Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • images (7).jpg
    images (7).jpg
    7,2 KB · Εμφανίσεις: 14

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο Σαβ παίζει να εχει τρελά κόμπλεξ
ποιος ασχολειτε μαζι με τον σαβιδη?ειδες πλιροφωρια απο ταξιδι η ουκρανια?
μονο ραντεωου ζητα απο ευκαταστατους για να ειναι και ποντιος μαλλον
παιζει να θελει να κανει και ληστεια,απελπισμενος καυκασιος μαλακας
απελπισμενος να βρει λεφτα.αν θελει και πουτσο μπορει ο τσαρος να του τον γλυψει
μια και προτιμα να γλυφει της γκομενες παρα να βαζει το γαριδακι του χαχαχαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Παντως αυτό το πουλί πρέπει να πάει σε γιατρό.Πως είναι έτσι;
Αυτό πρέπει να είναι το πουλί του Χάρη γιατί ο Χάρης έχει τσαντιστεί άγρια με τον Ιωσήφ  :2funny:του είπε,εγώ σου έστειλα την πούτσα μου κ'εσύ την έδωσες στον Δημητράκη  :ak:.
  Έχεις δει πως είναι ο Χάρης? :2funny:σε σχέση με τα χάλια που έχει το πουλί του είναι ότι καλύτερο έχει  :2funny: μήπως την έχει ακόμα μικρότερη?
  Ο Ιωσήφ μου είπε ότι του το έστειλε λεει καβλωμένο  :headbang:ο Χάρης είναι πάρα πολύ χαζός  :2funny:Δεν μπορεί να καταλάβει ότι είναι για αυτοκτονία  :2funny:ούτε ότι και το πουλί του έχει νανισμό  :2funny:όπως νομίζει ότι ντυνετε καλά  :2funny:έτσι νομίζει ότι και το πουλί του είναι φυσιολογικό  :2funny:
    :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2:
    Συγγνώμη αυτό δείχνει πόσο άσχετος είσαι με την Ρωσσία και ότι δεν έχεις πάει ποτέ  :jerking: :2funny:άφησες της αναλύσεις γιά την Αμερική και έπιασες την Ρωσσία τώρα? :jerking: :2funny:.
  Έτσι ήταν κάποτε,τώρα υπάρχει η τάση να ντύνονται σαν της Ευρωπαίες.Ολα τα πιτσιρίκια ντύνονται στο ΖΑΡΑ οι κοντές φούστες και τα τακούνια έχουν πιά τελειώσει.Αλλά εσύ δεν μπορείς να το ξέρεις αυτό γιατί απλούστατα δεν έχεις πάει ποτέ!
ολο φαντασιωσεις λες και η φωτο ειναι δικη σου!
εχει δικαιο ο δασκαλος που λεει για αυτο μονο γλυφεις
επιδει εχεις κοπλεξ που δεν μπορεις να ικανοπειας με το γαριδακι σου χαχαχααχ.
σου ειπα δεν ξανασχολουμε μαζι σου πιθηκογοριλα χατζικ χαχαχαχαχα.
εισαι σιγουρος σε βαζουν στην κατηγορια τσεχος οι ρωσοι?
για εβραιο τσιγγοθνη σε περνανε,αρμενη κεμπατζη η πολιτικο  προσφυγα.
τι καλυτερο εχεις απο τον αλγερινο που μας λες?χαχαχα τουλαχιστο ο αλγερινος εχει
προσοντα και ριχνι κανενα πουτσο σε σενα και στην μογγολα.
τωρα τα συνδιασα γιατι εχεις την μογγολα κατηκηδιο στον σταβλο σου.
την εχεις για να την δινεις πρωτα να την γαμανε αυτην και μετα να περνεις εσυ τσιμπουκια!!!
πολλοι ρωσοι φερνουν φιλους γαμανε την γκομενα τους και αυτοι κανουν τσιμπουκια
στον γαμια.διμητρακη εχεις πλιροφωριες θεμα ουκρανια η θα πας εκει?
αν οχι αισιχτιρ  και γραφε σε θεματα με πουστηδες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ολο φαντασιωσεις λες και η φωτο ειναι δικη σου!
εχει δικαιο ο δασκαλος που λεει για αυτο μονο γλυφεις
επιδει εχεις κοπλεξ που δεν μπορεις να ικανοπειας με το γαριδακι σου χαχαχααχ.
σου ειπα δεν ξανασχολουμε μαζι σου πιθηκογοριλα χατζικ χαχαχαχαχα.
εισαι σιγουρος σε βαζουν στην κατηγορια τσεχος οι ρωσοι?
για εβραιο τσιγγοθνη σε περνανε,αρμενη κεμπατζη η πολιτικο  προσφυγα.
τι καλυτερο εχεις απο τον αλγερινο που μας λες?χαχαχα τουλαχιστο ο αλγερινος εχει
προσοντα και ριχνι κανενα πουτσο σε σενα και στην μογγολα.
τωρα τα συνδιασα γιατι εχεις την μογγολα κατηκηδιο στον σταβλο σου.
την εχεις για να την δινεις πρωτα να την γαμανε αυτην και μετα να περνεις εσυ τσιμπουκια!!!
πολλοι ρωσοι φερνουν φιλους γαμανε την γκομενα τους και αυτοι κανουν τσιμπουκια
στον γαμια.διμητρακη εχεις πλιροφωριες θεμα ουκρανια η θα πας εκει?
αν οχι αισιχτιρ  και γραφε σε θεματα με πουστηδες
Ναι και η φώτο που ήσουνα μπουνισμένος της φαντασίας μου ήταν  :2funny:
    Αν αυτό στη φωτογραφία δεν είναι το πουλάκι σου  βγάλτο φωτογραφία και βάλτο στο σάϊτ να το δείξεις,τι κωλονεις? :2funny:Αφού δεν το βάζεις φωτογραφία σημαίνει οτι αυτο είναι στη φωτογραφία  :2funny:γ αυτο και δεν μπορείς να βρεις γυναίκα  :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ποιος ασχολειτε μαζι με τον σαβιδη?ειδες πλιροφωρια απο ταξιδι η ουκρανια?
μονο ραντεωου ζητα απο ευκαταστατους για να ειναι και ποντιος μαλλον
παιζει να θελει να κανει και ληστεια,απελπισμενος καυκασιος μαλακας
απελπισμενος να βρει λεφτα.αν θελει και πουτσο μπορει ο τσαρος να του τον γλυψει
μια και προτιμα να γλυφει της γκομενες παρα να βαζει το γαριδακι του χαχαχαχαχαχ

Υπονοείς ότι ο Σαββίδης κωλοτρίβεται  στο Μήτσο για να τον δαγκάσει?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Υπονοείς ότι ο Σαββίδης κωλοτρίβεται  στο Μήτσο για να τον δαγκάσει?
απο τον αφραγγο προσφυγα ρε τι να παρει χαχαχαχααχ
αο τον κμαν ομως μπορει να τον κλεψει με τους αλλους ποντιους.
αν βαλω εδω φωτο το αμαξι μου εκτος απο την ζηλια στον πεπονογαμη
θα θελουν τυποι σαν σαβιδη να μαθουν που μενω και να βρεθουμε.
ειναι πιθανο τυποι να ψαχνουν ποιοσ εχει λεφτα εδω για να τον ληστεψουν.
σου λενε ας προκαλεσω κμαν να βρεθουμε αθηνα να του ταξουμε πουτανες
θα ερθει με κανα χιλιαρικο να βουτηξουμε.
προσωπικα για να συναντησω καπειον απο εδω πρεπει να μου στειλει
αληθινα στοιχια ιτερνετ ποιος ειναι,να μιλησει μαζι μου απο καμερα
η να ερθει ο ιδιος ουκρανια οπως ο δασκαλος,τασος.διμητρακης,αλλαν,ντερτυ,σλαβιανη
και αλλοι που δεν γραφουν εδω αλλα διαβαζουν να τους αποδειξω οτι λεω ειναι αληθεια.
σε αλλους που εστειλα πμ και με αμφησβητουσαν δεν μπηκαν στον κοπο να εποικοινωνησουν
και ελεγαν απλα δεν σε αμφισβητουμε.δεν ξαναβαζω φωτο εδω αλλα μονο προσωπικα σε ατομα
που συστηθηκαν απο αληθινο προφιλ και λαιβ.να κανω τι τον σαβιδη?
αν ηξερα ποιος ηταν και ερχωταν ουκρανια και αυτος να γνωριστουμε να του στειλω οτι θελει.
γιατι να συναντησω καπειον ασχετο με το θεμα με μηδεν πλιροφωριες?
απο παλια συνανταω μονο μελη που εχουν σχεση με το θεμα οχι καθε αδεσπωτο που κανει πλακα.
αν θες διαβαζεις στο θεμα κυπρο που οταν με αμφισβητουσαν συναντηθηκα μαζι τους
και αποδειξα οτι ελεγα αληθεια σε οσα ισχυριζομουν.ο σαβιδης ειναι ανυπαρκτος στο θεμα
οπως και οι αλλοι κλωνοι που δεν εδωσαν πλιροφορια ποτε ασ μπλοκαριστουν.
διαβασε θεμα οδυσσος χτες εγραψα για τι παιζει τελος μαιου θα γραψω για κιεβο.
μεχρι τοτε εδω δεν θα ασχολουμε με καθε πιθηκομογγολακι και καθε κλωνο μονο πλιροφωριες.

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
απο τον αφραγγο προσφυγα ρε τι να παρει χαχαχαχααχ
αο τον κμαν ομως μπορει να τον κλεψει με τους αλλους ποντιους.
αν βαλω εδω φωτο το αμαξι μου εκτος απο την ζηλια στον πεπονογαμη
θα θελουν τυποι σαν σαβιδη να μαθουν που μενω και να βρεθουμε.
ειναι πιθανο τυποι να ψαχνουν ποιοσ εχει λεφτα εδω για να τον ληστεψουν.
σου λενε ας προκαλεσω κμαν να βρεθουμε αθηνα να του ταξουμε πουτανες
θα ερθει με κανα χιλιαρικο να βουτηξουμε.

προσωπικα για να συναντησω καπειον απο εδω πρεπει να μου στειλει
αληθινα στοιχια ιτερνετ ποιος ειναι,να μιλησει μαζι μου απο καμερα
η να ερθει ο ιδιος ουκρανια οπως ο δασκαλος,τασος.διμητρακης,αλλαν,ντερτυ,σλαβιανη
και αλλοι που δεν γραφουν εδω αλλα διαβαζουν να τους αποδειξω οτι λεω ειναι αληθεια.
σε αλλους που εστειλα πμ και με αμφησβητουσαν δεν μπηκαν στον κοπο να εποικοινωνησουν
και ελεγαν απλα δεν σε αμφισβητουμε.δεν ξαναβαζω φωτο εδω αλλα μονο προσωπικα σε ατομα
που συστηθηκαν απο αληθινο προφιλ και λαιβ.να κανω τι τον σαβιδη?
αν ηξερα ποιος ηταν και ερχωταν ουκρανια και αυτος να γνωριστουμε να του στειλω οτι θελει.
γιατι να συναντησω καπειον ασχετο με το θεμα με μηδεν πλιροφωριες?
απο παλια συνανταω μονο μελη που εχουν σχεση με το θεμα οχι καθε αδεσπωτο που κανει πλακα.
αν θες διαβαζεις στο θεμα κυπρο που οταν με αμφισβητουσαν συναντηθηκα μαζι τους
και αποδειξα οτι ελεγα αληθεια σε οσα ισχυριζομουν.ο σαβιδης ειναι ανυπαρκτος στο θεμα
οπως και οι αλλοι κλωνοι που δεν εδωσαν πλιροφορια ποτε ασ μπλοκαριστουν.
διαβασε θεμα οδυσσος χτες εγραψα για τι παιζει τελος μαιου θα γραψω για κιεβο.
μεχρι τοτε εδω δεν θα ασχολουμε με καθε πιθηκομογγολακι και καθε κλωνο μονο πλιροφωριες.

Τα διάβασα για Οδησσό  :hi:

Για Σαββίδη με προβλημάτισες,με έχει καλέσει πολλές φορές για ποτό όπως και άλλους εδώ μέσα :undecided:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Τόσα ναυάγια σε ένα θέμα δεν έχουν ούτε όλοι οι ωκεανοί μαζι!!!!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αν κάποιος δε θέλει να σπονσοράρει και να γαμήσει Ουκρανία δεν καταλαβαίνω γιατί γράφει.Εδώ το θρεντ είναι συγκεκριμένο.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.749
Πόντοι
6.256
Αν κάποιος δε θέλει να σπονσοράρει [size=20pt]και να γαμήσει[/size] Ουκρανία δεν καταλαβαίνω γιατί γράφει.Εδώ το θρεντ είναι συγκεκριμένο.

Και εσυ τι γραφεις εδω μεσα τυπε μου; :S :S :S
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι σα να λες στον άλλο πόσταρε γλυφοκώλι με Σλάβα.Και δεν αρκεί αυτό.Πρέπει η πούτσα να είναι σηκωμένη.Μόνο με γλυφοκώλι.
Δηλαδή βάζεις προυποθέσεις.
1.Γλυφοκώλι.Οχι μπούκι,γαμήσι,πρωκτικό κτλ.
2.Με Σλάβα.Οχι με Ελληνίδα,Δυτική,μαύρη κτλ
3.Μ πούτσα σηκωμένη.Οχι πεσμένη,μισοσηκωμένη κτλ.
Ο άλλος απλά κλάνει.Δεν μπαίνει στη διαδικασία.
Τα στάνταρτς είναι δεδομένα γιατί τα θέτω εγώ.

Βάζω στάνταρντ μοντέλα σε μαγαζί.Γυμνή μοντέλα.Η σκατό στο στόμα της γκόμενας κτλ.
Πρέπει να βάλεις το ίδιο ή ανώτερο για να δείξεις οτι πιάνεις τα στάνταρτς.Δεν μπορείς να αμφισβητήσεις τα στάνταρτς.Τα στάνταρτς τα βάζω εγώ αυτό είναι το επίπεδο που πρέπει να αναμετρηθείς.
Είναι αρκετά απλό.

Τι λέει εδώ?Σπόνσορινγκ σεξοτουρισμός στην Ουκρανία.Δεν αφορά Αφρική,Ασία,Νοτιονατολική Ασία,Λατινική Αμερική.Δεν αφορά πουτάνες κτλ.Αφορά σπόνσορινγκ καθαρά,όχι αγαπούληδες,εναλλακτικούς,πουσταίους,αντρικά κωλαράκια.Γιατί εγώ καθορίζω το πλαίσιο.Εχεις να πεις κάτι για το συγκεκριμένο θέμα σπόνσορινγκ στην Ουκρανία?Οχι βέβαια γιατί δε σε παίρνει,το βλέπεις πολύ περιοριστικό.Εχεις κωλοκαψίδα να απλωθείς.Εμένα τι με νοιάζει?Αφού εγώ βάζω τους όρους.
Εννοείται οτι δεν έχεις να πεις τίποτα επί του θέματος αφού έχω θέσει αυθαίρετα τα στάνταρτς πολύ ψηλά.Και τι έγινε?
Εγώ βάζω τα ερωτήματα εσύ πρέπει να απαντήσεις.Κάνω την υπόθεση δική μου.


-It is not your business Mister.
-I make it my business.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είναι σα να λες στον άλλο πόσταρε γλυφοκώλι με Σλάβα.Και δεν αρκεί αυτό.Πρέπει η πούτσα να είναι σηκωμένη.Μόνο με γλυφοκώλι.
Δηλαδή βάζεις προυποθέσεις.
1.Γλυφοκώλι.Οχι μπούκι,γαμήσι,πρωκτικό κτλ.
2.Με Σλάβα.Οχι με Ελληνίδα,Δυτική,μαύρη κτλ
3.Μ πούτσα σηκωμένη.Οχι πεσμένη,μισοσηκωμένη κτλ.
Ο άλλος απλά κλάνει.Δεν μπαίνει στη διαδικασία.
Τα στάνταρτς είναι δεδομένα γιατί τα θέτω εγώ.

Βάζω στάνταρντ μοντέλα σε μαγαζί.Γυμνή μοντέλα.Η σκατό στο στόμα της γκόμενας κτλ.
Πρέπει να βάλεις το ίδιο ή ανώτερο για να δείξεις οτι πιάνεις τα στάνταρτς.Δεν μπορείς να αμφισβητήσεις τα στάνταρτς.Τα στάνταρτς τα βάζω εγώ αυτό είναι το επίπεδο που πρέπει να αναμετρηθείς.
Είναι αρκετά απλό.

Τι λέει εδώ?Σπόνσορινγκ σεξοτουρισμός στην Ουκρανία.Δεν αφορά Αφρική,Ασία,Νοτιονατολική Ασία,Λατινική Αμερική.Δεν αφορά πουτάνες κτλ.Αφορά σπόνσορινγκ καθαρά,όχι αγαπούληδες,εναλλακτικούς,πουσταίους,αντρικά κωλαράκια.Γιατί εγώ καθορίζω το πλαίσιο.Εχεις να πεις κάτι για το συγκεκριμένο θέμα σπόνσορινγκ στην Ουκρανία?Οχι βέβαια γιατί δε σε παίρνει,το βλέπεις πολύ περιοριστικό.Εχεις κωλοκαψίδα να απλωθείς.Εμένα τι με νοιάζει?Αφού εγώ βάζω τους όρους.
Εννοείται οτι δεν έχεις να πεις τίποτα επί του θέματος αφού έχω θέσει αυθαίρετα τα στάνταρτς πολύ ψηλά.Και τι έγινε?
Εγώ βάζω τα ερωτήματα εσύ πρέπει να απαντήσεις.Κάνω την υπόθεση δική μου.


-It is not your business Mister.
-I make it my business.
Βάζω στάνταρντ μοντέλα σε μαγαζί.Γυμνή μοντέλα.Η σκατό στο στόμα της γκόμενας κτλ.
Πρέπει να βάλεις το ίδιο ή ανώτερο για να δείξεις οτι πιάνεις τα στάνταρτς.Δεν μπορείς να αμφισβητήσεις τα στάνταρτς.Τα στάνταρτς τα βάζω εγώ αυτό είναι το επίπεδο που πρέπει να αναμετρηθείς.
Είναι αρκετά απλό.
Να χέσεις δεν είναι δύσκολο  :2funny:επειδή δε σου σηκώνετε χέζεις  :2funny:Αν σου σηκωνόταν θα γαμούσες δεν θα έχεζες  :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ λέμε ο μόνος που ποστάρει φωτό με δίδυμες είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει φωτός με μοντέλες είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει φωτός από Κίεβο,Πολωνία,Τσεχία κτλ είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει σκατ σε στόμα γκόμενας είμαι εγώ.
Μπορεί κάποιος άλλος να τα κάνει αυτά?
Αυτή είναι η ερώτηση,αυτό είναι το θέμα.Ετσι τίθεται.Μπορεί ή δεν μπορεί.
Εννοείται θα αλλάξουν το θέμα και θα το στρίψουν 100 φορές και θα αλλάξουν τη βάση της συζήτησης αλλά το κεντρικό ερώτημα παραμένει.
Θέτουμε τα ερωτήματα,δεν έχει σημασία τι κάνουν οι άλλοι.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.749
Πόντοι
6.256
Εδώ λέμε ο μόνος που ποστάρει φωτό με δίδυμες είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει φωτός με μοντέλες είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει φωτός από Κίεβο,Πολωνία,Τσεχία κτλ είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει σκατ σε στόμα γκόμενας είμαι εγώ.
Μπορεί κάποιος άλλος να τα κάνει αυτά?
Αυτή είναι η ερώτηση,αυτό είναι το θέμα.Ετσι τίθεται.Μπορεί ή δεν μπορεί.
Εννοείται θα αλλάξουν το θέμα και θα το στρίψουν 100 φορές και θα αλλάξουν τη βάση της συζήτησης αλλά το κεντρικό ερώτημα παραμένει.
Θέτουμε τα ερωτήματα,δεν έχει σημασία τι κάνουν οι άλλοι.

Τυπε εισαι και ο μονος που εχεις ξοδεψει ολο σου το υστερημα για να ποσταρεις φωτογραφιες με ολες αυτες τις πουτανες και να μην εχεις γαμησει ουτε μια...να τα λεμε αυτα!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τυπε εισαι και ο μονος που εχεις ξοδεψει ολο σου το υστερημα για να ποσταρεις φωτογραφιες με ολες αυτες τις πουτανες και να μην εχεις γαμησει ουτε μια...να τα λεμε αυτα!

Φίλε θέλω ένα νήμα που θα γράφουν ΜΟΝΟ οι Κμαν,Δημητράκης,Σαντ Μαν,Καπαμαρούλης(Σαββίδης),Εμπερορακι,Φαν τέτοιος και 1-2 ακόμη που δεν μπορώ να θυμηθώ.
Θα αφήσει εποχή λέμε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε εισαι και ο μονος που εχεις ξοδεψει ολο σου το υστερημα για να ποσταρεις φωτογραφιες με ολες αυτες τις πουτανες και να μην εχεις γαμησει ουτε μια...να τα λεμε αυτα!

Γιατί βγάλατε αυτό το μύθο?Αυτό είναι αντιρρόπιση.
Απλά είδε ο άλλος μια φωτό με γλυφοκώλι και έβγαλε γενικά συμπεράσματα.Λες και αυτός θα καυλώσει με γλυφοκώλι μόνο.
Πρέπει να μπει κανείς στο παίγνιο στο σκληρό ανταγωνισμό και την πρωτοπορία για να πάρει πρέφα τι γίνεται.Αλλιώς είσαι προπονητής από εξέδρας.
Εδώ οι πιο πολλοί έχουν παραιτηθεί οριστικά από το ανατολικό μπλοκ δεν πατάνε καν εδώ και πενταετία.Δηλαδή το 99?% κάνει έτσι.
Φαντάσου ο άλλος κωλώνει να πάει,δεν πάει καν γιατί θεωρεί οτι θα χάσει απριόρι και κάνει κριτική στους άλλους που πάνε.
Για πάνε να δούμε τι απίδια θα πιάσεις.Εξω από το χορό πολλά τραγούδια ακούς.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Εδώ λέμε ο μόνος που ποστάρει φωτό με δίδυμες είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει φωτός με μοντέλες είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει φωτός από Κίεβο,Πολωνία,Τσεχία κτλ είμαι εγώ.Ο μόνος που ποστάρει σκατ σε στόμα γκόμενας είμαι εγώ.
Μπορεί κάποιος άλλος να τα κάνει αυτά?
Αυτή είναι η ερώτηση,αυτό είναι το θέμα.Ετσι τίθεται.Μπορεί ή δεν μπορεί.
Εννοείται θα αλλάξουν το θέμα και θα το στρίψουν 100 φορές και θα αλλάξουν τη βάση της συζήτησης αλλά το κεντρικό ερώτημα παραμένει.
Θέτουμε τα ερωτήματα,δεν έχει σημασία τι κάνουν οι άλλοι.
Γαμείς καθόλου;Γιατι ο μόνος που δεν λέει οτι  γαμεί είσαι εσύ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εδώ οι πιο πολλοί έχουν παραιτηθεί οριστικά από το ανατολικό μπλοκ δεν πατάνε καν εδώ και πενταετία.Δηλαδή το 99?% κάνει έτσι.
Μ'αρέσει που εσύ που πας 2 φορές το χρόνο γιά 3-4 μέρες την κάθε φορά μας το παίζεις σχετικός  :2funny:και μετά από κάθε ταξήδι γιά 6 μήνες μας γράφεις  :jerking:αναλύσεις  :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom