Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.312
Πόντοι
3.656
Αυτός που είναι 50 ... και συνοδεύει 35άρα .... ζωντοχήρα ..... σε νησί ... και χαλάει τόσα ανά μέρα ...
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ;;;;
Αυτόν πως τον αποκαλείς ;;;;

Ξέρω κάμποσους !!!!!

Πως ξέρεις ότι δεν τις γαμάνε;
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.636
Like
10.251
Πόντοι
3.506
Φίλε, δε το έκανα "θέμα", ούτε ισχυρίστηκα τίποτα πέρι προσηλυτισμούς κλπ. Έγραψα κάτι πάνω ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ που κάποιος παίρνει τοις μετροιτης κάτι που διαβάζει, βλέπει κλπ χώρις να υπολογίζει -ίσως-, διάφορους παράγοντες.


Αυτά πες τα στο φίλο @Glyfomounix που μήνες τώρα τρώει φακές και ξερά χόρτα ώστε να καταφέρει να ανέβει πάνω στη μαρτυρική Λευκορωσία
Που ήξερες ότι μαζεύω χόρτα από το πάρκο ;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.214
Like
18.312
Πόντοι
3.656
Αυτό που είναι απολύτως σίγουρο, είναι ότι
κανένας άνθρωπος που τα έχει καλά με τον εαυτό του δε θα έκανε "μαθήματα ανωτερότητας" και δε θα ασχολούνταν τόσο εμμονικά με κανέναν kman.

Θα έκανε απλά ένα, δύο ποστ και θα προσπερνούσε...

Ενώ εσύ με τα φιλαράκια σου...που ανταλλάζετε και like σε όλα τα ποστ...και όλως τυχαίως λογκάρετε/ξελογκάρετε ταυτόχρονα...κάνετε ακριβώς αυτό.Δεν ασχολείστε εμμονικά με άλλα μέλη :jerking:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.636
Like
10.251
Πόντοι
3.506
Σιγά μην πάει Λευκορρωσία.Εχει πολλές δυσκολίες αυτό το ταξίδι,είναι για κωλοπετσωμένους,αμεταννόητους.
άπιστε Θωμά , επειδή εσυ γερασες νομίζεις ότι εμείς θα κάνουμε πίσω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα πάει και θα γαμήσει και ότι μουνάρα κυκλοφορεί. Πουτάνες και μη
σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ο λόγος σου με χόρτασε και το ψωμί σου φατο
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.810
Κριτικές
6
Like
11.294
Πόντοι
3.936
Καταλαβαίνεις ότι είσαι άρχοντας όταν ενήλικες σφάζονται για τα κουραδια σου ενώ ποστάρεις βίντεο με βουκολικές βυζαρες μιας χαμένης πλέον εποχής
Σιγα τη βλαχοφατσα Glyf βυζαρες έχουν και οι αγελάδες.
-Τι γνώμη θα είχες για έναν φίλο σου εαν μάθαινες ότι είναι κοπρολαγνος, και φαντασιωνεται Λαμπραντόρ να του γκαμανε τις γκομενες.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
38
Like
52
Πόντοι
0
Απο τη μια λες αυτά που κάνω είναι εύκολα και τα παρουσιάζω σα δύσκολα και από την άλλη οτι όποιος τα διαβάζει νομίζει οτι θα είναι εύκολα και τα βρίσκει δύσκολα.Συνεπώς πού είναι το πρόβλημα?Αν εγώ λέω οτι είναι δύσκολα ενώ είναι εύκολα και ο άλλος πάει και τα βρίσκει όντως δύσκολα,πού είναι η παραπληροφόρηση?Η οτι θα έπρεπε αφού τα κάνω εγώ άρα είναι εύκολα,να είναι εύκολα και για αυτόν και επειδή δεν είναι σημαίνει οτι είναι δύσκολα για αυτόν και εύκολα για εμένα αλλά επειδή δεν μπορεί να ισχύει αυτό και έπρεπε να είναι εύκολα για αυτόν και δύσκολα για εμένα(με βάση αυθαίρετες παραδοχές) σημαίνει οτι παραπληροφορώ.
Βασικά η λογική είναι αν ήμουν εσύ θα ήταν για εμένα εύκολα ενώ για εσένα είναι δύσκολα αλλά αν ήσουν εγώ θα ήταν για εσένα εντελώς ακατόρθωτα,κάπως έτσι.Αρα οτι τα καταφέρνεις σημαίνει οτι εγώ είμαι τεράστιος,φαντάσου τι θα έκανα στη θέση σου.
Δεν ειπα οποιος τα διαβαζει τα βρισκει δυσκολα αλλα τα βρίσκει αβασιμα ανύπαρκτα.
Π.χ ο τζορτζ εφαγε τα μουτρα του στη πολωνια τα βρήκε ανυπαρκτα και αβασιμα οχι δύσκολα.
Παραδειγμα εμενα ποτε πολωνεζα δεν πασαρε σε παρτουζα ξαδερφη φιλη κλπ.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.636
Like
10.251
Πόντοι
3.506
Σιγα τη βλαχοφατσα Glyf βυζαρες έχουν και οι αγελάδες.
-Τι γνώμη θα είχες για έναν φίλο σου εαν μάθαινες ότι είναι κοπρολαγνος, και φαντασιωνεται Λαμπραντόρ να του γκαμανε τις γκομενες.
Ρε μαν , οκ είναι καφρος αλλα και εσυ κανεις σταυροφορία , νισάφι
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
38
Like
52
Πόντοι
0
Την είχα. δει στο Λατινι- Βάρκιζα πριν από καμμια δεκαετία καθόταν στο διπλανό τραπέζι με κάτι κολακες, δεν είχε μεικ απ και από κοντά είχε αντρουα πρόσωπο, δεν νομίζω να ξεπερνούσε το 1,75 σε ύψος. Δεν έλεγε τίποτε από εμφάνιση, απορώ τι βρήκε ο Αντρικος σε αυτήν.
Ωραία υπηρξε μεχρι το 2000 μετα έγινε σκετο τραβελι
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.314
Like
3.636
Πόντοι
1.706
Επίσης αν εσύ νομίζεις ότι ο Kalogeros γράφει τα σεντόνια ή ο Nio έχει τόση εμμονή,
για να "μην παιρνει κοσμο στο λαιμο του και νομίζουν ότι θα πανε στα σλαβικα μερη και θα πηδήσουν ευκολα"
πλανάσαι πλάνην οικτράν..

Έγραψε και τις μαλακίες του ο θείος περί χαμηλού επιπέδου και ότι έχει πάει σε μπουρδέλα δυο φορές όταν υπηρετούσε
στο υποβρύχιο Παπανικολής και νομίζει ότι σκοτίζονται τ' αρχίδια μας..
Ο Nio πάλι παίζει να έχει 90% των post του παραθέτοντας τον kman, που τον έχει βγάλει και ναζί, για γαμήσια με λαμπραντόρ
και ποιος ξέρει τι άλλο..

Αυτό που είναι απολύτως σίγουρο, είναι ότι
κανένας άνθρωπος που τα έχει καλά με τον εαυτό του δε θα έκανε "μαθήματα ανωτερότητας" και δε θα ασχολούνταν τόσο εμμονικά με κανέναν kman.

Θα έκανε απλά ένα, δύο ποστ και θα προσπερνούσε...

Μιλάει ο μπέμπης του bou, που διδάσκει σε πανεπιστήμιο και δεν έχει καταφέρει ακόμα να απογαλακτιστεί από έναν κοπρολάγνο. Εγώ ασχολούμαι περισσότερο με αυτόν ή εσύ που τον έχεις κάνει θεό και ξεφτιλίζεσαι; Καθηγητής πανεπιστημίου Ζυρίχης που παρακαλάει έναν ψυχάκια σεξομανή κοπρολάγνο να πάει να τον πάρει με τη Μερσεντές από τον τουρκομαχαλά να πάνε να φορτώσουν μαζί. Και ο κοπρολάγνος τον απορρίπτει, γιατί δεν τον έχει εμπιστοσύνη, επειδή στο παρελθόν βγήκε και με άλλους και την πάτησε. Έφαγες άκυρο από έναν που χέζει κακομοίρες, ρε θύμα, εσύ ο καλύτερός του μαθητής, πόσο άλλο θα ξεφτιλιστείς; Ναι, μίλησα για χαμηλό επίπεδο και το ενσαρκώνεις μια χαρά.

Είσαι ένας ανόητος με πιστοποίηση πανεπιστημίου Ζυρίχης. Έχεις δυνατά χαρτιά στα χέρια σου, γαμάτη τοποθεσία κι επαγγελματικό στάτους και καλή ακόμα ηλικία κι αντί να κάνεις παπάδες, τρέχεις πίσω από έναν ιδρυματικό και του δίνεις αναφορά «αρχηγέ, κοίτα πού είμαι και τι κάνω» για να πάρεις εύσημα.
Και μας έλεγες ότι σε δέκα χρόνια θα έρθει το τετέλεσται και θα γίνεις σαν κι αυτόν, να μουγκανίζεις πάνω από κοψίδια με μικρές τριγύρω σε πλήρη σταρχιδισμό για τα πάντα. Θαυμάζεις τον τρόπο ζωής ενός φουκαρά που τον έχουν ξεζουμίσει οι Φρίτσιδες και στριφογυρίζει σε ένα δωμάτιο ανεβάζοντας παπαριές για να ζει μια φαντασίωση, περιμένοντας πότε θα ξεμπουκάρει να γαμήσει αγχωμένος όσες μπορεί περισσότερες, σαν πεινασμένος που έχει να φάει δέκα μέρες. Κι αυτό επειδή είσαι ανίκανος να πάρεις τη ζωή σου στα χέρια σου και να κάνεις το δικό σου πλάνο. Κάνε τα πτυχία σου κωλόχαρτο, γιατί δεν σου χρειάζονται σε τίποτα αφού είσαι ένα ψοφίμι.

Εγώ το έγραψα πιο πίσω γιατί ασχολήθηκα με τον Kman. Γιατί είναι ένας δεύτερος Δημητράκης, αλλά με το ψώνιο να έχει την κυριαρχία στο γκομενικό. Μόλις αμφισβήτησα την αξιοπιστία του, προσπάθησε να πάρει το πάνω χέρι με το κόλπο της αναμέτρησης, όπως έκανε και με τον Mindreader, κι επέμενε δύο φορές να βάλω γκόμενες κλπ, γιατί εκεί είναι σίγουρος ότι κερδίζει, επειδή ποστάρει ωραίες. Μυαλό 15χρονου που θέλει κόντρα με πληρωμένες. Και για να μην τον αφήσω με το αίσθημα της νίκης, τον ξεφτίλισα ως κοπρολάγνο φουκαρά. Το ότι παρατράβηξε οφείλεται στο ότι έπεσαν τα δικηγοράκια να τον υπερασπιστούν, επειδή τον έχουν ανάγκη να τους «ταξιδεύει».

Για μένα είσαι αξιολύπητος και δεν είσαι ούτε μια τρίχα από τα αρχίδια μου στο θέμα γυναικών κι ας είμαι πάνω από 60 χρονών. Κι έρχεται να σε λαικάρει και το άλλο το θύμα που πήγε στην Πολωνία και μετά τα μάσαγε και νομίζει ότι δεν τον καταλάβαμε, επειδή άλλαξε νικ.

ΥΓ Και ναι έχω το χρόνο μου να γράφω σεντόνια, αφού είμαι αραχτός χωρίς προβλήματα βιοπορισμού.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.969
Like
7.101
Πόντοι
1.056
Για μένα είσαι αξιολύπητος και δεν είσαι ούτε μια τρίχα από τα αρχίδια μου στο θέμα γυναικών κι ας είμαι πάνω από 60 χρονών.

Ωπα ρε καλόγερε γαμιά.Σιγά μη γαμάει έτσι ο Πουτσαράς στα 65.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
921
Like
3.343
Πόντοι
446
Ενώ εσύ με τα φιλαράκια σου...που ανταλλάζετε και like σε όλα τα ποστ...και όλως τυχαίως λογκάρετε/ξελογκάρετε ταυτόχρονα...κάνετε ακριβώς αυτό.Δεν ασχολείστε εμμονικά με άλλα μέλη :jerking:

Με ποιο μέλος έχω ασχοληθεί εμμονικά ρε φαντασμένε;
Έχεις δει κανένα από αυτά τα καινούργια accounts να μου πλέκει κανένα εγκώμιο και δεν το είδα εγώ ή μήπως θα έκανα κλώνους για να κράξω κάποιον που αυτοαποκαλείται sadman και subzero; :jerking::jerking::jerking:

Eγώ τα τελευταία χρόνια μπαίνω στο bou, απλά για να διαβάσω και να γράψω καμιά μαλακία
και να γελάσω.
Δε θέλω ούτε τοξικούς τύπους να διαβάζω, ούτε σε site για μπουρδέλα να έρχεται ο κάθε θείος να μου λέει ότι δεν ασχολείται με πληρωμένο...

Υ.Γ. Αυτό τώρα το ανέκδοτο σε ποιον θα κάνουμε like πως προέκυψε;
Λες και εσένα δε σου έχω κάνει εκατό φορές στα γνωστά θέματα που συμφωνώ μαζί σου.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.969
Like
7.101
Πόντοι
1.056
Εδώ περιγράφουμε το αντικείμενο.Σπόνσορινγκ σεξοτουρισμός στην Πολωνία.Η οπτική γωνία δεν είναι σημαντική.Είτε το περιγράφουμε από την πλευρά του Ινδού φακίρη ή του Νεοζηλανδού τρωγλοδύτη και του Αιθίοπα καλόγερου το αντικείμενο παραμένει αυτούσιο,ίδιο και απαράλλαχτο.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.250
Like
13.533
Πόντοι
2.606
Εδώ περιγράφουμε το αντικείμενο.Σπόνσορινγκ σεξοτουρισμός στην Πολωνία.Η οπτική γωνία δεν είναι σημαντική.Είτε το περιγράφουμε από την πλευρά του Ινδού φακίρη ή του Νεοζηλανδού τρωγλοδύτη και του Αιθίοπα καλόγερου το αντικείμενο παραμένει αυτούσιο,ίδιο και απαράλλαχτο.
Και το μέσο παραμένει το ίδιο μαρούλι φυτιλιασμενο :grin:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.636
Like
10.251
Πόντοι
3.506
Υ.Γ. Αυτό τώρα το ανέκδοτο σε ποιον θα κάνουμε like πως προέκυψε;
Λες και εσένα δε σου έχω κάνει εκατό φορές στα γνωστά θέματα που συμφωνώ μαζί σου.
εδώ έχω κάνει λαικ μέχρι και στο Σταλόνε , και μετά με έβριζε ότι δεν βρίζω την Κλαουντια και βρίζω μόνο αυτόν.

Αν θέλει ο άλλος να αρπαχτεί επειδή δεν έχει με τι να ασχοληθεί θα το κάνει. Εγώ όποτε βαριέμαι βρίζω τον παρθένο για παραδειγμα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.969
Like
7.101
Πόντοι
1.056
Πρέπει κάποιος να αφαιρέσει το υποκείμενό του από το πεδίο και να δει το πεδίο αφηρημένα χωρίς αυτόν μέσα και τη διαταρραχή που προκαλεί.Αυτή είναι η αντικειμενική άποψη του πεδίου.Στη συνέχεια προσθέτει και το υποκείμενο.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
38
Like
52
Πόντοι
0
Θα μιλήσω για πολωνια και Τσεχία.
Τα στανταρ εκει των γυναικων για να συναψουν σχεση με εναν αντρα ειναι τα εξής.
Αρχικα να ειναι οικονομικά σε καλή μοιρα στο μεσο ορο.
Δεύτερον να είναι νεος,ναι στα σλαβικα μερη οποιος θελει σχεση με σλαβα η διαφορα να μην ειναι πανω απο 8 ετη οσο πιο κοντα στην ηλικια τοσο το καλύτερο.
Επίσης να ειναι ο αλλος γυμνασμένος και ψηλος,δίνουν μεγαλη εμφανση στην εμφάνιση.
Επίσης το ντυσιμο,επωνυμα και κυριλατα ρουχα κυριως ανοιχτοχρωμα οχι σκούρα λαιντο ζιβαγκο πολυ διαδεδομένο το χειμωνα.
Τροπος συμπεριφορά στυλ,να ειναι τζεντλεμαν και ιπποτης.
Μεγαλο ποσοστο Πολωνών διαθέτει τα κομφορ οποτε δεν ειναι τοσο πεινασμενες οι πολωνες αλλα και ενας ελληνας αν εχει αυτο το πακετο γνωρίζοντας τη γλωσσα άνετα μπορει να παει πολωνια αρχικα να εγκατασταθεί υπαρχουν δουλειες με καλες απολαβες και να αναλωθει στο πολωνικο πεδιο.
Τώρα αν παει 10 μερες δεν προλαβαινει να κανει τίποτα πέρα απο καμια αρπαχτη σε κανα μπαρ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom