Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κλασσικό Κίεβο με τις δίμετρες να χορεύουν προς τέρψιν του Βαλκάνιου άρχοντος.


Η Λευκορρωσίδα λέμε δεν είχε σταματημό.Χόρευε κανά δίωρο μπροστά μου θεόγυμνη,τάνγκο,λάτιν τα πάντα όλα.
Εγώ με την πούτσα έξω σε τρυφερούς εναγκαλισμούς και φιγούρες,ωραία πράγματα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ναι,καλά εχει μαγαζιά στην Αθήνα με εκατοντάδες Σλαβες που ψάχνονται για πουτσο.
Και μετα λετε για εμένα οτι εχω παραισθήσεις.

Σε μενίδι ασπρόπυργο άνω λιόσια, έχει κάτι καφενέδες που το βράδυ ψήνουν και κανά μεζεκλίκι.
Πάνε διάφοροι οικοδόμοι από την πρώην εσσδ, ουζμπεκιστάν και καζακστάν κυρίως.
Οι σλάβες βέβαια είναι 1.65, σκούρες και με μύτη γκλίτσα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Κλασσικό Κίεβο με τις δίμετρες να χορεύουν προς τέρψιν του Βαλκάνιου άρχοντος.


Η Λευκορρωσίδα λέμε δεν είχε σταματημό.Χόρευε κανά δίωρο μπροστά μου θεόγυμνη,τάνγκο,λάτιν τα πάντα όλα.
Εγώ με την πούτσα έξω σε τρυφερούς εναγκαλισμούς και φιγούρες,ωραία πράγματα.

Ωραίο το κορδόνι!
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Απλά ολοι το προσωποποιουν.Αμα ο μαιντριντερ εβαζε γκομενες σαν τις δικές μου

Φίλε τα ξαναείπαμε. :grin:

Το ξέρουμε ότι νοιώθεις βαθύ κόμπλεξ απέναντι στον μαιντριντερ.

Για αυτό και εξακολουθείς να αναφέρεσαι σε αυτόν παρόλο που έχει φύγει απο το site.

Είναι φυσικό βέβαια να νοιώθεις κόμπλεξ απέναντί του γιατί είναι σε όλα του φανερά ανώτερός σου.

Σε σπουδές και γνώσεις, σε δουλειά, σε λεφτά, σε μυαλό, σε γυναίκες σε ταξίδια... γενικά παντού.

Μη φοβάσαι δεν θα γυρίσει στο site και δεν θα σε καρπαζώνει πια όταν ποστάρεις αυτιστικά μουγκρίσματα του τύπου "Ο οργασμός της αγελάδας"  :grin:

Στο έχω ξαναγράψει. Κάνε τις παπαριές σου αλλά τουλάχιστον μην λες οτι είσαι Ελληνας. Μας ρεζιλεύεις διεθνώς.
 

GDegaminiotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρετε

Κμαν2 Τι εμποδίζει μια Σπονσορέτ να έχει και παράληλες σχέσεις η σπόνσορες ?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Μούγκριζε από την αγαμία 6 μήνες είχε να γαμίσει  :2funny:γ'αυτό τα 'χει παίξει  :2funny: αλλά ούτε τώρα γάμισε! :2funny:του φαγε του κόσμου τα λεφτά και μόνο μπουτάκι έπιασε  :jerking: :headbang: :2funny: η κοπέλα χόρευε γιά 2 ώρες μέχρι να τον πάρει ο ύπνος  :2funny:.Τυχερή και του τα φαγε και γλύτωσε και το γαμήσι  :2funny: :2funny: :2funny:
Μοναδικη καινοτομια ο τυπος. Ενα τσουβαλι λεφτα για να χαιδεψει το μουνι πανω απ το καλτσον, που ηταν πανω απο την κιλοτα, σε μια 0λιβ που ειχε τα ποδια της ερμητικα κλειστα.(Με ηχητικα εφε απο το νασιοναλ τζεογκραφικ.) Αν δεν ειναι αυτο Πυρφορισμος, τοτε τι ειναι..  :sunglasses:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μοναδικη καινοτομια ο τυπος. Ενα τσουβαλι λεφτα για να χαιδεψει το μουνι πανω απ το καλτσον, που ηταν πανω απο την κιλοτα, σε μια 0λιβ που ειχε τα ποδια της ερμητικα κλειστα.(Με ηχητικα εφε απο το νασιοναλ τζεογκραφικ.) Αν δεν ειναι αυτο Πυρφορισμος, τοτε τι ειναι..  :sunglasses:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φίλε τα ξαναείπαμε. :grin:

Το ξέρουμε ότι νοιώθεις βαθύ κόμπλεξ απέναντι στον μαιντριντερ.

Για αυτό και εξακολουθείς να αναφέρεσαι σε αυτόν παρόλο που έχει φύγει απο το site.

Είναι φυσικό βέβαια να νοιώθεις κόμπλεξ απέναντί του γιατί είναι σε όλα του φανερά ανώτερός σου.

Σε σπουδές και γνώσεις, σε δουλειά, σε λεφτά, σε μυαλό, σε γυναίκες σε ταξίδια... γενικά παντού.

Μη φοβάσαι δεν θα γυρίσει στο site και δεν θα σε καρπαζώνει πια όταν ποστάρεις αυτιστικά μουγκρίσματα του τύπου "Ο οργασμός της αγελάδας"  :grin:

Στο έχω ξαναγράψει. Κάνε τις παπαριές σου αλλά τουλάχιστον μην λες οτι είσαι Ελληνας. Μας ρεζιλεύεις διεθνώς.

Ελληνας δε μετράει να λες οτι είσαι στο εξωτερικό στις γκόμενες.Μείον είναι.Σε θεωρούν άφραγκο,λαμόγιο απριόρι.Καλύτερα να λες Γερμανός.
Εγώ λέω Ελληνας που μένει Γερμανία αλλά μου λένε οτι στο στυλ είμαι σα Γερμανός.
Αυτό που λέω είναι οτι κρίνετε με διπλά στάνταρτς ανάλογα με το άτομο και όχι ανάλογα με τι ποιότητα από γκόμενες σπρώχνει.Αν αυτές που δείχνω εγώ τις έδειχνε ο μάιντριντερ θα γράφατε διθυράμβους.
Αν ο δημητράκης είχε έστω και μία τέτοια την εικοσαετία θα την πρόβαλε χίλιες φορές.
Βέβαια δεν πρέπει κάποιος να παρασύρεται και να νομίζει οτι με το που θα ταξιδέψει στο μπλοκ θα σπρώξει τέτοιο επίπεδο.Αυτό απαιτεί χρόνια εμπειρίας,ρευστότητα και χίλιες δυο ακόμα προυποθέσεις.Εγώ τα κάνω να φαίνονται εύκολα.Αμα ο άλλος χωθεί,θα διαπιστώσει οτι δεν είναι καθόλου εύκολα.
Είναι πάρα πολλά τα εμπόδια χρόνος,logistics,ρευστότητα,ανταγωνισμός συν η τρέλλα από τις γκόμενες.Το περιβάλλον είναι γενικά εναντίον σου και πρέπει να έχεις μια λύση σε κάθε πιθανό πρόβλημα,χρειάζεται συγκέντρωση αφού πολλά πράγματα μπορεί να στραβώσουν.
Εγώ έχω 20 χρόνια εμπειρίοα στο μπλοκ,πάω από το 1998 οπότε δε συγκρίνεται το βεληνεκές μου τι μπορώ να κάνω σε συνθήκες περιορισμένου χρόνου και πίεσης με των υπολοίπων.Είναι σα να συγκρίνεις τον πιλότο με χιλιάδες ώρες πτήσης με τον αρχάριο.Εγώ είμαι σχεδόν αυτοματοποιημένος,τα έχω δει όλα.Μπορώ να καμακώνω μια γκόμενα ενώ γαμάω άλλη που λέει ο λόγος.Μου φαίνονται όλα σαν παιχνίδι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μοναδικη καινοτομια ο τυπος. Ενα τσουβαλι λεφτα για να χαιδεψει το μουνι πανω απ το καλτσον, που ηταν πανω απο την κιλοτα, σε μια 0λιβ που ειχε τα ποδια της ερμητικα κλειστα.(Με ηχητικα εφε απο το νασιοναλ τζεογκραφικ.) Αν δεν ειναι αυτο Πυρφορισμος, τοτε τι ειναι..  :sunglasses:

Αυτά είναι τα προεόρτια.Τα μπούκια τα γαμήσια κτλ δε σε αφήνουν να τα τραβήξεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Χαίρετε

Κμαν2 Τι εμποδίζει μια Σπονσορέτ να έχει και παράληλες σχέσεις η σπόνσορες ?

Πιστεύω άμα μια γκόμενα γνωρίσει το μεγαλείο του βαλκάνιου καύλου παραμένει προσκολλημένη σε αυτόν,όλα τα άλλα της φαίνονται απεχθή και υποδεέστερα.
Αυτό όμως που λες έχει μια βάση.Απλά πρέπει να είσαι ανώτερος από τον ανταγωνισμό ώστε όλοι οι υπόλοιποι να της φαίνονται ανεπαρκείς και να σε αποζητά.
Εγώ τις εθίζω σε πολύ υψηλό επίπεδο,είναι δύσκολο μετά να γειωθούν.
Είναι να μην πάρει μια γεύση η άλλη.Μετά κολλάνε απίστευτα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ελληνας δε μετράει να λες οτι είσαι στο εξωτερικό στις γκόμενες.Μείον είναι.Σε θεωρούν άφραγκο,λαμόγιο απριόρι.Καλύτερα να λες Γερμανός.
Εγώ λέω Ελληνας που μένει Γερμανία αλλά μου λένε οτι στο στυλ είμαι σα Γερμανός.
Τι λε ρε Καραμητρο..; Πριν 2 χρονια που βρισκομουν L.A. , Malibu beach, και L.V., οταν ελεγα οτι ειμαι Ελληνας καταγουσταραν οι γκομενες. Το θεωρουσαν πολυ κουλ. -Τωρα το οτι θες να παιρνιεσαι για γερμανο- ουνος, μεγα-μ@λακια ακουγεται..  :S
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αυτά είναι τα προεόρτια.Τα μπούκια τα γαμήσια κτλ δε σε αφήνουν να τα τραβήξεις.
εδω τραβας ρουφακωλαδες και χεσιματα.. στα τρομπονια και στα σπρωξιματα κολλησες..;  :sunglasses:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
εδω τραβας ρουφακωλαδες και χεσιματα.. στα τρομπονια και στα σπρωξιματα κολλησες..;  :sunglasses:

Δεν αφήνουν οι ωραίες γκόμενες.Με τις Πολωνέζες ένα σωρό μπούκια έχω βιντεοσκοπήσει.
Οι μουνάρες δεν αφήνουν να τραβήξεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι λε ρε Καραμητρο..; Πριν 2 χρονια που βρισκομουν L.A. , Malibu beach, και L.V., οταν ελεγα οτι ειμαι Ελληνας καταγουσταραν οι γκομενες. Το θεωρουσαν πολυ κουλ. -Τωρα το οτι θες να παιρνιεσαι για γερμανο- ουνος, μεγα-μ@λακια ακουγεται..  :S

Ρωσία,Ουκρανία δε μετράει πολύ.Οι γκόμενες την ψάχνουν στο οικονομικό και η Ελλάδα θεωρείται φτωχή χώρα.
Και Πολωνία μπορώ να πω όπως και Τσεχία καλύτερα να δηλώνεις Γερμανία.Χαλαρώνουν αμέσως οι γκόμενες.Υστερα μπορεί να πιστέψουν οτι θα τους βρεις δουλειά Γερμανία.Συν οτι είσαι δίπλα,συχνές επισκέψεις κτλ.Πιο αξιόπιστος,πιο φραγκάτος πιο σταθερός θεωρείσαι.
Ελλάδα δε λέει τίποτα εκτός αν έχεις κανά εξοχικό Σαντορίνη,Μύκονο κτλ.
Η άμα πεις έλα Μύκονο να σκάσω 3000 ευρώ το διήμερο συνολικά για πεντάστερο,αεροπορικά κτλ,κάτι γίνεται.
Αλλά αυτό το κάνει και ο Γερμανός,τι πλεονέκτημα έχει ο Ελληνας?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.838
Κριτικές
6
Like
11.320
Πόντοι
3.936
Πιστεύω άμα μια γκόμενα γνωρίσει το μεγαλείο του βαλκάνιου καύλου παραμένει προσκολλημένη σε αυτόν,όλα τα άλλα της φαίνονται απεχθή και υποδεέστερα.
Αυτό όμως που λες έχει μια βάση.Απλά πρέπει να είσαι ανώτερος από τον ανταγωνισμό ώστε όλοι οι υπόλοιποι να της φαίνονται ανεπαρκείς και να σε αποζητά.
Εγώ τις εθίζω σε πολύ υψηλό επίπεδο,είναι δύσκολο μετά να γειωθούν.
Είναι να μην πάρει μια γεύση η άλλη.Μετά κολλάνε απίστευτα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ λέω ρεαλιστικά πώς έχουν τα πράγματα.Αν κάποιος αμφισβητεί τα ποσά,τους χρόνους,τη βαλκανική υπεροχή,τον ανταγωνισμό κτλ δεν έχει παρά να δοκιμάσει να πάει.Θα πιάσει φυσικά τα αρχίδια του,δεν πρόκειται να ποστάρει φωτό.
Εννοείται αφού αυτά που γράφω είναι ρεαλιστικά.Αν πάει και κάνει αυτά που λέω,σίγουρα κάτι θα κάνει.
Αλλά δεν πάνε αφού θέλουν τα εύκολα,τα έτοιμα,τα φτηνά και γενικώς την ανετιά.Δεν παίζει ανετιά,έχει δυσκολία και μόχθο.Τα αγαθά κόποις κτώνται.
Το βλέπετε και στο φόρουμ ο μόνος που έχει ποστάρει φωτός από γκόμενες στο Κίεβο είμαι εγώ.Δεν είναι τυχαίο.Εχουν πάει 30 άτομα τουλάχιστον την τελευταία διετία.Αλλοι ποστάρουν κτίρια και άλλοι λεωφορεία.
Κάτι πόσταρε και ο Dr. Love κάτι εξάρια αλλά τον κάρφωσαν και απόσχει.
Ο άλλος μπορεί να νομίζει οτι είναι πονηρός ή έξυπνος και να αλλάζει τη βάση της συζήτησης όσο θέλει.Εγώ ό,τι και να κάνει απλά πάω και γαμάω,δεν είναι οτι θα ηττηθώ από τα επιχειρήματα και τις εξυπνάδες.Θα πάω και θα γαμήσω φάση,απλά είμαι ασταμάτητος,δεν μπορούν να με εμποδίσουν.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ρωσία,Ουκρανία δε μετράει πολύ.Οι γκόμενες την ψάχνουν στο οικονομικό και η Ελλάδα θεωρείται φτωχή χώρα.
Και Πολωνία μπορώ να πω όπως και Τσεχία καλύτερα να δηλώνεις Γερμανία.Χαλαρώνουν αμέσως οι γκόμενες.Υστερα μπορεί να πιστέψουν οτι θα τους βρεις δουλειά Γερμανία.Συν οτι είσαι δίπλα,συχνές επισκέψεις κτλ.Πιο αξιόπιστος,πιο φραγκάτος πιο σταθερός θεωρείσαι.
Ελλάδα δε λέει τίποτα εκτός αν έχεις κανά εξοχικό Σαντορίνη,Μύκονο κτλ.
Η άμα πεις έλα Μύκονο να σκάσω 3000 ευρώ το διήμερο συνολικά για πεντάστερο,αεροπορικά κτλ,κάτι γίνεται.
Αλλά αυτό το κάνει και ο Γερμανός,τι πλεονέκτημα έχει ο Ελληνας?
ρε τυπε, μηπως νομιζεις οτι εισαι ο μονος που σουλατσαρει στο εξωτερικο..; Μια χαρα ειναι οπου και να παω στο εξωτερικο σαν ελληνας, οταν τους λεω οτι εχω διαμερισμα στην αθηνα και εξοχικο σε νησι.
Μπορει οι φριτζηδες να χουν το κολλημα.. Αλλα απο την αλλη οι γερμανιδες ξεκωλιαζονται το καλοκαιρι με ελληνες. -Για αυτο κουνα λιγο το μυαλο σου, και βγαλε την σκουρια απο μεσα. Ολα αυτα συμβαινουν στο μυαλο σου.  Free your mind"
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
ρε τυπε, μηπως νομιζεις οτι εισαι ο μονος που σουλατσαρει στο εξωτερικο..; Μια χαρα ειναι οπου και να παω στο εξωτερικο σαν ελληνας, οταν τους λεω οτι εχω διαμερισμα στην αθηνα και εξοχικο σε νησι.
Μπορει οι φριτζηδες να χουν το κολλημα.. Αλλα απο την αλλη οι γερμανιδες ξεκωλιαζονται το καλοκαιρι με ελληνες. -Για αυτο κουνα λιγο το μυαλο σου, και βγαλε την σκουρια απο μεσα. Ολα αυτα συμβαινουν στο μυαλο σου.  Free your mind"

Πόσταρε τότε τις γκόμενες που γαμάς.Με τον πούτσο σου στο στόμα τους όπως απαιτείς από εμένα.
Αλλά βλέπεις δε θα το κάνεις.Γιατί γουστάρεις τα διπλά στάνταρτς.Φυσικά δε θα ποστάρεις τίποτα,είναι δεδομένο.
Οπως ο άλλος άντρακλας ο Σαββίδης που ισχυρίζεται οτι είναι σουπεργαμιάς χωρίς να αποδεικνύει τίποτα.
Οταν λες κάτι εσύ έχεις το βάρος της απόδειξης.Αυτή είναι η αρχή.Εγώ ισχυρίζομαι το αποδεικνύω.Ο άλλος το ισχυρίζεται δεν το αποδεικνύει.Οπότε ποιος ενίκησε?
Βάλε διπλά στάντρατς,βγες από το βάρος της απόδειξης παίξτο πονηρός στα αρχίδια μας εντελώς.Εμείς τα πράττουμε στην παράλληλη κίνηση απλά γαμάμε.Οι άλλοι θεατές,αναλύουν.
Ο πονηρός?Πάρτο αυγό και κούρευτο τα αρχίδια μας κουνιόντουσαν χαρμόσυνα φάση.
Και να μην μπεις στη συζήτηση και να αλλάξεις τη βάση και να μην μπεις στο θέμα και ό,τι πονηριά και εξυπνάδα και να κάνεις δεν έχει σημασία αφού έχω το πάνω χέρι.
Κάπως έτσι διαλύσαμε τους ψωλάδες.Ενιωσαν ένα είδος βαρβαρότητας οι τύποι,αυτό είναι σίγουρο.Πώς γκενέν αυτό φάση.Δεν περίμεναν τέτοια επώαση.
 

GDegaminiotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Πλεονεκτήματα σπόνσορος σε σχέση με τον πουτανιάρη:
Ο πουτανιάρης γαμάει άπαξ μετά πρέπει να ξαναπληρώσει,η γκόμενα τον βλέπει σα μαλάκα με καυλί που πρέπει να χύσει γρήγορα,δεν μπορεί να κυκλοφορήσει τη γκόμενα,γαμάει εκεί που χύνουν όλοι κτλ.
Ο σπόνσορας γαμάει επ αόριστον όσο πληρώνει,η γκόμενα τον παίρνει στα σοβαρά,δεν τον ζορίζει να χύσει γρήγορα,έχει τη γκόμενα ανά πάσα στιγμή διαθέσιμη για κυκλοφορία και έχει αποκλειστικό χυσοδοχείο,όχι κοινής χρήσεως.
Βάζω τον εαυτό μου στους πουτανιαρηδες (σέβομαι ολες τις κατηγορίες ΑΝ είναι ειλικρινείς).
Τις ερωτήσεις τις κάνω προσπαθώ να καταλάβω και άλλους τρόπους σκεψής και προσέγγισις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom