Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για να δούμε παίδες ετοιμάζω σαρωτική εισβολή.Φανταστείτε οι PUA έχουν ψοφήσει,ο roosh έγινε καλόγερος,όλοι
οι mongers σιχτιρίζουν τη νέα κατάσταση,οι φεμινίστριες προελαύνουν και εγώ έρχομαι αμεταννόητος να γαμήσω εντός ΕΕ.
Αυτό που οι άλλοι θεωρούν αδύνατο.Για να δούμε αν οι Βαλκάνιοι θα σταθούν στο ύψος τους ή αν θα αντιμετωπίσω υψηλού βαθμού αντιστάσεις.Δε νομίζω όμως να αντισταθούν οι γκόμενες στο σαρωτικό χτύπημα.Η Βαλκάνια γοητεία είναι ακαταμάχητη.
Λειτουργώ σαν το τάγμα Πλαστήρα 5/42 στη Μικρασία.Ενώ όλοι κηρύσσουν υποχώρηση εγώ διατάζω αντεπίθεση και κατάληψη εδαφών.Ο αντίπαλος πιάνεται στον ύπνο.Δεν περιμένει τέτοια ορμή και σθένος.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αυτό που διαφωνώ με τον Ιωσήφ είναι ότι θεωρεί τον Βλάκμαν μιά κλάση ανώτερο από τον Χάρη! :headbang:λέει ότι ο Χάρης μένει στο παιδικό του δωμάτιο ενώ ο Βλάκμαν μένει χωριστά από τους γονείς του.
  Εγώ διαφωνώ γιατί ο Χάρης έχει ένα δωμάτιο να μείνει έχει το αμαξάκι του και αν χάσει τη δουλειά του δεν θα πεθάνει ένα πιάτο φα'ί' θα το έχει,και έχει έστω μιά μικρή περιουσία στην Κύπρο ενώ ο Βλάκμαν είναι ξεβράκοτος  :2funny: αν χάσει τη δουλειά του σε ένα μήνα το πολύ θα είναι στον δρόμο και θα πεθάνει  :headbang:
  Εσύ τι γνώμη έχεις?Ποιός είναι μεγαλύτερος φουκαράς?ο Βλάκμαν?ή ο Χάρης? :2funny:
 
σε δουλευει κανονικα ο δασκαλος μογγολακι χαχαχαχαχα.του ειπα να σου πει αληθεια
με τι αμαξι τον κυκλοφορουσα κυπρο και να βαλω και εδω παλι φωτο να γινεις ρεζιλι χαχαχαχαχα.
μου ειπαι να σου βαλω και φωτο με τις αγωρες και τιμες τωρα αλλα του ειπα θα αρχιζεις
τις ζηλιες και τις κακιες και θα αναγκαστω παλι να βαλω φωτο απο αμαξι και το παιδικο
μου δωματιο χαχαχαχαχαχαχαχαχα.ελπιζω να ερθεις ο κμαν πετρουπολη και απο λυπηση να σου
παρει καμια πουτανα να γαμησεις μεχρι να επιστρεψει η μογγολα απο το βλαδιβοστοκ.
αφου δεν σε δουλευει ο δασκαλος και ειμαι εγω στις φωτο και πιστευεις ολα οσα σου
λεει γιατι δεν σου εχει εμφανιστει ποτε και σε αποφευγει?μονος σκεψου οταν μας σκεφτεσε
και αυνανισεζε και στελεις φωτο!αντε γαμησου ανωμαλαρα σε εκανε ρεζιλι ο πιτσι ο συμπαθητικος.
παντα με παραξενευε η συμπαθεια σου για τον πιτση ενω βγαζεις κακια λογο κοπλεξ για το πουλακι
σου και οτι εισαι και φενεσε κακομοιρης που ζει σαν προσφυγας αβγανος και μπακλας στην πετρουπολη.
για πες μας ξανα σε ποια κατηγορια εισαι πετρουπολη?στος τσεχους !!!! χαχαχαχααχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Για να δούμε παίδες ετοιμάζω σαρωτική εισβολή.Φανταστείτε οι PUA έχουν ψοφήσει,ο roosh έγινε καλόγερος,όλοι
οι mongers σιχτιρίζουν τη νέα κατάσταση,οι φεμινίστριες προελαύνουν και εγώ έρχομαι αμεταννόητος να γαμήσω εντός ΕΕ.
Αυτό που οι άλλοι θεωρούν αδύνατο.Για να δούμε αν οι Βαλκάνιοι θα σταθούν στο ύψος τους ή αν θα αντιμετωπίσω υψηλού βαθμού αντιστάσεις.Δε νομίζω όμως να αντισταθούν οι γκόμενες στο σαρωτικό χτύπημα.Η Βαλκάνια γοητεία είναι ακαταμάχητη.
Λειτουργώ σαν το τάγμα Πλαστήρα 5/42 στη Μικρασία.Ενώ όλοι κηρύσσουν υποχώρηση εγώ διατάζω αντεπίθεση.
ρε τελος μαιου θα ερθβ κιεβο κανα δεκαημερο θα εισαι πανω?
εχει πολλα διαμερισματα τωρα που βλεπω κοντα σε μολλ που θελω και λιγο
ακριβωτερα και καλυτερα χοτελ απαρτμεντ στην πετσερκα και λιγο εξω απο κεντρο.
δεν με πειραζει και 10κμ μακρια απο χρισατικ αν ειναι πολυ καλα οπως ψαχνω
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Για οσους δεν γνωριζουν, απλα.


Απο εκει και εως τη σελιδα 109 ειναι η αληθεια περι των οσων συμβαινουν και ισχυουν.



Ναι,για το ντύσιμο,οτι είμαι αγύμναστος,χαλιας,δε χρησιμοποιω αποσμητικα,δεν καθαριζω το διαμερισμα,δεν αλλαζω ρουχα,κανω λαθος επιλογες στα μαγαζια,δεν την ακουω,δεν ξερω να μιλαω για τιποτα γιατι μονο δουλευω και κοιμαμαι,ειμαι βρωμιάρης που θελει γρηγορο σεξ αντι για σοβαρη σχεση,φερεται σκατα στις κοπελες,δε δεσμευεται ποτε,δε θελει σοβαρη σχεση,οικογενεια κτλ.
Αρχιδια μυδια.Το ζητημα είναι να ξεκουμπιστεί,να γαμησω την Πολωνεζα και να φερω και καμια άλλη.
Πιστευω αν εβλεπε το ελληνικο σωβρακο θα αλλαζε γνωμη.
Για τον πουτσο καβαλα.Κανει ο,τι της καπνισει χωρις να σεβεται κανεναν κανονα.Της ελεγα Ελλαδα απαγορευεται να τρως στο ταξι και αυτή ετρωγε παρολο που εκανε παρατηρηση ο ταξιτζής.Της εξηγησα για μια άλλη Λεζκορρωσιδα που εσκασε με το σκυλακι στο ραντεβού και ο σκυλος τα γαμησε όλα στο καφε με ειχε κατακνευρισει,κοντεψαν να μας πεταξουν εξω και μου ειπε καλα εκανε η κοπελα,δεν αγαπας τα ζωα.
Μιλαμε για μαλακια.

Μετα εβαλε τα στρατιωτακια να γραψουν 400 σελιδες πανω απο αυτα ωστε να κρυψει για τα καλα τη σκληρη αληθεια απο αυτους που δεν γνωριζουν και θα μπουν απλα να διαβασουν μεσα σε αυτο το νημα.

Μαζεψου και σταματα τα περι αρχοντος και γαμαω μουνια μουνολιβαδα κτλπ, δεν τσιμπανε τα ψαρια. Οσα και να γραψεις δεν σε πιστευει κανεις.

Βαλε τωρα τα στρατιωτακια σου να γραψουν 1000 σελιδες για να κρυψεις και αυτη τη σελιδα.

Ξεκινα παλι τις ειρωνιες.

Ξαφνικα μετα απο καθε σου ρεζιλικι, μπαινουν "νεα μελη" στο φορουμ και τα πρωτα τους ποστ ειναι να με κραζουν και να με βριζουν και να πουλανε τρελα.

Κουρασες, προβλεψιμος, βαρετος.

Ουτε γαμησια, ουτε θεαμα, ουτε επιτυχια σε κατι, ουτε τακτικη που αποδιδει, τιποτα.

Μιζερια και αρρωστεια.

Πλεον ειναι για να σε γλενταμε και να γελαμε, τιποτα αλλο.

Βαλε τωρα το θιασο να γραψει τις παπαριες σου.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
σε δουλευει κανονικα ο δασκαλος μογγολακι χαχαχαχαχα.του ειπα να σου πει αληθεια
με τι αμαξι τον κυκλοφορουσα κυπρο και να βαλω και εδω παλι φωτο να γινεις ρεζιλι χαχαχαχαχα.
μου ειπαι να σου βαλω και φωτο με τις αγωρες και τιμες τωρα αλλα του ειπα θα αρχιζεις
τις ζηλιες και τις κακιες και θα αναγκαστω παλι να βαλω φωτο απο αμαξι και το παιδικο
μου δωματιο χαχαχαχαχαχαχαχαχα.ελπιζω να ερθεις ο κμαν πετρουπολη και απο λυπηση να σου
παρει καμια πουτανα να γαμησεις μεχρι να επιστρεψει η μογγολα απο το βλαδιβοστοκ.
αφου δεν σε δουλευει ο δασκαλος και ειμαι εγω στις φωτο και πιστευεις ολα οσα σου
λεει γιατι δεν σου εχει εμφανιστει ποτε και σε αποφευγει?μονος σκεψου οταν μας σκεφτεσε
και αυνανισεζε και στελεις φωτο!αντε γαμησου ανωμαλαρα σε εκανε ρεζιλι ο πιτσι ο συμπαθητικος.
παντα με παραξενευε η συμπαθεια σου για τον πιτση ενω βγαζεις κακια λογο κοπλεξ για το πουλακι
σου και οτι εισαι και φενεσε κακομοιρης που ζει σαν προσφυγας αβγανος και μπακλας στην πετρουπολη.
για πες μας ξανα σε ποια κατηγορια εισαι πετρουπολη?στος τσεχους !!!! χαχαχαχααχαχ
Σαν τον Βλάκμαν κ έσύ τρία πουλάκια κάθονταν  :jerking: Ο Ιωσήφ λέει ότι αυτό στη φωτογραφία είναι το πουλάκι σου!Λέει ψέματα?ή αυτό είναι? :2funny:αν δεν είναι αυτό βγάλτο φωτογραφία και βάλτο να το δούνε στο σά'ι'τ.Μη μας ζαλίζεις.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μιζερια, αρρωστεια, καταντια, ψυχωτικες καταστασεις.
νομιζα ηταν ψυχανωμαλος ο διμητρακης για πλακα αλλα με τις
ομοφυλοφιλικες του τασεις τελικα φενετε οσο περνανε τα χρονια
βγαινουν στην επιφανεια.η μοναξια του και η παρεα του τα γατια
τον εκαναν να γυρισει σε αλλες ασχολιες να βλεπεικαι να στελει πουτσες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ έχω adaptive στρατηγική.Οταν έχω μια Λευκορρωσίδα π.χ. δε με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη Λευκορρωσίδα που έχω απέναντί μου,δηλαδή το συγκεκριμένο πρόσωπο αλλά βλέπω την κατάσταση σα συνισταμένη όλων των εμπειριών που έχω μεΛευκορρωσίδες και Σλάβες.
Δηλαδή χρησιμοποιώ τις αποτυχίες σα μαθήματα για να γαμήσω την επόμενη ευκολότερα.
Οταν οι γκόμενες απορρίπτουν κάτι,ουσιαστικά με διδάσκουν.Δηλαδή αυτό που φαίνεται σαν απόρριψη για εμένα είναι απλά διδασκαλία και μάθημα για να γίνω καλύτερος.
Ουσιαστικά κυνηγάς την απόρριψη.Γρήγορη απόρριψη σημαίνει οτι η γκόμενα σε διδάσκει τζάμπα χωρίς κόστος εκ μέρους σου.
Οσο πιο πολλές απορρίψεις τρως,τόσο καλύτερος γίνεσαι.Για αυτό πολλές φορές με απορρίπτουν γκόμενες,στα κλαμπ και σκάω στα γέλια.Ουσιαστικά με έχουν διδάξει τι να κάνω με την επόμενη πιο μουνάρα από τις ίδιες.
Δεν είναι βέβαια διαδικασία χωρίς εκδίκηση από τις γκόμενες.Δε μαθαίνεις έτσι εύκολα τζάμπα,πληρώνεις ένα τίμημα.

Βασικά από τη σκοπιά της γκόμενας είναι κάπως έτσι:
Αν ο τύπος είναι μπάζος,μαλάκας ακατάλληλος θα του ρίξω τέτοιο χεστήρι και βρισίδι ώστε να τον αποθαρρύνω εντελώς,να του κόψω τα αρχίδια και να μην ξαναπλησιάσει ξανά κοπέλα και να σωθούν και οι φίλες μου.Γυναικεία αλληλεγγύη φάση.
Αν είναι εντάξει,έχει κάποια αξία αλλά απλά δεν πιάνει τα δικά μου στάνταρντς θα τον απορρίψω πιο ήπια,θα τον τραυματίσω ελαφρά ώστε να μην απογοητευτεί εντελώς και να γαμήσει και τη φίλη μου τη χοντρή που έχει ανάγκη.
Κάπως έτσι σκέφτονται χοντρικά οι γκόμενες.Τα ζυγίζουν όλα.

Σαν άρχων για να καταλάβεις τι παίζει σε ένα μέρος πρέπει να προsεγγίσεις πολύ γρήγορα πολλές γκόμενες και να χυλοπιαστείς ώστε να καταλάβεις την αξία του μουνιού στη συγκεκριμένη πόλη.
Είναι σα να πας σε ένα μαγαζί και μετά σε ένα γειτονικό και να ρωτάς για την τιμή του ίδιου προιόντος ώστε να αποκτήσεις μια αίσθηση της αγοραίας τιμής.
Αν ξέρεις τις αγοραίες τιμές,δεν μπορούν να σε κοροιδέψουν οι γκόμενες.Μπορεί να το θεωρούν ελεεινό όπως και οι έμπορες θωρούν ελεεινό να πας στο γειτονικό μαγαζί και να ρωτάς αλλά κάπως έτσι δουλεύει στην πράξη.
Δηλαδή οι γκόμενες θεωρούν οτι σε τραυματίζουν ψυχολογικά με την απόρριψη ενώ εσύ δεν τραβάς ζόρι αφού τις γράφεις στα αρχίδια σου απριόρι είτε τις γαμήσεις είτε δεν τις γαμήσεις.Είναι Βαλκάνια νοοτροπία.Τρελαίνονται βέβαια οι άλλοι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για οσους δεν γνωριζουν, απλα.


Απο εκει και εως τη σελιδα 109 ειναι η αληθεια περι των οσων συμβαινουν και ισχυουν.




Μετα εβαλε τα στρατιωτακια να γραψουν 400 σελιδες πανω απο αυτα ωστε να κρυψει για τα καλα τη σκληρη αληθεια απο αυτους που δεν γνωριζουν και θα μπουν απλα να διαβασουν μεσα σε αυτο το νημα.

Μαζεψου και σταματα τα περι αρχοντος και γαμαω μουνια μουνολιβαδα κτλπ, δεν τσιμπανε τα ψαρια. Οσα και να γραψεις δεν σε πιστευει κανεις.

Βαλε τωρα τα στρατιωτακια σου να γραψουν 1000 σελιδες για να κρυψεις και αυτη τη σελιδα.

Ξεκινα παλι τις ειρωνιες.

Ξαφνικα μετα απο καθε σου ρεζιλικι, μπαινουν "νεα μελη" στο φορουμ και τα πρωτα τους ποστ ειναι να με κραζουν και να με βριζουν και να πουλανε τρελα.

Κουρασες, προβλεψιμος, βαρετος.

Ουτε γαμησια, ουτε θεαμα, ουτε επιτυχια σε κατι, ουτε τακτικη που αποδιδει, τιποτα.

Μιζερια και αρρωστεια.

Πλεον ειναι για να σε γλενταμε και να γελαμε, τιποτα αλλο.

Βαλε τωρα το θιασο να γραψει τις παπαριες σου.
Αυτή τη σελίδα δεν την είχα δει!Πέθανα στα γέλια!Γέλασα περισσότερο και από το πουλάκι του Χάρη!Τελικά έχω δίκιο που πιστεύω ότι ο Βλάκμαν είναι πιό γελοιός από τον Χάρη!Του έφαγε 1.000 $ και τον έφτυσε κιόλας!Μεγάλος κακομοίρης!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Σαν τον Βλάκμαν κ έσύ τρία πουλάκια κάθονταν  :jerking: Ο Ιωσήφ λέει ότι αυτό στη φωτογραφία είναι το πουλάκι σου!Λέει ψέματα?ή αυτό είναι? :2funny:αν δεν είναι αυτό βγάλτο φωτογραφία και βάλτο να το δούνε στο σά'ι'τ.Μη μας ζαλίζεις.
χαχαχαχα ο δασκαλος μου γραφει τωρα και λεει διαμαρτυρετε.
λεει εσυ εχεις κανει cut paste τα μυνηματα του σε εσενα και
τα παρουσιαζεις σαν δικα του ενω ειναι δικες σου συκωφαντιες.
επιδει εισαι βλακας και τελειος αφραγγος αποδειγμενα μην τα βαζεις
με αλλους που μπορουν να σε ρεζιλεψουν.σε λυπηθηκα και
σταματησα την κοντρα και δεν εβαλα φωτο τοτε με αμαξια,ρουχα,σπιτια
για να μην γαμησω το θεμα.ολοι ξερουμε οτι εισαι ενας αφραγγος
καραφλοτριχωτος πιθηκος στην κατηγορια χατζικ τσετσενος,αρμενης,καυκασιος χαχαχαχαχα.
θα ειναι αδικη μαζι σου η κοντρα για αυτο βρες καπειον στην κατηγορια σου
να μπορεις να τα βαλεις μαζι του και σου ευχωμε περαστικα απο της ομοφυλοφυλικες
σου τασεις.ελπιζω να σε ξαναπλοκαρουν μια και δεν εχεις πλιροφωριες εκτος
απο το να βριζεις απο ζηλια τον κμαν που γαμαει και εχει λεφτα να τρωει.
δεν ξανασχολουμε μαζι σου γραφε οτι θελεις,οπειος θελει αποδειξεις μου μιλα
και μετα του στελω φωτο για οτι αποδειξη θελει.εσυ μογγολακι δεν εχεις
τιποτα να μας δειξεις,ενας φουκαρας εισαι που αυνανιζετε πετρουπολη χαχαχαχαχα.
τελος να ασχολουμε μαζι σου μονο θα γελαμε ολοι μαζι σου που εισαι η ντροπη της ελλαδασ
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεκαετιες πληρωνεις, δεν γαμας, δεν εμαθες τιποτα.

Λογω του οτι δεν γαμας και τρως ταπεινωσεις παντου στη ζωη, θες να το παιζεις σκληρος και γαμιας ενω στην ουσια δεν εισαι τιποτα απο τα δυο.

Το ιντερνετ σου εδωσε την ευκαιρια να το παιξεις στα ψαρια οτι κατι εισαι και εσυ και πως μετρας σε κατι.

Στη πραγματικοτητα, ουτε ενα τηλεφωνο δεν τολμας να παρεις να μιλησουμε και να βρεθουμε να μας δειξεις τα οσα λες.

Κρυψου τωρα πισω απο το γραφειακι και βαλε το τσιρκο να γραφει παπαριες, εχεις αρκετους αλλωστε.

Ενας ενας γινονται ρεζιλι, μπαμ κανουν απο χιλιομετρα το τι παιζει, γελανε και οι πετρες.

Εισαι πλεον η καθημερινη μας πηγη γελιου, βγαζεις πιο πολυ γελιο απο καθε τι αλλο που υπαρχει στο διαδικτυο και στα μμε.

Σκεφτομαι να σε δωσω σε εναν φιλο μου να σε καλεσει στο καναλι του στο εξωτερικο για live.

Αν ψηνεσαι να αποκτησεις κοινο και να κονομησεις και κανα φραγκακι να παρεις και κανα ρουχο και παπουτσι να ντυθεις, στειλε να κανονισουμε.

Δεν σου κραταω κακια για τις παπαριες που γραφεις για εμενα με το τσιρκο σου, καταλαβαινω τη κατασταση σου, δεν παρεξηγω.

Αρχοντιλικια και μουναρες, θα σκισει σου λεω η παρουσια σου στο καναλι, θα βαρεσει κοκκινα, ψοφανε οι αμερικανοι για κατι τετοια, εχει πιο αμπαλους απο εσενα εκει θα σε εχουν για μεντορα και θα τα ακουμπανε στο patreon για να βλεπουν τα live σου.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεκαετιες πληρωνεις, δεν γαμας, δεν εμαθες τιποτα.

Λογω του οτι δεν γαμας και τρως ταπεινωσεις παντου στη ζωη, θες να το παιζεις σκληρος και γαμιας ενω στην ουσια δεν εισαι τιποτα απο τα δυο.

Το ιντερνετ σου εδωσε την ευκαιρια να το παιξεις στα ψαρια οτι κατι εισαι και εσυ και πως μετρας σε κατι.
Που ξέρεις τι ταπεινώσεις τρώει ο καθένας ρε μάστορα ;;;

Εσύ αν είσαι χλιδάτος, γιατί δεν ανεβάζει μαζί σου μια φωτογραφία ο νιάρχος ;
Να δούμε ότι είσαι μούρη ρε αδελφέ ....

Κάποιος από τους μεγιστάνες έλληνες που έχουν σαλέ στην ελβετία ....

Κάποιο μέλος βασιλικής οικογένειας !
Κάποιος διάσημος.

Βάλε μια φωτό με το μικ τζάκερ, που σίγουρα ... γαμάει λιγότερο από σένα !!

ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
καλά τους κάνει ο άρχοντας και δεν τις γαμαει.
Σιγά μην χαραμισει τον πουτσο του
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Εγώ ;;;;

Πόσους έχεις καλέσει εδώ μέσα να τους γνωρίσεις ;;;
70 άτομα ;;;


Καλά δεν είχες καθόλου φίλους εσύ πριν σκάσεις μύτη εδώ μέσα ;;;;;;;
Πόσους θέλεις ακόμη ;;;;;

Όσους ξέρω, δεν προλαβαίνουν να δουν τους παλιούς συμμαθητές από το σχολείο ή τέλος πάντωω από 30 χρόνια πριν ...

όχι να θέλουν 100 νέους φίλους από ... το ίντερνετ !!!!!!!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Που ξέρεις τι ταπεινώσεις τρώει ο καθένας ρε μάστορα ;;;

Εσύ αν είσαι χλιδάτος, γιατί δεν ανεβάζει μαζί σου μια φωτογραφία ο νιάρχος ;
Να δούμε ότι είσαι μούρη ρε αδελφέ ....

Κάποιος από τους μεγιστάνες έλληνες που έχουν σαλέ στην ελβετία ....

Κάποιο μέλος βασιλικής οικογένειας !
Κάποιος διάσημος.

Βάλε μια φωτό με το μικ τζάκερ, που σίγουρα ... γαμάει λιγότερο από σένα !!

ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.
σωστα φιλε!μετα απο 5 χρονια τους εβαλα φωτο μου για οσους δεν με ειδαν ποτε!
αυτοσ ο σαβιδης πληροφορια μηδεν ταξιδι μηδεν και φαγωθηκε να γνωρισει γκομενουσ
τι να τον κανοθμε να τον συναντησουμε?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σαβιδι ποπ κορν και τσοντοσινεμα.αν ερθω αθηνα σε κερναω τυροπιτα μεγιστανα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ γράφω τι πρέπει να κάνει κάποιος για να γαμήσει μουνάρες όπως αυτές που γαμάνε οι προύχοντες.Πώς να γαμήσει εννιάρι χωρίς να είναι ο Ρονάλντο,ο γόνος της βασιλικής οικογένειας,ο Λεμπρον ή ο Ντι Κάπριο.Σαν κοινός θνητός δηλαδή πώς το κάνεις αυτό.
Είναι το mindset,οι τεχνικές,η διαδικασία,τα προβλήματα,τα εμπόδια,πώς ξεπερνάς τα εμπόδια,η στρατηγική κτλ.Τα παρουσιάζω όλα πολύ αναλυτικά από την πρώτη γραμμή του μετώπου.Εχεις πολλά προβλήματα και πρέπει να αντιδράς,να έχεις λύση για όλα.Πρέπει να είσαι πολύ πιο γρήγορος και φονικός από τον ανταγωνισμό,να τρώνε τη σκόνη σου.
Δεν έχει σημασία πόσο μεγάλος είναι ο άλλος,αν είσαι πιο γρήγορος και ευέλικτος μπορείς να τον διαλύσεις.
Σα να επιτίθενται λεοπαρδάλεις σε αγέλη βουβαλιών.

Αν βέβαια ρίξεις τα στάνταρντς σου πεις δε με ενδιαφέρει να γαμάω μικρές,καλές είναι και οι μεγάλες,δε θέλω κατ ανάγκη να γαμάω ψηλές καλές είναι και οι κοντούλες,ας μην είναι λεπτές ας έχουν μερικά κιλάκια παραπάνω και τι έγινε,ας μην είναι καν λευκές,να γαμάω καμιά Ασιάτισσα και λοιπόν,αν ρίξεις τα στάνταρτς σου δηλαδή και δε θες να γαμάς ντε και καλά μοντελέ τότε έχεις το πρόβλημά σου λυμένο.Ακόμα καλύτερα αν γαμάς αντρικά κωλαράκια βέβαια τότε γαμάς αβέρτα,σαν πούστης.
Λέμε τι γίνεται άμα πας για τα υψηλά τεμάχια,τις εντυπωσιακές γκόμενες που θέλουν να γαμήσουν όλοι.Εκεί είναι το πρόβλημα.
Εκεί είναι ζόρικα τα πράγματα γιατί ο ανταγωνισμός είναι πολύ σκληρός και θέλουν όλοι να σε ξεσκίσουν και να γαμήσουν αυτοί τα μουνέτα αντί για εσένα.Εκεί γίνεται η σφαγή.
Εκεί είναι ο τάφος του Ινδού που λένε,βρίσκεσαι κυριολεκτικά στην κόψη του ξυραφιού και δεν υπάρχουν περιθώρια για λάθη.Οι γκόμενες έχουν άπειρες επιλογές και πρέπει να επιβάλεις την ανωτερότητά σου.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εγώ ;;;;

Πόσους έχεις καλέσει εδώ μέσα να τους γνωρίσεις ;;;
70 άτομα ;;;


Καλά δεν είχες καθόλου φίλους εσύ πριν σκάσεις μύτη εδώ μέσα ;;;;;;;
Πόσους θέλεις ακόμη ;;;;;

Όσους ξέρω, δεν προλαβαίνουν να δουν τους παλιούς συμμαθητές από το σχολείο ή τέλος πάντωω από 30 χρόνια πριν ...

όχι να θέλουν 100 νέους φίλους από ... το ίντερνετ !!!!!!!!

Ο Γιωρικας δεν έχει φίλους?
Δεκάδες!
 

Συνημμένα

  • 5dee441b2400003e085a2b77.jpeg
    5dee441b2400003e085a2b77.jpeg
    97,1 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom