Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τυπε ήσουνα ΟΥΚ οντως;
Ηταν τυπε απλα απο τις πολλες καταδυσεις μπηκε λιγο στο πλυσιμο... :S :S :S
απο οτι βλεπω στα μονα θεματα που γραφεις ειναι μαστερ σιεφ!
δεν πας να μου μαγειρεψεις ενα λαχματζου χαχαχαχαχαχαχαχα.
dance for  me brig my kofee ειπαι ο μαγρεκορ σε ενα αλλο πυγμαχο χαχαχαχαχα.
φιλε σορυ αλλα κατι τετειο σε βλεπω,να εισαι καλα μαγειρα με εκανες να γελασω
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εσείς έχετε την Ελληνικηβνοοτροπια που οι Μολδαβές που εδώ δουλεύουν καθαρίστριες στην Ελλάδα την έχουν δει θεές!Εδώ αυτές από τα σαλόν είναι οι πιο εύκολες.Αν δεν είσαι τελειωμένος σαν τον Βλάκμαν  :headbang:(φένεται αμέσως η μιζέρια του) είσαι σχετικά εμφανήσιμος και μετράς λιγάκι αυτές της βγάζεις για πλάκα γιατί ούτε το 1% δεν είναι από την πόλη πολλές δε δεν έχουν καν Ρωσσική υπηκοοτητα...πας 2-3 φορές και από μόνες τους σου πετανε υπονοπυμενο να σου δώσουν το τηλέφωνο τους....μετα βεβαια κατσικόνονται στο σπιτι σου  :2funny:οπότε δεν το κυνηγάω να κανω σχέση μ' αυτες.Ενα άλλο αρνητικό είναι ότι αν γίνεις τακτικός σε κάποια μετά ζηλεύει αν πας με άλλες από το σαλον!Όπως είπα αν πάει ο Βλάκμαν ή κάποιος με Ελληνικό στυλ (μούσια,κοτσίδες,τατουάζ και βρώμικος) και κουβαλάει και την Ελληνική μιζέρια θα τον συχαθούνε  :vomit:
 
  Αυτά οπως και όλα ακούγονται για Ελλάδα εξωπραγματικά αλλά όλα στη Ρωσσία δεν έχουν καμία σχέση με Ελλάδα!
 
για αυτο μου αρεσει ρωσια και ουκρανια γιατι παιρνει ο καθενας οτι του αξιζει!
τυποι σαν τις μαιμουδες που κρατανε οι κυπριες η τους αναρχες ελλαδα για χεσιμο τους εχουν.
ειδες αυτην την μουναρα την μονυελα ελλαδα που εχει γκομενο ενα ραπερ με τατου?
ποια θα τον εβλεπε ουκρανια και να τον ερωτευοταν χαχαχαχαχα.
θα ειχε γκομενες του επιπεδου του μαρκα με εκαψες πουτανες,βιζιτες.
ολες ειναι πουτανες ουκρανι οχι μονο αυτες του σαλον αλλα και αυτε που εχουν
γκομενες τετιοι τυποι ολες κανουν αρπαχτες και κρυφοβιζιτες
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πάντος το μπουνίδι που έφαγε τον ομόρφηνε  :2funny:του πάει μπουνισμένος :2funny:
  Σήμερα σηκώθηκα στις 13.00,ξαπλωσα στο μπάνιο (χωρίς της γατες)  :2funny:στις 17.30 θα παω να πηδηξω αυτή που εβαλα φωτο χτες...μετα θα φαω τον γύρο (το έχουν Καζάχοι και είναι πολύ νοστιμος)διπλή απόλαυση γαμήσι και νόστιμο φαΐ και θα κανω βολτίτσα στο κέντρο να δω τίποτα μαγαζιά.
  Ο Βλάκμαν σηκώθηκε στις 6.00 ,είναι στο εργοστάσιο...και αν του έρθει να χέσει πρέπει να σφυγγετε και να περιμένει το διάλειμμα  για να πάει να χέσει:2funny:....το βράδυ θα γυρίσει στην αποθήκη του και θα μπει στο σάϊτ να γρά ει μαλακίες  :2funny:και αναλύσεις της φαντασιας του για το ανατολικό μπλοκ  :jerking: :2funny:.
μου το ειπαι αλλος φιλος ελληνας οτι μου παει χαχαχαχαχ.
διμητρακη πιστευεις αν ερχωνταν αυτοι οι 4 στα ισια χωρις να με πιασουν στον υπνο
θα καταφερναν τιποτα?απλα οταν εβαζα τον κοδικο στην πορτα γυρισα πισω γιατι
κατι καταλαβα καπειος ηταν κρυμενος και με κτυπησε με σιδερογροθια στο κεφαλι.
αν ειδες το μαατι μου σκιστηκε γυρω γυρω απο το σιδερο οχι απο μπουνια.
ημουνα χαλαρος για πρωτη φωρα γα αυτο την επαθα δεν προσεχα και ημουν ξεγνειαστος.
οταν γυρισα αμεσως με κτυπησε ζαλιστηκα και αμεσως σηκωθηκα με ξανακτυπησε
και εμφανιστηκαν αλλοι 4 με μαχαιρια και με εριξαν κατω.
λενε θα σε σφαξουνε δεν φοβηθηκα καθολου μιτσο αλλα σκεφτηκα απο τα κτυπηματα
που εδωσε ο τυπος που ηταν αστραπιαια οτι ειναι η δουλεια του και με 4 απο πανω
με μαχαιρια δεν σηκωνει μαγκιες.πριν15 με 20 χρονια που ημουν πιο γυμνασμενος δυνατος
δεν θα σκεφτωμουν,θα αντιδρουσα και θα με εσφαζαν.
ετσι και αλλιος ηξερα τα 300 ευρο ειχα σε ζωνη απο μεσα και στο πορτοφολι ειχα
μονο 1000 γριβνα περιπου 30 ευρο.αλλα πηραν και το κινητο μου καινουργιο 280 ευρο.
που εφυγαν σηκωθηκα και τους κυνηγησα και με επιασε το πρασινο φως που περνουσαν αυτοκινητα.
σταματησα να τους κυνηγω γιατι σκεφτηκα πηραν το κλειδι μην ξαναερθουν.
αν τους κυνηγουσα θα τους επιαναν παρα κατω αλλα ατυχησα που σταματησα στα φωτα.
ημουν παντου αιματωμενος σκιστηκε το φρυδι απο τα κτυπηματα με σιδερογροθια.
η φανελα μου γεμισε αιματα και το προσωπο παραμορφωθηκε.η φωτο ειναι δεκα μερες μετα!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τον οχτωβριο σας εγραψα που την επεσα σε καπειον και χεστηκε.
νομιζα ειναι αυτος που με κτυπησε ιδιο υψος,μαλλι.
τελικα καταλαβα δεν ηταν αυτος γιατι χεστηκε ο αλλος ηταν πολυ τολμηρος,
πολυ γρηγορος και ηταν η δουλεια του να κτυπα.
θυμωσε και ο θειος μου ειπε ξεχασε το θεμα.
θα κτυπησεις σε λαθος ατομο και θα τρεχουμε δικαστηρια.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
πλακα του κανω για να μην γραφει μαλακιες ντυνομε σαν τουρκος. μπορω αλλες 100 φωτο να βαλω με διαφωρετικα ρουχα φιρμες και σακακια. να λεει μαλακιες να γελαμε αλλα οχι να με παρουσιαζει και σαν κουρδο χαχαχαχαχαχ.
αν βρω χρονο θα βαλω φωτο απο τα χτεσινα ψωνια,ανανεωσα την γκαρταροπα για το ταξιδι σε λιγες μερες. αν λεει σοβαρα δεν τον  αγγιζω η αληθειες.
Χαρρι γεια σου, ειχα δει οτι εισαι μεσα και γραφεις για ταξιδι!
Που θα πας?
Τωρα για το πως ντυνεσαι, για να το λεει ο Μεταναστης και ο Δασκαλος οτι πρεπει να βαλεις κανα τιγρε μπλουζακι κατι θα ξερουν! Καλο ειναι να ξεχωριζεις οταν βγαζεις τα σακακια και να ψαρωνουν τα γατακια.
Παντως και εσυ μην τα παιρνεις τοσο ευκολα με τον Πορνομεταναστη, δεν σε ειπε και ουζμπεκο!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Χαρρι γεια σου, ειχα δει οτι εισαι μεσα και γραφεις για ταξιδι!
Που θα πας?
Τωρα για το πως ντυνεσαι, για να το λεει ο Μεταναστης και ο Δασκαλος οτι πρεπει να βαλεις κανα τιγρε μπλουζακι κατι θα ξερουν! Καλο ειναι να ξεχωριζεις οταν βγαζεις τα σακακια και να ψαρωνουν τα γατακια.
Παντως και εσυ μην τα παιρνεις τοσο ευκολα με τον Πορνομεταναστη, δεν σε ειπε και ουζμπεκο!!!
χαχαχαχαχα που εισαι ρε θεεεεε!ακομα δεν μου ειπες πως θα μιλησουμε ονλινε.
αν θες να φας ταμπα αθηνα με πολλα κερασματα μην με αποφευγεις χαχαχαχ.
μην ανυσυχεις εσυ δεν κινδηνευεις απο μενα σε γουσταρω με χιλια.
15 παω οδυσσο,θα πηγαινα 12 μερες και τελικα εκλισα 8 γιατι δεν ημουνα στα καλα μου
και σκεφτωμουν οδυσσο μια απο τα ιδια μουνι μηδεν διαθεσιμοτητα.
τωρα μετανιωσα γιατι θα ερθει και ο σαλονικιος παρεα και εχω και μια δουλεια
με τον θειο μου εκτος κεντρου και καθε μερα θα φευγω μερικες ωρες εκτος.
επρεπε να κατσω περισοτερο αλλα γαμησε τα τι να ξοδευομαι αδικα τοσες μερες.
αν ειχε μουνια οκ,μονο απατεωνισες εχει ληστες και τακτοποιημενες.
χτες παλι ενας νορβηγος και αυστριακος εκαναν παραπονο που την πατησαν
σε ρεστοραν με 2 μενου σε ενα rostaria δεν καταλαβα ποιο ειναι ισως το μπιστεκσ θα ειναι.
εσυ τι νεα αρχοντα κομπλε?εχω φωβερα βιντεακια και φωτο με τον μιτσο να γαμαει!!!
ε σορρυ να αυνανιζετε ηθελα να πω δεν ηθελα να τον προσβαλω.
καλυνηκτα απο μενα θα προσευχομε στον θεο αβναν για σενα και τον μιτσο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μου το ειπαι αλλος φιλος ελληνας οτι μου παει χαχαχαχαχ.
διμητρακη πιστευεις αν ερχωνταν αυτοι οι 4 στα ισια χωρις να με πιασουν στον υπνο
θα καταφερναν τιποτα?απλα οταν εβαζα τον κοδικο στην πορτα γυρισα πισω γιατι
κατι καταλαβα καπειος ηταν κρυμενος και με κτυπησε με σιδερογροθια στο κεφαλι.
αν ειδες το μαατι μου σκιστηκε γυρω γυρω απο το σιδερο οχι απο μπουνια.
ημουνα χαλαρος για πρωτη φωρα γα αυτο την επαθα δεν προσεχα και ημουν ξεγνειαστος.
οταν γυρισα αμεσως με κτυπησε ζαλιστηκα και αμεσως σηκωθηκα με ξανακτυπησε
και εμφανιστηκαν αλλοι 4 με μαχαιρια και με εριξαν κατω.
λενε θα σε σφαξουνε δεν φοβηθηκα καθολου μιτσο αλλα σκεφτηκα απο τα κτυπηματα
που εδωσε ο τυπος που ηταν αστραπιαια οτι ειναι η δουλεια του και με 4 απο πανω
με μαχαιρια δεν σηκωνει μαγκιες.πριν15 με 20 χρονια που ημουν πιο γυμνασμενος δυνατος
δεν θα σκεφτωμουν,θα αντιδρουσα και θα με εσφαζαν.
ετσι και αλλιος ηξερα τα 300 ευρο ειχα σε ζωνη απο μεσα και στο πορτοφολι ειχα
μονο 1000 γριβνα περιπου 30 ευρο.αλλα πηραν και το κινητο μου καινουργιο 280 ευρο.
που εφυγαν σηκωθηκα και τους κυνηγησα και με επιασε το πρασινο φως που περνουσαν αυτοκινητα.
σταματησα να τους κυνηγω γιατι σκεφτηκα πηραν το κλειδι μην ξαναερθουν.
αν τους κυνηγουσα θα τους επιαναν παρα κατω αλλα ατυχησα που σταματησα στα φωτα.
ημουν παντου αιματωμενος σκιστηκε το φρυδι απο τα κτυπηματα με σιδερογροθια.
η φανελα μου γεμισε αιματα και το προσωπο παραμορφωθηκε.η φωτο ειναι δεκα μερες μετα!
Τι να πω έχεις πολύ μεγάλη φαντασία    :2funny:Αν είχες φάει μπουνιές με σιδερογροθιές θα είχες ράμματα αν δε σου είχαν σπάσει το κεφάλι τελείως.
  Δεν ήταν 4 άτομα 15 ήταν  και είχαν και αυτόματα :2funny:.Ένας η δύο ήταν μεσα στην πολυκατοικια σε περιμενε και σου έχωσε μια μπουνιά και είδες αστεράκια.
  Το κινητό που σου έκλεψαν πουβδεν εκανε ουτε 30 ευρώ στο εφερε μετα ο Γιάννης ο Θεσσαλονικιός και το αναγνωρίσες,λίγο περίεργο δεν είναι?Κάποιος γνωστός στην έστεισε καθόμασταν μαζί,μόλις έφυγες έδωσαν σήμα και αυτοί σε περίμεναν.Εισαι πολύ μαλάκας που δεν τους βρήκες  :2funny:.
  Είσαι Πάντος μεγάλη κότα.Πηγες στο Χάρκοβο και δεν έβγαινες όταν νύχτωνε :2funny: καθοσουν σπιτι :2funny:
 Του Ιωσήφ του έχω στείλει πολλές φωτογραφίες με πούτσες  :2funny:φοβάται να αφήσει το τηλέφωνο γιατί ανοίγει μόνο του και φενονται οι πούτσες  :2funny:το έχει κλειστό στην τσέπη του  :2funny:.
  Γιατί να στις στείλει αυτός?Αφού της ανέβασα στο σάϊτ από μόνος μου  :2funny:.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κοπλε οταν εμφανιστεις θα σου κλινω και εισητηρια μαζι ταξιδι σε σοφια
στον πορνοδασκαλο ιωσηφ η στο κιεβο για πνευματικους αυνανισμους.
ο δασκαλος ειναι σοφια συνεχεια εδω και 2 μηνες αλλα
με διαβαζει και με καμαρωνει χαχαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τι να πω έχεις πολύ μεγάλη φαντασία    :2funny:Αν είχες φάει μπουνιές με σιδερογροθιές θα είχες ράμματα αν δε σου είχαν σπάσει το κεφάλι τελείως.
  Δεν ήταν 4 άτομα 15 ήταν  και είχαν και αυτόματα :2funny:.Ένας η δύο ήταν μεσα στην πολυκατοικια σε περιμενε και σου έχωσε μια μπουνιά και είδες αστεράκια.
  Το κινητό που σου έκλεψαν πουβδεν εκανε ουτε 30 ευρώ στο εφερε μετα ο Γιάννης ο Θεσσαλονικιός και το αναγνωρίσες,λίγο περίεργο δεν είναι?Κάποιος γνωστός στην έστεισε καθόμασταν μαζί,μόλις έφυγες έδωσαν σήμα και αυτοί σε περίμεναν.Εισαι πολύ μαλάκας που δεν τους βρήκες  :2funny:.
  Είσαι Πάντος μεγάλη κότα.Πηγες στο Χάρκοβο και δεν έβγαινες όταν νύχτωνε :2funny: καθοσουν σπιτι :2funny:
  Του Ιωσήφ του έχω στείλει πολλές φωτογραφίες με πούτσες  :2funny:φοβάται να αφήσει το τηλέφωνο γιατί ανοίγει μόνο του και φενονται οι πούτσες  :2funny:το έχει κλειστό στην τσέπη του  :2funny:.
  Γιατί να στις στείλει αυτός?Αφού της ανέβασα στο σάϊτ από μόνος μου  :2funny:.
μαλακιες λες.ο σαλονικιος ηρθε τωρα οδυσσο μετα απο 2 χρονια περισοτερο.
συνοδευσα εναν φιλο κυπριο 65 στο ξενοδοχειο του και αυτοι μας ειδαν απο που βγαιναμε.
ο φιλος τους ειδε και τους περιγραψε αυτοι ηταν μας εβλεπαν και ειπαν εσενα σε
γνωριζαν σιγουρα.ημουν βαιβαιος οτι με γνωριζαν αλλα λεω πως ηξεραν τον κοδικο?
την επομενη μερα εμαθα εκει εγιναν αλλες ληστειες με ξενους ηταν λημερι τους.
ατυχια γιατι θα εμενα ενα βραδι εκει και μετα θα αλλαζα διαμερισμα.
αν δεν ακουγα τον αλλο 12 βραδυ που επεμενε να τον συναντησω θα πηγαινα
την επομενη μερα σε αλλο διαμερισμα και δεν θα ημουνα στην φωλια του λυκου.
μηναρχισεις παλι ψεματα και μαλακιες σε βαρεθηκα να σχολουμε μαζι σου.
κανεις δεν με εστησε,ημουν λαθος ωρα σε λαθος τοπο.
την επομενη μερα μου ειπαν οι γειτονες εγινε αλλες δυο φωρες σε αυτο το σημειο.
ακουσαν αλλα φοβηθηκαν να βγουν εξω ειπαν στην σπιτονοικοκυρα.
μου ειπανε να παω νοσοκομειο για ραψιμο λλα ειπα δεν ειναι τιποτα.
μεχρι που ειδα στον καθρεφτη.δεν μπορουσα να παω γιατι πηραν το κλειδι
του σπιτιου αν εφευγα ισως επεστρεφαν και εκλεβαν τα λεφτα.
εσενα διμητρακη δεν σου ετυχε ποτε γιατι χαχαχαχα
σε εχουν για πολιτικο προσφυγα απο παλαιστινη
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη τι εγινε η γκομενα που εβαλες φωτο?οκ αυνανιστηκες ?
αν αβνανιστεις σε αλλες 30 φωτο θα κανεις οικονομια και
θα παρεις και το νοτε 12 χαχαχαχαχ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
κοπλε οταν εμφανιστεις θα σου κλινω και εισητηρια μαζι ταξιδι σε σοφια
στον πορνοδασκαλο ιωσηφ η στο κιεβο για πνευματικους αυνανισμους.
ο δασκαλος ειναι σοφια συνεχεια εδω και 2 μηνες αλλα
με διαβαζει και με καμαρωνει χαχαχαχαχα
Και σου υπαγορεύει και τι να γράψεις.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Και σου υπαγορεύει και τι να γράψεις.
σε πειραζουμε με δασκαλο.δεν μου λεει, εγω γραφω και αυτος συμφωνει χαχαχαχαχ
καλυνηκτα αγαπουλη μου παω να προσευχηθω στον αβναν και να σου στειλω φωτο χαχαχαχαχ
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Γενικη Παρατηρηση
Χαρρι, νομιζω οτι ο Δασκαλος θα ελεγε σε ολους μας...
αγαπητα μου παιδια, σταματησατε τους πνευματικους αυνανισμους και προσπαθησατε να εισελθετε εις γαμου συνουσιαν... χαχαχαχα

Χ@ρρι εχω χασει επεισοδια,τελευταιες φορες εδω οταν το παρον νημα ειχε καμια εικοσαρια σελιδες. Πηγα λιγο πισω και ειδα κατι φωτο, εαν ειναι δικες σου, καλητερα να τις κατεβασεις η να κανεις ο ιδιος αναφορα να τις βγαλουν, να μην εκθετεις προσωπικα δεδομενα! Τουλαχιστον ο Πορνοεμιγκραντε εχει κατεβει στην πολιτικη και ειναι δημοσιο προσωπο.
Τωρα, καλο το ντυσιμο σου, ανετα ανταγωνιζεσαι τον Βαλκανιο Τσοπανο, αλλα αυτος εχει και τις ζακετες και τις σπονσορετες! Εγω λεω εαν βαλεις και καμια φορμα αντιντας η κανα αθλητικο η κανα τζιν με τ-σερτ, γενικα πιο νεανικο λουκ οπως ο Τσαρος, εχεις πιθανοτητες για πιο μικρα γατακια η για σεμισπονσορετες ποιο ποιοτικες απο του Κμαν. (δεν λεω για τιγρε μπλουζακια!).
Χαρρι,πρεπει να αλλαξεις προορισμους, σκεψου το καλητερα! Πχ, τι καταστασεις θα σου ειχε ετοιμες ο Δασκαλος στην Σοφια! Ειναι λαθος μεγαλο αυτο! Κανε διασπορα κινδυνου, βρες καμια 35αρα ρωσσιδα να την πας βιετναμ, καμακωσε με αθλητικα ουκρανιδα τουριστρια στην Πραγα, τραβα για ξεκωλα στην Βραζιλια η κανε κουν φου στην Κορεα! Δεν τραβας εστω κανα Βλαδιβοστοκ για πορνοεξερευνηση (μου εχει κατσει στραβα να γαμανε οι κορεατες και εμεις οι καυκασιοι να πηγαινουμε στις εταιρες)?

Χαρρι, καμια φορα που πληρωνω σε περιπτερα η σουπερ μαρκετ με κερματα, το σκεφτομαι και γελαω! Αλλαξε προορισμο και ελα Αθηνα να καμακωσεις ελλεηνιδες με το κασερι σου και εγω να πιω ενα καφε πληρωμενο με καρτα.

Το φως του Μεγαλου Μας Δασκαλου (3Μ...Μεγιστος Μυστης Μπλασκος) ας Φωτιζει τις Πραξεις Μας!!!


υγ.
Δημητρακης29, μην στελνεις αλλες πουτσες, γιατι ειναι πεοφοβικοι και μπορει να κατηγορηθεις για σεξισμο και προκληση ψυχικων τραυματων!

Σχολια σε ασχετα ποστς
Π@ΠΠΟΠ, το ηχητικο βιντεο του αρχηγου, προ διετιας δεν υπαρχει, εχει πεσει! Σορρυ! Ζητα να μας βαλλει με την νεα πολωνεζα!
Δημητρ@κης29, Εχεις καμια ιδεα τι παιζει με το Βλαδιβοστοκ, που μας γαμανε τις γκομενες οι κορεατες?
Το βιντεο με το Ντιγιαρμπακιρ φοβερο! Εισαι πορνοεξερευνητης εθνολογος! Με την Συρια τι γινεται? Τι σου ειπε ο φιλος σου με το εστιατοριο?...εχουμε δει τουριστικα βιντακια απο λατακια το καλοκαιρι!
Κ@μαν...χρωστας μια μελετη καποια στιγμη για τις Ουγγρικες κωλαρες νς Πολωνικες!
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.644
Κριτικές
57
Like
6.881
Πόντοι
6.030
Ο κμαν που χαθηκε? Πηδαει και σας αφησε να τσακωνεστε?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Δουλεύει τώρα και υπερωρίες για να μπορέσει να διατηρήσει την βιολογική αλυσίδα όπως είπε..
κμαν-> ταρίφες-> γκόμενοι ταριφών  :sunglasses:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ 5 χρόνια μετά το ban στο φόρουμ του roosh τα μέλη παραδέχονται οτι είχα δίκιο και ο roosh άδικο και ψάχνουν να βρούνε τα ποστς μου να μορφωθούν.

Greek Kamaki has been the greatest contributor ever on RVF. Now, that we see Roosh turning to religion, because he could not find a decent partner or a 9, that proves that Kamaki was right back then. Roosh is pathetic, because he had always been a pussy slave and the women determined the outcome of his life.
Kamaki has so many entertaining posts. If someone could copy paste some of his legendary posts here.


I'm not sure exactly how my profile looks on the regular screen, because I only have a smartphone, but it should say I'm a Greek Kamaki method swooper, which tells you the high esteem I have for GK.

When I discussed earlier in this thread my experiences selling fruitcakes for the Boy Scouts, I mentioned how degrading pushy sales tactics are, and how this degradation ultimately causes the salesman to hate his customers. This is what happened to Roosh, and will happen to most guys who try to get pussy for free.

There is a massive oversupply of dick worldwide relative to demand, especially if you only consider demand by pretty young non-obese lighter skin color pussy. If you're a young male model, no problem. Everyone else has to bring more than just dick to the negotiating table. Either you offer marriage, which is a raw deal in the west, or you offer money, which is Greek Kamaki method, or you degrade yourself to the level of a clown offering entertainment (singing and dancing for your dinner), which is what game boils down to. With Mystery and company, the clownishness was obvious, whereas it took Roosh a long time to realize how he was degrading himself in his desperate attempts to collect notches and flags. When he did realize, he had the option of the more manly Greek Kamaki approach. Instead, he went down what I think is a dead end that will lead to monkish celibacy. It might lead to marriage, but that's way more expensive than Greek Kamaki sponsoring.

I don't understand what guys have against the idea of paying (other than paying via marriage, which is the most expensive firm of payment). "If I'm paying, how can I be sure she likes me for who I am?" How can you be sure even if you aren't paying? If she loves you for your social status (fame), maybe she'll abandon you when the fame disappears. If she loves you for your young male model looks, maybe she'll abandon you when you go bald and get wrinkles. If she loves you for the game you spit, maybe she'll abandon you when she discovers you sometimes dont have a snappy reply to every shit test she throws your way.

Stop worrying about what women think about you. Worry about yourself. Do you feel okay in your own skin as a celibate monk? If so, congratulations, you have a very easy life ahead. Most guys don't feel right in their skin living as celibates. What's worse, we can't feel right fucking fatties or ugly women or old women and other varieties of pussy in excess supply relative to quality dick. The only way some of us can feel fully at peace is with regular sexual access to attractive young women. In my case, and also with Greek Kamaki, it doesn't have to be exclusive access, so sponsoring or semi-pro P4P works perfectly. I think Roosh would also have been a perfect fit for this lifestyle as he grew older, but those scruples about not paying for it got in the way.

Now obviously, paying for a woman who makes it clear she despises you isn't a very enjoyable experience. But why does everyone assume such a worst case scenario? You do understand that those Filipinas, etc who give it away for free are actually just giving out free samples, and they ultimately expect to be paid, some way or another, by someone. Free samples from a saleswoman doesn't mean the saleswoman will always be giving free samples or that she personally likes you. If you didn't pay her and never intended to pay her, it might just mean she is too young to judge potential customers, and avoid the guys who mooch off free samples without ever buying anything. Those Filipinas and Africans and such like are examples of true girlfriend experience non-explicit or soft P4P. You can also get soft GFE in the developed world, and you can get it on much more favorable terms than traditional marriage.

Indeed, it would be worthwhile to extract Greek Kamaki's posts (and also those of Harry Houdini's I think the guy called himself and similar legends of RVF), since he has much more to say on this subject.


 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ 5 χρόνια μετά το ban στο φόρουμ του roosh τα μέλη παραδέχονται οτι είχα δίκιο και ο roosh άδικο και ψάχνουν να βρούνε τα ποστς μου να μορφωθούν.

Greek Kamaki has been the greatest contributor ever on RVF. Now, that we see Roosh turning to religion, because he could not find a decent partner or a 9, that proves that Kamaki was right back then. Roosh is pathetic, because he had always been a pussy slave and the women determined the outcome of his life.
Kamaki has so many entertaining posts. If someone could copy paste some of his legendary posts here.

Άρχοντα είσαι διεθνής παίκτης,η αναγνώριση σου σε παγκόσμιο επίπεδο μας κάνει όλους περήφανους που είμαστε Έλληνες βαλκάνιοι  :kneel: :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γενικη Παρατηρηση
Χαρρι, νομιζω οτι ο Δασκαλος θα ελεγε σε ολους μας...
αγαπητα μου παιδια, σταματησατε τους πνευματικους αυνανισμους και προσπαθησατε να εισελθετε εις γαμου συνουσιαν... χαχαχαχα

Χ@ρρι εχω χασει επεισοδια,τελευταιες φορες εδω οταν το παρον νημα ειχε καμια εικοσαρια σελιδες. Πηγα λιγο πισω και ειδα κατι φωτο, εαν ειναι δικες σου, καλητερα να τις κατεβασεις η να κανεις ο ιδιος αναφορα να τις βγαλουν, να μην εκθετεις προσωπικα δεδομενα! Τουλαχιστον ο Πορνοεμιγκραντε εχει κατεβει στην πολιτικη και ειναι δημοσιο προσωπο.
Τωρα, καλο το ντυσιμο σου, ανετα ανταγωνιζεσαι τον Βαλκανιο Τσοπανο, αλλα αυτος εχει και τις ζακετες και τις σπονσορετες! Εγω λεω εαν βαλεις και καμια φορμα αντιντας η κανα αθλητικο η κανα τζιν με τ-σερτ, γενικα πιο νεανικο λουκ οπως ο Τσαρος, εχεις πιθανοτητες για πιο μικρα γατακια η για σεμισπονσορετες ποιο ποιοτικες απο του Κμαν. (δεν λεω για τιγρε μπλουζακια!).
Χαρρι,πρεπει να αλλαξεις προορισμους, σκεψου το καλητερα! Πχ, τι καταστασεις θα σου ειχε ετοιμες ο Δασκαλος στην Σοφια! Ειναι λαθος μεγαλο αυτο! Κανε διασπορα κινδυνου, βρες καμια 35αρα ρωσσιδα να την πας βιετναμ, καμακωσε με αθλητικα ουκρανιδα τουριστρια στην Πραγα, τραβα για ξεκωλα στην Βραζιλια η κανε κουν φου στην Κορεα! Δεν τραβας εστω κανα Βλαδιβοστοκ για πορνοεξερευνηση (μου εχει κατσει στραβα να γαμανε οι κορεατες και εμεις οι καυκασιοι να πηγαινουμε στις εταιρες)?

Χαρρι, καμια φορα που πληρωνω σε περιπτερα η σουπερ μαρκετ με κερματα, το σκεφτομαι και γελαω! Αλλαξε προορισμο και ελα Αθηνα να καμακωσεις ελλεηνιδες με το κασερι σου και εγω να πιω ενα καφε πληρωμενο με καρτα.

Το φως του Μεγαλου Μας Δασκαλου (3Μ...Μεγιστος Μυστης Μπλασκος) ας Φωτιζει τις Πραξεις Μας!!!


υγ.
Δημητρακης29, μην στελνεις αλλες πουτσες, γιατι ειναι πεοφοβικοι και μπορει να κατηγορηθεις για σεξισμο και προκληση ψυχικων τραυματων!

Σχολια σε ασχετα ποστς
Π@ΠΠΟΠ, το ηχητικο βιντεο του αρχηγου, προ διετιας δεν υπαρχει, εχει πεσει! Σορρυ! Ζητα να μας βαλλει με την νεα πολωνεζα!
Δημητρ@κης29, Εχεις καμια ιδεα τι παιζει με το Βλαδιβοστοκ, που μας γαμανε τις γκομενες οι κορεατες?
Το βιντεο με το Ντιγιαρμπακιρ φοβερο! Εισαι πορνοεξερευνητης εθνολογος! Με την Συρια τι γινεται? Τι σου ειπε ο φιλος σου με το εστιατοριο?...εχουμε δει τουριστικα βιντακια απο λατακια το καλοκαιρι!
Κ@μαν...χρωστας μια μελετη καποια στιγμη για τις Ουγγρικες κωλαρες νς Πολωνικες!
Γιατιννα πας Βλαντιβοστόκ υπαρχουν και κοντινότερο μέρη.
  Θέλω να συμπληρώσω για τη μαλάκια που πέταξε ο Βλάκμαν  :jerking:οι Αμερικανοί δυστηχως μετράνε κανένας Αμερικανός μπορεί να βρει άνετα μια φτωχή κοπέλα από επαρχιακή πόλη της Ρωσσίας που εχει μετακομισει Μόσχα ή Αγία Πετρούπολη και δουλευει και νοίκιαζει
ένα δωμάτιο ή κάποια απο την πρώην Ε.Σ.Σ.Δ.
  Αυτή με τον Έλληνα και να πάει είναι πρακτικά αδύνατον να πάει να μείνει Ελλάδα ενω Η.Π.Α θα πάει.
  Τώρα σχετικά με τον Τρικαλινο που είπε  :2funny: εδώ ο κόσμος μ αυτούς γελάει  :2funny: ο σημερινός Έλληνας που δεν έχει καμιαχσχεση με τους Ελληνες της δεκαετίας του '90 είναι στο επίπεδο των Τούρκων και των Αράβων κατω από τους Ευρωπαιους.Αυτα για να μην ακούω  :jerking:απο άσχετους.
  Ο Βλάκμαν είναι τόσο άσχετος σχετικά με το ανατολικό μπλοκ που αν δεν εδειχνε φωτογραφιες με αποδειξεις δε θα πίστευα οτι πάει 2 φορές το χρονο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα ολα αυτα που γραφανε οτι δεν πιανωντε οι γκομενες ουκρανια
σας τα ελεγα εδω και χρονια αλλα εμφανιζωνταν διαφωροι φλωροι αλα λοβ
οι αλλοι μαλακες που παρασυρναν το κοινο λεγωντας μαλακιες
για φρι τιντερουδες.αλλοι ελεγαν αν δεν μπορεις εσυ δεν σημαινει οτι
δεν μπορουν αυτοι οι κακομοιρηδες χαχαχαχ εγω ελεγα αν δεν μπορω εγω τοτε κανενας δεν.
οπως σας τα ελεγα και εγω για γκομενες με δυτικους μισθους και τοτε που σας ελεγα
η τρελη ειχε μισθο 6 χιλιαρικα και οτι οι χαμηλομισθοι στην ετερια της ξεκινουσαν με 1000 δολαρια
τοτε που 10 ηταν το γριβνα.ειχα φιλους στην ιδια ετερια και αλλες και ηξερα μισθους.
οι αλλοι μου λεγανε για μισθους 100 με 300 ευρο που πιανουν γκαρσονες 16 με 18 χρονων.
σας ελεγα εχουν οι ουκρανοι πλεον λεφτα και αλλαξε το παιχνιδι εμεις δεν ειμαστε στον χαρτη.
σας ελεγα θελουν πιο πλουσιους απο τους δικους μας λεφταδες αποδειξη τι λενε σε διεθνες φορουμ!
εσεις ακουγατε λοβ και κακομοιρηδες για φρι γαμησια με τιντερουδες χαχαχαχ αυτα δεν υπαρχουν.
εντωμεταξυ ολες οι καραπουτνες την εκαναν 70% μιλανο ιταλια με φτηνες ετερειες εαζι τσετ!
οι μικρες δεν ειναι για μας και εχουν ευκαιριες πολλες οι εμφανισημες με ντοπιους
οπως ακριβως γραψανε και ελεγα τοσα χρονια και ακομα τα εξαρακια νορμαλ που βλεπεις καμια
κυπρο απο ντονετσκ ειναι που βρηκαν οπειον να ειναι να γλυτωσουν μεσω φιλων εδω και ιτερνετ.
καμια αξιολογη δεν φευγει η παει αλλου αλλα για εμας μενουν τεταρτη κατηγορια και κατω.
σας ειπα τζαμπα γαμησα αρκετες αλλα επιπεδο μαρκα με εκαψες οπως αυτες που ειδε και ο διμητρακης
που γαμουσα στην οδυσσο.προσωπικα ντρεπουμε που γαμουσα τετειο επιπεδο που δεν ειναι
στον στοχο μου και ντρεπομε που με εβλεπαν οι αξιολογες ντοπιες με τετιες αλλα ολοι
σε σπρωχνουν με προπαγανδα και πουτανια στις πουτανες και της μαρκα με εκαψες.
δεν σας ελεγα ολοι γνωριζουν της ιδιες πουτανες?αποδειξη ο ντερτυ που ειχε την ιδια γκομενα
με αλλο μελος φιλο του διμητρακη.ο μονιμος ντερτη  δηλαδηπου υποστιριει ο τασος για μονιμος
γαμα απο ιτερνετ της ιδιες οπως ολοι οι τουριστες στα ιδια κοινωνικα δικτυα αρα δεν εχεις πλεονεκτημα σαν ξενος.μονο ξενος με δικη σου εταιρια παμπλουτος με υπαλληλους πολλους!
και ο μιτσος μονιμος ουκρανια και ειδατε δεν εχει ποτε γκομενα και τον εχουν
στην κατηγορια πολιτικος προσφυγας και χατζικ!
ειαι επιχειρηματιας ο μιτσος και λεφτας?δεν μετρα καθολου πετρουπολη και δεν τον
βλεπουν ξεχωριστο αλλα οπως καθε αζερο γεωργιανο μεταναστη!αυτος μπορει να δηλωνει οτι θελει.
ουκρανιια σας ειπα εμειναν μικρες,τακτοποιημενες,απατεωνισες και λιγες βιζιτες.
ολες την εκαναν ιταλια και ευρωπη και πολλες σε εγγλεζους πορνογερους απο γνωστες ανω των 40
που βλεπω απο ιτερνετ.οκμαν χρονια μπροστα ειναι απο ολους τους αλλους.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom