Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Με πόσα καθαρίζει ο άρχοντας των φουκαράδων τύπε ?? :grin:
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι εννοεί με το μαλακοσπόνσορινγκ και τις σπονσοπουτανέτες του.
Τους κόβει μηνιάτικο. Τρακοσάρες και τετρακοσάρες. Για να τις συναντήσει μια αντε δυο φορές το χρόνο για τριήμερα.
Θέλεις να ξανακάνεις τώρα τους μαθηματικούς υπολογισμούς σου τύπε ???
Το αφήνω πάνω σου !!
Για να μην αναφερθούμε σε αυτές που πληρώνει και δεν γαμάει. Εκεί η μαλακία τείνει απλά στο άπειρο μια και σου αρέσουν τα μαθηματικά. :grin:
Αυτος εχει την ψευδαισθηση οτι ειναι ο αλεν ντε λον, αλλα ειναι ο Αλλα ντ' Αλλων. Χωρια που νομιζει οτι ειναι 'προικισμενος' σαν τον τζον χολμς, αλλα 'του ειναι' σαν του τουιτι.  :sunglasses:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτος εχει την ψευδαισθηση οτι ειναι ο αλεν ντε λον, αλλα ειναι ο Αλλα ντ' Αλλων. Χωρια που νομιζει οτι ειναι 'προικισμενος' σαν τον τζον χολμς, αλλα 'του ειναι' σαν του τουιτι.  :sunglasses:
Νομίζω ότι έχει και σκολίωση!Αν δείτε κάποιες φωτογραφίες του φένεται  :headbang:δηλαδή όλα τα κακά έχει! :rockon:κοντράρει το Σκυλοχάλια στην αναπηρία  :headbang: :2funny:.
 
Η πλακα ειναι οτι πηγε στο βουκουρεστι σε φραπεδαδικο (γιατι απογορευεται αυστηρα το act-sexual σε στουντιο εκει..) και μετα τον φραπε (παιξιμο μαλακιας) νομιζει οτι γκαμησε..  :cheesy:
Τον είχα γιά κακομοίρη αλλά όχι τόσο  :headbang:πόσο απελπισμένος μπορεί να είναι ένας άνθρωπος που δεν έχει ούτε αυτοκίνητο  :headbang:γιά να δίνει 140 Ευρώ γιά να  :knockinb: μιά ώρα  :headbang:.Αυτή στη Ρωσσία με την καισαρική και ηλικία προς τα 30  :headbang:αυτή εδώ μπορεί να την έβρισκες και με 2.000 ρούβλια την ώρα  :2funny:!Τι να πω είναι τραγικοί  :headbang: :headbang:
  Αυτός ο κακομοίρης με μίσησε γιατί ξεφτιλίστηκε τελείως που ενώ είπα γιά πλάκα ότι μετέτρεψα το αμάξι μου σε ηλεκτρικό  :2funny:χωρις ποτέ να πιστέψω ότι θα υπάρξει κάποιος τόσο  :jerking:που να πιστέψει κάτι τέτοιο  :headbang: :headbang:.Αυτός είναι τόσο άσχετος που δεν κατάλαβε ότι το έγραψα γιά πλάκα  :2funny:!
   Βέβαια τώρα καταλαβαίνω για τι κακομοίρηδες είναι  :headbang:.Τα 140 Ευρώ είναι 10.000+ ρούβλια  :headbang:εξωπραγματικό ποσό γιά τα Ρωσσικά δεδομένα  :headbang:.Πόσο αγάμητος μπορείς να είναι κάποιος γιά να δώσει τόσα λεφτά γιά να  :knockinb:μιά ώρα  :headbang: :headbang: :headbang:!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Δεν είναι ότι έχουν λίγη ζήτηση. Είναι σπάνιες. Και λίγες. Δεν χαλάνε τους πελάτες. Απλά στην ελλάδα οι πελάτες , αγάμητοι , πυρφοροί , μαλάκες , γαμάνε ό,τι ναναι. Επίσης πολλοί έχουν μαύρο ή εύκολο χρήμα, είναι αργόμισθοι , οπότε ακριβοπληρώνουν φόλες . Βοηθά πάντα η αγαμία τους και η μαλακία τους.
Και μην το πας στα άκρα. Το 1.80 είναι ακραίο . Ούτε 1.75 δεν βρίσκεις εύκολα. Διαβάζεις συνέχεια κοντούλα-κοντούλα-κοντούλα ... και σκάει την 300αρα ο άλλος. Ο Δημητράκης έχει δίκιο. Οι πυρφοροί κατάστρεψαν τη χώρα!
(Και πάνω από 1.70 αληθινό , είναι σπανιότατο. Το 1.75 πολύ δύσκολο. Το 1.80 ... είναι όπως τραγούδαγε ο σταματάρας ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΤΡΕΛΟ , ΟΝΕΙΡΟ ΑΠΑΤΗΛΟ ... )
Ταπας μικροτσουτσουνος εισαι και εσυ σαν τον Κμαν κ εχεις τετοια εμμονη με πανυψηλες?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
    Βέβαια τώρα καταλαβαίνω για τι κακομοίρηδες είναι  :headbang:.Τα 140 Ευρώ είναι 10.000+ ρούβλια  :headbang:εξωπραγματικό ποσό γιά τα Ρωσσικά δεδομένα  :headbang:.Πόσο αγάμητος μπορείς να είναι κάποιος γιά να δώσει τόσα λεφτά γιά να  :knockinb:μιά ώρα  :headbang: :headbang: :headbang:!


Είπε το μογγολο που είναι 50 χρόνων, κοιμάται σε ντιβάνι σε μία τρύπα εργατικής κατοικίας και περιμένει πότε θα του στείλει η μαμά του έμβασμα. :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φίλε θέλεις να στο κάνω τάληρα εεε ??

Αντε να στο κάνω.

400 ευρώ τον μήνα  το μηνιάτικο επι 12 μήνες μας κάνει 4800 ευρώ.

Εστω οτι βλέπει το αρπακτικό δυο τριήμερα το χρόνο.

Αυτά τα δυο τριήμερα θα σκάσει αλλο ένα 400αρι μίνιμουμ απαξ είτε μετρητό είτε δώρα. Αρα αλλα 800 ευρώ.

Τα έξοδά του σε κεράσματα, εστιατόρια, ποτά κλπ. δεν πέφτουν κάτω απο 250 ευρώ την ημέρα στα κυριλέ μέρη που γράφει οτι πάει. Αρα στα δυο τριήμερα, δηλαδή 6 μέρες πάμε στο 6 επί 250 = 1500.

Τα ξενοδοχεία 6 μέρες επι 80 την μέρα μίνιμουμ πάμε στα 480 ευρώ.

Τα εισητήρια στα βάζω 2 επί 250 ευρώ = 500


Μεγάλο Σύνολον λοιπόν. 4800 + 800 + 1500 +480 + 500= 8080 ευρώ.

8080 ευρώ για 6 μέρες γαμήσι το χρόνο.

Περίπου 1350 τη μέρα.

Μιλάμε για value for money που λένε οι Εγγλέζοι. :grin: :grin:

Τώρα στη περίπτωση που δεν δεί το αρπακτικό δυο αλλα μια φορά το χρόνο δεν θέλεις να ξέρεις που πάει το νούμερο.

Επίσης πολύ περισσοτερο δεν θέλεις να ξέρεις που πάει το νούμερο οταν μετά απο ολα τα πληρωταία η αλλη δεν του κάθεται. :2funny:

Οπως εγραφε μια μεγάλη ψυχή του σαι κοινός παρανομαστής το 0 και αριθμητής η μαλακία.

Ελπίζω τώρα να τα κατάλαβες τα μαθηματικά του μαλακοσπόνσορινγκ και του άρχοντα των φουκαράδων. :hi:

Τυπε, δεν εχει τα λεφτα για να βγουν τα νουμερα που λες.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ταπας μικροτσουτσουνος εισαι και εσυ σαν τον Κμαν κ εχεις τετοια εμμονη με πανυψηλες?

Όχι εγώ είμαι ψηλέας και τις βλέπω στα ίσα.
Μη μου ζητήσεις να σου δείξω και τον πέτσο μου, γιατί γαμάει μόνο γυναικεία σουφρίδια.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Είπε το μογγολο που είναι 50 χρόνων, κοιμάται σε ντιβάνι σε μία τρύπα εργατικής κατοικίας και περιμένει πότε θα του στείλει η μαμά του έμβασμα. :grin:

Ρε παίχτουρες ; Γιατί βρίζετε ο ένας τον άλλον ;
Όλοι όσοι γράφουν εδώ, είναι στο άθλημα ο καθένας με τον τρόπο του.
Δεν είναι σαν κάτι τρύπιους αφισσοκολλητές των τσοντοσινεμά , που κάνουν μόνο προπαγάνδα για το κόμμα τους.
Δεν υπάρχει λόγος φαγωμάρας !
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
καλα ρε κλωνοι θα  γραψει κανενας καμια εμπειρια απο ταξιδη σε οπειαδηποτε πολη?
το θεμα ειναι ουκρανια και πλιροφοριες,κανεις απο αυτους τους μπατιρηδες δεν
παει ουτε εχει λεφτα για τυροπιτα και γαμησαν το θεμα ουκρανια.
απο την μια ο αρχοντας με τους μονολογους του και απο την αλλη οι κλωνοι.
σκαψε να βρεις πλιροφορια.δεστε στο θεμα χαρκοβο.
εγραψα πριν ενα χρονο τι ειδα και τι παιζει και κανενας δεν πηγε ουτε εγραψε πλιροφορια.
ο προηγουμενος που πηγε χαρκοβο πριν απο μενα περσι τον δεκεβριο ειναι ο κμαν το 2015!
τωρα εμφανιστηκαν ολοι οι μπατιρηδες κλωνοι να μονολογουν με κμαν χωρις πλιροφοριες.
εσυ ρε κμαν μας ειπες για παιγνιο και τρακοσαρες τελος,ασε να ξαναγραψει καπειος που
πηγε προσφατα νεες εμπειριες .
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μα αφού οσοι πάνε τον πίνουν απο τους Τουρκοαραβες,απογοητεύονται και δεν ξαναπατανε.Οποτε τι να γραψουνε?
Δε μιλαμε για φωτό απο γκόμενες,αυτα είναι επιστημονική φαντασία.Εγώ ανεβάζω τεχνητά το επίπεδο.Δειχνω έναν κόσμο ψευδαίσθησης που για εμένα είναι αληθινός.
Εγώ είμαι στον κόσμο με τις γκόμενες και οι αλλοι έξω απο τη γυάλα κοιτάνε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ρε παίχτουρες ; Γιατί βρίζετε ο ένας τον άλλον ;
Όλοι όσοι γράφουν εδώ, είναι στο άθλημα ο καθένας με τον τρόπο του.
Δεν είναι σαν κάτι τρύπιους αφισσοκολλητές των τσοντοσινεμά , που κάνουν μόνο προπαγάνδα για το κόμμα τους.
Δεν υπάρχει λόγος φαγωμάρας !

Την πλάκα μας κάνουμε, εμένα μ'αρέσει να γλεντάω το μογγολάκι.την άλλη φορά τον είχα κάνει να βγάλει όλα τα σώβρακα του από την ντουλάπα και να τα φωτογραφίζει :grin:
Μιλάμε για ζώο ντυμένο...
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Και γιατί γράφουν 1.75 ;
Γράφουν 1,75 γιατί οι πολύ ψηλές έχουν σημαντικά λιγότερη ζήτηση.

Δεν γουστάρουν οι περισσοτεροι αυτο που λαικά λέμε τσολιά τύπε.

Μη κρίνεις με βάση το προσωπικό σου γούστο.Η πλειοψηφία απλά δεν γουστάρει πάνω απο 1,78 1,80.

Κοπέλα από το κέντρο ctour που κλείνει ραντεβού και είχα κάποια οικοιότητα μαζι της μου το είχε πεί χύμα " Εεεε οπως βοηθάμε λίγο τις κοντούλες χαρίζοντάς τους 2-3 ποντάκια, έτσι βοηθάμε και τις πολύ ψηλές κοπέλες κόβοντας 2-3 ποντάκια".

Αν θες την προσωπική μου εκτίμηση. Οπου βλέπεις κάτω απο 1,68 θα καταλαβαίνεις 3-4 πόντους λιγότερο. Οπου βλέπεις 1,68 με 1,74 οτι βλέπεις παίρνεις. Οπου βλέπεις 1,75 με 1,80 πρόσθεσε και 2-4 πόντους για να είσαι δυνήθως μέσα.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Τυπε, δεν εχει τα λεφτα για να βγουν τα νουμερα που λες.

Το ξερω οτι δύσκολα βγαίνουν αυτά τα νούμερα.

ΟΜΩΣ ΑΥΤΆ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ.

Υπάρχουν δυο ενδεχόμενα.

Πρώτον. Μας φιδιάζει αβέρτα, για να το παίξει "επιτυχημένος" μια και καλά μπορεί να τα δίνει αυτά τα νούμερα. Για αυτό και κομπλεξάρετε από πραγματικά επιτυχημένους ανθρώπους οπως ο Μαιντ η οπως ο Σαβ.

Δεύτερον. Κάνει το σκατό του παξιμάδι για να τα σκάει στα αρπακτικά.

Στο πρώτο ενδεχόμενο εντάξει αλλος ένας φιδέμπορας. Χορτάσαμε στο bou απο δαύτους.

Στο δεύτερο μαγκιά του να τρώει οπως γουστάρει τα φράγκα του. Αλλά οχι μαγκιά του βέβαια να μας μοστράρει την απόλυτη μαλακία ως τη μόνη μεθοδο για να πάρεις Σλάβες. Εκεί αρχίζει τον πανηγύρι και το γέλιο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτα περίπου είναι τα κοστη της σπονσορετ υψηλού επιπέδου.300-500 ευρω μηνιαίως συν 200-250 ευρώ σε καθε συνάντηση.
Γαμας βέβαια και πολλές άλλες ταυτόχρονα που απλα δεν περνάνε την οντισιόν οπότε δεν τις κρατάς.
Εγω απο το Σεπτέμβριο εχω κάνει 3 ταξίδια Κίεβο,ένα Γερμανία και ενα Αθήνα.Γαμησα 4 Ουκρανες,μια Λευκορωσίδα και μια Τσεχα.Κραταω όμως μονο τη διμετρη Ουκρανη σα σπονσορετ,οι αλλες δεν αξίζουν και κοιταω να ανανεώσω το ροστερ.Ειναι δυναμική  κατάσταση.
Σε δυο βδομάδες φερνω Πολωνεζα για δοκιμή.Αν δεν αποδώσει τα αναμενόμενα δε θα μπει φυσικά στο χαρεμι.Τα κλειδιά του χαρεμιου τα κρατάει ο άρχων.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Μα αφού οσοι πάνε τον πίνουν απο τους Τουρκοαραβες,απογοητεύονται και δεν ξαναπατανε.Οποτε τι να γραψουνε?
Δε μιλαμε για φωτό απο γκόμενες,αυτα είναι επιστημονική φαντασία.Εγώ ανεβάζω τεχνητά το επίπεδο.Δειχνω έναν κόσμο ψευδαίσθησης που για εμένα είναι αληθινός.
Εγώ είμαι στον κόσμο με τις γκόμενες και οι αλλοι έξω απο τη γυάλα κοιτάνε.

Ο αρχοντας ειναι σαν τον Τσαρλυ στο εργοστασιο σοκολατας  :headbaning1:

Ολοι οι αλλοι απ εξω, απλα θεατες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Τυπε ίσως να σοκαριστείς με αυτό που θα σου πω, αλλά θα σου αποκαλύψω ότι τις εσκορτς τις θέλουμε ακριβώς για αυτό το πράγμα :να της πληρώσουμε και να της γαμησουμε για μια ώρα... Άμα θέλω να πάω για κρασι ή στα μπαρ έχω την γυναίκα μου, καμία γκομενιτσα και κολλητους...
Λες να έχω καμία όρεξη να πάω σε μπαρ με μια βίζιτα που δεν εχω να πω τίποτα και χεστηκα για την ζωή της?  :S

Θελεις να κανουμε μια δημοσκοπηση;
Βαλε θεμα "Αν η κορασιδα μετα το σεξ σας ελεγε να πατε στα μπουζουκια η για κλαμπινγκ (χωρις εξτρα λεφτα) θα πηγαινατε;"

Και μαζεψε απαντησεις

Μην κοιτας που εσυ εισαι παντρεμενος (αρα και πιο περιορισμενος αλλα και πιο χορτατος απο γυναικεια παρουσια) και στην πολη σου (αρα με μεγαλυτερο κυκλο).

Δεν ειναι ολοι ετσι
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Αυτα περίπου είναι τα κοστη της σπονσορετ υψηλού επιπέδου.300-500 ευρω μηνιαίως συν 200-250 ευρώ σε καθε συνάντηση.
Γαμας βέβαια και πολλές άλλες ταυτόχρονα που απλα δεν περνάνε την οντισιόν οπότε δεν τις κρατάς.
Εγω απο το Σεπτέμβριο εχω κάνει 3 ταξίδια Κίεβο,ένα Γερμανία και ενα Αθήνα.Γαμησα 4 Ουκρανες,μια Λευκορωσίδα και μια Τσεχα.Κραταω όμως μονο τη διμετρη Ουκρανη σα σπονσορετ,οι αλλες δεν αξίζουν και κοιταω να ανανεώσω το ροστερ.Ειναι δυναμική  κατάσταση.
Σε δυο βδομάδες φερνω Πολωνεζα για δοκιμή.Αν δεν αποδώσει τα αναμενόμενα δε θα μπει φυσικά στο χαρεμι. Τα κλειδιά του χαρεμιου τα κρατάει ο άρχων.
Εσύ και ο Σουλειμάν ο Μεγαλοπρεπής μόνο μεγάλε.
:2funny: :2funny: :2funny:

Είναι πιθανόν οταν εγραφες οτι σε κυνηγούσε η KGB στο Μινσκ να προσπαθούσε να σου κλέψει το κλειδί του χαρεμιού τύπε !! :2funny: :2funny:

Τύπε καλό είναι να αρχίσεις να τσεκάρεις ποιος κρατάει τα κλειδιά του Δρομοκαίτειου. :2funny: :2funny:

Το τραγικό της ιστορίας είναι βέβαια οτι κάποιοι σε παίρνουν και στα σοβαρά.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πρώτον. Μας φιδιάζει αβέρτα, για να το παίξει "επιτυχημένος" μια και καλά μπορεί να τα δίνει αυτά τα νούμερα. Για αυτό και κομπλεξάρετε από πραγματικά επιτυχημένους ανθρώπους οπως ο Μαιντ η οπως ο Σαβ.

Ο μάιντ δεκτόν , δούλευε προφανώς σε πολυεθνική εταιρεία, οπότε και τα ταξίδια.
Ο Σαβ που πέτυχε ; Από που είναι τα λεφτά που αναφέρει ; Γιατί αν τρώει έτοιμα, τότε είναι τόσο πετυχημένος όσο τα παιδιά των ΠΑΣΟΚων και των ΝΔκρατών πολιτικών .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom