξουργειο που γαμαει με 10 ευρω
Όχι ακομη καλύτερα, σε μερικα λεπτά βρισκεσαι σε ελαιοτριβεία, σε στούντιο, σε γαμησο-χοτελια ακόμη και σε στριπτιζαδικα για πριβε καταστασεις και σε όλα αυτα σκοραρεις τριποντο στα σιγουρα σε όποια φυλη θές. Δεν τρέχεις στα κοροιδολιβαδα για να ταίσεις τους ασβερκους νταβαδες γυμναστές των νηστικων νεραιδογεννητων που έχουν δήθεν περίοδο. Άρα αν είναι να πληρώσεις κοκό επιλέγεις τον εύκολο δρόμο γιατί ο χρόνος είναι χρήμα.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
426
Like
875
Πόντοι
81
Όχι ακομη καλύτερα, σε μερικα λεπτά βρισκεσαι σε ελαιοτριβεία, σε στούντιο, σε γαμησο-χοτελια ακόμη και σε στριπτιζαδικα για πριβε καταστασεις και σε όλα αυτα σκοραρεις τριποντο στα σιγουρα σε όποια φυλη θές. Δεν τρέχεις στα κοροιδολιβαδα για να ταίσεις τους ασβερκους νταβαδες γυμναστές των νηστικων νεραιδογεννητων που έχουν δήθεν περίοδο.
Στο μπουρδελα κομ ειμαστε, ολοι εχουμε δοκιμασει τα περισσοτερα ειδη πληρωμενου. Μπουρδελο και στουντιο δεν ευχαριστηθηκα ποτε, ουτε μασαζ. Καναδυο-τρεις εσκορτ θυμαμαι.
Κοιταξε, εγω συμβιβαζομαι και με συμμαθητριες. Αν καποιος θελει να το χαρει με γυναικες αρκετα μικροτερες και ωραιωτερες, πρεπει να τα σκασει χοντρα, οπως κανει ο νηματοθετης
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.317
Like
3.638
Πόντοι
1.706
Αν πήγαινα με βίζιτες που λες γιατί να μην το κάνω Γερμανία και να τρέχω Πολωνία,Ουκρανία κτλ?Γιατί να βάζω φωτός από κλαμπς,ρεστωράν κτλ αντί να αράζω στο ξενοδοχείο?
Ο Β.Π. γαμεί αβέρτα και ελευθέρας βοσκής και Σλάβες και Γερμανίδες τα πάντα όλα.Εμπνεύστηκε βρήκε το δρόμο του Τσεχία και μετετράπη σε υπεργαμέα.Τώρα αν ο άλλος είναι μίζερος,αυτό δε γίνεται,το άλλο είναι δύσκολο,το άλλο δεν είναι vfm,πού να τρέχω να ταλαιπωρούμαι ας τη βγάλει με τα μπορδέλα ή στο χειροκίνητο.

Εμένα δεν μου αρέσει η κοροιδία. Πρόκειται για πουτάνες που τις βρίσκεις στο ιντερνέτ, όπως και να τις πεις. (Και οι δικές μου έχουν προδιάθεση για πουτάνες που αν θα γίνουν εξαρτάται από το πόσο θα ζοριστούν επαγγελματικά. Όταν γίνουν μεντορέτες είναι πουτάνες.)

Αυτό που κάνεις μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε μπαίνοντας στο κατάλληλο site έτοιμος να τα σκάσει. Το ότι πας σε μια σλαβική χώρα είναι προσωπικό σου γούστο για να συντηρήσεις ένα παλιό όνειρο ή γιατί το περιβάλλον είναι καλύτερο (πχ χωρίς μεμέτια) ή μπορεί να είναι πιο φτηνά κλπ. Δεν λέει κάτι το ότι πας σε ένα μαγαζί ή μια βόλτα κλπ, δεν είναι κάτι που οι άλλοι δεν μπορούν να κάνουν.

Επιπλέον ο τρόπος που ζεις και το τρέξιμο που τραβάς για να τα κάνεις όλα αυτά δεν έχουν τίποτα το αξιοζήλευτο. Οσοι σε θαυμάζουν και ιδίως όσοι σε έχουν κάνει ίνδαλμα δεν θέλουν να δουν την πραγματικότητα, έχουν κάποια δυσκολία σε αυτόν τον τομέα και ωραιοποιούν την κατάσταση για να «ταξιδέψουν». Δεν είμαι χτεσινός, ο ΒΠ ψευτογαμεί, κανένα νορμάλ άτομο δεν προσκολλάται έτσι σε κάποιον σαν εσένα, παραβλέποντας την κοπρολαγνεία σου και το τρέξιμο Βέγγου για να κάνεις επίδειξη με πληρωμένες.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.642
Like
10.275
Πόντοι
3.506
Όχι ακομη καλύτερα, σε μερικα λεπτά βρισκεσαι σε ελαιοτριβεία, σε στούντιο, σε γαμησο-χοτελια ακόμη και σε στριπτιζαδικα για πριβε καταστασεις και σε όλα αυτα σκοραρεις τριποντο στα σιγουρα σε όποια φυλη θές. Δεν τρέχεις στα κοροιδολιβαδα για να ταίσεις τους ασβερκους νταβαδες γυμναστές των νηστικων νεραιδογεννητων που έχουν δήθεν περίοδο. Άρα αν είναι να πληρώσεις κοκό επιλέγεις τον εύκολο δρόμο γιατί ο χρόνος είναι
Αν δεν τους ταΐζει κάποιος πως θα ζήσουν ;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.984
Like
7.120
Πόντοι
1.056
Εμένα δεν μου αρέσει η κοροιδία. Πρόκειται για πουτάνες που τις βρίσκεις στο ιντερνέτ, όπως και να τις πεις. (Και οι δικές μου έχουν προδιάθεση για πουτάνες που αν θα γίνουν εξαρτάται από το πόσο θα ζοριστούν επαγγελματικά. Όταν γίνουν μεντορέτες είναι πουτάνες.)

Αυτό που κάνεις μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε μπαίνοντας στο κατάλληλο site έτοιμος να τα σκάσει. Το ότι πας σε μια σλαβική χώρα είναι προσωπικό σου γούστο για να συντηρήσεις ένα παλιό όνειρο ή γιατί το περιβάλλον είναι καλύτερο (πχ χωρίς μεμέτια) ή μπορεί να είναι πιο φτηνά κλπ. Δεν λέει κάτι το ότι πας σε ένα μαγαζί ή μια βόλτα κλπ, δεν είναι κάτι που οι άλλοι δεν μπορούν να κάνουν.

Επιπλέον ο τρόπος που ζεις και το τρέξιμο που τραβάς για να τα κάνεις όλα αυτά δεν έχουν τίποτα το αξιοζήλευτο. Οσοι σε θαυμάζουν και ιδίως όσοι σε έχουν κάνει ίνδαλμα δεν θέλουν να δουν την πραγματικότητα, έχουν κάποια δυσκολία σε αυτόν τον τομέα και ωραιοποιούν την κατάσταση για να «ταξιδέψουν». Δεν είμαι χτεσινός, ο ΒΠ ψευτογαμεί, κανένα νορμάλ άτομο δεν προσκολλάται έτσι σε κάποιον σαν εσένα, παραβλέποντας την κοπρολαγνεία σου και το τρέξιμο Βέγγου για να κάνεις επίδειξη με πληρωμένες.

Οι άλλοι θέλουν να κάνουν το ίδιο αλλά δεν μπορούν και λένε γιατί να μην το κάνω εγώ που είμαι καλό παιδί και άξιο παληκάρι και να το κάνεις εσύ ο μαλάκας.Πώς γκενέν αυτό?Προφανώς η αιτία είσαι εσύ γιατί αν δεν ήσουν εσύ θα τα έπραττα εγώ αλλά τώρα χαλάς τα μέρη και γαμάς εσύ αντί για εμένα.
Γενικά το πρόβλημά τους δεν είναι αν κάποιος τα κάνει αυτά αλλά ποιος τα κάνει.Εγκρίνεται ή δεν εγκρίνεται ανάλογα με το άτομο όχι σαν πράξη καθεαυτή.
Ας πούμε αν ο μαιντρίντερ πόσταρε το ένα πέμπτο από τις γκόμενες που έχω δείξει θα λέγανε όλοι Θεός,παιχταράς,άψογος κτλ διότι κρίνουν με βάση το άτομο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
426
Like
875
Πόντοι
81
Εμένα δεν μου αρέσει η κοροιδία. Πρόκειται για πουτάνες που τις βρίσκεις στο ιντερνέτ, όπως και να τις πεις. (Και οι δικές μου έχουν προδιάθεση για πουτάνες που αν θα γίνουν εξαρτάται από το πόσο θα ζοριστούν επαγγελματικά. Όταν γίνουν μεντορέτες είναι πουτάνες.)

Αυτό που κάνεις μπορεί να το κάνει ο οποιοσδήποτε μπαίνοντας στο κατάλληλο site έτοιμος να τα σκάσει. Το ότι πας σε μια σλαβική χώρα είναι προσωπικό σου γούστο για να συντηρήσεις ένα παλιό όνειρο ή γιατί το περιβάλλον είναι καλύτερο (πχ χωρίς μεμέτια) ή μπορεί να είναι πιο φτηνά κλπ. Δεν λέει κάτι το ότι πας σε ένα μαγαζί ή μια βόλτα κλπ, δεν είναι κάτι που οι άλλοι δεν μπορούν να κάνουν.

Επιπλέον ο τρόπος που ζεις και το τρέξιμο που τραβάς για να τα κάνεις όλα αυτά δεν έχουν τίποτα το αξιοζήλευτο. Οσοι σε θαυμάζουν και ιδίως όσοι σε έχουν κάνει ίνδαλμα δεν θέλουν να δουν την πραγματικότητα, έχουν κάποια δυσκολία σε αυτόν τον τομέα και ωραιοποιούν την κατάσταση για να «ταξιδέψουν». Δεν είμαι χτεσινός, ο ΒΠ ψευτογαμεί, κανένα νορμάλ άτομο δεν προσκολλάται έτσι σε κάποιον σαν εσένα, παραβλέποντας την κοπρολαγνεία σου και το τρέξιμο Βέγγου για να κάνεις επίδειξη με πληρωμένες.
Ποιες δικες σου ρε φιλε?
Αν δεν εισαι καθηγητης πανεπιστημιου ή ελβετος τραπεζιτης, οι μεντορετες θα ανηκουν μονο στην σφαιρα της φαντασιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom