Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Πόσταρε τότε τις γκόμενες που γαμάς.Με τον πούτσο σου στο στόμα τους όπως απαιτείς από εμένα.
Και ποιος θα με χειροκροτησει εσυ..;; Έλα ρε αρχιπυρφορε
Οταν ζουσα χρονια στο πρωην ανατολικο μπλοκ, και αλλαζα γκομενες σαν τα πουκαμισα τις καλες εποχες, εσυ εβοσκες γιδια στο χωριο. Χωρια τα καλοκαιρια  στα νησια με τουριστριες. Αντε τωρα να χεσεις καμμια κακομοιρα γιατι αργησες..
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Και ποιος θα με χειροκροτησει εσυ..;; Έλα ρε αρχιπυρφορε
Οταν ζουσα χρονια στο πρωην ανατολικο μπλοκ, και αλλαζα γκομενες σαν τα πουκαμισα τις καλες εποχες, εσυ εβοσκες γιδια στο χωριο. Χωρια τα καλοκαιρια  στα νησια με τουριστριες. Αντε τωρα να χεσεις καμμια κακομοιρα γιατι αργησες..

Ο άρχοντας μιλά με ντοκουμέντα για το σήμερα και όχι για περασμένα μεγαλεία...και σήμερα γαμάμε σε μπουρδελάκια  :hi:
 

GDegaminiotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Πιστεύω άμα μια γκόμενα γνωρίσει το μεγαλείο του βαλκάνιου καύλου παραμένει προσκολλημένη σε αυτόν,όλα τα άλλα της φαίνονται απεχθή και υποδεέστερα.
Αυτό όμως που λες έχει μια βάση.Απλά πρέπει να είσαι ανώτερος από τον ανταγωνισμό ώστε όλοι οι υπόλοιποι να της φαίνονται ανεπαρκείς και να σε αποζητά.
Εγώ τις εθίζω σε πολύ υψηλό επίπεδο,είναι δύσκολο μετά να γειωθούν.
Είναι να μην πάρει μια γεύση η άλλη.Μετά κολλάνε απίστευτα.
Άρα μπόρει και εκείνη να έχει πολούς.
 

GDegaminiotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Όχι οτι με νοιάζει, (Δεν έχω ακούσει - δει γυναικα να παθαίνει κατι απο το πολύ σεξ)
οπότε αύτη καλά κάνει, αλλά και εμείς  να ξέρουμε τη λέμε
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο άρχοντας μιλά με ντοκουμέντα για το σήμερα και όχι για περασμένα μεγαλεία...και σήμερα γαμάμε σε μπουρδελάκια  :hi:

Οντως εγώ για το σήμερα μιλάω.Καινούργιες φωτό ποστάρω με μοντέρνα κινητά.
Εκεί σκάει ο άλλος.Λέει σταμάτα επιτέλους ρε φίλε να γαμήσει κανάς άλλος.Μας φλόμωσες.Εντάξει γάμησες όσο γάμησες,μια δεκαετία,μια εικοσαετία αλλά εσύ το παραγάμησες.Ακόμα γαμάς.Τι θα γαμήσει ο νέος?Τον έχεις πηδήξει.Αποσύρσου επιτέλους.
Μιλάμε για στενό εναγκαλισμό τρίτου τύπου όπως διαμαρτύρονται οι millennials για τους baby boomers οτι τους τα πήραν όλα λεφτά,μουνιά κτλ.
Η Gen X δεν τραβάει ζόρι με τους baby boomers.Ετοιμάζει τον τρίτο τον παχύτερο.Δε γλιτώνουν οι πουσταράδες.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.647
Κριτικές
57
Like
6.885
Πόντοι
6.030
Κman δεν τραβας. Δωσε να σου γαμαω εγω τα γκομενακια κι εσυ πληρωνε για τη  μοστρα. Ετσι θα ναι ολοι ικανοποιημενοι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κman δεν τραβας. Δωσε να σου γαμαω εγω τα γκομενακια κι εσυ πληρωνε για τη  μοστρα. Ετσι θα ναι ολοι ικανοποιημενοι.

Δεν μπορείς να πιάσεις τέτοιο επίπεδο.Αυτές τις χτυπάω μόνο εγώ.
Εχω προτείνει όποιος θέλει να συνεργαστεί να πάμε για excess,σουπερμόντελες κι έτσι.Αλλά όλοι κωλύονται δεν έχουν τα φόντα.Είναι λογικό.
Θέλει κιλά αρχίδια να πάρεις τα ρίσκα και να συνεργαστείς με τον άρχοντα με αβέβαιο αποτέλεσμα.
Δε θα το κάνεις γιατί θεωρείς δεδομένο οτι θα χάσεις ενώ είναι το αντίστροφο.Αν θες μοντελέ γκόμενα έστω και 1% πιθανότητα να θες,πρέπει να κάνεις αυτά που λέω και όχι τα πασατέμπο που συνιστούν οι άλλοι.
Εγώ θα γαμάω οι άλλοι θα βλέπουνε και θα τραβάνε μαλακία.Είναι φυσικό.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.647
Κριτικές
57
Like
6.885
Πόντοι
6.030
Δεν μπορείς να πιάσεις τέτοιο επίπεδο.Αυτές τις χτυπάω μόνο εγώ.
Εχω προτείνει όποιος θέλει να συνεργαστεί να πάμε για excess,σουπερμόντελες κι έτσι.Αλλά όλοι κωλύονται δεν έχουν τα φόντα.Είναι λογικό.
Θέλει κιλά αρχίδια να πάρεις τα ρίσκα και να συνεργαστείς με τον άρχοντα με αβέβαιο αποτέλεσμα.
Δε θα το κάνεις γιατί θεωρείς δεδομένο οτι θα χάσεις ενώ είναι το αντίστροφο.Αν θες μοντελέ γκόμενα έστω και 1% πιθανότητα να θες,πρέπει να κάνεις αυτά που λέω και όχι τα πασατέμπο που συνιστούν οι άλλοι.
Εγώ θα γαμάω οι άλλοι θα βλέπουνε και θα τραβάνε μαλακία.Είναι φυσικό.
Φιλε πιστεψε με δεν εχω χρονο. Διαφορετικα θα σε ακολουθουσα για την πλακα αρχικα αλλ και για να ριξω και κανενα πουτσαλακο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Κμαν τσάμπα χαλάς τα λόγια σου,η πλειοψηφία όσων σε κατακρίνουν το κάνουν καθαρά λόγω φθόνου που προέρχεται από την οικονομική ανέχεια που βιώνουν.
Υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις όπως ο mind και λίγοι ακόμα που τα σκορπάνε αβίαστα σε call girls.(εδώ υπάρχει ιδεολογική κόντρα) :hi:
Οι περισσότεροι σε βλέπουν να σπαταλάς ποσά σε 3-4 μέρες που για κάποιους είναι αδιανόητο, αφού για τον μέσο Έλληνα είναι οι κόποι 2-3 μηνών.
Κάτω από το nick name του καθενός γράφει κριτικές,αν κλικάρεις και δεις ότι κάποιος έχει κριτικές αποκλειστικά για μπουρδέλα αυτόματα έχεις σκιαγραφήσει χοντροκομμένα το οικονομικό του προφίλ,όποιος τα έχει δε στέκεται στην ουρά για να γαμήσει διπλά σε Πακιστανούς για 10-20 ευρώ σε βρώμικα σεντόνια,με αυτούς μην ασχολείσαι καν...εκτός βέβαια αν το γλεντάς :grin:
   
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν μπορείς να πιάσεις τέτοιο επίπεδο.Αυτές τις χτυπάω μόνο εγώ.
Εχω προτείνει όποιος θέλει να συνεργαστεί να πάμε για excess,σουπερμόντελες κι έτσι.Αλλά όλοι κωλύονται δεν έχουν τα φόντα.Είναι λογικό.
Θέλει κιλά αρχίδια να πάρεις τα ρίσκα και να συνεργαστείς με τον άρχοντα με αβέβαιο αποτέλεσμα.
Δε θα το κάνεις γιατί θεωρείς δεδομένο οτι θα χάσεις ενώ είναι το αντίστροφο.Αν θες μοντελέ γκόμενα έστω και 1% πιθανότητα να θες,πρέπει να κάνεις αυτά που λέω και όχι τα πασατέμπο που συνιστούν οι άλλοι.
Εγώ θα γαμάω οι άλλοι θα βλέπουνε και θα τραβάνε μαλακία.Είναι φυσικό.


Τύπε αν το γαμήσει κανείς με καταιγισμό πυρών ;
Ρίξει στο μαγαζί περισσότερους πυραύλους από τις κατιούσες που φάγαν οι γερμανοί στην ΕΣΣΔ ;;;

Να πάμε π.χ. σε κλαμπ με μπριόνι ταξ,  δεμένο παπγιόν & πλατινένια μανκετόκουμπα
και σκοπό να ρίξουμε το πρώτο μισάωρο 2 χιλιάρικα στο πρώτο 10ρι που θα κάτσει ;;;

Δεν θα είμαστε οι βόμβες νετρονίου του μαγαζιού ;;;;;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μικρέ, αν έχεις δικό σου στόρυ , άνοιξε δικό σου θέμα, να μας πεις το παραμύθι σου.
Εδώ δεν σε παίρνει.

Οπότε τώρα μόρτη , μπορείς να σπάσεις.

 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.647
Κριτικές
57
Like
6.885
Πόντοι
6.030
:rose:
Κμαν τσάμπα χαλάς τα λόγια σου,η πλειοψηφία όσων σε κατακρίνουν το κάνουν καθαρά λόγω φθόνου που προέρχεται από την οικονομική ανέχεια που βιώνουν.
Υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις όπως ο mind και λίγοι ακόμα που τα σκορπάνε αβίαστα σε call girls.(εδώ υπάρχει ιδεολογική κόντρα) :hi:
Οι περισσότεροι σε βλέπουν να σπαταλάς ποσά σε 3-4 μέρες που για κάποιους είναι αδιανόητο, αφού για τον μέσο Έλληνα είναι οι κόποι 2-3 μηνών.
Κάτω από το nick name του καθενός γράφει κριτικές,αν κλικάρεις και δεις ότι κάποιος έχει κριτικές αποκλειστικά για μπουρδέλα αυτόματα έχεις σκιαγραφήσει χοντροκομμένα το οικονομικό του προφίλ,όποιος τα έχει δε στέκεται στην ουρά για να γαμήσει διπλά σε Πακιστανούς για 10-20 ευρώ σε βρώμικα σεντόνια,με αυτούς μην ασχολείσαι καν...εκτός βέβαια αν το γλεντάς :grin:
   
Λες βλακειες αδελφε. Τα μπουρδελ9στουντιο ειναι σαν το τζογο. Το κανουμε απο μικροι και μας επαναφερει δτη τοτε εποχη. Μην μπερδευεις την βουρτσα με την πουτσα. Ευτυχως γαμαμε εξω κανονικες γυναικες που πληρωνουμε κανενα ποτο και φαγητο. Οπως καταλαβαιμεις ερχονται για να περασουν και αυτες καλα μαζι μας. Οι πουτανες ειναι για ενα ξεχαρμανιασμα :rose:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
:rose:Λες βλακειες αδελφε. Τα μπουρδελ9στουντιο ειναι σαν το τζογο. Το κανουμε απο μικροι και μας επαναφερει δτη τοτε εποχη. Μην μπερδευεις την βουρτσα με την πουτσα. Ευτυχως γαμαμε εξω κανονικες γυναικες που πληρωνουμε κανενα ποτο και φαγητο. Οπως καταλαβαιμεις ερχονται για να περασουν και αυτες καλα μαζι μας. Οι πουτανες ειναι για ενα ξεχαρμανιασμα :rose:

Σεβαστό...υπάρχουν και αυτοί.
Προσωπικά σε μπουρδέλο έχω γαμήσει 1 φορά,από μικρός βίζιτες έπαιρνα γιατί μπορούσα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.647
Κριτικές
57
Like
6.885
Πόντοι
6.030
Σεβαστό...υπάρχουν και αυτοί.
Προσωπικά σε μπουρδέλο έχω γαμήσει 1 φορά,από μικρός βίζιτες έπαιρνα γιατί μπορούσα.
Και πολυ καλα εκανες και κανεις.Ο καθ ενας με τα γουστα του αδελφε.
Τον Κμαν τον πειραζω. Αν και μαλακιζεται ωρες ωρες,σιγουρα θα ηθελα να γαμησω κι εγω αυτα τα μουνια. Αυτη η καριολα με το κορδονι στο youtube μου τον σηκωσε ετσι οπως χορευε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ τη συνταγή δίνω.Εγώ τα έχω κάνει 100αδες φορές.Καμιά φορά ξεχνάω που βρίσκομαι,μια φορά πέρυσι Γερμανία άρχισα τα χουφτώματα νομίζοντας οτι βρίσκομαι Πολωνία και έρχεται ένας Γερμανός και μου λέει τι κάνεις ρε φίλε,αυτή είναι η γκόμενά μου.
Θέλω να πως δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά στα περιβάλλοντα αρκεί να διασχίσεις τον Οντερ.
Μια άλλη φορά πριν 15 χρόνια ήμουνα τρένο Γερμανία και στη στάση βλέπω μια γκόμενα να κατεβαίνει,πάω και κάθομαι δίπλα στη φίλη της.Της λέω κάτι μου απαντάει ρωσικά,την πιάνω και αρχίζω τα γλωσσόφιλα και τα χουφτώματα μέρχι την επόμενη στάση που έπρεπε να κατεβώ.Συμβαίνουν γενικώς τρελά πράγματα με τις καυλιάρες Σλάβες απλά πρέπει να το κυνηγάς.Να κυνηγάς την εμπειρία που λένε είναι γενναιόδωρες στο σεξ,νομίζω δεν είναι καθόλου συντηρητικές ή σφιχτές.
Στεττίν από Βερολίνο είναι 45 λεπτά,τι να λέμε.Δηλαδή να είσαι Βερολίνο και να μη γαμάς πρέπει να έχεις χοντρό πρόβλημα.
Ολο το θέμα είναι να είσαι καυλιάρης να την ψάχνεις με τα μουνολίβαδα.Κάποια στιγμή θα βρεις το σωστό μέρος που θα σου ταιριάζει αρκεί να δοκιμάζεις.Πας εδώ,τρέχεις εκεί,την ψάχνεις αλλού στο τέλος θα την βρεις την άκρη.Αρκεί να τρέχεις και να ασχολείσαι.
Επρεπε να είχα τραβήξει βίντεο με τη Λευκορρωσίδα πώς χόρευε γυμνή ήταν για ουρανομήκεις μαλακίες αυτά που έκανε η τύπισσα με το μοντελεοειδές τέλειο σώμα πώς λικνιζόταν,αλλά δε με άφηνε να τραβήξω βίντεο σαν την Ουκρανή.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τύπε αν το γαμήσει κανείς με καταιγισμό πυρών ;
Ρίξει στο μαγαζί περισσότερους πυραύλους από τις κατιούσες που φάγαν οι γερμανοί στην ΕΣΣΔ ;;;

Να πάμε π.χ. σε κλαμπ με μπριόνι ταξ,  δεμένο παπγιόν & πλατινένια μανκετόκουμπα
και σκοπό να ρίξουμε το πρώτο μισάωρο 2 χιλιάρικα στο πρώτο 10ρι που θα κάτσει ;;;

Δεν θα είμαστε οι βόμβες νετρονίου του μαγαζιού ;;;;;

Αυτή είναι η συντριπτική ισχύς πυρός.Είναι σα να μαζεύουν στο Στάλινγκραντ οι Σοβιετικοί 10 άρματα Τ-34,20 όλμους,10 Κατιούσες και 20 πολυβόλα σε 1000 τμ και στον ίδιο χώρο οι Γερμανοί να έχουν 5 Τίγρεις,10 MG42,10 φλογοβόλα κτλ οπότε γίνεται της κολάσεως.Κερδίζει ο έχων υπεροχή έστω και ένα τυφέκιο παραπάνω από τον αντίπαλο.
Είναι φοβερές οι μάχες στο ανατολικό μέτωπο στα μουνολίβαδα στην πρώτη γραμμή.Ανταγωνίζεσαι όλο τον κόσμο από Αραβες και Τούρκους μέχρι Δυτικοευρωπαίους και Αμερικανούς.
Θυμάμαι πριν από 10-15 χρόνια όταν πήγαινα Κίεβο μου τελείωναν τα λεφτά σε 1 μέρα και για αυτό το απέφευγα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ελληνας δε μετράει να λες οτι είσαι στο εξωτερικό στις γκόμενες.Μείον είναι.Σε θεωρούν άφραγκο,λαμόγιο απριόρι.Καλύτερα να λες Γερμανός.
Εγώ λέω Ελληνας που μένει Γερμανία αλλά μου λένε οτι στο στυλ είμαι σα Γερμανός.
Αυτό που λέω είναι οτι κρίνετε με διπλά στάνταρτς ανάλογα με το άτομο και όχι ανάλογα με τι ποιότητα από γκόμενες σπρώχνει.Αν αυτές που δείχνω εγώ τις έδειχνε ο μάιντριντερ θα γράφατε διθυράμβους.
Αν ο δημητράκης είχε έστω και μία τέτοια την εικοσαετία θα την πρόβαλε χίλιες φορές.
Βέβαια δεν πρέπει κάποιος να παρασύρεται και να νομίζει οτι με το που θα ταξιδέψει στο μπλοκ θα σπρώξει τέτοιο επίπεδο.Αυτό απαιτεί χρόνια εμπειρίας,ρευστότητα και χίλιες δυο ακόμα προυποθέσεις.Εγώ τα κάνω να φαίνονται εύκολα.Αμα ο άλλος χωθεί,θα διαπιστώσει οτι δεν είναι καθόλου εύκολα.
Είναι πάρα πολλά τα εμπόδια χρόνος,logistics,ρευστότητα,ανταγωνισμός συν η τρέλλα από τις γκόμενες.Το περιβάλλον είναι γενικά εναντίον σου και πρέπει να έχεις μια λύση σε κάθε πιθανό πρόβλημα,χρειάζεται συγκέντρωση αφού πολλά πράγματα μπορεί να στραβώσουν.
Εγώ έχω 20 χρόνια εμπειρίοα στο μπλοκ,πάω από το 1998 οπότε δε συγκρίνεται το βεληνεκές μου τι μπορώ να κάνω σε συνθήκες περιορισμένου χρόνου και πίεσης με των υπολοίπων.Είναι σα να συγκρίνεις τον πιλότο με χιλιάδες ώρες πτήσης με τον αρχάριο.Εγώ είμαι σχεδόν αυτοματοποιημένος,τα έχω δει όλα.Μπορώ να καμακώνω μια γκόμενα ενώ γαμάω άλλη που λέει ο λόγος.Μου φαίνονται όλα σαν παιχνίδι.
Τέτοιες πουτάνες όσες θες γαμάω  :2funny:όρεξη να χεις να  :knockinb:.Εσένα όμως δε σου κάθισε καν  :2funny:και σου έφαγε του κόσμου τα λεφτά και δεν γάμησες κιόλας,ούτε να χουφτώσεις δε σε άφηνε  :2funny:έκλεινε τα πόδια  :2funny:.
  Νομίζεις ότι οι γκόμενες τώρα τρώνε κουτόχορτο  :jerking:δεν καταλαβαίνουν νομίζεις ότι είσαι μετανάστης και δουλεύεις στο εργοστάσιο στη Γερμανία ?Δε βλέπουν νομίζεις τα χάλια σου? :headbang:.
   Εγώ παίρνω κρέμμες και δεν έχω ρευστότητα  :2funny:Εσύ ούτε βρακί δεν έχεις να πάρεις  :headbang: :2funny:.Τα δωράκια (στην τρίτη φωτογραφία,μαζί με κάποια δείγματα που μου δίνουν) δεν τα είχε θα μου τα δώσουν σε 2 βδομάδες.
  Σκέφτομαι ποιό τηλέφωνο να πάρω τον ερχόμενο μήνα?Περιμένω να βγει το Galaxy S20  (μπορεί να το λένε και S11) να δω τι θα είναι.Εσύ κάτσε αγκαλιά με το ηλεκτρικό καλοριφεράκι τώρα γιά 6 μήνες να μας γράφεις  :jerking:και αναλύσεις γιά της 3 μέρες που πήγες Ουκρανία  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • La prairie.jpg
    La prairie.jpg
    140 KB · Εμφανίσεις: 44
  • La prairie2.jpg
    La prairie2.jpg
    204,2 KB · Εμφανίσεις: 36
  • a11.jpg
    a11.jpg
    374,3 KB · Εμφανίσεις: 52

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom