Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Για πες τον τρόπο; Εσυ χαλάς 500 ευρώ σε μια μέρα. Αν ο άλλος τα βγάζει τον μήνα, πως θα γαμήσει μουνάρες;
με 500 ευρο την μερα δεν γαμας ουτε μουναρα πωλητρια που περνει 300 δολαρια!
με 500 ευρο την μερα γαμας πουτανα σπονσορετα.καμια αλλη νορμαλ γκομενα!
αλλο οι ουκρανοι που βλεπεις να εχουν μουναρες χωρις εξοδα και αλλο ξενος.
δεν τις ενδιαφερει αν εισαι ο μπραντ πιτ και θες να φας τσαμπα.τσαμπε εχουν και προτιμουν
τον ταρας μπουλπα !με τον ταρασ μπουλπα δεν εχουν ουτε προβλημα με τριο με τον κακασχημο
φιλο του ουτε να κανουν ανταλαγη με αλλο ζευγαρι εχουν προβλημα.
ειπαμε πρεπει να εισαι τελειος μαλακας και ανηθικος  για να ασχολεισε με αυτην την φυλη.
διαβαστε λιγο δασκαλο ιωσηφ απο την αρχη μαθηματα και αστε ποσα ξοδευει ο κμαν.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (6).jpg
    αρχείο λήψης (6).jpg
    13,5 KB · Εμφανίσεις: 17

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν έχω πάει ουκρανία ρε.
Οι μαφιόζοι δεν ντύνονται σένια εκεί ;
Δεν ... εκτιμάται το κυριλέ ντύσιμο ;;;;

Πάω για μεγαλοαστές γκόμενες, όχι τσόλια !
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
γεια σου σαβιδη μεγιστανα!αθηνα  εισαι η σαλονικη?
που θα ερθω να βρεθουμε απο κοντα να σε κερασω τυροπιτα χαχαχαχαχ

Μην ασχολήσε ένας μυθομανής κακομοίρης είναι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τύπε , το ντύσιμο που αρέσει σε εμένα, μετράει ουκρανία ;
e02cc8392abf2840a69a88fb0dd772af.jpg

Το καλό ντύσιμο μετράει Ουκρανία γιατί θεωρούν αυτομάτως οτι έχεις και παραδάκι οπότε μπορούν να φάνε περισσότερα.
Γενικά καλό είναι να είσαι στην κυριλα μεσα.
Βέβαια εγω εχω το τσομπανισιο στυλ δεν είμαι πολύ σοφιστικέ.
Εχω αισθητική Balkan cowboy,σκάω χυμειο τελείως.
Ρωσία βέβαια δεν μπορείς να κυκλοφορείς ετσι,έχουν ετικέτα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οπότε το δικό μου στυλ , τύπου τραπεζίτη , μετράει στη Ρωσία !

Ρωσία έχουν ετικέτα υπάρχει κώδικας πώς ντύνονται και πώς φέρονται οι άντρες και πώς ντύνονται και φέρονται οι γυναίκες.Πώς ντύνονται και φέρονται τα γκαρσόνια,οι υπάλληλοι κτλ.Φαντάσου παλιό κόσμο.Εχουν κρατήσει τις παραδόσεις.
Είναι όπως στις ασπρόμαυρες ταινίες που βλέπεις τους ατσαλάκωτους τύπους με τις κουστουμιές και τις γκόμενες με τα φορέματα,τα καπέλα και τα κρινολίνα.Οπότε το ντύσιμο γενικά το λουκ,η μούρη μετράει τρομερά Ρωσία.Εχουν όλα να κάνουν με το περιτύλιγμα πώς παρουσιάζεις τον ευατό σου.
Ουκρανία είναι πιο χαχόλοι,βλάχοι πιο χυμαδιό.Μόνο Κίεβο λίγο πάνε να μιμηθούν Μόσχα αλλά είναι φτηνή απομίμηση δεν τους παίρνει.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ρωσία έχουν ετικέτα υπάρχει κώδικας πώς ντύνονται και πώς φέρονται οι άντρες και πώς ντύνονται και φέρονται οι γυναίκες.Πώς ντύνονται και φέρονται τα γκαρσόνια,οι υπάλληλοι κτλ.Φαντάσου παλιό κόσμο.Εχουν κρατήσει τις παραδόσεις.
Είναι όπως στις ασπρόμαυρες ταινίες που βλέπεις τους ατσαλάκωτους τύπους με τις κουστουμιές και τις γκόμενες με τα φορέματα,τα καπέλα και τα κρινολίνα.Οπότε το ντύσιμο γενικά το λουκ,η μούρη μετράει τρομερά Ρωσία.Εχουν όλα να κάνουν με το περιτύλιγμα πώς παρουσιάζεις τον ευατό σου.
Ουκρανία είναι πιο χαχόλοι,βλάχοι πιο χυμαδιό.Μόνο Κίεβο λίγο πάνε να μιμηθούν Μόσχα αλλά είναι φτηνή απομίμηση δεν τους παίρνει.

Ισχυει.

Οχι τοσο στο ντυσιμο ομως.

Το τι πραγματικα εισαι, οχι το τι παρουσιαζεις οτι εισαι.

Στο να γαμας μουναρες Μοσχα και γενικα Ρωσια δεν παιζει ρολο το ντυσιμο.

Γενικα με τις γυναικες δεν παιζει ιδιαιτερο ρολο το ντυσιμο.

Δεν λεμε να εισαι σαν γυφτος κακομοιρης παλιατσος. Δεν χρειαζονται ομως υπερβολες. Δεν θελουν να βλεπουν οτι στηριζεσαι σε αυτο και κατω απο αυτο δεν υπαρχει τιποτα.

Οι σλαβες ξετυλιγουν στο μπαμ το περιτυλιγμα και βλεπουν το τι πραγματικα εισαι, εχουν τους τροπους τους, δεν ειναι χαζες.

Εαν δεν μετρας και απλα εισαι καλα ντυμενος, θα σε γραψουν στο μουνι τους. Στο μπαμ.

Για αυτες μετραει να εισαι αντρας, να εχεις αρχιδια, να εχεις υπο ελεγχο τη ζωη σου και ειδικα τη δουλεια σου και τα οικονομικα σου. Να εχεις κοινωνικη αποδοχη, να μετρας στη πιατσα και ειδικα στις γκομενες. Αυτο αρχικα κοιταζουν, το τι σχεση εχεις με τις γκομενες, ποιες ειναι αυτες που ειχες στο παρελθον ή στο τωρα. Απο εκει σε μετρανε.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ισχυει.


Οι σλαβες ξετυλιγουν στο μπαμ το περιτυλιγμα και βλεπουν το τι πραγματικα εισαι, εχουν τους τροπους τους, δεν ειναι χαζες.

Εαν δεν μετρας και απλα εισαι καλα ντυμενος, θα σε γραψουν στο μουνι τους. Στο μπαμ.

Για αυτες μετραει να εισαι αντρας, να εχεις αρχιδια, να εχεις υπο ελεγχο τη ζωη σου και ειδικα τη δουλεια σου και τα οικονομικα σου. Να εχεις κοινωνικη αποδοχη, να μετρας στη πιατσα και ειδικα στις γκομενες. Αυτο αρχικα κοιταζουν,

Δε νομίζω οτι ισχύει απόλυτα.Στις Τσέχες και τις Πολωνέζες αρέσουν πιο αδύναμοι πουστέ τύποι.
Οσο πιο φλωράς τόσο καλύτερα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ έχω κάνει το πείραμα.Πήγα Κρεσάτικ να καμακώσω χύμα ντυμένος με χάλια ρούχα,φόρμες κτλ ντυμένος σαν Ουκρανός και έπιασα τα αρχίδια μου.Δε μου έδινε καμία σημασία.Μετά φόρεσα κυριλέ ρούχα,ωραία ακριβά παπούτσια και ξαναβγήκα στο δρόμο.Αμέσως άλλαξε η αντιμετώπιση.Κοιτούσαν όλες χαμογελαστές,έβγαζα ινσταdates για πλάκα.Συνεπώς το ντύσιμο παίζει ρόλο.
Ειδικά Ουκρανία,Ρωσία η επίδειξη πλούτου παίζει τεράστιο ρόλο.Πολωνία Τσεχία όχι τόσο,μπορεί να ψαρώσεις τις γκόμενες έτσι που θέλουν κάτι πιο συμβατικό και ανθρώπινο,πιο ταπεινούς άντρες ή φοβούνται οτι θα αγχώνονται και δε θα μπορούν να ντύνονται αρκετά καλά για να σου αρέσουν οπότε προτιμάνε πιο βολικές λύσεις.
Αλλά σα γενικός κανόνας όταν κάνεις καμάκι πρέπει ό,τι έχεις πάνω σου να κοστίζει πάνω από 100 ευρώ.Αυτός είναι ο γενικός κανόνας.

Δε θα πας και με την κουστουμιά στο κλαμπ όπως κάνουν μερικοί αλλά ένα άλφα ντύσιμο πρέπει να το έχεις.
Τώρα βέβαια αν είναι να διαλέξεις στο έχω 500 ευρώ καλύτερα να τα δώσω στα ρούχα για να γαμήσω ή να τα χώσω απευθείας στη γκόμενα για να γαμήσω εννοείται το δεύτερο είναι πολύ πιο δυνατό.Δηλαδή έχεις πολύ μεγαλύτερες πιθανότητες να γαμήσεις μουνάρα αν της χώσεις 500 ευρώ σε ρευστό και δώρα από ό,τι αν τα ξοδέψεις για να αγοράσεις ρούχα,παπούτσια κτλ για να της αρέσεις.Οπότε συχνά σα σπόνσορας είσαι κακοντυμένος.Σαν καμάκι όμως πρέπει να είσαι καλοντυμένος για να έχει εμπιστοσύνη η γκόμενα.
Γενικά πολλά έχουν να κάνουν με την εμπιστοσύνη πρέπει αμέσως να κερδίσεις την εμπιστοσύνη οτι δεν είσαι παπατζής,άφραγκος,ασόβαρος,φιδέμπορας,επικίνδυνος ή τυχαίος τύπος από το παζάρι.Οι γκόμενες το πιάνουν αυτό το τις ει φαίνεται στον αέρα που εκπέμπεις.Εγώ δηλαδή και με ρούχα των 10 ευρώ να σκάσω θα κερδίσω την εμπιστοσύνη τους αφού εκπέμπω τα vibes.Αλλος και με 1000 ευρώ ρουχισμό να σκάσει και χειροποίητα παπούτσια θα πιάσει τα αρχίδια του.
Κάπως καταλαβαίνουν τι παίζει.

Οπως οι έμπορες με μια ματιά καταλαβαίνουν ποιος τα έχει και ποιος όχι έτσι και οι γκόμενες στο άθλημα κόβουν σωστά.Δεν ποαρασύρονται με την εικόνα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.438
Like
23.079
Πόντοι
5.506
Καλά γέλα με τα χάλια σου. Ένα άεργο κομματόσκυλο (της απ'εξω..) είσαι, που φυτοζωεί με τα λεφτα της μαμάς. Άσχημος χοντρός και μικροτσουτσουνος που του σηκώνεται μόνο απο πίσω. Τουλάχιστον εγω γαμάω, δεν με γαμάνε. Άντε τώρα σύρε να ρουφήξεις κάποια psoli στο τσοντοσινεμά γιατί άργησες.. :zombie:  :2funny:


Ρε μλκ, ΕΦΑΓΕΣ ΠΟΡΤΑ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ που γαμάνε τα πάκια χωρίς ταυτότητα ρε μλκ;;;


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.438
Like
23.079
Πόντοι
5.506
Τυπε, εχω παρατηρησει οτι διαφορα μελη σου λενε περι τσοντοσινεμαδων κτλπ. :S

Γιατι το κανουν αυτο; Εχει δοθει καποια αφορμη-δικαιωμα εκ μερους σου στο παρελθον ή απλα τους αφηνεις να λενε τα οσα λενε για να γινεται χαβαλες;

  :hi:


Μη μασάς τύπε, μαλάκες κυκλοφορούν παντού, έτσι και εδώ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Επίσης παίζει ρόλο η εμπειρία.Φανταστείτε έναν τύπο που παίζει φλιπεράκια ή τάβλι όλο το 24ωρο ή έναν παίκτη πόκερ που όλη την ώρα ασχολείται με αυτό.Αντε πήγαινε να τον κερδίσεις.Το ίδιο ισχύει και με τις γκόμενες.
Τα άτομα που είναι full time κάμακες έχουν τόσους άσσους στο μανίκι που θα πας πάσο πριν ποντάρεις καν.Είναι ανελέητος ανταγωνισμός.Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσα συστήματα κάνουν οι τύποι,πόσο γρήγοροι και τεχνίτες είναι,ανακατεύουν τόσο την τράπουλα που τα παίζεις.Πάντα πρέπει να λαμβάνεις υπόψιν τον ανταγωνισμό κάνουν άπειρα χιλιάδες κόλπα που καμιά φορά περιγράφω.

Γενικά έχεις να αντιμετωπίσεις μορφονιούς,σφίχτες,διασήμους,άτομα από πιο ανεπτυγμένες χώρες με μεγαλύτερα εισοδήματα,πιο ωραίους από εσένα,πιο νέους πιο γυμνασμένους,πιο κοινωνικούς,με μεγαλύτερο κύκλο,καλύτερο μπλα μπλα,silver tongue,καλύτερες συνθήκες,αμάξια,μόνιμη διαμονή και πιο νέους,πιο ανθεκτικούς,πιο ενεργητικούς και πρέπει όλους αυτούς να τους νικήσεις.
Πρέπει να είσαι γρήγορος,ανελέητος,σκληρός,αποτελεσματικός,,ανθεκτικός,να μη μασάς να παίρνεις γρήγορα αποφάσεις και να αντιδράς.Να ελέγχεις το πεδίο,να είσαι κύριος.
Εχεις να αντιμετωπίσεις σκάμερς,τρικλοποδιές,ανταγωνισμό συχνά αθέμιτο και ένα σωρό απρόοπτα.Καθένας αγωνίζεται με ό,τι όπλο έχει,είναι συνήθως ζούγκλα θέλει ένστικτο επιβίωσης.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Μόνο Κίεβο λίγο πάνε να μιμηθούν Μόσχα αλλά είναι φτηνή απομίμηση δεν τους παίρνει.
Αφου δεν εχεις παει Μοσχα πως ξερεις πως ντυνονται εκει? απο τα εργα?
θυμηθηκα τωρα που εκανες και συγκριση μεταξυ Νεας Υορκης - Σικαγου χωρις να εχεις παει ουτε εκει φυσικα :grin: καλα κανει ο μητσος και σου τα χωνει.
οτι λες και γραφεις σχεδον τιποτα δεν ισχυει , πολυ χαζος εισαι τελικα ...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.284
Like
13.611
Πόντοι
2.606
Επίσης παίζει ρόλο η εμπειρία.Φανταστείτε έναν τύπο που παίζει φλιπεράκια ή τάβλι όλο το 24ωρο ή έναν παίκτη πόκερ που όλη την ώρα ασχολείται με αυτό.Αντε πήγαινε να τον κερδίσεις.Το ίδιο ισχύει και με τις γκόμενες.
Τα άτομα που είναι full time κάμακες έχουν τόσους άσσους στο μανίκι που θα πας πάσο πριν ποντάρεις καν.Είναι ανελέητος ανταγωνισμός.Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσα συστήματα κάνουν οι τύποι,πόσο γρήγοροι και τεχνίτες είναι,ανακατεύουν τόσο την τράπουλα που τα παίζεις.Πάντα πρέπει να λαμβάνεις υπόψιν τον ανταγωνισμό κάνουν άπειρα χιλιάδες κόλπα που καμιά φορά περιγράφω.

Γενικά έχεις να αντιμετωπίσεις μορφονιούς,σφίχτες,διασήμους,άτομα από πιο ανεπτυγμένες χώρες με μεγαλύτερα εισοδήματα,πιο ωραίους από εσένα,πιο νέους πιο γυμνασμένους,πιο κοινωνικούς,με μεγαλύτερο κύκλο,καλύτερο μπλα μπλα,silver tongue,καλύτερες συνθήκες,αμάξια,μόνιμη διαμονή και πιο νέους,πιο ανθεκτικούς,πιο ενεργητικούς και πρέπει όλους αυτούς να τους νικήσεις.
Πρέπει να είσαι γρήγορος,ανελέητος,σκληρός,αποτελεσματικός,,ανθεκτικός,να μη μασάς να παίρνεις γρήγορα αποφάσεις και να αντιδράς.Να ελέγχεις το πεδίο,να είσαι κύριος.
Εχεις να αντιμετωπίσεις σκάμερς,τρικλοποδιές,ανταγωνισμό συχνά αθέμιτο και ένα σωρό απρόοπτα.Καθένας αγωνίζεται με ό,τι όπλο έχει,είναι συνήθως ζούγκλα θέλει ένστικτο επιβίωσης.
αρχηγε δεν ξερω αν τα καταφερνεις εξισου καλα παντως τα λες ωραια ρε μπαγασα  :grin:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Nα είμαστε σοβαροί ρε παιδιά ...
Από το άβαταρ και μόνο , υπάρχει περίπτωση να είναι άνδρας gay ;
Τι είδους άτομο θα διάλεγε τέτοιο άβαταρ ;
Μόνο βαρβάτα αρσενικά !


Αντρίλα σκέτη
Σιγά μην μας πείτε ότι και τα παληκάρια στη φωτό , δεν είναι ... άνδρες !
$_3.jpg
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Επίσης παίζει ρόλο η εμπειρία.Φανταστείτε έναν τύπο που παίζει φλιπεράκια ή τάβλι όλο το 24ωρο ή έναν παίκτη πόκερ που όλη την ώρα ασχολείται με αυτό.Αντε πήγαινε να τον κερδίσεις.Το ίδιο ισχύει και με τις γκόμενες.
συνήθως ζούγκλα θέλει ένστικτο επιβίωσης.

:respect: :respect: :respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom