Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Απολαυστε, βαλτε και ποπ κορν...
Εγώ στην αρχή νόμισα ότι το έγραψε κάποιος ειρωνικά  :2funny:
  Στα Thread που δεν τρώει κράξιμο γράφει περισσότερες  :jerking:εδώ επειδή έχει ρεζιλευτεί δεν τολμάει να γράψει τέτοια  :jerking: :2funny:
 

Συνημμένα

  • vlakman a.jpg
    vlakman a.jpg
    423,4 KB · Εμφανίσεις: 24

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για να καταλάβετε την κατάντια του Βλάκμαν  :2funny:σας βάζω φωτογραφίες από τα γεννέθλια ενός φυλακισμένου ή το νέο έτος στις φυλακές του Ιρκούτσκ.
  Ναι δεν έχουν αλκοόλ αλλά περνάνε πολύ καλύτερα από το Βλάκμαν στη Γερμανία  :2funny:
  Αν ήταν να πάω στη Γερμανία Γκαστερμπά'ι'τερ σα το Βλάκμαν να μένω στην αποθήκη και να αγκαλιάζω από τον Οκτώβριο το ηλεκτρικό καλοριφεράκι γιά να μην πεθάνω από το κρύο  :2funny:θα πήγαινα έξω από της φυλακές και θα τους έλεγα πάρτε με!Βάλτε με μέσα στη φυλακή  :2funny: :2funny: :2funny:
  ΟΙ φυλακισμένοι στην Ρωσσία ζούνε πάρα πολύ καλύτερα από τον Βλάκμαν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Συνημμένα

  • fylaki.jpg
    fylaki.jpg
    101,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • fylaki2.jpg
    fylaki2.jpg
    186,2 KB · Εμφανίσεις: 20
  • fylaki4.jpg
    fylaki4.jpg
    144,6 KB · Εμφανίσεις: 16
  • fylaki5.jpg
    fylaki5.jpg
    162,2 KB · Εμφανίσεις: 16

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη εχεις δικαιο ειναι φιδη ο δασκαλος χαχαχαχαχα
και λιγα σου γραφω ακομα,αχ και να ακουγα τον δασκαλο χαχαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Συγγνώμη εδώ είσαι λάθος! :2funny:Για να γίνει λεκές πρέπει να του καβλώσει και να χύσει!Αυτουνού δεν του σηκώνετε  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Δεν μπορώ να το σκεφτώ να έχω να  :knockinb: 6 μήνες  :headbang: :2funny:να πληρώσω μιά γκόμενα και να μην μου κάθεται  :2funny:.
 
διμητρακη ξερεις οτι οσα λες για τους αλλους
στην πραγματικοτητα αντικαθρεφτηζεις τον εαυτο σου?
αν ενας ειναι ψευτης λεει τους αλλους ψευτες
αν ενας ειναι κλεφτης λεει τους αλλους κλεφτες.
ετσι και οπειος εχει μικρο πουλι που μισοκαβλωνει
λεει και τους αλλους μικροτσουτσουνους ανικανους χαχαχαχαχααχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
και συνεχιζω διμητρακη αν καπειος γαμα καθε 6 μηνες
λεει για τους αλλους γαμανε καθε 6 μηνες!
ειδες που εχω δικαιο σαν ψυχολογος για αυτο που
εγραψα ποιο πανω που βλεπεις τα μειονεκτηματα σου
πανω στους αλλους ενω αγνοεις την πραγματικοτητα?
ποιος γαμα καθε 6 μηνες ο κμαν η εσυ?
ο κμαν καθε μηνα κιεβ ειναι ενω εσενα η μογγολα ειναι σοτσι
και σου κατεβαινει καθε 6 μηνες στην πετρουπολη χαχαχαχα
εχεις δικαιο μεγαλος ρουφιανος ο δασκαλος χαχαχαχαχαχ.
αυτος μου τα λεει και στα γραφω με πιο κομψο τροπο απο τον δικο μου.
σημερα που θα παω οδυσσο θα αυνανιστω πρωτα στο ελληνικο παρκο
και μετα στο τουρκικο χαχαχαχαχα.
ακομα και το ψεμα σου που ελεγες με συνελαβαν σε παρκο για τον εαυτο
σου παλι ελεγες μικρε αυνανιστη!κανε την προσευχη σου στον θεο αβναν
να σου μεγαλωσει 5 με 6 ποντους το πουλακι σου  και να σου κανει κουκου
οταν βλεπεις και γκομενα αλλη εκτος την μογγολα.
κοψε τους πνευματικους και σωματικους αυνανισμους γιατι θα καταληξεις
σε τρελαδικο στην πετρουπολη μαζι με τους αλλους μεταναστες γκεισταπερ
πως τους λες εσυ αυτους στην γερμανια χαχαχαχα.
αντε διμητρακη φιλια εφυγα οδυσσο.αν μου πει τιποτα ο δασκαλος
να σου γραψω μετα απο 2 εβδομαδες παλι σου γραφω χαχαχαχαχ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
το σουλούπωσα κάπως...
(αφαιρείς τα κόκκινα και στη θέση τους βάζεις τα μπλε)

σόρρυ ρε σαβ ( :dunno:) μάλλον έχεις δίκιο... :grin: :grin:

Το ξερω τυπε οτι εχω δικιο.

Ευχομαι να μη δεις στο μελλον οτι εχω δικιο και στα υπολοιπα που σου ειπα.

  :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
και συνεχιζω διμητρακη αν καπειος γαμα καθε 6 μηνες
λεει για τους αλλους γαμανε καθε 6 μηνες!
ειδες που εχω δικαιο σαν ψυχολογος για αυτο που
εγραψα ποιο πανω που βλεπεις τα μειονεκτηματα σου
πανω στους αλλους ενω αγνοεις την πραγματικοτητα?
ποιος γαμα καθε 6 μηνες ο κμαν η εσυ?
ο κμαν καθε μηνα κιεβ ειναι ενω εσενα η μογγολα ειναι σοτσι
και σου κατεβαινει καθε 6 μηνες στην πετρουπολη χαχαχαχα
εχεις δικαιο μεγαλος ρουφιανος ο δασκαλος χαχαχαχαχαχ.
αυτος μου τα λεει και στα γραφω με πιο κομψο τροπο απο τον δικο μου.
σημερα που θα παω οδυσσο θα αυνανιστω πρωτα στο ελληνικο παρκο
και μετα στο τουρκικο χαχαχαχαχα.
ακομα και το ψεμα σου που ελεγες με συνελαβαν σε παρκο για τον εαυτο
σου παλι ελεγες μικρε αυνανιστη!κανε την προσευχη σου στον θεο αβναν
να σου μεγαλωσει 5 με 6 ποντους το πουλακι σου  και να σου κανει κουκου
οταν βλεπεις και γκομενα αλλη εκτος την μογγολα.
κοψε τους πνευματικους και σωματικους αυνανισμους γιατι θα καταληξεις
σε τρελαδικο στην πετρουπολη μαζι με τους αλλους μεταναστες γκεισταπερ
πως τους λες εσυ αυτους στην γερμανια χαχαχαχα.
αντε διμητρακη φιλια εφυγα οδυσσο.αν μου πει τιποτα ο δασκαλος
να σου γραψω μετα απο 2 εβδομαδες παλι σου γραφω χαχαχαχαχ
Γ'αυτό όταν είχα έρθει Οδησσό και στο δίπλα κραβάτι τον έπαιζα όλη τη νύχτα εσένα έτριζαν τα δόντια σου και κράταγες το παπούτσι σου φοβόμενος μην έρθω και σε πηδήξω  :2funny:γ'αυτό με κέρναγες πουτάνες κάθε μέρα μετά  :2funny:.Αν ήταν 5-6 πόντους και να ήθελα να στον βάλω στο στόμα ή να σε πηδήξω θα καθόσουν γιατί σιγά το πράγμα δεν θα το ένιωθες καν εσύ όμως έτρεμες σαν το ψάρι  :2funny: είχες χεστεί πάνω σου εκείνη τη νύχτα!Έτρεμαν τα δόντια σου σα να σε έψαχνε να σε βρει ο Χάρος ήσουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
    Είπα του Ιωσήφ να γράψει γιά να το κάνω copy paste και να το βάλω εδώ τι μου είπε γιά τον Αζερμπα'ι'τζάνο  :2funny:.......Του είπες λέει ότι στην Οδησσό κάθε μέρα γάμαγες κώλο,ήσουν δε συνεχεια με τον Αζερμπα'ι'τζάνο......σε μιά φάση σε πήρε μέσω skype  με κάμερα κατά της 12.00 το βράδυ και είσουν με τον Αζερμπα'ι'τζάνο και ήσασταν και οι 2 με τα βρακιά  :2funny: και καθόσασταν στο κρεβάτι.Την άλλη μέρα λέει ο αδερφός του Αζερμπα'ι'τζάνου σε είδε και σου έριξε χαστουκι  :2funny: :2funny:.Μήπως ανδρικό κώλο γάμαγες κάθε μέρα στην Οδησσό?  :2funny:  Αυτά όλα μου τα είπε ο Ιωσήφ,δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή είναι της φαντασίας του?
    Εδώ εκτός από της γκόμενες που έχω σαλόν πηγαίνω συνήθως 2 φορές τη βδομάδα.Ελλάδα όταν ημουν πήγαινα και  :knockinb: Φυλής και Μεταξουργείο καθε μέρα.Οπότε όπως καταλαβαίνεις γράφεις  :jerking: :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ιωσήφ,  τι μου είπε γιά τον Αζερμπα'ι'τζάνο  :2funny: ...
Του είπες λέει ότι στην Οδησσό κάθε μέρα γάμαγες κώλο, ήσουν δε συνεχεια με τον Αζερμπα'ι'τζάνο.... σε μιά φάση σε πήρε μέσω skype  με κάμερα κατά της 12.00 το βράδυ και είσουν με τον Αζερμπα'ι'τζάνο και ήσασταν και οι 2 με τα βρακιά  :2funny: και καθόσασταν στο κρεβάτι. Την άλλη μέρα λέει ο αδερφός του Αζερμπα'ι'τζάνου σε είδε και σου έριξε χαστουκι. :2funny: Μήπως ανδρικό κώλο γάμαγες κάθε μέρα στην Οδησσό?   :2funny:  
Αυτά όλα μου τα είπε ο Ιωσήφ,δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή είναι της φαντασίας του?
Μιλας με γριφους γεροντα.  :hmm:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μιλας με γριφους γεροντα.  :hmm:
Τι γρίφους? :2funny:πήρε μέσω Skype ο Ιωσηφ τον Χάρη στις 12 το βράδυ και καθόνταν ο Χάρης με τον Αζερμπα'ι'τζάνο με τα βρακιά στο κρεβάτι  :2funny:Ο Χάρης έλεγε του Ιωσήφ ότι κάθε μέρα κώλο γαμάει  :2funny:.Η νοημοσύνη του Χάρη δε φτάνει για να καταλάβει τι έκανε  :2funny:
  Και μιά διόρθωση:την επόμενη μέρα ο αδερφος του Αζερμπα'ι'τζάνου δεν εδωσε σφαλιάρα στον Χάρη μπουνιά του έδωσε  :2funny:.
  Ο Ιωσήφ λέει ότι ο Χάρης είναι ένα σκαλοπάτι πιό κάτω από τον Βλάκμαν  :2funny:στον αυτισμό.Τώρα εγώ δεν ξέρω και τους 2 το ίδιο βλαμμένους τους βλέπω  :2funny:.
  Τους λες κάτι και αυτοί συνεχίζουν το δικό τους  :2funny:.Εγώ νομίζω ότι και ο Βλάκμαν είναι στα ίδια  :shit:με το Χάρη.τον κάνουν ρεζίλι και συνεχίζει και γράφει τα δικά του  :jerking:.
 

Συνημμένα

  • azer.jpg
    azer.jpg
    118,8 KB · Εμφανίσεις: 34
  • autistikos.jpg
    autistikos.jpg
    130,1 KB · Εμφανίσεις: 19
  • autistikos2.jpg
    autistikos2.jpg
    90,8 KB · Εμφανίσεις: 28

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι γρίφους? :2funny:πήρε μέσω Skype ο Ιωσηφ τον Χάρη στις 12 το βράδυ και καθόνταν ο Χάρης με τον Αζερμπα'ι'τζάνο με τα βρακιά στο κρεβάτι  :2funny:Ο Χάρης έλεγε του Ιωσήφ ότι κάθε μέρα κώλο γαμάει  :2funny:.Η νοημοσύνη του Χάρη δε φτάνει για να καταλάβει τι έκανε  :2funny:
  Και μιά διόρθωση:την επόμενη μέρα ο αδερφος του Αζερμπα'ι'τζάνου δεν εδωσε σφαλιάρα στον Χάρη μπουνιά του έδωσε  :2funny:.
  Ο Ιωσήφ λέει ότι ο Χάρης είναι ένα σκαλοπάτι πιό κάτω από τον Βλάκμαν  :2funny:στον αυτισμό.Τώρα εγώ δεν ξέρω και τους 2 το ίδιο βλαμμένους τους βλέπω  :2funny:.
  Τους λες κάτι και αυτοί συνεχίζουν το δικό τους  :2funny:.Εγώ νομίζω ότι και ο Βλάκμαν είναι στα ίδια  :shit:με το Χάρη.τον κάνουν ρεζίλι και συνεχίζει και γράφει τα δικά του  :jerking:.
Εγώ αν με αμφισβιτεί κάποιος του βάζω αποδείξεις ή μιλάμε ή κλάνουμε  :2funny:
  Αν ήμουν στη θέση του Βλάκμαν θα έτρεχα να βρω μιά σπηλιά να κρυφτώ  :2funny:είπε ότι πήγε Η.Π.Α 2 φορές φώτο δε θα δούμε ποτέ γιατί δεν υπάρχουν  :2funny:Εχει λέει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα και εισόδημα 1.500 ευρώ από Ελλάδα  :jerking: :2funny: και γιά απόδειξη βάζει ένα διαμέρισμα που φένεται ότι είναι νοικιασμένο από R bnb  :2funny:  (σχετικά μ'αυτό επειδή έχει ρεζιλευτεί και γελάγανε μαζί του το έχει βουλώσει τώρα) και πόσα άλλα φίδια έχει πει  :2funny:.Για το ότι ζει σαν τρωγλεοδύτης δεν το συζητάμε  :2funny:στις φυλακές που σας έβαλα φώτο περνάνε πάρα πολύ καλύτερα απ'αυτόν  :2funny: :2funny: :2funny:.
 
 

Συνημμένα

  • poutses.jpg
    poutses.jpg
    108 KB · Εμφανίσεις: 19
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ αν με αμφισβιτεί κάποιος του βάζω αποδείξεις ή μιλάμε ή κλάνουμε  :2funny:
  Αν ήμουν στη θέση του Βλάκμαν θα έτρεχα να βρω μιά σπηλιά να κρυφτώ  :2funny:είπε ότι πήγε Η.Π.Α 2 φορές φώτο δε θα δούμε ποτέ γιατί δεν υπάρχουν  :2funny:Εχει λέει 3 διαμερίσματα στην Αθήνα και εισόδημα 1.500 ευρώ από Ελλάδα  :jerking: :2funny: και γιά απόδειξη βάζει ένα διαμέρισμα που φένεται ότι είναι νοικιασμένο από R bnb  :2funny:  (σχετικά μ'αυτό επειδή έχει ρεζιλευτεί και γελάγανε μαζί του το έχει βουλώσει τώρα) και πόσα άλλα φίδια έχει πει  :2funny:.Για το ότι ζει σαν τρωγλεοδύτης δεν το συζητάμε  :2funny:στις φυλακές που σας έβαλα φώτο περνάνε πάρα πολύ καλύτερα απ'αυτόν  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Είσαι ψεύτης,βλάκας,μαλάκας.Οσα έχω γράψει τα έχω αποδείξει χιλιάδες φορές.
Αντε γαμήσου τρόμπα.Τρέχα να ρουφήξεις καμιά ψωλή.
Εγώ έχω δείξει τόσες γκόμενες.Εσύ τι έχεις δείξει?Τα αρχίδια σου τα δυο.Κάτι μογγόλες και καθυστερημένες σαν κι εσένα.
Αντε βλακάκο.Πήγαινε να εκπροσωπήσεις το μέσο όρο.Τα αρχίδια μας κουνιόντουσαν χαρμόσυνα που λένε.
Είστε βλήματα,η καταστροφή σας είναι η ηδονή μας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Είσαι ψεύτης,βλάκας,μαλάκας.Οσα έχω γράψει τα έχω αποδείξει χιλιάδες φορές.
Αντε γαμήσου τρόμπα.Τρέχα να ρουφήξεις καμιά ψωλή.
Εγώ έχω δείξει τόσες γκόμενες.Εσύ τι έχεις δείξει?Τα αρχίδια σου τα δυο.Κάτι μογγόλες και καθυστερημένες σαν κι εσένα.
Αντε βλακάκο.Πήγαινε να εκπροσωπήσεις το μέσο όρο.Τα αρχίδια μας κουνιόντουσαν χαρμόσυνα που λένε.
Είστε βλήματα,η καταστροφή σας είναι η ηδονή μας.
Τι έχεις αποδείξει? :2funny:Ότι πήγες στις Η.Π.Α 2 φορές? :jerking: :2funny:Ακόμα περιμένουμε της φωτογραφίες  :2funny::jerking:Μας απέδειξες ότι έχεις τρία διαμερίσματα στην Αθήνα? :jerking: :2funny:φώτο ενός διαμερίσματος από R bnb μας έβαλες και μας είπες ότι είναι δικό σου  :jerking: :2funny: :2funny:μας έλεγες ότι μένεις σε ένα φοβερό διαμέρισμα στη Γερμανία και αποδείχθηκε ότι μένεις σε μιά αποθήκη που μετέτρεψες σε διαμέρισμα  :2funny:.
  Ότι γαμάς? :2funny:το ότι δε σου σηκώνετε το είπαν άλλοι όχι εγώ  :2funny:.Και είναι σίγουρο!Κάθεσαι στην αποθήκη 6 μήνες χωρίς να  :knockinb:και πας με πουτάνα και δε τη γαμάς κιόλας  :2funny: :happy:εγώ αν δε γαμήσω τρεις μέρες τρελένομαι  :headbang:αν ήμουν Γερμανία 2 φορές τη βδομάδα θα ήμουν στα FKK και θα  :knockinb:.
  Αν εγώ είχα να γαμήσω 6 μήνες όπως εσύ και έπαιρνα πουτάνα,σπόνσορα (πες την όπως θες το ίδιο είναι) δεν θα με γύρναγε όλη μέρα!Με το που την συναντούσα θα την έγδυνα και θα την  :knockinb:.Εσένα και μετά το κλαμπ δε σου κάθισε  :2funny:χόρευε 2 ώρες γιά να μην πηδηχτεί μαζί σου  :2funny:τόσο σε συχαινόταν  :vomit:.
    Ότι έχεις σκολίωση?Και αυτό το είπαν άλλα μέλη του σά'ι'τ που τυχαίνει να έχουν ιατρικές γνώσεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σε δύο μερες έρχεται Ουκρανεζα Ντυσελντορφ για μεγαλοπρεπεις πουτσους.Για να δούμε.
Ελπιζω να μην έχει ψωλοκρυο.
Θα ακολουθήσει πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ μια Λεττονή που ενδιαφέρεται για μπάλκαν πέος.Αξίζει λέτε?Δεν έχω εμπειρία με Βαλτικές αλλά δείχνουν ενδιαφέρον.

P3ovsd.jpg
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.751
Πόντοι
6.256
Εδώ μια Λεττονή πουτανα που ενδιαφέρεται να μου φαει τα λεφτα χωρις να κινδυνευει να γαμηθει.Αξίζει λέτε?Δεν έχω εμπειρία με Βαλτικές αλλά δείχνουν ενδιαφέρον.

P3ovsd.jpg

Στο εσιαξα λιγο... :S :S :S
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εδώ μια Λεττονή που έχει στο νου της να μου φάει λεφτά και θέλει να τελειώνει το συντομότερο δυνατό μαζί μου για να πάει να γαμηθεί με κανέναν μορφονιό και γυμνασμένο.Αξίζει λέτε?Δεν έχω εμπειρία με Βαλτικές αλλά δείχνουν ενδιαφέρον.

P3ovsd.jpg

Mια άλλη ερμηνεία από εμένα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι Βαλτικές είναι περίεργες.Ποιος τις γαμάει?Επιστρέφω πάντα στα πάτρια εδάφη.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ μια Λεττονή που ενδιαφέρεται για μπάλκαν πέος.Αξίζει λέτε?Δεν έχω εμπειρία με Βαλτικές αλλά δείχνουν ενδιαφέρον.

P3ovsd.jpg

Γηράσκω αεί διδασκόμενος άρχοντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom