Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
 Σήμερα σηκώθηκα στις 13.00,ξαπλωσα στο μπάνιο (χωρίς της γατες)  :2funny:στις 17.30 θα παω να πηδηξω αυτή που εβαλα φωτο χτες...μετα θα φαω τον γύρο (το έχουν Καζάχοι και είναι πολύ νοστιμος)διπλή απόλαυση γαμήσι και νόστιμο φαΐ και θα κανω βολτίτσα στο κέντρο να δω τίποτα μαγαζιά.
 Ο Βλάκμαν σηκώθηκε στις 6.00 ,είναι στο εργοστάσιο...και αν του έρθει να χέσει πρέπει να σφυγγετε και να περιμένει το διάλειμμα  για να πάει να χέσει:2funny:....το βράδυ θα γυρίσει στην αποθήκη του και θα μπει στο σάϊτ να γρά ει μαλακίες  :2funny:και αναλύσεις της φαντασιας του για το ανατολικό μπλοκ  :jerking: :2funny:.
Τελικά δεν είσαι τυχαια πορνοΤσαρος.
Μην ξεχασεις να βγαλεις φωτο με την εκδιδομενη του σαιτ,
και μετα να μας την παρουσιασεις ως γκομενα σου.  :cool2:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τελικά δεν είσαι τυχαια πορνοΤσαρος.
Μην ξεχασεις να βγαλεις φωτο με την εκδιδομενη του σαιτ,
και μετα να μας την παρουσιασεις ως γκομενα σου.  :cool2:
Εσείς έχετε την Ελληνικηβνοοτροπια που οι Μολδαβές που εδώ δουλεύουν καθαρίστριες στην Ελλάδα την έχουν δει θεές!Εδώ αυτές από τα σαλόν είναι οι πιο εύκολες.Αν δεν είσαι τελειωμένος σαν τον Βλάκμαν  :headbang:(φένεται αμέσως η μιζέρια του) είσαι σχετικά εμφανήσιμος και μετράς λιγάκι αυτές της βγάζεις για πλάκα γιατί ούτε το 1% δεν είναι από την πόλη πολλές δε δεν έχουν καν Ρωσσική υπηκοοτητα...πας 2-3 φορές και από μόνες τους σου πετανε υπονοπυμενο να σου δώσουν το τηλέφωνο τους....μετα βεβαια κατσικόνονται στο σπιτι σου  :2funny:οπότε δεν το κυνηγάω να κανω σχέση μ' αυτες.Ενα άλλο αρνητικό είναι ότι αν γίνεις τακτικός σε κάποια μετά ζηλεύει αν πας με άλλες από το σαλον!Όπως είπα αν πάει ο Βλάκμαν ή κάποιος με Ελληνικό στυλ (μούσια,κοτσίδες,τατουάζ και βρώμικος) και κουβαλάει και την Ελληνική μιζέρια θα τον συχαθούνε  :vomit:
 
  Αυτά οπως και όλα ακούγονται για Ελλάδα εξωπραγματικά αλλά όλα στη Ρωσσία δεν έχουν καμία σχέση με Ελλάδα!
 
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αυτά οπως και όλα ακούγονται για Ελλάδα εξωπραγματικά αλλά όλα στη Ρωσσία δεν έχουν καμία σχέση με Ελλάδα!
Στις χωρες του π.α. μπλοκ υπαρχει πολυ υλικο και αλλη νοοτροπια. 0ρεξη να εχεις να γαμας. Η ελλαδα εχει μενει πολυ πισω στον τομεα του καμακιου. Γιατι το καλο υλικο ειναι περιορισμενο και η ζητηση μεγαλη..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Στις χωρες του π.α. μπλοκ υπαρχει πολυ υλικο και αλλη νοοτροπια. 0ρεξη να εχεις να γαμας. Η ελλαδα εχει μενει πολυ πισω στον τομεα του καμακιου. Γιατι το καλο υλικο ειναι περιορισμενο και η ζητηση μεγαλη..

Εσύ γιατί δεν πας τότε να γαμήσεις Ρωσία αφού είναι τόσο εύκολα?
Πάντα τα ίδια.Τι εύκολα είναι λένε,μετά πάνε βλέπουν την πραγματική κατάσταση,πιάνουν τα αρχίδια τους και μετά λένε αν ήμουνα μικρότερος,αν ήμουνα ωραιότερος,αν είχα περισσότερα λεφτά,αν είχα περισσότερο χρόνο,αν πήγαινα νωρίτερα αν έμενα στη χώρα αν είχα μια δουλειά στη Ρωσία ... θα γαμούσα.
Αν η γιαγιά μου είχε πούτσο που λένε.
Είναι καθαρά νοοτροπία ψωλά.Εξω είναι καλύτερα αλλά δε γουστάρω να πάω αφού δεν έχω τις προυποθέσεις οπότε... προσεχώς Ελλεεινίδες.

Η βάζουν ένα ηλίθιο ιδεώδες.Κανονικά θα έπρεπε όλες να πηδιούνται με ένα πιροσκί.Η με νάυλον κάλτσες.Χάλασαν οι γκόμενες.Αν ήταν όλα σωστά θα ξεσκιζόμουνα στον πούτσο.Ποιος γαμάει το μερτικό μου?
Η αλλάζουν τα στάνταρτς.Αυτό που κάνεις είναι εύκολο αν εγώ ήμουν εσύ αλλά εγώ δεν το κάνω γιατί δεν είμαι εσύ αλλά αν εσύ ήσουν εγώ και έκανα ό,τι κάνεις εσύ θα γαμούσα αβέρτα.
Μιλάμε για παραλογισμούς εντελώς,αντιφάσεις,δικαιολογούν τον ψωλισμό με βάση τη δικαιολογία οτι οι περισσότεροι έτσι είναι ψωλάδες,έχουμε δύναμη και γουστάρουμε το ψώλινγκ.Θέλουν με το στανιό να επιβάλουν την δική τους οπτική γωνία.
Εντωμεταξύ όλα αυτά τη δύναμη του μέσου όρου,το πλασματικό ιδέωδες με τις αρχές(κανονικά θα έπρεπε κτλ) και τα διπλά στάνταρτς τα βλέπουν σαν αυτοννόητα.Πάλαβερς φάση.Κουφαίνεσαι γενικώς,δεν τους πιάνεις.
Τα βλέπουν όλα αντίθετα,παίρνουν σα δεδομένο αυτό που δεν είναι.

Είναι το αντίστοιχο σαν ένας US π.χ. δικηγόρος από Νέα Υόρκη να σκέφτεται σας έχω όλους γατάκια,θα πάω πρώην ΕΣΣΔ να γαμήσω,USA superpower είμαι ο έτσι,γκαφράτος,επιτυχημένος,sleek,κοσμογυρισμένος και εκεί που νόμιζε οτι τα έχει όλα στα πόδια του αντικρύζει το μάγκα από τα Τρίκαλα να τον μπλοκάρει.Σοκ και δέος φάση.Δεν πιστεύει αυτό που γίνεται.
Παρόμοιο πακέτο τρώνε όλοι με τους αραβότουρκους,ψαρώνουν σιχτρίζουν με τα σκατά που έμπλεξαν και δεν ξαναπατάνε,παραδίδουν τις γκόμενες στο πυρ το εξώτερο.Δεν είναι αυτά για εμένα,κάηκε το μέρος,αν... κτλ η μόνιμη επωδός.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εσύ γιατί δεν πας τότε να γαμήσεις Ρωσία αφού είναι τόσο εύκολα?
Ρε τυπε οταν εσυ πηγαινες εγω γυριζα.. Σε χωρα του π.α. μπλοκ ειχα ζησει για αρκετα χρονια τοτε που επρεπε. Εκεινη την εποχη πιο δυσκολα αγοραζες ενα πακετο τσιγαρα απο οτι να βγεις ραντεβου και να σκοραρεις. Τις γυναικες τις αλλαζαμε σαν τα πουκαμισα μεχρι και το 2015. Στην ελλαδα βρισκομαι γιατι ειναι η δουλεια μου εδω. Τωρα ηρθες εσυ στα γεραματα και με τριημερακια να μας την πεις. Ελα παππου μου...  :cool2:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γιατί έχουν και αυτοί ψευδαίσθηση.Οτι παρατάσσονται όλοι οι υποψήφιοι γαμείς,ο Αραβας με τα πετροδολλάρια,ο Τούρκος με τη λαμογιά και το φέσι,ο Αράπης με την πουτσάρα,ο Αμερικάνος με τα όπλα της υπερδύναμης,ο Τεύτων,ο Βίκινγκ κτλ με το αρχετυπικό Αρειο λουκ και η γκόμενα διαλέγει ελευθέρως τον καλύτερο.
Ενώ δεν είναι έτσι.Δεν πρόκειται περί ιπποτικού αγώνος αλλά dog eat dog φάση.
Οι πιο πολλοί όταν έρθουν αντιμέτωποι με τον ανταγωνισμό και δουν πραγματικά τι παίζει απλά... ανακρούουν πρύμναν.Θέλουν κάτι πιο εύκολο,πιο απλό πιο συμβατικό πιο διαχειρίσιμο.
Οπότε ...Ελλειενίδες φυσική κατάληξη ή κλαψομουνισμός,μόνιμος αυνάνας Mgtow ή το γυρίζουν στον πουστισμό ή γίνονται μπορδελιάρηδες.Αυτά είναι απλά όταν δεν μπορείς να ανταγωνιστείς όταν σου ρίχνουν στα αυτιά Τεύτονες,Βίκινκγκς,Αμερικάνοι σε σοδομίζουν οι αραβότουρκοι και τελικά και οι πάκηδες,Ινδοί και Κινέζοι.Τότε έχεις αυτές τις επιλογές.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ο Βλάκμαν σηκώθηκε στις 6.00 ,είναι στο εργοστάσιο.. και αν του έρθει να χέσει πρέπει να σφυγγετε και να περιμένει το διάλειμμα  για να πάει να χέσει :2funny: το βράδυ θα γυρίσει στην αποθήκη του και θα μπει στο σάϊτ να γρά ει μαλακίες  :2funny: και αναλύσεις της φαντασιας του για το ανατολικό μπλοκ  :jerking: :2funny:.
Παλιοι γνωστες του αντικειμενου ειχαν πει.. οτι, ενας πλειμποι δεν πρεπει και να εργαζεται.. για να μπορει να εχει αρκετο χρονο στην διαθεση του και να ασχολειται μονο με αυτο.. δηλαδη το καμακι.  :cool2:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Είναι το αντίστοιχο σαν ένας US π.χ. δικηγόρος από Νέα Υόρκη να σκέφτεται σας έχω όλους γατάκια,θα πάω πρώην ΕΣΣΔ να γαμήσω,USA superpower είμαι ο έτσι,γκαφράτος,επιτυχημένος,sleek,κοσμογυρισμένος και εκεί που νόμιζε οτι τα έχει όλα στα πόδια του αντικρύζει το μάγκα από τα Τρίκαλα να τον μπλοκάρει.

:2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εννοείται στα νιάτα τους όλοι γαμούσαν και έδερναν.Αν ρωτήσεις εξηντάρηδες καμάκια της δεκαετίας του 80 τις έπαιρναν σουβλάκι τις Φινλαδές και τις Σουηδέζες.
Βέβαια να δείξουν τι όντως γαμούσαν κωλύονται.Μπαζοκατάσταση σε σχέση με σήμερα αλλά έτσι λένε.

Εγώ είμαι διαχρονικός.
Αυτά που δείχνω τώρα είναι το ίδιο επίπεδο που γαμούσα το 2010 ή το 2005 ή το 2002.Απλά τότε δεν υπήρχαν τόσο καλές κάμερες στα τηλέφωνα,σέλφις κτλ.
Δηλαδή οι φωτό ήταν κατώτερης ποιότητας υποχρεωτικά.Αλλά τότε το ίδιο επίπεδο γαμούσα με πολύ λιγότερα λεφτά φυσικά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παλιοι γνωστες του αντικειμενου ειχαν πει.. οτι, ενας πλειμποι δεν πρεπει και να εργαζεται.. για να μπορει να εχει αρκετο χρονο στην διαθεση του και να ασχολειται μονο με αυτο.. δηλαδη το καμακι.  :cool2:

Ανάποδα στα είπανε.Οι γκόμενες δεν εκτιμάνε τους άντρες που έχουν άφθονο χρόνο να χέσουν και να ξύσουν το αρχίδι τους θεωρούν μαλθακούς και ασήμαντους.Γουστάρουν τύπους που ο χρόνος τους αξίζει.Που κονομάνε π.χ. 50-100 ευρώ για κάθε ώρα που δουλεύουνε οπότε η γκόμενα πρέπει να προσαρμόσει την πίπα της ανάλογα αφού στερεί από τον επιτυχημένο άλλες δυνατότητες.H απλά να κονομήσει περισσότερα αντί να χάνει χρόνο μαζί της.
Οι γκόμενες γενικώς γουστάρουν άντρες που βγάζουν πολλά δουλεύουν σκληρά και έχουν ελάχιστο χρόνο να ασχοληθούν με γκομενιλίκια και να τις πρήζουν.
Οσο λιγότερο χρόνο αφιερώνεις στη γκόμενα τόσο περισσότερο σε εκτιμάει.Σου λέει αυτός είναι σοβαρός δεν έχει χρόνο για παπαριές,φλερτ,μυνήματα κτλ.Ο χρόνος του αξίζει,είναι πολύτιμος αφού είναι άντρας υψηλής αξίας.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ανάποδα στα είπανε.
Γιατι θα της δωσεις και ραπορτο με τι ασχολεισαι..; Μιλαμε για δυνατα καμακια και οχι εις γαμο κοινωνια με αγαπαω- αγαπω. Δηλαδη του Ε. Πετιλον τι θα του ελεγαν οι γκομενες.. που δουλευεις; Τοτε που γαμουσε και εδερνε..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οι δυνατοί παίκτες γαμάνε πάντα.Είναι διαχρονικοί.
Δεν έχουν σημασία οι διεθνείς εξελίξεις.Απλά είσαι ανώτερος από τον ανταγωνισμό για τους χ,ψ λόγους και παραμένεις έτσι.Δηλαδή η Apple πούλαγε το 90 πουλάει και τώρα.Οπως και το 80.Γιατί είναι διαχρονική.
Δεν είναι μόδα παροδική φάση.
Οι γκόμενες απλά θέλουν το προιόν και έχει ζήτηση,Balkan πέος κι έτσι.Πουλάς ακριβώς το ίδιο σε όλες τις δεκαετίες.Οσο και να πέφτουν οι κυβερνήσεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν έχει σημασία τι λένε οι άλλοι ή τι κάνουν οι άλλοι ή τι θέλει ο μέσος όρος αφού εμείς καθορίζουμε τις εξελίξεις.
Δηλαδή όταν ο παππούς μου έκαιγε Τουρκάκια στη Μικρασία ρώταγε κανέναν?Οχι βέβαια αφού αυτός καθόριζε τις εξελίξεις.
Κάπως έτσι είναι η φάση.
Η μπαίνεις ή δεν μπαίνεις.Ετσι απλά.Δεν έχει σχέση με το τι θέλει ο μέσος όρος,οι άλλοι,ποια είναι η κοινή γνώμη κτλ.
Αυτοί είναι απλώς η αντίδραση.Πάντα εκεί θα είναι.Τελείως βαρετοί τύποι,τους αγνοείς και προχωράς.
Είτε έξυπνος είναι ο άλλος είτε χαζός είτε έτσι είτε γιουβέτσι κτλ εμάς δε μας ενδιαφέρει.Πορευόμαστε με το φλογοβόλο.Μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.Εννοείστε επιτέλους το μεγαλείο των Βαλκάνιων,την ανώτερη κλάση.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
ας μου πει καπειος πως βαζουμε εδω φωτο να ρεζιλεψω τον μητσο για της βλακειες του.
ο τασος με ειδε απο κοντα και μαλιστα σχολιασε ο φιλος του το ντυσιμο!
δεν φοραω ζακετες ψευταρα διμητρακη χαχαχαχαχα ασε να μαθω να βαζω φωτο και την γαμησες.
με ειδανε πανω απο δεκα ατομα ενω εσενα βλεπουμε σε ολα τα βιντεακια πως εισαι.
ελπιζω να μην παισουν σε λαθος χερια καπεια βιντεακια σου που εχω που αυνανιζεσε
και τα στελεις σε φιλους σου χαχαχαχαχ.μηπως πρεπει να ανοιξουμε νεο θεμα διμητρακη?
θεμα μηπως ειμαι πουστης?γιατι να σου αρεσει να στελεις βιντεο οταν χεζεις η αυνανιζεσε
πρεπει να τα εξηγησεις στους οπαδους σου χαχαχαχαχαχ

Αδυνατώ να πιστέψω ότι υπάρχει τέτοιο βίντεο.
Εσύ με το Μήτσο ήσασταν φίλοι,τι συνέβη και τώρα είστε στα μαχαίρια?


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αδυνατώ να πιστέψω ότι υπάρχει τέτοιο βίντεο.
Εσύ με το Μήτσο ήσασταν φίλοι,τι συνέβη και τώρα είστε στα μαχαίρια?
Θα λέει ο Βλάκας της φωτογραφίες με της πούτσες που στέλνω στον Ιωσήφ  :2funny:
  Για να μην κουράζετε την φαντασία σας και να μην περιμένετε Χρόνια μέχρι αυτός ο χαζός μάθει να στελνει φωτο σας στέλνω εγω την πιο πρόσφατη  φωτογραφία:2funny:
  Έχει πλάκα που ο Ιωσηφ κραταγε το τηλέφωνο και του εστειλα πούτσες και του άνοιξε το τηλέφωνο και φάνηκαν οι πούτσες  :2funny:και απο πισω του περναγε κόσμος και είδαν της πούτσες και γέλαγαν  :2funny:
  Εγω εχω συνεχεια καβλες και γαμάω και τον παίζω.Του Βλάκμαν που δε του σηκώνετε  :headbang: :2funny:.Αν εγω ήμουν Γερμανία κάθε τρεις μερες θα ημουν FKK αυτός συναντιέται με γυναίκα 2 φορές το χρονο και δε τη γαμάει κιολας :headbang: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 20200208_231612.jpg
    20200208_231612.jpg
    468,5 KB · Εμφανίσεις: 18

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Θα λέει ο Βλάκας της φωτογραφίες με της πούτσες που στέλνω στον Ιωσήφ  :2funny:
  Για να μην κουράζετε την φαντασία σας και να μην περιμένετε Χρόνια μέχρι αυτός ο χαζός μάθει να στελνει φωτο σας στέλνω εγω την πιο πρόσφατη  φωτογραφία:2funny:
  Έχει πλάκα που ο Ιωσηφ κραταγε το τηλέφωνο και του εστειλα πούτσες και του άνοιξε το τηλέφωνο και φάνηκαν οι πούτσες  :2funny:και απο πισω του περναγε κόσμος και είδαν της πούτσες και γέλαγαν  :2funny:
  Εγω εχω συνεχεια καβλες και γαμάω και τον παίζω.Του Βλάκμαν που δε του σηκώνετε  :headbang: :2funny:.Αν εγω ήμουν Γερμανία κάθε τρεις μερες θα ημουν FKK αυτός συναντιέται με γυναίκα 2 φορές το χρονο και δε τη γαμάει κιολας :headbang: :2funny:
xaxaxaxa μογγολακι μην τα βαζεις με ενα βλακα
γιατι θα σε κερδισει λογο εμπειριας χαχαχαχαχαχα.
οταν εριχνα τον μυθο σε αλλους τοτε επεφημουσες την εξυπναδα μου χαχαχαχα
ελεγες πως δεν μπορει κανενας να με γελασει και ρεζιλευες τον ντερτυ και αλλους.
επιδει ειμαι βλακας και δεν μπορω βαλε απο μονος σου και της αλλες 10 φωτο
που εστειλες στον δασκαλο χαχαχαχαχ αυτην που εισαι γυμνος στο μπανιο και
τις αλλες που αυνανιζεσε φορωντας στολη του σατανα.
σε καταλαβαινω τωρα με τους αυνανισμους μεταμφιεσμενος σε σατανα η σκελετο.
κοντευουν τα καρναβαλια και θα παρελασεις στην πετρουπολη σε αρμα ο βασιλιας αυναναβλος χαχαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αδυνατώ να πιστέψω ότι υπάρχει τέτοιο βίντεο.
Εσύ με το Μήτσο ήσασταν φίλοι,τι συνέβη και τώρα είστε στα μαχαίρια?
πλακα του κανω για να μην γραφει μαλακιες ντυνομε σαν τουρκος.
μπορω αλλες 100 φωτο να βαλω με διαφωρετικα ρουχα φιρμες και σακακια.
να λεει μαλακιες να γελαμε αλλα οχι να με παρουσιαζει και σαν κουρδο χαχαχαχαχαχ.
αν βρω χρονο θα βαλω φωτο απο τα χτεσινα ψωνια,ανανεωσα την γκαρταροπα για το ταξιδι σε λιγες μερες.
αν λεει σοβαρα δεν τον  αγγιζω η αληθειες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom