Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και το παραλήρημα συνεχίζεται... :2funny: :2funny: :2funny:
Η αγαμία σε έχει βαρέσει στο κεφάλι  :2funny:βάλε και κάτι άλλο  :jerking: :2funny:Με αποδείξεις δεν μπορείς να με αντιμετωπίσεις!Γιατί ότι είπα ισχύει γιά σένα.
  Να πάρε και την ασχήμια σας  :2funny:
 
 

Συνημμένα

  • proedros.jpg
    proedros.jpg
    128,7 KB · Εμφανίσεις: 24

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.833
Κριτικές
6
Like
11.318
Πόντοι
3.936
δε χρειάζεται να πληρώσεις
Είναι μετά να μη γελάω με την κατάντια σας  :2funny: Άφραγκοι και αγάμιτοι  :jerking:
Πορνομετανάστη δώσε πόνο στα άμπαλα κουτάβια. Όταν εσύ γύρναγες.. αυτοί δεν είχαν ξεκινήσει να πάνε.. καν 
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.833
Κριτικές
6
Like
11.318
Πόντοι
3.936
Εσύ και ο Σουλειμάν.
Τύπε καλό είναι να αρχίσεις να τσεκάρεις ποιος κρατάει τα κλειδιά του Δρομοκαίτειου. :2funny:
Το τραγικό της ιστορίας είναι βέβαια οτι κάποιοι σε παίρνουν και στα σοβαρά.
:cheesy:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Επίσης βασική είναι η θεωρία της παράλληλης κίνησης.
Π.χ. ο δημητράκης ισχυρίζεται οτι πάω Κίεβο μια φορά το χρόνο.Εγώ όμως τον διαψεύδω τοις πράγμασι.Φέτος έκανα 5 ταξίδια.
Μετά λέει οτι μένω σε κοινόβιο.Δείχνω φωτό από το διαμέρισμα.
Μετά λέει έχεις χάλια κινητό.Δείχνω το Note 10.
κτλ
Δηλαδή ό,τι και να λέει διαψεύδεται.
Ποια είναι η διαφορά.Εγώ δε λέω να σε βούλωσα τώρα,τσίμπα τα αρχίδια μου,έγραφες αυτό ενώ ίσχυε εκείνο και να επαναλαμβάνομαι.
Το προσπερνάω απλώς.
Αυτό για τους ψωλάδες είναι απλώς έλλειψη feedback.Δηλαδή κάνεις την παράλληλη κίνηση αγνοώντας τους ισχυρισμούς τους χωρίς να ασχολείσαι.Το αποτέλεσμα είναι οτι σταδιακά ο ψωλάς που νομίζει οτι έχει τον έλεγχο της κατάστασης μπαίνει σε ένα φανταστικό κόσμο.
Γιατί αγνοεί πλήρως την παράλληλη κίνηση που κάνεις.Αντίθετα εσύ καθορίζεις τις εξελίξεις,ο ψωλάς έχει πλήρη αδυναμία αντίδρασης,βασικά βρίσκεται προ τετελεσμένων γεγονότων.
Γενικά τους φαίνονται παράξενα όλα.
Είναι παθητική επιθετική αντίδραση κάπως τους αφαιρείς τελείως το βάρος τους βάζεις προ εκπλήξεων και πάντα να έχουν να αντιμετωπίσουν καταστάσεις που υπερβαίνουν τις δυνατότητές τους.

Αυτοί έχουν γενικώς μια αίσθηση οτι κάτι είναι πολύ στραβό κάτι δεν πάει καλά αλλά δεν μπορούν να το καθορίσουν.
Με την παράλληλη κίνηση είναι αδύνατο να σε εμποδίσει ο άλλος αφού δε σε βλέπει,δεν καταλαβαίνει τι κάνεις.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
τι θα λένε αυτές που σας παίρνουν 140 ευρώ γιά μιά ώρα :1,60 κοντά στα 30 και με καισαρική τομή και μπορεί στην Ελλάδα να παίρνει από φουκαράδες σαν εσένα 140 Ευρώ γιά μιά ώρα

Δημητράκη ... μιλάμε για 1.50 , που έπινε κάτουρα και έγλειφε παντόφλες
ΕΠΑΙΡΝΕ 250€ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ !!!!!!!!

Και κάτι προμότορες (γεράκια) έλεγαν ότι είναι έσκορτ της καλής κοινωνίας
και ότι οι μπρούκληδες τα δίνουν και όσοι δεν την παίρνουν είναι φτωχομπινέδες !!!!!!!!!

Και προσπάθησαν να την πάνε στα .... 400€ την ώρα !!!!!!!
Αλλά τους έφαγε η μαρμάγκα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γενικά το πρόβλημα με αυτούς είναι η τρομερή τους ανεπάρκεια.Λέει ο άλλος σπόνσορας δε γίνομαι δεν είμαι μαλάκας.Ωραία του λες κάνε καμάκι τότε.Καμάκι δε γίνομαι δεν είμαι μαλάκας.
Ωραία πάνε τότε Κίεβο να γαμάς πουτάνες.Δεν πάω Κίεβο να γαμάω πουτάνες,πουτάνες έχει και εδώ δεν είμαι μαλάκας.
Μπράβο φίλε,δεν είσαι μαλάκας.Το έπιασες.Ασε τους μαλάκες να γαμάνε Κίεβο και μουνολίβαδα.


Είναι για γέλια οι τύποι.Εντελώς προβλέψιμοι.
Αφού λες οτι δεν πληρώνεις τράβα να κάνεις καμάκι.Αλλά τι καμάκι να κάνεις αφού ξέρεις οτι δε σε παίρνει,οτι είσαι τελειωμένος φάση.Μετά σιχτιρίζουν τους αληθινούς σπόνσορες,τα αληθινά καμάκια το διεθνή ανταγωνισμό κτλ.
Αφού δεν έχεις τα προσόντα να γίνεις σπόνσορας και δεν κάνεις για καμάκι και γενικά ό,τι και να κάνεις θα πιάσεις τα αρχίδια σου τι μας ζαλίζεις τον πούτσο?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δημητράκη ... μιλάμε για 1.50 , που έπινε κάτουρα και έγλειφε παντόφλες
ΕΠΑΙΡΝΕ 250€ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ !!!!!!!!

Και κάτι προμότορες (γεράκια) έλεγαν ότι είναι έσκορτ της καλής κοινωνίας
και ότι οι μπρούκληδες τα δίνουν και όσοι δεν την παίρνουν είναι φτωχομπινέδες !!!!!!!!!

Και προσπάθησαν να την πάνε στα .... 400€ την ώρα !!!!!!!
Αλλά τους έφαγε η μαρμάγκα.

Εδώ ο άλλος πήγε να κάνει μεταμόσχευση μαλλιών,μάζευε λεφτά χρόνια και του κάρφωσαν σεμεδάκι με συρραπτικό...τα 250 σε χαλάσαν  :think:
 

Συνημμένα

  • jrFM0DL4Kws.jpg
    jrFM0DL4Kws.jpg
    58,4 KB · Εμφανίσεις: 28
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο δημητράκης έχει καταστεί irrelevant.Τον έχει ξεπεράσει η τεχνολογία.
Εγώ απλά τον χρησιμοποιώ σαν όχημα για να βρίζω γόνους ψωλάδες που χρησιμοποιούν τις ίδιες μεθόδους.Απλά λέω είστε για τον πούτσο δημητράκηδες φάση.
Αυτοί βέβαια νομίζουν οτι είναι ακόμα σχετικοί.
Γενικώς γουστάρω να βρίζω.Αυτοί πιστεύουν ενδόμυχα άτομο που τσακώνεται με όλους και αρπάζεται αποκλείεται να έχει λαμπρό μέλλον.Δεν καταλαβαίνουν την υπεροχή του βαλκανιόπουτσου.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Ο μάιντ δεκτόν , δούλευε προφανώς σε πολυεθνική εταιρεία, οπότε και τα ταξίδια.
Ο Σαβ που πέτυχε ; Από που είναι τα λεφτά που αναφέρει ; Γιατί αν τρώει έτοιμα, τότε είναι τόσο πετυχημένος όσο τα παιδιά των ΠΑΣΟΚων και των ΝΔκρατών πολιτικών .....

Για τον Μάιντ έχω διασταυρωμένη πληροφόρηση απο πολλούς και σοβαρούς ανθρώπους μέσα και έξω από το σαι οπότε δεν τίθεται θέμα.

Ο Σαβ από οτι έχω καταλάβει είναι επιτυχημένος επιχειρηματίας. Αυτό ομως από ότι διαβάζω εδω μέσα μόνο. Οπότε εχεις ένα δίκιο δεν μπορώ να είμαι σίγουρος.  :hi:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το Δημητράκι,μια εικόνα χίλιες λέξεις :grin:
Δώσε!!!
Βάλε και κάτι άλλο  :jerking:
  Πάρε φουκαρά να τραβίξεις  :jerking:  :2funny:
 
Πορνομετανάστη δώσε πόνο στα άμπαλα κουτάβια. Όταν εσύ γύρναγες.. αυτοί δεν είχαν ξεκινήσει να πάνε.. καν  
Τους εβαλα κ'άλλο βιντεάκι να τραβίξουν  :jerking: :2funny:όπως είπε και ο Νέαρχος τότε:Άτιμη ζωή εγώ της ονειρεύομαι κ'αυτός της γαμάει  :2funny:
 
   
Επίσης βασική είναι η θεωρία της παράλληλης κίνησης.
Π.χ. ο δημητράκης ισχυρίζεται οτι πάω Κίεβο μια φορά το χρόνο.Εγώ όμως τον διαψεύδω τοις πράγμασι.Φέτος έκανα 5 ταξίδια.
Μετά λέει οτι μένω σε κοινόβιο.Δείχνω φωτό από το διαμέρισμα.
Μετά λέει έχεις χάλια κινητό.Δείχνω το Note 10.
κτλ
Δηλαδή ό,τι και να λέει διαψεύδεται.
Ποια είναι η διαφορά.Εγώ δε λέω να σε βούλωσα τώρα,τσίμπα τα αρχίδια μου,έγραφες αυτό ενώ ίσχυε εκείνο και να επαναλαμβάνομαι.
Το προσπερνάω απλώς.
Αυτό για τους ψωλάδες είναι απλώς έλλειψη feedback.Δηλαδή κάνεις την παράλληλη κίνηση αγνοώντας τους ισχυρισμούς τους χωρίς να ασχολείσαι.Το αποτέλεσμα είναι οτι σταδιακά ο ψωλάς που νομίζει οτι έχει τον έλεγχο της κατάστασης μπαίνει σε ένα φανταστικό κόσμο.
Γιατί αγνοεί πλήρως την παράλληλη κίνηση που κάνεις.Αντίθετα εσύ καθορίζεις τις εξελίξεις,ο ψωλάς έχει πλήρη αδυναμία αντίδρασης,βασικά βρίσκεται προ τετελεσμένων γεγονότων.
Γενικά τους φαίνονται παράξενα όλα.
Είναι παθητική επιθετική αντίδραση κάπως τους αφαιρείς τελείως το βάρος τους βάζεις προ εκπλήξεων και πάντα να έχουν να αντιμετωπίσουν καταστάσεις που υπερβαίνουν τις δυνατότητές τους.

Αυτοί έχουν γενικώς μια αίσθηση οτι κάτι είναι πολύ στραβό κάτι δεν πάει καλά αλλά δεν μπορούν να το καθορίσουν.
Με την παράλληλη κίνηση είναι αδύνατο να σε εμποδίσει ο άλλος αφού δε σε βλέπει,δεν καταλαβαίνει τι κάνεις.
Ναι και φώτο από της Η.Π.Α που πήγες 2 φορές μας έβαλες  :2funny:
Τελικά έχεις το σύνδρομο που γράψανε  :2funny:συγγνώμη γιά το ένα ταξήδι έβαλες αποδείξεις την προηγούμενη φορά που είπες ότι πήγες την άνοιξη παπατζολογίες έγραφες    :2funny:και αποκόματα εισητηρίων έβαζες δυό βδομάδες μετά  :2funny:
  Το Note 10 δεν είναι κακό αλλά το θεωρώ ποντιακό να μην πάρεις το 10+.Γιατί το Note 10 δεν παίρνει ούτε κάρτα μνήμης  :headbang:εκτός αν στο δώσαν πολύ φτηνά με κάποια σύνδεση?
   Αυτό που μένεις είναι διαμέρισμα? :headbang:μαγαζί είναι η αποθήκη που το μετέτρεψαν σε διαμέρισμα  :headbang:
  Όσο γιά της γκόμενες  :jerking:σου έφαγε τα λεφτά και έκανε τα πάντα γιά να μην πηδηχτεί μαζί σου  :2funny:.και δεν ήταν και τίποτα σπουδαίο.
  Πάντος πλάκα πλάκα από κάποιους φουκαράδες που μένουν Ελλάδα και πάνε και πηδάνε μέτριες με τρελλά λεφτά και πάνε κ'αυτοί με τα πόδια όπως κ'εσύ είσαι σε πολύ καλύτερο επίπεδο! :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βάλε και κάτι άλλο  :jerking:
  Πάρε φουκαρά να τραβίξεις  :jerking:  :2funny:
 Τους εβαλα κ'άλλο βιντεάκι να τραβίξουν  :jerking: :2funny:όπως είπε και ο Νέαρχος τότε:Άτιμη ζωή εγώ της ονειρεύομαι κ'αυτός της γαμάει  :2funny:
 
   Ναι και φώτο από της Η.Π.Α που πήγες 2 φορές μας έβαλες  :2funny:
Τελικά έχεις το σύνδρομο που γράψανε  :2funny:συγγνώμη γιά το ένα ταξήδι έβαλες αποδείξεις την προηγούμενη φορά που είπες ότι πήγες την άνοιξη παπατζολογίες έγραφες    :2funny:και αποκόματα εισητηρίων έβαζες δυό βδομάδες μετά  :2funny:
  Το Note 10 δεν είναι κακό αλλά το θεωρώ ποντιακό να μην πάρεις το 10+.Γιατί το Note 10 δεν παίρνει ούτε κάρτα μνήμης  :headbang:εκτός αν στο δώσαν πολύ φτηνά με κάποια σύνδεση?
   Αυτό που μένεις είναι διαμέρισμα? :headbang:μαγαζί είναι η αποθήκη που το μετέτρεψαν σε διαμέρισμα  :headbang:
  Όσο γιά της γκόμενες  :jerking:σου έφαγε τα λεφτά και έκανε τα πάντα γιά να μην πηδηχτεί μαζί σου  :2funny:.και δεν ήταν και τίποτα σπουδαίο.
  Πάντος πλάκα πλάκα από κάποιους φουκαράδες που μένουν Ελλάδα και πάνε και πηδάνε μέτριες με τρελλά λεφτά και πάνε κ'αυτοί με τα πόδια όπως κ'εσύ είσαι σε πολύ καλύτερο επίπεδο! :2funny:

Ρε μαλάκα αφού δεν πρόκειται φέτος να πάρεις κανένα καινούργιο κινητό.Αφού έχεις μηδενική ρευστότητα.
Εντάξει εγώ μία φορά θα στο πω δε θα στο κοπανάω συνέχεια πού είναι το καινούργιο κινητό?
Αφού είσαι για τον πούτσο,δεν ασχολούμαι.
Γενικώς είστε προβλέψιμοι οι ψωλάδες.
Γιατί είστε τόσο ψεύτες και υποκριτές?Τα άτομα σαν εμένα πάνε για ολοσχερή πυρπόληση δεν κάνουμε συμβιβασμούς.
Συμβιβασμούς έκαναν οι πρόγονοι,εμείς είμαστε της ακραίας σχολής.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Να πούμε κάτι μαλακισμένα που κυκλοφοράνε έξω κοντόχοντρες και τις ταίζουν και μόνο χορεύουν συρτά και χασαποσέρβικα χωρίς να γαμάνε ;;;;; Πόσα σκάνε ;;;;;;
Και μιλάμε για κοντόχοντρες τριχωτές πατσόλες.
μα ουτε ο αρχηγος γαμαει.
πληρωνει τρελα ποσα για εξοδους με γυναικες και για να βγαζει φωτο και αστεια βιντεο με αποτελεσμα να τον κοροιδευουν τα τρολς του σαιτ.
αυτο ειναι το ψυχιατρικου ενδιαφεροντος προβλημα του.
αν πληρωνε αυτα τα λεφτα για να ξεφτιλιστει τουλαχιστον στο γαμησι,δε θα ειχε γινει τσιρκο αυτο το  νημα
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Γιατί σου φαίνεται περίεργο?

Στο μπουρδελα.κομ είμαι ελέυθερος να βρίζω να τα χώνω και να μιλάω ανοιχτά.


Στο ΒΗΜΑ θέλουν μια ευρέπεια.

Πέρα από τη πλάκα, επιεδή δεν γνωρίζεις κάποια πράγματα δεν σημαίνει ότι δεν γίνονται.

Ούτε περνάει από το μυαλό σου ποιοί γράφουν εδώ και ποιοι δαιβάζουν εδώ.

Αυτό μόνο...

Καλώς και τον άλλο κλώνο. Πολλαπλες προσωπικότητες και έτσι Ο ΚΜΑΝΙΟΣ....

Που χάθηκες βρε Κλωνάκι ?

Μας ελειψες  :2funny:

:effemine: :effemine: :effemine:

:2on1: :2on1: :2on1:
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Δεν είναι κινητρο το πενηντάρικο.Το θέμα είναι να την πείσεις οτι θα ακολουθήσει το big kahuna.Τοτε έχει νόημα το πενηντάρικο οταν η γκόμενα εχει κινητρο.Αλλιως θα σου πει για καμιά φτηνοπουτανα με περασες?Εγω ειμαι μοντελο και εχω κανονικη δουλειά,δεν ειμαι πουτανα.
Αμα θες πουτανα να πας στις πουτανες.
Δηλαδή αμα της δωσεις 50 ευρω θεωρεί οτι τη βλέπεις σαν πουτανα,αν δωσεις 500 ευρώ θεωρεί οτι την προσέχεις και την εκτιμας και αν δώσεις 5000 ευρώ θεωρεί οτι τη βλέπεις σαν την πριγκίπισσα του Μπάκιγχαμ.Ειναι γυναικεία ψυχολογία πώς βλέπουν τους αντρες,το σεξ και τα λεφτά.
Η ποσοτική συσσώρευση χρήματος δημιουργεί ποιοτική αλλαγη στην εμφάνιση και τη συμπεριφορά των γυναικών που σπρώχνεις.Ειναι αλληλένδετα.
Εδώ συμφωνούμε !!

Οταν η γυναίκα συνειδητοποιεί ότι βρήκε μεγαλομαλάκα να την χρυσοπληρώνει λάμπει ολόκληρη.
Γιατί αυτή είναι η δουλειά του αρπακτικού να ψαρεύει μαλάκες.

Οταν το ψάρι είναι μεγάλο φέρνει ευφορία στο ψαρά. Το ίδιο και ο μεγαλομαλάκας στο αρπακτικό. :grin:

 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Καταλαβετε την οπτική αρχοντος.Οι γκομενες συναγωνιζονται ποια θα μπει στο χαρεμι να απολαυσει τα πλούσια ελεη και τους σπονσορισμους.
Ο αρχων κραταει τα κλειδιά και αποφασιζει. Αν η γκομενα δεν είναι εντυπωσιακη,δεν εχει κλαση,δεν είναι ευχαριστη,δεν ξερει να ντύνεται,δεν κανει σοβαρό μπουκι παίρνει τον πουλο,απορρίπτεται και δεν μπαίνει στο χαρεμι.Μονο οι αριστες μπαινουν.Μιλαμε για υψηλά στανταρτς.
Εκτός αν κανει κατι εξαιρετικο οπως να χρησιμεύει σαν τουαλέτα στον άρχοντα.
Είναι καπως το concept στο παίγνιο,δεν κανω διακρίσεις αλλά εχω αυστηρά κριτήρια.
Αμα η αλλη δεν προσεχει π.χ. και βάλει κιλα εξοβελιζεται στο πυρ το εξωτερο και χάνει το σπονσοριτικο παράδεισο.
Τύπε είναι βέβαιο ότι

Οι κοπρολαγνούδες που χέζεις έχουν πολύ κλάση. Σίγουρα πράγματα :2funny:

Η λευκορωσίδα στην αθήνα που σου είπε οτι βρώμαγες και δεν σού έκατσε κάνει μέγιστα μπούκια. Αλλά όχι σε σένα. :2funny: Ασήμαντες λεπτομέρειες όμως !! :2funny:

Η Σλοβάκα που σου στοίχισε τριχίλιαρο για να τον παίξεις στη κοιλιά της ξέρει να ντύνεται.Αλλά ηξερε και να γδύνεται στον Αμερικάνο που τη πήδηξε ! :2funny:

Είσαι η τέλεια κωμωδία ρε τύπε. :2funny:

Αρχοντας πράγματι. Αλλά άρχοντας της ξεφτίλας δυστυχώς.

Ελα ρίξε άλλο ένα δυνατό παραλήρημα με πυραύλους, μπαζούκας, τανκς κλπ ετσι για να γουστάρουμε !! Είσαι απολαυστική κωμωδία. :2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
μα ουτε ο αρχηγος γαμαει.
πληρωνει τρελα ποσα για εξοδους με γυναικες και για να βγαζει φωτο και αστεια βιντεο με αποτελεσμα να τον κοροιδευουν τα τρολς του σαιτ.
αυτο ειναι το ψυχιατρικου ενδιαφεροντος προβλημα του.
αν πληρωνε αυτα τα λεφτα για να ξεφτιλιστει τουλαχιστον στο γαμησι,δε θα ειχε γινει τσιρκο αυτο το  νημα

Ποιος ειπε οτι δε γαμαει; Γαμαει και παραγαμαει.
Επειδη εκατσαν 1-2 φασεις με τρελες που δεν του καθησαν κολλησατε σε αυτες;
Και αυτα στο προγραμμα ειναι.
Το θεμα ειναι οτι περναει καλα οπως γουσταρει αυτος.
Λετε οτι του βγαινει ακριβα και οτι σπαταλαει λεφτα. Θες να σου κανω μια συγκριση; Εχω γνωστο που χωρισε μετα απο 3 χρονια γαμου και η γυναικα του πηρε 700.000 απο την περιουσια του που ειχε μαζεψει αυτος με δικη του δουλεια μονο (γιατρος)
Ποσες φορες λες να την γαμησε οσο καιρο ηταν μαζι; Πες 5 χρονια συνολο δηλαδη 1800 μερες. Ας πουμε οτι τη γαμουσε μια φορα τη μερα μεσο ορο (αλλες 2,3 αλλες καμια, κλπ)
Ξερεις ποσο βγαινει το καθε γαμησι; 380 ευρω!!!

380 ευρω!!! το καθε γαμησι με μια γκομενα που αν πας στη λαικη το πρωι, βρισκεις 500 τετοιες σε μια ωρα

Και καθεστε και την λετε στον kman οτι σπαταλει λεφτα, οταν του βγαινει πολυ φθηνοτερα καθε πηδος και απολαμβανει σουπερ εστιατορια, κρασουμπες, ξενοδοχιαρες, κρεβαταρες, βολταρες με μουναρες;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε μαλάκα αφού δεν πρόκειται φέτος να πάρεις κανένα καινούργιο κινητό.Αφού έχεις μηδενική ρευστότητα.

Άρχοντα τηρεί τα κριτήρια το μόγγολο να γίνει σπονσορέτα σου για 1 μήνα με αντάλλαγμα καινούργιο κινητό υπό την προϋπόθεση να εκπληρώνει υπηρεσίες εν είδη αποχωρητηρίου?  :heavymetalbig:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Ο εισαγωγευς που χάθηκε ?

Πειράχτηκε που τον είπαν ΝΑΥΑΓΙΟ  ?

Ο Άρχοντας είναι ο μόνος που φυτιλιάζει τα ευρώ για τα τρελά γούστα του.
Όταν γαμαει το λέει , όταν δεν γαμαει επίσης το λέει ...

Δεν του έκατσαν 2 μαλακισμενες ?

Στον μπούτσο του , άμεση αντικατάσταση , εξάλλου δεν κολλάει  στο χρήμα.
Άλλοι κολλάνε και πηδάνε πυγμαιες με σουβλάκι κατσαρίδας  κέρασμα ...

 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.795
Πόντοι
2.406
Ποιος ειπε οτι δε γαμαει; Γαμαει και παραγαμαει.
Επειδη εκατσαν 1-2 φασεις με τρελες που δεν του καθησαν κολλησατε σε αυτες;
Και αυτα στο προγραμμα ειναι.
Το θεμα ειναι οτι περναει καλα οπως γουσταρει αυτος.
Λετε οτι του βγαινει ακριβα και οτι σπαταλαει λεφτα. Θες να σου κανω μια συγκριση; Εχω γνωστο που χωρισε μετα απο 3 χρονια γαμου και η γυναικα του πηρε 700.000 απο την περιουσια του που ειχε μαζεψει αυτος με δικη του δουλεια μονο (γιατρος)
Ποσες φορες λες να την γαμησε οσο καιρο ηταν μαζι; Πες 5 χρονια συνολο δηλαδη 1800 μερες. Ας πουμε οτι τη γαμουσε μια φορα τη μερα μεσο ορο (αλλες 2,3 αλλες καμια, κλπ)
Ξερεις ποσο βγαινει το καθε γαμησι; 380 ευρω!!!

380 ευρω!!! το καθε γαμησι με μια γκομενα που αν πας στη λαικη το πρωι, βρισκεις 500 τετοιες σε μια ωρα

Και καθεστε και την λετε στον kman οτι σπαταλει λεφτα, οταν του βγαινει πολυ φθηνοτερα καθε πηδος και απολαμβανει σουπερ εστιατορια, κρασουμπες, ξενοδοχιαρες, κρεβαταρες, βολταρες με μουναρες;
ναι η διαφορα με τον βλακα τον γιατρο κ τον βλακα κμαν ειναι οτι ο γιατρος ξυνει τα παποαριαβτου κλεβει ολο τον κοσμο κ βγαζει με λιγο κοπο ενα καρο λεφτα κ τα πετάει
Ο ναυαγθο αρχηγος βαραει σκοοια κ του φευγει ο κωλος να μαζωξει καθαρα κανα 3000 το.μηνα γ δίμηνο κ τα πεταει επισης σε φολα φάσεις
Κανει το σκατο του παξιμαδι που λενε ουτε αμαξι δεν συντηρει λιγω εξόδων δουλευει σαν τιν μαυρο θερμαστη απο το Τζιμπουτί γιαβνα τα χασει σε χρόνο dt απο κάτι ξυλαγγουρα μονο κ μονο γιαβνα νομιζει οτι ριναι ... άρχοντας...
Ειναι το ιδιο το τιμημα με τιν πυρφόροντοκτορ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom