Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
Είναι μουνάρα η Λευκορωσίδα Κμαν. Είναι για άγρια γαμήσια. Κρίμα ρε γαμώτο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Όχι ρε σιγά.Αμα κάνει καμιά τέτοια μαλακια στο Λατιναδικο ακυρώνω αμαλαχι και την πτήση επιστροφής.
 

brizola

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
79
Like
32
Πόντοι
0
Θέλει να σε κάνει να την ερωτευτής. Σου το παίζει δύσκολη. Πρέπει να είναι καλό κορίτσι. Είναι άνθρωπος και αυτή Κμαν. Έπρεπε να είχες και κάτι παραπάνω από τα χρήματα ρε φίλε. Συγνώμη αλλά έτσι είναι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι μουνάρα η Λευκορωσίδα Κμαν. Είναι για άγρια γαμήσια. Κρίμα ρε γαμώτο.

Εφταμισαρι ειναι.Σε φωτο προ τριετιας ήταν όντως μοντέλο,τώρα εχει πάρει κιλά.Βέβαια γυμνάζεται και εχει κάνει κωλαρα.
Η μαλακια ειναι να τη βλέπεις με τη νυχτικιά και να μην μπορείς να γαμησεις.Τρελαινεσαι.Μου είπε βασικά οτι δεν είμαι γυμνασμένος,γουστάρει τον αδερφό μου περισσότερο.
Για αυτό προτιμώ τις Ουκρανες που ειναι μισθοφοροι και αμα πέφτει το παραδακι δεν κοιτανε τίποτα άλλο.Οι Λευκορρωσιδες ειναι της ρομαντικής σχολής και μπλέκεις.
Το ιδιο ακριβώς ειναι και οι Σλοβακες σου σπάνε τα αρχίδια με τους ρομαντισμους ενω οι Τσεχες ειναι εκτελεστριες,μπαίνουν κατευθείαν στο ψητό.
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Σας παίζει μπαλίτσα ο αρχηγός και τσιμπάτε σα χάνοι..

Ειδικά ο Σαββίδης, που το παίζει και περπατημενος, χαμπάρι δεν έχει πάρει..

Συντονιστείτε, έχει ανατροπή το σενάριο  :fuck2:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Μόλις απείλησα με εξωση και άφησα τη γκομενα νηστική και διψασμενη για ώρες φεύγοντας απο το διαμέρισμα,άλλαξε συμπεριφορά.Ολο dear και  dear είναι,μες στη γλύκα.Θελει τώρα να την παω Λατιναδικο και βρήκε ένα κοντά που λέγεται Bueno.Βρέχει καταρρακτωδώς.
Να γαμησω αποκλείεται αλλα θα παω για τη φάση.
Δηλαδή μετά απο τόση κινητοποίηση και έξοδα παράστασης δεν θα πέσει φακ; όχι ρε καπαμαν δεν το πιστεύω..  :shockedeyes:

Εισαι αδιορθωτος ρε κμαν.
Γουσταρω στο λατιναδικο να γαμηθει απο κανα παιχτη, να τον πηγαινει στο σπιτι και να σε πετανε εξω στη βροχη ως ενοχλητικο.
Ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις τη λυση και σε αυτο, θα κανεις ανταποκριση μεσα στη βροχη, αφηνιασμενος.
μην του φέρει κάνα πάκι που θα της το παίξει λατίνος και πάθει έμφραγμα ο τύπος  *P
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146

Αν κανει πως απλωνει κανα χερι θα του το κοψει απο τον ωμο.

Χεσμενο κανονικα τον εχει, του ειπε τη σκληρη αληθεια οτι εισαι ενα μαλθακο και αγυμναστο μπιφτεκι και εκδηλωσε ενδιαφερον για αλλον τυπο ο οποιος δεν εχει πληρωσει φραγκο.

Μηπως τουλαχιστον αντι για λατιναδικο, να την αφησει εκει να γαμησει τουλαχιστον καποιος απο το σοι το μουνετο; Τοσα λεφτα εδωσε...ας γαμησει καποιος τουλαχιστον.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.644
Πόντοι
2.406
Σας παίζει μπαλίτσα ο αρχηγός και τσιμπάτε σα χάνοι..

Ειδικά ο Σαββίδης, που το παίζει και περπατημενος, χαμπάρι δεν έχει πάρει..

Συντονιστείτε, έχει ανατροπή το σενάριο  :fuck2:
Savidis χανει λαδια απο παντου
Μ αρεσει που το παιζει κ δασκαλος
Αλλος μπλασκος που τοπαιζε δασκαλος με δεκα χρονια στην ουκρανια πριν το 2000 κι ειχε γαμισει δτομιση ντεβουσκες
Ο Σαβιδης ειναι ο μπλασκος του 2019  :happy:
Προσωπικα πιστευω αν οντως εχει φερει καποια ο κμαν και ειναι αθηνα οντως οτι την εχει ηδη πηδηξει με ινσταντ 3λεπτο ενελεητο φακ  :respect:
Κ εχει ετοιμες τις ποζες για να τις βαλει στις επομενες σελιδες
Παντως ωραιο το πουρο οπως κ ναχει
Το αλογομουρα το παιρνω πισω  :respect:
Παντως εγω αν δεν δω στο πλανο μεααι με ντεβοθσκα βαλκαν χερι κι αποδειξη ημερας πανω στα  μπουτια της καβλοπουρης δεν πειθομαι για τα τεκτενομενα  ;)
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ο ''ΑΡΧΟΝΤΑΣ" μας ποστάρει τις πολύ σπεσιαλ γκόμενες που καυχιέται ότι ηδονίζεται όταν τις χέζει
ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ    ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ    ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ
παίζει μπαλίτσα ο αρχηγός
:badair:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (4).jpg
    αρχείο λήψης (4).jpg
    8,8 KB · Εμφανίσεις: 24

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Kman2 βοήθησέμε σε κάτι. Εγώ συνδέθηκα με κάποια που δεν μου ζητάει χρήματα για συνάντηση με sex παρά μόνο να πληρώσω το γεύμα αύριο στη Μεγάλη Βρετάνια hotel εκείνης και τη φίλη της έχοντας μετά great time. Είναι να φοβάμαι μήπως έχουν τίποτα?
Τυπε οταν ειναι 2 συνηθως πιανουν την παρλα κ εσυ πληρωνεις κρασια...
Και ξαφνικα φεύγουν χαιρετοντας δια χειραψιας.

Εγω δεν θα πηγαινα γιατι την πατησα στο παρελθον.

Τριολε πιθανοτητα 0,5%
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Σας παίζει μπαλίτσα ο αρχηγός και τσιμπάτε σα χάνοι..

Ειδικά ο Σαββίδης, που το παίζει και περπατημενος, χαμπάρι δεν έχει πάρει..

Συντονιστείτε, έχει ανατροπή το σενάριο  :fuck2:

Τι ανατροπη εχει ρε κμαν;

Να μας ανεβασεις φωτο οτι καταφερες να γαμησεις μουνετο ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΛΕΦΤΑ;;;

Θα παθουμε τη πλακα μας λες; Απο τις ανατροπες θα παιξει και πτωση των σπιτιων μας;

Που εχει φτασει η ξεφτιλα...να ειναι ανατροπη επιτελους να γαμησεις κατι που εχεις χρυσοπληρωσει για αυτο το σκοπο και εως τωρα σε εχει κανει ρομπα και σε κερναει απαξιωση-προσβολες μεσα στα μουτρα και κακια που σου γαμαει τον αντρισμο σου και την ανθρωπινη σου υποσταση και αξιοπρεπεια.

Ελα κμαν, ανεβασε τις φωτο της ανατροπης να θαυμασουμε να παθουμε τη πλακα μας που καταφερες να γαμησεις μια γ κατηγοριας ψυχασθενικια γυναικα και εχεις δωσει ενα σκασμο λεφτα για αυτην.

Που εισαι κμαν, μη ξεχασεις, ετσι για να μου τη πεις καλυτερα, να γραψεις το ονομα μου σε κανα χαρτακι και να το κολλησεις στη ξεχειλωμενη μουνοτρυπα της...ετσι για να ζηλεψω και να μου τη πεις καλυτερα.

Πιασε ενα χωρις πατατες και μια zero. Πεινασα, ερχονται ανατροπες, δεν ξερεις τι μπορει να συμβει, ας ειμαστε φαγωμενοι τουλαχιστον.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.644
Πόντοι
2.406
δεν την βγαζεις στο κλαρι με κανα 100αρι να τα μοιραστειτε,να βγαλεις και εσυ την ζημια να χορτασει πουτσα και ευρω κι αυτη?..νομιζω ευκολα θα βρεθουνε 10-15 μελη να στηριξουνε..εχει κωλαρα..
σωστη προταση
Κμαν αυριο ειναι αθηνα
100 δινω για διωρο με καβλοπουρη αν θες συμετεχεις η παιρνεις ματι
Δεν εχω θεμα
Υγ Σαβιδη κοψε τις μλκιες
Αν ειναι αυτη γ διαλογη αυτες που γαμας εσυ τι ειναι ;; Ω διαλογη;;;
 

_Paixtis_

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
196
Like
3
Πόντοι
1
Όλα τα λεφτά πάντως είναι το κάδρο "Γιλέκο του Τσολιά" που δεσπόζει πάνω από το κρεβάτι της μουνιτσας.. :rockon:

Λανσάρει νέα σημειολογία ο Άρχοντας!!

 

julian73

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
73
Πόντοι
1
Τύπε, εγώ είμαι έτοιμος κ περιμένω την ανατροπή..
 

Συνημμένα

  • 1C754B57-3D2E-4ED9-ACCE-A658A6AF9119.jpeg
    1C754B57-3D2E-4ED9-ACCE-A658A6AF9119.jpeg
    639,7 KB · Εμφανίσεις: 54

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τύπε, εγώ είμαι έτοιμος κ περιμένω την ανατροπή..

Τυπε στηριξε τα καλα, πλεον δεν θα εχουμε τεκτονικες σεισμικες δονησες, αλλα κμανικες. Θα πεσουν και οι ρουκετες, της πουτανας (και επιτελους γαμημενης) το μουνι θα γινει. Κριμα να χασεις τα σουβλακια κατα τη πτωση  :S :S :S


ΥΓ: Γαμανε παντως, αξιος ο παιχτης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom