Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.310
Like
3.628
Πόντοι
1.706
Ο mindreader τι έγινε ; δεν άντεξε την κόντρα με τον βαλκανιο χεστη και εξαφανίστηκε;
Μπορούμε να μιλάμε για κόντρα με πληρωμένες; Τις βίζιτες του Kman τις γαμάει ο οποιοσδήποτε που θα αποφασίσει να τα σκάσει. O mindreader πρόσεχε το πορτοφόλι του και δεν ήταν κορόιδο. Επομένως οι γυναίκες που πόσταρε φαίνονταν σαν υποδεέστερες κι εκτός αυτού ήταν και ασιάτισσες και δεν μπορούσαν να αντέξουν σε σύγκριση με σλάβες. Αλλά ο ίδιος ήταν ευχαριστημένος, οπότε δεν έχει νόημα και η σύγκριση. Ο Mindreader έλεγε ότι αν ενηλικιωθεί ο γιος του θα την κάνει για Μεντεγίν. Τροφοδοτούσε κι ένα νήμα με τα αρνητικά της Ελλάδας, οπότε σίγουρα το ψάχνει για έξω ή μπορεί κιόλας να έχει φύγει.

Δυνατός παίκτης ο μαιντ, κοσμοπολίτης και ήξερε ότι όσο περνάνε τα χρόνια , τα ένσημα στο μπλοκ μπαίνουν δύσκολα ,όποτε το έριξε στο Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ
Ο τύπος ήταν και του λιμανιού και του σαλονιού. Ταξιδευτής-γαμέας που έβαζε πρώτα την εξερεύνηση κι είχε κάτι να διηγηθεί. Και προπαντός άνθρωπος, αυτός δεν έχεζε κακομοίρες. Είχε τακτ και λέγειν και μπορούσε άνετα να σταθεί σε μια κοινωνική συναναστροφή και να μιλήσει για πολλά θέματα κι όχι μόνο για σεξ. Εννοείται αυτόν τον βάζεις στον κύκλο σου γιατί είναι αξιοπρεπής, ο Kman είναι ακοινώνητος και μπορεί να πάθεις ότι έπαθε κι ο Roosh, όταν συναντήθηκε μαζί του. :grin:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.962
Like
7.083
Πόντοι
1.056
Καλόγερε δε βλέπω να τα χώνεις στην αδίστακτη εισαγγελέα που εξεμεταλλεύετο το φτωχό δημητράκη χέζοντας αδυσώπητα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.962
Like
7.083
Πόντοι
1.056
Καταλαβαίνεις ότι είσαι άρχοντας όταν ενήλικες σφάζονται για τα κουραδια σου ενώ ποστάρεις βίντεο με βουκολικές βυζαρες μιας χαμένης πλέον εποχής

Οι βυζάρες της Μαρίσα είναι σύγχρονες δεν ανήκουν σε άλλη εποχή.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0
Δεν θέλω να διακόψω την τροπή που έχει πάρει το thread με χεσίματα,σκυλογαμήσια και ραντεβού θανάτου κλώνων, αλλά εννοεί kman VS Mindreader

Ο Αρχηγός με συνοπτικές διαδικασίες έφαγε λάχανο τον πορνοφιλόσοφο πρέσβη Ασίας, Ωκεανίας και Τρίτου Κόσμου :confused:
Κανενα λαχανο δεν έφαγε τυπε,ο κμαν δεν κανει ουτε κατι το ιδιαιτερο ουτε κατι το δύσκολο.
Ουσιαστικά την ευκολια την μετατρεπει σε δυσκολια και επιστήμη με γνώμονα τα αλλα πεδία.
Κοτσαρει και τις φωτογραφιες ως αποδεικτικα οποτε η περσονα ειναι ετοιμη για προβολή.
Το θεμα ειναι μην παιρνει κοσμο στο λαιμο του και νομίζουν ότι θα πανε στα σλαβικα μερη και θα πηδήσουν ευκολα,δεν πηδας ευκολα.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
629
Like
1.058
Πόντοι
206
Κανενα λαχανο δεν έφαγε τυπε,ο κμαν δεν κανει ουτε κατι το ιδιαιτερο ουτε κατι το δύσκολο.
Ουσιαστικά την ευκολια την μετατρεπει σε δυσκολια και επιστήμη με γνώμονα τα αλλα πεδία.
Κοτσαρει και τις φωτογραφιες ως αποδεικτικα οποτε η περσονα ειναι ετοιμη για προβολή.
Το θεμα ειναι μην παιρνει κοσμο στο λαιμο του και νομίζουν ότι θα πανε στα σλαβικα μερη και θα πηδήσουν ευκολα,δεν πηδας ευκολα.
Όποιος διαβάζει για τις εμπειρίες, τους τρόπους δράσης και γενικά για τα βιώματα κάποιου τρίτου, πρέπει να διαθέτει τη στοιχειώδη αντίληψη και την ικανότητα να φιλτράρει όλες τις πληροφορίες. Ανεξαρτήτως ποιος είναι ο γραφών, κάποια μπορεί να ισχύουν εξ ορισμού, κάποια να μην ισχύουν, να είναι μυθοπλασίες, τρολάρισμα κλπ και άλλα να ισχύουν γιατί έχουν προηγηθεί συγκεκριμένες ενέργειες που χωρίς αυτές το αποτέλεσμα θα ήταν τελείως διαφορετικό
Κανείς Kman και οποισδήποτε γενικά δε παίρνει κάποιον στο λαιμό του. Είναι τουλάχιστον αστείο αυτό. Και αν κάποιος για οποιονδήποτε λόγο "τη πάθει", ε τότε είναι άξιος της μοίρας του.
Δε γίνεται να σκεφτόμαστε ότι σε ένα σάι με τη συγκεκριμένη θεματολογία αν ο άλλος που διαβάζει είναι πχ ανήλικος, με μειωμένο IQ, διανοητικά καθυστερημένος, με "χαλασμένη ψυχολογία", άσχετος με τη κατάσταση που επικρατεί σε άλλες χώρες, κοκ.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0
Όποιος διαβάζει για τις εμπειρίες, τους τρόπους δράσης και γενικά για τα βιώματα κάποιου τρίτου, πρέπει να διαθέτει τη στοιχειώδη αντίληψη και την ικανότητα να φιλτράρει όλες τις πληροφορίες. Ανεξαρτήτως ποιος είναι ο γραφών, κάποια μπορεί να ισχύουν εξ ορισμού, κάποια να μην ισχύουν, να είναι μυθοπλασίες, τρολάρισμα κλπ και άλλα να ισχύουν γιατί έχουν προηγηθεί συγκεκριμένες ενέργειες όπου χωρίς αυτές το αποτέλεσμα θα ήταν τελείως διαφορετικό
Κανείς Kman και οποισδήποτε γενικά δε παίρνει κάποιον στο λαιμό του. Είναι τουλάχιστον αστείο αυτό. Και αν κάποιος για οποιονδήποτε λόγο "τη πάθει", ε τότε είναι άξιος της μοίρας του.
Δε γίνεται να σκεφτόμαστε ότι σε ένα σάι με τη συγκεκριμένη θεματολογία αν ο άλλος που διαβάζει είναι πχ ανήλικος, με μειωμένο IQ, διανοητικά καθυστερημένος, με "χαλασμένη ψυχολογία", άσχετος με τη κατάσταση που επικρατεί σε άλλες χώρες, κοκ.
Εσενα αυτο σε πειραξε οτι παίρνει κόσμο στο λαιμο του ή οτι λεει αναλήθειες γενικολογίες μαζοποιησεις και φαντασίες
Ρε γαμωτο ορισμένοι κολλατε σε μια λέξη.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
419
Like
863
Πόντοι
81
Μπορούμε να μιλάμε για κόντρα με πληρωμένες; Τις βίζιτες του Kman τις γαμάει ο οποιοσδήποτε που θα αποφασίσει να τα σκάσει. O mindreader πρόσεχε το πορτοφόλι του και δεν ήταν κορόιδο. Επομένως οι γυναίκες που πόσταρε φαίνονταν σαν υποδεέστερες κι εκτός αυτού ήταν και ασιάτισσες και δεν μπορούσαν να αντέξουν σε σύγκριση με σλάβες. Αλλά ο ίδιος ήταν ευχαριστημένος, οπότε δεν έχει νόημα και η σύγκριση. Ο Mindreader έλεγε ότι αν ενηλικιωθεί ο γιος του θα την κάνει για Μεντεγίν. Τροφοδοτούσε κι ένα νήμα με τα αρνητικά της Ελλάδας, οπότε σίγουρα το ψάχνει για έξω ή μπορεί κιόλας να έχει φύγει.


Ο τύπος ήταν και του λιμανιού και του σαλονιού. Ταξιδευτής-γαμέας που έβαζε πρώτα την εξερεύνηση κι είχε κάτι να διηγηθεί. Και προπαντός άνθρωπος, αυτός δεν έχεζε κακομοίρες. Είχε τακτ και λέγειν και μπορούσε άνετα να σταθεί σε μια κοινωνική συναναστροφή και να μιλήσει για πολλά θέματα κι όχι μόνο για σεξ. Εννοείται αυτόν τον βάζεις στον κύκλο σου γιατί είναι αξιοπρεπής, ο Kman είναι ακοινώνητος και μπορεί να πάθεις ότι έπαθε κι ο Roosh, όταν συναντήθηκε μαζί του. :grin:
Σε Μαγαδασκαρες κλπ που ετρεχε ο μιντ δεν χρειαζεται να τις χεσεις, σε προλαβαινουν


Nigerian women performing some beauty ritual, using human faeces…
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
419
Like
863
Πόντοι
81
Εσενα αυτο σε πειραξε οτι παίρνει κόσμο στο λαιμο του ή οτι λεει αναλήθειες γενικολογίες μαζοποιησεις και φαντασίες
Ρε γαμωτο ορισμένοι κολλατε σε μια λέξη.
Εχει αναφερει οτι χρειαζονται περιπου 1000 ευρω ημερησιως για να βγαλεις τα γουστα που βγαζει εκεινος
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
629
Like
1.058
Πόντοι
206
Εσενα αυτο σε πειραξε οτι παίρνει κόσμο στο λαιμο του ή οτι λεει αναλήθειες γενικολογίες μαζοποιησεις και φαντασίες
Ρε γαμωτο ορισμένοι κολλατε σε μια λέξη.
Φίλε το έφερα απλά ως παράδειγμα στη περίπτωση πχ που κάποιος "επηρεαστεί", ή αν θεωρήσει ότι επηρεάστηκε. Και ήταν περισσότερο γενικό με αφορμή αυτού για τον Kman. Εμένα προσωπικά δε με πείραξε τίποτα. Ας γράφει ότι θέλει και ο συγκεκριμένος και ο οποιοσδήποτε. Τα διαβάζουμε και κρίνουμε. Όπως και εσύ και ο καθένας που έχει πχ μια εμπειρία στο συγκεκριμένο θέμα, καλά κάνεις και εκφράζεις τις διαφωνίες σου! Εγώ αν πχ θέλω να πάω για σεξοτουρισμό σε κάποια χώρα, πρέπει να λάβω υπόψη μου τι γράφει ο kman και ο κάθε kman? Μπορώ να διαβάσω πχ forums κλπ, ώστε να έχω μια "εικόνα", αλλά μέχρι εκεί. Γνωρίζουμε ότι ο καθένας γράφει τα "δικά του", με ότι αυτό συνεπάγεται
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.962
Like
7.083
Πόντοι
1.056
Κανενα λαχανο δεν έφαγε τυπε,ο κμαν δεν κανει ουτε κατι το ιδιαιτερο ουτε κατι το δύσκολο.
Ουσιαστικά την ευκολια την μετατρεπει σε δυσκολια και επιστήμη με γνώμονα τα αλλα πεδία.
Κοτσαρει και τις φωτογραφιες ως αποδεικτικα οποτε η περσονα ειναι ετοιμη για προβολή.
Το θεμα ειναι μην παιρνει κοσμο στο λαιμο του και νομίζουν ότι θα πανε στα σλαβικα μερη και θα πηδήσουν ευκολα,δεν πηδας ευκολα.

Απο τη μια λες αυτά που κάνω είναι εύκολα και τα παρουσιάζω σα δύσκολα και από την άλλη οτι όποιος τα διαβάζει νομίζει οτι θα είναι εύκολα και τα βρίσκει δύσκολα.Συνεπώς πού είναι το πρόβλημα?Αν εγώ λέω οτι είναι δύσκολα ενώ είναι εύκολα και ο άλλος πάει και τα βρίσκει όντως δύσκολα,πού είναι η παραπληροφόρηση?Η οτι θα έπρεπε αφού τα κάνω εγώ άρα είναι εύκολα,να είναι εύκολα και για αυτόν και επειδή δεν είναι σημαίνει οτι είναι δύσκολα για αυτόν και εύκολα για εμένα αλλά επειδή δεν μπορεί να ισχύει αυτό και έπρεπε να είναι εύκολα για αυτόν και δύσκολα για εμένα(με βάση αυθαίρετες παραδοχές) σημαίνει οτι παραπληροφορώ.
Βασικά η λογική είναι αν ήμουν εσύ θα ήταν για εμένα εύκολα ενώ για εσένα είναι δύσκολα αλλά αν ήσουν εγώ θα ήταν για εσένα εντελώς ακατόρθωτα,κάπως έτσι.Αρα οτι τα καταφέρνεις σημαίνει οτι εγώ είμαι τεράστιος,φαντάσου τι θα έκανα στη θέση σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.725
Like
11.709
Πόντοι
2.406
Καλόγερε δε βλέπω να τα χώνεις στην αδίστακτη εισαγγελέα που εξεμεταλλεύετο το φτωχό δημητράκη χέζοντας αδυσώπητα.
Έχει παραγραφεί αυτό πάνε 20 χρονια. Ήταν τον καιρό που έκανε ακόμα κούκου του πορνομετανστη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Απο τη μια λες αυτά που κάνω είναι εύκολα και τα παρουσιάζω σα δύσκολα και από την άλλη οτι όποιος τα διαβάζει νομίζει οτι θα είναι εύκολα και τα βρίσκει δύσκολα.Συνεπώς πού είναι το πρόβλημα?Αν εγώ λέω οτι είναι δύσκολα ενώ είναι εύκολα και ο άλλος πάει και τα βρίσκει όντως δύσκολα,πού είναι η παραπληροφόρηση?Η οτι θα έπρεπε αφού τα κάνω εγώ άρα είναι εύκολα,να είναι εύκολα και για αυτόν και επειδή δεν είναι σημαίνει οτι είναι δύσκολα για αυτόν και εύκολα για εμένα αλλά επειδή δεν μπορεί να ισχύει αυτό και έπρεπε να είναι εύκολα για αυτόν και δύσκολα για εμένα(με βάση αυθαίρετες παραδοχές) σημαίνει οτι παραπληροφορώ.
Βασικά η λογική είναι αν ήμουν εσύ θα ήταν για εμένα εύκολα ενώ για εσένα είναι δύσκολα αλλά αν ήσουν εγώ θα ήταν για εσένα εντελώς ακατόρθωτα,κάπως έτσι.Αρα οτι τα καταφέρνεις σημαίνει οτι εγώ είμαι τεράστιος,φαντάσου τι θα έκανα στη θέση σου.
Σε προτείνω για νέο πρόεδρο εδεσαικου
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.725
Like
11.709
Πόντοι
2.406
Φίλε το έφερα απλά ως παράδειγμα στη περίπτωση πχ που κάποιος "επηρεαστεί", ή αν θεωρήσει ότι επηρεάστηκε. Και ήταν περισσότερο γενικό με αφορμή αυτού για τον Kman. Εμένα προσωπικά δε με πείραξε τίποτα. Ας γράφει ότι θέλει και ο συγκεκριμένος και ο οποιοσδήποτε. Τα διαβάζουμε και κρίνουμε. Όπως και εσύ και ο καθένας που έχει πχ μια εμπειρία στο συγκεκριμένο θέμα, καλά κάνεις και εκφράζεις τις διαφωνίες σου! Εγώ αν πχ θέλω να πάω για σεξοτουρισμό σε κάποια χώρα, πρέπει να λάβω υπόψη μου τι γράφει ο kman και ο κάθε kman? Μπορώ να διαβάσω πχ forums κλπ, ώστε να έχω μια "εικόνα", αλλά μέχρι εκεί. Γνωρίζουμε ότι ο καθένας γράφει τα "δικά του", με ότι αυτό συνεπάγεται
Και στα φόρουμ τα ξένα μλκιες γράφουν
Θυμάμαι Μολδαβία το καιρό που γαναγαν 20αρες και οι ανάπηροι σε κάτι αγγλόφωνα φόρουμ εξηγούσα οι βασανηδες οι αγγλαρες μετ; ξυ τους,
τι θέλουν οι ladies της Μολδαβίας, κάτι 40αρες με τρία παιδιά δηλαδή
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.725
Like
11.709
Πόντοι
2.406
Εχει αναφερει οτι χρειαζονται περιπου 1000 ευρω ημερησιως για να βγαλεις τα γουστα που βγαζει εκεινος
Πέτα τα μισά στην θάλασσα, κι έχεις την αλήθεια
Βάλε κ τα εισητηρια χοτελ..
Ηλία ριχτό φάση
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.310
Like
3.628
Πόντοι
1.706
Καλόγερε δε βλέπω να τα χώνεις στην αδίστακτη εισαγγελέα που εξεμεταλλεύετο το φτωχό δημητράκη χέζοντας αδυσώπητα.

Την εισαγγελέα μπορείς να την βάλεις στα υπόψιν σε περίπτωση που ξεμείνεις από δουλειά, μιας και είσαι ήδη εξοικειωμένος με την κοπρολαγνεία.

Βγάζω περισσότερα από σένα από ασχολίες ακινήτων κι επενδύσεις και τέτοιες που γαμάς μπορώ να κατεβάσω όποτε θέλω στην περιοχή μου από το travelgirls και παρεμφερή sites. Αλλά προτιμώ το μέντοριγκ κι ας είναι και με υποδεέστερες εμφανισιακά, επειδή μου αρέσει η περιπέτεια.

Έχω μια μεντορέτα που δεν μου στοιχίζει τίποτα, γιατί βγάζω από το eshop που της έφτιαξα και άλλες δυο, εξ ων η μία θα κάτσει τζάμπα, γιατί δεν έχει ανάγκη από λεφτά, αλλά από τρόπο να χωθεί στον τομέα των ακινήτων. Η τρίτη (ghostwriter) θέλει πολλά και θα πέσει σκληρή διαπράγματευση, διότι δεν ανήκω σε αυτούς που σπονσοράρουν προπονητές.

Είμαι ΟΚ με αυτά και δεν θυσιάζω την καλοπέραση για το άγχος να βγάλω ποσότητες, λες και θα τελειώσουν ποτέ οι γυναίκες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.006
Like
18.345
Πόντοι
3.656
Καλόγερε δε βλέπω να τα χώνεις στην αδίστακτη εισαγγελέα που εξεμεταλλεύετο το φτωχό δημητράκη χέζοντας αδυσώπητα.
Τώρα γίνεσαι Νίο ;
Ή λες ότι και ο Μήτσος, πρέπει να υποστεί τις άδικες επιθέσεις που δέχεσαι κι εσύ ;;;

Μην ξεχνάμε πόσα σκουπίδια την έπεφταν στο Μήτσο .
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.725
Like
11.709
Πόντοι
2.406
Τώρα γίνεσαι Νίο ;
Ή λες ότι και ο Μήτσος, πρέπει να υποστεί τις άδικες επιθέσεις που δέχεσαι κι εσύ ;;;

Μην ξεχνάμε πόσα σκουπίδια την έπεφταν στο Μήτσο .
Και χάσαμε τον μιτσο χάσαμε και το γέλιο τα χάσαμε όλα από κάτι μλκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom