Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Να δούμε πώς θα οργανώσω τα πουτσίδια.Αυτές οι ψωλέττες είναι πολύ tricky.Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο περίπλοκα σκέφτονται οι γκόμενες.
Μερικές φορές χρειάζεται να υπερβείς εαυτόν,γάτα με πέταλα φάση.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.879
Πόντοι
6.030
Πω ρε φιλε. Η πρωτη ειναι πολυ μουναρα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι,να δούμε.Θέλει οργάνωση.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μα για λύπηση είναι ο φτωχομπινές  :2funny:αν είχε λίγη νοημοσύνη και ήξερε τι σημαίνει  επίπεδο ζωής θα είχε βάλει ένα τέλος στη ζωή του  :headbang:.
  Δε μπορώ ούτε να το σκεφτώ να μένω σε μια αποθήκη στη Γερμανία  αγκαλιά με το ηλεκτρικό καλοριφεράκι :headbang: και να δουλεύω στο εργοστάσιο για να μην πεθάνω  :headbang:

Μήτσο τώρα λες χοντράδες!

Γιατί κλείσανε το νήμα για το πουλάκι του χάρη?
Ούτε να ψηφίσω δεν πρόλαβα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο τώρα λες χοντράδες!

Γιατί κλείσανε το νήμα για το πουλάκι του χάρη?
Ούτε να ψηφίσω δεν πρόλαβα!
Τι χοντράδες?γύρισε στην αποθήκη  από τη δουλειά στο εργοστάσιο ο φουκαράς  :2funny:και άρχισε πάλι να γράφει φαντασιώσεις  :jerking: :2funny:
  Μέχρι το καλοκαίρι πουθενά δεν πρόκειται να πάει γιατί δεν έχει φράγκο  :2funny:.
  Για το πουλάκι του Χάρη ούτε εγώ κατάλαβα γιατί το κατεβάσαν?είχε παρά πολύ γέλιο  :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τι χοντράδες?γύρισε στην αποθήκη  από τη δουλειά στο εργοστάσιο ο φουκαράς  :2funny:και άρχισε πάλι να γράφει φαντασιώσεις  :jerking: :2funny:
  Μέχρι το καλοκαίρι πουθενά δεν πρόκειται να πάει γιατί δεν έχει φράγκο  :2funny:.
  Για το πουλάκι του Χάρη ούτε εγώ κατάλαβα γιατί το κατεβάσαν?είχε παρά πολύ γέλιο  :2funny:
τι εγινε λεει διμητρακη?εχασα επεισοδεια?μολις γυρισα χτες απο οδυσσο και δεν
ειχα χρονο να μπαινω εδω να διαβαζω αλλα κατι γραφεις για το πουλακι μου διαβαζω.
εχει δικαιο ο δασκαλος που λεει οτι τελευταια περνας μια ταση ομοφυλοφυλιας
για να σου αρεσει να βλεπεις τα πουλια των αλλων και να συγκρινεις!
εγω του ειπα παντα πολλοι φιλοιμου ελεγαν αυτος θα ειναι πουστης αλλα σε υποστηριζα λεγωντας οχι.
δεν νομιζω να εισαι γκει διμητρακη απλα σου φανερωθηκαν αλλες τασεις που αρνιωσουν.
γιατι οπως ειπαι και ενας γνωστος μου γκει σε καπειον αλλο εφαες και εσυ
λιγες πουτσες και νομισες εγινες πουστης χαχαχαχαχαχα.
ολη αυτη η συμπαθεια που ειχες για αυτον τον πιτσι και καπειες φημες που διεδωσε ο ιδιος
ισως να εχουν καπεια δοση αληθειας με τις ομοφυλικες τασεις που εχεις τελευταια.
δωσε καμια πλιροφορια για πετρουπολη αν γαμας η κυκλοφωρας τελευταια γιατι σκεφτωμε να ερθω.
το γαμησατε εδω εσυ με ζηλιες και ψευτιες και οι κλωνοι που δεν εχουν πλιροφορια.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θα σας γραψω στο θεμα οδυσσος τωρα τι παιζει αυτη την στιγμη μια και κανενας αλλος
δεν δινει πλιροφωριες απο ουκρανια και ολοι μαλακιζωνται.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τι εγινε λεει διμητρακη?εχασα επεισοδεια?μολις γυρισα χτες απο οδυσσο και δεν
ειχα χρονο να μπαινω εδω να διαβαζω αλλα κατι γραφεις για το πουλακι μου διαβαζω.
εχει δικαιο ο δασκαλος που λεει οτι τελευταια περνας μια ταση ομοφυλοφυλιας
για να σου αρεσει να βλεπεις τα πουλια των αλλων και να συγκρινεις!
εγω του ειπα παντα πολλοι φιλοιμου ελεγαν αυτος θα ειναι πουστης αλλα σε υποστηριζα λεγωντας οχι.
δεν νομιζω να εισαι γκει διμητρακη απλα σου φανερωθηκαν αλλες τασεις που αρνιωσουν.
γιατι οπως ειπαι και ενας γνωστος μου γκει σε καπειον αλλο εφαες και εσυ
λιγες πουτσες και νομισες εγινες πουστης χαχαχαχαχαχα.
ολη αυτη η συμπαθεια που ειχες για αυτον τον πιτσι και καπειες φημες που διεδωσε ο ιδιος
ισως να εχουν καπεια δοση αληθειας με τις ομοφυλικες τασεις που εχεις τελευταια.
δωσε καμια πλιροφορια για πετρουπολη αν γαμας η κυκλοφωρας τελευταια γιατι σκεφτωμε να ερθω.
το γαμησατε εδω εσυ με ζηλιες και ψευτιες και οι κλωνοι που δεν εχουν πλιροφορια.
Ο Ιωσήφ μου έστειλε αυτήν την φωτογραφία και ισχυρίζεται ότι είναι το πουλάκι σου :2funny:
  Τουλάχιστον εσένα σου σηκώνετε όσο μικρή και να ειναι :2funny:Γιατί του Βλάκμαν δεν του σηκώνετε  :2funny:
 

Συνημμένα

  • 77dba23b96bb38ba2b5ed20ed5dedb31.15-1.jpg
    77dba23b96bb38ba2b5ed20ed5dedb31.15-1.jpg
    21,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Screenshot_20200222-190655_Skype.jpg
    Screenshot_20200222-190655_Skype.jpg
    386,4 KB · Εμφανίσεις: 35

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Τι ανωμαλοι είσαστε εσεις ;Στέλνεται ο ένας στον άλλο το πουλί σας;

 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.879
Πόντοι
6.030
Τουλαχιστον ρε μαλεα, ο κμαν ποσταρει μουναρες και γουσταρουμε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι ανωμαλοι είσαστε εσεις ;Στέλνεται ο ένας στον άλλο το πουλί σας;
Ο Ιωσήφ πρέπει να είναι εθισμένος στις πούτσες  :2funny:αφου συνέχεια με προκαλεί να του στείλω φώτο την πούτσα μου  :2funny:.Έτσι έκανε και με τον Χάρη  :2funny:και ο Χάρης ψάρωσε και του την έστειλε  :2funny:Ο Ιωσήφ τώρα μόλις μου είπε ότι αυτό το πουλάκι είναι του Χάρη  :2funny:.
 
Τουλαχιστον ρε μαλεα, ο κμαν ποσταρει μουναρες και γουσταρουμε.
Καλά αν είσαστε τόσο καμένοι που περιμένετε από το Βλάκμαν να σας στείλε φώτο από γκόμενες που κατεβάζει από το ιντερνέτ τι να πω  :headbang: :2funny:
 Πάρτε κ'απο μένα ολόκληρο σά'ι'τ με γκόμενες  :2funny: αυτό το σά'ι'τ που είναι γεμάτο γκόμενες  :2funny:  .  
   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μιζερια, αρρωστεια, καταντια, ψυχωτικες καταστασεις.

 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.879
Πόντοι
6.030
Ο Ιωσήφ πρέπει να είναι εθισμένος στις πούτσες  :2funny:αφου συνέχεια με προκαλεί να του στείλω φώτο την πούτσα μου  :2funny:.Έτσι έκανε και με τον Χάρη  :2funny:και ο Χάρης ψάρωσε και του την έστειλε  :2funny:Ο Ιωσήφ τώρα μόλις μου είπε ότι αυτό το πουλάκι είναι του Χάρη  :2funny:.
  Καλά αν είσαστε τόσο καμένοι που περιμένετε από το Βλάκμαν να σας στείλε φώτο από γκόμενες που κατεβάζει από το ιντερνέτ τι να πω  :headbang: :2funny:
  Πάρτε κ'απο μένα ολόκληρο σά'ι'τ με γκόμενες  :2funny: αυτό το σά'ι'τ που είναι γεμάτο γκόμενες  :2funny:      :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οχι Δημητρακη. Μπαινω σ ενα καθαρα αντρικο θεμα για να δω το μικρο σου το πουτσακι. Ασε μας κουκλιτσα μου
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μιζερια, αρρωστεια, καταντια, ψυχωτικες καταστασεις.
Αυτό που διαφωνώ με τον Ιωσήφ είναι ότι θεωρεί τον Βλάκμαν μιά κλάση ανώτερο από τον Χάρη! :headbang:λέει ότι ο Χάρης μένει στο παιδικό του δωμάτιο ενώ ο Βλάκμαν μένει χωριστά από τους γονείς του.
  Εγώ διαφωνώ γιατί ο Χάρης έχει ένα δωμάτιο να μείνει έχει το αμαξάκι του και αν χάσει τη δουλειά του δεν θα πεθάνει ένα πιάτο φα'ί' θα το έχει,και έχει έστω μιά μικρή περιουσία στην Κύπρο ενώ ο Βλάκμαν είναι ξεβράκοτος  :2funny: αν χάσει τη δουλειά του σε ένα μήνα το πολύ θα είναι στον δρόμο και θα πεθάνει  :headbang:
  Εσύ τι γνώμη έχεις?Ποιός είναι μεγαλύτερος φουκαράς?ο Βλάκμαν?ή ο Χάρης? :2funny:
 
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Στα αρχιδια μου τυπε, δεν με απασχολει το τι κανουν, ετσι και αλλιως δεν ειναι παιχτες.

Ουτε τα στοιχειωδη δεν ξερουν, γενικα για τα παντα στη ζωη.

Απο γκομενες δεν εχουν ιδεα, δεν εχουν δει ποτε μουνι αν δεν εχουν πληρωσει, ακομα και οταν πληρωνουν παλι ακυρα και ταπεινωσεις τρωνε.

Μπλαμπλαδες, βαρετοι.

Μην ασχολεισαι, γραφτους στα αρχιδια σου και αστους να καιγονται μονοι τους.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για να δούμε.Σκέφτομαι να καλέσω τη Λεττονή Πολωνία.Να δούμε πώς θα οργανώσω το σκηνικό.
Αναμένονται θεαματικά σκηνικά το τετραήμερο.4 μέρες,4 σπονσορέτς.Θα καεί το πελεκούδι.
Οργάνωση και αντοχή είναι το μυστικό στη νέα εκστρατεία στα ανατολικά εδάφη και τα περιφραγμένα μουνολίβαδα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πω ρε φιλε. Η πρωτη ειναι πολυ μουναρα

Ποια εννοείς?Ολες δυνατές είναι.Ανω του 190 είναι μόνο η Τσέχα βέβαια.
Οι άλλες είναι 175-180.
Και Βαλτική έχει πολύ σπόνσορινγκ αλλά δε βολεύουν πολύ οι συγκοινωνίες.
Τώρα άνοιξε και η ηλεκτρονική βίζα για St. Petersburg οπότε θα καεί το πελεκούδι.Βαλκανική εισβολή,δε μένει μουνολίβαδο ανέπαφο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στα αρχιδια μου τυπε, δεν με απασχολει το τι κανουν, ετσι και αλλιως δεν ειναι παιχτες.

Ουτε τα στοιχειωδη δεν ξερουν, γενικα για τα παντα στη ζωη.

Εσύ ξέρεις το τάλισκερ και αυτό είναι αρκετό.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο Ιωσήφ πρέπει να είναι εθισμένος στις πούτσες  :2funny:αφου συνέχεια με προκαλεί να του στείλω φώτο την πούτσα μου  :2funny:.Έτσι έκανε και με τον Χάρη  :2funny:και ο Χάρης ψάρωσε και του την έστειλε  :2funny:Ο Ιωσήφ τώρα μόλις μου είπε ότι αυτό το πουλάκι είναι του Χάρη  :2funny:.
 Καλά αν είσαστε τόσο καμένοι που περιμένετε από το Βλάκμαν να σας στείλε φώτο από γκόμενες που κατεβάζει από το ιντερνέτ τι να πω  :headbang: :2funny:
 Πάρτε κ'απο μένα ολόκληρο σά'ι'τ με γκόμενες  :2funny: αυτό το σά'ι'τ που είναι γεμάτο γκόμενες  :2funny:  .  
   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote σε δουλευει χαζε χαχαχαχαχα σιγα μην εχω πιο μικρο απο το γαριδακι σου χαχαχαχαχαχαχαχ.
παντως θα δυσκολευτηκε ο δασκαλος ιωσηφ να βρει φωτο με κατι λιγο μεγαλυτερο απο
το γαριδακι σου χαχαχαχαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Στα αρχιδια μου τυπε, δεν με απασχολει το τι κανουν, ετσι και αλλιως δεν ειναι παιχτες.

Ουτε τα στοιχειωδη δεν ξερουν, γενικα για τα παντα στη ζωη.

Απο γκομενες δεν εχουν ιδεα, δεν εχουν δει ποτε μουνι αν δεν εχουν πληρωσει, ακομα και οταν πληρωνουν παλι ακυρα και ταπεινωσεις τρωνε.

Μπλαμπλαδες, βαρετοι.

Μην ασχολεισαι, γραφτους στα αρχιδια σου και αστους να καιγονται μονοι τους.
Μα αυτοί μόνο γιά να γελάς είναι  :2funny:Είδες ποτέ να τους παίρνω στα σοβαρά  :2funny:
  Ποιός είναι πιό αποτυχημένος όμως?Κατα τη γνωμη του Ιωσήφ πιό κάτω είναι ο Χάρης  :2funny:κατά τη γνώμη μου πιό χαμηλά είναι ο Βλάκμαν  :2funny:τον έχω στην ίδια κατηγορία με τους άστεγους στην Αθήνα  :2funny:.
 
Ο Ιωσήφ πρέπει να είναι εθισμένος στις πούτσες  :2funny:αφου συνέχεια με προκαλεί να του στείλω φώτο την πούτσα μου  :2funny:.Έτσι έκανε και με τον Χάρη  :2funny:και ο Χάρης ψάρωσε και του την έστειλε  :2funny:Ο Ιωσήφ τώρα μόλις μου είπε ότι αυτό το πουλάκι είναι του Χάρη  :2funny:.
  Καλά αν είσαστε τόσο καμένοι που περιμένετε από το Βλάκμαν να σας στείλε φώτο από γκόμενες που κατεβάζει από το ιντερνέτ τι να πω  :headbang: :2funny:
  Πάρτε κ'απο μένα ολόκληρο σά'ι'τ με γκόμενες  :2funny: αυτό το σά'ι'τ που είναι γεμάτο γκόμενες  :2funny:      :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote σε δουλευει χαζε χαχαχαχαχα σιγα μην εχω πιο μικρο απο το γαριδακι σου χαχαχαχαχαχαχαχ.
παντως θα δυσκολευτηκε ο δασκαλος ιωσηφ να βρει φωτο με κατι λιγο μεγαλυτερο απο
το γαριδακι σου χαχαχαχαχαχα
Αφού δεν είναι αυτό της φωτογραφίας το πουλάκι σου όπως ισχυρίζεται ο Ιωσήφ βγάλτο φωτογραφία και βάλτο εδώ στο σά'ι'τ να το δούμε  :2funny:.Ο Ιωσήφ ισχιρίζεται ότι είναι δικό σου.Λέει ψέματα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom