Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.858
Like
20.728
Πόντοι
6.056
Δεν ειναι οτι δεν μπορει να γαμησει το συμπαθες χομπιτ...απλα με το που πιανει το μπουτακι της πουτανας αρχιζει και μουγκαναει σαν αυστραλοπιθηκος και μετα απο 10 δευτερολεπτα ενας λεκες σχηματιζεται μπροστα στο παντελονι του. :S :S :S
:undecided: :S :S :S
 

Συνημμένα

  • tumblr_mbpmwsOyMg1qedb29o1_500.gif
    996,8 KB · Εμφανίσεις: 26

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.854
Like
24.751
Πόντοι
6.256
Για να δούμε.Το πρόβλημα είναι οτι παραλύεις από τις πολλές επιλογές.Να γαμήσεις τη δίμετρη Τσέχα ή καλύτερα το ψωλάκι Πολωνέζα που τα κάνει όλα?Η τη μοντελέ Ρωσίδα?Η τη μικρή χαμογελαστή,βολική Ουκρανή?Decisions,decisions.
Τελικά πάντα κάπως γίνεται το θαύμα,αυτή που δε γάμησες τη μια φορά τη γαμάς στην επόμενη συνεδρία.Είναι συνομωσία πλανητών να γαμήσεις.

Μπραβο τυπε δεν ξερεις ποια πουτανα να σου φαει τα λεφτα και να ΜΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ!!! :grin:

Δυσκολοι καιροι για γεννημενα θυματα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σε μια εβδομάδα θα είμαι Ντύσσελντορφ με την Ουκρανή και σε δυο βδομάδες Πράγα με την Τσέχα ή Ντύσσελντορφ με τη Ρωσίδα.Μετά Αθήνα με άλλη Ουκρανέζα.
Οσοι πιστοί προσέλθετε.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Τελικά πάντα κάπως γίνεται  το θαύμα, αυτή που δε γάμησες τη μια φορά τη γαμάς στην επόμενη συνεδρία.
Είναι συνομωσία πλανητών να γαμήσεις.
Aν είναι να πληρώνεις και να περιμένεις θαύματα και ευθυγραμμίσεις πλανητών για να γ@μήσεις..
άστο καλύτερα..  παίξτο τζόκερ,  και αν σου κάτσει..  :cool2:
 

Συνημμένα

  • 4d778d02da4ca21c56757327dbff83e6.jpg
    4d778d02da4ca21c56757327dbff83e6.jpg
    11,3 KB · Εμφανίσεις: 14

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τελικά πάντα κάπως γίνεται το θαύμα,αυτή που δε γάμησες τη μια φορά τη γαμάς στην επόμενη συνεδρία.Είναι συνομωσία πλανητών να γαμήσεις.
Πρέπει να είναι τρολ ο άρχοντας τελικά.
Δεν γίνεται να υπάρχει τέτοιος άνθρωπος
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Για να δούμε.Το πρόβλημα είναι οτι παραλύεις από τις πολλές επιλογές.Να γαμήσεις τη δίμετρη Τσέχα ή καλύτερα το ψωλάκι Πολωνέζα που τα κάνει όλα?Η τη μοντελέ Ρωσίδα?Η τη μικρή χαμογελαστή,βολική Ουκρανή?Decisions,decisions.
Τελικά πάντα κάπως γίνεται το θαύμα,αυτή που δε γάμησες τη μια φορά τη γαμάς στην επόμενη συνεδρία.Είναι συνομωσία πλανητών να γαμήσεις.

κατούρα και λίγο άρχοντα γιατί απ' τα πολλά γαμήσια θα στραβοψωλιάσεις...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν ειναι οτι δεν μπορει να γαμησει το συμπαθες χομπιτ...απλα με το που πιανει το μπουτακι της πουτανας αρχιζει και μουγκαναει σαν αυστραλοπιθηκος και μετα απο 10 δευτερολεπτα ενας λεκες σχηματιζεται μπροστα στο παντελονι του. :S :S :S
Συγγνώμη εδώ είσαι λάθος! :2funny:Για να γίνει λεκές πρέπει να του καβλώσει και να χύσει!Αυτουνού δεν του σηκώνετε  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Δεν μπορώ να το σκεφτώ να έχω να  :knockinb: 6 μήνες  :headbang: :2funny:να πληρώσω μιά γκόμενα και να μην μου κάθεται  :2funny:.
 
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ενω εχω ραντεβου με γκομενα γκαρσονα στο τουρκικο με θυμηθηκε
αλλη πρωην γκομενα μουναρα ου εχει γενεθλια συντομα.
λεει στα γενεθλια μου με γνωρισες πριν 6 χρονια και περασαμε το βραδι.
της ειπα μετα εξαφανιστηκες και δεν μου αρεσε πολυ σε γουσταρα.
λεει επιδει ζηλευε η φιλη της που και αυτην γαμησα 2 χρονια πριν.
ζει κιεβο και λεει φτιαχνει διαβατηριο τωρα να ταξιδευει,6 χρονια κιεβ.
της προτεινα να ερθει οδυσσο να παρει δωρα και να παμε μαζι ταξιδι συντομα.
ενω ελεγε δυσκολα να βρεθουμε με κολπα αλλα αρχοντα κμαν τσιμπησε και θα
προσπαθησει να ερθει ενω ελεγε αδυνατο!συνεχιστε να τρολαρετε κμαν
ενω εμεις θα γαμαμε ακολουθωντας τισ συμβουλες του με δολωματα χαχαχαχαχ.
της ειπα να ερθει μετα την κυριακη ετσι θα ξεκινησω αν ερθει κυριακη με μπατσετ 400 ευρο.
οικονομικη ειναι δεν ζητα ρεστοραν μαλακιες καμια πιτσα και θα της δωσω κανα χιλιαρικο
για αρχη.με κανα δωρακι μαρκε χιλφινγκερ και 1000 στο χερι θα ειναι ευχαριστημενη.
την ειχα 2 μερες παλαιοτερα πληρωνωντας μονο εισητιρια για το λεωφορειο και λογα λεφτα για τον δρομο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ετοιμάζομαι για κόλπο γκρόσο,για να δούμε αν θα πιάσει.Στην κόψη του ξυραφιού ως συνήθως.Τριπλή εισβολή.Για να δούμε.
 

berbadis

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Ετοιμάζομαι για κόλπο γκρόσο,για να δούμε αν θα πιάσει.Στην κόψη του ξυραφιού ως συνήθως.Τριπλή εισβολή.Για να δούμε.


καλού-κακού ετοίμασε και καμια αλλαξιά για το Δαφνί γιατί όπου να ναι πρέπει να σου κάνουν εισαγωγή...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
της ειπα να ερθει μετα την κυριακη ετσι θα ξεκινησω αν ερθει κυριακη με μπατσετ 400 ευρο.
οικονομικη ειναι δεν ζητα ρεστοραν μαλακιες καμια πιτσα και θα της δωσω κανα χιλιαρικο
για αρχη.με κανα δωρακι μαρκε χιλφινγκερ και 1000 στο χερι θα ειναι ευχαριστημενη.

Σιγά μη δώσεις 1000 ευρώ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχω σχέδιο που έλεγε και ο Δραγασάκης.Για να δούμε αν θα κάτσουν όλα καλά.Είναι αρκετά τολμηρό αλλά εφαρμόσιμο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ενω εχω ραντεβου με γκομενα γκαρσονα στο τουρκικο με θυμηθηκε
αλλη πρωην γκομενα μουναρα ου εχει γενεθλια συντομα.
λεει στα γενεθλια μου με γνωρισες πριν 6 χρονια και περασαμε το βραδι.
της ειπα μετα εξαφανιστηκες και δεν μου αρεσε πολυ σε γουσταρα.
λεει επιδει ζηλευε η φιλη της που και αυτην γαμησα 2 χρονια πριν.
ζει κιεβο και λεει φτιαχνει διαβατηριο τωρα να ταξιδευει,6 χρονια κιεβ.
της προτεινα να ερθει οδυσσο να παρει δωρα και να παμε μαζι ταξιδι συντομα.
ενω ελεγε δυσκολα να βρεθουμε με κολπα αλλα αρχοντα κμαν τσιμπησε και θα
προσπαθησει να ερθει ενω ελεγε αδυνατο!συνεχιστε να τρολαρετε κμαν
ενω εμεις θα γαμαμε ακολουθωντας τισ συμβουλες του με δολωματα χαχαχαχαχ.
της ειπα να ερθει μετα την κυριακη ετσι θα ξεκινησω αν ερθει κυριακη με μπατσετ 400 ευρο.
οικονομικη ειναι δεν ζητα ρεστοραν μαλακιες καμια πιτσα και θα της δωσω κανα χιλιαρικο
για αρχη.με κανα δωρακι μαρκε χιλφινγκερ και 1000 στο χερι θα ειναι ευχαριστημενη.
την ειχα 2 μερες παλαιοτερα πληρωνωντας μονο εισητιρια για το λεωφορειο και λογα λεφτα για τον δρομο.
Ποιός άραγε είναι πιό αυτιστικός?Ο Βλάκμαν ή ο Χάρης  :2funny:παντος και οι δύο δεν έχουν επαφή με την πραγματικότητα  :2funny:.
  ΤοΝ Βλάκμαν τον ξεφτιλίζεις και συνεχίζει να γράφει  :jerking: :2funny:ο Χάρης στο διάλογο το ίδιο  :2funny:
  Το διάλογο όπως βλέπετε μου είπε ο Ιωσήφ να τον βάλω!βάζω όλο το διάλογο γιά να μη νομίζει ο Χάρης ότι τον κορο'ι'δεύω και να δει τι φίλους φίδια έχει! :headbang:......και τότε που άνοιξα το θέμα ότι ο Χάρης αυνανιζόταν δημόσια στην Οδησσό ο ίωσηφ μου έδωσε την πληροφορία και μου είπε να το γράψω!Ο Χάρης βέβαια σα  :jerking: που είναι τα έβαλε μαζί μου.
  Ελπίζω να μην είναι τόσο χαζός και να καταλάβει τώρα τι φίλους φίδια έχει! :rockon:
 

Συνημμένα

  • autistikos.jpg
    autistikos.jpg
    130,1 KB · Εμφανίσεις: 27
  • autistikos2.jpg
    autistikos2.jpg
    90,8 KB · Εμφανίσεις: 28

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom