Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Για την ώρα τον  :fuck2: οι γερμανοι στην δουλεια στο 12ωρο
για ενα μεροκαματο. Και σε εμφανιση τον εχουν κανει σαν 60αρη ανθρακορυχο.

Πιο γαμημένοι εργαζόμενοι από την ελλάδα δεν υπάρχουν πουθενά αλλού τύπε, αυτή τη στιγμή.
Εκτός του δημοσίου βέβαια.

Προκαταβολή φόρου δεν υπάρχει πουθενά αλλού.
Ούτε φόροι που δεν αντιστοιχούν σε εισοδήματα , όπως ο φόρος επιτηδευματία και τα τεκμήρια.
ΚΑΙ ΤΑ 2 ΤΑ ΕΧΕΙ ΘΕΣΠΙΣΕΙ Η ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΗ ΝΔ.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Κλεισε το γαμημενο πακοχυμενο βρωμοστομα σου κακομαθημενε πιθηκε γιατι θα σου δωσω
τη γλωσσα να τη φας μουνι Τις βρισιες σου σ αυτους που σ εβγαλαν πιπα στο διαδικτυο αιντε ρουλα

 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
72
Like
86
Πόντοι
0
Έχω την αίσθηση ότι ο Κμαν δέχεται δυσανάλογα αρνητικά σχόλια σε σχέση με αυτά που λέει.

Τα οποία αν τα δεχτούμε ως αλήθειες (ποσότητα χρημάτων που δαπανά, ποιότητα και ποσότητα γυναικών που παρουσιάζει),  η έστω ένα μέρος από αυτά που λέει ότι είναι αλήθεια. Τότε δεν λέει κάτι που να δικαιολογεί τόσα αρνητικά σχόλια


Τώρα όσον αφορά το γεγονός ότι παραδέχεται ότι χρησιμοποιεί χρήμα στις προσεγγίσεις του (που αυτό πιστεύω ότι είναι που ενοχλεί περισσότερο). Τότε καλά θα ήταν όλοι οι υπόλοιποι (υποκριτές) να σκεφτούν ποσό τους στοιχίζει το σπίτι στην Γλυφάδα, το αυτοκίνητο, τα ταξίδια η ακόμα και το σούπερ μάρκετ.

Να σκεφτούν που θα πάει η Γυναίκα της ζωής τους αν δεν συνεισφέρουν όλα αυτά ?


Η ακόμα καλύτερα να σκεφτούν πόσο τους αρέσει η δουλειά που κάνουν και που αν πάψουν να την κάνουν (ώστε να κάνουν μια δουλειά που να τους αρέσει). Aν η αγάπη τούς θα μείνει μαζί?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Έχω την αίσθηση ότι ο Κμαν δέχεται δυσανάλογα αρνητικά σχόλια σε σχέση με αυτά που λέει.

Τα οποία αν τα δεχτούμε ως αλήθειες (ποσότητα χρημάτων που δαπανά, ποιότητα και ποσότητα γυναικών που παρουσιάζει),  η έστω ένα μέρος από αυτά που λέει ότι είναι αλήθεια. Τότε δεν λέει κάτι που να δικαιολογεί τόσα αρνητικά σχόλια


Τώρα όσον αφορά το γεγονός ότι παραδέχεται ότι χρησιμοποιεί χρήμα στις προσεγγίσεις του (που αυτό πιστεύω ότι είναι που ενοχλεί περισσότερο). Τότε καλά θα ήταν όλοι οι υπόλοιποι (υποκριτές) να σκεφτούν ποσό τους στοιχίζει το σπίτι στην Γλυφάδα, το αυτοκίνητο, τα ταξίδια η ακόμα και το σούπερ μάρκετ.

Να σκεφτούν που θα πάει η Γυναίκα της ζωής τους αν δεν συνεισφέρουν όλα αυτά ?


Η ακόμα καλύτερα να σκεφτούν πόσο τους αρέσει η δουλειά που κάνουν και που αν πάψουν να την κάνουν (ώστε να κάνουν μια δουλειά που να τους αρέσει). Aν η αγάπη τούς θα μείνει μαζί?
αν ειχαν σπιτ στην γλυφαδα η εστω αυτοκινητο θα τους ενωχλουσε ο κμαν?
αυτοι ολοι εδω δεν εχουν ουτε για τυροπιτα ,κακομοιρηδες για να γελαμε ειναι.
αυτο τους ενοχλει περισοτερο και οχι ποσα ξοδευει ο κμαν.
αν ειχαν δεκαευρο θα πηγαιναν μεταξι αλλα αν μπεις και δεις σε ολους στα θεματα
που γραφουν κανενας δεν εχει παει ποτε πουθενα ουτε εχει δυνατοτητα να παει.
αυτο τους κανει να γραφουν κακιες και ζηλιες,τους φταιει ο μεταναστης κμαν που βγαζει χιλιαδες
ενω αυτοι μετρανε κερματα για να παρουνε ενα καφε με 2 καλαμακια να πινουν παρεα
με την γκομενα χαχαχαχα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
πηγα στο πακετο να μου βρουνε τον πατερα μου και να ζητησω συγνωμη.
μου ελεγαν ψεματα οτι με εγκατελειψε και μεγαλωνα μονος με την γιαγια.
συγνωμη που πιστευα την πουτανα την μανα μου και μου γνωριζε καθε λιγο εξηνταρηδες
που φωναζα θειους και μου τους συντηνε σαν φιλους.
θελω ωμο και μια αγκαλια να με παρηγορησουν για ολα τα παιδικα μου τραυματα.
ειναι δυσκολο να μεγαλωνω μονο με την γιαγια γιατι η μανα μου γαμιωταν με τους θειους.
τα ψυχικα μου τραυματα δεν εχουν γιατρεια και ειπα να τα θυμισω κτυπωντας με εκει που ποναω.
ειμαι σιγουρος θα εχω και αλλα αδερφια απο αλλους πατεραδες.
ελπιζω το πακετο να με βοηθησει και να μου βρουνε ολα τα αδερφια και επιτελους να ενωθει
ολη η οικογενεια να πουμε τα ασχημα παιδικα μας χρονια που περασαμε μεγαλωνωντας με την γιαγια.
Στ αρxιδια μας το δραμα σου. Τραβα σε ψυχιατρο να στο λυσει. Δεν ειναι το σαιτ για ψυxοθεραπεια  :idiot:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Έχω την αίσθηση ότι ο Κμαν δέχεται δυσανάλογα αρνητικά σχόλια σε σχέση με αυτά που λέει.

Τα οποία αν τα δεχτούμε ως αλήθειες (ποσότητα χρημάτων που δαπανά, ποιότητα και ποσότητα γυναικών που παρουσιάζει),  η έστω ένα μέρος από αυτά που λέει ότι είναι αλήθεια. Τότε δεν λέει κάτι που να δικαιολογεί τόσα αρνητικά σχόλια


Τώρα όσον αφορά το γεγονός ότι παραδέχεται ότι χρησιμοποιεί χρήμα στις προσεγγίσεις του (που αυτό πιστεύω ότι είναι που ενοχλεί περισσότερο). Τότε καλά θα ήταν όλοι οι υπόλοιποι (υποκριτές) να σκεφτούν ποσό τους στοιχίζει το σπίτι στην Γλυφάδα, το αυτοκίνητο, τα ταξίδια η ακόμα και το σούπερ μάρκετ.

Να σκεφτούν που θα πάει η Γυναίκα της ζωής τους αν δεν συνεισφέρουν όλα αυτά ?


Η ακόμα καλύτερα να σκεφτούν πόσο τους αρέσει η δουλειά που κάνουν και που αν πάψουν να την κάνουν (ώστε να κάνουν μια δουλειά που να τους αρέσει). Aν η αγάπη τούς θα μείνει μαζί?

Διαφωνούν με όλα.Δε θέλουν τη φιλοσοφία work hard,play hard,δε θέλουν τα δύσκολα,θέλουν εύκολες καταστάσεις,διπλά στάνταρτς,εύνοια,βόλεμα κτλ και τα θεωρούν αυτονόητα.
Οπότε άμα ο άλλος τα γράψει όπως είναι δέχεται λιθοβολισμό.Γιατί αυτός σου λέει ναι είμαι ψωλάς αλλά έχω δικαιώματα και εσύ τα παραβιάζεις.Πώς θα γαμήσω τώρα εγώ κτλ.
Η δράση η δικιά μου επηρρεάζει τους άλλους,αυτό είναι σαφές εξάλλου τα έχουμε γράψει πολλές φορές.

Γι αυτό λέμε Ελλάδα το σπόνσορινγκ είναι πολύ πιο δύσκολο αφού έχεις δεκαπλάσια αντίσταση από το σύνολο.Ο άλλος παλεύει δεν το αφήνει έτσι να αλωνίζει ο σπόνσορ.
Και δεν τους αρέσει να γράφονται τόσο χύμα αυτά που κανονικά δεν επιτρέπεται να γράφονται.Θεωρούν οτι πρέπει να έχεις παλέψει να έχεις τεκμηριώσει δικαίωμα πριν γίνει δεκτό οτι μπορείς να τα γράψεις.
Δε θέλουν το ντεμί,το ψόφιο,τη μισή προσπάθεια.
Δηλαδή σε στυλ καλό το σπόνσορινγκ αλλά εσύ ο συγκεκριμένος δεν μπορείς να το κάνεις γιατί δεν έχεις τα φόντα και δε δέχομαι αυτά που λες,δεν το δέχομαι από εσένα φάση.Είναι προσωποποιημένο δεν είναι θέμα γενικών αρχών.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι και άλλα θέματα.Υπάρχει επέλαση φεμινισμού,metoo κτλ ολόκληρης φιλοσοφίας και εσύ δείχνεις γκόμενες με σκατά στο στόμα,υπάρχει κίνημα Mgtow και εσύ δείχνεις γκόμενες να σου γλύφουν τον κώλο,οι νέοι είναι καταμπερδεμένοι και εσύ δείχνεις πώς γαμάς αβέρτα στο ανατολικό μπλοκ,ο άλλος τσίμα τσίμα τα φέρνει πέρα με ένα 500άρικο και φρίττει και εσύ δείχνεις ο γαμιάς του εξωτερικού όλα αυτά δημιουργούν μια φυσική αντίδραση,θεωρούνται ύβρις,αίσχος.
Αυτοί θέλουν να φύγεις όσο το δυνατό νωρίτερα σε θεωρούν εμπόδιο,μαλάκα,οτι εμποδίζεις τη δική τους ευμάρεια.Δε σε θέλουν δηλαδή.Αλλο τι κάνουμε.
Γενικά σαν αδικαιολόγητο.Ενώ π.χ. η γενιά Πολυτεχνείου έχει κατσικωθεί αλλά γίνεται αποδεκτή γιατί πολέμησε ή στάθηκε τυχερή.Από εμάς δε δέχονται τέτοια υπεροχή,δε θεωρούν οτι αξίζουμε ή οτι αντιπροσωπεύουμε κάτι.
Γενικά στο image υστερούμε κάπως.Είμαστε της πρακτικής σχολής.Απλά γαμάμε ενώ οι παλαιοί και οι νεώτεροι φροντίζουν για το image.Για αυτό μας βλέπουν σα μαλάκες,losers,χαλαρούς,προκλητικούς,αδιάφορους,σταρχιδιστές,αδύναμους κτλ,δεν είναι κάτι νέο πάντα έτσι ήταν τα τελευταία 20 χρόνια.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
σε συμβουλευω να πας στο πακετο να σου βρουνε τον πατερα σου και να ζητησεις συγνωμη.
συγνωμη που σου ελεγαν ψεματα οτι σε εγκατελειψε και μεγαλωνες μονος με την γιαγια.
συγνωμη που πιστευες την πουτανα την μανα σου και σου γνωρισε καθε λιγο εξηνταρηδες
που φωναζες θειους και σου τους συντηνε σαν φιλους.
αν θες ωμο και μια αγκαλια ελα να σε παρηγορησω για ολα τα παιδικα σου τραυματα.
ειναι δυσκολο να μεγαλωνεις μονο με την γιαγια γιατι η μανα σου γαμιωταν με τους θειους.
τα ψυχικα σου τραυματα δεν εχουν γιατρεια και ειπα να στα θυμισω κτυπωντας σε εκει που πονας.
ειμαι σιγουρος θα εχεις και αλλα αδερφια απο αλλους πατεραδες.
ελπιζω το πακετο να σε βοηθησει και να σου βρουνε ολατα αδερφια και επιτελους να ενωθειτε
ολη η οικογενεια να πειτε τα ασχημα παιδικα σας χρονια που περασατε μεγαλωνωντας με την γιαγια.

Στ αρxιδια μας το δραμα σου. Τραβα σε ψυχιατρο να στο λυσει. Δεν ειναι το σαιτ για ψυxοθεραπεια  :idiot:

Τελικά ρε παιδιά ποιος πήγε στο πάμε πακέτο? :think:
Έχω κάτσει και βλέπω κονσέρβα όλα τα επισόδια της τελευταίας πενταετίας και δε μπορώ να βγάλω άκρη... :undecided:
 

iagouaros1

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2019
Μηνύματα
251
Like
169
Πόντοι
1
Εγώ δίνω μια μέθοδο πώς να ξεφύγει ο άλλος από τους φυσικούς περιορισμούς που του επιβάλουν η εμφάνιση,η καταγωγή,το εισόδημα το κοινωνικό προφίλ και να γαμήσει μουνάρες πολύ πάνω από την κλάση του.
Λέω πώς γίνεται αυτό,είναι τσελεμεντές φάση.
Είναι ένας από τους τρόπους που γίνεται βέβαια που ταιριάζει σε εμένα για αυτό εγώ τον ανέπτυξα.
Υπάρχουν και άλλοι τρόποι π.χ. αυτοβελτίωση να πας γυμναστήριο να γίνεις μπρατσέτο να το παίζεις γαμέας,social game,να δικτυωθείς καλά σε κύκλους να γνωρίζεις τα καλύτερα μουνιά,να ανεβάσεις το εισόδημα αποφασιστικά με καλές επενδύσεις κτλ.

Το δικό μου σύστημα πάντως έχει αποτέλεσμα.Πάντα είχε αφού το ανέπτυξα επί του πεδίου,είναι εντελώς πρακτικό σύστημα.
Εχω και εμπειρία 20 χρόνια στο μπλοκ οπότε για να φτάσει ο άλλος σε τέτοιο επίπεδο θέλει αντίστοιχη εμπειρία,αρκετά δύσκολο.Παλιά ήτανε πολύ φτηνά και ήτανε πολύ εύκολο να μάθεις τα βασικά ενώ τώρα πρέπει να πληρώσεις ένα σωρό λεφτά μόνο για να μάθεις,καμία σχέση.

Για πες τον τρόπο; Εσυ χαλάς 500 ευρώ σε μια μέρα. Αν ο άλλος τα βγάζει τον μήνα, πως θα γαμήσει μουνάρες;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για πες τον τρόπο; Εσυ χαλάς 500 ευρώ σε μια μέρα. Αν ο άλλος τα βγάζει τον μήνα, πως θα γαμήσει μουνάρες;

Τα έχω περιγράψει πολλές φορές πώς μπορείς να γαμήσεις με λίγα λεφτά.Απλώς χάνονται μέσα στα υπόλοιπα και δεν μπορώ να επαναλαμβάνομαι.
Εγώ παλιά προ εικοσαετίας έμενα σε χόστελς ή ξενοδοχεία με 20 ευρώ τη μέρα και είχα 10 ευρώ τη μέρα έξοδα.Κυκλοφορούσα με το λεωφορείο.
Ρούχα των 20 ευρώ το καθένα.Ομως είχα ενέργεια και εμφάνιση τότε.Οπότε αντιρρόπιζα την έλειψη ρευστού.
Το mindset ήταν ακριβώς ο ίδιο.Απλά ήταν άλλα τα μέσα.
Πρέπει να τρέχεις και να το κυνηγάς.Απλά πρέπει να το έχεις κάπως μέσα σου.Δεν αλλάζει αυτό.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Τα έχω περιγράψει πολλές φορές πώς μπορείς να γαμήσεις με λίγα λεφτά.Απλώς χάνονται μέσα στα υπόλοιπα και δεν μπορώ να επαναλαμβάνομαι.
Εγώ παλιά προ εικοσαετίας έμενα σε χόστελς ή ξενοδοχεία με 20 ευρώ τη μέρα και είχα 10 ευρώ τη μέρα έξοδα.Κυκλοφορούσα με το λεωφορείο.
Ρούχα των 20 ευρώ το καθένα.Ομως είχα ενέργεια και εμφάνιση τότε.Οπότε αντιρρόπιζα την έλειψη ρευστού.
Το mindset ήταν ακριβώς ο ίδιο.Απλά ήταν άλλα τα μέσα.


:respect: :respect: :respect:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.689
Like
52.128
Πόντοι
12.756
Τελικά ρε παιδιά ποιος πήγε στο πάμε πακέτο? :think:
Έχω κάτσει και βλέπω κονσέρβα όλα τα επισόδια της τελευταίας πενταετίας και δε μπορώ να βγάλω άκρη... :undecided:
Εχασες φωτο που εβαλε ο Corso και κατεβηκε asap :-μ αλλον τον κοντοπουτανο εδειχνε :grin:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • niche.jpg
    niche.jpg
    27,3 KB · Εμφανίσεις: 21

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
παλιά προ εικοσαετίας έμενα σε χόστελς ή ξενοδοχεία με 20 ευρώ τη μέρα και είχα 10 ευρώ τη μέρα έξοδα.
Κυκλοφορούσα με το λεωφορείο.
Ρούχα των 20 ευρώ το καθένα.Ομως είχα ενέργεια και εμφάνιση τότε.Οπότε αντιρρόπιζα την έλειψη ρευστού.
Το mindset ήταν ακριβώς ο ίδιο. Απλά ήταν άλλα τα μέσα.
Πρέπει να τρέχεις και να το κυνηγάς. Απλά πρέπει να το έχεις κάπως μέσα σου. Δεν αλλάζει αυτό.
Προς τιμη σου εαν καμακωνες με αυτα τα λιγα τοτε.
Σημερα το να πληρωνεις ταριφες του διαδικτυου δεν το λες καμακι, αλλα μια απλη χρηματικη συναλλαγη
που μπορει να την κανει και ενας συνταξιουxος αν εxει λιγο xρονο και xρημα.  :sunglasses:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν μπορείς να τα κάνεις αυτά με λεφτά αν δεν έχεις εμπειρία πώς γίνεται χωρίς λεφτά.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν μπορείς να τα κάνεις αυτά με λεφτά αν δεν έχεις εμπειρία πώς γίνεται χωρίς λεφτά.

Όπως τα λέει ο άρχοντας,πρέπει να 'χεις περάσεις από όλες τις βαθμίδες...ξεκινάς από λάντζα και κάποια στιγμή αν έχεις τα προσόντα ίσως γίνεις το αφεντικό!

Ο Κμαν είναι boss και πάει για BIG BOSS!
:hi:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Όπως τα λέει ο άρχοντας,πρέπει να 'χεις περάσεις από όλες τις βαθμίδες...ξεκινάς από λάντζα και κάποια στιγμή αν έχεις τα προσόντα ίσως γίνεις το αφεντικό!

Ο Κμαν είναι boss και πάει για BIG BOSS!
:hi:
Μα το θέμα με τον άρχοντα είναι ότι δεν γαμαει.
Ξοδεύει χιλιάδες ευρώ για να βγαλει φωτο και να κανει το κομμάτι του.
Για αυτό έχει γίνει τσιρκο μεντρανο το νημα και γράφεται ιστορία καθημερινά.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τα έχω περιγράψει πολλές φορές πώς μπορείς να γαμήσεις με λίγα λεφτά.Απλώς χάνονται μέσα στα υπόλοιπα και δεν μπορώ να επαναλαμβάνομαι.
Εγώ παλιά προ εικοσαετίας έμενα σε χόστελς ή ξενοδοχεία με 20 ευρώ τη μέρα και είχα 10 ευρώ τη μέρα έξοδα.Κυκλοφορούσα με το λεωφορείο.
Ρούχα των 20 ευρώ το καθένα.Ομως είχα ενέργεια και εμφάνιση τότε.Οπότε αντιρρόπιζα την έλειψη ρευστού.
Το mindset ήταν ακριβώς ο ίδιο.Απλά ήταν άλλα τα μέσα.
Πρέπει να τρέχεις και να το κυνηγάς.Απλά πρέπει να το έχεις κάπως μέσα σου.Δεν αλλάζει αυτό.
Γιατί τώρα ζεις καλύτερα? :2funny:τότε δηλαδή ντυνόσουν καλύτερα  :2funny:γιατί τώρα κουρέλια φοράς,ενέργεια που να σου μείνει αν δουλεύεις στο εργοστάσιο 14ώρες τη μέρα  :2funny:Και τώρα με το λεωφορείο πας :2funny: δεν έχεις αμάξι στα 50 σου  :headbang:
  Τότε βέβαια πρέπει να σου σηκωνοταν  :2funny:ενώ τώρα είσαι ανίκανος  δεν σου κάνει κου κου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom