Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρωτησα 3 κυπριους ηλικιας 65 με 70 τωρα οδυσσο τι ηρθατε εδω?
απαντανε να βρουμε πουτανες η γκομενες!
σε εναμιση λεπτο περασαν 5 φεραρι,αουτι,2 μαζερατι,πορσε 6 με 7 και πιο κατω αλλο φεραρι παρκαρισμενο
στην κατερινσκαγια.τους λεω ειδατε τα αμαξια εδω?λαθος χωρα εισαστε βιετναμ στην ηλικια σας.
ερχωντε βραδυ οπως περπατουσαμε 2 μπαζα τους δινουν τηλεφωνα και 2000 γριβνα.
ακριβα αυτοι λενε τωρα 2000 80 ευρο ειναι δηλαδη θα τους ζητουσαν 200 πριν πεντε χρονια ευρο οχι 80.
μιλαμε μπαζα!300 ηθελαν οι 3 γνωστες μου που ομως σε σαλον πριν λιγα χρονια 800 γριβνα ειχαν.
οδυσσο δεν υπαρχει ανταγωνισμος απο αλλους ξενους γιατι μονο σκατορατσες εχει με μηδεν λεφτο.
οδυσσο θα ειναι ιδανικα για κμαν που δινει 500 για να γαμησει για μενα που ψαχνω μονο νορμαλ δεν
ειναι η οδυσσος για μενα.ολες  αυτες που μου αρεσουν ολημερης δουλευουν.
βολταρουν πιτσιρικια,μπαζα βιζιτες και να δωσεις σε καμια βιζιτα 300 δολαρια μονο οταν φευγει
απο γυμναστηριο να εισαι τυχερος να δωσεις στον δρομο της χωρις ιτερνετ και σαιτ.
σαβατο βρηκα γκομενα δεν θα ζητουσε κατω απο 200 με 300 δολαρια αλλα ημουν  πτωμα απο κουραση.
σκεφτηκα τοτε τον κμαν πως εχει δυναμη στην ηλικια του αφου εγω ειδη απο το περπατημα
τα τιναξα απο την κουραση.κιεβ θα εχω καμακι παντου,πολλες γκομενες ολες των ειδων ενω οδυσσο
δεν προσφερετε εκτος απο βολτα πλεον.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κμαν θα παει φιλος μου επιχειρηματιαςοδυσσο μεθαυριο.
αυτον θα του την πεφτουν στον δρομο γιατι εχει στατους επιχειρηματια
και φενεται οτι δεν ειναι ντοπιος αλλα ισραηλιτης μπιζνες μαν.
σε αυτον θα πεσουν δυνατες 300 δολαριων σε εστιατορια που παει.
εσενα κμαν θα στην πεσουν οδυσσο οι ιδιες γκομενες που τρεχουν
τους γερους κυπριους και τουρκους γιατι δεν εκπεμπεις στατους μπιζνεσμαν.
εμενα δικο τους με κοβουν ολες με αποφευγουν οι πουτανες χαχαχαχ.
αλλα απο ιτερνετ δεν θα εχεις κμαν ανταγωνισμο απο αλλους ξενους σε θεματα λεφτα
στο χερι και κερασματα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι πολύ του ουισκιού ο Σαββίδης και βλέπει παραισθήσεις.
Γενικά οι Ρωσοπόντιοι χρησιμοποιούν υπνωτικά και αλκοόλ για να μαγκεύουν να νιώθουν ανώτεροι κτλ.Γράφει υπό την επήρρεια και έτσι βγαίνουν αυτά.
Αυτά που γράφω εγώ είναι τελείως γενετικά είναι πώς σκεφτόταν ο παππούς μου στη Μικρασία ή ο προπροπάππους μου στην Επανάσταση.Είναι το ίδιο κυλάει στις φλέβες.
Περνάει από γενιά σε γενιά.Δεν το θες κατ ανάγκη αλλά είναι πάντα εκεί.
Ουσιαστικά μιλάμε για βασανιστήριο,όπως ο παππούς ήθελε να γαμάει αβέρτα και εισέβαλε σε άγνωστες εκτάσεις έτσι θέλω και εγώ.Δεν μπορείς να κάνεις κάτι να απαλλαγείς.Είναι εσωτερική παρόρμηση,δεν το ελέγχεις.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Χιλιες φορες που σου ειπα να ερθεις να μας δειξεις αυτα που γραφεις, κρυβεσαι.

Δεν εχεις τα αρχιδια ουτε ενα τηλεφωνο να παρεις.

Για τον εαυτο σου μιλας, εσυ το παιζεις μαγκας πισω απο τα πληκτρολογια και κατω υπο την επηρρεια της αγαμιας που σε χτυπα αλυπητα εδω και χρονια και σου εχει καταστρεψει τη ψυχη και τη ζωη.

Συνεχως μιλας για λεφτα, για αρχοντιλικια και μουναρες και μολις σου πει καποιος ελα μαγκα να μιλησουμε να κανονισουμε να βρεθουμε να σε δω να σε καμαρωσω απο κοντα, βαζεις το θιασο να πει τις παπαριες που λες συνηθως.

Προβλεψιμος, βαρετος, φαιδρος.

Δεν εχεις λεφτα ουτε για μια γυρα σε σοβαρο μαγαζι καημενε, δεν φτανει ο μισθουλακος σου και το παιζεις αρχοντας μεσα απο το αποθηκακι που μενεις.




 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Για οσους δεν γνωριζουν, απλα.


Απο εκει και εως τη σελιδα 109 ειναι η αληθεια περι των οσων συμβαινουν και ισχυουν.




Παράθεση από: Kman2  (14/11/19, 16:04)
Ναι,για το ντύσιμο,οτι είμαι αγύμναστος,χαλιας,δε χρησιμοποιω αποσμητικα,δεν καθαριζω το διαμερισμα,δεν αλλαζω ρουχα,κανω λαθος επιλογες στα μαγαζια,δεν την ακουω,δεν ξερω να μιλαω για τιποτα γιατι μονο δουλευω και κοιμαμαι,ειμαι βρωμιάρης που θελει γρηγορο σεξ αντι για σοβαρη σχεση,φερεται σκατα στις κοπελες,δε δεσμευεται ποτε,δε θελει σοβαρη σχεση,οικογενεια κτλ.
Αρχιδια μυδια.Το ζητημα είναι να ξεκουμπιστεί,να γαμησω την Πολωνεζα και να φερω και καμια άλλη.
Πιστευω αν εβλεπε το ελληνικο σωβρακο θα αλλαζε γνωμη.
Για τον πουτσο καβαλα.Κανει ο,τι της καπνισει χωρις να σεβεται κανεναν κανονα.Της ελεγα Ελλαδα απαγορευεται να τρως στο ταξι και αυτή ετρωγε παρολο που εκανε παρατηρηση ο ταξιτζής.Της εξηγησα για μια άλλη Λεζκορρωσιδα που εσκασε με το σκυλακι στο ραντεβού και ο σκυλος τα γαμησε όλα στο καφε με ειχε κατακνευρισει,κοντεψαν να μας πεταξουν εξω και μου ειπε καλα εκανε η κοπελα,δεν αγαπας τα ζωα.
Μιλαμε για μαλακια.

Μετα εβαλε τα στρατιωτακια να γραψουν 400 σελιδες πανω απο αυτα ωστε να κρυψει για τα καλα τη σκληρη αληθεια απο αυτους που δεν γνωριζουν και θα μπουν απλα να διαβασουν μεσα σε αυτο το νημα.

Μαζεψου και σταματα τα περι αρχοντος και γαμαω μουνια μουνολιβαδα κτλπ, δεν τσιμπανε τα ψαρια. Οσα και να γραψεις δεν σε πιστευει κανεις.

Βαλε τωρα τα στρατιωτακια σου να γραψουν 1000 σελιδες για να κρυψεις και αυτη τη σελιδα.

Ξεκινα παλι τις ειρωνιες.

Ξαφνικα μετα απο καθε σου ρεζιλικι, μπαινουν "νεα μελη" στο φορουμ και τα πρωτα τους ποστ ειναι να με κραζουν και να με βριζουν και να πουλανε τρελα.

Κουρασες, προβλεψιμος, βαρετος.

Ουτε γαμησια, ουτε θεαμα, ουτε επιτυχια σε κατι, ουτε τακτικη που αποδιδει, τιποτα.

Μιζερια και αρρωστεια.

Πλεον ειναι για να σε γλενταμε και να γελαμε, τιποτα αλλο.

Βαλε τωρα το θιασο να γραψει τις παπαριες σου.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
:orchestra:
Είναι πολύ του ουισκιού ο Σαββίδης και βλέπει παραισθήσεις.
Γενικά οι Ρωσοπόντιοι χρησιμοποιούν υπνωτικά και αλκοόλ για να μαγκεύουν να νιώθουν ανώτεροι κτλ.Γράφει υπό την επήρρεια και έτσι βγαίνουν αυτά.
Ο Σαβ είναι ο Κμαν του ουισκι.
όπως ο άρχοντας βγάζει φωτογραφίες τις ιερόδουλες πού βγάζει βόλτα και κερνάει, έτσι και εκείνος βγάζει φωτογραφίες τα μπουκάλια ουίσκι για να κάνει τα πλήθη να ζηλέψουν


 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο Σαβ είναι ο Κμαν του ουισκι.
όπως ο άρχοντας βγάζει φωτογραφίες τις ιερόδουλες πού βγάζει βόλτα και κερνάει, έτσι και εκείνος βγάζει φωτογραφίες τα μπουκάλια ουίσκι για να κάνει τα πλήθη να ζηλέψουν

Δεν είναι ιερόδουλες.Αν ήταν ιερόδουλες θα τις γαμούσαν όλοι,αλλά αυτό δεν παίζει.
Να βγάλεις φωτό πουτάνες ή μπουκάλια ουίσκυ είναι εύκολο.Μουνάρες όμως γκόμενες που σπονσοράρονται αρκετά δύσκολο.
Το σπόνσορινγκ είναι σα να γαμάς τη Αννα Μαρία ή την Κάτια του GTNM2.Και να σου λέει ο άλλος δε θέλω απλώς να βγάλεις φωτό μαζί της ή να της πιάνεις το μπούτι ή κρυφή γυμνή φωτό,θέλω φωτό της να σου κάνει μπούκι ή να τη γαμάς στα τέσσερα αλλιώς δε σε πιστεύω.
Κάπως έτσι.Οι σπονσορέτς δεν αφήνουν ούτε για πλάκα να βγάλεις φωτό που θα τις εκθέσουν.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ολες τις γαμανε εκτος απο εσενα τυπε, τι δεν εχεις καταλαβει ακομα;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Δεν είναι ιερόδουλες.Αν ήταν ιερόδουλες θα τις γαμούσαν όλοι,αλλά αυτό δεν παίζει.
Μην μπερδεύεσαι.  επειδή δεν τις πηδάς εσύ,  δεν σημαίνει ότι και οι υπόλοιποι κάνουν το ίδιο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν είναι ιερόδουλες.Αν ήταν ιερόδουλες θα τις γαμούσαν όλοι,αλλά αυτό δεν παίζει.
Να βγάλεις φωτό πουτάνες ή μπουκάλια ουίσκυ είναι εύκολο.Μουνάρες όμως γκόμενες που σπονσοράρονται αρκετά δύσκολο.

Γκόμενες σου παντως δεν είναι.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.824
Πόντοι
456
Σαβ βάλε φωτο το δεξί σου ρουθούνι να δούμε τι ρουφάς..

:rockon:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν αφήνουν.Απλά εγώ ανεβάζω τεχνητά τα στάνταρντς.Μετά λέει ο άλλος αν δεν ήμουν εγώ και ήμουν εσύ θα γαμούσα καλύτερες.Αν όμως ήμουνα εγώ και δεν ήμουν εσύ θα απαξιούσα,δε θα έμπαινα στη διαδικασία.Είναι αν η φάση.
Αν ήμουν εσύ αλλά δεν ήμουν όπως εσύ αλλά ήμουν εγώ χωρίς να είμαι όπως εσύ δηλαδή αν ήμουν εσύ αλλά όχι εσύ αλλά εγώ χωρίς να είμαι εγώ αλλά ούτε και εσύ,δηλαδή αν ήμουν εσύ χωρίς να είσαι εσύ αλλά εγώ χωρίς να είμαι εγώ αλλά εσύ χωρίς να είσαι εγώ αλλά όχι όπως είσαι εσύ... τότε θα γαμούσα καλύτερες.
Μιλάμε για τέτοια λογική,πάρτο αυγό και κούρευτο.Δε βγάζεις άκρη.
Δεν έχει νόημα να τους ψάχνεις,είναι απλά άπιαστοι οι τύποι.
Εδώ το ξεφτιλίζουμε κάπως αλλά έτσι είναι στην πράξη.Οχι ασυνήθιστα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:orchestra:Ο Σαβ είναι ο Κμαν του ουισκι.
όπως ο άρχοντας βγάζει φωτογραφίες τις ιερόδουλες πού βγάζει βόλτα και κερνάει, έτσι και εκείνος βγάζει φωτογραφίες τα μπουκάλια ουίσκι για να κάνει τα πλήθη να ζηλέψουν



Πρέπει να ανοίξει μία ψηφοφορία κάποια στιγμή...ποιος θέλει να πιεί ποτό με τον Γιωρικα και γιατί.
Του αξίζει ένα νήμα...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
δεχετε τοση κριτικη γιατι ειναι ναυαγιο και πλασαρετε για αβυθιστος
οι πουτανες τον ξεφτυλιζουν
η μια του λεει "σκυλοβρωμας δεν σου καθομαι"
η αλλη του λεει "δεν θα γαμησεις τραβα μια μαλακια και πολυ σου ειναι"
και ολα αυτα αφου του εχουν φαει 2-3 χιλιαρικα σε ξενοδοχεια εστιατορια και λοιπα δωρακια

και μετα απο ολα αυτα και αλλα τοσα ερχεται και πλασαρετε σαν σπονσορας και ριχνει γκομενες κλπ κλπ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και το σχολιο που τα λέει όλα

Δεν πασχει απο ναρκισσισμο...το ακριβως αντιθετο.Ο τυπος εχει σοβαρο θεμα την εμφανιση του.Πρεπει μικρος να εχει υποστει τρελο bullying και πιστευει οτι με τη μαλακια που κανει παιρνει εκδικηση απο ολους αυτους που τον κοροιδευανε.

Οτι σκαει μυτη με τη διμετρη Ανατολικη πουτανα και τον βλεπουν οι αλλοι και τον θαυμαζουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom