Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Σαβίδη Μικ ....

λοιπόν λεβεντιά ...

επειδή κακά τα ψέμματα , δεν είμαστε λεβαντίνοι ούτε λόρδοι ....

Πέρασα πριν λίγο από ένα παληκάρι σφακιανό εδώ παραπέρα ....

έβγαλε ένα λίτρο τσικουδιά , που του έστειλε ο αδελφός του, από τον καταψύκτη ....

και μια σακούλα φυστίκια .......


τι ουίσκια και μαλακίες ....

επιτάφιοι γίναμε ........

επειδή είμαστε σένιοι , λέμε για συνέχεια να πάμε σε κανά αρβανιτοχώρι
να λιγδώσουμε καμιά 10ρια κιλά παϊδάκια προβατίνα στη σχάρα .... με καμιά 50ρια μπύρες
έτσι για να αισθανθούμε τη βαλκάνια υπεροχή ..........

και μετά γιαούρτι με λιπαρά 99.5% με μέλι , έτσι για να στανιάρουμε .....
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ είναι θρεντ για τα μουνιά.Εντάξει ο άλλος μπορεί να πει γιατί να δώσω 150 ευρώ να γαμήσω μια μουνάρα μια ώρα και να ταλαιπωρούμαι,τα δίνω και παίρνω ένα υπεργαμάτο ουίσκυ και κάνω κεφάλι για δυο μέρες.
Αυτό όμως είναι άσχετο.
Υπάρχει άλλο θρεντ για ουίσκια,εδώ είναι θρεντ για τα μουνιά.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σαβίδη Μικ ....

λοιπόν λεβεντιά ...

επειδή κακά τα ψέμματα , δεν είμαστε λεβαντίνοι ούτε λόρδοι ....

Πέρασα πριν λίγο από ένα παληκάρι σφακιανό εδώ παραπέρα ....

έβγαλε ένα λίτρο τσικουδιά που του έστειλε ο αδελφός τους από τον καταψύκτη ....

και μια σακούλα φυστίκια .......


τι ουίσκια και μαλακίες ....

επιτάφιοι γίναμε ........

επειδή είμαστε σένιοι , λέμε για συνέχεια να πάμε σε κανά αρβανιτοχώρι
να λιγδώσουμε καμιά 10ρια κιλά παϊδάκια προβατίνα στη σχάρα .... με καμιά 50ρια μπύρες
έτσι για να αισθανθούμε τη βαλκάνια υπεροχή ..........

και μετά γιαούρτι με λιπαρά 99.5% με μέλι , έτσι για να στανιάρουμε .....

Ο Σαβ παίζει να εχει τρελά κόμπλεξ
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ περιορίζω στα μουνιά αλλά οι άλλοι από αντίδραση ποστάρουν όλα τα υπόλοιπα ακόμα και αντρικούς κώλους,μαύρες και πουτσάκια.
Θέλουν να επαναφέρουν το θρεντ στην κανονικότητα είναι η φυσική αντίδραση στο ανέβασμα των στάνταρτς και το excess.Η εκδίκηση του σκράπα που λένε.
Σου λέει είμαι και εγώ εδώ,υπάρχω έχω δικαιώματα.
Ανεβάζουμε το επίπεδο μονομερώς οι άλλοι αντιδρούν και το κατεβάζουν ξανά στο φυσιολογικό για αυτούς.
Δεν μπορείς να ανεβάσεις το επίπεδο χωρίς να εμφανιστεί αυτομάτως η αντίδραση.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εγώ περιορίζω στα μουνιά αλλά οι άλλοι από αντίδραση ποστάρουν όλα τα υπόλοιπα ακόμα και αντρικούς κώλους,μαύρες και πουτσάκια.
Θέλουν να επαναφέρουν το θρεντ στην κανονικότητα είναι η φυσική αντίδραση στο ανέβασμα των στάνταρτς και το excess.Η εκδίκηση του σκράπα που λένε.
Σου λέει είμαι και εγώ εδώ,υπάρχω έχω δικαιώματα.
Ανεβάζουμε το επίπεδο μονομερώς οι άλλοι αντιδρούν και το κατεβάζουν ξανά στο φυσιολογικό για αυτούς.
Δεν μπορείς να ανεβάσεις το επίπεδο χωρίς να εμφανιστεί αυτομάτως η αντίδραση.

Εσύ ειδικά το έχεις ανεβάσει πολύ!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ Ρωσίδες χορεύουν με κοριτσάκια φορώντας φορεματάκια με τα μπούτια,ποδάρες έξω,τακούνια κτλ.Οι Ρωσίδες,Ουκρανέζες συνηθίζουν από μικρή ηλικία στη θηλυκή εμφάνιση των γυναικών οτι πρέπει να είναι όμορφες.Το θεωρούν σα δεδομένο,είναι κάτι φυσικό.
Γερμανοειδείς χώρες,καμία σχέση.Τέτοια βίντεο και εμφανίσεις δεν παίζουν με την καμία.


Αμα έσκαγε κανείς Γερμανία να δει τέτοια εκδήλωση θα τον συνελάμβαναν για παιδερά.Τις γκόμενες θα τις σκυλόβριζαν νυχθημερόν.

Εδώ βίντεο κλιπ με Ουκρανέζες.Στους περισσότερους αρέσει πολύ αυτό το λουκ.

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ο Ιωσήφ πρέπει να είναι εθισμένος στις πούτσες  :2funny:αφου συνέχεια με προκαλεί να του στείλω φώτο την πούτσα μου  :2funny:.Έτσι έκανε και με τον Χάρη  :2funny:και ο Χάρης ψάρωσε και του την έστειλε  :2funny:Ο Ιωσήφ τώρα μόλις μου είπε ότι αυτό το πουλάκι είναι του Χάρη  :2funny:.
 Καλά αν είσαστε τόσο καμένοι που περιμένετε από το Βλάκμαν να σας στείλε φώτο από γκόμενες που κατεβάζει από το ιντερνέτ τι να πω  :headbang: :2funny:
 Πάρτε κ'απο μένα ολόκληρο σά'ι'τ με γκόμενες  :2funny: αυτό το σά'ι'τ που είναι γεμάτο γκόμενες  :2funny:  .  
   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παντως αυτό το πουλί πρέπει να πάει σε γιατρό.Πως είναι έτσι;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εδώ Ρωσίδες χορεύουν με κοριτσάκια φορώντας φορεματάκια με τα μπούτια,ποδάρες έξω,τακούνια κτλ.Οι Ρωσίδες,Ουκρανέζες συνηθίζουν από μικρή ηλικία στη θηλυκή εμφάνιση των γυναικών οτι πρέπει να είναι όμορφες.Το θεωρούν σα δεδομένο,είναι κάτι φυσικό.
Γερμανοειδείς χώρες,καμία σχέση.Τέτοια βίντεο και εμφανίσεις δεν παίζουν με την καμία.


Αμα έσκαγε κανείς Γερμανία να δει τέτοια εκδήλωση θα τον συνελάμβαναν για παιδερά.Τις γκόμενες θα τις σκυλόβριζαν νυχθημερόν.

Και ότι αυτές τώρα σε λιγουρεύονται και με το που σε δουν πέφτουν ξερές από την Βαλκανική υπεροχή...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Δεν μπορείς να ανεβάσεις το επίπεδο χωρίς να εμφανιστεί αυτομάτως η αντίδραση.
απέραντη ανωτερότητα,τεράστια μανία,απύθμενο μίσος,πελώρια λαχτάρα...αρχηγέ k μη σταματάς μεχρι να σταματήσεις.... :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Παντως αυτό το πουλί πρέπει να πάει σε γιατρό.Πως είναι έτσι;
Αυτό πρέπει να είναι το πουλί του Χάρη γιατί ο Χάρης έχει τσαντιστεί άγρια με τον Ιωσήφ  :2funny:του είπε,εγώ σου έστειλα την πούτσα μου κ'εσύ την έδωσες στον Δημητράκη  :ak:.
  Έχεις δει πως είναι ο Χάρης? :2funny:σε σχέση με τα χάλια που έχει το πουλί του είναι ότι καλύτερο έχει  :2funny: μήπως την έχει ακόμα μικρότερη?
  Ο Ιωσήφ μου είπε ότι του το έστειλε λεει καβλωμένο  :headbang:ο Χάρης είναι πάρα πολύ χαζός  :2funny:Δεν μπορεί να καταλάβει ότι είναι για αυτοκτονία  :2funny:ούτε ότι και το πουλί του έχει νανισμό  :2funny:όπως νομίζει ότι ντυνετε καλά  :2funny:έτσι νομίζει ότι και το πουλί του είναι φυσιολογικό  :2funny:
   
Εδώ Ρωσίδες χορεύουν με κοριτσάκια φορώντας φορεματάκια με τα μπούτια,ποδάρες έξω,τακούνια κτλ.Οι Ρωσίδες,Ουκρανέζες συνηθίζουν από μικρή ηλικία στη θηλυκή εμφάνιση των γυναικών οτι πρέπει να είναι όμορφες.Το θεωρούν σα δεδομένο,είναι κάτι φυσικό.
Γερμανοειδείς χώρες,καμία σχέση.Τέτοια βίντεο και εμφανίσεις δεν παίζουν με την καμία.


Αμα έσκαγε κανείς Γερμανία να δει τέτοια εκδήλωση θα τον συνελάμβαναν για παιδερά.Τις γκόμενες θα τις σκυλόβριζαν νυχθημερόν.

Εδώ βίντεο κλιπ με Ουκρανέζες.Στους περισσότερους αρέσει πολύ αυτό το λουκ.

:jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2:
    Συγγνώμη αυτό δείχνει πόσο άσχετος είσαι με την Ρωσσία και ότι δεν έχεις πάει ποτέ  :jerking: :2funny:άφησες της αναλύσεις γιά την Αμερική και έπιασες την Ρωσσία τώρα? :jerking: :2funny:.
  Έτσι ήταν κάποτε,τώρα υπάρχει η τάση να ντύνονται σαν της Ευρωπαίες.Ολα τα πιτσιρίκια ντύνονται στο ΖΑΡΑ οι κοντές φούστες και τα τακούνια έχουν πιά τελειώσει.Αλλά εσύ δεν μπορείς να το ξέρεις αυτό γιατί απλούστατα δεν έχεις πάει ποτέ!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Για να δούμε παίδες ετοιμάζω σαρωτική εισβολή.Φανταστείτε οι PUA έχουν ψοφήσει,ο roosh έγινε καλόγερος,όλοι
οι mongers σιχτιρίζουν τη νέα κατάσταση,οι φεμινίστριες προελαύνουν και εγώ έρχομαι αμεταννόητος να γαμήσω εντός ΕΕ.
Αυτό που οι άλλοι θεωρούν αδύνατο.Για να δούμε αν οι Βαλκάνιοι θα σταθούν στο ύψος τους ή αν θα αντιμετωπίσω υψηλού βαθμού αντιστάσεις.Δε νομίζω όμως να αντισταθούν οι γκόμενες στο σαρωτικό χτύπημα.Η Βαλκάνια γοητεία είναι ακαταμάχητη.
Λειτουργώ σαν το τάγμα Πλαστήρα 5/42 στη Μικρασία.Ενώ όλοι κηρύσσουν υποχώρηση εγώ διατάζω αντεπίθεση και κατάληψη εδαφών.Ο αντίπαλος πιάνεται στον ύπνο.Δεν περιμένει τέτοια ορμή και σθένος.

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Για να δούμε παίδες ετοιμάζω σαρωτική εισβολή.Φανταστείτε οι PUA έχουν ψοφήσει,ο roosh έγινε καλόγερος,όλοι
οι mongers σιχτιρίζουν τη νέα κατάσταση,οι φεμινίστριες προελαύνουν και εγώ έρχομαι αμεταννόητος να γαμήσω εντός ΕΕ.
Αυτό που οι άλλοι θεωρούν αδύνατο.Για να δούμε αν οι Βαλκάνιοι θα σταθούν στο ύψος τους ή αν θα αντιμετωπίσω υψηλού βαθμού αντιστάσεις.Δε νομίζω όμως να αντισταθούν οι γκόμενες στο σαρωτικό χτύπημα.Η Βαλκάνια γοητεία είναι ακαταμάχητη.
Λειτουργώ σαν το τάγμα Πλαστήρα 5/42 στη Μικρασία.Ενώ όλοι κηρύσσουν υποχώρηση εγώ διατάζω αντεπίθεση και κατάληψη εδαφών.Ο αντίπαλος πιάνεται στον ύπνο.Δεν περιμένει τέτοια ορμή και σθένος.

Tρικυμία εν κρανίω...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η επέλαση της ΕΕ στέρησε από τους γαμίκουλες πληθώρα εδαφών και τώρα ετοιμαζόμαστε για αντεπίθεση,να ανακαταλάβουμε το χαμένο έδαφος.
Γιατί τέτοια αντίδραση στον ευγενή στόχο.
Βαρέθηκα να πηγαίνω Κίεβο ξανά και ξανά,ξέρω είναι η καλύτερη επιλογή αλλά θες να δεις και κάτι άλλο οπότε επανέρχομαι στα παλιά λημέρια.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Η επέλαση της ΕΕ στέρησε από τους γαμίκουλες πληθώρα εδαφών και τώρα ετοιμαζόμαστε για αντεπίθεση,να ανακαταλάβουμε το χαμένο έδαφος.
Γιατί τέτοια αντίδραση στον ευγενή στόχο.
Βαρέθηκα να πηγαίνω Κίεβο ξανά και ξανά,ξέρω είναι η καλύτερη επιλογή αλλά θες να δεις και κάτι άλλο οπότε επανέρχομαι στα παλιά λημέρια.

Πήγαινε ριξε λίγο κρύο νερό στο κεφάλι σου να συνέλθεις
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ περιορίζω στα μουνιά αλλά οι άλλοι από αντίδραση ποστάρουν όλα τα υπόλοιπα ακόμα και αντρικούς κώλους,μαύρες και πουτσάκια.
Θέλουν να επαναφέρουν το θρεντ στην κανονικότητα είναι η φυσική αντίδραση στο ανέβασμα των στάνταρτς και το excess.Η εκδίκηση του σκράπα που λένε.
Σου λέει είμαι και εγώ εδώ,υπάρχω έχω δικαιώματα.
Ανεβάζουμε το επίπεδο μονομερώς οι άλλοι αντιδρούν και το κατεβάζουν ξανά στο φυσιολογικό για αυτούς.
Δεν μπορείς να ανεβάσεις το επίπεδο χωρίς να εμφανιστεί αυτομάτως η αντίδραση.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Η επέλαση της ΕΕ στέρησε από τους γαμίκουλες πληθώρα εδαφών και τώρα ετοιμαζόμαστε για αντεπίθεση,να ανακαταλάβουμε το χαμένο έδαφος.
Γιατί τέτοια αντίδραση στον ευγενή στόχο.
Βαρέθηκα να πηγαίνω Κίεβο ξανά και ξανά,ξέρω είναι η καλύτερη επιλογή αλλά θες να δεις και κάτι άλλο οπότε επανέρχομαι στα παλιά λημέρια.
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (4).jpg
    αρχείο λήψης (4).jpg
    7,8 KB · Εμφανίσεις: 18

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
:jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2:
   Συγγνώμη αυτό δείχνει πόσο άσχετος είσαι με την Ρωσσία και ότι δεν έχεις πάει ποτέ  :jerking: :2funny:άφησες της αναλύσεις γιά την Αμερική και έπιασες την Ρωσσία τώρα? :jerking: :2funny:.
  Έτσι ήταν κάποτε,τώρα υπάρχει η τάση να ντύνονται σαν της Ευρωπαίες.Ολα τα πιτσιρίκια ντύνονται στο ΖΑΡΑ οι κοντές φούστες και τα τακούνια έχουν πιά τελειώσει.Αλλά εσύ δεν μπορείς να το ξέρεις αυτό γιατί απλούστατα δεν έχεις πάει ποτέ!
Γιατι που πηγε? ειναι αυτο που ειχες γραψει ... απο τα Τρικαλινα χωραφια στην πεινα της Αθηνας και απο εκει στα εργοστασια της εξωτικης Ρηνανιας Βεστφαλιας  :2funny:
απο εκει παντως ηταν και ο moldo που μας ελεγε οτι ειχε γαμησει 524 μολδαβες συνολικα ,μετρημενες μια προ μια  :grin:

Ελαχιστες με μινι και τακουνια ειδα Μοσχα - Αγια Πετρουπολη και ηταν κατακαλοκαιρο μεσα Ιουλιου
ο νηστικος καρβελια ονειρευεται ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom