Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kas the man

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χαχα . Ο ένας ανεβάζει γκόμενες και ο άλλος αντιπαραθέτει κρέμες . Για γέλια είσαι φίλε .
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Να γιά να καταλάβει ο αναγνώστης τι μαλάκας που είναι ο Βλάκμαν  :2funny:με 4.000 ρούβλια (αν έχεις VIP κάρτα) αλλιώς 5.000 την πηδάς.Ενώ ο Βλάκμαν έφαγε του κόσμου τα λεφτά γιά μιά 1.000 φορές χειρότερη και δεν του έκατσε κιόλας! :2funny:
 

 
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.836
Κριτικές
6
Like
11.320
Πόντοι
3.936
Τέτοιες πουτάνες όσες θες γαμάω όρεξη να χεις να  :knockinb: .Εσένα όμως δε σου κάθισε καν και σου έφαγε του κόσμου τα λεφτά και δεν γάμησες κιόλας, ούτε να χουφτώσεις δε σε άφηνε έκλεινε τα πόδια  :2funny:. Νομίζεις ότι οι γκόμενες τώρα τρώνε κουτόχορτο δεν καταλαβαίνουν νομίζεις ότι είσαι μετανάστης και δουλεύεις στο εργοστάσιο στη Γερμανία? Δε βλέπουν νομίζεις τα χάλια σου? :headbang:.
Εσύ κάτσε αγκαλιά με το ηλεκτρικό καλοριφεράκι τώρα γιά 6 μήνες να μας γράφεις  :jerking: και αναλύσεις γιά της 3 μέρες που πήγες Ουκρανία  :2funny:
:cheesy:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
  Σκέφτομαι ποιό τηλέφωνο να πάρω τον ερχόμενο μήνα?Περιμένω

Πάρε το Galaxy note 10.Στα 800 ευρώ είναι.

eorJmg.jpg


3BTcsZ.jpg


H0wo5G.jpg


Καλό τηλεφωνάκι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι,το μαλάκα το αρχιδάκι.Τον χρησιμοποιώ σα σάκο για να βρίζω τους ψωλάδες.Μόλις γράφει κάτι αμέσως διαψεύδεται.
Απλώς δεν επιμένω,δεν επαναλαμβάνομαι.Εμείς απλά γαμάμε.
Τους κάνω να συμπαθούν το δημητράκη και να ταυτίζονται μαζί του.Χα χα.
Γενικά πολύς χαβαλές με τους γόνους,ψωλάδες.Δε φαντάζεστε τι κλύσμα τους κάναμε.Θα το γράφουν τα βιβλία της ιστορίας στο μέλλον.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.286
Like
13.620
Πόντοι
2.606
Αυτή είναι η συντριπτική ισχύς πυρός.Είναι σα να μαζεύουν στο Στάλινγκραντ οι Σοβιετικοί 10 άρματα Τ-34,20 όλμους,10 Κατιούσες και 20 πολυβόλα σε 1000 τμ και στον ίδιο χώρο οι Γερμανοί να έχουν 5 Τίγρεις,10 MG42,10 φλογοβόλα κτλ οπότε γίνεται της κολάσεως.Κερδίζει ο έχων υπεροχή έστω και ένα τυφέκιο παραπάνω από τον αντίπαλο.
Είναι φοβερές οι μάχες στο ανατολικό μέτωπο στα μουνολίβαδα στην πρώτη γραμμή.Ανταγωνίζεσαι όλο τον κόσμο από Αραβες και Τούρκους μέχρι Δυτικοευρωπαίους και Αμερικανούς.
Θυμάμαι πριν από 10-15 χρόνια όταν πήγαινα Κίεβο μου τελείωναν τα λεφτά σε 1 μέρα και για αυτό το απέφευγα.
:tooth:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κλασσικές Σλοβάκες παρελαύνουν.Βλέπουμε οτι στο πρόσωπο είναι ωραιότερες από τις Τσέχες και έχουν κωλάρες.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σεβαστό...υπάρχουν και αυτοί.
Προσωπικά σε μπουρδέλο έχω γαμήσει 1 φορά,από μικρός βίζιτες έπαιρνα γιατί μπορούσα.
Εσύ δεν έχεις αυτοκίνητο ούτε καν παπάκι  :2funny:και θες και βίζιτες? :2funny:τώρα αν είσαι σαν τον Βλάκμαν που δεν εχεις βρακί και πετάς γιά βίζιτες τι να πω? :2funny:
Χαχα . Ο ένας ανεβάζει γκόμενες και ο άλλος αντιπαραθέτει κρέμες . Για γέλια είσαι φίλε .
Κ'άλλος κλώνος του Βλάκμαν  :jerking: :2funny:
Πάρε το Galaxy note 10.Στα 800 ευρώ είναι.

eorJmg.jpg


3BTcsZ.jpg


H0wo5G.jpg


Καλό τηλεφωνάκι.
Το NOTE 10 δεν είναι κακό ΑΛΛΆ δεν παίρνει κάρτα μνήμης! :headbang:αν πάρω NOTE θα πάρω το 10+ που είναι γύρω στα 1.100 ευρώ είναι λιγάκι πιό μεγάλο,έχει μνήμη RAM 12 γίγα αντί γιά 8 που έχει το NOTE 10 και το κυριότερο παίρνει κάρτα μνήμης.
   11 φεβρουαρίου θα βγουνε τα καινουργια τηλέφωνα,αν τα κανεις προπαραγγελεία σου δίνουν πάντα δώρο ή ρολό'ι' ή Tablet ή κάτι άλλο.Θα περιμένω να δω τι θα είναι το Galaxy S20?και θα αποφασίσω ποιό τηλέφωνο θα πάρω.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Ελληνας δε μετράει να λες οτι είσαι στο εξωτερικό στις γκόμενες.Μείον είναι.Σε θεωρούν άφραγκο,λαμόγιο απριόρι.Καλύτερα να λες Γερμανός.
Εγώ λέω Ελληνας που μένει Γερμανία αλλά μου λένε οτι στο στυλ είμαι σα Γερμανός.
Αυτό που λέω είναι οτι κρίνετε με διπλά στάνταρτς ανάλογα με το άτομο και όχι ανάλογα με τι ποιότητα από γκόμενες σπρώχνει.Αν αυτές που δείχνω εγώ τις έδειχνε ο μάιντριντερ θα γράφατε διθυράμβους.
Αν ο δημητράκης είχε έστω και μία τέτοια την εικοσαετία θα την πρόβαλε χίλιες φορές.
Βέβαια δεν πρέπει κάποιος να παρασύρεται και να νομίζει οτι με το που θα ταξιδέψει στο μπλοκ θα σπρώξει τέτοιο επίπεδο.Αυτό απαιτεί χρόνια εμπειρίας,ρευστότητα και χίλιες δυο ακόμα προυποθέσεις.Εγώ τα κάνω να φαίνονται εύκολα.Αμα ο άλλος χωθεί,θα διαπιστώσει οτι δεν είναι καθόλου εύκολα.
Είναι πάρα πολλά τα εμπόδια χρόνος,logistics,ρευστότητα,ανταγωνισμός συν η τρέλλα από τις γκόμενες.Το περιβάλλον είναι γενικά εναντίον σου και πρέπει να έχεις μια λύση σε κάθε πιθανό πρόβλημα,χρειάζεται συγκέντρωση αφού πολλά πράγματα μπορεί να στραβώσουν.
Εγώ έχω 20 χρόνια εμπειρίοα στο μπλοκ,πάω από το 1998 οπότε δε συγκρίνεται το βεληνεκές μου τι μπορώ να κάνω σε συνθήκες περιορισμένου χρόνου και πίεσης με των υπολοίπων.Είναι σα να συγκρίνεις τον πιλότο με χιλιάδες ώρες πτήσης με τον αρχάριο.Εγώ είμαι σχεδόν αυτοματοποιημένος,τα έχω δει όλα.Μπορώ να καμακώνω μια γκόμενα ενώ γαμάω άλλη που λέει ο λόγος.Μου φαίνονται όλα σαν παιχνίδι.

Τώρα το είδα.

Ασε μας να έχουμε άποψη για το πόσο μετράει ο Ελληνας στο Εξωτερικό.

Εσύ κάνε μας τη χάρη, και δήλωνε Γερμανός, να μην γινόμαστε ολοι ρεζίλι. :grin:

Ποιές από αυτές που δείχνεις εσύ να έδειχνε ρε ο Μαιντρίντερ ??

Τις πολωνέζες με τα σκατά σου στο στόμα τους που σου δήλωναν οτι προτιμάνε να τις γαμάει ο σκύλος τους αντί να τις γαμάς εσύ ?? Πολύ γαμάτες γυναίκες !! Να τις χαίρεσαι ρε !! :grin:

Τα δίμετρα ξυλάγγουρα λελέκια που κουτουλάνε στα πρέκια στις πόρτες και προκαλούν οταν στέκονται δίπλα σου την  απόλυτη κωμωδία ??

Τη χοντροκολού λευκορωσίδα που της πλήρωσες όλα τα έξοδα στην Ελλάδα, για να σου πεί τελικά οτι δεν σου κάθεται να τη γαμήσεις γιατί βρωμάς ?? Μπράβο φέρε και άλλες τέτοιες !! :grin:

Τη Σλοβάκα που πλήρωσες τριχίλιαρο να κατεβάσεις στη Σαντορίνη. Που τη γάμησε τελικά ο Αμερικάνος και εσύ αρκέστηκες στο να μαλακιστείς στη κοιλιά της ?? Θα μπείς στο γκίνες για την ακριβότερη μαλακία του κόσμου ρε φουκαρά.

Είναι ζήτημα ρε δύστυχε αν ενα 15%-20% των γυναικών που ποστάρεις θα τις πλήρωνε κάποιος 100-150 ευρώ για να τις πηδήξει αντε για μια δυο φορές.

Και εσύ κακομοίρογλου τους κόβεις μηνιάτικο. Μιλάμε δηλαδή για τριχίλιαρα τετραχίλιαρα το χρόνο.

Εσύ επί 20 χρόνια κάνεις όπως λές τα ιδια. Τις ίδιες δηλαδή προφανείς μαλακίες.

Και αυτός πιστεύω οτι είναι και ο βαθύτερος λόγος που κλίνεσαι αυτιστικά στην άποψή σου. Και ενώ σε φτύνουν τριγύρω κάνεις πως βρέχει.

Γιατί αν παραδεχθείς οτι κάνεις 20 χρόνια την ίδια μαλακία θα καταλήξεις σε αυτοκτονία η τρελάδικο.

Και βέβαια λυπάμαι που το λέω αλλά απο το δεύτερο δεν απέχεις πολύ.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:2funny: :2funny: :2funny:
Άσε που νομίζει ότι αυτή η μούρη θα φτιάξει με κρέμες... :S
Άστο φτωχομπινές είσαι  :2funny:και δεν πας μπουρδέλα,θες και βίζιτες  :2funny:Δε λέω όλα μιά συνήθεια είναι,να ζεις Ελλάδα  :headbang:να πηγαίνεις με το λεωφορείο  :2funny:με τα λεφτά που εγώ έδωσα γιά κρέμες εσύ περνάς άνετα 2-3 μήνες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τώρα το είδα.

Ασε μας να έχουμε άποψη για το πόσο μετράει ο Ελληνας στο Εξωτερικό.

Εσύ κάνε μας τη χάρη, και δήλωνε Γερμανός, να μην γινόμαστε ολοι ρεζίλι. :grin:

Ποιές από αυτές που δείχνεις εσύ να έδειχνε ρε ο Μαιντρίντερ ??

Τις πολωνέζες με τα σκατά σου στο στόμα τους που σου δήλωναν οτι προτιμάνε να τις γαμάει ο σκύλος τους αντί να τις γαμάς εσύ ?? Πολύ γαμάτες γυναίκες !! Να τις χαίρεσαι ρε !! :grin:

Τα δίμετρα ξυλάγγουρα λελέκια που κουτουλάνε στα πρέκια στις πόρτες και προκαλούν οταν στέκονται δίπλα σου την  απόλυτη κωμωδία ??

Τη χοντροκολού λευκορωσίδα που της πλήρωσες όλα τα έξοδα στην Ελλάδα, για να σου πεί τελικά οτι δεν σου κάθεται να τη γαμήσεις γιατί βρωμάς ?? Μπράβο φέρε και άλλες τέτοιες !! :grin:

Τη Σλοβάκα που πλήρωσες τριχίλιαρο να κατεβάσεις στη Σαντορίνη. Που τη γάμησε τελικά ο Αμερικάνος και εσύ αρκέστηκες στο να μαλακιστείς στη κοιλιά της ?? Θα μπείς στο γκίνες για την ακριβότερη μαλακία του κόσμου ρε φουκαρά.

Είναι ζήτημα ρε δύστυχε αν ενα 15%-20% των γυναικών που ποστάρεις θα τις πλήρωνε κάποιος 100-150 ευρώ για να τις πηδήξει αντε για μια δυο φορές.

Και εσύ κακομοίρογλου τους κόβεις μηνιάτικο. Μιλάμε δηλαδή για τριχίλιαρα τετραχίλιαρα το χρόνο.

Εσύ επί 20 χρόνια κάνεις όπως λές τα ιδια. Τις ίδιες δηλαδή προφανείς μαλακίες.

Και αυτός πιστεύω οτι είναι και ο βαθύτερος λόγος που κλίνεσαι αυτιστικά στην άποψή σου. Και ενώ σε φτύνουν τριγύρω κάνεις πως βρέχει.

Γιατί αν παραδεχθείς οτι κάνεις 20 χρόνια την ίδια μαλακία θα καταλήξεις σε αυτοκτονία η τρελάδικο.

Και βέβαια λυπάμαι που το λέω αλλά απο το δεύτερο δεν απέχεις πολύ.


:2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606


Τύπε ... μια κατουρημένη σαγιοναρογλείφτρα 1.5 μέτρο που έσπρωχναν κάτι προμοτοράκια
και μας έλεγαν ότι άξιζε με 1000 τα 250€ την ώρα βασικό χωρίς εξτρά
και μετά ήθελαν να το πάνε 400€
ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΔΕΙ ;;;;

ή απουσίαζες από το φόρουμ εκείνη την εποχή ;;;;;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Τύπε ... μια κατουρημένη σαγιοναρογλείφτρα 1.5 μέτρο που έσπρωχναν κάτι προμοτοράκια
και μας έλεγαν ότι άξιζε με 1000 τα 250€ την ώρα βασικό χωρίς εξτρά
και μετά ήθελαν να το πάνε 400€
ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΔΕΙ ;;;;

ή απουσίαζες από το φόρουμ εκείνη την εποχή ;;;;;

Κατηγορουν τον kman οτι πληρωνει ακριβα τις γυναικες.
Δεν αντιλαμβανονται οτι ο αρχηγος θελει τις γυναικες 3 ημερες διπλα του δηλαδη 72 ωρες και τις πληρωνει πχ 700 ευρω συνολικα, δηλαδη 10 ευρω την ωρα, ενω οι ιδιοι πληρωνουν τα call girl με 200-250 ευρω την ωρα, δηλαδη 25 φορες πιο ακριβα

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Μια απο αυτες που κυκλοφορει ο αρχηγος, αν ερθει Ελλαδα ως εσκορτ, θα καθαρισει σε ενα τριημερο πχ 15 ραντεβου απο 150 ευρω, = 2250 ευρω
Ο αρχοντας τις θελει ενα τριημερο ολοδικες του και καθαριζει με 700 ευρω

Ποιος τις πληρωνει πιο ακριβα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom