Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Λες να έρχονται για τα λεφτά?Νομίζω πιο πολύ για τον πούτσο έρχονται αλλά ποιος ξέρει.

θεος!
επειδη τους γαμας την υγεια στο πηδημα και τις κανουν να τρεμουν σα να εχουν παρκινσον ερχονται

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Οι βίζιτες ειναι γυναικες, οι γυναίκες δεν ειναι απαραιτητα βύζιτες.

Εσυ πας μονο με βίζιτες , αλλα προσπαθεις να πεισεις τον εαυτό σου (βασίκά τον έχεις πεισει, και εκεί υφίσταται η ψυχολογική σου παθογένεια) και τους γύρω σου οτι ειναι "γυναικες η γκομενες".

Ελα ομως που απο την στιγμή που συμφωνήθηκε οικονομικό αντίτιμο ειναι βίζιτες τυπε.
Σωστό..
 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
72
Like
86
Πόντοι
0
Οι βίζιτες ειναι γυναικες, οι γυναίκες δεν ειναι απαραιτητα βύζιτες.

Εσυ πας μονο με βίζιτες , αλλα προσπαθεις να πεισεις τον εαυτό σου (βασίκά τον έχεις πεισει, και εκεί υφίσταται η ψυχολογική σου παθογένεια) και τους γύρω σου οτι ειναι "γυναικες η γκομενες".

Ελα ομως που απο την στιγμή που συμφωνήθηκε οικονομικό αντίτιμο ειναι βίζιτες τυπε.
ειστε σιγουρος ?

Δηλαδή αν σου ζητήσει 50 ευρώ ειναι βύζιτα 

Αν όμως έρχεται σπίτι σου ΜΟΝΟ αν αυτο ειναι μονοκατοίκια  στο Ψηχικο η οταν σε στελνει στο super market με τη λιστα ?

τοτε ? (είναι αγάπη) ?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.453
Like
7.985
Πόντοι
2.356
Οταν της στελνεις/δινεις χρηματα στο χερι ειναι πουτανα ,τα υπολοιπα ειναι απλα πιπες.
Στο πληρωμενο για τα γουστα και την ποιοτητα των γυναικων εναν μονο εχω παραδεχτει απο εδω μεσα ,τον φιλο yorkie (δεν γραφει πλεον δυστυχως)
με κριτικες, φωτο ,αναλυτικες τιμες απο τις ρωσιδες που επαιρνε στο Παρισι και τις αμερικανες στο Λος Αντζελες ,αλλον ελληνα που να εχει κανει κατι παρομοιο δεν γνωριζω ...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα μιλησα με τασο και αποφασισα να μην παω μινσκ αφου δεν καιγομε.
χτες φιλος μου αρμενιος που η γυναικα του απο δνεπροπετροφσκ ειναι
ειπε μην πας ουτε δνηπρο μαλακια ειναι τραβα κιεβ και αρμενια γεωργια καλοκαιρι
 

HornyGuy4

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
78
Like
2
Πόντοι
0
ειστε σιγουρος ?

Δηλαδή αν σου ζητήσει 50 ευρώ ειναι βύζιτα  

Αν όμως έρχεται σπίτι σου ΜΟΝΟ αν αυτο ειναι μονοκατοίκια  στο Ψηχικο η οταν σε στελνει στο super market με τη λιστα ?

τοτε ? (είναι αγάπη) ?
Εξαρτάται απο το context κατω απο το οποιο γινεται η συνευρεση.

Οταν βρισκεις μια κοπελα στο internet, και της προσφέρεις χρηματικο ποσό για να συναντηθήτε, ειναι βίζιτα.
Δεν ειναι γκομενα που σε συνάντησε γιατι της αρέσεις.
Τελος.

Στον αντίποδα, αν βρεις μια στο ιντερνετ και απλα μιλατε (skype κτλ), και μέτά απο κπαποιο διαστημα πάει το πραγμα για συνάντηση χωρίς χρηματικο ανίτιμο, τοτε ναι η κοπελα κατι είδε που της έκανε εντύπωση και θελει να σε δει απο κοντά.

Κοινη λογική.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και αν σου ζητήσει λεφτά μετα το γαμησι ή ενα μηνα μετα τι είναι?
Γενικώς υπάρχουν πολλές παραλλαγές και πολλές ντεμι φάσεις.
Μπορεί να γαμας ας πούμε μία τζαμπα και μετα απο δυο εβδομάδες  να σου ζητησει λεφτα ή δώρα.
Η να τη γαμας τζάμπα τη μια φορά και με λεφτά την επόμενη.Εχει πολλές παραλλαγές.
Είναι αυτες που πανε με ολους ειναι αλλες που αρμέγουν λιγους και αλλες που πανε μονο με ένα σπονσορα.
Αυτες που πανε με ολους επαγγελματίες πουτανες φυσικα κοστίζουν λιγότερο αφου τα παίρνουν από πολλες μεριές.

Αυτές που λεμε σπονσορετς εχουν συνήθως λιγους σπόνσορες που τους ξέρουν προσωπικά και εχουν ψευτοσχεση.
Και είναι και καλυτερη λυση.Ενα μοντελο αντι να γίνει βίζιτα να την πηδανε ολοι και να ξεφτιλιστει βρισκει μερικούς διακριτικους σπόνσορες και κανει τη δουλειά της.
Για καθε πουτανα υπαρχουν 10 κοπέλες που γουστάρουν σπονσορινγκ χωρίς να ειναι πουτανες.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Και αν σου ζητήσει λεφτά μετα το γαμησι ή ενα μηνα μετα τι είναι?
Γενικώς υπάρχουν πολλές παραλλαγές και πολλές ντεμι φάσεις.
Μπορεί να γαμας ας πούμε μία τζαμπα και μετα απο δυο εβδομάδες  να σου ζητησει λεφτα ή δώρα.
Η να τη γαμας τζάμπα τη μια φορά και με λεφτά την επόμενη.Εχει πολλές παραλλαγές.
Είναι αυτες που πανε με ολους ειναι αλλες που αρμέγουν λιγους και αλλες που πανε μονο με ένα σπονσορα.
Αυτες που πανε με ολους επαγγελματίες πουτανες φυσικα κοστίζουν λιγότερο αφου τα παίρνουν από πολλες μεριές.

Να σου βάλω και μια ακόμα κατηγορία,από την αντρική πλευρά όμως γιατί είμαι 100% σίγουρος ότι εσύ είσαι συνειδητοποιημένος σε αυτά που κάνεις και όταν λες ότι οι σπονσορέτες σου είναι γκόμενες το εννοείς διαφορετικά.
Αυτοί που γαμάνε βίζιτες σε ραντεβού σκάνε 100,200 ή και 300 ευρώ την ώρα και περιμένουν τις πουτάνες στο δωμάτιο του ξενοδοχείου με λουλούδια και σοκολατάκια πως λέγονται?

Εσύ έχεις πάρει ποτέ λουλούδια σε σπονσορέτα-γκόμενα?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Να σου βάλω και μια ακόμα κατηγορία,από την αντρική πλευρά όμως γιατί είμαι 100% σίγουρος ότι εσύ είσαι συνειδητοποιημένος σε αυτά που κάνεις και όταν λες ότι οι σπονσορέτες σου είναι γκόμενες το εννοείς διαφορετικά.
Αυτοί που γαμάνε βίζιτες σε ραντεβού σκάνε 100,200 ή και 300 ευρώ την ώρα και περιμένουν τις πουτάνες στο δωμάτιο του ξενοδοχείου με λουλούδια και σοκολατάκια πως λέγονται?

Εσύ έχεις πάρει ποτέ λουλούδια σε σπονσορέτα-γκόμενα?

Οχι ρε,τι λουλούδια?Λουλούδια δεν εχω παρει ποτε ούτε σε γκόμενες που γαμησα τζάμπα.
Απλά αυτό που γίνεται είναι οτι οσο μεγαλώνεις οι γκόμενες σου ζητάνε λεφτά.Η γκόμενα που τη γαμας τζαμπα οταν είσαι 35,η ίδια ακριβώς γκόμενα ζητάει λεφτά οταν είσαι 45.
Αυτό συμβαίνει διότι
1.Θεωρούν οτι ο μεσήλικας εχει μεγαλύτερα εισοδήματα
2.Δε σε βλέπουν σα γαμπρό αφού έχεις ξεπεράσει την ημερομηνία λήξης.
Συνεπώς αφού δεν την παντρεύεσαι πρέπει να την πληρώνεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η αλλη λυση είναι να πας καθαρα για πουτάνες,εσκορτς κτλ αλλά για αυτό δεν αξιζει το Κιεβο ή η Πολωνία αφού Ελλάδα έχει ιδιας εμφάνισης πουτανες σε χαμηλότερες τιμές.
Κίεβο αξίζει μονο για σπονσορινγκ,ελευθερο καμάκι.Παλια άξιζε και για σεμιπρος,μικρουλες που εκαναν αρπαχτες.
Κίεβο δηλαδή εχει νόημα αν είσαι εμφανισιμος και πας να βγάλεις γκόμενα τζάμπα ή αν πας για να σπονσοραρεις.
Αν πας Κίεβο για πουτανες,δεν αξιζει.
Επειδή και το καμακι και το σπονσορινγκ είναι επιπονα και λόγω ανταγωνισμού οι πιο πολλοί απογοητεύονται Κίεβο και δεν ξαναπατανε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κοίτα τώρα κμαν...αν θες να φτιάξεις το νήμα σου και να έχει για κάποιους πραγματικά νόημα, κοίτα να το κάνεις κάπως έτσι...

με περισσότερες ίνφο για κολ γκιρλς, σπονσορετς, ξενοδοχεία φυσικά, αλλά σε αυτό το στυλ.
και άσε κατά μέρος τους βαλκανικούς πυραύλους και τα πέη...

Αυτός ποστάρει φωτός από κτίρια και δέντρα.Είδες να ποστάρω εγώ τέτοιες φωτός?Εγώ μόνο από γκόμενες ποστάρω.
Γενικά χρειάζεται φόκους,προσήλωση στην αποστολή.Δεν απλώνομαι καθόλου,δεν περιγράφω τίποτα άλλο εκτός από γκόμενες.Του άλλου του παραλύει το νευρικό σύστημα με τέτοια συγκέντρωση προσοχής,δεν αντέχει και θέλει να απλώνεται.
Εγώ είμαι συνεχώς όλη την ώρα φανατικά και μοναδικά αφοσιωμένος σε ένα πράγμα που κυνηγάω.Δεν αφήνω περισπασμούς.
Ετσι έχεις τεράστιο πλεονέκτημα.Ο άλλος δεν μπορεί να είναι τόσο συγκεντρωμένος κάθε δευτερόλεπτο,να ρυθμίζει τα logistics,το finance και ένα σωρό άλλα ζητήματα.Απειτείται ακραίος βαθμός συγκέντρωσης ειδικά για να χτυπήσεις επί του εδάφους σε συνθήκες χρονικού περιορισμού.

Θα μπορούσα να γράψω χίλια δυο πράγματα για τα αξιοθέατα,την οικονομική κατάσταση,τα μαγαζιά,τα κτίρια κτλ αλλά δε γράφω τίποτα απολύτως για αυτά.Επικεντρώνω στο μουνί στο δια ταύτα,αφαιρώ εντελώς όλο το υπόλοιπο περιβάλλον.
Παρουσιάζω τα μουνιά σε κενό,όχι σε περιβάλλον.
Το περιβάλλον είναι το ντεκόρ.Εσύ το αγνοείς και εστιάζεις στα βυζιά,τους κώλους κτλ και κυνηγάς φανατικά για να έχεις αποτέλεσμα.Δε λαμβάνεις υπόψιν τη γενική κατάσταση.Tunnel vision που λένε.
Αν κεντράρεις στα βασικά καταλήγεις σε αυτά που αναφέρω για πυραύλους,μπάλκαν πέος,σπονσορέτς,αραβότουρκους,τεύτονες κτλ.Είναι η οπτική γωνία του μουνοκυνηγού.
Αγνοείς όλο το περιβάλλον και κεντράρεις στο μουνί για μεγιστοποίηση αποτελέσματος.Κερδίζεις σε ταχύτητα αιφνιδιασμό κτλ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Απλά αυτό που γίνεται είναι οτι οσο μεγαλώνεις οι γκόμενες σου ζητάνε λεφτά.
Η γκόμενα που τη γαμας τζαμπα οταν είσαι 35,η ίδια ακριβώς γκόμενα ζητάει λεφτά οταν είσαι 45.
Aν φαίνεσαι σαν τον μπομπο ποκοπίκο και 25 να είσαι, παλι δεν γαμάς τζάμπα  :cool2:

MiMbXN.jpg
Πάρε και έναν μεγαλύτερο απο εσένα (στην παρακάτω φώτο)που σίγουρα θα γαμάει τζάμπα.
Άρα δεν είναι τόσο το θέμα της ηλικίας, όσο της εμφάνισης και του στυλ.
 

Συνημμένα

  • 13-061237-everything_you_need_to_know_about_daddy_issues.jpg
    13-061237-everything_you_need_to_know_about_daddy_issues.jpg
    99,2 KB · Εμφανίσεις: 21
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν μπορεί σαρανταπεντάρης να γαμήσει τζάμπα εικοσιπεντάχρονη Σλάβα μουνάρα.Δε γίνεται απλώς εκτός κι αν είναι διάσημος.
Αν πας χωρίς λεφτά θα γαμήσεις αυτό που σου αναλογεί,ΜΙΛΦς στην καλύτερη,35άρες και βάλε χωρισμένες με παιδιά που έχουν σπάσει στο πρόσωπο.
Για να βελτιώσεις το αποτέλεσμα ως 45άρης χρειάζεσαι ρευστό αλλιώς καμιά δε συγκινείται.
Μπορείς βέβαια να ρίξεις τα στάνταρτς να πας σε εξαράκια 35άρες ΜΙΛφς και να γαμάς τζάμπα.Αλλά σιγά μην ταξιδέψω Κίεβο για αυτό με όλο το μουνί να παρακαλάει.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
471
Πόντοι
36
Αυτός ποστάρει φωτός από κτίρια και δέντρα.Είδες να ποστάρω εγώ τέτοιες φωτός?Εγώ μόνο από γκόμενες ποστάρω.
Γενικά χρειάζεται φόκους,προσήλωση στην αποστολή.Δεν απλώνομαι καθόλου,δεν περιγράφω τίποτα άλλο εκτός από γκόμενες.Του άλλου του παραλύει το νευρικό σύστημα με τέτοια συγκέντρωση προσοχής,δεν αντέχει και θέλει να απλώνεται.
Εγώ είμαι συνεχώς όλη την ώρα φανατικά και μοναδικά αφοσιωμένος σε ένα πράγμα που κυνηγάω.Δεν αφήνω περισπασμούς.
Ετσι έχεις τεράστιο πλεονέκτημα.Ο άλλος δεν μπορεί να είναι τόσο συγκεντρωμένος κάθε δευτερόλεπτο,να ρυθμίζει τα logistics,το finance και ένα σωρό άλλα ζητήματα.Απειτείται ακραίος βαθμός συγκέντρωσης ειδικά για να χτυπήσεις επί του εδάφους σε συνθήκες χρονικού περιορισμού.

Θα μπορούσα να γράψω χίλια δυο πράγματα για τα αξιοθέατα,την οικονομική κατάσταση,τα μαγαζιά,τα κτίρια κτλ αλλά δε γράφω τίποτα απολύτως για αυτά.Επικεντρώνω στο μουνί στο δια ταύτα,αφαιρώ εντελώς όλο το υπόλοιπο περιβάλλον.
Παρουσιάζω τα μουνιά σε κενό,όχι σε περιβάλλον.
Το περιβάλλον είναι το ντεκόρ.Εσύ το αγνοείς και εστιάζεις στα βυζιά,τους κώλους κτλ και κυνηγάς φανατικά για να έχεις αποτέλεσμα.Δε λαμβάνεις υπόψιν τη γενική κατάσταση.Tunnel vision που λένε.
Αν κεντράρεις στα βασικά καταλήγεις σε αυτά που αναφέρω για πυραύλους,μπάλκαν πέος,σπονσορέτς,αραβότουρκους,τεύτονες κτλ.Είναι η οπτική γωνία του μουνοκυνηγού.
Αγνοείς όλο το περιβάλλον και κεντράρεις στο μουνί για μεγιστοποίηση αποτελέσματος.Κερδίζεις σε ταχύτητα αιφνιδιασμό κτλ.
ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑ..
ΠΟΙΟ ΜΟΥΝΙ???
ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ Κ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ,ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ..
ΣΚΑΣΕ ΕΙΠΑΜΕ..
ΑΡΧΙΣΕΣ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΣΟΥ..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ το τρελό είναι οτι λέω στον άλλον τι πρέπει να κάνει και έχουμε τον εξής διάλογο.
-Δεν ισχύουν αυτά που λες οτι κάνεις κάτι δύσκολο,εξαιρετικό κτλ.Αυτό που κάνεις μπορούν να το κάνουν όλοι.
-Ωραία τότε κάνε τα ίδια πήγαινε στα κλαμπ να καμακώσεις χτύπα στο δρόμο κτλ.Γιατί κωλύεσαι?
-Εγώ αυτά δεν τα κάνω.Είναι παπαριές.Πήγα εκεί και δεν ισχύουν.Είναι αδύνατο να τα κάνεις,πολύ δύσκολα.Εσύ τα παρουσιάζεις εύκολα.
Θέλω να γαμήσω και εγώ τις γκόμενες που έχεις εσύ.
-Ωραία πάμε τότε στα κλαμπ να βχτυπήσουμε μαζί.
-Δε θέλω να πάω στα κλαμπ.Αυτά δε γίνονται.Θέλω τις δικές σου.
Δηλαδή από τη μια λένε αυτό που κάνεις είναι πανεύκολο,από την άλλη λένε δεν το κάνω όμως εγώ γιατί είναι πανδύσκολο.Θέλω να γαμήσω γκόμενες σαν τις δικές σου αλλά όχι να κοπιάσω τόσο πολύ.
Τι λε ρε φίλε?Αμα ήταν έτσι εύκολα και απλά όλοι θα γαμούσαν μουνάρες.Τι το πέρασες?
Αν νομίζεις οτι είναι εύκολο,πάνε βάλε το κεφάλι σου στο ντρορβά σκάσε ένα κάρο λεφτά και πες τις εντυπώσεις σου.
Εξω από το χορό πολλοί κοκόροι λαλούν.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι απλό.Οι περισσότεροι είναι ψωλάδες και μικροαπατεώνες.Θέλουν να γαμήσουν στο χαλαρό με ψευτοσπόνσορινγκ να τάξουν στις γκόμενες λαγούς με πετραχήλια για γάμο,οικονομική αποκατάσταση,ταξίδια κτλ και μετά να την κάνουν Λούης.
Φυσικά οι γκόμενες τα ξέρουν αυτά,μόλις αρχίζουν το παραμύθι για τα πλούτια τους,τους πάνε στις βιτρίνες και τους δείχνουν τι θέλουν να τις αγοράσουν.Η πάνε στα ακριβά μαγαζιά και παραγγέλνουν τα ακριβότερα,σούσια,σαμπάνιες,καλιάν και καλά.Οπότε ο ψευτοσπόνσορας ξεφτιλίζεται λέει κάηκε το μέρος,πονήρεψαν οι γκόμενες τι δουλειά έχω εγώ εδώ,με γάμησαν οι τουρκοάραβες άι σιχτίρ και δεν ξαναπατάει.
Είναι αυτονόητο να γίνονται αυτά,οι γκόμενες συζητούν συνέχεια για τους άντρες όπως εμείς μιλάμε για τις σκάμερς του Κιέβουν τι κόλπα κάνουν για να σε αρμέξουν κτλ.Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλον.
Το θέμα είναι να πας σαν άρχοντας να τους διαλύσεις όλους τουρκοάραβες,Τεύτονες,Αμερικάνους,σκάμερς τα πάντα όλα.Μπαίνεις εκεί που δε σε περιμένει κανείς με το μυδράλιο και θερίζεις.
Λένε πώς μπλέξαμε έτσι ρε φίλε αυτός είναι ο Βαλκάνιος τρελάκιας με το Καλάσνικοφ.Μα τι σκατά,εδώ βρήκε να έρθει?Τι σκατά τι σκατά,εντελώς σκατά.Ετσι βλέπουν αυτοί τη φάση,δεν έχουν λύση να σε αντιμετωπίσουν.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εσυ ρε Κμαν ΠΡΕΠΕΙ να καταλάβεις ότι οι μουνάρες ΔΕΝ γουστάρουν εμφανισιακά τύπους σαν κι εσένα.
Και ότι αυτές που ποστάρεις δεν είναι γκόμενες σου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΚΙΑ.. ΠΟΙΟ ΜΟΥΝΙ???
ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ Κ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ..
ΣΚΑΣΕ ΕΙΠΑΜΕ.. ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ..
άρχισε πάλι το βιολί του, o kmn  :cool2:
 

Συνημμένα

  • source.gif
    43,4 KB · Εμφανίσεις: 16
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ δίνω μια μέθοδο πώς να ξεφύγει ο άλλος από τους φυσικούς περιορισμούς που του επιβάλουν η εμφάνιση,η καταγωγή,το εισόδημα το κοινωνικό προφίλ και να γαμήσει μουνάρες πολύ πάνω από την κλάση του.
Λέω πώς γίνεται αυτό,είναι τσελεμεντές φάση.
Είναι ένας από τους τρόπους που γίνεται βέβαια που ταιριάζει σε εμένα για αυτό εγώ τον ανέπτυξα.
Υπάρχουν και άλλοι τρόποι π.χ. αυτοβελτίωση να πας γυμναστήριο να γίνεις μπρατσέτο να το παίζεις γαμέας,social game,να δικτυωθείς καλά σε κύκλους να γνωρίζεις τα καλύτερα μουνιά,να ανεβάσεις το εισόδημα αποφασιστικά με καλές επενδύσεις κτλ.

Το δικό μου σύστημα πάντως έχει αποτέλεσμα.Πάντα είχε αφού το ανέπτυξα επί του πεδίου,είναι εντελώς πρακτικό σύστημα.
Εχω και εμπειρία 20 χρόνια στο μπλοκ οπότε για να φτάσει ο άλλος σε τέτοιο επίπεδο θέλει αντίστοιχη εμπειρία,αρκετά δύσκολο.Παλιά ήτανε πολύ φτηνά και ήτανε πολύ εύκολο να μάθεις τα βασικά ενώ τώρα πρέπει να πληρώσεις ένα σωρό λεφτά μόνο για να μάθεις,καμία σχέση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom