Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αναλύουμε εδώ μέγιστα ζητήματα με ρεαλιστικό τρόπο.Καλύτερα Κίεβο ή επαρχία?Καλύτερα μεγάλο ή μικρό χρονικό διάστημα?Πόσα χρήματα χρειάζονται?Πού πρέπει να μένεις?Καλύτερα ηλεκτρονικό καμάκι ή live?
Δεν έχουν σχέση με το άτομο αυτά τα ζητήματα είναι τελείως αντικειμενικά.Ολοι μπροστά τους τα βρίσκουν.
Αμα απελευθερωθείς από το θλιβερό σαρκίο σου που σε περιορίζει και ίπτασαι ώστε να αποκτήσεις εποπτεία επί του πεδίου μετά καταννοείς κάπως πώς δουλεύει το σύστημα.Αμα τα βλέπεις όλα προσωποποιημένα δεν καταλαβαίνεις τίποτα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
και τι σχέση έχει το ένα με το άλλο?
αν θεωρήσουμε ότι η συγκεκριμένη κακώς έπαιρνε τόσα

Σχετικότατο.
Εκεί εξυμνούσαν όλη την τάπα.
Κανείς δεν έκραζε.
Η χειρότερη που έχει ποστάρει ο κμαν (πλην της χεσμένης, που δεν φαινόταν και σώμα)
παίρνει για πλάκα διπλάσια βαθμολογία από την τάπα.
ΚΑΙ ΚΡΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ.
Συμπέρασμα ; Μικροψυχία, ανανδρία , θράσος, αίσχος. 100% ελλάδα, 100% έλληνες.

Το μόνο λάθος ίσως του κμαν είναι που γράφει σε ελληνόφωνο φόρουμ. Πουθενά αλλού δεν θα έγραφαν τα ίδια.
Τέτοια σκατοψυχία, κομπλεξισμός και ανανδρία , δεν υπάρχουν πουθενά αλλού.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κάλεσα μικρή Πολωνέζα στη Γερμανία.Καλή φαίνεται.Για να δούμε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σχετικότατο.
Εκεί εξυμνούσαν όλη την τάπα.
Κανείς δεν έκραζε.
Η χειρότερη που έχει ποστάρει ο κμαν (πλην της χεσμένης, που δεν φαινόταν και σώμα)
παίρνει για πλάκα διπλάσια βαθμολογία από την τάπα.
ΚΑΙ ΚΡΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ.
Συμπέρασμα ; Μικροψυχία, ανανδρία , θράσος, αίσχος. 100% ελλάδα, 100% έλληνες.

Το μόνο λάθος ίσως του κμαν είναι που γράφει σε ελληνόφωνο φόρουμ. Πουθενά αλλού δεν θα έγραφαν τα ίδια.
Τέτοια σκατοψυχία, κομπλεξισμός και ανανδρία , δεν υπάρχουν πουθενά αλλού.

Εγώ το τραβάω στα άκρα και αυτοί δεν μπορούν να ακολουθήσουνε.Σου λέει εγώ αξίζω αυτή τη γκόμενα όχι αυτός ο μαλάκας οπότε είναι λογική αντίδραση.
Βασικά τη βλέπει σαν κωμωδία την όλη φάση.Δε δέχονται καν τη λογική.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
α. διαφωνώ για την κοπέλα σε σχέση με του κμαν αλλά δεν είναι το θεμα μας αυτό.
β. ο κμαν τα ακούει κυρίως όχι για την ομορφιά ή μη των γυναικών που δείχνει, αλλά για αυτά που λέει, το πως τα λέει αλλά και για την αδυναμία κατανόησης της διαφοράς πληρωμένου σεξ και σεξ με γυναίκα που έριξε κάποιος με την αξία του.

Όλα είναι δικαιολογίες. Η ανανδρία είναι τέτοια που κανείς δεν παραδέχεται γιατί του τη λένε.
Αγάμητοι , κομπλεξάρες που τους έχει φάει η μαλακία.
Αν δεν τον γουστάρουν , μη διαβάζουν . Με το να τον προσβάλουν τι θα πετύχουν ; Να τον κάνουν σαν κι αυτούς ;
Απίθανο .

Κι εμένα δεν μου αρέσει το σούσι ! Να πάω σε θέμα που συζητάνε για ... σούσι να τους λέω μαλάκες μέρα νύχτα
και να ψάχνω ψεγάδια ;;;;;; Υποκρισία στο φουλ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εγώ το τραβάω στα άκρα και αυτοί δεν μπορούν να ακολουθήσουνε.Σου λέει εγώ αξίζω αυτή τη γκόμενα όχι αυτός ο μαλάκας οπότε είναι λογική αντίδραση.
Βασικά τη βλέπει σαν κωμωδία την όλη φάση.Δε δέχονται καν τη λογική.

Το παιχνίδι σου εμένα μου είναι άγνωστο , οπότε παρακολουθώ ως θεατής.
Είμαι σχεδόν βέβαιος ωστόσο , ότι στην ελλάδα δεν μπορεί να παιχτεί .
Μόνο στο μπλοκ . Εκτός κι αν φέρεις γκόμενα του παίγνιου στην ελλάδα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το παιχνίδι σου εμένα μου είναι άγνωστο , οπότε παρακολουθώ ως θεατής.
Είμαι σχεδόν βέβαιος ωστόσο , ότι στην ελλάδα δεν μπορεί να παιχτεί .
Μόνο στο μπλοκ . Εκτός κι αν φέρεις γκόμενα του παίγνιου στην ελλάδα.

Μπορείς και στην Ελλάδα με Ανατολικές.Το 2011 είχα 4 μόνιμες Πολωνέζες γκόμενες στην Αθήνα και άλλες 4-5 Τσέχες που έμεναν Τσεχία έφερνα εναλλάξ κυρίως τα καλοκαίρια.
Οι Τσέχες ήταν όλες άνω του 186 και κυρίως ξανθιές.
Οι Πολωνέζες ήταν ξανθιές μία 178,μία 186,μία 167 και μία 172. Ταυτόχρονα σπονσοράριζα και μια Ρωσίδα 190 που την επισκέφτηκα μια φορά εκείνη τη χρονιά.
Οπότε από γκόμενες άλλο τίποτα.Αμα ψάχνεις βρίσκεις.Αρκεί να έχεις μια μέθοδο.
Τα λέω ξανά και ξανά όλο τα ίδια γράφω απλά είναι κάπως διάσπαρτα δεν τα συστηματοποιώ.
Πρέπει να μπορείς να κοντρολάρεις την κατάσταση ακόμα και στις πιο αντίξοες συνθήκες,να είσαι κύριος του πεδίου.Οι γκόμενες είναι παλαβές χρειάζεται σιδηρά χείρα.Πρέπει να προσέχεις χίλια δυο πράγματα και να αντιδράς.Τα αντανακλαστικά,η ταχύτητα αντίδρασης η εκρηκτικότητα η εμπειρία και η αντοχή είναι πολύ σημαντικά.

Κυρίως είναι η εμπειρία βέβαια άμα έχεις βγει με πάρα πολλές πολλά πράγματα τα κάνεις μηχανικά χωρίς να σκέφτεσαι.Σα να κάνεις εσύ σφραγίσματα ή προσθετικές ας πούμε.Αμα έχεις κάνει χιλιάδες μετά το επόμενο δε σου φαίνεται κάτι το ιδιαίτερο αν και πού και πού μπορεί να έχει κάποιες τεχνικές δυσκολίες.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Τύπε ... μια κατουρημένη σαγιοναρογλείφτρα 1.5 μέτρο που έσπρωχναν κάτι προμοτοράκια
και μας έλεγαν ότι άξιζε με 1000 τα 250€ την ώρα βασικό χωρίς εξτρά
και μετά ήθελαν να το πάνε 400€
ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΔΕΙ ;;;;

ή απουσίαζες από το φόρουμ εκείνη την εποχή ;;;;;

Τύπε. :hi:

Δεν θα κάθομαι να ασχολούμαι με οτιδήποτε εχει σχέση με κατουρημένες και χεσμένες. Για αυτό και δεν ασχολήθηκα με τη πυγμαία σαγιονορογλύφτρα που ανέφερες.

Ο "αρχηγός" των φουκαράδων ήρθε ομως και πόσταρε για γυναικάρες κάτι γαιδοροκλωτσημένες με το σκατό του στο στόμα τους.

ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΧΙ ΣΕ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΚΟΠΡΟΛΑΓΝΟΥΣ.

Σε αυτόν λοιπόν να απευθυνθείς.

Αυτό βέβαια που μόλις έκανες, λέγεται αποπροσανατολισμός και βοήθεια διαφυγής του αρχοντος των φουκαράδων οταν στριμώγνεται.

Οσοι εχουν λίγο νιονιό το καταλαβαίνουν βέβαια. :grin:

Τέλος πάντων δικαίωμά σου να βοηθάς αυτιστικούς βαρεμένους όμως. :hi:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο "αρχηγός" των φουκαράδων ήρθε ομως και πόσταρε για γυναικάρες κάτι γαιδοροκλωτσημένες με το σκατό του στο στόμα τους.

Αν θες να είσαι δίκαιος, έχει ποζάρει και μουνάρες. Η ψηλή είναι μουνάρα. Τούμπανο.
Φαντάζεσαι τι κασέ θα μπορούσε να έχει μια τέτοια αν έβγαινε στη βίζιτα στην ελλάδα ;
Για πλάκα μια 400άρα.
 

GDegaminiotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
α. διαφωνώ για την κοπέλα σε σχέση με του κμαν αλλά δεν είναι το θεμα μας αυτό.
β. ο κμαν τα ακούει κυρίως όχι για την ομορφιά ή μη των γυναικών που δείχνει, αλλά για αυτά που λέει, το πως τα λέει αλλά και για την αδυναμία κατανόησης της διαφοράς πληρωμένου σεξ και σεξ με γυναίκα που έριξε κάποιος με την αξία του.
ποία είναι λοιπον η διαφοράς πληρωμένου σεξ και σεξ με γυναίκα που έριξε κάποιος με την αξία του ?
 

GDegaminiotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Όλα είναι δικαιολογίες. Η ανανδρία είναι τέτοια που κανείς δεν παραδέχεται γιατί του τη λένε.
Αγάμητοι , κομπλεξάρες που τους έχει φάει η μαλακία.
Αν δεν τον γουστάρουν , μη διαβάζουν . Με το να τον προσβάλουν τι θα πετύχουν ; Να τον κάνουν σαν κι αυτούς ;
Απίθανο .

Κι εμένα δεν μου αρέσει το σούσι ! Να πάω σε θέμα που συζητάνε για ... σούσι να τους λέω μαλάκες μέρα νύχτα
και να ψάχνω ψεγάδια ;;;;;; Υποκρισία στο φουλ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η Λευκορρωσίδα 180 που είχα πριν μια βδομάδα.

NFXQD5.jpg


mbGyoj.jpg


cSgGP2.jpg


qc7xDv.jpg


qjbNLc.jpg






Περίπου αυτό είναι το μέσο επίπεδο από τις γκόμενες που έχω.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Μια απο αυτες που κυκλοφορει ο αρχηγος, αν ερθει Ελλαδα ως εσκορτ, θα καθαρισει σε ενα τριημερο πχ 15 ραντεβου απο 150 ευρω, = 2250 ευρω
Ο αρχοντας τις θελει ενα τριημερο ολοδικες του και καθαριζει με 700 ευρω

Ποιος τις πληρωνει πιο ακριβα;
Με πόσα καθαρίζει ο άρχοντας των φουκαράδων τύπε ?? :grin:

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι εννοεί με το μαλακοσπόνσορινγκ και τις σπονσοπουτανέτες του.

Τους κόβει μηνιάτικο. Τρακοσάρες και τετρακοσάρες. Για να τις συναντήσει μια αντε δυο φορές το χρόνο για τριήμερα.

Θέλεις να ξανακάνεις τώρα τους μαθηματικούς υπολογισμούς σου τύπε ???

Το αφήνω πάνω σου !!

Για να μην αναφερθούμε σε αυτές που πληρώνει και δεν γαμάει. Εκεί η μαλακία τείνει απλά στο άπειρο μια και σου αρέσουν τα μαθηματικά. :grin:

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Με πόσα καθαρίζει ο άρχοντας των φουκαράδων τύπε ?? :grin:

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι εννοεί με το μαλακοσπόνσορινγκ και τις σπονσοπουτανέτες του.

Τους κόβει μηνιάτικο. Τρακοσάρες και τετρακοσάρες. Για να τις συναντήσει μια αντε δυο φορές το χρόνο για τριήμερα.

Θέλεις να ξανακάνεις τώρα τους μαθηματικούς υπολογισμούς σου τύπε ???

Το αφήνω πάνω σου !!

Για να μην αναφερθούμε σε αυτές που πληρώνει και δεν γαμάει. Εκεί η μαλακία τείνει απλά στο άπειρο μια και σου αρέσουν τα μαθηματικά. :grin:

Δεν απαντησες ομως: Ο kman πληρωνει μια γκομενα 700 ευρω και την εχει 72 ωρες, δηλαδη 10 ευρω την ωρα
Εσυ πληρωνεις 200 ευρω την ωρα για ενα εσκορτ, δηλαδη 20 φορες ακριβοτερα

Ποιος σπαταλει πιο πολλα για το μουνι;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ποιος σπαταλει πιο πολλα για το μουνι;

Να πούμε κάτι μαλακισμένα που κυκλοφοράνε έξω κοντόχοντρες και τις ταίζουν και μόνο χορεύουν συρτά και χασαποσέρβικα χωρίς να γαμάνε ;;;;; Πόσα σκάνε ;;;;;;
Και μιλάμε για κοντόχοντρες τριχωτές πατσόλες.
 

GDegaminiotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Δεν απαντησες ομως: Ο kman πληρωνει μια γκομενα 700 ευρω και την εχει 72 ωρες, δηλαδη 10 ευρω την ωρα
Εσυ πληρωνεις 200 ευρω την ωρα για ενα εσκορτ, δηλαδη 20 φορες ακριβοτερα

Ποιος σπαταλει πιο πολλα για το μουνι;
κανεά και κόπο όμως
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Αν θες να είσαι δίκαιος, έχει ποζάρει και μουνάρες. Η ψηλή είναι μουνάρα. Τούμπανο.
Φαντάζεσαι τι κασέ θα μπορούσε να έχει μια τέτοια αν έβγαινε στη βίζιτα στην ελλάδα ;
Για πλάκα μια 400άρα.

Ναί πιστεύω δίκαιος είμαι.

Για αυτό και ήδη πριν αναφερθείς έγραψα οτι ενα 15%-20% από αυτές που πόσταρε είναι αξιόλογες γκόμενες.

Τώρα για το 400 θα μου επιτρέψεις να αμφιβάλω. Εγω στο επίπεδο των citytours των 140-160 την ώρα θα τις έβαζα.

Βέβαια με το συνδυασμό των προμοτοράκων και την εγενή μαλακία που δέρνει το αγαμισταν/πιρφοριστάν τίποτα πια δεν είναι έκπληξη για μένα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μας μιλαγε ο γκαιυ μάνατζερ του Buddha bar ολο σκερτσο χαμογελώντας ενω το χερι μου ηταν καπως ετσι,έβλεπε τα πάντα όλα.

9m4uHQ.jpg


Μόνο οι Σλάβες είναι έτσι καυλιάρες.Αμα τις ταίσεις και τις ποτίσεις βέβαια μετά είναι έτοιμες για όλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom