Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (9 μέλη και 21 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
921
Like
3.343
Πόντοι
446
εδώ έχω κάνει λαικ μέχρι και στο Σταλόνε , και μετά με έβριζε ότι δεν βρίζω την Κλαουντια και βρίζω μόνο αυτόν.

Αν θέλει ο άλλος να αρπαχτεί επειδή δεν έχει με τι να ασχοληθεί θα το κάνει. Εγώ όποτε βαριέμαι βρίζω τον παρθένο για παραδειγμα

Έχω κάνει like μέχρι και σε Nio όταν δεν γράφει για ναζί και λαμπραντόρ :2funny:

Τέσπα, να μπαίνεις στο bou απλά για να χαλιέσαι είναι σαδομαζοχισμός.

Εγώ ξέρω ότι στην πραγματική ζωή δύσκολα θα πετύχαινα τύπο σαν τον Kman και άλλους ΑΣΤΕΡΕΣ του bou
και γουστάρω σουρεαλισμό και επικά διηγήματα για μουνολίβαδα:rockon:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.536
Like
11.703
Πόντοι
3.506
Την είχα. δει στο Λατινι- Βάρκιζα πριν από καμμια δεκαετία καθόταν στο διπλανό τραπέζι με κάτι κολακες, δεν είχε μεικ απ και από κοντά είχε αντρουα πρόσωπο, δεν νομίζω να ξεπερνούσε το 1,75 σε ύψος. Δεν έλεγε τίποτε από εμφάνιση, απορώ τι βρήκε ο Αντρικος σε αυτήν.
Φήμες, από αυτούς που είχαν καταλάβει το σκηνικό με τη κουβέρτα στο αεροπλάνο, λένε τα τσιμπούκια της...
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.315
Like
3.636
Πόντοι
1.706
@Kalogero Θείο, πες μου πραγματικά ότι περιμένεις να σε παραθέσω και να ανοίξω κόντρα μαζί σου;:2funny:
Χεσμένο σε έχω. Κι ο κοπρολάγνος σε έχεσε όταν του ζήτησες να βγείτε, αλλά μεταφορικά. Πρόσεξε μην τα καταφέρεις κάποια στιγμή και βγείτε μαζί και σε χέσει και κυριολεκτικά, από κεκτημένη ταχύτητα. :2funny:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
921
Like
3.343
Πόντοι
446
Χεσμένο σε έχω. Κι ο κοπρολάγνος σε έχεσε όταν του ζήτησες να βγείτε, αλλά μεταφορικά. Πρόσεξε μην τα καταφέρεις κάποια στιγμή και βγείτε μαζί και σε χέσει και κυριολεκτικά, από κεκτημένη ταχύτητα. :2funny:

Πάρε τα χάπια σου και μη συγχίζεσαι πολύ θείο, που θες και γκόμενες, σαράβαλο :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.314
Πόντοι
3.656
Π.χ ο τζορτζ εφαγε τα μουτρα του στη πολωνια τα βρήκε ανυπαρκτα και αβασιμα οχι δύσκολα.

Εγώ δε νομίζω ότι ο George πήγε στην Πολωνία για τριολέ...ινσταφακ...και όλα αυτά τα ωραία.Ειδικά αν δεν είναι και George...Κλούνει στην εμφάνιση

Πιθανόν να πήγε για τίποτα 40αρες,που εδώ πέρα ούτε τέτοιες μπορείς να γνωρίσεις αφού έχουν άπειρους να τις παρακαλάνε απο 18 μέχρι 80,ενώ εκεί που δεν ασχολείται κανεις μαζί τους ίσως είχε πιθανότητες.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.315
Like
3.636
Πόντοι
1.706
Πάρε τα χάπια σου και μη συγχίζεσαι πολύ θείο, που θες και γκόμενες, σαράβαλο :2funny:
Πιες το γάλα σου, σαραντάχρονε μπέμπη. Κι όταν απογαλακτιστείς ίσως βγάλεις καμμιά γκόμενα και συ. Έκανες καμμιά καινούργια ζωγραφιά σήμερα να δείξεις στο θείο Kman να σου πει μπράβο; :2funny:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
921
Like
3.343
Πόντοι
446
Δεν ειπα οποιος τα διαβαζει τα βρισκει δυσκολα αλλα τα βρίσκει αβασιμα ανύπαρκτα.
Π.χ ο τζορτζ εφαγε τα μουτρα του στη πολωνια τα βρήκε ανυπαρκτα και αβασιμα οχι δύσκολα.
Παραδειγμα εμενα ποτε πολωνεζα δεν πασαρε σε παρτουζα ξαδερφη φιλη κλπ.

Τι;
Oύτε καν τη μάνα της;:think:

Όποιος διαβάζει kman και δεν καταλαβαίνει που σταματάει η πραγματικότητα και που αρχίζει ο μύθος,
ας πάει να κάνει κανένα iq τεστ καλύτερα..
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.979
Like
7.108
Πόντοι
1.056
Ο George δεν κακοπέρασε καθόλου Βαρσοβία.Εδώ τι έγραψε.

Σουγγαρινκ-Σπονσορινγκ: Ξεκιναω κατ ευθειαν με το βαθμο: 9/10
Οντας μη εμπειρος με σπονσορινγκ (εψαχνα ταυτοχρονα ειτε σονσορετα ειτε εσκορτ απλα για να περασω καλα αυτες τις λιγες μερες) η ευκολια με την οποια βρηκα και επικοινωνησα με εν δυναμει σπονσορετες, αλλα και η ταχυτητα με την οποια κλειστηκαν ολα και το ποσο καλα περασα, ειναι αξιες αναφορας, εξ ου και ο καλος βαθμος. Για το ιδιο αποτελεσμα Αθηνα, μπορει να ασχολιομουν εβδομαδες η και μηνες σε σαιτ τυπου seeking, κλπ με αμφιβολο αποτελεσμα η/και φολες
Ναι, τα ορια μεταξυ εσκορτς και σποσνορετς δεν ειναι σαφη, ομως αν εστιασει καποιος καλυτερα με το φακο, θα δει 2 εντελως διαφορετικους κοσμους. Δε θα μπω σε περισσοτερες λεπτομερειες, νομιζω πως οι εκατονταδες αναρτησεις του κιμανιου, αρκουν για να καταλαβει κανεις τι ειναι το ενα και τι το αλλο. Το τι αρεσει στον καθενα, και αν το ενα ειναι καλυτερο απο το αλλο, νομιζω πως ειναι αλλου ειδους συζητηση, που μπορουμε να κανουμε σε ξεχωριστο νημα, ομως το σιγουρο ειναι ενα: Η Πολωνια ειναι μια χωρα με αρκετα ανεπτυγμενο το σπονσορινγκ, απ ο,τι διαβασα σε ενα σχολιο ενος εμπειρου χρηστη στο garsoniera εκτιμουσε πως στην πολη δρουν τουλαχιστον 350 σπονσορετες τουλαχιστον και με καποιους αλλους υπολογισμους το νουμερο ανεβαινε αρκετα παραπανω

Συμπερασματα:

Η Βαρσοβια προσφερεται ιδιαιτερα για σπονσορινγκ και ισως για εσκορτακια και φυσικα για καμακι για οποιον μπορει και τον παιρνει. Η αγορα διαφερει αρκετα με ο,τι εχουμε συνηθισει στην Αθηνα (η οποια πιστευω πως μαζι με Γερμανια ειναι οι βασιλισσες του φθηνου και γρηγορου σεξ). Δε θα την προτεινα (απο αποψη σεξοαγορας) σε μια παρεα πιτσιρικαδων με μετρημενα τα κουκια στην τσεπη, που ψαχνει φθηνο-γρηγορο-ευκολο σεξ του 20λεπτου (φυσικα μια παρεα πιτσιρικαδων θα μπορουσε να βρει ευκολα γκομενες απο καμακι, αλλα αυτη ειναι αλλη συζητηση)

Αντιθετα θα την προτεινα σε 40+ που διαθετουν ενα σχετικα αξιοσεβαστο ποσο να ξοδεψουν σε σπονσορετες/καμακι η στη χειροτερη σε εναν συνδυασμο εσκορτς-μασαζ, κλπ απολαμβανοντας παραλληλα ολα τα υπολοιπα που εχει να προσφερει αυτη η ιδιαιτερη πολη με την ομορφη ατμοσφαιρα, την αξιολογη νυχτερινη ζωη και φυσικα το εντονο σλαβικο στοιχειο και την ομορφια/θηλυκοτητα/προσεγγισιμοτητα των γυναικων


Μεγαλη πυκνοτητα ωραιων γυναικων. Θυμαμαι φαση που πηρα ενα λεωφορειο για βολτα προς περιφερειακα και σε μια ανυποπτη στιγμη πιανω τον εαυτο μου να βρισκεται αναμεσα σε τεσσερις γκομενες 8ρια+ και τρια 7ρια, μεσα σε ενα απλο λεωφορειο. Ζλοτυ Τερατσυ μουνοθυελλα ατελειωτη. Το ωραιο ειναι πως σε ολα τα αραχταδικα τυπου Σταρμπακς, Νερο, κλπ βλεπεις παρα πολλες γκομενες μονες η το πολυ δυαδες και μπορεις να κανεις παιχνιδι. Οχι ευκολα αλλα μπορεις. Τελος, οι γκομενες παιζουν το ματι,


Βασικα αυτα που βιωσα στις λιγες μερες επιβεβαιωνουν οσα λεει ο κμαν εδω και καιρο

 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.638
Like
10.255
Πόντοι
3.506
Ο George δεν κακοπέρασε καθόλου Βαρσοβία.Εδώ τι έγραψε.

Σουγγαρινκ-Σπονσορινγκ: Ξεκιναω κατ ευθειαν με το βαθμο: 9/10
Οντας μη εμπειρος με σπονσορινγκ (εψαχνα ταυτοχρονα ειτε σονσορετα ειτε εσκορτ απλα για να περασω καλα αυτες τις λιγες μερες) η ευκολια με την οποια βρηκα και επικοινωνησα με εν δυναμει σπονσορετες, αλλα και η ταχυτητα με την οποια κλειστηκαν ολα και το ποσο καλα περασα, ειναι αξιες αναφορας, εξ ου και ο καλος βαθμος. Για το ιδιο αποτελεσμα Αθηνα, μπορει να ασχολιομουν εβδομαδες η και μηνες σε σαιτ τυπου seeking, κλπ με αμφιβολο αποτελεσμα η/και φολες
Ναι, τα ορια μεταξυ εσκορτς και σποσνορετς δεν ειναι σαφη, ομως αν εστιασει καποιος καλυτερα με το φακο, θα δει 2 εντελως διαφορετικους κοσμους. Δε θα μπω σε περισσοτερες λεπτομερειες, νομιζω πως οι εκατονταδες αναρτησεις του κιμανιου, αρκουν για να καταλαβει κανεις τι ειναι το ενα και τι το αλλο. Το τι αρεσει στον καθενα, και αν το ενα ειναι καλυτερο απο το αλλο, νομιζω πως ειναι αλλου ειδους συζητηση, που μπορουμε να κανουμε σε ξεχωριστο νημα, ομως το σιγουρο ειναι ενα: Η Πολωνια ειναι μια χωρα με αρκετα ανεπτυγμενο το σπονσορινγκ, απ ο,τι διαβασα σε ενα σχολιο ενος εμπειρου χρηστη στο garsoniera εκτιμουσε πως στην πολη δρουν τουλαχιστον 350 σπονσορετες τουλαχιστον και με καποιους αλλους υπολογισμους το νουμερο ανεβαινε αρκετα παραπανω

Συμπερασματα:

Η Βαρσοβια προσφερεται ιδιαιτερα για σπονσορινγκ και ισως για εσκορτακια και φυσικα για καμακι για οποιον μπορει και τον παιρνει. Η αγορα διαφερει αρκετα με ο,τι εχουμε συνηθισει στην Αθηνα (η οποια πιστευω πως μαζι με Γερμανια ειναι οι βασιλισσες του φθηνου και γρηγορου σεξ). Δε θα την προτεινα (απο αποψη σεξοαγορας) σε μια παρεα πιτσιρικαδων με μετρημενα τα κουκια στην τσεπη, που ψαχνει φθηνο-γρηγορο-ευκολο σεξ του 20λεπτου (φυσικα μια παρεα πιτσιρικαδων θα μπορουσε να βρει ευκολα γκομενες απο καμακι, αλλα αυτη ειναι αλλη συζητηση)

Αντιθετα θα την προτεινα σε 40+ που διαθετουν ενα σχετικα αξιοσεβαστο ποσο να ξοδεψουν σε σπονσορετες/καμακι η στη χειροτερη σε εναν συνδυασμο εσκορτς-μασαζ, κλπ απολαμβανοντας παραλληλα ολα τα υπολοιπα που εχει να προσφερει αυτη η ιδιαιτερη πολη με την ομορφη ατμοσφαιρα, την αξιολογη νυχτερινη ζωη και φυσικα το εντονο σλαβικο στοιχειο και την ομορφια/θηλυκοτητα/προσεγγισιμοτητα των γυναικων


Μεγαλη πυκνοτητα ωραιων γυναικων. Θυμαμαι φαση που πηρα ενα λεωφορειο για βολτα προς περιφερειακα και σε μια ανυποπτη στιγμη πιανω τον εαυτο μου να βρισκεται αναμεσα σε τεσσερις γκομενες 8ρια+ και τρια 7ρια, μεσα σε ενα απλο λεωφορειο. Ζλοτυ Τερατσυ μουνοθυελλα ατελειωτη. Το ωραιο ειναι πως σε ολα τα αραχταδικα τυπου Σταρμπακς, Νερο, κλπ βλεπεις παρα πολλες γκομενες μονες η το πολυ δυαδες και μπορεις να κανεις παιχνιδι. Οχι ευκολα αλλα μπορεις. Τελος, οι γκομενες παιζουν το ματι,


Βασικα αυτα που βιωσα στις λιγες μερες επιβεβαιωνουν οσα λεει ο κμαν εδω και καιρο

Για το λαμπραντορ του δε μας είπε αν γαμησε
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.494
Like
2.598
Πόντοι
456
Απο τη μια λες αυτά που κάνω είναι εύκολα και τα παρουσιάζω σα δύσκολα και από την άλλη οτι όποιος τα διαβάζει νομίζει οτι θα είναι εύκολα και τα βρίσκει δύσκολα.Συνεπώς πού είναι το πρόβλημα?Αν εγώ λέω οτι είναι δύσκολα ενώ είναι εύκολα και ο άλλος πάει και τα βρίσκει όντως δύσκολα,πού είναι η παραπληροφόρηση?Η οτι θα έπρεπε αφού τα κάνω εγώ άρα είναι εύκολα,να είναι εύκολα και για αυτόν και επειδή δεν είναι σημαίνει οτι είναι δύσκολα για αυτόν και εύκολα για εμένα αλλά επειδή δεν μπορεί να ισχύει αυτό και έπρεπε να είναι εύκολα για αυτόν και δύσκολα για εμένα(με βάση αυθαίρετες παραδοχές) σημαίνει οτι παραπληροφορώ.
Βασικά η λογική είναι αν ήμουν εσύ θα ήταν για εμένα εύκολα ενώ για εσένα είναι δύσκολα αλλά αν ήσουν εγώ θα ήταν για εσένα εντελώς ακατόρθωτα,κάπως έτσι.Αρα οτι τα καταφέρνεις σημαίνει οτι εγώ είμαι τεράστιος,φαντάσου τι θα έκανα στη θέση σου.

upl5561f0a58bde2.jpg
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.315
Like
3.636
Πόντοι
1.706
Ωπα ρε καλόγερε γαμιά.Σιγά μη γαμάει έτσι ο Πουτσαράς στα 65.

Ένας που έχει διαύγεια πνεύματος, βλέπει ξεκάθαρα χωρίς τη γαρνιτούρα που βάζεις. Τα σκας χοντρά σε ωραίες βίζιτες και ο καθένας μπορεί να κάνει ακριβώς το ίδιο, αν τα χώσει. Βρες ποιανών το μυαλό έχει θολώσει και βλέπουν μαγευτικές καταστάσεις σε αυτά που κάνεις για να καταλάβεις ποιος υποφέρει από σεξουαλική πείνα. Πρώτος ο Τέλης που θέλει να περάσει νόμο να μη σε θίγουν (κάτι σαν τη shoah) και δεύτερος ο Πουτσαράς που σε έχει κάνει εικόνισμα και προσεύχεται κάθε μέρα να αντλήσει δύναμη για να σου μοιάσει. Ακολουθούν κι άλλοι.

Ο Πουτσαράς δεν παίζει να γαμεί πέρα από αγοραίο ή ίσως μόνο με πάσες από τσέχικο κύκλο και για τα 65 ας μη μιλάμε καλύτερα, εφόσον ήδη τα 50 τα περιέγραφε σαν κατάρρευση. Μην περιμένεις πολλά από έναν που δεν καταλαβαίνει ότι μπορεί να αξιοποιήσει το στάτους του και τρέχει ξοπίσω σου. Εγώ δεν το παίζω γαμιάς, αλλά για την ηλικία μου τα πάω καλύτερα από νεώτερους που παραμένουν νωθροί, τηρουμένων των αναλογιών. Αγοραίο μόνο δύο φορές στο στρατό και πληρωμένο μη αγοραίο (σπόνσοριγκ, μέντοριγκ) από τα 46. Από τα 40 ήδη είχα αρχίσει να ασχολούμαι με θέματα αντιγήρανσης και κρατιέμαι σε πολύ καλή κατάσταση, οπότε έχω μέλλον ακόμα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.811
Κριτικές
6
Like
11.298
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • pervert-laptop-funny-fat-man-600w-2045027168.jpg
    pervert-laptop-funny-fat-man-600w-2045027168.jpg
    69,6 KB · Εμφανίσεις: 1
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.979
Like
7.108
Πόντοι
1.056
Ένας που έχει διαύγεια πνεύματος, βλέπει ξεκάθαρα χωρίς τη γαρνιτούρα που βάζεις. Τα σκας χοντρά σε ωραίες βίζιτες και ο καθένας μπορεί να κάνει ακριβώς το ίδιο, αν τα χώσει. Βρες ποιανών το μυαλό έχει θολώσει και βλέπουν μαγευτικές καταστάσεις σε αυτά που κάνεις για να καταλάβεις ποιος υποφέρει από σεξουαλική πείνα. Πρώτος ο Τέλης που θέλει να περάσει νόμο να μη σε θίγουν (κάτι σαν τη shoah) και δεύτερος ο Πουτσαράς που σε έχει κάνει εικόνισμα και προσεύχεται κάθε μέρα να αντλήσει δύναμη για να σου μοιάσει. Ακολουθούν κι άλλοι.

Ο Πουτσαράς δεν παίζει να γαμεί πέρα από αγοραίο

Αν πήγαινα με βίζιτες που λες γιατί να μην το κάνω Γερμανία και να τρέχω Πολωνία,Ουκρανία κτλ?Γιατί να βάζω φωτός από κλαμπς,ρεστωράν κτλ αντί να αράζω στο ξενοδοχείο?
Ο Β.Π. γαμεί αβέρτα και ελευθέρας βοσκής και Σλάβες και Γερμανίδες τα πάντα όλα.Εμπνεύστηκε βρήκε το δρόμο του Τσεχία και μετετράπη σε υπεργαμέα.Τώρα αν ο άλλος είναι μίζερος,αυτό δε γίνεται,το άλλο είναι δύσκολο,το άλλο δεν είναι vfm,πού να τρέχω να ταλαιπωρούμαι ας τη βγάλει με τα μπορδέλα ή στο χειροκίνητο.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.979
Like
7.108
Πόντοι
1.056
Αυτός ξέρει...

Βέβαια,το ότι αυτοδιαγράφηκε απο'δω αμέσως μετά,ίσως δεν συνηγορεί με την άποψη σου.

Δεν ξέρεις για ποιο λόγο διαγράφηκε και το έκανε τρεις μήνες μετά.Εντωμεταξύ δεν ακολούθησε αυτά που έλεγα.Ούτε σε high end clubs πήγε,ούτε σε πεντάστερα έμεινε και έκανε και το λάθος να χάσει μέρες με το ταξίδι στο Γκντανσκ ενώ γράφαμε οτι Γκντανσκ έχει μπάζα.
Ο Πουτσαράς αντίθετα κάνει αυτά που λέω με τη διαφορά οτι δεν έκατσε να μάθει τσέχικα,πολωνικά,ρωσικά κτλ αυτό δεν το έκανε και θα τον απογείωνε.Αλλά δεν μπορεί να το κάνει χωρίς να μένει εκεί,χρειάζεται να ξεκινήσεις από νωρίς ή να έχεις ταλέντο.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.979
Like
7.108
Πόντοι
1.056
Από τις παλιές καλές εποχές που οι Γερμανίδες ήταν σεξουαλικές.Τώρα μόνο οι Τσέχες είναι έτσι.


 
Τελευταία τροποποίηση:

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
16.981
Πόντοι
3.556
επισης ενα πολυ δυνατο μέλος που δεν γραφει πια ειναι ο ζεστυ με το γκοουτ μουσακι. τερμα φορτωμενος κας και ετοιμος για μεγαλο σπονσορινγκ. τι να κανει αυτη η ψυχη :coffee:
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
46
Like
54
Πόντοι
0
Αν πήγαινα με βίζιτες που λες γιατί να μην το κάνω Γερμανία και να τρέχω Πολωνία,Ουκρανία κτλ?Γιατί να βάζω φωτός από κλαμπς,ρεστωράν κτλ αντί να αράζω στο ξενοδοχείο?
Ο Β.Π. γαμεί αβέρτα και ελευθέρας βοσκής και Σλάβες και Γερμανίδες τα πάντα όλα.Εμπνεύστηκε βρήκε το δρόμο του Τσεχία και μετετράπη σε υπεργαμέα.Τώρα αν ο άλλος είναι μίζερος,αυτό δε γίνεται,το άλλο είναι δύσκολο,το άλλο δεν είναι vfm,πού να τρέχω να ταλαιπωρούμαι ας τη βγάλει με τα μπορδέλα ή στο χειροκίνητο.
Γιατί Γερμανία στοιχιζουν παραπάνω και συνδυάζεις ταξιδι και πηδημα μαζι.
Μονος σου το ειχες γραψει οτι γερμανια το μαλλί του σπονσορισμου θα σου παει πολυ πιο πάνω.
Οποτε εχεις βρει την πιο φθηνή λύση σε κοντινη απόσταση
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
46
Like
54
Πόντοι
0
επισης ενα πολυ δυνατο μέλος που δεν γραφει πια ειναι ο ζεστυ με το γκοουτ μουσακι. τερμα φορτωμενος κας και ετοιμος για μεγαλο σπονσορινγκ. τι να κανει αυτη η ψυχη :coffee:
Οσοι ασχολούνται με σπονσορινγκ 65 βια 70 εχουν πεθάνει,ειναι η λεγόμενη καταρα του σπονσορα.
Πολυπαραγοντικο το ζήτημα για να παει μια ωρα αρχιτερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.979
Like
7.108
Πόντοι
1.056
Γιατί Γερμανία στοιχιζουν παραπάνω και συνδυάζεις ταξιδι και πηδημα μαζι.
Μονος σου το ειχες γραψει οτι γερμανια το μαλλί του σπονσορισμου θα σου παει πολυ πιο πάνω.
Οποτε εχεις βρει την πιο φθηνή λύση σε κοντινη απόσταση

Γερμανία είναι πολύ ξενέρωτο το σκηνικό.Μπαίνεις στο ξενοδοχείο και σε υποδέχεται ο Αραβας και η Αραπίνα.Σε σερβίρει ο Αλβανός ή ο Αιγύπτιος χάνεται τελείως η μαγεία.Μπαίνεις στο ταξί και οδηγεί ο Αφγανός.Για αυτό και δεν έχω καλέσει ποτέ Σλάβα Γερμανία εκτός από μία φορά Φρανκφούρτη που τελικά τσακωθήκαμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom