Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
426
Like
875
Πόντοι
81
Την εισαγγελέα μπορείς να την βάλεις στα υπόψιν σε περίπτωση που ξεμείνεις από δουλειά, μιας και είσαι ήδη εξοικειωμένος με την κοπρολαγνεία.

Βγάζω περισσότερα από σένα από ασχολίες ακινήτων κι επενδύσεις και τέτοιες που γαμάς μπορώ να κατεβάσω όποτε θέλω στην περιοχή μου από το travelgirls και παρεμφερή sites. Αλλά προτιμώ το μέντοριγκ κι ας είναι και με υποδεέστερες εμφανισιακά, επειδή μου αρέσει η περιπέτεια.

Έχω μια μεντορέτα που δεν μου στοιχίζει τίποτα, γιατί βγάζω από το eshop που της έφτιαξα και άλλες δυο, εξ ων η μία θα κάτσει τζάμπα, γιατί δεν έχει ανάγκη από λεφτά, αλλά από τρόπο να χωθεί στον τομέα των ακινήτων. Η τρίτη (ghostwriter) θέλει πολλά και θα πέσει σκληρή διαπράγματευση, διότι δεν ανήκω σε αυτούς που σπονσοράρουν προπονητές.

Είμαι ΟΚ με αυτά και δεν θυσιάζω την καλοπέραση για το άγχος να βγάλω ποσότητες, λες και θα τελειώσουν ποτέ οι γυναίκες.
Κομματι δυσκολα μου ακουγονται αυτα
Δυο μεντορες εχω γνωρισει, ο ενας καθηγητης στο ΑΠΘ που τοτε ειχε δωσει διδακτορικο σε φοιτητρια χωρις να εχει μεταπτυχιακο και παρακαλουσε αλλους καθηγητες να την περασουν τα μαθηματα για να ξεκινησει το κοριτσι διδακτορικο
Αυτα ομως γινονται μονο Ελλαδα, εξωτερικο θα σε κρεμασουν κυριολεκτικα
Ο αλλος, Ελβετος τραπεζιτης, που ειχε και μια εταιρια για να ξεπλενει ρωσσικο χρημα. Για την ακριβεια πρεπει να ηταν συνταξιουχος τραπεζιτης στην Ελβετια, αλλα την εταιρεια σιγουρα την ειχε οταν τον γνωρισα. Φοβερος τυπος. Μια Ρωσσιδα καταφερε να τον παντρευτει, αλλα επαιζαν παρτουζες και με πιτσιρικες. Τα κακαρωσε και η Ρωσσιδα μεταξυ αλλων κονομησε και σπιτι στο Μονακο με θεα στο λιμανι.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.255
Like
13.541
Πόντοι
2.606
Λευκορρωσία είναι μανούρα.Μιλάμε για 17 ώρες ταξίδι,ανάκριση και κινδυνεύεις να φας και πόρτα στα σύνορα.Δεν είναι παίξον γέλασον.Για πενθήμερο δεν πάει κανένας.
Όταν τα ζόρικα αρχίζουν οι ζορικοι συνεχίζουν αλλιώς πήγαινε στα ασφαλή χωράφια της Πολωνίας και ρίξε την τηλεθέαση του θρεντ στα τάρταρα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.984
Like
7.120
Πόντοι
1.056
Όταν τα ζόρικα αρχίζουν οι χορικοί συνεχίζουν αλλιώς πήγαινε στα ασφαλή χωράφια της Πολωνίας και ρίξε την τηλεθέαση του θρεντ στα τάρταρα

Σου λέω Λευκορρωσία για κάτω από βδομάδα δεν πάει κανένας.Εγώ μπορεί να το κάνω.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.984
Like
7.120
Πόντοι
1.056
Βρες εσύ έναν να κάνει 17 ώρες ταξίδι με λεωφορείο τη Δευτέρα για να γυρίσει με άλλες 17 ώρες ταξίδι την Παρασκευή.Δεν το κάνουνε.Το θεωρούν τελείως μαλακία.Και να πρέπει να κουβαλάνε ρευστό γιατί πιθανότατα δε λειτουργούν οι κάρτες.Και να υποχρεώνονται να μιλάνε παντού ρωσικά επειδή οι γκόμενες δεν ξέρουν αγγλικά.Δεν το κάνουνε ποτέ και με την καμία.
Εκεί πας και ο άλλος τραβάει τα βυζιά του γιατί το θεωρεί τελείως μαλακία να πάει και δεν το δέχεται καν σαν προοπτική.Οπότε το μέρος είναι ελεύθερο αλωνίζεις.Κάπως έτσι πάει.Κάνεις αυτό που δεν μπορεί να κάνει ο άλλος.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.984
Like
7.120
Πόντοι
1.056
Τι εθνικότητας να είναι η τραγουδίστρια άραγε.

4jwcR8.png


mG7VNb.png


M7BouX.png


PvPg1n.png


gIhoBR.png


4usqI6.png



Κλασσική Πόλκα βλάχικου στυλ παλαιάς κοπής.Καυλωτικό βλέμμα,βυζάρες,μαλλί κατράμι.Εβλεπες άπειρες τέτοιες επαρχία,όλες ίδιες ήτανε.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.814
Κριτικές
6
Like
11.298
Πόντοι
3.936
Κομματι δυσκολα μου ακουγονται αυτα
Δυο μεντορες εχω γνωρισει, ο ενας καθηγητης στο ΑΠΘ που τοτε ειχε δωσει διδακτορικο σε φοιτητρια χωρις να εχει μεταπτυχιακο και παρακαλουσε αλλους καθηγητες να την περασουν τα μαθηματα για να ξεκινησει το κοριτσι διδακτορικο
Αυτα ομως γινονται μονο Ελλαδα, εξωτερικο θα σε κρεμασουν κυριολεκτικα
Ο αλλος, Ελβετος τραπεζιτης, που ειχε και μια εταιρια για να ξεπλενει ρωσσικο χρημα. Για την ακριβεια πρεπει να ηταν συνταξιουχος τραπεζιτης στην Ελβετια, αλλα την εταιρεια σιγουρα την ειχε οταν τον γνωρισα. Φοβερος τυπος. Μια Ρωσσιδα καταφερε να τον παντρευτει, αλλα επαιζαν παρτουζες και με πιτσιρικες. Τα κακαρωσε και η Ρωσσιδα μεταξυ αλλων κονομησε και σπιτι στο Μονακο με θεα στο λιμανι.
Για πες μας τυπε τι είναι πιο εγκληματικό από τα δυο; Να ξεπλένεις μαύρο χρήμα στις άγιες τράπεζες της Ελβετίας ή να προωθεί κάποιος το γκομενακι του για να πάρει τα μαθηματα;
Εξωτερικό κ πράσινοι ίπποι. Είδαμε κ το εξωτερικό, και εκει γνωριμίες παίζουν, δεν γίνονται αυτά μόνο στην ψωροκωσταινα.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
426
Like
875
Πόντοι
81
Για πες μας τυπε τι είναι πιο εγκληματικό από τα δυο; Να ξεπλένεις μαύρο χρήμα στις άγιες τράπεζες της Ελβετίας ή να προωθεί κάποιος το γκομενακι του για να πάρει τα μαθηματα;
Εξωτερικό κ πράσινοι ίπποι. Είδαμε κ το εξωτερικό, και εκει γνωριμίες παίζουν, δεν γίνονται αυτά μόνο στην ψωροκωσταινα.
Ο καθηγητης στο ΑΠΘ ηταν γλιτσας, εμετικος. Ο τραπεζιτης ηταν αρχοντας κανονικος. Το μονο που τις υποσχοταν (και το εκανε) ηταν να τις γνωρισει με αλλους που ειχαν ισχυρες θεσεις, δεν βλεπω κατι μεμπτο
Ο γλιτσας καθηγητης παιζει να την εχει κανει καθηγητρια την ψωλου η να την βαζει σε μισθοδοτουμενα προγραμματα, οποτε την πληρωνουμε ολοι εμεις
Συμφωνω οτι και εξωτερικο παιζουν γνωριμιες, αλλα ο γλιτσας το εκανε τελειως ανοιχτα, ουτε τα προσχηματα δεν κρατουσε
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
426
Like
875
Πόντοι
81
Βρες εσύ έναν να κάνει 17 ώρες ταξίδι με λεωφορείο τη Δευτέρα για να γυρίσει με άλλες 17 ώρες ταξίδι την Παρασκευή.Δεν το κάνουνε.Το θεωρούν τελείως μαλακία.Και να πρέπει να κουβαλάνε ρευστό γιατί πιθανότατα δε λειτουργούν οι κάρτες.Και να υποχρεώνονται να μιλάνε παντού ρωσικά επειδή οι γκόμενες δεν ξέρουν αγγλικά.Δεν το κάνουνε ποτέ και με την καμία.
Εκεί πας και ο άλλος τραβάει τα βυζιά του γιατί το θεωρεί τελείως μαλακία να πάει και δεν το δέχεται καν σαν προοπτική.Οπότε το μέρος είναι ελεύθερο αλωνίζεις.Κάπως έτσι πάει.Κάνεις αυτό που δεν μπορεί να κάνει ο άλλος.
Δεν ξερω τι γουστα βγαζει αλλα στο Μεταξουργείο θα του έμεναν τα 900 απο τα 1000 ημερησίως και θα εβγαζε και εκει γούστα.
Και θα σου πει τωρα ο αλλος, οτι σε 10 λεπτακια με το μετρο ειναι μεταξουργειο που γαμαει με 10 ευρω
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.642
Like
10.275
Πόντοι
3.506
Και θα σου πει τωρα ο αλλος, οτι σε 10 λεπτακια με το μετρο ειναι μεταξουργειο που γαμαει με 10 ευρω
Και αν τον παίξω στο σπίτι με τα μάτια κλειστά , μου μένει το δέκα ευρώ τα δέκα λεπτά του μέτρο και δε θα έχω κάψει και ρεύμα για να δω τσόντα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Λευκορρωσία είναι μανούρα.Μιλάμε για 17 ώρες ταξίδι,ανάκριση και κινδυνεύεις να φας και πόρτα στα σύνορα.Δεν είναι παίξον γέλασον.Για πενθήμερο δεν πάει κανένας.
Καμενοι αγγλοι πηγαν πριν ενα μηνα περιπου και εκαναν 2-3 ωρες να περασουν τα συνορα ...
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
426
Like
875
Πόντοι
81
Καμενοι αγγλοι πηγαν πριν ενα μηνα περιπου και εκαναν 2-3 ωρες να περασουν τα συνορα ...
Καλοκαιρι Γευγελη τρως ενα μισαωρο αναμονη στα συνορα. 2 ωριτσες για Λευκορωσσια υπο τις υπαρχουσες συνθηκες δεν ειναι τιποτα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.091
Κριτικές
184
Like
44.769
Πόντοι
22.266
Νομίζω είμαστε φαβορί για να βγάλει το νήμα μας Mr malakas 2024
Kyriakos ετοιμασου
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.019
Like
18.377
Πόντοι
3.656
Όποιος διαβάζει kman και δεν καταλαβαίνει που σταματάει η πραγματικότητα και που αρχίζει ο μύθος,
ας πάει να κάνει κανένα iq τεστ καλύτερα..
Αν υπάρχει τέτοιος τύπος .... ίσως δεν έπρεπε να κυκλοφορεί έξω μόνος του.
Ίσως θα ήταν καλύτερα να μην έχει και ... δικαίωμα υπογραφής ....

Να είναι "υπό κηδεμονία" όπως λέγαν παλιά ....
Σήμερα νομίζω άκουσα από κολλητούς δικηγόρους που πίνουμε ουϊσκια ... το λένε πιο δημοκρατικά ...

"υπό δικαστική συμπαράσταση" ή "εποπτεία" ....


Χωρίς πλάκα , υπάρχουν τόσο ηλίθιοι . Σπάνιοι ίσως έξω ... εδώ μέσα ... λιγότερο σπάνιοι ....

Υπάρχει τέτοιος ηλίθιος που έχει φάει τρελό σκάλωμα μαζί μου.
Δεν αντιλαμβάνεται το βερμπαλισμό .... τις όποιος λεκτικές υπερβολές .....

Έχει κολλήσει σε φράσεις που έγραψα για χαβαλέ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ....

του έχουν γαμήσει τη ζωή .... την όποια ζωή τέλος πάντων ......

Αν είχα γράψει για σκαλιστό κρυστάλινο μπουκάλι πριν 15 χρόνια ....

είναι ικανός να μαζέψει καμιά 50ρια από παλιατζίδικα ... και να τα βάλει φωτογραφία .....

Ακραία σουρεαλιστική περίπτωση φουκαρά ναυαγίου .
Κι όμως. Υπάρχει .

Στο μπου.κομ . Το 2024.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Καλοκαιρι Γευγελη τρως ενα μισαωρο αναμονη στα συνορα. 2 ωριτσες για Λευκορωσσια υπο τις υπαρχουσες συνθηκες δεν ειναι τιποτα
Αυτο λεω,μικρη ταλαιπωρια ...
το 19 που ειχα παει απο Ντυσσελντορφ μεσω Βιεννης οι βαλιτσες μας δεν βγηκαν ποτε στο αεροδρομιο του Μινσκ ,τις εφεραν μετα απο δυο μερες στο ξενοδοχειο, σιγα τα ωα δηλ :grin:
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
426
Like
875
Πόντοι
81
Και αν τον παίξω στο σπίτι με τα μάτια κλειστά , μου μένει το δέκα ευρώ τα δέκα λεπτά του μέτρο και δε θα έχω κάψει και ρεύμα για να δω τσόντα
Εναλλακτικα μπορει να παει στον χυσεμεσα και να γλυτωσει και το νερο απο το καζανακι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Βρες εσύ έναν να κάνει 17 ώρες ταξίδι με λεωφορείο τη Δευτέρα για να γυρίσει με άλλες 17 ώρες ταξίδι την Παρασκευή.Δεν το κάνουνε.Το θεωρούν τελείως μαλακία.Και να πρέπει να κουβαλάνε ρευστό γιατί πιθανότατα δε λειτουργούν οι κάρτες.Και να υποχρεώνονται να μιλάνε παντού ρωσικά επειδή οι γκόμενες δεν ξέρουν αγγλικά.Δεν το κάνουνε ποτέ και με την καμία.
Εκεί πας και ο άλλος τραβάει τα βυζιά του γιατί το θεωρεί τελείως μαλακία να πάει και δεν το δέχεται καν σαν προοπτική.Οπότε το μέρος είναι ελεύθερο αλωνίζεις.Κάπως έτσι πάει.Κάνεις αυτό που δεν μπορεί να κάνει ο άλλος.

Κάτι μου λέει πως τελικά ούτε κι εσύ θα μπεις σε τέτοια ταλαιπώρια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom