Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΗΛΙΘΙΕ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ..
ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΕΓΡΑΦΕΣ Κ ΓΡΑΦΕΙΣ..
Σ Κ Α Σ Ε..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Εγώ δίνω μια μέθοδο πώς να ξεφύγει ο άλλος από τους φυσικούς περιορισμούς που του επιβάλουν η εμφάνιση,η καταγωγή,το εισόδημα το κοινωνικό προφίλ και να γαμήσει μουνάρες πολύ πάνω από την κλάση του.
Λέω πώς γίνεται αυτό,είναι τσελεμεντές φάση.
Είναι ένας από τους τρόπους που γίνεται βέβαια που ταιριάζει σε εμένα για αυτό εγώ τον ανέπτυξα.
Σ Κ Α Σ Ε ΒΛΑΚΑ..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εγώ δίνω μια μέθοδο πώς να ξεφύγει ο άλλος από τους φυσικούς περιορισμούς που του επιβάλουν η εμφάνιση,η καταγωγή,το εισόδημα το κοινωνικό προφίλ και να γαμήσει μουνάρες πολύ πάνω από την κλάση του.
Λέω πώς γίνεται αυτό,είναι τσελεμεντές φάση.
Είναι ένας από τους τρόπους που γίνεται βέβαια που ταιριάζει σε εμένα για αυτό εγώ τον ανέπτυξα.

Πάμε πάλι μπας και καταλάβεις.
Ενας που έχει ωραίο σώμα και εμφάνιση,θα πηδήξει ωραίες γυναίκες εύκολα,χωρις κόπο και τις μαλακίες που κάνεις εσυ.Και θα γουστάρουν μαζί του.
Εσύ τις πληρώνεις και δεν σου κάθονται.Και δεν τους αρεσεις σαν άντρας.
Γκέγκε?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πάμε πάλι μπας και καταλάβεις.
Ενας που έχει ωραίο σώμα και εμφάνιση,θα πηδήξει ωραίες γυναίκες εύκολα,χωρις κόπο και τις μαλακίες που κάνεις εσυ.Και θα γουστάρουν μαζί του.
Εσύ τις πληρώνεις και δεν σου κάθονται.Και δεν τους αρεσεις σαν άντρας.
Γκέγκε?

Ας πάει τότε ο ωραίος Πολωνία,Ουκρανία κτλ να δούμε τι θα πηδήξει.
Εγώ δεν έχω αντίρρηση.Απλά δεν είναι τόσο απλό.
Αμα ο ένας είναι εννιάρι σε εμφάνιση αλλά καταβάλει προσπάθεια για πέντε εφτάρι θα γαμήσει.Το ίδιο επίπεδο θα γαμήσει και ένας άντρας πεντάρι που κάνει προσπάθεια για εννιά.Οι εργατοώρες που ρίχνεις παίζουν τεράστιο ρόλο,αυξάνεις τρομερά το βεληνεκές.
Αμα κάποιος άντρας δεν έχει αξιόλογη εμφάνιση πρέπει να αντιρροπίζει σε προσπάθεια και εργασία.Δε γίνεται αλλιώς.Αλλιώς θα τον πιει κλαρίνο από τους μορφονιούς,τους σφίχτες,τους γαμπρούς κτλ.Χρειάζεται η μαχητική προσέγγιση.
Και στις γκόμενες αρέσουν οι μαχητικοί άντρες που έχουν κάτι να προσφέρουν τι να τον κάνουν το μορφονιό,το σφίχτη και το μοδάτο που αυτοθαυμάζεται όλη την ώρα στον καθρέφτη?Τι να κερδίσει μια γκόμενα από έναν άντρα ωραιοπαθή?Να νιώθει μειονεκτικά?
Αυτές θέλουν αναβάθμιση του στάτους τους,άμεσο όφελος.
Αυτά τα λένε οι ίδιες οι Σλάβες δηλαδή οτι η εμφάνιση στους άντρες παίζει πολύ μικρό ρόλο.
Οι Τσέχες λένε οτι ένας άντρας αρκεί να είναι ομορφότερος από ένα γουρούνι,αυτό αρκεί απολύτως.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ας πάει τότε ο ωραίος Πολωνία,Ουκρανία κτλ να δούμε τι θα πηδήξει.
Εγώ δεν έχω αντίρρηση.Απλά δεν είναι τόσο απλό.
Αμα ο ένας είναι εννιάρι σε εμφάνιση αλλά καταβάλει προσπάθεια για πέντε εφτάρι θα γαμήσει.Το ίδιο επίπεδο θα γαμήσει και ένας άντρας πεντάρι που κάνει προσπάθεια για εννιά.Οι εργατοώρες που ρίχνεις παίζουν τεράστιο ρόλο,αυξάνεις τρομερά το βεληνεκές.

Είσαι στην κοσμάρα σου κυριολεκτικά.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Πάμε πάλι μπας και καταλάβεις.
Ενας που έχει ωραίο σώμα και εμφάνιση,θα πηδήξει ωραίες γυναίκες εύκολα,χωρις κόπο και τις μαλακίες που κάνεις εσυ.Και θα γουστάρουν μαζί του.
Εσύ τις πληρώνεις και δεν σου κάθονται.Και δεν τους αρεσεις σαν άντρας.
Γκέγκε?
ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΣ ΡΕ..
ΑΥΤΟΣ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΣΠΟΥΔΑΙΩΤΕΡΟ..
ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΩΧΝΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΚΑΥΛΩΝΕΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙ ΑΝΗΛΕΩΣ..
ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΛΑΜΠ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΛΕΖΑΝΤΑ..
ΕΝΑΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΓΚΙΟΖΗΣ ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣ ΠΙΘΗΚΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ..
ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ???
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είσαι στην κοσμάρα σου κυριολεκτικά.

Σου λέω οτι μπορούν να πάνε οι ωραίοι να σκίσουν κώλους Πολωνία,Ουκρανία,Ρωσία κτλ.
Ομως δεν πάνε.Και όσοι πάνε μια φορά δεν ξαναπατάνε.
Ο λόγος είναι αυτά που περιέγραψα.Δεν είναι θέμα αρχών.
Είναι αυτό που είναι γιατί έτσι είναι.
Αν μπορεί αυτός ας πάει να αλλάξει τις γκόμενες.
Δεν μπορούν άλλο τι έχουν αυτοί στο μυαλό τους σα φυσιολογικό και γενικές αρχές και άλλο τι γίνεται στην πράξη.Στην πράξη στο δια ταύτα είναι αυτά που περιγράφω.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Απλά το πρόβλημα είναι οτι ο άλλος έχει μια μαλακία στο μυαλό του για τη γενική κατάσταση και μετά ό,τι δε συμφωνεί με τη μαλακία και τις αρχές που έχει αυτός το θεωρεί απαράδεκτο,παπαριά,τρελό,μαλακία,ανήθικο ελεεινό κτλ.
Οι γκόμενες έτσι σκέφτονται,τις ρωτάς και στα λένε και να μην τις ρωτήσεις στα λένε.Θα κάτσω εγώ να κάνω ηθική κριτική ή θα ψάξω να αλλάξω την κατάσταση?Εγώ να γαμήσω θέλω.Κοιτάω τι θέλουνε και τους το δίνω.Δεν ασχολούμαι με ηθικές διδασκαλίες και αμπελοφιλοσφίες,έχω άμεση προσέγγιση.
Ισα ίσα εμένα δε μου αρέσουν καθόλου αυτά που κάνουν οι γκόμενες,τις απεχθάνομαι τελείως στη συμπεριφορά και δεν τις αντέχω πάνω από δυο τρεις μέρες.Το μουνί τους θέλω μόνο.
Αυτό είναι ένα πρόβλημα και όσο μεγαλώνεις τόσο λιγότερο ανεκτικός γίνεσαι στη γυναικεία μαλακία.Μικρός μπορεί να τις συνηθίσεις,μετά δε γίνεται.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Απλά το πρόβλημα είναι οτι ο άλλος έχει μια μαλακία στο μυαλό του για τη γενική κατάσταση και μετά ό,τι δε συμφωνεί με τη μαλακία και τις αρχές που έχει αυτός το θεωρεί απαράδεκτο,παπαριά,τρελό,μαλακία,ανήθικο ελεεινό κτλ.
Οι γκόμενες έτσι σκέφτονται,τις ρωτάς και στα λένε και να μην τις ρωτήσεις στα λένε.Θα κάτσω εγώ να κάνω ηθική κριτική ή θα ψάξω να αλλάξω την κατάσταση?Εγώ να γαμήσω θέλω.Κοιτάω τι θέλουνε και τους το δίνω.Δεν ασχολούμαι με ηθικές διδασκαλίες και αμπελοφιλοσφίες,έχω άμεση προσέγγιση.
Ισα ίσα εμένα δε μου αρέσουν καθόλου αυτά που κάνουν οι γκόμενες,τις απεχθάνομαι τελείς στη συμπεριφορά και δεν τις αντέχω πάνω από δυο τρεις μέρες.Το μουνί τους θέλω μόνο.
ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ..
ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ..
ΔΕΝ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ..
ΟΛΟΙ ΣΕ ΡΟΧΑΛΙΑΖΟΥΝ..
Σ Κ Α Σ Ε..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ..
ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ..
ΔΕΝ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ..
ΟΛΟΙ ΣΕ ΡΟΧΑΛΙΑΖΟΥΝ..
Σ Κ Α Σ Ε..

Ποιος σε κατουράει εσένα.Εδώ βέβαια έχεις την επιδοκιμασία του μέσου όρου για αυτό σε κατουράω περισσότερο.
Ρε πάπαρε δεν μπορείς να προκαλείς τον άλλον,δεν υπάρχεις στο παίγνιο.Ο,τι και να κάνεις στον άσσο θα είσαι.
Δεν υπάρχει θέμα να σε αντιμετωπίσει κάποιος αφού δεν αντιπροσωπεύεις τίποτα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γιατί υπάρχουν τόσοι πολλοί που υποστηρίζουν το στάτους κβο?
Τέλος πάντων εγώ ασκώ απελευθερωτική επίδραση.Οποιος θέλει να βγάλει την πούτσα έξω και να αλωνίσει στα σλαβικά μουνολίβαδα μπορεί να ακολουθήσει τις διδαχές μου.
Αν θέλει συμβατικά πράγματα να γαμάει στα κυβικά του,στρογγυλές αναλύσεις και μέσους όρους ας κάνει ό,τι κάνουν οι άλλοι.
Συνήθως υπάρχει βέβαια ένας λόγος που σας έχουν από κάτω και τον ξέρετε και εσείς πολύ καλά.Αλλο τι λέμε εδώ για τσομπάνηδες,πολυβόλα κτλ.Στον πραγματικό κόσμο έχεις να κάνεις με τις πραγματικές συνθήκες.Το θέμα είναι πώς ξεπερνάς τους φυσικούς περιορισμούς,το excess,η ύβρις που λένε.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Γιατί υπάρχουν τόσοι πολλοί που υποστηρίζουν το στάτους κβο?
Τέλος πάντων εγώ ασκώ απελευθερωτική επίδραση.Οποιος θέλει να βγάλει την πούτσα έξω και να αλωνίσει στα σλαβικά μουνολίβαδα μπορεί να ακολουθήσει τις διδαχές μου.
Αν θέλει συμβατικά πράγματα να γαμάει στα κυβικά του,στρογγυλές αναλύσεις και μέσους όρους ας κάνει ό,τι κάνουν οι άλλοι.
ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΟΥ ΨΥΧΟΠΑΘΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑ..
ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΖΑΝΤΑ ΗΛΙΘΙΕ..
ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΒΛΑΚΑΜΑ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Ποιος σε κατουράει εσένα.Εδώ βέβαια έχεις την επιδοκιμασία του μέσου όρου για αυτό σε κατουράω περισσότερο.
Ρε πάπαρε δεν μπορείς να προκαλείς τον άλλον,δεν υπάρχεις στο παίγνιο.Ο,τι και να κάνεις στον άσσο θα είσαι.
Δεν υπάρχει θέμα να σε αντιμετωπίσει κάποιος αφού δεν αντιπροσωπεύεις τίποτα.
τι να κατουρησεις ρε ταραμα???
Ενα ΣαββατοΚυριακο μου ολη σου η ζωη..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Γιατί υπάρχουν τόσοι πολλοί που υποστηρίζουν το στάτους κβο?
Τέλος πάντων εγώ ασκώ απελευθερωτική επίδραση.Οποιος θέλει να βγάλει την πούτσα έξω και να αλωνίσει στα σλαβικά μουνολίβαδα μπορεί να ακολουθήσει τις διδαχές μου.
Αν θέλει συμβατικά πράγματα να γαμάει στα κυβικά του,στρογγυλές αναλύσεις και μέσους όρους ας κάνει ό,τι κάνουν οι άλλοι.
Συνήθως υπάρχει βέβαια ένας λόγος που σας έχουν από κάτω και τον ξέρετε και εσείς πολύ καλά.Αλλο τι λέμε εδώ για τσομπάνηδες,πολυβόλα κτλ.Στον πραγματικό κόσμο έχεις να κάνεις με τις πραγματικές συνθήκες.Το θέμα είναι πώς ξεπερνάς τους φυσικούς περιορισμούς,το excess,η ύβρις που λένε.

Ψάξε για κανέναν ψυχολόγο ή ψυχίατρο...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Γιατί υπάρχουν τόσοι πολλοί που υποστηρίζουν το στάτους κβο?
Τέλος πάντων εγώ ασκώ απελευθερωτική επίδραση.Οποιος θέλει να βγάλει την πούτσα έξω και να αλωνίσει στα σλαβικά μουνολίβαδα μπορεί να ακολουθήσει τις διδαχές μου.
Αν θέλει συμβατικά πράγματα να γαμάει στα κυβικά του,στρογγυλές αναλύσεις και μέσους όρους ας κάνει ό,τι κάνουν οι άλλοι.
Συνήθως υπάρχει βέβαια ένας λόγος που σας έχουν από κάτω και τον ξέρετε και εσείς πολύ καλά.Αλλο τι λέμε εδώ για τσομπάνηδες,πολυβόλα κτλ.Στον πραγματικό κόσμο έχεις να κάνεις με τις πραγματικές συνθήκες.Το θέμα είναι πώς ξεπερνάς τους φυσικούς περιορισμούς,το excess,η ύβρις που λένε.
:tomato:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ λέω στα παιδιά πώς θα γαμήσουν απλά δεν έχω τόση ενέργεια να το βάλω στο mainstream.Δε θα παλέψω κιόλας.Ο νοών νοείτω.
Γενικά αυτό είναι ένα πρόβλημα ενώ έχουμε πάντα δίκιο βαριόμαστε να το υπερασπιζόμαστε.Είναι σταρχιδιστική προσέγγιση,Generation X φάση.Αν με αφήσουν να μιλήσω θα κόψω φυσικά κώλους αλλά φυσικά δε με αφήνουνε.
Οπότε τα γράφω μόνο εδώ ιντερνετικά που το θεωρούν ψετομαγκιά αφού δεν τους αντιμετώπισες στο real που θα σε κόβανε αλλά εγώ τους κατουράω.Βαριέμαι δηλαδή να ασχοληθώ.Αυτό αυτοί το θεωρούν αδυναμία.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Μπα, πήρες αδεια απο τον αφεντη σου κουασιμόδε; Εσυ πως την ειδες, ο αγραμματος δικηγορος του βλακμαν; Γιατι πετιεσαι σαν πουτσα συνεχεια για να τον υπερασπιστεις. Μηπως σε σπρωχνει, και σε νοιαζει; Eλα βρε προσκοπάκι δεξί @ρχίδι του ποκοπικου γελοία μορφή. Ενηλικιωσου πρωτα.
Που πας στο βουκουρεστι και σου παίζουν μια πηχτή μπουμπουκατη στα στουντιο και μετα νομιζεις
οτι γ@μησες..  Ξεμπερδεψε πρωτα μεσα στο ηλιθιο παιδικό μυαλο σου την Μ@λακία απο το Γ@μησι,
Και μετά μιλάμε..  :idiot:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο μουγκός μίλησε :grin: :grin:

Έπρεπε να τους πεις να σε αφήσουν να πάρεις μάτι τους Πακιστανούς ρε κακομοίρη  :2funny: :2funny: :2funny:

Κριτικάρεις και κόσμο!Που ούτε στα μπουρδέλα δε σε αφήνουν να γαμήσεις...κορόιδο   :-( :-(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom