Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Οτι και να βγαλεις (απο την στιγμη που θα πληρωθει) αλλη μια ..τανα
θα ειναι, οπως και αυτη που ποσταρισε ο πορνοτσαρος πιο πανω
+1

Ο μητσος δε θα γυρισει να πει "κοιτάτε γκομενα που έβγαλα, μονο εγω μπορώ να τα κανω αυτα, κανω excess" :2funny: , "βαλκανική ανωτερότητα", και λοιπές χαζομάρες :S
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
γιατι το λες αυτο ο αρχηγος αυτο θελει να το κανει με γκομενα που φυσιολογικα δεν του αναλογει εμφανισιακα η ηλικιακα που ειναι η καταντια? καταντια ηταν να πληρωνει για ολα αυτα ενα μπαλοτσι

Γιατί αν ο ωραίος είναι ταρίφας από το αιγάλεω , θα βγάλει μπάνικο τεμάχιο ;;;;;
Ένα παπάρι θα βγάλει.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Δώσε εικόνα να λυσσάξουν οι αντίζηλοι  :grin:
ωρε θα αρχισουν τα οργανα πάλι απόψε
DecisiveIckyHound-size_restricted.gif
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
  Ποια είναι η γνώμη σου Τάσο?Ποιος ντυνετε χειρότερα?ο Βλάκμαν?ή ο Χάρης? :2funny:Και τώρα γράφει με τους κλώνους του  :2funny:μετα τη δουλειά κάθεται στην αποθήκη αγκαλιά με το καλοριφεράκι και γράφει με τους κλώνους του  :jerking: :2funny:
Τον χαρη τον εχω συναντησει δυο φορες (Οδησσο και Λευκωσια) τον αλλον οχι οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη  :grin:
κοινος γνωστος που τον ξερει μου ειπε οτι ειναι ενα ακακο ανθρωπακι με γυαλακια ...

Σκέφτομαι να πάω αύριο να πηδηξω αυτην με 2.500 ρούβλια.Ο Βλάκμαν μπορεί να της έδινε και 500 ευρω και να μην του κσθοταν κιόλας  :2funny:
:2funny:
Αυτη ειναι μουναρα ,για πολυ ξεσκισμα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τον χαρη τον εχω συναντησει δυο φορες (Οδησσο και Λευκωσια) τον αλλον οχι οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη  :grin:
κοινος γνωστος που τον ξερει μου ειπε οτι ειναι ενα ακακο ανθρωπακι με γυαλακια ...
:2funny:
Αυτη ειναι μουναρα ,για πολυ ξεσκισμα.
Το κακό με τα σαλον αν είσαι μόνιμος και πας σε μια πολλές φορές είναι ότι σε αρχίζει.....ελα να αλλάξουμε τηλέφωνα....μετα να βγούμε.Και το αποτέλεσμα την έχεις γκόμενα....το πάει σιγά σιγά να μένετε μαζί και το αποτέλεσμα δεν μπορεις μετα να πας να πηδήξεις καμία από αυτό το σαλον που δουλεύει αυτή  :2funny:
  Του Βλάκμαν είναι εντελώς χωριάτες και κακοντυμένες :2funny:.
  Ο Βλάκμαν πρέπει να είχε φάει πολλές σφαλιαρες στο σχολείο  :2funny:αν δεις της φωτο του φένεται ότι έχει σκολίωση.
  Το ύψος του Βλάκμαν πρεπει να είναι σα του Χάρη 155 εκατ.
  Στο ντύσιμο του Χάρη όλα τα λεφτα είναι η ζακέτα που φοράει  :2funny:ο Ιωσήφ είχε πει ότι έτσι ντύνονται στα Άδανα  :2funny:και σε κάτι χωριά της Τουρκίας :2funny:γ'αυτο και έβαλα το βίντεο απο το Ντιγιαρμπακίρ που είναι ντυμενοι πολύ καλυτερα απο το Χάρη  :2funny:.
  Οταν ο Ιωσήφ ειδε το βίντεο παραδεχτηκε οτι σαν τον Χάρη ντύνονται μόνο  στην Ισμαηλία και το Κιρκούκ  :2funny:Ίσως και στο Πακιστάν.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
  Το ύψος του Βλάκμαν πρεπει να είναι σα του Χάρη 155 εκατ.

Ρε συ Μήτσο μη γίνεσαι κακός,και εγώ δεν είμαι το πρώτο μπόι αλλά και σένα δε σε κόβω πάνω από 1.65
Τι σημασία έχουν όμως αυτά?Στο κρεβάτι όλοι ίσοι είμαστε...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε συ Μήτσο μη γίνεσαι κακός,και εγώ δεν είμαι το πρώτο μπόι αλλά και σένα δε σε κόβω πάνω από 1.65
Τι σημασία έχουν όμως αυτά?Στο κρεβάτι όλοι ίσοι είμαστε...
Εγω είμαι 1.72-1.73 μέσος ύψος.Με έχουν δει πολλά άτομα από το σάϊτ και κανείς δεν είπε οτι ειμαι νάνος :2funny:
  Ο Βλάκμαν δεν πρέπει να εινσι πάνω από 1.60  όσο για το κρεβάτι άστο καλύτερα  :2funny:ανίκανος είναι  :2funny:.
  Αυτόν και τον Χάρη τους αδικησε ο Θεός  :headbang: :2funny:.
  Τον έκανε που τον έκανε τον Βλάκμαν έτσι χάλια ο θεος και με σκολιωση και  αυτιστικό τουλάχιστον ας του έδινε λεφτά να μην ταλαιπωρείται στα εργοστάσια της Γερμανίας και μπορει να μένει σε νορμάλ διαμέρισμα και όχι στην αποθήκη και να κρυώνει  :headbang:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εγω είμαι 1.72-1.73 μέσος ύψος.Με έχουν δει πολλά άτομα από το σάϊτ και κανείς δεν είπε οτι ειμαι νάνος :2funny:
  Ο Βλάκμαν δεν πρέπει να εινσι πάνω από 1.60  όσο για το κρεβάτι άστο καλύτερα  :2funny:ανίκανος είναι  :2funny:.
  Αυτόν και τον Χάρη τους αδικησε ο Θεός  :headbang: :2funny:.
  Τον έκανε που τον έκανε τον Βλάκμαν έτσι χάλια ο θεος και με σκολιωση και  αυτιστικό τουλάχιστον ας του έδινε λεφτά να μην ταλαιπωρείται στα εργοστάσια της Γερμανίας και μπορει να μένει σε νορμάλ διαμέρισμα και όχι στην αποθήκη και να κρυώνει  :headbang:

Μητσο τι μουσικη ακους εκει στα ξενα;
Οι Ρωσοι εχουν καλη μουσικη;
Τι ακουνε οι Ρωσοι 30ρηδες σημερα;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν είναι πουτάνες, είναι μουνάρες. Υπάρχει μια διαφορά.
Θα μου πεις άλλοι εκεί που τρώνε λιαστές ντομάτες , βγάζουν σέλφι στο ηλιοβασίλεμα και μετά χορεύουν συρτά,
δεν έχουν δει ποτέ μουνάρες, μόνο σούλες 1.62-79kgr , οπότε δεν τις έχουν ... ανάγκη .... ίσως έχεις δίκιο !

Είναι δυσκολα όλα αυτα γιατι τα οργανωνεις ολα μονος σου.Εσυ κάνεις τι ταξίδι,πρέπει να φροντισεις για το finance,τα logistics,τη γνωριμία,τα μερη dating,τη διαμονή τα πάντα ολα.Ενα λάθος και τελείωσες.
Και παντα υπο συνθήκες πίεσης χρόνου και συχνά και σε αντιξοα περιβαλλοντα.
Οποτε λογικο οι πιο πολλοι να μη θέλουν να χωθουν.Η τους λειπουν τα λεφτά ή ο χρόνος ή η ενέργεια ή η εμπειρία,τέλος δε δυνανται να ανταγωνιστουν στο υψηλό επίπεδο για τις μουναρες.
Που είναι λογικό δηλαδή.Αν ηταν εύκολο ολοι θα κυκλοφορουσαν μουναρες.

Εγω εχω τεράστια εμπειρία στο μπλοκ,ξερω τις γλωσσες εχω κυκλοφορησει εκατοντάδες γκόμενες και εχω καλο finance οποτε ξεκιναω απο αλλες προϋποθέσεις.
Ασχολουμαι 20 χρόνια με το άθλημα, εχω οργωσει Πολωνία,Τσεχία,Ουκρανία σε άπειρα ταξίδια.
Επίσης μπορω να ειμαι αποτελεσματικος υπο συνθήκες πιεσης χρόνου.Παλια ειχα και τεράστια αντοχή δεν κουραζομουνα με τίποτα.Παιζει ρολο και η φυσική κατασταση οπως και τα αντανακλαστικά η εκρηκτικοτητα κτλ.Πρεπει να σκέφτεσαι γρηγορα,να προβλεπεις,να αντιδρας γρήγορα να παίρνεις ρίσκα κτλ.
Είναι τρελη αδρεναλίνη με απίστευτα σκηνικά.
Ξεκινας τη μερα με μία και μπορεί να καταλήξεις με αλλη.Κρατας ολα τα ενδεχόμενα ανοιχτά και ελισεσσαι συνέχεια.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Είναι δυσκολα όλα αυτα γιατι τα οργανωνεις ολα μονος σου.Εσυ κάνεις τι ταξίδι,πρέπει να φροντισεις για το finance,τα logistics,τη γνωριμία,τα μερη dating,τη διαμονή τα πάντα ολα.Ενα λάθος και τελείωσες.
Και παντα υπο συνθήκες πίεσης χρόνου και συχνά και σε αντιξοα περιβαλλοντα.
Οποτε λογικο οι πιο πολλοι να μη θέλουν να χωθουν.Η τους λειπουν τα λεφτά ή ο χρόνος ή η ενέργεια ή η εμπειρία,τέλος δε δυνανται να ανταγωνιστουν στο υψηλό επίπεδο για τις μουναρες.
Που είναι λογικό δηλαδή.Αν ηταν εύκολο ολοι θα κυκλοφορουσαν μουναρες.

Αμα εχεις τα φραγκα σημερα ειναι ολα παιχνιδακι με το ιντερνετ
Μια καρτα φορτωμενη με χρημα και ενα καλο κινητο με καλη συνδεση και ολα ειναι στα ποδια σου
Ξενοδοχεια, ταξι, γυναικες, ποτα, φαγητα, ψωνια, ολα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αμα εχεις τα φραγκα σημερα ειναι ολα παιχνιδακι με το ιντερνετ
Μια καρτα φορτωμενη με χρημα και ενα καλο κινητο με καλη συνδεση και ολα ειναι στα ποδια σου
Ξενοδοχεια, ταξι, γυναικες, ποτα, φαγητα, ψωνια, ολα

Δεν είναι τοσο απλά.Δες ποσοι πλουσιοι κυκλοφορουν μπαζα ή μέτριες.Πρέπει να έχεις πολλα προσόντα.Αυτες τις γκόμενες τις θέλουν ολοι παιζει τρελος ανταγωνισμός και οι καλυτεροι μαζεύουν ολο το χαρτί.

Όντως τωρα με την παγκοσμιοποιηση οι γκόμενες έχουν καλομαθει και ζητανε ενα μινιμουμ που αν δεν το έχεις εισαι στην απεξω.
Αυτοι που το έχουν είναι αρκετοί αυτο δε σημαίνει οτι γαμανε ολοι.
Τα χρήματα που απαιτούνται είναι αναγκαία προϋπόθεση αλλά οχι επαρκής συνθήκη.
Εμένα απο 25 χρονων μου λένε οτι κυκλοφορω γκόμενες πολυ πανω απο την αξία μου και τους φαίνεται ανεξήγητο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μητσο τι μουσικη ακους εκει στα ξενα;
Οι Ρωσοι εχουν καλη μουσικη;
Τι ακουνε οι Ρωσοι 30ρηδες σημερα;
πολυ της μοδας είναι η Disco '80

 
Είναι δυσκολα όλα αυτα γιατι τα οργανωνεις ολα μονος σου.Εσυ κάνεις τι ταξίδι,πρέπει να φροντισεις για το finance,τα logistics,τη γνωριμία,τα μερη dating,τη διαμονή τα πάντα ολα.Ενα λάθος και τελείωσες.
Και παντα υπο συνθήκες πίεσης χρόνου και συχνά και σε αντιξοα περιβαλλοντα.
Οποτε λογικο οι πιο πολλοι να μη θέλουν να χωθουν.Η τους λειπουν τα λεφτά ή ο χρόνος ή η ενέργεια ή η εμπειρία,τέλος δε δυνανται να ανταγωνιστουν στο υψηλό επίπεδο για τις μουναρες.
Που είναι λογικό δηλαδή.Αν ηταν εύκολο ολοι θα κυκλοφορουσαν μουναρες.

Εγω εχω τεράστια εμπειρία στο μπλοκ,ξερω τις γλωσσες εχω κυκλοφορησει εκατοντάδες γκόμενες και εχω καλο finance οποτε ξεκιναω απο αλλες προϋποθέσεις.
Ασχολουμαι 20 χρόνια με το άθλημα, εχω οργωσει Πολωνία,Τσεχία,Ουκρανία σε άπειρα ταξίδια.
Επίσης μπορω να ειμαι αποτελεσματικος υπο συνθήκες πιεσης χρόνου.Παλια ειχα και τεράστια αντοχή δεν κουραζομουνα με τίποτα.Παιζει ρολο και η φυσική κατασταση οπως και τα αντανακλαστικά η εκρηκτικοτητα κτλ.Πρεπει να σκέφτεσαι γρηγορα,να προβλεπεις,να αντιδρας γρήγορα να παίρνεις ρίσκα κτλ.
Είναι τρελη αδρεναλίνη με απίστευτα σκηνικά.
Ξεκινας τη μερα με μία και μπορεί να καταλήξεις με αλλη.Κρατας ολα τα ενδεχόμενα ανοιχτά και ελισεσσαι συνέχεια.
Γλώσσες στον ύπνο σου ξέρεις  :2funny:Όπως στον υλνο σου έχεις πάει στις Η.Π.Α :2funny:
  Οσο για το έχεις οργώσει :jerking:.Συνολο δεν έχεις μένει ούτε 3 μήνες.Αφου πηγαίνεις 2 φορές το χρονο απο τρεις μέρες την κάθε φορά.
  Της γκόμενες ασε της είδαμε  :jerking: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ας μου πει καπειος πως βαζουμε εδω φωτο να ρεζιλεψω τον μητσο για της βλακειες του.
ο τασος με ειδε απο κοντα και μαλιστα σχολιασε ο φιλος του το ντυσιμο!
δεν φοραω ζακετες ψευταρα διμητρακη χαχαχαχαχα ασε να μαθω να βαζω φωτο και την γαμησες.
με ειδανε πανω απο δεκα ατομα ενω εσενα βλεπουμε σε ολα τα βιντεακια πως εισαι.
ελπιζω να μην παισουν σε λαθος χερια καπεια βιντεακια σου που εχω που αυνανιζεσε
και τα στελεις σε φιλους σου χαχαχαχαχ.μηπως πρεπει να ανοιξουμε νεο θεμα διμητρακη?
θεμα μηπως ειμαι πουστης?γιατι να σου αρεσει να στελεις βιντεο οταν χεζεις η αυνανιζεσε
πρεπει να τα εξηγησεις στους οπαδους σου χαχαχαχαχαχ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πατας απαντηση και μετα + Πρόσθετες επιλογές...

Εν συνεχεια πατας Επισύναψη αρχείου: επιλεγεις τη φωτο και μετα πατας διπλα (περισσότερα συνημμένα) για να βαλεις και αλλη φωτο.

Οταν βαλεις οσες θες, πατας αποστολη.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Πατας απαντηση και μετα + Πρόσθετες επιλογές...

Εν συνεχεια πατας Επισύναψη αρχείου: επιλεγεις τη φωτο και μετα πατας διπλα (περισσότερα συνημμένα) για να βαλεις και αλλη φωτο.

Οταν βαλεις οσες θες, πατας αποστολη.
ωρα προσπαθω επισηναψη και τιποτα δεν βαζει!
3 χρονια προσπαθω να βαλω φωτο και τιποτα!
 

Συνημμένα

  • 022.JPG
    022.JPG
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 27

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οκ μπικε μια καταλαθος εγω στην οδυσσο!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
προσπαθω να βαλω απο σαλονικη,βελιγραδη δεν καταφερνω προσπαθω
 

Συνημμένα

  • 008.JPG
    008.JPG
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 24
  • 008.JPG
    008.JPG
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom